Praca animatora, Czy ktoś z Was pracował jako animator? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-31, 16:44   #31
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Praca animatora

Czy któraś z Was ma informacje o najbliższym kursie we Wrocławiu ? Godnym polecenia ...
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 16:13   #32
Samoyedka
Przyczajenie
 
Avatar Samoyedka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2
Dot.: Praca animatora

Hej!
Ja również myślę nad tym kursem animatora we Wrocławiu organizowanym przez firmę prostaff. Był ktoś z Was u nich na takim kursie?lub sie wybiera 30 października na to szkolenie? Jeśli tak to prosze o jakieś info na ten temat, czy warto. Mi bardzo zależy,żeby wyjechać do pracy jako animator już teraz na sezon zimowy...
Samoyedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 16:35   #33
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Praca animatora

a tak btw co sądzicie o : http://www.ewychowawca.pl/
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 23:41   #34
amaamaama3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 261
Dot.: Praca animatora

podbijam bo sama jestem ciekawa
amaamaama3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 12:02   #35
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: Praca animatora

No dokladnie wszystko zalezy gdzie sie trafi.
Ja pracowalam na ogromnym campngu (6000miejsc)
Prace zaczynalismy o 9 rano w ciagu dnia mielismy czas wolny od 19.30 do 20.00 a potem prace koczylismy nawet o 3 w nocy. (tylko sobota, niedziela i poniedzialek konczylismy o 23.00
Czyli codziennie prawie 17 godzin pracy.
A wszystko przez to, ze co tydzien roblismy musicale i musielismy miec proby.
Ale ogolnie prace wspominam milo i swojego tz tu poznalam wiec jestem zadowolona
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 17:38   #36
Paati_xD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Praca animatora

Cześć dziewczyny !

Tez chcę jechać do pracy do Hiszpani własnie jako animator ale nie tylko żeby zarobić ale żeby podszkolić się z językiem
Będę już po maturze więc na te 4 miesiące spokojnie mogę jechac.
Ale trochę się boję własnie, nie wiem co z zakwaterowaniem i jak to wszystko wygląda, jak jest się na wakacjach to ta praca wygląda naprawdę fajnie przynajmniej z perspektywy tego wczasowicza a w rzeczywistości to podobno wcale nie jest tak kolorowo i trochę boję się ze sobie tam moge nie poradzić.
Była któras z was w Hiszpani juz ? jako animatorka ?
i jakie biura oferują takie prace ? Gdzie mogę znaleźć więcej informacji ?

z góry dzięki !!
Paati_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 21:02   #37
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez Paati_xD Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny !

Tez chcę jechać do pracy do Hiszpani własnie jako animator ale nie tylko żeby zarobić ale żeby podszkolić się z językiem
Będę już po maturze więc na te 4 miesiące spokojnie mogę jechac.
Ale trochę się boję własnie, nie wiem co z zakwaterowaniem i jak to wszystko wygląda, jak jest się na wakacjach to ta praca wygląda naprawdę fajnie przynajmniej z perspektywy tego wczasowicza a w rzeczywistości to podobno wcale nie jest tak kolorowo i trochę boję się ze sobie tam moge nie poradzić.
Była któras z was w Hiszpani juz ? jako animatorka ?
i jakie biura oferują takie prace ? Gdzie mogę znaleźć więcej informacji ?

z góry dzięki !!
ja byłam na kanarach z polskim biurem podróży. próbuj albo przez biura podróży, albo przez agencję prostaff, albo przez agencję animajobs.com

mieszkałam w aparthotelu 7km od miejsca pracy, mogłam albo chodzic na piechotę, albo jeździć bezpłatnym autobusem hotelowym.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 21:23   #38
Paati_xD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
ja byłam na kanarach z polskim biurem podróży. próbuj albo przez biura podróży, albo przez agencję prostaff, albo przez agencję animajobs.com

mieszkałam w aparthotelu 7km od miejsca pracy, mogłam albo chodzic na piechotę, albo jeździć bezpłatnym autobusem hotelowym.

a jesteś/byłaś zadowolona z tej pracy?
Jakie warunki ? języki znasz na bardzo wysokim poziomie ? I czy praca jest stresująca czy bardziej taka rekreacyjna ? :P
Z jakiej agencji jechałas ?
Paati_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 21:42   #39
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez Paati_xD Pokaż wiadomość
a jesteś/byłaś zadowolona z tej pracy?
Jakie warunki ? języki znasz na bardzo wysokim poziomie ? I czy praca jest stresująca czy bardziej taka rekreacyjna ? :P
Z jakiej agencji jechałas ?
pracowałam dla biura podróży, nie przez agencję - nie chciałabym pracować przez agencję raczej, bo nie lubię tańczyć, więc wieczorne show nie jest dla mnie
znam angielski bardzo dobrze i niemiecki dobrze.
dla mnie najcięższa była odległość hotel - mieszkanie, bo w ciągu dnia nie miałam możliwości odpoczynku ani na chwilę, poza tym zwsze musiałam ze sobą kilka kompletów ciuchów nosić no i bardzo późno wracałam, gdyby nie to to praca byłaby bardziej rekreacyjna. ale jeśli chcesz jechać jako animatorka, żeby mieć wakacje, to raczej na pewno nie przez agencję.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 21:57   #40
Paati_xD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
pracowałam dla biura podróży, nie przez agencję - nie chciałabym pracować przez agencję raczej, bo nie lubię tańczyć, więc wieczorne show nie jest dla mnie
znam angielski bardzo dobrze i niemiecki dobrze.
dla mnie najcięższa była odległość hotel - mieszkanie, bo w ciągu dnia nie miałam możliwości odpoczynku ani na chwilę, poza tym zwsze musiałam ze sobą kilka kompletów ciuchów nosić no i bardzo późno wracałam, gdyby nie to to praca byłaby bardziej rekreacyjna. ale jeśli chcesz jechać jako animatorka, żeby mieć wakacje, to raczej na pewno nie przez agencję.
Czyli jakie były twoje obowiązki w ciągu dnia jak mówisz że nie musialas tanczyc wieczorem ? czym się różni czy jedziesz z agencji czy z biura ?
Ja tam lubię bardzo tańczyć itp więc mi by to nie przeszkadzało tylko tak jak mówisz ze cięzko z tą odległością hotel-mieszkanie, ale nie zawsze chyba tak to jest,chociaz nie wiem.
Paati_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 22:14   #41
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: Praca animatora

wszystko zalezy od hotelu w jakim pracujesz a nie od agencji.
Kazdy hotel w zaleznosci od swojej wielkosci i standardu oferuje rozne zajecia. Ja pracowalam na bardzo duzym, luksusowym campingu i w programie mielismy:
miniclub dla dzieci ( jakies prace reczne z papieru itp, gry i zabwawy), aquagym, areobik, pile nozna, siatkowke, pink-pong, kajaki, rowerki wodne, joga, musical school (dzici przygotowywaly musical ktory pod koniec tygodnia prezentowaly na scenie), splash dnce dla dzieci na basenie, club dance na basenie, tenis itp. wszystko zalezy jacy sa ludzi i co potrafia robic.
Poza tym mielismy wieczorne show (kabaret, gry, konkursy, pokazy, quizy i co sobote musical.
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 22:47   #42
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez Paati_xD Pokaż wiadomość
Czyli jakie były twoje obowiązki w ciągu dnia jak mówisz że nie musialas tanczyc wieczorem ? czym się różni czy jedziesz z agencji czy z biura ?
Ja tam lubię bardzo tańczyć itp więc mi by to nie przeszkadzało tylko tak jak mówisz ze cięzko z tą odległością hotel-mieszkanie, ale nie zawsze chyba tak to jest,chociaz nie wiem.
- 5 godziny pracy w miniclubie
- od 20 do 21 dyżur rezydencki z rezydentem
- później tłumaczenie wieczornego show - ale tylko tłumaczenie, nie brałam w nim udziału.

poza tym transfery, tłumaczenie turystom rozmów z recepcją (tym, którzy nie znali angielskiego lub innego języka ), wizyty u lekarza, przed i po pracy w miniclubie około pół godziny-godziny kręciłam się wokół basenu rozmawiając z turystami.
tylko moja praca wyglądała specyficznie, bo raz - nie robiłam show, dwa - dużo pracy rezydenckiej.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 16:38   #43
Paati_xD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Pokaż wiadomość
wszystko zalezy od hotelu w jakim pracujesz a nie od agencji.
Kazdy hotel w zaleznosci od swojej wielkosci i standardu oferuje rozne zajecia. Ja pracowalam na bardzo duzym, luksusowym campingu i w programie mielismy:
miniclub dla dzieci ( jakies prace reczne z papieru itp, gry i zabwawy), aquagym, areobik, pile nozna, siatkowke, pink-pong, kajaki, rowerki wodne, joga, musical school (dzici przygotowywaly musical ktory pod koniec tygodnia prezentowaly na scenie), splash dnce dla dzieci na basenie, club dance na basenie, tenis itp. wszystko zalezy jacy sa ludzi i co potrafia robic.
Poza tym mielismy wieczorne show (kabaret, gry, konkursy, pokazy, quizy i co sobote musical.
Noo to pracowity dzień, ale mi własnie o to chodzi głównie a nie takie coś ze poł-rezydent A byłas zadowolona ? pojechałabyś drugi raz ? Jak u Ciebie było z tym mieszkaniem i dojazem ? i z jakiej agencji/biura jechalaa?
Paati_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 21:43   #44
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: Praca animatora

Bylam zadowolona, w przyszlym roku tez jade do tego samego miejsca a z zakwaterowoanie mielismy na terenie campingu wiec wszedzie bylo okolo 5 minut pieszo.
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 16:03   #45
paulinciax07
Rozeznanie
 
Avatar paulinciax07
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 746
Dot.: Praca animatora

zabierz mnie ze sobą!
paulinciax07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 19:53   #46
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez paulinciax07 Pokaż wiadomość
zabierz mnie ze sobą!
to dlaczego się nie zgłosisz na animatorkę?:P
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 21:08   #47
paulinciax07
Rozeznanie
 
Avatar paulinciax07
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 746
Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
to dlaczego się nie zgłosisz na animatorkę?:P
bo pomysł narodził sie w sumie dzisiaj. i powiem szczerze ze obawiam sie trochę wyjazdu przez agencję.
a gdybym miała sie zgłosić do biura podróży, to co, mam wejsc i po prostu zapytać czy nie potrzebują animatorów?
paulinciax07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 21:56   #48
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez paulinciax07 Pokaż wiadomość
bo pomysł narodził sie w sumie dzisiaj. i powiem szczerze ze obawiam sie trochę wyjazdu przez agencję.
a gdybym miała sie zgłosić do biura podróży, to co, mam wejsc i po prostu zapytać czy nie potrzebują animatorów?
hmm, no nie do końca trzeba do biur wysłać aplikacje jak będą szukać od grudnia do marca
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 15:38   #49
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Praca animatora

Mozzarella na ten temat to ja nie wiem nic więcej niż to że są takowe kursy.... a jak potem z pracą
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 18:11   #50
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: Praca animatora

u mnie w firmie z tego co slyszlama (bo ja akurat nie bylam) co roku sa platne szkolenia ale czy potem ktos dostanie prace no to zalezy jak sobie poradzi, co umie a zwlaszcza ile jezykow sie zna. U mnie przyjeto okolo 30%osob co bylo na szkoleniu.
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 22:18   #51
kasfor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Thumbs up Praca animatora

Jeżeli jesteście chętni pracą animatora to piszcie do mnie, bo obecnie pracuje w Turcji i znam wiele osób, które poszukują animatorów.
e-mail: leonidis.production@gmail .com

Edytowane przez kasfor
Czas edycji: 2011-12-14 o 00:51
kasfor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 21:02   #52
uuunicorn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Praca animatora

pracowałam jako animatorka w Hiszpanii i na Krecie i szczerze polecam ta pracę wszystkim, którzy lubią kontakt z ludźmi, chcą podróżować czy uczyć się języków. wg mnie nawet jesli macie watpliwosci czy nadajecie sie do tej pracy, ale jednak was ciagnie zeby spróbowac, powinniscie to zrobic, poniewaz moze sie okazac, ze to jest praca stworzona dla was, albo przeciwnie. ja w kazdym razie polecam. organizowane sa castingi na animatorow przez firme prosstaff, ja bylam na castingu we wroclawiu. mile widziane jest gdy macie ukonczony kurs animacji prowadzony rowniez przez ta firme, ale to tez nie jest konieczne zeby dostac prace. po za tym dobra znajomosc jezyka angielskiego i podstawowa znajomosc jakiegos innego jezyka powinna w zupelnosci wystarczyc. wg mnie postawowa sprawa to: musicie na prawde lubic kontakt z ludzmi, bo z obserwacji wiem jak moze meczyc taki wymuszony kontakt z goscmi. ja szczerze mowiac nie moge sie doczekac kiedy zaczne sezon zimowy. pozdrawiam;D
uuunicorn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 21:34   #53
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Praca animatora

witam , dzis natrafilam na oferty pracy animatorow,i powiem wAm ze przemawia to za mna!!
i teraz pytanie od osob ktore sa animatorami- czy lepiej zglosic sie do biura podrozy i u nich robic kurs//szkolenie animatora czasu wolnego czy wybrac jakas agencje, firme ktore kursy organizuje? ? zlgaszajac sie do biura ni e jest wymogiem posiadanie tego kursu niektorzy na wlasna reke wlasnie szkola dopiero!!!
kto sie moze wypowiedziec na ten temat ?
i czym rozni sie praca animatora z biura podrozy a agencji ? ?
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 12:03   #54
czibusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: Praca animatora

witam wydaje mi się że lepiej pójść sobie na kurs albo zorganizowany przez firmy szkoleniowe, albo przez biura podróży, ja wybrałam biuro podróży rainbow tours i wybieram sie na szkolenie w Katowicach 28 stycznia, wybiera sie ktoś też?? zastanawiam się poważnie nad wyjazdem, ponieważ mam stałą pracę, która prędzej czy poźniej chciałabym zmienić, ale zawsze marzyłam o takim wyjeździe.... powodzenia
czibusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 13:19   #55
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
a tak btw co sądzicie o : http://www.ewychowawca.pl/

e kurs! to wg mnie jakies nieporozumienie- i ta cena 137 zl !
ja placilam za stacjonarny - 90 z tego co pamietam !
3 dni zajec i dostalam uprawnienia~!

sprawdz ta strone http://www.gaudeamus.com.pl/kursy/ku...w_kolonijnych/



---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

1. Czy ktos oprocz agencji pro staff czy stageman zna jakas ktora organizuje kursy animatorow czasu wolnego ?
powoli decyduje sie na szkolenie pro staff! ale wczesniej zanim zrobie szkolenie chcem jechac na castingi!mam potwierdzenie kwalifikacji, -

2. teraz pytanie do animatorów ktorzy juz odbyli szkolenia/ castingi- czy bez szkolenia animatorow mozna w ogole probowac startowac na castingu ? casting jest w lutym a ja kurs robie w marcu --

jeszcze takie pytanie poniewaz nie dostalam na nie odpowiedzi od agencji - 3. czy agencje potwierdzaja udzial w castingu dla wybranych ? czy zglaszac sie mozna jak leci - czyli wszyscy chetni ??

4. podobno rainbow tours robi szkolenia osobno dla animatorow(czyli praca z doroslymi ) a osobno akademia wypoczynku dla dzieci. robiac kurs w tym biurze podrozy trzeba zrobic dwa kursy aby moc pracowac i z doroslymi i z dziecmi ??
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 07:53   #56
oseska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Praca animatora

Ja idą na casting w prostaffie byłam po dwudniowym szkoleniu w stagemanie, ale z mojej perspektywy nie było to szkolenie konieczne bo wszystkiego i tak nauczyłam się dopiero na miejscu (Gran Canarii), w hotelu.
Poza tym, o ile dobrze pamiętam ze wszystkich biorących udział na castingu, wybrali chyba trochę więcej niż połowę, nie znam kryteriów, ale pewnie ważna była też dyspozycyjność, co najmniej 4 miesiące.

A jeśli chodzi o samą pracę - nie nastawiajcię na castingu, jak już będziecie mieć rozmowę kwalifikacyjną na konretną działkę. Będą was pytać czy wolicie z dziećmi, czy ze sportem.. Ściema - ja zaznaczyłam, że z dziećmi a wylądowałam w hoteliku sama, a zajęcia miałam i z dziećmi, i z dorosłymi, i sportowe.. Ale uważam że all around jest o wiele przyjemniejszy!
oseska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 13:46   #57
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez oseska Pokaż wiadomość
Ja idą na casting w prostaffie byłam po dwudniowym szkoleniu w stagemanie, ale z mojej perspektywy nie było to szkolenie konieczne bo wszystkiego i tak nauczyłam się dopiero na miejscu (Gran Canarii), w hotelu.
Poza tym, o ile dobrze pamiętam ze wszystkich biorących udział na castingu, wybrali chyba trochę więcej niż połowę, nie znam kryteriów, ale pewnie ważna była też dyspozycyjność, co najmniej 4 miesiące.

A jeśli chodzi o samą pracę - nie nastawiajcię na castingu, jak już będziecie mieć rozmowę kwalifikacyjną na konretną działkę. Będą was pytać czy wolicie z dziećmi, czy ze sportem.. Ściema - ja zaznaczyłam, że z dziećmi a wylądowałam w hoteliku sama, a zajęcia miałam i z dziećmi, i z dorosłymi, i sportowe.. Ale uważam że all around jest o wiele przyjemniejszy!
o to widze , nawet ztego co mi mowia z pro staff ze niekonieczne jets szkolenie! mozna zrobic go pozniej !: ) juz przed samym wyjazdem ! : )

oseska a powiedz mi jeszcze czy casting odbywa sie caly w jezyku angielskim ?
chyba jednym z podstawowych kryteriow jets jezyk nie? i ta dyspozycyjnosc!
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 14:42   #58
czibusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: Praca animatora

4. podobno rainbow tours robi szkolenia osobno dla animatorow(czyli praca z doroslymi ) a osobno akademia wypoczynku dla dzieci. robiac kurs w tym biurze podrozy trzeba zrobic dwa kursy aby moc pracowac i z doroslymi i z dziecmi ??[/QUOTE]


ja sie wybieram na szkolenie z tego właśnie biura, ale wybrałam kurs na szkolenie dla animatorów czyli dla dzieci, a nie na akademie wypoczynku bo ten jest organizowany później. czy aby pracoweać trzeba miec 2 kursy?tego nie wiem, ale pewnie przekonam sie po tym tygodniu, zreszta i tak pewnie na miejscu nauczyłabyś sie animacji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych a które według was sa lepsze?? ktos sie wybiera na kurs z rainbowtorus w katowicach??
czibusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 19:53   #59
boobaseq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Praca animatora

Hej wszystkim!

Osobom, które chcą, ale się wahają podjąć pracę animatora SZCZERZE POLECAM!!!! Nie macie nic do stracenia, a wręcz wiele macie do zyskania!
Jedyna rzecz, to być czujnym i wybierać sprawdzonych pracodawców - mi się nic nie zdarzyło złego, ale przezorny zawsze ubezpieczony

W 2010r. zrobiłam kurs Animacji z firmą Prostaff (która wtedy współpracowała jeszcze z Jakubem B. Bączkiem - Stageman Polska). Był akurat koniec czerwca, koniec roku akademickiego, ale wahałam się czy dam radę... Sam kurs bardzo pozytywny, sam prowadzący po prostu megarozweselający człowiek 10 dni później byłam już na Ibizie. Po kursie dzwoniłam do prostaffu w kółko, aby dowiedzieć się czy są jakieś oferty i akurat jeszcze mi się trafiło Wszytsko wtedy załatwiałam z Prostaffem, który właściwie jest pośrednikiem, bo kontaktyje nas z agencją 'na miejscu' a agencja dopeiro z hotelem. Mimo tego, wszytsko było w porządeczku i polecam współpracę z Prostaffem.
Jeden MINUS jest taki, że Prostaff pobiera "opłatę za tłumaczenie dokumentów", która nie jest mała (dla hiszpanii najwyższa)... A to ciągnie po kieszeni ;P

Obecnie, kończę studia i chce zrobić sobie gap year. Oczywiście chcę wyjechać do pracy jako animatorka, ponieważ to naprawdę uzależnia! Nawet jeśli w ciągu sezonu wiele razy się lamentowało jak to jest źle i ciężko
04.02 jadę do Warszawy na Casting dla animatorów, a 10.02 chciałam jechać na obóz do Zakopanego (żeby sobie przypomnieć pare rzeczy i pośmiać do rozpuku . Nie wiem tylko czy ten obóz będzie konieczny jak casting pójdzie po mojej myśli

Czy ktoś wybiera się na ten casting do Wawy? Był ktoś wcześniej?Jak wyglądają zadania grupowe?


Pozdrawiam wszystkich, strasznie się rozpisałam - wybaczcie!!!!

Jeśli są pytania - czekam

Pozdrawiam animatorów i przyszłych animatorów ))
boobaseq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 21:03   #60
bayabaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Praca animatora

Witajcie!

W przyszlym tygodniu jade na swoj pierwszy casting. mam przygotowac material o sobie (3min.), forma dowolna. kompletnie nie mam pomyslu. tzn myslalam o pokaz slajdow z moich podrozy.
Moze acie jakies pomysly? licze na Was.
xoxo
bayabaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-27 17:17:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.