Złoto i fiolet imprezowy:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-03, 18:26   #1
milamili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 289

Złoto i fiolet imprezowy:)


Hej Kochane Jutro wybieramy sie z TZ na mala imprezke no i wymyslilam zloto fioletowy tak do ubioru Pomalowalam troszke ciemniej ustka bo to makijaz wieczorowy tak mysle.
Jak zwykle za komentarze i rady wszelakie Wielkie dzieki Jak robilam fotke to poprawilam troche kreseczke


Do makijazu uzylam cieni z Body Shopa bialy do rozswielenia, Bourjois cienie potrojne fiolet i zloty cien Gosha z tych sypkich. Kuleczki rozswietlajace The Body Shop, Szminka Marbert Plum i na to blyszczyk Chanel 105. Korektor The Body shop po oczy. Podklad Loreal W1. Czarna kredka Lancome i tusz Hypnose. Roz do policzkow Loreal 05. To cala lista
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6893.jpg (100,9 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6860.jpg (105,1 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6856.jpg (116,1 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6912.jpg (97,2 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6902.jpg (37,6 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mila.jpg (117,6 KB, 114 załadowań)

Edytowane przez milamili
Czas edycji: 2009-01-03 o 19:09
milamili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 18:28   #2
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

Pięknie, jak ja kocham fiolety...miodzio
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 18:51   #3
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

Nie zabezpieczyłaś sobie jednego zdjęcia...
Ładnie wyglądasz ale mi chyba do tych oczek pasowałyby bardziej neutralne usteczka, np beżowe, bo teraz jest dla mnie troszkę za kolorowo (zwłaszcza, że kreacja ma być fioletowa).
A ja czaję się i czaję na fiolet ze złotem i coś jakoś weny brak
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:02   #4
milamili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 289
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Pięknie, jak ja kocham fiolety...miodzio
Dzieki piekne
Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Nie zabezpieczyłaś sobie jednego zdjęcia...
Ładnie wyglądasz ale mi chyba do tych oczek pasowałyby bardziej neutralne usteczka, np beżowe, bo teraz jest dla mnie troszkę za kolorowo (zwłaszcza, że kreacja ma być fioletowa).
A ja czaję się i czaję na fiolet ze złotem i coś jakoś weny brak
Dzieki Wielkie Juz usunelam fotke ups mala nieuwaga probowalam z bezem ale bylo jakos tak nie do konca ladnie cos mi nie pasowalo , Moze z jasnym rozem bylo by lepiej
milamili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:08   #5
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

Cytat:
Napisane przez milamili Pokaż wiadomość
Dzieki piekne

Dzieki Wielkie Juz usunelam fotke ups mala nieuwaga probowalam z bezem ale bylo jakos tak nie do konca ladnie cos mi nie pasowalo , Moze z jasnym rozem bylo by lepiej
Ale szkoda że usunęłaś, bo bardzo ładnie na niej wyszłaś Dlatego na nią zwróciłam uwagę Może i jasny róż by pasował
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:16   #6
kesly1
Zakorzenienie
 
Avatar kesly1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Man
Wiadomości: 3 053
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

ojej bardzo fajne zestawienie kolorów
__________________
Everything in life is temporary.
So if things are going good, enjoy it because it won't last forever.
And if things are going bad, don't worry...
It can't last forever either...
kesly1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:17   #7
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

CudnieBardzo mi się podoba
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 19:25   #8
milamili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 289
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Ale szkoda że usunęłaś, bo bardzo ładnie na niej wyszłaś Dlatego na nią zwróciłam uwagę Może i jasny róż by pasował
Zabezpieczylam i juz jest znow
milamili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:26   #9
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

Bardzo ladny.
Ładnie w nim wygladasz-pasuje do Ciebie.


Eh zeby mi tak wszystko wychodzilo jak wizazankom na MM od czasu Swiat.
Wpadlam w dola jak to wszystko widze i mi nic tak nie wyjdzie.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:36   #10
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

Uwielbiam połączenie fioletu ze złotem Jednak u Ciebie jest to bardziej bakłażan niż fiolet, dorzuciłabym trochę bardziej żywego fioletowego cienia albo wzmocniła ten co jest, zwłaszcza że cienie różnią się fakturą - złoty jest bardziej drobinkowy i błyszczący, fiolet jednak bardziej stonowany. Usta są wg mnie zbyt mocne. I troszke matu na czoło by sie przydało. Poza tym wszystko mi sie podoba - policzki, brwi, rzęsy
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:39   #11
milamili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 289
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

Cytat:
Napisane przez kesly1 Pokaż wiadomość
ojej bardzo fajne zestawienie kolorów
Dzieki Wielkie

Cytat:
Napisane przez Nikaa1990 Pokaż wiadomość
CudnieBardzo mi się podoba
Dzieki Piekne

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Bardzo ladny.
Ładnie w nim wygladasz-pasuje do Ciebie.



Eh zeby mi tak wszystko wychodzilo jak wizazankom na MM od czasu Swiat.
Wpadlam w dola jak to wszystko widze i mi nic tak nie wyjdzie.
Dzieki sliczne Czasem tak jest ze nie ma sie weny wtedy sie tez strasznie wkurzam bo nic mi do glowy nie przychodzi ale potem znow przychodzi ten dzien i..... Wychodz z dola i probuj

Jeszcze z jasnymi ustami taki bonusik jasny bez 02 blyszczyk The Body shopa i delkatny roz z Loreala 102 Glam shine 6h.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6919.jpg (100,1 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6928.jpg (114,8 KB, 32 załadowań)
milamili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 19:43   #12
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

Mnie to połączenie się bardzo podoba
Ślicznie wyszłaś na tej ostatniej fotce i wiesz co? Zdecydowanie powinnaś się uśmiechać częsciej na zdjęciach, bo masz piękny uśmiech (kurczę, drugi raz to dzisiaj już komuś piszę ). Bardziej mi się podobasz w wersji pokazującej ząbki
Widać poprawę w Twoich makijażach i spore starania, żeby było lepiej. Uważam, że to jedna z Twoich bardziej udanych propozycji. I mnie osobiście ten kolor szminki aż tak bardzo nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie- dodaje takiego dziewczęcego wdzięku Jedynie na pierwszych trzech zdjęciach trochę za mocno wypada, ale na tych ostatnich nawet mi się podoba, zwłaszcza, że to makijaż wieczorowyChyba, że mam coś z ustawieniami monitora nie tak
Jedyne, co bym poprawiła, to ciut bardziej popracowałabym nad tym dobrym zmatowieniem cery, bo przy tak błyszczącym i wyrazistym makijażu cera wszelkie błyszczenie cery (nie mówię o rozświetleniu jej, bo to rozświetlenie policzków jak najbardziej mi się podoba i ślicznie wygląda) będzie podkreślało drobne nawet niedoskonałości


Mały offtop (przepraszam Cię milamili, że w Twoim wątku, ale muszę to napisać )- Ilona, Ty się nie dołuj, tylko chwytaj za pędzle i maluj. Narzekasz, narzekasz, a sama dobrze wiesz, jakie zrobiłaś postępy odkąd pojawiłaś się tu po raz pierwszy

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-03 o 19:44
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 20:00   #13
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1231009774

to jest najlepsze i moim zdaniem ta szminka bardzo pasuje. W ogóle to Śliczna jesteś

bardzo mi się podoba ta propozycja
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 20:14   #14
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

bardzo ładny makijaż
__________________
07.03-31.03 7,5 (?)
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 20:14   #15
milamili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 289
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Uwielbiam połączenie fioletu ze złotem Jednak u Ciebie jest to bardziej bakłażan niż fiolet, dorzuciłabym trochę bardziej żywego fioletowego cienia albo wzmocniła ten co jest, zwłaszcza że cienie różnią się fakturą - złoty jest bardziej drobinkowy i błyszczący, fiolet jednak bardziej stonowany. Usta są wg mnie zbyt mocne. I troszke matu na czoło by sie przydało. Poza tym wszystko mi sie podoba - policzki, brwi, rzęsy
Dziekuje slicznie
W rzeczywistosci kolorek jest ciut ciemniejszy taki prawdziwy fiolet b. zywy Lepsze fotki wychodza w lazience przy b. duzym oswietleniu i lampa blyskowa ale troche to jeszcze zjada kolorki . Oczywiscie popracuje nad tym zeby czolo sie nie swiecilo

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Mnie to połączenie się bardzo podoba
Ślicznie wyszłaś na tej ostatniej fotce i wiesz co? Zdecydowanie powinnaś się uśmiechać częsciej na zdjęciach, bo masz piękny uśmiech (kurczę, drugi raz to dzisiaj już komuś piszę ). Bardziej mi się podobasz w wersji pokazującej ząbki
Widać poprawę w Twoich makijażach i spore starania, żeby było lepiej. Uważam, że to jedna z Twoich bardziej udanych propozycji. I mnie osobiście ten kolor szminki aż tak bardzo nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie- dodaje takiego dziewczęcego wdzięku Jedynie na pierwszych trzech zdjęciach trochę za mocno wypada, ale na tych ostatnich nawet mi się podoba, zwłaszcza, że to makijaż wieczorowyChyba, że mam coś z ustawieniami monitora nie tak
Jedyne, co bym poprawiła, to ciut bardziej popracowałabym nad tym dobrym zmatowieniem cery, bo przy tak błyszczącym i wyrazistym makijażu cera wszelkie błyszczenie cery (nie mówię o rozświetleniu jej, bo to rozświetlenie policzków jak najbardziej mi się podoba i ślicznie wygląda) będzie podkreślało drobne nawet niedoskonałości


Mały offtop (przepraszam Cię milamili, że w Twoim wątku, ale muszę to napisać )- Ilona, Ty się nie dołuj, tylko chwytaj za pędzle i maluj. Narzekasz, narzekasz, a sama dobrze wiesz, jakie zrobiłaś postępy odkąd pojawiłaś się tu po raz pierwszy
Dziekuje pieknie To prawda bardzo sie staram od Was czegos nauczyc i stosuje sie do rad jakich mi udzielacie za Co Wam serdecznie dziekuje Jestescie bardzo cierpliwe i kochane.

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1231009774

to jest najlepsze i moim zdaniem ta szminka bardzo pasuje. W ogóle to Śliczna jesteś

bardzo mi się podoba ta propozycja
Dzieki sliczne
milamili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 21:29   #16
d52e9d09cb45c97a5b8cae9ff713e381bdc8dc6e_5f1cb97293d38
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 164
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

ohh i ahhh ślicznie wyglądasz w tym makijażu i te usta, ten kolor baaardzo Ci pasuje
d52e9d09cb45c97a5b8cae9ff713e381bdc8dc6e_5f1cb97293d38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 21:34   #17
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

dziewczyny juz wszystko napisaly wiec dodam od siebie ze bardzo ladny makijaz i slicznie wygladasz
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 21:47   #18
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

Oj nasza kochana Milamili, pięknie się rozbujałaś że tak to nazwę w technice i kolorkach, makijażyk jest rewelacyjny, podoba mi się zarówno wykonanie, kolorek szminki (ciemniejsza), jak i Ty w nim - wyglądasz szałowo - na imprezce na pewno wszystkim się spodoba i będziesz podziwiana, nie tylko za make up ale Twoją piękną urodę, masz śliczną buźkę i jak już dziewczynki napisały cudny uśmiech , który i ja chcę częściej widzieć na wizażyku
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 22:15   #19
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

Wyglądasz fantastycznie.Byłam zachwycona Twoim srebrnym makijażem ale w tym jest Ci jeszcze piękniej,ślicznie Ci w rozpuszczonych włosach
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 22:22   #20
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

Na zdjęciu, które zalinkowała Lemirka, rzeczywiście wyszłaś najlepiej, tam kolor szminki wygląda akurat - nie za ciemny i nie za jasny Poza tym świetnie wyglądasz w takich kolorach, naprawdę szybko się uczysz wykorzystywać atuty takiej ślicznej buzi - Wizaż wciaga, prawda? (mnie też ) Włos rozwiany, normalnie nic tylko patrzeć i podziwiać
A z takim jasniejszym błyszczykiem ten makijaż swietnie nada się na dzień, na zakupy etc.
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 00:27   #21
aga2666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Islandia
Wiadomości: 57
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

Wow Rozkrecasz sie. Makijaz swietny bardzo bardzo
aga2666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 17:54   #22
milamili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 289
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
bardzo ładny makijaż
Dzieki pieke
Cytat:
Napisane przez agentka101 Pokaż wiadomość
dziewczyny juz wszystko napisaly wiec dodam od siebie ze bardzo ladny makijaz i slicznie wygladasz
Dzieki Wielkie
Cytat:
Napisane przez northwestpassage Pokaż wiadomość
Oj nasza kochana Milamili, pięknie się rozbujałaś że tak to nazwę w technice i kolorkach, makijażyk jest rewelacyjny, podoba mi się zarówno wykonanie, kolorek szminki (ciemniejsza), jak i Ty w nim - wyglądasz szałowo - na imprezce na pewno wszystkim się spodoba i będziesz podziwiana, nie tylko za make up ale Twoją piękną urodę, masz śliczną buźkę i jak już dziewczynki napisały cudny uśmiech , który i ja chcę częściej widzieć na wizażyku
Ojej dziekuje Ci za Takie Ceieplusie slowa Staram sie bardzo czegos nauczyc i tak jak tylko mam chwilke to probuje i probuje az do skutku i czesto wpadam w kopmleksy jak Wasze cudniaste buzki i makijaze widze
Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
Wyglądasz fantastycznie.Byłam zachwycona Twoim srebrnym makijażem ale w tym jest Ci jeszcze piękniej,ślicznie Ci w rozpuszczonych włosach
Dziekuje Ci pieknie

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Na zdjęciu, które zalinkowała Lemirka, rzeczywiście wyszłaś najlepiej, tam kolor szminki wygląda akurat - nie za ciemny i nie za jasny Poza tym świetnie wyglądasz w takich kolorach, naprawdę szybko się uczysz wykorzystywać atuty takiej ślicznej buzi - Wizaż wciaga, prawda? (mnie też ) Włos rozwiany, normalnie nic tylko patrzeć i podziwiać
A z takim jasniejszym błyszczykiem ten makijaż swietnie nada się na dzień, na zakupy etc.
Dziekuje Slicznie Oj faktycznie Wizaz wciaga i to bardzo jesli mam wolna chwilke to zaraz na Wizaz i ogladam jakie dzielka tu powstaja i za kazdym razem wyjsc z podziwu nie moge jak widze makijaze bardzo profesjonalne i dokladne wizazyta nie potrzebny
Cytat:
Napisane przez aga2666 Pokaż wiadomość
Wow Rozkrecasz sie. Makijaz swietny bardzo bardzo
Dzieki Wielkie
milamili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 17:57   #23
AnGelSsss
Przyczajenie
 
Avatar AnGelSsss
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 22
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

Bardzo ładny
AnGelSsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:23   #24
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

Przeslicznie wygladasz , mnie sie obydwie wersje ust podobaja . Bardzo romantyczny look

No i Ty sama jestes cudna I zgadzam sie z dziewczynami .Robisz coraz lepsze makijaze .

Ps. Robisz zdjecia z fleszem ? Ja wygladam jakby mnie ktos wiadrem wody oblal tak sie swiece z fleszem!
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:45   #25
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

Wersja z różowymi ustami pasuje bardziej, ponieważ dodaje Ci wyrazistości i akcentu. Druga opcja jest też niezła, ale wyglądasz w niej bardzo nijako, wszystko wygląda tak samo, nic się od siebie nie rózni-zlewa się...
Zmatuj czoło, bo...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 19:22   #26
milamili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 289
Dot.: Złoto i fiolet imprezowy:)

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Przeslicznie wygladasz , mnie sie obydwie wersje ust podobaja . Bardzo romantyczny look


No i Ty sama jestes cudna I zgadzam sie z dziewczynami .Robisz coraz lepsze makijaze .


Ps. Robisz zdjecia z fleszem ? Ja wygladam jakby mnie ktos wiadrem wody oblal tak sie swiece z fleszem!

Dzieki Wielkie Dokladnie robie fotki z fleszem i wtedy czolo sie swieci ze hoho ale puder sypki moze rozwiaze ten problem w najnowszym watku uzylam pudru sypkiego na czolo z The Body Shopa.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Wersja z różowymi ustami pasuje bardziej, ponieważ dodaje Ci wyrazistości i akcentu. Druga opcja jest też niezła, ale wyglądasz w niej bardzo nijako, wszystko wygląda tak samo, nic się od siebie nie rózni-zlewa się...
Zmatuj czoło, bo...
Dziekuje Slicznie
milamili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.