Przerzedzanie w³osów, dobranie fryzury... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-06-27, 14:24   #121
Maya_153
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 9
GG do Maya_153
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Te¿ mia³am taki problem. Przez d³ugie lata zmaga³am sie z moj± szopk±. W³osów by³o bardzo bardzo du ¿o a do tego strasznie sie puszy³y i krêci³y. Porsownica nie dawa³a rady, ¿adne szmapony..
CHodzi³am do fryzjera na przerzedzanie (takimi nozyczkami ci fryzjer "jezdzi" po w³osach by zmniejszyc ich gestosc) . Gdy wyjecha³am do innego kraju, tam gdzie kobiety maja zawsze proste wlosy, wiec zapytalam jak to robia, a jedna znich mi powiedzia³a o chemicznym prostowaniu. Spróowa³am. Narazie sie trzymaja, lecz powoli odrastaja i nie wiem jak bedzie po.. Moze sie troche zmniejszy.
Maya_153 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-27, 14:47   #122
Vunka
Przyczajenie
 
Avatar Vunka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 2
GG do Vunka
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Cytat:
Napisane przez Maya_153 Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ mia³am taki problem. Przez d³ugie lata zmaga³am sie z moj± szopk±. W³osów by³o bardzo bardzo du ¿o a do tego strasznie sie puszy³y i krêci³y. Porsownica nie dawa³a rady, ¿adne szmapony..
CHodzi³am do fryzjera na przerzedzanie (takimi nozyczkami ci fryzjer "jezdzi" po w³osach by zmniejszyc ich gestosc) . Gdy wyjecha³am do innego kraju, tam gdzie kobiety maja zawsze proste wlosy, wiec zapytalam jak to robia, a jedna znich mi powiedzia³a o chemicznym prostowaniu. Spróowa³am. Narazie sie trzymaja, lecz powoli odrastaja i nie wiem jak bedzie po.. Moze sie troche zmniejszy.

Ja bym wolala moje loczki bez efektu pudelka ^^
i nie wiem jak to zrobic ; <
Vunka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-14, 13:58   #123
katastrofalna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

hej a mog³aby¶ dodaæ fote swojej fryzury? bo na modelka to wyglada sztucznie;]
katastrofalna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-15, 20:00   #124
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomo¶ci: 7 349
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Poka¿ wiadomo¶æ
eh podpisujê sie pod tym problemem,mnie te¿ w 100% dotyczy,chêtnie odda³abym polowê w³osow jakiej¶ potrzebuj±cej.No ale cu¿,próbujê siê pocieszaæ ¿e zawsze mog³abym miec 2 w³osy na krzy¿ i to dopiero by³by koszmar...Ja te¿ u¿ywam prostownicy(remington)i polecam,trzeba jednak uzywaæ wtedy mocnych szamponów i od¿ywek(to polecam szampon Liss Extreme L`oreala ale tylko posiadaczkom suchych w i naprawdê gestych w³osków bo innym mo¿e nie s³u¿yæ).No i g³owa do góry dziewczyny-przynajmniej mo¿emy liczyæ na komplementy i zazdrosne spojrzenia mniej "w³ochatych" kole¿anek

Ja tak¿e witam w gronie grubo-gêsto-w³osych

Ile to ju¿ siê nas³ucha³am w ¿yciu zachwytów nad tymi k³aczyskami- "oddaj mi po³owê!" piej± kole¿anki, NIE MA SPRAWY, JESZCZE CI DOP£ACÊ-moja standardowa odpowied¼

Od zawsze marzê o krêconych spiralkach na g³owie, ale przede wszystkim przez ilo¶æ tych w³osów mam z tym ogromne problemy-np. zakrêcenie ich lokówk± trwa ok trzech godzin Termoloki te¿ mi siê nie sprawdzi³y do koñca, bo musia³abym mieæ 3 zestawy po 20 sztuk

Jedyn± zalet± ich jest, ¿e bardzo niewiele siê pusz±. Wcze¶niej mia³am z tym problemy, ale od d³u¿szego czasu chyba dobrze je pielêgnujê, bo ju¿ nie spawiaj± tego k³opotu.

Pozdrawiam Was
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-16, 18:11   #125
Ania1516
Raczkowanie
 
Avatar Ania1516
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Ja wam zazdroszcze te¿ bym chcia³a mieæ du¿o w³osów
Ania1516 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-16, 19:30   #126
Natarynka122
Raczkowanie
 
Avatar Natarynka122
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 247
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Ja niestety tak¿e jestem nieszczê¶liw± posiadaczk± takiego typu w³osów. Ostatnio zaczê³am jak ''krêciæ'' za pomoc± pianki i wygl±daj± trochê lepiej, ale i tak marzê o prostych ³adnych w³osach .
__________________
Aparatka !
Góra od listopada 2007
Dó³ od maja 2008

Natarynka122 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-25, 11:16   #127
Madzioola444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

ja te¿ niestety mam zbyt gêste w³osy które strasznie siê pusz±...
je¶li ich nie wysuszê to mam fale...
ale jak wysuszê to mam istn± szopê :| i pofalowane tylko koñcówki
dzisaij wybieram siê do fryzjera i mam zamiar z nimi co¶ zrobiæ bo nie chcê ich niszczyæ prostowaniem...
Madzioola444 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 11:36   #128
asienkaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ¦winouj¶cie
Wiadomo¶ci: 1 654
GG do asienkaaa Send a message via Skype™ to asienkaaa
W sumie z gestymi wlosami tez mam problem a raczej mialam . teraz uwazam to za moj atut . Od kad codzeinnie prostuje wlosy jest spoko MImo ze mam bardzo dluuuuuugie i geste wlosy prostowanie zajmuje mi 20 min a nie tak jak na poczatku godzine . Dobre kosmetyki i techanika pokazaly ze prostowanie moze srawiac mniej klopotu niz sie mysli

Cytat:
Napisane przez Madzioola444 Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ niestety mam zbyt gêste w³osy które strasznie siê pusz±...
je¶li ich nie wysuszê to mam fale...
ale jak wysuszê to mam istn± szopê :| i pofalowane tylko koñcówki
dzisaij wybieram siê do fryzjera i mam zamiar z nimi co¶ zrobiæ bo nie chcê ich niszczyæ prostowaniem...
Tez na poczatku mylalam ze codzienne prostowanie barrdzo jiszczy ale gdy uzywa sie odpowienich kosmmetykow (termoochrona) to wcale nie jest zle. Wystarczy raz w tygodniu walnac sobie na glowe maseczke wax ktora swietnie odbudowuje nafte kosmetyczna rzed myscie i jest extra
__________________
W±tek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416289

Nowy : )

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408593 Stary
Zapraszam

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-26 o 16:15 Powód: post pod postem- proszê korzystaæ z edycji i multicytowania
asienkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-25, 11:58   #129
maaary88
Przyczajenie
 
Avatar maaary88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomo¶ci: 19
Thumbs up Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Dziewczyny, wiem co to znaczy mieæ du¿o w³osów na g³owie..Sama takowe posiadam. Wszystkie moje znajome chc± takie mieæ Mam dla was kilka rad, ¿eby by³y przynajmniej w 75% takie jak chcecie

1) Dobry fryzjer!! To podstawa. Ja swoj± kochan± Agnieszkê znalaz³am 4 lata temu, dziêki mojej siostrze, która te¿ jest posiadaczk± wielkiej ilo¶ci w³osów. Za ka¿dym razem wychodzê zadowolona(wizyty u niej s± do¶æ czêste raz na 1,5-2 miesi±ce). Ja przetestowa³am ju¿ wszystkie d³ugo¶ci w³osów i ona zawsze potrafi³a wyczarowaæ cuda. W³osy musz± byæ dobrze wycieniowane, ¿adnych schodków(automatycznie mamy bombkê na g³owie).
2) Dobry szampon, od¿ywka i maska. Ja myjê w³osy zawsze 2 razy i to do¶æ d³ugo, bo to nie ³atwe dostaæ siê do skóry g³owy Jestem farbowan± blondynk±, wiêc moje w³osy pod wp³ywem farby szybko siê wysuszaj± i staj± siê "za lekkie". Od¿ywki s± pomocne, ale nie tak jak maski. U¿ywam ich dwa razy w tygodniu na ok. 30 min. W³osy staj± siê ciê¿sze, bardziej miêsiste, nie pusz± siê.
3) Suszarka i prostownica. Wiem , wiem , je¶libym mog³a wyrzuciæ je obydwie, zrobi³abym to z przyjemno¶ci± Ale s± bardzo pomocne. W moim przypadku, kiedy ich nie wysuszê suszark± to robi ich siê jeszcze wiêcej. Wiêc znalaz³am na to sposób-albo jedno albo drugie. Suszê suszark± i w kucyk(nie wyprostowane wygl±daj± w nim ¶wietnie) a jak prostownica to dajê im wyschn±æ naturalnie(wiem, d³ugo to trwa). No a jak nie wychodzê z domu to daje im odpocz±æ ca³kowicie.

Dziewczyny ¿yczê powodzenia z ujarzmianiem waszych grzyw..

Ps. Ale wiecie , to my mamy to szczê¶cie mieæ taaakie w³osy, których ka¿da nam zazdro¶ci.. Wiêc niech bêd± jeszcze piêkniejsze dziêki naszej ma³ej pomocy
__________________
...another time another life...for a while..

Edytowane przez maaary88
Czas edycji: 2008-08-25 o 16:32
maaary88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-25, 18:10   #130
emigrantkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 123
Cytat:
Napisane przez asienkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
W sumie z gestymi wlosami tez mam problem a raczej mialam . teraz uwazam to za moj atut . Od kad codzeinnie prostuje wlosy jest spoko MImo ze mam bardzo dluuuuuugie i geste wlosy prostowanie zajmuje mi 20 min a nie tak jak na poczatku godzine . Dobre kosmetyki i techanika pokazaly ze prostowanie moze srawiac mniej klopotu niz sie mysli
20 minut? Zdrad¼ proszê tê s³odk± tajemnicê i napisz jakich kosmetyków u¿ywasz, bo moje nie s± ju¿ takie piêkne jak by³y.
Dziêki.

Maaary ty te¿ napisz jakie kosmetyki u¿ywasz. Ja ostatnio szampon Herbal Esence, ale nigdy wiêcej.

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-26 o 16:16 Powód: post pod postem- proszê korzystaæ z edycji i multicytowania
emigrantkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-26, 10:39   #131
asienkaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ¦winouj¶cie
Wiadomo¶ci: 1 654
GG do asienkaaa Send a message via Skype™ to asienkaaa
Smile

Cytat:
Napisane przez emigrantkaa Poka¿ wiadomo¶æ
20 minut? Zdrad¼ proszê tê s³odk± tajemnicê i napisz jakich kosmetyków u¿ywasz, bo moje nie s± ju¿ takie piêkne jak by³y.
Dziêki.

Tez w sumie jestem zdziwiona jestm ze tak szybko mi to idzie (mam bardzo dlugie i geste wlosy) ale to tez kwestia wprawy - gdy prostuje 20 min to najczesciej nie sa one takie suuuper gladnie jak od fryziera ale sa proste i wygaladaj calkiem naturalnie

Dobra to po kolei bede pisac jak to robie :
  1. Rozczesuje wlosy az do memetu zrobienia siana
  2. Psikam wlosy spreyem ulatwiajacym prostowanie (genialny spray) kupialm go w netto za 6zl. - Marion
  3. Nakladam na wlosy krem wygladzajacy Loreal Hot Liss (rozowe oakowanie) ok.16zl. w drogerii
  4. odzielam wlosy - spod od gory . Dziele wlosy na mniej wiecej polowe
  5. Na poczatek prostuje sam spod
  6. Gdy wyprostuje spod zabieram sie za gore
7. Gdy juz wyprostuje prystakm wlosy lakierem Wella najmocniejszy 5
8. Na koniec zacieszam aaa i jeszcze jak znajde to przed spryskaniem wlosw lakierem nakladam jedwab do wlosw

POniewaz prostuje co drogi dzien (chyba ze fryz sie rozwali to codziennie) to raz na tydzien na 15min. nakladm maseczke na noc i przed myciem wlosw nafte kosmetyczna .

Mam nadzije ze pomoglam

Jeszcze co do tej maseczki bo zapomniallm napisac nazywa sie Wax
A i jezeli masz zniszczone wlosy to goraco polecam Joanna Nauria mini odzywka samam bylam zdziwniona jaka genialna jest
KOniecznie zobacz
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-253417
__________________
W±tek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416289

Nowy : )

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408593 Stary
Zapraszam

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-26 o 16:16 Powód: post pod postem- proszê korzystaæ z edycji i multicytowania
asienkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 19:02   #132
maaary88
Przyczajenie
 
Avatar maaary88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomo¶ci: 19
Wink Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Szampon, którego u¿ywam ostatnio to Joanna Color System( na problem z ¿ó³tymi w³osami) na zmianê z dove do w³osów rozja¶nianych(jest bardzo wydajny i ¶wietnie siê pieni.). Z od¿ywek te¿ z Dove(to chyba przez zapach tak je lubie). No a je¶li chodzi o maski na pewno Wax do blond, Placenta albo te¿ Dove.. Zastanawiam siê nad kupnem Kanebo Intensive Hair Mask. Kusi mnie strasznie, ale cena....
Do prostowania Schwarzkopf - Got2b Spray do prostowania..

Muszê powiedzieæ, ¿e dziêki takiemu zestawowi jestem zadowolona z tego co mam na g³owie..
__________________
...another time another life...for a while..
maaary88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-28, 16:29   #133
emigrantkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Dziêki za odpowied¼ dziewczyny
A co my¶licie o suszarkach do tych naszych czupryn? Ja muszê zmieniæ na co¶ mocnego, np. http://www.allegro.pl/item425879797_...ce_gratis.html lub jaki¶ inny model, tylko nie mam pojêcia jaki
Podoba mi siê jeszcze taka http://www.allegro.pl/item421198617_..._vat_gwar.html
Niestety nie wiem nic o BaByliss. Kiedy¶ co¶ mi siê obi³o, ¿e s± dobre, a Philipsy, ¿e maj± za gor±ce powietrze, ale mo¿e nie te nowe modele. Zwariowaæ mo¿na od ilo¶ci na rynku.
emigrantkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-31, 16:53   #134
miiu
Przyczajenie
 
Avatar miiu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wawellowe
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Czesc dziewczyny! Ja tez mam taki problem. Mam proste, geste wlosy, ktore po umyciu i wysuszeniu suszarka okropnie sie pusza. Wygladam wtedy jak POLSKI OWCZAREK NIZINNY.
Jednak czytajac to forum no i od lat wyprobowujac rozne specyfiki znalazlam przepis na proste wlosy jak po wyjsciu od ukochanej fryzjerki.(ostrzegam lojalnie to jest przepis dla wlosow PROSTYCH puszacych sie, nie pofalowanych i nie kreconych, za takie nie odpowiadam

1. CIENIOWANIE - Z tym cieniowaniem, nie do konca sie zgadzam, moje czym bardziej wycieniowane tym bardziej nie dosc ze sie pusza to jeszcze wykrecaja na koncach. Cieniowanie pomaga, bo wlosow jest mniej do prostowania, ale kiedy wlosy sa zbyt lekkie jest jeszcze gorzej, wiec ODROBINE wycieniowac.

2.MYCIE - Szampon jest malo istotny, tak naprawde ma bardzo niewielki wplyw na wlosy, bo jest na nich za krotko (gdzies to wyczytalam i przyznala to moja fryzjerka).
Najwazniejsza jest dobra odzywka (ostatnio mam avon - 1 minutowa maska z serii slonecznej do wlosow), wersja optymalna to maseczka fryzjerska do przesuszonych wlosow (mam wyprobowane dwie: wella sp 3.1 hydro i ostatnio l'oreal intense repair ccuti liss system - zaopatruje sie w rozsadnej cenie na allegro) trzymana dluzej niz paragraf przewiduje

3. PO MYCIU - nalozyc balsam do prostowania (nivea straight&easy albo l'oreal hot liss ten rozowy) i wysuszyc suszarka kierujac strumien powietrza Z GORY na dol

4.PROSTOWANIE - robie podobnie jak napisala asienkaaa powyzej - dziele wlosy na warstwy (czym wiecej warstw tym lepiej) spryskuje wella high spray kazda warstwe i prostuje prostownica najpierw te pod spodem, potem spryskuje i prostuje nastepna warstwe, i nastepna, najpozniej te ktore sa na wierzchu...
Potem nalozyc na koncowki jakis specyfik do koncowek i spryskac to arcydzielo lakierem.

..."i voila! W srodek wklejamy zdjecie pieska!" czyli koniec meczarni i mamy idealnie proste wlosy

Wersja czasochlonna jest taka, ze nalezy umyc wlosy przed snem (to dziala cuda!!!) Najlepiej na tyle wczesnie, zeby mogly wyschnac same.(w ten sposob mozna uniknac niespodzianki pt: poranna grzywka a la poprzeczny irokez, jesli ktos spi na brzuchu "na misia" jak ja, a prostowac dopiero rano.

Pozdrawiam wszystkie gesto-piekno-wlose wizazanki!
miiu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-31, 18:02   #135
acha88
Raczkowanie
 
Avatar acha88
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 74
Red face Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Te¿ mam problem z szop± na g³owie. Po umyciu nie da siê nic z nimi zrobiæ, wszystkie siê pusz±, nie s± ani krêcone ani proste tylko takie nijakie Jedynym moim zbawieniem jest prostownica, która niestety niszczy w³osy ale co miesi±c podcinam koñcówki i jest ok.Drugim rozwi±zaniem s± wa³ki lub termoloki, nie niszcz± w³osów tak bardzo jak prostownica i mo¿na zrobiæ sobie jak±¶ fajn± fryzurkê z loczków))
acha88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-01, 11:15   #136
emigrantkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Dziewczyny jak tak czytam te wasze posty, to znowu mam ochotê zapu¶ciæ w³oski i zrobiæ sobie prost± grzywkê Przypomnia³y¶cie mi, ¿e te nasze gêste w³osy s± piêkn± wizytówk±. Ostatnio obciê³am tak za brodê, z tym, ¿e z przodu mia³am d³u¿sze, z ty³u krótsze. Nie rzuca³a siê ta ró¿nica w oczy. Ju¿ mi troszkê uros³y, nied³ugo 2 miesi±ce odk±d by³am ostatnim razem u fryzjera i nie wiem czy i¶æ powtórzyæ czy jednak zapuszczaæ. Bo ja je w³a¶nie obciê³am z takich do ³opatek
emigrantkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-09, 15:51   #137
asienkaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ¦winouj¶cie
Wiadomo¶ci: 1 654
GG do asienkaaa Send a message via Skype™ to asienkaaa
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Cytat:
Napisane przez miiu Poka¿ wiadomo¶æ

Wersja czasochlonna jest taka, ze nalezy umyc wlosy przed snem (to dziala cuda!!!) Najlepiej na tyle wczesnie, zeby mogly wyschnac same.(w ten sposob mozna uniknac niespodzianki pt: poranna grzywka a la poprzeczny irokez, jesli ktos spi na brzuchu "na misia" jak ja, a prostowac dopiero rano.

Pozdrawiam wszystkie gesto-piekno-wlose wizazanki!
Z tym ze nalezy isc spac w mokrych albo wilgotnych wlosach to kompletnie sie nie zgadzam ! Gdy wlos jest mokry jest najbardzije narazony na wszelkie uszkodzenia dlatego m.in. mowie sie zeby nie trzec recznikiem mokrych wlosow !!
__________________
W±tek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416289

Nowy : )

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408593 Stary
Zapraszam
asienkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-10, 11:48   #138
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomo¶ci: 7 349
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Od razu siê robi cz³owiekowi przyjemniej jak czyta ten w±tek, ¿e nie tylko on zmaga siê z tak± gêst± szop± na g³owie...
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-10, 17:28   #139
ula414
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 236
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

pocieniuj wlosy i uzywaj odzywek na puszace sie wlosy
ula414 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 12:33   #140
asienkaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ¦winouj¶cie
Wiadomo¶ci: 1 654
GG do asienkaaa Send a message via Skype™ to asienkaaa
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Cytat:
Napisane przez ula414 Poka¿ wiadomo¶æ
pocieniuj wlosy i uzywaj odzywek na puszace sie wlosy
Taa o ³atwo sie tylko mowi - pocieniowanie nie zawsze daje efekt zminiejszenia ilosci wlosow czasmi jest wrecz przeciwnie a te glupie odzywki nic nie daja ;/
__________________
W±tek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416289

Nowy : )

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408593 Stary
Zapraszam
asienkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-18, 10:51   #141
niezamykajoczubo
Przyczajenie
 
Avatar niezamykajoczubo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: za blisko.
Wiadomo¶ci: 4
Talking Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Te¿ mam takie w³osy.. prostuje od d³u¿szego czasu i teraz wyprostowanie ich jest 3razy trudniejsze ni¿ dawniej, a ¿e zacze³y mi sie od rozja¶nienia i prostownicy falowaæ to ju¿ jest masakra.
Wpad³am ostatnio na pomys³ ¿eby je przyciemniæ bo beda gladzse i skróciæ (= mniej prostowania), efekt jest taki ze z powodu ponownego rozjasnienia sa rudawe i jeszcze suche na maxa.

Chce i¶æ znów do fryzjera ale boje sie kolejny raz w ¿yciu miec na g³owie bombke lub kopu³ke.. sama nie wiem jak mo¿na takie w³osy zcinaæ .. czy cieniowaæ czy nie.. bo przewa¿nie tworza s³omiana mase której sie nie da u³o¿yæ, ¿eby znale¶æ jescze dobrego fryzjera...

ciesze sie ¿e nie jestem jedyn± króra s³yszy "o jakie ty masz piêkne gêste w³osy"

kiedy¶ mia³am nawet plan tak warstwowo wyci±æ sobie troche .. ale zrezygnowa³am bo odrastanie by³o by straszene...

my¶le o jakis preparatach loreal do prostowania, jak wypróbuje to napisze czy cos pomog³o..
niezamykajoczubo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-18, 17:03   #142
acinlos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

widze ze duzo problemu macie z tymi klaczkami
a wiec jesli chodzi o srodki do prostowania typu odrzywki itp to cos takiego nie ISTNIEJE,to sa srodki ktore wygladzaja wlosy czyli powoduja ze luski wlosow sie wygladzaja,co za tym idzie lekkie obciazenie a nie wyprostowanie wlosow w srodakch do kreconych wlosow sa nawet se substancje po to by wygladzic luske a za tym jdzie rownomierne loki.
jesli chodzi o puszenie sie wlosow -np kilka lat temu mialyscie inny gatunek wlosa bym wmiare prosty a teraz sie puszy to moze miec zwiazek z wieloma przyczynami hormony,farbowanie ,prostowanie,oslabienie organizmu,przesuszenie spowodowane farbami prostownica,wiec jesli nie chemy aby sie puszyly musimy wyeliminowac niektore przyczyny .
jesli chodzi o kosmetyki do takich wlosow to polecam tylko profesjonalne one zawieraja w w jakims % naturalne srodki ktore wam sie wchlona,sklepowe nie,1krokiem jest nawilzenie takich wlosow dopiero jak sie uporamy z tym zmieniamy na kosmetyki ktore wygladzaja wlosy,
jessli jakies pyania postaram sie odp
acinlos jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-19, 09:04   #143
OhneName
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z Niemcow ;)
Wiadomo¶ci: 17
GG do OhneName Send a message via Skype™ to OhneName
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Cytat:
Napisane przez kochanie Poka¿ wiadomo¶æ
mam problem:wiem, ¿e to dziwne, ale mam za gêste w³osy - s± bardzo grube i siê pusz± - przez to mam ogromn± szopê.
od dawna nie ¶cina³am w³osów i s± bardzo d³ugie, ostatnio jednak chcê je jako¶ przerzedziæ... Najchêtniej poprosi³abym fryzjera o wyrwanie co drugiego w³osa Ale podobno tak siê nie da
Dlatego proszê, porad¼cie - jaka fryzura zmniejsza optycznie " szopê"? Wiem, ¿e w³osy mo¿na jako¶ tak wycieniowaæ, ¿e jest ich "mniej"... tylko jak?
Boshe jak ja Cie zazdroszcze takich gestych wlosow!!!!!!!!!! Mam odwrotny problem i moim marzeniem jest miec Twoj problem

Wlasnie mozesze je wycieniowac, a juz jak to musisz przedyskutowac z fryzjerem. Nie boj sie go- fryzjerzy nie gryza Zawsze potrafia doradzic, jesli tylko sie spytasz, znam niewielu ktorzy sami zaczynaja cos doradzac ( nie trafialam na takich ...) i najlepiej chodzic do jednego, ktory juz poznal nasze wlosy, itd. Dodatkowo jesli chcesz zmniejszyc puszenie sie to poprobuj odzywek, np wygladzajacych wlosy, lub do wlosow bardzo suchych, mozesz tez nie suszyc wlosow suszarka a czekac cierpliwie az same wyschna (suszarka tez powoduje puszenie sie:/) a potem je przeprowstowac np. Uzywaj tez na koncowki specjalnych olejkow do wlosow albo jedwabiu ...
OhneName jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-20, 10:25   #144
Blondynkaanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 7
GG do Blondynkaanna
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

To powinna¶ sobie zmniejszyæ obêto¶æ w³osów.NIestety za oko³o2-3tyg nów bêda geste ,ale warto .NIe mart siê powinna¶ sie cieszyc ze masz geste wlosy
Blondynkaanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-20, 10:29   #145
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 7 873
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Hej ! Te¿ mam gêste w³osy, nie znosi³am ich, ale ostatnio fryzjerka moja powiedzia³a co¶ m±drego. Przynajmniej z takimi w³osami zawsze mo¿na co¶ zrobiæ, owszem, jest wtedy wiêcej pracy, ale ma siê wiêkszy wybór. Ja przerzedzam je u fryzjera i jest spoko. Aha, i jeszcze jeden powód za gêstymi w³osami ( taki z przymru¿eniem oka ), jak zaczniesz ³ysieæ, to d³u¿ej bêdziesz cieszy³a siê w³osami xDD
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-23, 15:44   #146
5po3
Przyczajenie
 
Avatar 5po3
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ¦lask
Wiadomo¶ci: 3
GG do 5po3
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

idz do fryzjerki ona ci mocno je wycieniuje i po sprawie .... a tak wogole to powinnas sie cieszyc ze masz tyle w³osów a nie ³ysiejesz jak co pi±ta osoba na tym forum ... !
5po3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-26, 14:06   #147
allein
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

moim problemem s± mo¿e nie tyle gêste, co pusz±ce siê w³osy. U nasady s± l¶ni±ce i miêkkie za to koñcówki maj± 3 razy wiêksz± objêto¶æ czy wycieniowane w³osy, z pazurkami zaradzi³yby co¶ na to ?
allein jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-26, 15:52   #148
ula414
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 236
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

a mo¿e masz ju¿ zniszczone koñcówki i dlatego tak siê dzieje.My¶le ¿e na gêste w³osy najlepsze jest ostre ciêcie,a cieniowanie to podstawa.Idz do dobrego fryzjera a napewno co¶ wyczaruje
ula414 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-27, 21:22   #149
anisia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Te¿ niestety,albo stety mam takie w³osy.¦cinam je(cieniowanie,dlugo¶æ za ramiona) i uk³adam(cieniowanie,duzo pianki,czesze sporadycznie,czasem zakrêce) tak samo od 7 lat .Jestem zadowolona,ale 7 lat... Jedyna modyfikacja to czasami grzywka na bok.Troche mi sie juz to znudzilo....Chce je bardziej zapuscic,ale etap posredni-robi mi sie przez to cieniowanie bombka(wyglada okropnie,szczegolnie z boku) trudno przetrwac i kazda wizyta u fryzjera konczy sie takim samym ciêciem Moze macie jakies sprawdzone pomysly na ciecie kiedy chce sie zapuscic szope
anisia20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-30, 14:47   #150
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomo¶ci: 14 392
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Te¿ mam takie w³osy i mêczy mnie ju¿ to W dodatku s± strasznie suche. A jak idê do fryzjera wycieniowaæ to mo¿e przez dwa tygodnie mam spokój a potem znów busz powraca
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.