Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-22, 15:00   #4951
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwy¿szej wie¿y
Wiadomo¶ci: 3 768
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Evelyn007 Poka¿ wiadomo¶æ
ja ju¿ od jakiego¶ czasu malujê w³osy na rudy farb± Lecher Geneza kolor ultra jasna mied¼. W za³±czniku s± aktualne efekty koloryzacji Do tej pory by³am baaardzo zadowolona z efektów lecz niestety zauwa¿y³am ze koñcówki coraz szybciej ja¶niej±. I tu moje pytanie do kole¿anek- czy to mo¿e byæ wina u¿ywania oksydantu 9% do ka¿dego farbowania ( naturalnie mam ciemne w³osy) czy to jest jaki¶ problem z w³osami?
6% oksydant w zupe³no¶ci Ci wystarczy. Sama mam podobny problem i w³osy na dole s± ja¶niejsze i mniej zdrowe (d³uga¶ne w³osy, du¿o lat farbowania),w poniedzia³ek skracam je o 3cm (mam fryzjerkê, która podcina mnie za dychê u siebie w domu dok³adnie tyle ile chcê. Centymetr to centymetr, chcê dwa - dwa. Skarb!), robiê prepigmentacjê i farbujê na 3% wodzie. Swoje w³osy mam do¶æ ciemne, ale ostatnio ju¿ farbowa³am trójk± i wysz³o nie¼le. Wola³abym ciemniejsze w³osy, bo jednak lepiej "definiuj±" twarz
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 15:01   #4952
aniiess
Przyczajenie
 
Avatar aniiess
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Moni@

sporo zja¶nia³ z tego, co widzia³am, a piêkny by³ na pocz±tku. Nie boisz siê, ¿e to 7.4 bêdzie zbyt ciemne? Kolor na wzorniku jest ¶liczny, ale taki ciemnawy. Choæ na Twoich teraz jasnych w³osach, mo¿e wyj¶æ super. Ty z tego co pamiêtam nie lubisz takich bardzo jasnych rudo¶ci, tylko takie stonowane w³a¶nie?

Edytowane przez aniiess
Czas edycji: 2011-05-22 o 15:04
aniiess jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 15:33   #4953
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez aniiess Poka¿ wiadomo¶æ
Moni@

sporo zja¶nia³ z tego, co widzia³am, a piêkny by³ na pocz±tku. Nie boisz siê, ¿e to 7.4 bêdzie zbyt ciemne? Kolor na wzorniku jest ¶liczny, ale taki ciemnawy. Choæ na Twoich teraz jasnych w³osach, mo¿e wyj¶æ super. Ty z tego co pamiêtam nie lubisz takich bardzo jasnych rudo¶ci, tylko takie stonowane w³a¶nie?
sporo sporo nie przypomina juz mi rudego tylko jakis blond miodowy

Nie boje sie ciemnych tylko boje sie krzykliwych rudo¶ci, bardzo lubiê g³êbokie rudo¶ci - nie "intensywne jaskrawe" bardzo lubie rudo¶ci z³ote a nie rudo¶ci czerwone...
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 15:50   #4954
aniiess
Przyczajenie
 
Avatar aniiess
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
sporo sporo nie przypomina juz mi rudego tylko jakis blond miodowy

Nie boje sie ciemnych tylko boje sie krzykliwych rudo¶ci, bardzo lubiê g³êbokie rudo¶ci - nie "intensywne jaskrawe" bardzo lubie rudo¶ci z³ote a nie rudo¶ci czerwone...
tak pamiêtam, ¿e lubisz z³ote rudo¶ci i ¿e na pocz±tku mia³a¶ ciemne w³oski, naprawdê obecnie wielka zmiana w stosunku do tego, co by³o (Tak to jest jak siê czyta w±tek od deski do deski, du¿o rzeczy mi utkwi³o )
Te z³ote rudo¶ci w³a¶nie, chyba czêsto przechodz± w takie miodowe blondy.
Ten 7.4 raczej nie nale¿y do z³otych. Tylko, ¿e ja bardzo lubiê takie kolory, wiêc moje zdanie bêdzie subiektywne
aniiess jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 15:56   #4955
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Zobacz i ocen Melina ten kolor 20 dni od farbowania Artego 8,41 ..
1) bez lampy
2) z lampa
Wyszed³ Ci kolor podobny jak ja mam naturalne (mo¿e odrobine moje ja¶niejsze by³y)

A dzi¶ wypróbowa³am mieszankê 50:50 8.44+8.43 (po³ówka mi zaosta³a to musia³am j± wykorzystaæ) wyszed³ ³adny kolorek trochê z³oty miedziany... Jasniejszy ni¿ 8.44 i mniej czerwony, o ile 8.44 na pocz±tku jest za a¿ bardzo miedziany, (w sensie bardzo intensywny, ale naturalny) wyp³ukuje sie do ³adnego rudego, to ten od razu jest taki jak powinien, tylko nie wiem jak sie wyp³ucze (oby nei do blondu) . Nastêpnym razem dam tylko 1/3-1/4 8,43

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2011-05-22 o 16:04
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 16:37   #4956
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

witamy Nowego Rudzielca, ladny kolorek, proszeo wiecej inf. o goldwellu bo chcialam nim farbowac chyba 8OR(?) czysta pomaranczka ( w dodatku nie testowana na zwierzetach, a to zaczyna mnie interesowac) , ale nierowny kolor brrrr

rousse Twoje kombinacje tez sie wydaja ciekawe

agusiaki po tygodniu (prawie od farbowania) znikaja mi resztki czerwieni i ukazuje sie piekny, gleboki naturalny rudy. tylko badz tu madry skoro na tyle polubilam sie z ta czerwienia , ze nie weim czy nie uzyje za kilka dni ce-ce 8.45

https://wizaz.pl/Pielegnacja/Nowosci...wne-odzywienie
co sadzicie o tym maselku, podobno dobre na koncowki, maseczka tez nieco zacheca swoim skladem ( jak na moje wyjatkowo skromne oko )
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 16:43   #4957
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Zobacz i ocen Melina ten kolor 20 dni od farbowania Artego 8,41 ..
1) bez lampy
2) z lampa
S³oñce mnie siê ten kolor bardzo podoba - na kim¶ Wiêc wiem co czujesz, bo te¿ kiedy¶ taki mia³am, wielu osobom siê podoba³, a ja siê czu³am dramatycznie. Je¶li chcesz kolor stonowany to we¼ taki, który ma jedn± "4" po przecinku, bo podwojenie to ju¿ intensywny. Ten Artego fajnie wygl±da, mo¿esz spróbowaæ my¶lê.
A je¶li kiedy¶ szuka³aby¶ czego¶ z pogranicza br±zu i rudo¶ci, bez czerwieni zupe³nie to polecam Ci Vitality's 6/4, naprawdê bardzo oryginalny kolor w¶ród rudo¶ci
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 17:28   #4958
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
https://wizaz.pl/Pielegnacja/Nowosci...wne-odzywienie
co sadzicie o tym maselku, podobno dobre na koncowki, maseczka tez nieco zacheca swoim skladem ( jak na moje wyjatkowo skromne oko )
fajne, ale ja bym go dawa³a na skórê , na w³osy wolê nei ryzykowaæ
Btw, wiecie, ze popularne w tym w±tku szamponetki zawieraj± SLES na pierwszych miejscach w sk³adzie i (liczne ) parabeny? wczoraj siê tym zbulwersowa³am
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 17:41   #4959
aniiess
Przyczajenie
 
Avatar aniiess
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
witamy Nowego Rudzielca, ladny kolorek, proszeo wiecej inf. o goldwellu bo chcialam nim farbowac chyba 8OR(?) czysta pomaranczka ( w dodatku nie testowana na zwierzetach, a to zaczyna mnie interesowac) , ale nierowny kolor brrrr
patrz±c teraz na paletê, mój kolor to 7KR albo 7OR. Na zdjêciu, które doda³am on jest ju¿ bardzo wymyty i wyblak³y. Na pocz±tku by³ ciemniejszy. To nierówne pokrycie mog³o mieæ kilka powodów, wtedy nie by³am tak wyedukowana, jak po przeczytaniu tego w±tku. Dodatkowo by³ on k³adziony na niez³± mozaikê, bo po wcze¶niejszym farbowaniu Kenue, jak siê sp³uka³ to mia³am na w³osach 3 kolory brr
W³osy by³y w dobrej formie po goldwellu. Nie mogê jej niczego zarzuciæ w tym wzglêdzie. Wiele razy czyta³am tu opinie, ¿e goldwell bardzo szybko siê sp³ukuje, ale ja np. nie mogê tego powiedzieæ. Jakby nie by³o moje w³osy s± nadal rude, tylko w zupe³nie innym odcieniu ni¿ na pocz±tku. Kolor, który wyszed³ na pocz±tku trzyma³ siê ok. 3 tygodnie.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
agusiaki po tygodniu (prawie od farbowania) znikaja mi resztki czerwieni i ukazuje sie piekny, gleboki naturalny rudy. tylko badz tu madry skoro na tyle polubilam sie z ta czerwienia , ze nie weim czy nie uzyje za kilka dni ce-ce 8.45
Powiem Ci, ¿e ja te¿ polubi³am ten poblask czerwieni. Na pocz±tku wrêcz go nie znosi³am, chcia³am ¿eby w³osy by³y pomarañczowe. Teraz zaczê³o mnie ci±gn±c do takich lekko czerowno rudych (mam nadziejê, ¿e wiesz o co chodzi, bo nie wiem jak to uj±æ )
aniiess jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 18:05   #4960
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witam dziewczyny!!...zapraszamy aniiess
Naj³adniejsze rudo¶ci które nie wyp³ukuj± siê do blondu to rudo¶ci na poziomie 7.
W³a¶nie zdecydowa³am ¿e odchodzê od 8..precz - za du¿o ¿ó³tego pigmentu...a ja te¿ jestem zwolenniczk± lekko stonowanych ale bardzo nasyconych rudo¶ci...ale teraz mam ochotê na ten kolorek 7.34 który jak wcze¶niej pisa³am (tylko o 8.34) wychodzi na moich w³osach jak piêkny rudy br±z. Wiêc w najbli¿sz± sobotê lecê po Vitalitys 7.34 a nie 7.44 poniewa¿ ten drugi jest za bardzo czerwony...sama jestem ciekawa jak wyjdzie.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
fajne, ale ja bym go dawa³a na skórê , na w³osy wolê nei ryzykowaæ
Btw, wiecie, ze popularne w tym w±tku szamponetki zawieraj± SLES na pierwszych miejscach w sk³adzie i (liczne ) parabeny? wczoraj siê tym zbulwersowa³am
Sodium Lauryl Sulfate wywo³uje dzia³anie dra¿ni±ce, ale tylko wtedy, gdy jest stosowany jako czysty roztwór. Jednak w kosmetykach zawsze wystêpuje z innymi substancjami, które ³agodz± jego dzia³anie dra¿ni±ce. Ponadto SLS obecnie bardzo rzadko jest stosowany w kosmetykach z tego wzglêdu, ¿e istniej± ³agodniejsze zamienniki, np. Sodium Laureth Sulfate (SLES) lub ALS (Ammonium Lauryl Sulfate). SLS i SLES w kosmetykach zawsze s± stosowane w mieszaninach z innymi sk³adnikami myj±cymi. Mieszaniny sk³adników powierzchniowo czynnych zazwyczaj nie maj± dzia³a dra¿ni±cego.
SLS i SLES maj± bardzo dobre dzia³anie myj±ce i pianotwórcze, dlatego wykorzystywane s± z wielkim powodzeniem w preparatach higienicznych.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 20:24   #4961
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie zdecydowa³am ¿e odchodzê od 8..precz - za du¿o ¿ó³tego pigmentu...a ja te¿ jestem zwolenniczk± lekko stonowanych ale bardzo nasyconych rudo¶ci...ale teraz mam ochotê na ten kolorek 7.34 który jak wcze¶niej pisa³am (tylko o 8.34) wychodzi na moich w³osach jak piêkny rudy br±z. Wiêc w najbli¿sz± sobotê lecê po Vitalitys 7.34 a nie 7.44 poniewa¿ ten drugi jest za bardzo czerwony...sama jestem ciekawa jak wyjdzie.
Kathy skusi³as mnie tym kolorem 7,34 Widzisz moj odcien wyzej myslisz ze bêdzie i dla mnie dobry? Na palecie ktora mi kiedys wys³a³as wygl±da ³adnie
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 20:50   #4962
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy skusi³as mnie tym kolorem 7,34 Widzisz moj odcien wyzej myslisz ze bêdzie i dla mnie dobry? Na palecie ktora mi kiedys wys³a³as wygl±da ³adnie
My¶lê ¿e bêdzie wygl±da³ ³adnie - ale obiecaæ nie mogê bo ka¿dy ma inne w³osy - ale wybieraj te¿ raczej na poziomie 7 - inaczej bêdzie powrót blondu. Z drugiej strony jak nie spróbujesz to nie zobaczysz.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Ale obawy te¿ mam ¿e mo¿e wyj¶æ za ¿ó³ty...co kiedy¶ wydawa³o siê piêkne nie musi koniecznie i teraz...
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 21:55   #4963
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

rousse w gazecie fryzjerskiej wlasnie polecali to na koncowki, stad moje zainteresowanie; jesli znajde w sklepie pewnie sie skusze
niestety juz dawno wiedzialam co siedzi w saszetkach, ale nie zrezygnuje bo moje wlosy lubia je zdecydowanie bardziej niz ciagle farbowanie

aniies dokladnie wiem o co Ci chodzi z ta czerwienia, bo o ile zawsze odruchowo darze do pomaranczy na glowie, o tyle pewna doza czerwieni w pomaranczowym kolorze daje mu nie wiem, jakiejs pikanterii, czegos zmyslowego ... no i nie mam pojecia dlaczego ludzie sa przekonani , ze mega-ognisty kolor to moj naturalny, a delikatna rudosc to farba

kathy farby na poziomie 8 kusza, jednak dla mnie najtrwalsza farba na poziomie 8 to wlasnie ce-ce. inne znikaja zamieniajac sie w blond/zolc itp. jesli sie nie skusze na ce-ce to na jakis czas zostane przy mieszance , ktora obecnie nosze ( ewentualnie dodam pasemka-przeblyski, zeby nie bylo nic typu prownicjonalna elegancja, jedynie rozswietlenie bazy).
od kilku dni testuje to nowe serum na konce, moge wkleic jutro sklad, jesli chcesz zerkniesz( jesli mozesz bede wdzieczna ), na razie ok bez rewelacji
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 23:18   #4964
aniiess
Przyczajenie
 
Avatar aniiess
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

julianna-p
dobrze to ujê³a¶ - pewna doza czerwonego w pomarañczowym i masz racjê, daje to naprawdê ciekawy efekt. Mam te¿ wra¿enie, ¿e taki kolory zupe³nie inaczej siê trzymaj±, nie wyp³ukuj± siê do takich z³otych blondów. Po prostu zostaj± jako trochê ja¶niejsze rude.
Wiesz, mo¿e po prostu w takich ognistych wygl±dasz zupe³nie naturalnie i to akurat do Ciebie najbardziej pasuje. A w jakich czujesz siê lepiej?

W sumie nie wiem co teraz zrobiæ, mam ju¿ spory odrost (5 tyg). My¶la³am nad samym 7.44, tylko nie wiem, czy nie wyjdzie za ciemno. Farbowanie w najbli¿szym tygodniu a¿ siê u mnie k³ania.
aniiess jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 09:40   #4965
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

aniess masz racje; moim zdaniem zdecydowanie lepiej nosi sie takie rudosci (jesli ktos chce byc wyraznie rudy) przez chociazby pare tygodni bez kolejnego farbowanie/poprawiania koloru.
kiedys gustowalam wylacznie w zlotych rudosciach, potem pomaranczowych, ale odkad weszlam na ten watek chce byc " jak najabardziej ruda" i o dziwo czuje sie z tym bardzo dobrze wiec na razie tak zostaje ( chociaz wciaz mnie dziwi ta naturalnosc)
wiesz co ja robilam kiedys samym 7.44 na splukanym i to mocno kolorze (fakt, ze wtedy jeszcze nie przygotowywalam ich do farbowania i nie zakwaszalam), ale wyszedl slicznie i niestety szybko zniknal. nie powiedzialabym , ze wyszedl w ogole ciemno wiec jesli lubisz takie kolory to powinno wyjsc ok
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 12:05   #4966
aniiess
Przyczajenie
 
Avatar aniiess
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
aniess masz racje; moim zdaniem zdecydowanie lepiej nosi sie takie rudosci (jesli ktos chce byc wyraznie rudy) przez chociazby pare tygodni bez kolejnego farbowanie/poprawiania koloru.
kiedys gustowalam wylacznie w zlotych rudosciach, potem pomaranczowych, ale odkad weszlam na ten watek chce byc " jak najabardziej ruda" i o dziwo czuje sie z tym bardzo dobrze wiec na razie tak zostaje ( chociaz wciaz mnie dziwi ta naturalnosc)
wiesz co ja robilam kiedys samym 7.44 na splukanym i to mocno kolorze (fakt, ze wtedy jeszcze nie przygotowywalam ich do farbowania i nie zakwaszalam), ale wyszedl slicznie i niestety szybko zniknal. nie powiedzialabym , ze wyszedl w ogole ciemno wiec jesli lubisz takie kolory to powinno wyjsc ok
Ty masz naturalnie takie rudawe w³osy, wiêc mo¿e niektórym, niezale¿nie od tego jaki odcieñ rudo¶ci nosisz, kojarzy siê w³a¶nie z Twoj± naturalno¶ci± Jestem ciekawa jaki masz ten naturalny odcieñ
A powiedz mi ten 7.44 wychodzi podobnie, jak na wzorniku, czy jednak trochê ciemniej? Wiem, to zale¿y od tego, na co siê k³adzie, ale za³ó¿my, ¿e by³yby to taki mocno sprany rudy.
aniiess jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 12:30   #4967
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez aniiess Poka¿ wiadomo¶æ
Ty masz naturalnie takie rudawe w³osy, wiêc mo¿e niektórym, niezale¿nie od tego jaki odcieñ rudo¶ci nosisz, kojarzy siê w³a¶nie z Twoj± naturalno¶ci± Jestem ciekawa jaki masz ten naturalny odcieñ
A powiedz mi ten 7.44 wychodzi podobnie, jak na wzorniku, czy jednak trochê ciemniej? Wiem, to zale¿y od tego, na co siê k³adzie, ale za³ó¿my, ¿e by³yby to taki mocno sprany rudy.
Na pocz±tku jest dosyc ciemny i wpada delikatnie w czerwieñ - ale bardzo ³adnie siê wyp³ukuje na piekna rudo¶c. Do¶c d³ugo uzywa³am tego koloru.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 15:05   #4968
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Do mnie w³a¶nie dzisiaj dosz³a Vitalitys 7,44 i te¿ szykuje mi siê farbowanie w tym tygodniu
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 16:13   #4969
aniiess
Przyczajenie
 
Avatar aniiess
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy579
mam wra¿enie, ¿e wprowadzi³am Ciê w b³±d i piszesz o majirel?
bo mi ca³y czas chodzi³o o Vitalitys
siskath
jestem ¿ywo zainteresowana efektem, wiêc czekam na zdjêcie po farbowaniu
aniiess jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 20:20   #4970
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

To zmiana farby, wiêc jestem trochê hm... podekscytowana Zdjêcia na pewno bêd± Nawet nie mia³abym nic przeciwko, ¿eby wysz³o ciut ciemniej ni¿ podczas ostatnich farbowañ, bo te¿ coraz czê¶ciej doszukujê siê ¿ó³topomarañczowego poblasku, co mnie bardzo dra¿ni. Mo¿e to to intensywne s³oñce? Na razie mam lekko sprany Majirel i szamponetkê Joanny, ale farbowanie na pewno bêdzie w pi±tek, bo mam wra¿enie, ¿e na d³ugo¶ci jest za du¿o ¿ó³ci, a odrosty s± zielonkawe. (wtf?) Mo¿e jestem przewra¿liwiona, a mo¿e to ta zerkaj±ca na mnie nowiusieñka tubka farby?

Julianna, jak odliczanie do kolejnego farbowania? Radzisz sobie z pokus±?
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:30   #4971
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

aniess sama sie nad tym zastanawiam bo od wiekow nie widzialam swojego naturalnego koloru inaczej niz na odrostach okolo cm, niemniej do swojego nie wroce chocby dlatego, ze brakowaloby mi mozliwosci zmian ( widze po siostrze, ktora uparcie zapuszcza naturalny kolor ); najabrdziej przypomina je chyba revlon 7.34 bo mimo ponad 5 tygodni nie mialam przy niej zadnych odrostow
u mnie 7.44 na spranych nie wyszedl jakos ciemno czy czerwonawo z tego co pamietam byl mocno zblizony do tego z palety


siskath chyba nie zauwazylas , ze nie tlko dalam sie skusic nastepnemu farbowaniu, ale zaliczylam po drodze wisniowe wlosy( no chyba, ze pytasz o obecne zmagania ), teraz trwa kolejne odliczanie- na razie jestem dumna, ze jako farboholiczka wytrzymalam CALY tydzien bez kolejnych kombinacji
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:53   #4972
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

O raju, dziewczyny! Nie gadajcie o pokusach, bo mnie tez ju¿ korci (odrost lekko widoczny), ale kolor taki ³adny i refleksy takie jasne.... Jak po³o¿ê farbê to siê schowaj± na trochê Mam plan, ¿eby jutro waln±æ deliê. Mo¿e krócej je przytrzymam, ¿eby kolor nie pokry³ za bardzo na refleksach.... Co my¶licie?
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:55   #4973
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki mnie sie to wydaje dobrym pomyslem, chociaz pisalas, ze refleksy Ci sie ostatnio utrzymywaly dosc dlugo wiec w sumie mozesz ryzykowac z roznymi rzeczami nie tracac ich trwale
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 22:00   #4974
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
agusiaki mnie sie to wydaje dobrym pomyslem, chociaz pisalas, ze refleksy Ci sie ostatnio utrzymywaly dosc dlugo wiec w sumie mozesz ryzykowac z roznymi rzeczami nie tracac ich trwale
Tak d³ugo jak nie zacznê farbowaæ farbami trwa³ymi. Potem zaczynaj± siê schodki, bo farba najczê¶ciej pokryje równo, ale szybko siê wyp³ucze z refleksów. Tyle, ¿e nierówno i nie da siê przewidzieæ jak to bêdzie wygl±da³o.... A tak mi ich szkoda...
A Ty kiedy refleksy robisz D¿ulianko?
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 22:05   #4975
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Tak d³ugo jak nie zacznê farbowaæ farbami trwa³ymi. Potem zaczynaj± siê schodki, bo farba najczê¶ciej pokryje równo, ale szybko siê wyp³ucze z refleksów. Tyle, ¿e nierówno i nie da siê przewidzieæ jak to bêdzie wygl±da³o.... A tak mi ich szkoda...
A Ty kiedy refleksy robisz D¿ulianko?
no fakt szkoda bo wyszly Ci sliczne, "rasowe"
co do moich refleksow to na razie czekaja na decyzje co z kolorem calosci, bo im dluzej go nosze tym lepij sie w nim czuje, ale braki mi tej wczesniejszej czerwieni i zaczynam sie troche zastanawiac nad zakupem np. czerwonego mixa i zmieszaniem z 8.44 np
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 22:07   #4976
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Julianna, ja ¿yjê w przekonaniu, ¿e ta nieszczêsna wi¶nia to pocz±tek odliczania up³ywaj±cych tygodni ;p To jest jaka¶ zakrêcona ruda czasoprzestrzeñ
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 22:13   #4977
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

siskath mnie martwi to, ze jak zacznam eksperymentowac to zwykle sie budze z "amoku" po paru miesiacach, ze sporo krotszymi wlosami, ktore oprocz zniszczen maja okolo 10 odcieni w tym czasie, chociaz pewnie Ty wlasnie wkraczasz w ta magiczna czasoprzestrzen z nowym vitalitys 7.44, a juz wkrotce z nim i pewnie pomaranczowym mixem itd
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 22:47   #4978
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
no fakt szkoda bo wyszly Ci sliczne, "rasowe"
co do moich refleksow to na razie czekaja na decyzje co z kolorem calosci, bo im dluzej go nosze tym lepij sie w nim czuje, ale braki mi tej wczesniejszej czerwieni i zaczynam sie troche zastanawiac nad zakupem np. czerwonego mixa i zmieszaniem z 8.44 np

³o matko z córk± Moje rude kole¿anki uciekaj± od pomarañczy w znienawidzony na tym w±tku odcieñ czerwony
Prawdziwy armagiedon jednak zacz±³ siê w sobotê.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-24, 09:08   #4979
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez aniiess Poka¿ wiadomo¶æ
kathy579
mam wra¿enie, ¿e wprowadzi³am Ciê w b³±d i piszesz o majirel? bo mi ca³y czas chodzi³o o Vitalitys
siskath
jestem ¿ywo zainteresowana efektem, wiêc czekam na zdjêcie po farbowaniu
Majirel u¿ywa³am ok 3 lat, w³a¶nie tego kolorku.

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

a ja zastanawiam siê jeszcze nad Alfaparfem, ¶liczna gama kolorów.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-24, 10:52   #4980
Eine Tolle Hexe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 7
Schwarzkopf Country Colors nr.45 - Toskana

Chcialam zaprezentowac jak wyszedl mi Schwarzkopf Country Colors nr.45 - Toskana, do 24 myc, na moich jasnych blond wlosach. Niestety mam wrazenie, ze po pierwszym myciu splynela mi polowa koloru. Po tygodniu naprawde sporo sie juz wyplukalo.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg schwarzkopf country colors toskana herbstrot do 24 myc.jpg (62,3 KB, 273 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3179 U (Large).jpg (71,8 KB, 291 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3200 U (Medium).jpg (47,4 KB, 218 za³adowañ)
Eine Tolle Hexe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.