Keratynowe prostowanie -część II - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-05, 08:48   #1171
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Informacjao Pokaż wiadomość
Witam wszystkichPosiadałem kiedyś koto na tutejszym portalu nie ukrywam tego jednakże posądzony o kryptoreklamę zbanowano mi je bez podania praktycznie żadnej przyczyny. Założyłem ponownie ponieważ chetnie odpowiem na wasze pytania i wątpliwości. Jestem z racji zainteresowania dość dobrze poinformowany o produktach Encanto ,Qod oraz innych firm.
Może na wstępie powiem iż zabieg całkowicie zabroniony jest dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.Poza tym drogie panie,założone są strony na portalach społecznościowych fb chociażby z pełnymi informacjami na temat produktów encanto i itp. Nie reklamuje żadnej z nich aczkolwiek jak wspominałem uzyskacie na nich dużo informacji na nurtujące was pytania. Piszcie też śmiało tutaj, pomogę wedle posiadanej wiedzy. Kiedyś wkleiłem link z zawartością formaldehydu w poszczególnych produktach znanych firm jednakże niewiele z was zapewne pamięta. Ostatnio wyszperałem jeszcze ciekawsze wiadomości jednakże boję się wklejać linki ze względu na możliwość otrzymania bana i niejasny dla mnie regulamin.
czyżby Encanto Polska??

Cytat:
Napisane przez letnie_cappuccino Pokaż wiadomość
Informacjao mam kilka pytań do Ciebie
1. Co myślisz na temat, ze wycofano niektóre środki na e, q z niektórych państw?
2. czytałam na anglojęzycznej stronie post kobiety, której wypadły włosy po zastosowaniu keratynowego prostowania (prostowała wiecej niż 1 raz) - gdzieś są linki, które podałam, chyba na poprzedniej stronie
3. Czy dla moich cienkich włosów będzie to dobre rozwiązanie? czy po jakimś czasie mogę utracić jakąś część włosów?
4.Czy keratynowe prostowanie środkiem na "e" jest lepsze od codziennego męczenia włosów prostownicą nagrzaną do ok.70-80 stopni?
5. Czy faktycznie jest to takie cudowne jak opisuje producent?
Z góry dziękuję za odpowiedź
wg mnie po to się robi próby uczuleniowe, by zminimalizować negatywne skutki.
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 15:09   #1172
summer is a state of mind
Raczkowanie
 
Avatar summer is a state of mind
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 30
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

szukam szamponów i odzywek innych niz baby dream i kallos, znalazłam gliss kur Asia Straight, szampon niestety sie nie nadaje bo ma Sodium Chloride w skladzie ale sklad odzywki wygla chyba niezle, co o tym sądzicie ??
Aqua  Cetearyl Alcohol  Behentrtrnonium Chloride  Glycol Distearate  Dtstearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Dimethicone  Dicaprylyl Carbonate  lsopropyl Alcohol  Phenoxyethanol  Methylparaben  Polyquaternium-37  Parium  Panthenol  Propylene Glycol Dica.p r.y latelDicaprate  Glycerin Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein  Lactic Acid  Propylene Glycol  Butylphenyl Methylpropional  PPG-1 Trideceth-6  Linalool  Hexyl Cinnamal  Benzyl Alcohol  Hydrolyzed Keratin  Orchis Mascula Extract  Bambusa Vulgaris Extract

moze któras z Was uzywa i moze polecic szampony i odzywki inne niz babydream i kallos????
summer is a state of mind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 15:16   #1173
Anulcia_24
Przyczajenie
 
Avatar Anulcia_24
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam tak jak obiecałam daję fotkę jak moje włosy wyglądały przed a jak wyglądają po zabiegu qod, ale mam bardzo stary aparat i jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia;/ musicie wybaczyć ale myślę ,że widać jak moje włosy wyglądały przed a jak po.....są głaaaaadziudkie, nie mogę przestać ich dotykać Po umyciu nawet nie suszę włosów tylko czesze na płaskiej szczotce i są gładkie i naturalnie proste, nie wsiąkają wilgoci tak jak wcześniej, nie puszą się Ja jestem prze szczęśliwa Pozdrawiam wizażanki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0539.jpg (13,2 KB, 205 załadowań)
Anulcia_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 18:45   #1174
dknika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam , robiłam encanto 1-wszy raz w styczniu , muszę już albo dopiero zrobić ponownie bo włosy znowu zaczęły się puszyć , jednak nadal są proste Powiedzcie mi , bo dawno nie wchodzilam na watek o encanto czy jesli zrobie encanto i zmokna mi wlosy badz bede przebywala na dworze jak bedzie wilgotne powietrze czy cospojdzie nie tak ? bo podobno nie mozna mysc itp przez dwa dni. a ja planuje zrobic jutro a przewidywana pogoda to deszcz , a na pewno bede musiala wyjsc z domu. pomocy dziewczyny moze toras ma doswiadczenie w takiej sytuacji. ... Poza tym mam jeszcze jedno pytanie czy jest tu ktos kto prostowal wlosy wiecej niz raz? wlosy nie wypadaja itp? bo mi osobiscie troche wypadaja ale przed encanto tez sie to czasami zdarzalo wiec nie wiem czy mam sie obawiac wypadajacych wlosow czy czegos podobnego , a na chwile obecna zaczynam sie troche martwic

Edytowane przez dknika
Czas edycji: 2011-09-06 o 18:48
dknika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 19:36   #1175
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

tak mozesz robic w wilgotna pogodę to nie ma znaczenia. A po Encanto włosy MOŻNA, nie trzeba ale można myć już po 3h. Ja jestem po 4 zabiegach przez ponad 1,5roku i nie wypadaj mi, jedynie co to koncowki trzeba podcinac bo zabieg je niszczy
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 11:10   #1176
dknika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
tak mozesz robic w wilgotna pogodę to nie ma znaczenia. A po Encanto włosy MOŻNA, nie trzeba ale można myć już po 3h. Ja jestem po 4 zabiegach przez ponad 1,5roku i nie wypadaj mi, jedynie co to koncowki trzeba podcinac bo zabieg je niszczy
uff ulżyło mi , mam nadzieje ze nie jesteś jakimś pojedyńćzym przypadkiem tylko tak wyglada ta kwestia dla ogółu
dknika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 09:57   #1177
kallolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

hej! w poniedziałek miałam robione keratynowe prostowanie (robiła mi koleżanka). wczoraj umyłam włosy szamponem dołączonym do zestawu i są one masakrycznie tłuste! Wy też tak mialyście? możecie polecić jakiś dobry szampon bez SLS, tylko nie te dla dzieci bo słyszałam strasznie plączą włosy. dziękuję za odp i pozdrawiam
kallolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 10:08   #1178
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

głównie to właśnie Hippo, Babydream, Sanosan, spróbuj następnym razem więcje go nałożyć by się zapienił. Poza tym nie wiem czy doczytałaś, "oklapłość" i "tłustowatość" może się utrzymać do 2tyg póki keratyna sie troche nie wypłucze.

Może szampon z rossmana Alterra by sie nadawał? Oklepanych sls i soli nie widzę, jeśli ktoś zna skład to powiedzcie czy coś złego sie w nim kryje??

skład:

Cenny, roślinny kompleks z moreli, pszenicy i ekstraktu z winogron nawilża włosy, wzmacnia ich strukturę oraz pielęgnuje skórę głowy. W efekcie włosy lepiej się rozczesują i są znacznie bardziej błyszczące.
Produkt wolny od syntetycznych barwników, aromatów i konserwantów, silikonów, parafiny i innych produktów naftowych oraz składników zwierzęcych. Zawiera delikatny detergent i substancje powierzchniowo czynne z surowców roślinnych.

Skład: Aqua, Lauryl Glucoside, Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Lauroyl Sarcosine, Prunus Armeniaca Fruit Extract*, Triticum Vulgare Extract*, Vitis Vinifera Extract*, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Wheat Protein, Alcohol*, Gardenia Tahitensis Flower Extract, Cocos Nucifera Oil, Tocopherol, Parfum**, Linalool**, Geraniol**, Citral**, Limonene**. (16.03.2011)

* surowce pochodzące z uprawy kontrolowanej biologicznie
** naturalne olejki eteryczne

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...se-weizen.html
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 10:27   #1179
kallolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ok, wypróbuję któryś z tych szamponów i napisze jak efekt

edit. umyłam dwa razy szamponem Alterra. włosy ni wyglądają na pierwszej świeżości. mam zamiar myć je codziennie. mam nadzieję, że szybko wypłucze się to co sprawia, że są przychlapnięte i przetłuszczone

Edytowane przez kallolka
Czas edycji: 2011-09-09 o 16:18
kallolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 17:51   #1180
letnie_cappuccino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 36
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

DZIEWCZYNY RATUNKU!!!
mam już zestaw do keratynowego prostowania włosów, jutro wybieram się do znajomej, wchodzę na allegro żeby wydrukować sposób wykonania tego prostowania a tam przerwa do 24 godzin.
PROSZĘ NIECH KTÓRAŚ Z WAS WKLEI TU INSTRUKCJĘ JAK NAJSZYBCIEJ chodzi o środek na "e"

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

kupowałam z allegro te zestawy 50 ml po 60 zł 70 z przesyłką . może ma któraś z Was instrukcje z allegro?

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Dziewczyny błagam Was potrzebuję tą instrukcję na dziś wieczór zeby ją wydrukować. nie było mnie kilka dni w domu i nie zdążyłam wydrukować z tej strony co zamawiałam na allegro a cały czas trwa ta głupia przerwa techniczna :/
letnie_cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 17:59   #1181
martalady83
Raczkowanie
 
Avatar martalady83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 400
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

zobacz w pierwszej czesci watku na stronie chyba 56 lub 53. jedna z wizazanek wklejala.
martalady83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 18:01   #1182
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

http://anwena.blogspot.com/2010/08/n...lse-false.html


w internecie jest mnóstwo stron z instrukcjami, wystarczy poszukać
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 18:19   #1183
letnie_cappuccino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 36
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dziękuję dziewczyny ;*
zaglądałam juz na tą stronę co podałaś link ale wydaję mi się, ze coś się nie zgadza ( albo źle zapamiętałam) ma któraś z allegro?

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

na szczęście allegro już działa i mogę sobie wydrukować
letnie_cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:18   #1184
DobraWrozka1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam dziewczyny

Mam pytanie. Jestem fryzjerem i pierwszy zestaw Encanto sciagalam ze stanow nastepne juz kupilam w polsce na allegro i niestety to juz nie to !!! macie moze jakies pewne zrodlo z ktorego keratyna jest orginalna???? po pierwszych zabiegu moja pracownica miala super wlosy gladziutkie i proste a po zabiegu z zestawu z allegro masakra nie dal tego efektu!!!! jak macie jakies namiary bede bardzo wdzieczna!!!
DobraWrozka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 16:43   #1185
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

od kogo kupowałas?
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 17:49   #1186
letnie_cappuccino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 36
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja swoje prostowanie niestety mam przesunięte o kilka dni :/
żartujesz? osz cholera może też mam nie to co trzeba.
Na jaką literę zaczyna się nazwa sprzedawcy?
ale bym się wnerwiła, nie mów że na "j"
letnie_cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 08:23   #1187
letnie_cappuccino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 36
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny co mam robić? WŁOSY LECĄ MI GARŚCIAMI! (jeszcze nie prostowałam ich keratynowo) od jakiegoś tygodnia zauważyłam, ze z dnia na dzień coraz więcej włosów mi wypada. Już nie wspomne o myciu ale chociażby o przeczesaniu włosów i ogrom ich na szczotce! Nie mam pojęcia jaka może być przyczyna. Codziennie jem jabłko lub nektarynkę więc chyba aż tak bardzo witamin mi nie brakuje...a może stres?
letnie_cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 09:34   #1188
summer is a state of mind
Raczkowanie
 
Avatar summer is a state of mind
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 30
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

mi tez wlosy bardzo wypadają ale taka juz moja natura jednak nie zauwazam zeby bylo ich coraz mniej wiec pewnie tez ładnie odrastają
ja brałam przez półtora roku inneov na włosy, 2 razy dziennie, efekt byl wiec inneov na pewno działa, ale niestety dopiero po paru miesiacach ale to podobno jest norma ze zeby był efekt to trzeba troche poczekac
przestałam w koncu brac bo niecierpie łykac tabletek i bylo to dla mnie uciążliwe

a po encanto hmmmm wydaje mi sie ze moze troszke mniej wypadaja bo nie są juz takie splątane i szczotka poprostu mniej wyrywa :P ale nie wiem czy to tylko moje wrazenie czy tak jest rzeczywiście

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

stres na pewno moze wplywac na zwiększenie wypadania włosów !!!
summer is a state of mind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 13:23   #1189
magnolia113
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 373
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Wizażanki, jeżeli już ktoś pytał to przepraszam, taka już jestem nieogarnięta i nie znalazłam odpowiedzi :P
Na różnych forach wyczytałam, żeby do odżywki dodawać keratyny z mazideł.
Mogę tak po prostu wlać keratynę do odżywki Garniera Avocado Shea? Czy trzeba zrobić jakiś krem z tego? Nigdy nie kupowałam nic na BU i jestem kompletnie zielona, a nie chciałabym zaniedbać moich pięknych, prostych włosków
magnolia113 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-10, 17:57   #1190
dominika 17
Raczkowanie
 
Avatar dominika 17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

.

Edytowane przez dominika 17
Czas edycji: 2012-05-11 o 07:12
dominika 17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 18:36   #1191
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez dominika 17 Pokaż wiadomość
Oto efekty prostowania keratynowego włosów u mojej mamy Nie farbuje włosów, za to stale je prostuje, bo ma mocno kręcone, nie mogę znaleźć zdjęcia przed, bo od kiedy pamiętam mama używa prostownicy.

efekt zaraz po zabiegu? cz już po myciu?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 18:43   #1192
dominika 17
Raczkowanie
 
Avatar dominika 17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
efekt zaraz po zabiegu? cz już po myciu?
Po zabiegu po pierwszym myciu. Tzn ostatnie od razu po zabiegu pierwsze dwa po 4 dniach

Edytowane przez dominika 17
Czas edycji: 2011-09-10 o 18:45
dominika 17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 19:43   #1193
letnie_cappuccino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 36
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

śliczne włosy
letnie_cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 11:31   #1194
DobraWrozka1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Nie pamietam od kogo kupowalam zestaw bop zamowilam go telefonicznie. Mieli chyba jako jedyni duze zestawy. Byalam zachwycona efektem encanto tym sciagnietym ze stanow. Widsac ze jak juiz cos do polski dotrze to juz nie to co trzeba. dajcie znac jak macie jakiegos pewnego dostawce!!!!! bardzo prosze!!!!!
DobraWrozka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 12:15   #1195
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

aha czyli zamawiałaś duzy zestaw? 437ml tak?
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 22:37   #1196
newpk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Orientuję się ktoś czy po keratynowym prostowaniu można używać produktów z sylikonami w składzie? Głównie mam na myśli serum do zniszczonych końcówek Avonu.
newpk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 12:08   #1197
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Przeczytałam jakis czas temu cały wątek i zabieram się prawdopodobnie jutro za encanto, ale mam jedno pytanie. Czy przy zabiegu gdy suszę włosy po nałożeniu keratyny, mam suszyć gorącym, czy zimnym powietrzem? Wiem, ze gdzieś dziewczyny podały tą informację, ale w tej chwili nie pamiętam jak to miało być.
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 13:07   #1198
dominika 17
Raczkowanie
 
Avatar dominika 17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez poziomkakj Pokaż wiadomość
Przeczytałam jakis czas temu cały wątek i zabieram się prawdopodobnie jutro za encanto, ale mam jedno pytanie. Czy przy zabiegu gdy suszę włosy po nałożeniu keratyny, mam suszyć gorącym, czy zimnym powietrzem? Wiem, ze gdzieś dziewczyny podały tą informację, ale w tej chwili nie pamiętam jak to miało być.
Na instrukcji jest podane, że powietrze ma być średnie
dominika 17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 13:19   #1199
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dzięki dominika 17
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 17:13   #1200
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez poziomkakj Pokaż wiadomość
Przeczytałam jakis czas temu cały wątek i zabieram się prawdopodobnie jutro za encanto, ale mam jedno pytanie. Czy przy zabiegu gdy suszę włosy po nałożeniu keratyny, mam suszyć gorącym, czy zimnym powietrzem? Wiem, ze gdzieś dziewczyny podały tą informację, ale w tej chwili nie pamiętam jak to miało być.
lepiej żeby było ciepłe. Keratyna się lepiej utrwala
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.