Co mogłabym w sobie zmienić? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-11, 11:33   #31
Kaetchen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Na ebay sa jakies produkty z tej strony ;D na pewno cos zamowie i wypróbuje dziekuję, coraz milej jestem nastawiona na to cale olejowanie i farbowanie henna ;3
A propos farbowania włosów naturalną henną, to myślę, że przydadzą Ci się informacje:
http://zdrowie.helfy.pl/2007/10/henn...wienie-wlosow/
oraz nagranie, które pokazuje jak włosy wyglądają przed i po nałożeniu henny:
http://www.youtube.com/watch?v=GyTSG-Y3EGc&NR=1
Z resztą na yt można znaleźć kilka takich filmów Na blogu jest natomiast informacja, żeby najpierw hennę sprawdzić na włosach ze szczotki - wtedy dokładnie będziesz widziała jaki efekt uzyskasz
Kaetchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 11:47   #32
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Kaetchen Pokaż wiadomość
A propos farbowania włosów naturalną henną, to myślę, że przydadzą Ci się informacje:
http://zdrowie.helfy.pl/2007/10/henn...wienie-wlosow/
oraz nagranie, które pokazuje jak włosy wyglądają przed i po nałożeniu henny:
http://www.youtube.com/watch?v=GyTSG-Y3EGc&NR=1
Z resztą na yt można znaleźć kilka takich filmów Na blogu jest natomiast informacja, żeby najpierw hennę sprawdzić na włosach ze szczotki - wtedy dokładnie będziesz widziała jaki efekt uzyskasz

Dziekuje, dziekuje jestes kochana , lece sprawdzac

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Dziekuje, dziekuje jestes kochana , lece sprawdzac
A jaką wybrac henne by miec brązowe intensywne wlosy, moze nieco jasniejsze od ktorych mam?
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 09:22   #33
Kaetchen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Dziekuje, dziekuje jestes kochana , lece sprawdzac

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------



A jaką wybrac henne by miec brązowe intensywne wlosy, moze nieco jasniejsze od ktorych mam?
Talantea - henną w zasadzie nie da się rozjaśnić włosów, ale żeby mieć złotawe połyski, to podobno cassia (zwana również senną) taki efekt właśnie daje - odżywia jak henna, ale nie farbuje na rudawy kolor, tylko nadaje włosom złotych refleksów - a zatem Twój naturalny brąz będzie nieco głębszy. Jakbyś zastosowała maseczki z amli/brahmi z dodatkiem cassi, to możesz dodatkowo podkreślić kolor Twoich włosów - amla bowiem może lekko przyciemnić - bardziej podkreślić kolor niż nadać mu zdecydowaną barwę.
A jeśli chodzi o uzyskanie jaśniejszego koloru włosów, to polecam płukanki z rumianku, cytryny, albo - octu jabłkowego Ten ostatni w szczególności powinien podkreślić kolor Twoich włosów, ponieważ podobno w brązie daje kasztanowe odcienie, więcej znajdziesz pod linkiem:
http://www.tipy.pl/artykul_269,jak-r...em-winnym.html
Ostatnio właśnie odkryłam ten specyfik - i włosy faktycznie u mnie są jaśniejsze (mój naturalny to ciemny blond, ale farbowałam na jasny), do tego gładkie (niemalże śliskie), i ładnie lśnią. Ale przy cienkich włosach codzienne stosowanie sprawia, że ma się wrażenie jakby były jeszcze cieńsze, a tu działa po prostu efekt domykania łusek włosa, w przeciwieństwie do dużo bardziej zasadowego odczynu jaki najczęściej mają szampony ogólnie dostępne
Aha - jeszcze podobno działanie rozjaśniające mają olejki eteryczne - jaśminowy i lawendowy (albo któryś z nich - nie pamiętam), przy czym nie mówię to z własnego doświadczenia, tylko bazując na wiedzy z jakiejś strony dot. zastosowania olejów z henną na włosy blond - podobno właśnie jaśmin/lawenda zapobiegają zafarbowaniu włosów na rudawy kolor...

Jeśli chodzi o hennę/cassię, to na razie przedstawiłam Ci tylko wiedzę jaką zdobyłam na stronach, bo jeszcze ich nie stosowałam (docelowo chcę zastosować cassię). Amlę zaś stosowałam w oleju - i faktycznie mam wrażenie, że włosy lekko się przyciemniły (w szczególności odrosty), ale nie wiem czy wynikało to z faktu odżywienia włosa (zaraz po nałożeniu oleju włosy wydają się ciemniejsze i efekt też może się utrzymać również po zmyciu oleju), czy właśnie właściwości koloryzujących amli (i innych składników zawartych w oleju). Reszta ziół (m.in. brahmi) jedzie do mnie - więc więcej będę mogła powiedzieć po ich kilkukrotnym zastosowaniu

Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Znalazłam takie farby na helfach (opisy są całkiem interesujące - może znajdziesz coś, co Ciebie zainteresuje?):
http://www.helfy.pl/naturalna-henna-...nna-bez-chemii
http://www.helfy.pl/cassia-obovata-b...odzywcza-senna
http://www.helfy.pl/naturalna-henna-...aturalna-khadi
http://www.helfy.pl/naturalna-henna-...arba-naturalna
http://www.helfy.pl/henna-amla-natur...arby-do-wlosow
http://www.helfy.pl/naturalna-henna-...farba-roslinna
http://www.helfy.pl/henna-amla-ziolowe-farby-do-wlosow
Kaetchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 10:59   #34
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Szkoda, że nie wysyłają do Anglii ;< Już sie napaliłam na te co dają ciepły brąz ;3
Jak już mam farbowane włosy zwykłą farbą henna zadziała odpowiednio?
Nie wiadomo też jaki w końcu bedzie efekt używając henny?


http://www.tipy.pl/artykul_269,jak-r...em-winnym.html

O wow lece po ocet XD
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 15:43   #35
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Poszłam do fryzjera dzisiaj, nie wiem czy fryzura wyszła, ale mi sie podoba, co sadzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020997.jpg (36,5 KB, 600 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020994.jpg (82,5 KB, 651 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 20:25   #36
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Moim zdaniem zmiana korzystna
Gratuluję, że już tyle schudłaś
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 22:48   #37
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem zmiana korzystna
Gratuluję, że już tyle schudłaś

Dziekuje, tez tak mysle.
Co do wagi, to od dluzszego czasu stoi w miejscu ;p
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-14, 08:42   #38
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

I tak podziwiam
Może chciałabyś coś zmienić w swojej garderobie żeby ubrania bardziej do Ciebie pasowały i do Twojej figury? Może wkleisz jakieś swoje ubrania albo takie, nad których zakupem się zastanawiasz?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 14:10   #39
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
I tak podziwiam
Może chciałabyś coś zmienić w swojej garderobie żeby ubrania bardziej do Ciebie pasowały i do Twojej figury? Może wkleisz jakieś swoje ubrania albo takie, nad których zakupem się zastanawiasz?
Przydałaby mi się jakaś pomoc z doborem mojej garderoby. W sumie sobie radze i aż tak żle nie jest, może jednak mi coś podpowiecie, wstawie zdjecie calej sylwetki
Z zakupem u mnie na razie ciężko bo szukam pracy więc żadne duże zakupy mi sie nie szykują, ale wasze porady przydadzą mi się na przyszłość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030077.jpg (102,1 KB, 673 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 17:38   #40
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Moim zdaniem ta spódnica Cię przytłacza. Cały strój jest w takich ponurych kolorach co czyni strój takim smutnym. Może spróbuj coś w żywszych kolorach? Może spróbowałabyś poszukać ciuchów w jakichś indyjskich sklepach?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 19:13   #41
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ta spódnica Cię przytłacza. Cały strój jest w takich ponurych kolorach co czyni strój takim smutnym. Może spróbuj coś w żywszych kolorach? Może spróbowałabyś poszukać ciuchów w jakichś indyjskich sklepach?


Nie lubie stylu indyjskiego, co to, to nie ;/ lubie zywe kolory, mam zywsze ubrania, a tak akurat mi wyszlo, ze ubralam sie w takie szarosci.
W sumie lubie dosc klasyczny styl, spodnice, bluzki z kolnierzykiem, spodnie w kant, legginsy i tuniki, rzadko noszę dzinsy, czesto buty na obcasie ze wzgledu na moj wzrost.
Chcialabym nosic cos co by do mnie pasowalo, ale bylo tez na czasie Do tego mysle , ze jestem typem lata, do ktorego nie pasuja zbyt zywe kolory.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-14, 19:36   #42
Kaetchen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Talantea, bardzo Ci dobrze w nowej fryzurze i kolorku
Co do henny, to jak napisałam w którymś z wcześniejszych wątków - farbę testujesz na swoich włosach zebranych ze szczotki, żeby zobaczyć jaki efekt osiągniesz Wtedy unikasz ryzyka, a masz dodatkowo możliwość porównania swoich 'starych' z nowymi włosami To tak na marginesie
Kaetchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 19:41   #43
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Kaetchen Pokaż wiadomość
Talantea, bardzo Ci dobrze w nowej fryzurze i kolorku
Co do henny, to jak napisałam w którymś z wcześniejszych wątków - farbę testujesz na swoich włosach zebranych ze szczotki, żeby zobaczyć jaki efekt osiągniesz Wtedy unikasz ryzyka, a masz dodatkowo możliwość porównania swoich 'starych' z nowymi włosami To tak na marginesie

Dziekuje, juz kiedys mialam podobna fryzure, znow za grzywka zatesknilam . Wlosow nie farbowalam , tylko zrobilam nowa fryzure ^^" moze inaczej swiatlo padlo, albo fryzjerka jakis cud zrobila XD
Hmm ciekawy tip na sprawdzenie, nie pomyslalabym
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 15:55   #44
Kaetchen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Dziekuje, juz kiedys mialam podobna fryzure, znow za grzywka zatesknilam . Wlosow nie farbowalam , tylko zrobilam nowa fryzure ^^" moze inaczej swiatlo padlo, albo fryzjerka jakis cud zrobila XD
Hmm ciekawy tip na sprawdzenie, nie pomyslalabym
Hmm.. może to faktycznie światło Ale kolorek ładny. Tak sobie myślę, że może faktycznie ścięcie sprawiło, że kolor wydaje się intensywniejszy (inne partie włosów pokazujesz, które nie były narażone na działanie promieni UV, a z drugiej strony - zniszczone końcówki zostały ścięte, więc to też niejako odświeżyło fryzurkę i podniosło ją przede wszystkim). Inna kwestia - fryzjerzy maja swoje kosmetyki, które mogą nadać blasku włosom. Choć nie będzie to efektem trwałym, niestety
Kaetchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 17:40   #45
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
wydaje mi sie, ze moze rudy, artystyczy nielad dodadza wlosom obietosci pocieniowane pasma wlosow to tylko propozycja dla odwaznych ale wg mnie w rudym byloby Ci ładnie

a sorki nie doczytalam ładnie ci w nowej fryzurze :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 74687153.jpg (76,3 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rude-wlosy.jpg (72,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_krotkie_foto1.jpg (6,6 KB, 6 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-11-06 o 10:03 Powód: post pod postem
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 18:14   #46
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez patusia1230 Pokaż wiadomość
a sorki nie doczytalam ładnie ci w nowej fryzurze :

No coz, juz dawno myslalam o rudym, pomysle jeszcze nad tym, wlosy scielam ale jeszcze nie farbowalam i po za tym nie chce tez za krótkich włosów
Dziekuje za pomoc
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 15:33   #47
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Moze ktos jeszcze mi pomoze, w co powinnam sie ubierac? ;( zdjecie sylwetki jest wyzej w postach.
Mam duze piersi, ramiona, masywne nogi, brak widocznej talii. Ja juz nie mam pojecia co ze soba zrobic mniej wiecej czytalam co powinnam, ale nadal jakos dziwnie wygladam. Moze mi podsuniecie pare pomyslow na outfity? czy konkretny styl. Zwykle nosze sie dosc ostroznie, bez wydziwnien czy bizuterii, czasami tylko obcasy, ale teraz wiecej chodzę niz jezdze wiec znow odpadaja. Lubie styl biurowy, spodnice, sukienki w ciemnych kolorach, zazwyczaj czarnym i wiekszosc rzeczy w takim mam kolorze. Od jakiegos czasu buduje swoja szafe i nadal sie gubie w tym wszystkim.
Odchudzam sie, powoli i sumiennie, ale pewnie jeszcze daleka droga przede mna
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 21:32   #48
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Kochana, w nowej fryzurze Ci bardzo ładnie, zmiana jest bardzo korzystna - w poprzedniej naprawdę nie było dobrze i już miałam pisać, że nie ma sensu z tym zapuszczaniem włosów. Grzywka wydobyła Ci też oczy z twarzy i ogólnie bardziej widać Ci buzię. Moje rady są takie:

1) wypełniaj brwi cieniem do brwi. Masz dużą różnicę koloru między brwami a odcieniem włosów, więc myślę, że byłoby dobrze nadać brwiom koloru - powinno to także wydobyć Twoje oczy jeszcze bardziej z twarzy.

2) Podobnie jak Dziewczyny odradzam Ci używanie zielonego cienia do powiek w takim odcieniu. Przytłacza oko i nie dodaje uroku. Może szarości?

3) Jeśli chodzi o ubiór to zastanawiałabym się nad tuniczkami, takimi modelującymi sylwetkę. Chodzi mi o to, żeby były bardziej opięte na biuście a rozszerzały się ku dołowi, żeby nadać wrażenie smuklejszej talii i szerszych bioder. Jeśli uważasz, że masz masywne ręce, to proponuję bluzki z rękawem długim lub 3/4. Dekolty najlepsze spiczaste, optycznie wydłużają sylwetkę. Dobre byłyby wzory podłużne (pasy wzdłuż, a nie wszerz) albo bluzki z ciemniejszym paskiem w talii, które optycznie talię wyszczuplają. Długie spódnice nie są złe, ale - jak już zaznaczyłam - takie z podłużymi wzorami nie byłyby złe.

Tu podaję tylko przykład wzoru, o jaki mi chodzi: http://www.bluemoonbazaar.com.au/gre...long-p-21.html
http://www.traderscity.com/board/pro...-skirt-259165/

4) Jestem za modelowaniem buzi bronzerem, powinno to dac ładny efekt na Tobie.

5) Masz bardzo ładne oczy, które byłoby super podkreślać jakimś fajnym cieniem. W zależności od tego czy jesteś zimnym czy ciepłym typem urodowym (mnie się wydaje, że zimnym, ale naprawdę pojęcia nie mam), może to być kolor złoty bądź fioletowy (pięknie odbijają tęczówkę).

No.. więcej rad na razie nie mam
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 23:30   #49
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Moim zdaniem masz za mały, źle dobrany stanik, widać bułki nawet na tym niedużym zdjęciu. Poza tym wydaje mi się, że bluzka ma odcięcia, które powinny być pod biustem, nie mogą być na nim, w ogóle nieładnie się układa na biuście. Od doboru bielizny bym zaczęła, bo na tym zdjęciu wyglądasz jak gruszka, wtedy ramiona lepiej wyglądają zakryte, bo sylwetka staje się bardziej proporcjonalna, a możliwe, że nią nie jesteś, tylko ten stanik robi krzywdę.

A fryzura na plus.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 17:54   #50
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Tak wiec wstawiam zdjecie z wlosami jakie mam teraz, w zblizeniu, grzywka szalenczo szybko mi odrasta jak zwykle, zastanawiam sie czy podciac ja czy zostawic niech sobie rosnie.
Tak samo co moglabym zrobic z kolorem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030819zz.jpg (43,6 KB, 468 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 13:41   #51
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Hej kochane.

Mam prośbę.
Znów odrosly mi wlosy i chcialabym cos świezego na nadchodzaca wiosnę. Chodzi o fryzure i kolor. Nie chcę jednak ścinać na krótko bo trochę się boję.
Wygladam w sumie podobnie jak wczesniej tylko mam obcieta na prosto grzywkę, ale już mi się znudziła.
Po za tym kompletnie sie nie znam na układaniu włosów

Co byście poradziły?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4219xx.jpg (42,5 KB, 261 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ffvv.jpg (41,1 KB, 211 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dc.jpg (46,3 KB, 233 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 18:05   #52
Diditka
Raczkowanie
 
Avatar Diditka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 30
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Moim zdaniem powinnaś mieć grzywkę dłuższą, na bok. Poza tym włosy skrócone, wycieniowane aby nadać objętości na wysokości twarzy. Dobrze byłoby układać je na grubej szczotce lub termolokach. Odcień włosów masz ok, w razie chęci zmiany możesz nadać mu złoto- rudych tonów. Masz bardzo ładny kolor tęczówki Pasuje Ci delikatny makijaż. Pozdrawiam
Diditka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 18:50   #53
KasiaMaakeUp
Raczkowanie
 
Avatar KasiaMaakeUp
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 69
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Jeśli chodzi o włosy polecam mocno wycieniowaną fryzurkę, szczególnie na wysokości policzków co optycznie wyszczupli twarz, do tego skośna grzywka (taka raczej dłuższa) aby zakryć wysokie czoło. Kolor zdecydowanie jaśniejszy. Uważam nawet, że w takim dosyć intensywnym rudym odcieniu będzie Ci do twarzy.
Co do makijażu, masz blisko osadzona oczy należy je więc "oddalić od siebie". W celu powinnaś zaznaczać zewnętrzne kąciki wyciągając je lekko do boku i do góry. Polecam stosowanie ciemnego cienia (robisz kreskę i najlepiej będzie jeśli ją rozetrzesz w takich kierunkach jak pisałam wcześniej)Do tego dobrze dobrany podkład (ujednolici cerę) a także bronzer (w ciemniejszym odcieniu), nakładaj go poziomo/lekko po skosie pod kość policzkową co sprawi, że twoja buzia wyglądała na szczuplejszą.
Pozdrawiam
__________________
Zapraszam na makijaże okolicznościowe, fotograficzne, ślubne!

Zapraszam również do przeglądania i komentowania moich prac :


http://www.facebook.com/KasiaMaakeUp
KasiaMaakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 22:38   #54
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Dziekuję bardzo za odpowiedzi, jesli jeszcze ktos moglby przeslac zdjecia ciekawych fryzur bylabym wdzieczna.
Co do makijazu wlasnie najczesciej jest taki jak zostal wspomniany, ogolnie to ciagle sie ucze malowac odpowiednio. Przez moja opadajaca powieke nie jest to latwe.
Raczej rudosci się boje i zostaly mi odradzane raczej, ale pomysle nad jasniejszym odcieniem
Mialam tylko kiedys ciemno czerwone wlosy.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 21:33   #55
olianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 113
Hello Niestety nie mam specjalnego programu do dobierania fryzur, na symulacji pod spodem probowalam dobrac ci rozne kontrowersyjne kolory zmienilam troche makijaz oczu i ust. Podobasz mi sie w grzywce. Uzylam strony http://www.instyle.com/instyle/makeover , jest bardzo latwa w obsludze..

pozdrawiam

Sciagnelam twoje swiezsze zdjecie i znow zrobilam kilka symulacji.. Mysle ze ladnie ci w jasniejszych odcieniach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kto4.jpg (45,4 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kto3.jpg (47,4 KB, 193 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-11-06 o 10:03 Powód: post pod postem
olianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 11:32   #56
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Wow dziekuje bardzo, zauwazylam, ze prosta grzywka mi pasuje, do tego ta ostatnia fryzura z drugiej serii
Na pewno nie pofarbuje sie na blond, ale mysle nad nieco jasniejszymi wlosami .
Czekam na wiecej propozycji.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 14:32   #57
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Pofarbowałam się dziś blondem z Garniera by rozjasnic włosy, powiedzcie mi czy to dobrze wygląda, czy mam się wstydzić?
Planuje ściąć koncówki, ale dopiero za jakiś miesiąc bedę miała możliwośc iść do fryzjera.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P10407dd37.jpg (42,2 KB, 518 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 17:16   #58
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Bardzo fajnie wyszło

Ale ja bym Ci radziła farbę Nice n' Easy Worm Auburn. Wyglądałabyś suuuuuuuper! Sama miałam ten kolor Fotka robiona jakieś 2 tyg od farbowania (przy codziennym myciu włosów)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fdsgerghhgfd.jpg (9,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0161.jpg (77,3 KB, 123 załadowań)
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 17:32   #59
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie wyszło

Ale ja bym Ci radziła farbę Nice n' Easy Worm Auburn. Wyglądałabyś suuuuuuuper! Sama miałam ten kolor Fotka robiona jakieś 2 tyg od farbowania (przy codziennym myciu włosów)

Hmm, nie za dobrze wygladam w ciepłych odcieniach włosów, ale wezmę pod uwagę Twoją propozycje
ładnie Tobie wyszedł taki rudawy troche co nie?
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 18:12   #60
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Hmm, nie za dobrze wygladam w ciepłych odcieniach włosów, ale wezmę pod uwagę Twoją propozycje
ładnie Tobie wyszedł taki rudawy troche co nie?
Nom spierał się na rudawo trochę. Ogólnie od razu po farbowaniu był ciemniejszy i bardziej wpadał w brąz.
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 18:23:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.