wlos do prostowania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-12, 23:55   #1
lolili
Raczkowanie
 
Avatar lolili
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 74
Question

wlos do prostowania


moje wlosy sa cienkie krecone przesuszone miekkie i w sumie nie zbyt ciezko sie ukladaja ale sa bardzo wrazlwe na wilgoc. dotego od 2 lat katuje je prostownica i naturalnie sa tez zniszczone. do tej pory uzywalam efalocka flat mastera z regul temp. teraz chciala bym zakupic jakas lepsza prostownice i wybieram ga.me badz tondeo (bo w sumie roznicy nie ma zadnej\) tylko potrzebuje rady bo nie wiem co bedzie lepsze do takich wloskow ta z regulacja temp czy z aktywna jonizacja?? z jdnej strony z jonizacja bo w sumie moze az tak bardzo nie wysusza ( w koncu ta jonizacja napewno cos daje) no ale z drugiej strony boje sie ze 200 stopni to troche duzo na wlosy.. :/ i w rezultacie ta jonizacja nie bedzie nic dawala jak je skatuje taka temperatura.. a moze zle mysle..dziewczyny pomocy!!
przeczytalam caly watek o prostownicach ale tam latwiej sie zgybic niz znalezdz odpowiedz na swoje pytanie
lolili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 19:10   #2
molka_1
Rozeznanie
 
Avatar molka_1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 588
Dot.: wlos do prostowania

ja mam remingtona i on ma i jonizacje i ustawianie temp. mi sie wydaje, że lepiej, gdyby miała regulacje temp., bp wtedy ustawiasz ją w zależności od tego, jakie są twoje włosy, od ich stanu itd. ja nie wyobrażam sobie kupna prostownicy bez regulacji temperatury.
molka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.