pytanie do kosmetyczki: problemy dermatologiczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-13, 21:32   #1
emfika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Exclamation

pytanie do kosmetyczki: problemy dermatologiczne


Mam problem dermatologiczny, jednak myślę że kosmetyczka coś na to poradzi.. A więc od dłuższego czasu (około pół roku) na plecach regularnie pojawiają się pryszcze. Najwięcej ich mam między łopatkami i w okolicach całej długości kręgosłupa. Stosowałam różnego rodzaju specyfiki (peelingi cukrowe, enzymatyczne, gruboziarniste), kremy (antybakteryjne, nawilżające), byłam też na wizycie u kosmetyczki, która nie wniosła nic nowego do mojego leczenia (poleciła mi peeling i krem). Duszenie tych pryszczy tez wiele nie daje: po ich wyduszeniu pojawiają się strupy, które nie znikają nawet po tygodniu/dwóch, albo po wyduszeniu pryszczy pojawiają się nowe. Do dermatologa wybieram się od dłuższego czasu, jednak mam pewne obawy.. Zresztą najpierw wolałabym poznać ewentulane inne sposoby na pełne wyleczenie, bo do dermatologów nie mam przekonania..

Jest lato, dzisiaj było ponad 35 stopni, a ja marnuję się w domu, bo wstydze sie założyc dwuczęsciowy strój i pojechać na jakieś jeziorko ze znajomymi, bo prawie całe plecy mam pokryte obrzydliwymi pryszczami, albo jeszcze bardziej obrzydliwymi, strupam Co poradzicie?
emfika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 22:06   #2
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: pytanie do kosmetyczki: problemy dermatologiczne

Cytat:
Napisane przez emfika Pokaż wiadomość
Mam problem dermatologiczny,Co poradzicie?
wizyta u dermatologa
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 09:10   #3
soniura1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8
Dot.: pytanie do kosmetyczki: problemy dermatologiczne

polecam CI tormentiol Forte- specyfik tani i skuteczny !, ale bez wizyty u dermatologa sie nie obedzie.. da CI jakis antybiotyk w kremie i na pewno pomoze, jak narazie sprobuj tego
soniura1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 09:22   #4
asterka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: pytanie do kosmetyczki: problemy dermatologiczne

Moze ktos mi odpowie na pytanie. Otoz od jakiegos czasu pojawiaja mi sie na twarzy czerwone swedzace i luszczace sie plamy. Zawsze w jednym miejscu (po lewej stronie nosa i na czole miedzy brwiami) Czasem sa to zmiany silniejsze nawet piekace. Doraznie pomagaja mi lekkie kremy nawilzajace ale i tak mimo krotkiego zaleczenia (zmiany sa niewidoczne)skora w tym miejscu jest wyraznie bardziej szorstka w dotyku..nie mozna nawet dobrze w tych miejscach rozprowadzic podkladu. Czy jest to moze uczulenie na jakis krem krem czy przesuszenie skory? Dodam ze pracuje w mocno klimatyzowanym pomiesczeniu. Moze ktos juz mial ataki problem i mi odpowie? Jesli nie to czekam nie wizyta u dermatologa
asterka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.