Peeling Azjatycki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-30, 12:47   #31
Ziuniabela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
GG do Ziuniabela
Dot.: Peeling Azjatycki

Cena: około 300 zł., efekty zależą od stanu cery- może być nawet bardzo okay po jednym zabiegu, aczkolwiek buźka goi się ponad tydzień, silne złuszczenie, a w związku z tym zero podkładów i średnio atrakcyjny wygląd delikatnie powiedziawszy. Najlepiej żeby zrobił to dermatolog, kwestia bezpieczeństwa.
Ziuniabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 20:06   #32
felicity2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 2
Smile Peeling azjatycki ??? Tak - czy raczej nie ???

Jakie są przeciwskazania tego rodzaju zabiegu, jakie mogą wystąpić problemy po jego wykonaniu? czego powinnam najbardziej sie bać i dla kogo jest szczególnie polecany? Ponieważ od jakiegoś czasu zastanawiam się nad jego wykonaniem, bardzo proszę o jakieś rady :-);)
felicity2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 13:32   #33
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Peeling Azjatycki

podnosze stary wątek bo mam pytanko. wczoraj bylam na peelingu takim własnie plecków i otóz dziewczyny wczoraj mialam zaczerwieniona skóre jakby sparzoną słoncem, a dzis? nic absolutnie zadnych śladów, skora troche tylko swędzi, ale nic poza tym, czy to normalne? kosmetyczka zapowiadala schodzenie skóry płatami, jakies cuda wianki a tu cisza... czyzby przed burzą? a moze nie podziałało
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 17:32   #34
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Peeling Azjatycki

Cytat:
1. Czy "wypali" przebarwienia\piegi?
2. Jak długo goi się skóra?
3. Ile mniej więcej kosztuje i jaka ilość zabiegów jest konieczna?
4. Ile czasu goi się skóra?
5. Wykonuje go lekarz (dermatolog) czy kosmetyczka?





ad 1 . green peel spłyca blizenki np po trądziku , oczywiscie ze rozjaśnia przebarwienia naskórka, no i piegów on nie" wypali ", ogólnie cera jaśniejsza po nim, świeża



ad 2.zależy alenajczęsciej około półtora tygodnia, w mniej więcej piątym dniu zabiegi odżywcze i nawilżające u kosmetyczki, w czwartym łuszczenie widoczne bardziej, po zabiegu uzupełniającym skóra się jakby wycisza i chce pić

ad 3. mniej więcej ceny kształtuja sie od 350 do 500 zł w zależnosci od miasta i renomy salonu, po pierwszym zabiegu widać rózniće i cera jeś\st swieza i ładna, ale zależy z czym idziesz. czasami potrzeba i nawet w jednej serii 7- 8 zabiegów. pamietaj o częstotliwosci- ne powinno się go robić częsciej niż raz w miesiącu

ad 4 odpowiedziałam w ad 2

ad5 w salonach kosm możesz gfo zrobic, niektórzy derm też proponują te zabiegi
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 00:10   #35
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Peeling Azjatycki

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
podnosze stary wątek bo mam pytanko. wczoraj bylam na peelingu takim własnie plecków i otóz dziewczyny wczoraj mialam zaczerwieniona skóre jakby sparzoną słoncem, a dzis? nic absolutnie zadnych śladów, skora troche tylko swędzi, ale nic poza tym, czy to normalne? kosmetyczka zapowiadala schodzenie skóry płatami, jakies cuda wianki a tu cisza... czyzby przed burzą? a moze nie podziałało
up
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 11:01   #36
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Peeling Azjatycki

Cytat:
podnosze stary wątek bo mam pytanko. wczoraj bylam na peelingu takim własnie plecków i otóz dziewczyny wczoraj mialam zaczerwieniona skóre jakby sparzoną słoncem, a dzis? nic absolutnie zadnych śladów, skora troche tylko swędzi, ale nic poza tym, czy to normalne? kosmetyczka zapowiadala schodzenie skóry płatami, jakies cuda wianki a tu cisza... czyzby przed burzą? a moze nie podziałało
w jakimś stopniu podziałało tylko ze Twoja skóra reaguje inaczej, tak samo jak jest z retinoidami np retinaldehydem,czy kwasem azelainowym jednym isę łuszczy i mają wysyp a inni nie.alenajwieksze schodzenie płatami obserwooje się około 4 dnia.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 11:19   #37
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Peeling Azjatycki

dziekuje Emilio peeling robiony w piątek, dzisiaj mamy poniedziałek... i nic
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-18, 16:32   #38
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Peeling Azjatycki

nie ma sprawy moze za 2 razem bedziesz się łuszczyć za wsze czasy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 10:49   #39
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Peeling Azjatycki

Emilio pytanko do Ciebie dzis jest tydzien po peelingu i nic :| dzownilam do mojej kosmetyczki, powiedziala ze to nic i ze dozłuszcza skórę jutro na zabiegu (mial byc jakis łagodzący po peelingu), wiesz moze (wiesz anpewno ) na czym to polega?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 11:09   #40
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Peeling Azjatycki

dzieuję CI bardzo a uzywałaś ewentualnie płyn kótry zrobiła kosmetyczka? niczego innego nie uzywałaś co? mam nadzieję ze kosmetyczka poinformowała CIę o tym? jeśli nie to mozesz ubiegac się o gratisowe złuszczanie ponownie, ale za mieisąc okoló, czy dwa. nie wspominałąm o tym , bo skoro wykonała Ci już taki zabieg to wnioskowałam ze poinformowała Ciebie o tym ze nie mozna myc twarzy wodą , zadnych kremów nie uzywać . . zabieg uzupełniający to faktycznie usuniecie resztek złuszczającego się naskórka , ale nie bedzie nie przyjemny, wręcz przeciwnie. dodatkowo nawilży skórę i odzywi ją.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 11:12   #41
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Peeling Azjatycki

dostalam taki lotion zabezpieczający ale uzywalam go bardzo zadko, zostalam poinformowana o tym ze myc mi sie nie wolno ani niczym innym smarowac, a tego lotoinu mialam uzywac jak skora bedzie piec albo bedzie sie "ściągac" no ale prawde mowiac skoro nic sie nie działo to nie uzywalam zbyt czesto (moze powinnam?) heh juz nie chodzi o tą stówe straconą, ale juz mialam nadzieje ze moje plecki bedą normalne
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-21, 13:03   #42
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Peeling Azjatycki

po jednym zabiegu odświezenie takie bardziej, gładkosć polepszona, ale przy większych problemach koniecznych jest kilka wizyt jak pisałam
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 10:38   #43
pomponik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Peeling AZJATYCKi - proszę o pomoc gdzie w Warszawie ?

Pomocy !!!
Mam głębokie blizny (po zdrapywaniu strupków na plecach i na ramionach). Dermatolog polecił mi laser ale z zastrzeżeniem, że to tylko w 40% poprawi wygląd skóry.
Słyszałam o PEELINGU AZJATYCKIM. Tylko nie mogę nigdzie w Warszawie namierzyć dermatologa/kosmetyczki/salonu, gdzie mogłabym taki peeling wykonać.

Jeśli ktokolwiek wie, gdzie w Warszawie wykonują taki PEELING AZJATYCKI to proszę o wiadomość (moze być tu lub na maila: flofliper@yahoo.com).

Z góry bardzo Wam dziekuję !
Pozdrawiam,
M.
pomponik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 15:23   #44
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Peeling Azjatycki

ja mam pytanie do dziewczyn, które są po tym peelingu..mi głownie zalezy na zwęzeniu/likwidacji rozszerzonych porów, czy zaobserwowałyscie taki efekt?? moja kosmetyczka bardzo mi go zachwalała ale chciałabym też poznac inne opinie
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 18:25   #45
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Peeling Azjatycki

Dołączam się do powyższego pytania. Moja kosmetyczka zaproponowała mi Green Peel, więc zaczęłam czytać na czym to polega... Nie znam nikogo po takim zabiegu, a z opinii w internecie trudno coś wywnioskować, bo zdania są podzielone. Mam cerę tłustą z rozszerzonymi porami, szybko się zanieczyszcza. Nie mam żadnych blizn potrądzikowych ani dużych krost. Chodzi mi głównie o te pory. Jestem już po serii zabiegów z kwasem migdałowym, x2 miałam płyn Jessner'a i sporo mi to pomogło. Nie wiem czy wydać 350zł na Green Peel czy poszukać czegoś innego? Poradzi mi ktoś?
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 07:07   #46
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: Peeling Azjatycki

Do góry
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 16:39   #47
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Peeling Azjatycki

Jestem już po dwóch zabiegach GP, po pierwszym super; pory zwężone jak nigdy, buzia rozjaśniona i gładka jak u niemowlaka. Drugi zabieg zrobiłam dopiero dwa miesiące później (względy finansowe) i już nie było tak fajnie. Na policzkach miałam coś na kształt wysypki; przez jakieś 2dni mnóstwo malutkich krostek, skóra przesuszona i ściągnięta (a normalnie mam raczej tłustą). Nie wiem czy zdecyduję się na trzeci zabieg, efekty nie są tak spektakularne jak oczekiwałam. Na początku wszystko OK, ale po 2tyg. wszystko wraca do poprzedniego stanu. Pory powoli też stają się dość widoczne. A zabieg trochę kosztuje i swoje trzeba odsiedzieć w domu... Opis jest moją subiektywną oceną i ktoś inny może napisać, że ten zabieg jest najlepszy na świecie, ale ja spodziewałam się czegoś więcej.
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 13:59   #48
ForgetMeNot_
Raczkowanie
 
Avatar ForgetMeNot_
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 34
Peeling apteczny

Jaki peeling apteczny nada się do skóry mieszanej ze skłonnością do błyszczenia w strefie T?
ForgetMeNot_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 08:13   #49
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: Peeling apteczny

spytaj w aptece
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 10:31   #50
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Peeling apteczny

co to jest peeling apteczny?
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 15:54   #51
studnia_potencjalu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Peeling Azjatycki

Dziewczyny, a powiedzcie mi proszę po jakim czasie po peelingu azjatyckim człowiek się kwalifikuje do wyjścia z domu i pokazania ludziom na oczy? Trzeba brać urlop na tydzień po zabiegu czy ujdzie?
Mam blizny i przebarwienia po trądziku, i chciałabym wreszcie z tym zrobić porządek.
studnia_potencjalu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-10 16:54:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.