Kosmetyki Essence - część XI - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-08, 19:05   #1831
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Remember amber będzie moją kolejną, EM, nie lubię Cię ;(



Mnie też ale dużo wcześniej dlatego ja mam 3 - brązową, błękitną i szmaragdową (taką zielono-niebieską) i są fajne
ja chce szmaragd na 100% ale jeszcze pewnie jakis inny kolorek mi wpadnie
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:47   #1832
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Grace O Malley Pokaż wiadomość
Pytanie do posiadaczek czarnej LL - używałyście na linię wodną na górnej powiece? Czy migruje Wam wtedy na dolną czy dolna zostaje czysta? Bo wszystkie moja czarne kredki niestety się odbijaą mimo stosowania różnych sztuczek zapobiegawczych...

Odbija się U mnie jeszcze żadna z kredek, które w swoim życiu testowałam nie dokonała takiego cudu. Po prostu nawilżenie oka i mruganie robi swoje. I myślę, że z dwojga złego wolę mieć nawilżone oko niż brak migracji kredki na dolną linię wodną (pomijając fakt, że od zawsze jestem fanką czarnej kredki na obu liniach wodnych).
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:19   #1833
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Poznanianki!

W Naturze w Pestce jest Catrcie!!!!
NIE WIERZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! Jutro tam lecę!
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:40   #1834
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Z wampirzej limitki poprosze czerwonawy lakier i ewentualnie rozyk..
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:49   #1835
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
NIE WIERZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! Jutro tam lecę!
Ja dzisiaj byłam i brakuje połowy lakierów, testerów też za bardzo póki co nie ma..
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:58   #1836
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
oczywiście teraz spodobał mi się sure azure, tylko nie wiem jak intensywny jest ten niebieski, czy to jest również delikatny, jasny szaro-niebieski czy intensywny jasno-niebieski?
i frozen queen- czy to jest perłowy, srebrny czy pastelowy szary??

W swoim wątku wymiankowym mam na zbyciu puder fix&matte (ale w zastępczym opakowaniu) Niestety u mnie nie zdał egzaminu, może dlatego, ze mam suchą cere? Przesypałam mój ukochany fixer z artdeco z "solniczki" do opakowania po essence. Jezeli ktos chcialby się wymienić, to zapraszam.
Poszukaj na wątku, pokazywałam gdzieś tu 2 mani z tym lakierem. Uwielbiam go.

A co do pudu.. Też jestem sucharkiem i puder jest świetny dla mnie- Rewelacyjnie na zdjęciach wychodzi. Daje efekt matu, ale nie płaskiego- taki wewnętrzny blask. Makijaż na MM pokazywałam ostatnio.

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Remember amber będzie moją kolejną, EM, nie lubię Cię ;(



Mnie też ale dużo wcześniej dlatego ja mam 3 - brązową, błękitną i szmaragdową (taką zielono-niebieską) i są fajne
Hehe... ja mam ich kilka-naście.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 21:07   #1837
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dziewczyny jeżeli jakakolwiek limitka wejdzie do PL-wampirza, czy circus-to rozświetlacz będzie chyba taki sam, nie ?
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 21:09   #1838
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Nie sądzę...
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 21:15   #1839
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ten, o ktorym wspomnialam wyzej tez mialam baardzo dawno temu, bedzie z 8lat nawet nie wiem czy go jeszcze produkuja
Ten CC tez mial takie wloski?
Tak miał, ale niezbyt dużo, więc nie był kłopotliwy i dawał ładny efekt
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Pamiętam ten tusz z CC
Czasem mam wrażenie, że producenci specjalnie wycofują dobre i niedrogie produkty, a potem dają buble.
Ja to mam tak, że jak staje przed limitką to chce wszystko Potem trochę dumam i tak robię z 10 razy rotację półka koszyk.
Mam dokładnie takie samo wrażenie, żeby nie powiedzieć, że wręcz pech mnie prześladuje, bo co mi się spodoba, to tylko raz zakupię [albo wręcz zaplanuję do kupna] i okazuje się, że wycofane

Z limitkami mam różnie. Jak wiem, że na jakąś jest duży popyt, to upatrzone wcześniej na swatchach produkty ładuję bez namysłu [a co tam, później się będę zastanawiać, czy potrzebne ]. Niektóre jakoś do mnie nie przemawiają i tylko pogapię się jak sroka w gnat... A czasem muszę sobie przetrawić, czy coś kupić czy nie...
Tak miałam np. z Into the Wild. Kupiła lakier brzoskwiniowy [chciałam go od razu], a potem tak jakoś na biały mnie naszło, choć początkowo w ogóle mnie nie interesował... Ale, że przy kolejnej wizycie w Naturze akurat jeszcze jeden się ostał, to nie mogłam mu tak pozwolić tkwić samotnie
Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
U mnie niestety nie ma fazy dumania, tylko od razu jest etap ładowania wszystkiego co się da do koszyka
Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
To też jest faza dumania:
'To mi się jeszcze przyda? tak, tak.
Tego nie miałam jeszcze... No nie, muszę kupić
To mam, ale inny odcień, przecież będę używać!
O, ostatnia sztuka, grzechem by było nie kupić! Zdecydowanie biorę.'



Bardzo często przemawia do mnie ten argument z ostatnią sztuką... potem przyjdę i może już nie być
Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy się jeszcze załapię na orientalne lakiery - kiedy wchodziły, to jakoś wybrzydzałam i w końcu nie wzięłam żadnego a już miałam w łapkach chyba moss temple i mówiłam sobie że będzie mi pasował do chameleona a teraz pewnie jakieś zmacane resztki zostały
Swoją drogą, zazdroszczę, bo ja mam zawsze głupi nawyk otwierania i swatchowania lakieru zaraz po zakupie... tak by pewnie dłużej się nadawały do malowania... choć i tak mi dziwnie długo lakiery się trzymają

Chcę też perfumy - ciekawe, czy będą w PL i czy się załapię w ogóle
Powinny być, jak ostatnio byłam po złoty, to półeczki były pełne [w przypadku Sensique akurat często trafiają się dokładki]. Kupuj, bo są fajne i trwałe, no i kolory mają ładne
A ja z kolei mam taki zwyczaj, że wszystko musi swoje odstać i poczekać na specjalna okazję Ubrania, buty i kosmetyki też

O! Zupełnie z głowy mi wyleciało, że tam przecież są perfumy . Chcę flaszkę, choć to oczywiście zależy od samego zapachu. Ale wstępnie zapisuję na wishlistę
Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Kolejny swatch pudru do rzęs
http://kastasleben.blogspot.com/2011...sh-powder.html
Nadal nie zachwyca
Mnie zastanawia, co 'poeta' miał na myśli projektując białe włókna. Ja wiem, że nie wszyscy używają czarnego tuszu, ale w tym wypadku czarne miałyby chyba większą rację bytu...
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 21:22   #1840
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Poszukaj na wątku, pokazywałam gdzieś tu 2 mani z tym lakierem. Uwielbiam go.

A co do pudu.. Też jestem sucharkiem i puder jest świetny dla mnie- Rewelacyjnie na zdjęciach wychodzi. Daje efekt matu, ale nie płaskiego- taki wewnętrzny blask. Makijaż na MM pokazywałam ostatnio.



Hehe... ja mam ich kilka-naście.
Tak, tak wiemy. Pogromco ll'ków
Ja tez lubię ll, ale mam chyba tylko 5 . Kocham miłością dozgonna. Resztę kupie jak dane kolory mi się skończą z innych. Czaję się na brązik
Ale oczywiście obie nowe mam,bo jak by inaczej i to przez Ciebie i twoje uwielbienie do ll


---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeżeli jakakolwiek limitka wejdzie do PL-wampirza, czy circus-to rozświetlacz będzie chyba taki sam, nie ?
Nie wydaje mi się. Zawsze kosmetyki sie różnią. Mogą być podobne, ale nie takie same.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie ciemny fiolet
Niech ich coć w dupę pogryzie. Jak przyjdzie to może kupię

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Tak miał, ale niezbyt dużo, więc nie był kłopotliwy i dawał ładny efekt

Mam dokładnie takie samo wrażenie, żeby nie powiedzieć, że wręcz pech mnie prześladuje, bo co mi się spodoba, to tylko raz zakupię [albo wręcz zaplanuję do kupna] i okazuje się, że wycofane

Z limitkami mam różnie. Jak wiem, że na jakąś jest duży popyt, to upatrzone wcześniej na swatchach produkty ładuję bez namysłu [a co tam, później się będę zastanawiać, czy potrzebne ]. Niektóre jakoś do mnie nie przemawiają i tylko pogapię się jak sroka w gnat... A czasem muszę sobie przetrawić, czy coś kupić czy nie...
Tak miałam np. z Into the Wild. Kupiła lakier brzoskwiniowy [chciałam go od razu], a potem tak jakoś na biały mnie naszło, choć początkowo w ogóle mnie nie interesował... Ale, że przy kolejnej wizycie w Naturze akurat jeszcze jeden się ostał, to nie mogłam mu tak pozwolić tkwić samotnie




Bardzo często przemawia do mnie ten argument z ostatnią sztuką... potem przyjdę i może już nie być

Powinny być, jak ostatnio byłam po złoty, to półeczki były pełne [w przypadku Sensique akurat często trafiają się dokładki]. Kupuj, bo są fajne i trwałe, no i kolory mają ładne
A ja z kolei mam taki zwyczaj, że wszystko musi swoje odstać i poczekać na specjalna okazję Ubrania, buty i kosmetyki też

O! Zupełnie z głowy mi wyleciało, że tam przecież są perfumy . Chcę flaszkę, choć to oczywiście zależy od samego zapachu. Ale wstępnie zapisuję na wishlistę

Mnie zastanawia, co 'poeta' miał na myśli projektując białe włókna. Ja wiem, że nie wszyscy używają czarnego tuszu, ale w tym wypadku czarne miałyby chyba większą rację bytu...
Ostatnia sztuka zawsze działa
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 23:07   #1841
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Niedawno zakupiłam Colour&Go nr 78
Boski efekt

wiecie może ile trwają edycje limitowane z essence? orientacyjnie? bo zawsze łapie się na tym,że czaje się by coś kupić a potem NIE MA ;/
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 23:21   #1842
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ostatnia sztuka zawsze działa
Dobre
Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
Niedawno zakupiłam Colour&Go nr 78
Boski efekt

wiecie może ile trwają edycje limitowane z essence? orientacyjnie? bo zawsze łapie się na tym,że czaje się by coś kupić a potem NIE MA ;/
Trwają tyle ile na półkach pozwolą im tkwić maniaczki . Jak jest jakiś szczególnie chodliwy gadżet to potrafi zniknąć w ciągu kilku godzin [jak np. puder z Blossoms].

A tak na serio, to nie ma określonych ram czasowych. Trwają od jednej do drugiej edycji, raz dwa tygodnie i stand świeci pustkami, innym razem dwa miesiące, póki sklepy nie dostaną nowej, a ekspedientki w miejsce limitek radośnie wtykają produkty ze stałej oferty [może ktoś się nabierze ] lub jakieś resztki z dawnych kolekcji
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 23:35   #1843
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Nawet nie-maniak i amatorski miłośnik essence (jak ja)się nie nabierze
dzięki za odpowiedź
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 00:16   #1844
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Tak miał, ale niezbyt dużo, więc nie był kłopotliwy i dawał ładny efekt

Mam dokładnie takie samo wrażenie, żeby nie powiedzieć, że wręcz pech mnie prześladuje, bo co mi się spodoba, to tylko raz zakupię [albo wręcz zaplanuję do kupna] i okazuje się, że wycofane
to w takim razie nawet nie myśl o VL .... bo będzie na kogo zrzucić winę, jak nie zawita do PL hehehe
__________________
Są rzeczy ważne i ważniejsze... dlatego najpierw pomaluję paznokcie a później zajmę się resztą
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 07:33   #1845
Obsession blog
Raczkowanie
 
Avatar Obsession blog
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 195
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Poznanianki!

W Naturze w Pestce jest Catrcie!!!!

NARESZCIE!
Dzięki za info
__________________
www.obsessionblog.pl--->bloguję
Obsession blog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 09:05   #1846
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Ooo, ktoś tu ma bloga

Tak, dzięki
A ja mam mocne postanowienie, że zużywam zapasy ale parę rzeczy za mną mocno chodzi, m.in. lakier blue addicted baza catrice czy lakiery z orientalnej kolekcji sensique
A bazę pod podkład chcesz kupić?



Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Hehe, odpowiedzią na wszystko jest poniższy tekst z translatora

Tego że "włókna były uberall" można się było spodziewać
A na widok oka z tymi włókienkami az mnie zabolało. Drastyczny widok...

Puder sobie daruję jednak.... Ja nakładam zwykły puder na rzęsy, w momencie pudrowania twarzy nie omijam oczu, ale sporą ilość nakładam. W trakcie malowania oka i tak część się obsypie, a potem tuszuję...taki trik wizażystów.


Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak sie sprawdzaja te wysuwane kredki do oczu?
te zwykle, zadne limitowanki.
Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Kredki Long Lasting? Są świetne! Mam chyba z 6 kolorów i kocham je bezgranicznie wczoraj pomarańczową po raz pierwszy wypróbowałam na linii wodnej i trzymała się świetnie kilka godzin, podczas gdy inne kredki znikają mi po dosłownie dziesięciu minutach.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Uwielbiam je.
Tu są swatche kolorów, które mam i recenzja: http://lusterko-em.blogspot.com/2011...g-lasting.html
A kredki Long Lasting? Z tak śmieszną cenę są naprawdę super.Mi też się długo trzymają na lini wodnej i na ogu, ładnie się rozprowadzają i dają intesywny kolor.



Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
ja chce szmaragd na 100% ale jeszcze pewnie jakis inny kolorek mi wpadnie
Niestety wycofali ten piękny kolor, jeśli masz chwilę pogrzeb w koszyczkach wyprzedażowych, może tam się jeszcze uchowała.
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 09:06   #1847
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

dziewczyny, a może odcień lakieru modern romance się zmienił? Bo na zdjęciach znalezionych na necie, wygląda jak bardzo jasny róż. A mój wygląda jak pastel idący bardziej do brzoskwini niż różu. Bardzo cielisty kolor, zupełnie inny niż na fotkach.
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2011-11-09 o 09:26
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 09:15   #1848
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
dziewczyny, a może odcień lakieru modern romance się zmienił? Bo na zdjęciach znalezionych na necie, wygląda jak bardzo jasny róż. A mój wygląda jak pastel idący bardziej do brzoskwini niż różu. Bardzo cielisty kolor.
moj 44 wyglada tak:
mygreekshopping.blogspot. com - poprzedni wpis
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 09:29   #1849
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
moj 44 wyglada tak:
mygreekshopping.blogspot. com - poprzedni wpis
dokładnie tak wygląda mój
a widziałaś na zdjęciach na innych blogach, wygląda zupełnie inaczej?

super wygląda ten srebrny no i złoty. Czym się rózni kolor złoty 32 gold rush od 82 rich&pretty?
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2011-11-09 o 09:32
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 11:16   #1850
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Kolejne swatche VL http://www.parokeets.com/en/2011/11/...pires-love-te/
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 11:36   #1851
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
super wygląda ten srebrny no i złoty. Czym się rózni kolor złoty 32 gold rush od 82 rich&pretty?
Gold Rush jest złoty i ma mniej drobinek niż Rich&Pretty, który ma kolor szaro-bury
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 11:48   #1852
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
jesli limitka faktycznie do nas dojdzie () to wiekszosc lakierow bedzie moja moj portfel sie zalamie
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 11:51   #1853
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
dokładnie tak wygląda mój
a widziałaś na zdjęciach na innych blogach, wygląda zupełnie inaczej?

super wygląda ten srebrny no i złoty. Czym się rózni kolor złoty 32 gold rush od 82 rich&pretty?
moze essence robi 'na oko'
z tych co pokazywalam na blogu rewelacyjny jest wlasnie srebrny i choose me. extra wygladaja na paznokciach i dlugo sie trzymaja!
aktualnie mam czarny i niestety, ale szybko sie scieraja koncowki
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 11:54   #1854
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Kurczę, najpierw byłam zachwycona całą VL, potem nic mi się nie podobało, a teraz się zakochałam we wszystkich lakierach Zacznę intensywnie odkładać kasę, bo jestem teraz całkowicie spłukana, ale to w końcu limitka, więc jak coś się podoba, to nie ma zmiłuj, trzeba brać
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 15:27   #1855
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dziewczyny, zauważyłyście, że Circus Circus i Welcome to Las Vegas (Catrice) są w bardzo podobnym tonie? Z tego powodu postanowiłam zrobić porównanie na blogu. Rozumiem, że Catrice i Essence to niejako siostry, ale wolałabym, żeby Cosnova miała na nie inne pomysły.

Przez te swatche nie wiem w końcu, czy chce ten lipstain, czy nie. W sumie mam już mazak z You Rock, więc te 8zł można byłoby wydać na coś innego
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 15:43   #1856
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Przez te swatche nie wiem w końcu, czy chce ten lipstain, czy nie. W sumie mam już mazak z You Rock, więc te 8zł można byłoby wydać na coś innego
Na jakimś blogu widziałam porównanie ciemniejszego mazaka z YR do różowo-czerwonego lipstaina i okazuje się, że kolor jest identyczny ale ten fioletowy...
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 16:31   #1857
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zauważyłyście, że Circus Circus i Welcome to Las Vegas (Catrice) są w bardzo podobnym tonie? Z tego powodu postanowiłam zrobić porównanie na blogu. Rozumiem, że Catrice i Essence to niejako siostry, ale wolałabym, żeby Cosnova miała na nie inne pomysły.

Przez te swatche nie wiem w końcu, czy chce ten lipstain, czy nie. W sumie mam już mazak z You Rock, więc te 8zł można byłoby wydać na coś innego
Może te limitki i są podobne, ale nie zmienia to faktu, że obie są boskie
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 16:45   #1858
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zauważyłyście, że Circus Circus i Welcome to Las Vegas (Catrice) są w bardzo podobnym tonie? Z tego powodu postanowiłam zrobić porównanie na blogu. Rozumiem, że Catrice i Essence to niejako siostry, ale wolałabym, żeby Cosnova miała na nie inne pomysły.

Przez te swatche nie wiem w końcu, czy chce ten lipstain, czy nie. W sumie mam już mazak z You Rock, więc te 8zł można byłoby wydać na coś innego

Widziałam ta limitkę z Catrice no i niestety bardziej do mnie przemówiła niż Circus..... zdradzę chyba Essence ten jeden jedyny raz, jeśli w ogóle limitka dotrze do mojej Natury
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 17:07   #1859
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Boskie lakiery są z VP
Chcę połowę
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 18:59   #1860
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

ten granatowy i fiolet są cudne, muszę je mieć

ciekawe jakie będą ceny
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.