Problem z miesiączką.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-23, 12:48   #1
ika06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
GG do ika06

Problem z miesiączką..


Witam,
Mam taki problem, ponieważ od jakiegoś czasu zauważyłam, że w mój cykl miesiączkowy się zmienia. Ale może zacznę od początku.
Mam 20 lat, jakieś 9 miesięcy temu rozstałam się z chłopakiem i od tamtego czasu nie wspólżyłam i zauważyłam pewne zmiany w organiźmie. Moje miesiączki z miesiąca na miesiąc stawały się mniej obfite i silne bóle brzucha, które zawsze mi towarzyszyły teraz ustapiły całkiem. Oczywiście stawało się to stoponiowo, z miesiąca na miesiąc był to coraz lżejszy ból a teraz brzuch nie boli mnie już w ogóle, co kiedyś, gdy regularnie wspólżyłam z moim chłopakiem nie obyło się bez tabletki przeciwbólowej. Od dwóch miesiecy też zauważyłam, że cykl mi się skraca. Moje miesiączki trwały i dalej trwają 7 dni. Czy to wszystko jest normalne? Czy moze to miec jakiś związek z tym, że nie współżyję? Może to jest jakiś sygnał, ze powinnam wybrać się do ginekologa? Może któraś z Was miala podobną sytuację? Proszę o rady..
ika06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.