Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-25, 10:52   #421
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Jagheera Pokaż wiadomość
Chciałam tylko ostrzec dziewczyny ze Szczecina przed depilacja laserową w Studio Urody Efekt w CH Turzyn. Byłam tam na 6 zabiegach depilacji bikini i efektów żadnych, do tego panie wykonują zabieg bardzo niedbale - zabieg właściwie trwał może 2 minuty.
2 minuty?

Cytat:
Napisane przez Jagheera Pokaż wiadomość
Do tego Panie dostawiły w małym pomieszczeniu drugie łóżko aby wykonywać więcej zabiegów co kończy sie tym, że półnago trzeba poruszać się obok innych klientek również czasami półnagich.
skandal.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 11:13   #422
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziewczyny, nie robcie lasera na lato! Ja nie rozumiem tej nieodpowiedzialnosci. Jest mocne słonce. Ok, sa filtry, ale czasami naprawde mozna sie nabawic przebarwien. Mialam klientke, ktora zrobila sobie laser na nogi, raz zapomniala nalozyc krem i pozniej walczyla z przebarwieniami. Dziwie sie kosmetyczkom, ktore bez problemu robia teraz depilacje,fotoodmładzanie czy zamykanie naczynek.
jak teraz zaczniecie robic zabiegi to i tak efekty dopiero beda na jesieni. Nie lepiej zaczac od wrzesnia? Czy teraz czy zaczniecie sesje za kilka miesiecy i tak w lecie bedziecie miały włoski a na dodatek jeszcze bedziecie musiały chronic sie przed słoncem a i tak jest ryzyko przebarwien.

Ja zawsze rozmawiam teraz przed zabiegiem długo z klientka, namawiam, zeby sobie przesuneły na wrzesien. A jak juz sie zgodza, to prosze o podpisanie oswiadczenia, iz wiedzą czym to grozi.

pachy to tam jeszcze jeszcze czy bikini, ale nogi, twarz, ręce to juz nie teraz.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 12:02   #423
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ellish, masz sporo racji, ale nie ma tez co demonizowac. prawda jest taka, ze jezeli komus bardzo zalezy, to nie narazi lydek (bo rozumiem, ze o udach nie pisalas) na promienie sloneczne. ot, ja przechodzilam cale lato 2004 roku w spodniach, a jak siedzialam na sloncu w krotkich spodenkach/dole od kostiumu, to na lydkach mialam getry zrobione ze starych legginsow. zatem to nie jest tak, ze nie mozna uchronic lydek przed sloncem, owszem, wymaga to wyrzeczen, ale jest wykonalne .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 16:49   #424
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
dziewczyny, nie robcie lasera na lato! Ja nie rozumiem tej nieodpowiedzialnosci. Jest mocne słonce. Ok, sa filtry, ale czasami naprawde mozna sie nabawic przebarwien. Mialam klientke, ktora zrobila sobie laser na nogi, raz zapomniala nalozyc krem i pozniej walczyla z przebarwieniami. Dziwie sie kosmetyczkom, ktore bez problemu robia teraz depilacje,fotoodmładzanie czy zamykanie naczynek.
jak teraz zaczniecie robic zabiegi to i tak efekty dopiero beda na jesieni. Nie lepiej zaczac od wrzesnia? Czy teraz czy zaczniecie sesje za kilka miesiecy i tak w lecie bedziecie miały włoski a na dodatek jeszcze bedziecie musiały chronic sie przed słoncem a i tak jest ryzyko przebarwien.

Ja zawsze rozmawiam teraz przed zabiegiem długo z klientka, namawiam, zeby sobie przesuneły na wrzesien. A jak juz sie zgodza, to prosze o podpisanie oswiadczenia, iz wiedzą czym to grozi.

pachy to tam jeszcze jeszcze czy bikini, ale nogi, twarz, ręce to juz nie teraz.
i co z tego,że przesuną na wrzesień,skoro po wakacjach są spalone słońcem

ja potrafiłam wyrzec sie spodenek i spódnic przez dwa lata,więc moża jeśli sie bardzo chce
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 11:53   #425
dagny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dla osób zastanawiających się nad laserem Quantel Derma - skusiłam się na kupon na 3 zabiegi depilacji laserowej nóg.

Jestem brunetką, nie opalałam się przez 2 lata, rok przed rozpoczęciem depilacji używałam tylko maszynki, nie mam problemów hormonalnych, odstępy między kolejnymi zabiegami 10-12 tygodni. Efektu nie ma żadnego (po 3 zabiegach, 4 miałam wykonywany dzisiaj ale cudów się nie spodziewam). W międzyczasie robiłam pachy LS (po 4 zabiegach na razie nie mam żadnego włoska) i bikini - również super efekt.

Tak więc mimo że i LS i Quantel Derma to lasery diodowe - efekty są diametralnie różne (przynajmniej u mnie).

O gabinecie, w którym wykonywałam zabiegi mogłabym napisać dużo - niestety nic pozytywnego, pierwszy zabieg miałam powtarzany bo kosmetyczka ustawiła jakąś absurdalnie niską moc a dzisiaj dowiedziałam się od innej bardzo kompetentnej kosmetyczki, że nie ma efektów bo ogoliłam wczoraj nogi a laser działa tylko na te włosy, które są widoczne na skórze (!), na moją uwagę, że laser diodowy działa na barwnik zawarty w mieszku włosa, usłyszałam kąśliwe pytanie czy pracuję z laserem (bo oczywiście to wiedza tajemna, dostępna tylko wybrańcom), pani wszechwiedząca się trochę przeliczyła bo akurat na laserach się trochę znam z racji zawodu. Do końca zabiegu nie odezwała się już słowem (poza komendami zgiąć nogę/wyprostować nogę), żadnego pytania czy mnie boli (podobno miałam wyższą moc niż poprzednio chociaż właśnie w czasie poprzedniego zabiegu poinformowano mnie, że wykonywany jest już największą mocą - od początku zgłaszałam brak efektów). Cały zabieg (łącznie z ożywioną dyskusją na temat działania lasera) trwał 20 minut (całe nogi).

Gabinet u mnie trafia na czarną listę (nie podaję nazwy bo chyba tylko jeden w Krakowie ma ten laser), szkoda mi tylko straconego czasu i pieniędzy ale może komuś to pomoże w podjęciu decyzji.
dagny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 20:14   #426
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

mnie naprawde chamstwo niektorych osob zabija, zwlaszcza takich, ktorym jakby nie bylo się placi za uslugi niewyobrazalne pieniadze.
co do salonu o ktorym piszesz: chyba wiem o ktory chodzi, kusili ostatnio na maila na komplet zabiegow na 3 partie za ok 500 zl...
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 05:59   #427
dagny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

tak naprawdę powinnam była uciekać stamtąd kiedy po pierwszym zabiegu rozmawiałam z panią kierownik gabinetu i usłyszałam, że jeśli będę golić nogi między zabiegami to wzmacniam mieszki (w domyśle niby te zniszczone przez laser) i laser nie ma szans żeby zadziałać....

ale ponieważ dano mi do zrozumienia, że odzyskanie pieniędzy nie będzie łatwe z racji tego, że pakiet kupiony przez pośrednika (grupon) i deklarację, że ten pierwszy zabieg powtórzymy, postanowiłam spróbować. teraz żałuję ale mądra Polka po szkodzie

i warto czytać opinie w internecie - ten gabinet, mimo że w dobrym sąsiedztwie (medycyna estetyczna piętro wyżej) ma tragiczne opinie - niestety sprawdziłam po fakcie....

jeszcze jedna uwaga, bardziej do osób które pracują w gabinetach - nic tak nie odstrasza jak świadomość, że ktoś nas ciągle próbuje oszukać - z usług innego gabinetu zrezygnowałam, mimo że byłam zadowolona z kosmetyczki i efektów ponieważ miałam dość ciągłego namawiania mnie na następny zabieg 'za 4 tygodnie' bo jeśli nie to 'tracę szansę na to że efekt będzie długotrwały'.....no comment
dagny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 18:22   #428
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dagny Pokaż wiadomość
tak naprawdę powinnam była uciekać stamtąd kiedy po pierwszym zabiegu rozmawiałam z panią kierownik gabinetu i usłyszałam, że jeśli będę golić nogi między zabiegami to wzmacniam mieszki (w domyśle niby te zniszczone przez laser) i laser nie ma szans żeby zadziałać....

ale ponieważ dano mi do zrozumienia, że odzyskanie pieniędzy nie będzie łatwe z racji tego, że pakiet kupiony przez pośrednika (grupon) i deklarację, że ten pierwszy zabieg powtórzymy, postanowiłam spróbować. teraz żałuję ale mądra Polka po szkodzie

i warto czytać opinie w internecie - ten gabinet, mimo że w dobrym sąsiedztwie (medycyna estetyczna piętro wyżej) ma tragiczne opinie - niestety sprawdziłam po fakcie....

jeszcze jedna uwaga, bardziej do osób które pracują w gabinetach - nic tak nie odstrasza jak świadomość, że ktoś nas ciągle próbuje oszukać - z usług innego gabinetu zrezygnowałam, mimo że byłam zadowolona z kosmetyczki i efektów ponieważ miałam dość ciągłego namawiania mnie na następny zabieg 'za 4 tygodnie' bo jeśli nie to 'tracę szansę na to że efekt będzie długotrwały'.....no comment
wiesz,mysle ze nie powinno to zostac skierowane do osob pracujacych w gabinetach tylko do wlascicieli gabinetow.wydaje mi sie ze kazda osoba pracujaca w gabinecie posiada etyke zawodu.Niestety czesto bywa tak ze wlasciciele gabinetow wrecz wymuszaja na pracownikach -nazwe to brutalnie (ale nie przychodzi mi do glowy lzejsze okreslenie)-wciskanie kitow klietnkom po to zeby je naciagnac...sama bylam poddawana takiemu namawianiu i w koncu zmienilam prace bo nie moglam tego zniesc.ale niestety wiekszosc osob jednak sie poddaje pracodawcy...smutne ale prawdziwe
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 20:39   #429
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
wiesz,mysle ze nie powinno to zostac skierowane do osob pracujacych w gabinetach tylko do wlascicieli gabinetow.wydaje mi sie ze kazda osoba pracujaca w gabinecie posiada etyke zawodu.Niestety czesto bywa tak ze wlasciciele gabinetow wrecz wymuszaja na pracownikach -nazwe to brutalnie (ale nie przychodzi mi do glowy lzejsze okreslenie)-wciskanie kitow klietnkom po to zeby je naciagnac...sama bylam poddawana takiemu namawianiu i w koncu zmienilam prace bo nie moglam tego zniesc.ale niestety wiekszosc osob jednak sie poddaje pracodawcy...smutne ale prawdziwe

nie przejmuj się .życie bywa brutalne.

Oluś,czy mogłabys sie odnieść do tego postu,bo mnie to zainteresowało?

Cytat:
Napisane przez agaapra Pokaż wiadomość
Czy ktoś może wyjaśnić co oznaczają nazwy lasera diodowego Light Sheer XC lub Light Sheer EP? Podejrzewam, że to są różne wersje tego urządzenia. Mógłby ktoś wyjaśnić co one oznaczają i jakie dla nas klientek to ma znaczenie? Może są jeszcze inne wersje LS? I co oznacza na urządzeniu informacja, 40J - 1,5MHZ -nogi, 33J - 1,8 MHZ (pachy, bikini)?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 16:39   #430
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

nie przejmuj się .życie bywa brutalne.

Oluś,czy mogłabys sie odnieść do tego postu,bo mnie to zainteresowało?

[/B]
LS Duet-wiadomo,dwie glowice jedna 9x9mm,druga 22x35mm
LS ET- tylko mala glowica 9x9mm
LS XC - glowica typu jak w ET tylko o wielkosci 12x12mm
LS EP - glowica mala 9x9mm o maksymalnej gestosci energii do 40J/cm2

sa jeszcze inne szczegoly (np moc szczytowa w impulsie albo czas impulsu) ale to juz dluzsza i mniej istotna bajka
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 18:16   #431
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Promocja w Revision w Krakowie aktualna jeszcze przez czerwiec!
Strasznie sie ciesze, bo z kasą obecnie krucho, mimo ze to dopiero poczatek miesiąca a pod koniec czrwca wypadaloby drugie bikini, a reszta to po wakacjach.
Mam do Was troche osobiste pytanie: zostawiacie sobie cos na bikini czy robicie calkiem na zero? ja pierwszy zabieg zrobilam na zero, ale pozniej sie naczytalam durnych opinii o "skojarzeniach z pedofilią" i tak mnie naszlo czy by jednak paska nie zostawic. ale z drugiej strony mi sie paski srednio podobaja... i tak szukam opinii innych laserowych dziewczyn, bo wiadomo, ze osoby korzystające z wosku i maszynki mogą sobie co chwile wybierac fryzury
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 21:05   #432
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Promocja w Revision w Krakowie aktualna jeszcze przez czerwiec!
Strasznie sie ciesze, bo z kasą obecnie krucho, mimo ze to dopiero poczatek miesiąca a pod koniec czrwca wypadaloby drugie bikini, a reszta to po wakacjach.
Mam do Was troche osobiste pytanie: zostawiacie sobie cos na bikini czy robicie calkiem na zero? ja pierwszy zabieg zrobilam na zero, ale pozniej sie naczytalam durnych opinii o "skojarzeniach z pedofilią" i tak mnie naszlo czy by jednak paska nie zostawic. ale z drugiej strony mi sie paski srednio podobaja... i tak szukam opinii innych laserowych dziewczyn, bo wiadomo, ze osoby korzystające z wosku i maszynki mogą sobie co chwile wybierac fryzury
ja zupełnie na gładko, ale też rozważałam zostawienie cienkiego paska, żeby sobie czasem go golić, czasem zostawiać

ale ostatecznie wybrałam opcję na łyso
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 21:09   #433
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
LS Duet-wiadomo,dwie glowice jedna 9x9mm,druga 22x35mm
LS ET- tylko mala glowica 9x9mm
LS XC - glowica typu jak w ET tylko o wielkosci 12x12mm
LS EP - glowica mala 9x9mm o maksymalnej gestosci energii do 40J/cm2
dziękuję.

Cytat:
sa jeszcze inne szczegoly (np moc szczytowa w impulsie albo czas impulsu) ale to juz dluzsza i mniej istotna bajka
A te parametry,czy sa wazne dla lepszego efektu depilacji?
40J - 1,5MHZ -nogi, 33J - 1,8 MHZ (pachy, bikini)?

pytam ponieważ moje nogi mają lepszy końcowy efekt niz bikini.na łydkach pozostało tylko 10/20 % włosów po 3 zabiegach,a na bikini tylko połowa.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 21:11   #434
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
ja zupełnie na gładko, ale też rozważałam zostawienie cienkiego paska, żeby sobie czasem go golić, czasem zostawiać

ale ostatecznie wybrałam opcję na łyso
i nie żałujesz?
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 09:09   #435
kastapra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja już umówiona do Revision- drugi zabieg tam, ale po IPLu wiele nie zostało do robienia. Też całe bikini, nie żałuję, brzydzę się włosami ((
Czy macie ten problem, że skóra po depilacji gdy już włoski nie rosną jest jakby inna?? Ja mam wrażenie mikrokrostek- tak jakby te miejsca w których powinny wyrastać włoski (te dziurki, pory) zatykały się, bo włos już nie rośnie Dermatolog mówiła, że to normalne - taki skutek trwałej depilacji.
Pytanie do zorientowanych- jakie powinnam mieć parametry na bikini i pachy w Revision?

Edytowane przez kastapra
Czas edycji: 2012-06-05 o 09:12
kastapra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 17:24   #436
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kastapra Pokaż wiadomość
Ja już umówiona do Revision- drugi zabieg tam, ale po IPLu wiele nie zostało do robienia. Też całe bikini, nie żałuję, brzydzę się włosami ((
Czy macie ten problem, że skóra po depilacji gdy już włoski nie rosną jest jakby inna?? Ja mam wrażenie mikrokrostek- tak jakby te miejsca w których powinny wyrastać włoski (te dziurki, pory) zatykały się, bo włos już nie rośnie Dermatolog mówiła, że to normalne - taki skutek trwałej depilacji.
Pytanie do zorientowanych- jakie powinnam mieć parametry na bikini i pachy w Revision?
Ja nie mam takiego problemu po depilacji, a przynajmniej nie zauwazylam. Wrecz przeciwnie, mam wrazenie ze skora jest super gladka, pewnie to efekt tego, ze nie podrazniam jej teraz maszynką.
A jesli chodzi o parametry to ja na bikini pierwszy zabieg mialam 30, drugi mysle ze bedzie robiony wieksza moca.
A pachy mialam w innym gabinecie, najpierw 28, pozniej 32 a trzeci zabieg nie wiem dlaczego 27....
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 17:39   #437
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kastapra Pokaż wiadomość
Czy macie ten problem, że skóra po depilacji gdy już włoski nie rosną jest jakby inna?? Ja mam wrażenie mikrokrostek- tak jakby te miejsca w których powinny wyrastać włoski (te dziurki, pory) zatykały się, bo włos już nie rośnie Dermatolog mówiła, że to normalne - taki skutek trwałej depilacji.
Pytanie do zorientowanych- jakie powinnam mieć parametry na bikini i pachy w Revision?
Nie mam takich problemów ze skórą, a co do parametrów to ja w Revision miałam bikini 34 a pachy 36...
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 11:05   #438
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja miałam w Revision 37 na bikini, ale ja jestem super twarda a jaka jest moc maksymalna ?
Dziewczyny a jak miałam zabieg 11 dni temu to mogę sobie zrobić już peeling czy lepiej jeszcze poczekać ?
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 21:52   #439
iiris
Raczkowanie
 
Avatar iiris
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziewczyny nie wiem co robic. nawet nie wiem czy w dobrym wpisie pisze. pare lat temu mialam robiony light sheer na wasik i rece i nic. kompletnie nic. czasami mam wrazenie ze wlosow jest wiecej niz bylo przez golenie maszynka. tej zimy robilam ipl rf i tez efektow nie ma. zostal mi jeszcze jeden zabieg za niedlugo i jestem zla, bo opalac sie nie moge, a wlosy dalej sa robilam badania na hormony i niby wszystko w porzadku, ale moje owlosienie mowi co innego. wygladam jak malpa. nie wiem co robic. jest tutaj ktos na kogo nie zadzialaly te dwa lasery ?
iiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 17:15   #440
malyniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
sa jeszcze inne szczegoly (np moc szczytowa w impulsie albo czas impulsu) ale to juz dluzsza i mniej istotna bajka
Właśnie miałem pytać na temat tych pozostałych parametrów w LS Duet. Czy one mają jakiś wpływ na skuteczność zabiegu? Konkretnie chodzi mi o pole (pierwsze od prawej zdaje się) gdzie do wybrania są liczby 1, 2 i 3, oraz to gdzie wybiera się jakiś czas w [ms].
malyniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 21:00   #441
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czesc Dziewczyny, rok temu zrobilam sobie depilacje bikini laserem Soprano Duo. Bylam na czterech zabiegach. Po pierwszym i drugim nie bylo zadnego efektu, po trzecim moze z 20% wloskow wypadlo, po czwartym wypadly wszystkie, ale w ciagu kolejnych trzech miesiecy wszystkie wloski mi odrosly! W sierpniu minie rok od ostatniego zabiegu i wszystkie wlosy mam na swoim miejscu Nie wiem czy to wina lasera, czy Pani kosmetolog, ktora nie dobrala odpowiedniej mocy... Wloski mam czarne, karnacje jasna, wiec jakis efekt powinien byc. Kolejne podejscie zrobie zima, ale wybiore sie do innego gabinetu i innym laserem, moze polecanym tutaj LS.
Probowalam wejsc na strone internetowa Revision, ale mi nie wchodzi, nie moge sprawdzic promocji buuuu
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 21:36   #442
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez candy02 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny, rok temu zrobilam sobie depilacje bikini laserem Soprano Duo. Bylam na czterech zabiegach. Po pierwszym i drugim nie bylo zadnego efektu, po trzecim moze z 20% wloskow wypadlo, po czwartym wypadly wszystkie, ale w ciagu kolejnych trzech miesiecy wszystkie wloski mi odrosly! W sierpniu minie rok od ostatniego zabiegu i wszystkie wlosy mam na swoim miejscu Nie wiem czy to wina lasera, czy Pani kosmetolog, ktora nie dobrala odpowiedniej mocy... Wloski mam czarne, karnacje jasna, wiec jakis efekt powinien byc. Kolejne podejscie zrobie zima, ale wybiore sie do innego gabinetu i innym laserem, moze polecanym tutaj LS.
Probowalam wejsc na strone internetowa Revision, ale mi nie wchodzi, nie moge sprawdzic promocji buuuu
a jakim sprzętem miałaś robiony zabieg?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 21:38   #443
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a jakim sprzętem miałaś robiony zabieg?
Cytat:
Napisane przez candy02 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny, rok temu zrobilam sobie depilacje bikini laserem Soprano Duo.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 08:19   #444
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
LS Duet-wiadomo,dwie glowice jedna 9x9mm,druga 22x35mm
LS ET- tylko mala glowica 9x9mm
LS XC - glowica typu jak w ET tylko o wielkosci 12x12mm
LS EP - glowica mala 9x9mm o maksymalnej gestosci energii do 40J/cm2

sa jeszcze inne szczegoly (np moc szczytowa w impulsie albo czas impulsu) ale to juz dluzsza i mniej istotna bajka
Czy można określić, który LS jest najskuteczniejszy? Czy nie ma to znaczenia, którym z wyżej wymienionych mamy wykonywany zabieg?
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 08:21   #445
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez candy02 Pokaż wiadomość
Probowalam wejsc na strone internetowa Revision, ale mi nie wchodzi, nie moge sprawdzic promocji buuuu
Faktycznie coś nie wchodzi... Jeśli nic się nie zmieniło to do końca czerwca jest 89 zł za bikini i pachy, 149 za łydki.
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 09:31   #446
milon
Rozeznanie
 
Avatar milon
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 518
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej
Rozglądam się za jakimś salonem w Poznaniu. Czy któraś z was mogła by polecić jakiś?

Czy depilacja włosów na górnej partii szyi i po bokach twarzy jest traktowana jako osobne partie ciała? (czy znajdę salon oferujący ceny niższe niz 200zł za np. depilacje szyi?)

Czy Light Sheer jest słabszy od Light Sheer Duet?

Czy musze z depilacją poczekać aż minie lato?

Z góry dziękuje za odpowiedź
__________________



milon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 13:20   #447
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez milon Pokaż wiadomość
Hej
Rozglądam się za jakimś salonem w Poznaniu. Czy któraś z was mogła by polecić jakiś?

Czy depilacja włosów na górnej partii szyi i po bokach twarzy jest traktowana jako osobne partie ciała? (czy znajdę salon oferujący ceny niższe niz 200zł za np. depilacje szyi?)

Czy Light Sheer jest słabszy od Light Sheer Duet?

Czy musze z depilacją poczekać aż minie lato?

Z góry dziękuje za odpowiedź
-to zależy od salonu.czasem kolana nie wliczają się do łydek,a czasem tak

-opinie są rożne,ale spotkałam się z tym,że LS z małą końcówka lepiej działa (przynajmniej na mnie i kila osób też by tak powiedziało)

-musisz czekać,aż minie lato i zejdzie ci opalenizna.skóra musi być najjaśniejsza,aby nie poparzyć .
zabiegi najlepiej robic późną jesienią,lub zimą




Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
nosz,mgła mi się na oczy rzuciła
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 15:22   #448
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Faktycznie coś nie wchodzi... Jeśli nic się nie zmieniło to do końca czerwca jest 89 zł za bikini i pachy, 149 za łydki.
Dziekuje przejde sie chyba do nich, bo strona dalej nie dziala
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 15:59   #449
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Kurcze Wy tu macie takie duze moce a moja najwieksza to byla 11 J to znaczy,ze cos jest nie tak?

Poza tym mam dylemat...Dermatolozka,kt ora robi mi zabiegi mowi,ze kolejny zabieg mozna juz robic po 5-6 tygodniach ( o czym juz pisalam wczesniej),ale tez znalazlam taka sama informacje w jakism spa w Naleczowie,ale juz nie pamietam jakim.

Kolejna sprawa to to,że teraz przy kolejnym zabiegu w ogóle nie dostałam okularów ochronnych ani nawet słowa,że w takim przypadku mam zamknąc oczy czy coś.

P.doktor powiedziała mi również,że mogę używać w tym samym dniu (przed i po zabiegu) antybiotyków na skórę ( z alkoholem),folisanu itp i to nieprawda,ze cos sie stanie czy,ze nie wolno.


Chyba nie omija mi pieprzykow...tak gdzie mialam "ranki" po swiezych syfkach czy zacieciach maszynka tez mi przeleciala laserem i powiedziala,ze laser tego nie chwyci czy nie zlapie wiec mozna


sama juz nie wiem czy dobrze robi bo jest lekarzem wiec wie na co moze sobie pozwolic czy rzeczywiscie powinnam isc gdzie indziej?

aaaa i jeszcze jedno LS Duet ma dwie glowice mala i duza i ma przeciez wersje "chlodzenia" tylko nie rozumiem czy tylko mala glowica ma czy tylko przy malej glowicy pani doktor wlacza chlodzenie?;/

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

aaa i dodam,ze zabiegi robie od maja i pytalam czy musze przerwac na lato to powiedziala,ze nie tlyko albo unikam slonca albo filtr i mialam ostatnio opalony dekold pomimo uzywania wysokiego filtra bo bylam w gorach a babka zrobila dekold tez tylko mniejsza moc,zastanawiam sie czy te plamki/piegi porobily mi sie od lasera...

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

aa! i jeszcze jak sie pytalam o kwas pirogronowy to powiedziala,ze moge juz dwa dni po laserze robic

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kastapra Pokaż wiadomość
Ja już umówiona do Revision- drugi zabieg tam, ale po IPLu wiele nie zostało do robienia. Też całe bikini, nie żałuję, brzydzę się włosami ((
Czy macie ten problem, że skóra po depilacji gdy już włoski nie rosną jest jakby inna?? Ja mam wrażenie mikrokrostek- tak jakby te miejsca w których powinny wyrastać włoski (te dziurki, pory) zatykały się, bo włos już nie rośnie Dermatolog mówiła, że to normalne - taki skutek trwałej depilacji.
Pytanie do zorientowanych- jakie powinnam mieć parametry na bikini i pachy w Revision?


ten mam takie wrazenie "zablokowanych" mieszkow ;/ peelinguje i kremuje zobaczymy jak z czasem bd wygladalo.Najmocniej to widac na skorze pod pachami
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 18:54   #450
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
Kurcze Wy tu macie takie duze moce a moja najwieksza to byla 11 J to znaczy,ze cos jest nie tak?

Poza tym mam dylemat...Dermatolozka,kt ora robi mi zabiegi mowi,ze kolejny zabieg mozna juz robic po 5-6 tygodniach ( o czym juz pisalam wczesniej),ale tez znalazlam taka sama informacje w jakism spa w Naleczowie,ale juz nie pamietam jakim.

Kolejna sprawa to to,że teraz przy kolejnym zabiegu w ogóle nie dostałam okularów ochronnych ani nawet słowa,że w takim przypadku mam zamknąc oczy czy coś.

P.doktor powiedziała mi również,że mogę używać w tym samym dniu (przed i po zabiegu) antybiotyków na skórę ( z alkoholem),folisanu itp i to nieprawda,ze cos sie stanie czy,ze nie wolno.


Chyba nie omija mi pieprzykow...tak gdzie mialam "ranki" po swiezych syfkach czy zacieciach maszynka tez mi przeleciala laserem i powiedziala,ze laser tego nie chwyci czy nie zlapie wiec mozna


sama juz nie wiem czy dobrze robi bo jest lekarzem wiec wie na co moze sobie pozwolic czy rzeczywiscie powinnam isc gdzie indziej?

aaaa i jeszcze jedno LS Duet ma dwie glowice mala i duza i ma przeciez wersje "chlodzenia" tylko nie rozumiem czy tylko mala glowica ma czy tylko przy malej glowicy pani doktor wlacza chlodzenie?;/

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

aaa i dodam,ze zabiegi robie od maja i pytalam czy musze przerwac na lato to powiedziala,ze nie tlyko albo unikam slonca albo filtr i mialam ostatnio opalony dekold pomimo uzywania wysokiego filtra bo bylam w gorach a babka zrobila dekold tez tylko mniejsza moc,zastanawiam sie czy te plamki/piegi porobily mi sie od lasera...

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

aa! i jeszcze jak sie pytalam o kwas pirogronowy to powiedziala,ze moge juz dwa dni po laserze robic
ja bym zmieniła bo jak widać dziwne rzeczy Ci opowiada, nie omija ani nie zakrywa pieprzyków, nie dała Ci okularów... same minusy
a co do mocy to te wysokie, o których mówimy są przy zwykłym LS, przy Duecie max jest bodajże 12 tak więc Twoje 11 nie jest złe
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt



Edytowane przez Galijka
Czas edycji: 2012-06-09 o 18:55
Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.