Essence cz. VIII - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-19, 22:20   #4861
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Essence cz. VIII

Z Blossoms chcę tylko ten piękny puderek

Czy pojawiły się już u Was te cztery pastelowe odcienie z show your feet?
http://www.essence.eu/pl/produkty/na...your-feet.html
Jeśli ich nie dostanę to może skuszę się na jakieś lakiery z Blossoms
Nadal też czekam na pędzel do eyelinera, eyelinery w słoiczku i pęsetkę
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 22:23   #4862
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Essence cz. VIII

swietne te pastelowe kolory, chce chce chce

dziewcyzny mialam wziac juz ten pasiak.. ale ja sie go boje :P wydajde mi sie, ze nawet ta wersja dla blondynki daje bardzo mcny i ciemny efekt ?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 22:23   #4863
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Nie usuną, bo zdjęcia sa niepodpisane Niedawno przez kilka dni "korespondowałam" z obsługą all, bo ktoś ukradł moje fotki z bloga i nic nie wskórałam, dowiedziałam się tylko, że mogę dochodzić swoich praw w sądzie
Zobaczymy, oby mimo to się udało. Jeśli wszystkie Wizażanki z wątku wcisnęłyby zgłoś/opis/ inny powód, bez podawania powodu (ten wpisałam i osobnym zgłoszeniu), bo do tego nawet nie potrzeba logowania - może by zauważyli, że coś jest na rzeczy.
Przykro mi, że tak Ci odpowiedzieli.

edit:
dostałam odpowiedź na moje zgłoszenie:

Dziękuję za wiadomość.

Uprzejmie informuję, że wykorzystanie zdjęć lub opisów może odbyć się tylko za zgodą autora tych materiałów.

Wyjaśniam, że interwencję w tego typu sprawach podejmujemy wyłącznie na wniosek Użytkownika, którego prawa autorskie zostały naruszone. Ponieważ dotychczas nie otrzymaliśmy zgłoszenia od właściciela wspomnianych materiałów, uznajemy, że nie doszło do naruszenia zasad. Nie mamy bowiem pewności, że wskazany Użytkownik nie posiada pisemnej zgody właściciela na wykorzystanie w opisie aukcji materiałów jego autorstwa.

Przydatny link:

http://www.allegro.pl/help_item.php?item=394

Pozdrawiam,

--
Estera Cypryjańska
Zespół Allegro
http://www.allegro.pl

a pod podanym przydatnym linkiem m.in.
Ktoś wykorzystał Twoje materiały?

Jeśli inny Użytkownik wykorzystał Twoje materiały bez zgody, poinformuj nas o tym. Dokładnie opisz problem i wskaż, skąd pochodzą materiały (podaj np. numer aukcji, link do strony). Przed podjęciem odpowiednich kroków musimy mieć pewność, że doszło w tym przypadku do naruszenia Twoich praw autorskich.


Jak rozumiem ich "kroki" to było to, co napisałaś, tak? Kiepsko..
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2011-04-19 o 22:28
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 22:26   #4864
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lilly_rose Pokaż wiadomość
Czy pojawiły się już u Was te cztery pastelowe odcienie z show your feet?
http://www.essence.eu/pl/produkty/na...your-feet.html
swietne
nie widzialam ich w B-stoku
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 22:31   #4865
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Chciałam jeszcze zestaw mini błyszczyków ale były tylko w odcieniu 01, pędzelków nie było w ogóle.
Ufff, o dziwo ulżyło mi - gdybym kopała się na Floriańską po pędzelki, których nie było to bym była baaardzo zła ;P
Dzisiaj zagościłam na Karmelickiej, w Kerfirku nie było NIC, za to we Flircie udało mi się w końcu upolować pędzelek do smokey Już go kocham! W dodatku na Czarnowiejskiej wdepłam na chwilkę do drogerii, patrzę na szminki, a tam tester cupcake i jedna sztuka... Już byłam pewna, że zmacana, ale na szczęście była naklejka niepozwalająca na otworzenie szminki! Na ślepo więc ją kupiłam, bo naczytałam się tylu zachwytów. Szminka bosko pachnie, ma b. fajną konsystencję i faktycznie ciekawy kolorek, choć nie powalił mnie aż tak ech, ta sugestywność po przeczytaniu tylu zachwytów
Jak przeczytałam o Blossoms to aż mnie ciarki przebiegły, ach, tak chciałam upolować puderek i róż, ale z kasą już krucho (cholernie dużo kosmetyków kupiłam ostatnio -,-) no i tak sobie myślę - na co mi drugi róż i trzeci puder... ale chyba się nie oprę magii kwiatowej limitki ;d
No i dzięki upolowaniu pędzelka do smoka wyleczyłam się z chorobliwego biegania po drogeriach, z pędzelkiem do eyelinera, eyelinerem i pękaczem trochę mi przeszło, postanowiłam, że kupię po prostu jak mi się nawinie, nie będę specjalnie szukać.

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2011-04-19 o 22:36
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 22:32   #4866
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Provocateur Pokaż wiadomość
Ja byłam w Polonii i przemiła Pani powiedziała, ze nowosci sa i wypakuje je dzis popołudniu
Zajde jutro, zostawcie coś dla mnie
Aha mam nową gazetke od 28 kwietnia, jest w niej Blossoms
a mogłabyś zoabczyć czy są korektory te nowe i płytki? bo mnie tylko to interesuje

Cytat:
Napisane przez MissAvzia Pokaż wiadomość
;o
ja dziś byłam na Pieniężnego, widziałam te kontenery, w połowie rozpakowane ale nie zauważyłam nowości..
w szafach nic nie było, luknęłam do kartonika-też nic.. hm.. to nie wiem, dziwne to..
a około której Ty byłaś na zwiadach?
to dobrze że się nawet nie fatygowałam do alfy, przeczuwałam że nic tam nie będzie;/
a na starówce byłam wczoraj też właśnie jak rozpakowywano...i też nic nie widziałam...;/
byłam jakoś po 11, bo dziś przemieniałam fryzurę i jakoś po 11 skończyłam no i jak pisłam, były pomadki, bo jeden sztuce

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
dzięki za info o Olsztynie.

szkoda, że tyle im schodzi rozpakowywanie dostaw. za każdym razem jak jestem w Polonii to pustki, żadnych klientów, a Panie się nudzą. chociaż z tych nudów by coś wyłożyły.
no dzisiaj ta kobitka to wyjątkowo się nudziła i jeszcze z łaską.. jedna tylko przy kasie pracowała.. ja już bym z nimi porządek zrobiła ( nie lubię, gdy ktoś nienależycie wykonuje swoją pracę:/)
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 22:38   #4867
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
JDużo zdrówka w takim razie i nie zamartwiaj się Essencem, nic Cię na razie nie ominęło
Dzięki Mam nadzieję że wyzdrowieję zanim wejdzie Blossoms
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Dziewczyny radziły odczekać odrobinę, aż trochę podeschnie, wtedy daje fajny efekt. wróć do niego za kilka tygodni
Ja jestem z niego zadowolona
Tak też zrobię
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Aaaaa, zapomniałabym jeszcze o jednej rzeczy. Uprzątnięte miejsce po limitce. Leżą tam na razie książeczki. Czyżby zapowiedź ?
Obyyyy
Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Jak dla mnie Bondi Beach to chyba nie jest limitka, tylko ogólnie nowości do 2 szafy (coś jak z nie-limitką "We saw it first" ). W końcu żaden z produktów nie ma na sobie napisu wskazującego na limitkowatość tylko tradycyjne Sun Club. A poza tym jeśli w jej skład wchodzą cienie (te, co to wcześniej były w Pocket Beauty), to wszystko chyba jasne
Powtarzam się, ale: oby
[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;26461461]na allegro są nowości, oczywiście dwa razy drożej niż normalna cena

http://allegro.pl/lakier-essence-nai...570928552.html

http://allegro.pl/essence-cracking-c...563797550.html

http://allegro.pl/eyeliner-w-zelu-es...569380655.html

http://allegro.pl/blyszczyk-essence-...571202548.html[/QUOTE]
bez komentarza
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 22:39   #4868
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
on jest tylko ładny w pudełeczku, bo maznęłam się nim wczoraj po ręce to jest tak marnie napigmentowany że olaboga, prawie wcale go nie widać

ale ogólnie odłożyłam sobie 3 cienie tylko nie pamiętam numerków:P w ogóle większość nowych kolorów jest ładnych,a le zawiodłam się tym arbuzowym
z KOBO jest coś a'la limitowanka "Delicious' spring/summer 2011 i mają genialne kolory cieni [dwupaki] są tak pięknie napigmentowane że szok
Tak wiem, miałam okazję już obmacać tester i okazało się, że mało, że jest słabo na pigmentowany to jeszcze w świetle dziennym jest różowy a myślałam, że to będzie taki różowo-pomarańczowy i wstrzelę się w obowiązujące trendy Ale skoro tak to go nie kupiłam i już nie kupię.
Nie a'la limitowanka KOBO tylko limitowanka Specjalnie dla niej przemierzyłam cały Krakowski rynek od Galerii Krakowskiej ale jakoś takie zestawienia kolorystyczne do mnie nie przemówiły Chociaż bardzo spodobał mi się różowy cień ale chyba zamiast niego kupię sobie piaskowo-łososiowy z Exotic Flovers Sensique


Cytat:
Napisane przez Provocateur Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mam jak zrobić zdjec, mam telefon starej generacji, bez bluetootha i kabla
Moge napisac ze są w niej - dwustronne kredki Sensique (zielen jasna/ciemna, braz jasny/ciemny rozowy/fiolet); wyprzedaz kolorowych maskar Essence color booster za 6.99 (pierwszy raz je widze??), błyszczyk Essence Volume & Gloss za 6.99. Nowosci z My Secret - pachnace lakiery do paznokci i paletka 5 cieni.
A z Blossom widac puder kwiatkowy za 12.99, perfumy za 29.99, cienie dwukolorowe za 8.99, błyszczyki 7.49 i lakiery 6.99 zł.
A co z różem w płynie/kremie?
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 22:43   #4869
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
chyba zamiast niego kupię sobie piaskowo-łososiowy z Exotic Flovers Sensique
A polecam go, polecam Tzn ten jaśniejszy różowy
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 22:43   #4870
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Provocateur Pokaż wiadomość
Ja byłam w Polonii i przemiła Pani powiedziała, ze nowosci sa i wypakuje je dzis popołudniu
Zajde jutro, zostawcie coś dla mnie
Aha mam nową gazetke od 28 kwietnia, jest w niej Blossoms
Haha nie zasnę dzisiaj A jutro z samego rana będzie wyprawa
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 22:46   #4871
Rosanna2009
Raczkowanie
 
Avatar Rosanna2009
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 65
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pat0 Pokaż wiadomość
co za wyznania

tak wlasnie w tym miejscu.... w srodku jest jeszcze takie pomieszczenie po prawo i tam jest szafa essence , a jesli chcesz pekacze to pytaj bo one sa wystawione wogole w innych lakierach (o maly wlos i bym wyszla i nie kupila pekacza bialego bo w szafie nie bylo ale zapytalam i byly ale i tak moim zdaniem niewarto...)

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------
dziękuję
jutro po szkole od razu tam powędruję, w ogóle to wczoraj szłam z Natury na Suraskiej i zastanawiałam się czy nie zajść, ale stwierdziłam że tam na pewno nie będzie. Teraz przeglądam wątek i jest napisane, że tam jest essence, o ja głupia
dlaczego nie warto? a były czarne czy tylko białe?
Rosanna2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 22:55   #4872
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
A polecam go, polecam Tzn ten jaśniejszy różowy
Nie wiem czy o ten Ci chodziło ale ja myślałam o tym:
http://1.bp.blogspot.com/-J98AIKaNpP...brazek+071.jpg
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 23:29   #4873
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VIII

Natury w Rumi i w Gdyni na reszcie mają nowości
najpierw kupiłam pędzelek do smoky i nowa kredkę w kolorze cappucino. Pędzelek tak mi się spodobał, że dokupiłam jeszcze drugi i pomadkę in the nude
faaajna jest.. choć trochę mało napigmentowana (chociaż może to tez być wina moich ust, są dość różowe z natury)
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 23:39   #4874
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Rosanna2009 Pokaż wiadomość
dlaczego nie warto? a były czarne czy tylko białe?
byly czarne i białe
Porown. do Isa dory to z essence sa masakryczne. Słabe i nierównomierne pęknięcia. "Lakier" wodnisty.
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 00:31   #4875
anulusekk
Raczkowanie
 
Avatar anulusekk
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lilly_rose Pokaż wiadomość
Czy pojawiły się już u Was te cztery pastelowe odcienie z show your feet?
http://www.essence.eu/pl/produkty/na...your-feet.html
Jeśli ich nie dostanę to może skuszę się na jakieś lakiery z Blossoms
Nadal też czekam na pędzel do eyelinera, eyelinery w słoiczku i pęsetkę
W nowych szafach nie ma miejsca na show your feet. Ubolewam nad tym, bo lubiłam te produkty, a teraz jeszcze wyszły takie pastelowe śliczności
anulusekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 01:04   #4876
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Ha, coś mi się nie zgadzało i faktycznie. Fotki z aukcji http://allegro.pl/blyszczyk-essence-...571202548.html są ukradzione z bloga http://delicatehummingbird.blogspot....y-with-me.html. Zgłaszam, też zgłoście, szybciej usuną aukcję
Zastanawiałam się czy allegrowiczka kupiła sobie dodatkowy błyszczyk żeby pokazać jak sprzedawany wygląda na ustach czy po prostu otworzyła ten sprzedawany. Jak widać jest trzecia opcja .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 07:32   #4877
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Essence cz. VIII

a w mojej Naturze (nie gdansk) jest tylko troche nowosci w starej szafie... kupilam blyszczyk My favourite milkshake (kozacki aplikator ), pedzelek do smoky troche za miekki, pomadke in the node - fajna, i lakier ale nie z nowosci... szkoda ze jest ich tak malo (cieni nie kupuje, byl nowy puder matujacy i jakas nowa kredka) jak bedzie wiecej to zrobie filmik na YT

a zeby bylo smieszniej maskare smoky wrzucili w koszyk z wyprzedza - narazie nie kupilam bo mam 3 nowe tusze w szufladzie wiec szkoda kaski
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 07:45   #4878
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Essence cz. VIII

.

ja chcę linery w żelu i pędzelek
ostatnio malowałam się z Sephory eyelinerem i się zakochałam normalnie i w pędzelku bo w końcu mi prosta kreska wyszła
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13

Edytowane przez lineczka1989
Czas edycji: 2011-04-20 o 08:22
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 07:49   #4879
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Essence cz. VIII

dzieki dzieki ale juz to wiemy :P
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 07:54   #4880
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Essence cz. VIII

to widocznie ominęłam jakiś post bo nie czytałam ostatnio wszystkiego :P
ehh no trudno :P
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 07:55   #4881
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Essence cz. VIII

ale juz sie nie moge doczekac

chce puderek i lakiery
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 08:04   #4882
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Essence cz. VIII

a Łódź nadal pustki? Już nawet nie planuję wypraw do galerii ł., dobijają mnie te opustoszałe szafy, nowowści nowościami ale staroci też prawie nie ma...
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 08:26   #4883
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
W sensie że który? taki z pojedynczych może, 41 spotted?
tak ten pojedyńczy


TŻ mi kupił pękacza
boże jak dobrze, że będę miała od razu dostęp do Blossoms bo napaliłam się na puder i jak bym go nie dostała u siebie to bym gnała do warszawskiego Douglasa, o w końcu mam kartę i rabat

a czy te eyelinery te z Sun Club [Bondi Beach] to nie są podobne to tych co teraz są w nowościach?

wiecie co mnie śmieszy na allegro z tymi kosmetykami essence? to ze wszystko dla sprzedających to jest kolekcja limitowana
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 08:41   #4884
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
tak ten pojedyńczy


TŻ mi kupił pękacza
boże jak dobrze, że będę miała od razu dostęp do Blossoms bo napaliłam się na puder i jak bym go nie dostała u siebie to bym gnała do warszawskiego Douglasa, o w końcu mam kartę i rabat

a czy te eyelinery te z Sun Club [Bondi Beach] to nie są podobne to tych co teraz są w nowościach?

wiecie co mnie śmieszy na allegro z tymi kosmetykami essence? to ze wszystko dla sprzedających to jest kolekcja limitowana
Kochana a masz może nową gazetkę obowiązującą od 28 kwietnia?
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 08:52   #4885
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
Kochana a masz może nową gazetkę obowiązującą od 28 kwietnia?
nie mam ale mogę dzisiaj wziąć
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 08:58   #4886
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
nie mam ale mogę dzisiaj wziąć
weź weź bo wielkie oczekiwania na wątku naturowym co do nowej gazetki
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 09:06   #4887
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Essence cz. VIII

Mój mini update poznańskiej poszukiwaczki nowości
Citi Park/ Tesco extra - są nowości, ale tylko 1 szafa! o czym niestety nie wiedziałam

Pędzelek do smokey - jestem absoultnie zakochana, o to właśnie mi chodziło jak kupowałam kulke z Inglota, ale ten jest 100 razy lepszy!
Nie nowość, ale nie wiem czemu wczesniej nie wiedziałam o kredce blackmania - jak dla mnie zdecydowanie lepsza niż LL Czarna, intensywna, lekko się maluje i jak przejadę po niej cieniem to trzyma się cały dzień
Pastelowe lakiery MD - jak dla mnie bobma
Pomadka in the nude - faktycznie nie jest super napigmentowana, ale za to mogę nałożyć bez lusterka, bo wiem że nie będzie efketu korektora

I polecam konturówkę Nude Coral - bo za 5 zł można mieć ładne koralowe usta, nie mam potrzeby kupowania już szminki

Off Top - w Tesco Extra jest szafa Revlona - pomadki, cienie, szminki, kredki, pudry wszystko jest ale porównując do Essence to drożyzna
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 09:08   #4888
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Essence cz. VIII

czy w Bydgoszczy ktos widział nowości
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 09:09   #4889
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Essence cz. VIII

Jakies wieści o Bielskich Essence?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 09:09   #4890
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Essence cz. VIII

wybieram się dziś do Natury - jeśli nie będzie żadnych nowości to
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.