Z br±zu na rudy - w±tek zbiorczy - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-01-10, 19:11   #841
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Kto¶ mia³ racjê mówi±c, ¿e rudy uzale¿nia a forum równie¿
Kachula bardzo ³adnie kolor Ci wyszed³ nie ma co marudziæ ja jestem zadowolona póki co z 8.34, zobaczymy jak bêdzie wygl±da³ za miesi±c trochê siê ju¿ sp³uka³o, ale to wina tego, ¿e nie zakwasi³am niczym oprócz cytryn± co chyba niewiele da³o. Wczoraj kupi³am od¿ywkê z Ziaji i zobaczymy czy co¶ zdzia³a póki co widzê, ¿e od¿ywi³a w³osy, które potrzebowa³y tego bardzo ju¿ dawno nie mia³am tak miêkkich w³osów ba³am siê, ¿e bêdzie mi je obci±¿aæ, bo rano by³y jakie¶ dziwne, ale im przesz³o jak rozczesa³am(chyba nie jestem przyzwyczajona do widoku od¿ywionych, b³yszcz±cych w³osów)
Filifionko a 8.34 z jakiej firmy u¿ywasz? Nie wiem czy to by³o odno¶nie tego co pisa³am powy¿ej czy tak ogólnie... mo¿e gdziesz wrzuci³a¶ zdj±tka z tym kolorem? podasz link?
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-10, 19:43   #842
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomo¶ci: 5 131
Dot.: Z brazu na rudy...

wstawiam moje zdjecie
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...60257951_n.jpg

czy na moich w³osach wyjdzie mi ten kolor z farby Loreal Paris 6.66 ?
aniaaxd2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-10, 21:45   #843
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Poka¿ wiadomo¶æ
Filifionko a 8.34 z jakiej firmy u¿ywasz? Nie wiem czy to by³o odno¶nie tego co pisa³am powy¿ej czy tak ogólnie... mo¿e gdziesz wrzuci³a¶ zdj±tka z tym kolorem? podasz link?
Tak ogólnie pisa³am, bo ju¿ kiedy¶ dyskutowa³am z Dziewczynami o kolorze 8.34 jest to firma Inebrya niestety nie mia³am jak zrobiæ zdjêæ, ale my¶lê, ¿e po kolejnym farbowaniu siê uda
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-11, 09:49   #844
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez aniaaxd2 Poka¿ wiadomo¶æ
wstawiam moje zdjecie
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...60257951_n.jpg

czy na moich w³osach wyjdzie mi ten kolor z farby Loreal Paris 6.66 ?
Moim zdaniem powinien wyj¶æ zbli¿ony do tego na opakowaniu, ale niech jeszcze kto¶ inny siê wypowie na ten temat

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Tak ogólnie pisa³am, bo ju¿ kiedy¶ dyskutowa³am z Dziewczynami o kolorze 8.34 jest to firma Inebrya niestety nie mia³am jak zrobiæ zdjêæ, ale my¶lê, ¿e po kolejnym farbowaniu siê uda
Dziekujê Ci za odpowied¼ i bêdê czekaæ na fotki A co do tej od¿ywki Ziaja, to czy kto¶ potrafi zanalizowaæ sk³ad? Czy ona faktycznie od¿ywia?
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-11, 14:56   #845
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

Niestety nie potrafiê rozszyfrowaæ dzia³ania wszystkich sk³adników. Musia³aby¶ na innych w±tku podpytaæ Kathy, bo Ona siê na tym zna ale widz±c moje w³osy musi od¿ywiaæ, bo w koñcu wygl±daj± normalnie i nawet rozdwojone koñcówki s± jakby mniej widoczne mo¿e dlatego, ¿e mniej przesuszone je¶li do koñca bêdzie tak dobrze dzia³aæ na moje w³osy to nie rezygnujê z niej ewentualnie wypróbujê jaki¶ inny rodzaj, np do w³osów suchych, lub farbowanych
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-11, 22:21   #846
emylkaZ
Raczkowanie
 
Avatar emylkaZ
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 233
Dot.: Z brazu na rudy...

By³am u fryzjera, efekt poni¿ej. Nie do koñca to co chcia³am, ale wszystko przede mn±.
Pierwsze zdj to kolor wyj¶ciowy, a drugi to ten co uzyska³am.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1080135.jpg (28,0 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1110144.jpg (216,6 KB, 48 za³adowañ)
emylkaZ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-16, 09:20   #847
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Z brazu na rudy...

Kachula82, rzeczywi¶cie p³omienna iskra ³adnie siê wymywa w taki sposób, ¿e w³osy s± coraz ja¶niejsze, jestem z tego faktu bardzo zadowolona Muszê siê jeszcze pochwaliæ, ¿e coraz bli¿ej mi do zej¶cia z br±zu. Wczoraj mama powybiera³a mi ciemniejsze pasma i potraktowa³a rozja¶niaczem na wodzie 12%. Jakie by³o moje zaskoczenie, gdy zobaczy³am zamiast br±zowych-blond i jasne rude! teraz bêdê czekaæ a¿ dalej bêdzie siê wymywaæ iskra i za jakie¶ 2-3 tygodnie zafarbujê Alfaparfem 8.34 + 9.33 Czujê, ¿e jestem coraz bli¿ej celu
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 09:48   #848
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula82, rzeczywi¶cie p³omienna iskra ³adnie siê wymywa w taki sposób, ¿e w³osy s± coraz ja¶niejsze, jestem z tego faktu bardzo zadowolona Muszê siê jeszcze pochwaliæ, ¿e coraz bli¿ej mi do zej¶cia z br±zu. Wczoraj mama powybiera³a mi ciemniejsze pasma i potraktowa³a rozja¶niaczem na wodzie 12%. Jakie by³o moje zaskoczenie, gdy zobaczy³am zamiast br±zowych-blond i jasne rude! teraz bêdê czekaæ a¿ dalej bêdzie siê wymywaæ iskra i za jakie¶ 2-3 tygodnie zafarbujê Alfaparfem 8.34 + 9.33 Czujê, ¿e jestem coraz bli¿ej celu
No i super!
Ja teraz mam na g³owie Mango Loreala i narazie przy nim zostanê. Rozja¶ni³ mi bardziej w³osy a i kolor boski.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg mango x4.jpg (55,6 KB, 67 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg mangoooo.jpg (32,7 KB, 73 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-16, 15:23   #849
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No i super!
Ja teraz mam na g³owie Mango Loreala i narazie przy nim zostanê. Rozja¶ni³ mi bardziej w³osy a i kolor boski.
¦wietnie, ¿e znalaz³a¶ ju¿ kolor i farbê, z którymi chcesz pozostaæ na d³u¿ej naprawdê ³adnie mango wygl±da na Twoich w³osach Ja bêdê poszukiwaæ mojego nr 1 i mam nadziejê, ¿e to ju¿ nied³ugo i ¿e wyjd± jasne pomarañczowe, a nie czerwone Póki co, to co tydzieñ farbuje w³osy, muszê daæ im odpocz±æ, bo w koñcu o³ysiejê z rudo¶ci
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-18, 11:34   #850
asia03
Przyczajenie
 
Avatar asia03
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Z brazu na rudy...

Witam wszystkie rudzielce...
Nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczê piêknych w³osków. Mnie równie¿ zamarzy³y siê rude, z mojego niezbyt efektownego br±zu. Oczywi¶cie pomy¶la³am, ¿e lepiej nie ryzykowaæ i samemu nie farbowaæ w³osów, tak wiêc trafi³am do fryzjera. Dodam, ¿e pierwszy raz w ¿yciu by³am u fryzjera na koloryzacji (wcze¶niej robi³am to sama). I jaki efekt? TRAGEDIA. Kolor ca³kiem inny ni¿ chcia³am. Zamiast miedzi otrzyma³am na g³owie czerwieñ i to na dodatek po³owa w³osów innego odcienia, a druga po³owa innego. Wygl±dam jakbym sama je pomalowa³a farb± za 5 z³ (chocia¿ nie jestem pewna czy tak± farb± nie wysz³yby lepsze). Ta ciemniejsza czê¶æ w³osów to ta z pozosta³o¶ciami po innych farbach(czarna farba), oczywi¶cie mówi³am o tym szanownej pani fryzjerce i my¶la³am, ¿e sobie jako¶ z tym poradzi. Niby mówi³a, ¿e to siê po myciach utleni i rozja¶ni. Szczerze, a¿ siê bojê tego efektu, bo przecie¿ nietylko ciemna czê¶æ w³osów siê utleni, ale ca³o¶æ...Bardzo siê pomyli³am. Chyba ju¿ nigdy nie pójdê do fryzjera na farbowanie

Chcia³abym, Szanowne Panie, aby¶cie doradzi³y mi, co mam z tymi w³osami zrobiæ... Nie chcê chodziæ jak taka "tandeciara" z kolorow± g³ow±. Za³±czam zdjêcie, aby by³o ³atwiej co¶ doradziæ.
Proszê, pomó¿cie!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_8582.jpg (58,2 KB, 59 za³adowañ)
asia03 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-18, 17:06   #851
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez asia03 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkie rudzielce...
Nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczê piêknych w³osków. Mnie równie¿ zamarzy³y siê rude, z mojego niezbyt efektownego br±zu. Oczywi¶cie pomy¶la³am, ¿e lepiej nie ryzykowaæ i samemu nie farbowaæ w³osów, tak wiêc trafi³am do fryzjera. Dodam, ¿e pierwszy raz w ¿yciu by³am u fryzjera na koloryzacji (wcze¶niej robi³am to sama). I jaki efekt? TRAGEDIA. Kolor ca³kiem inny ni¿ chcia³am. Zamiast miedzi otrzyma³am na g³owie czerwieñ i to na dodatek po³owa w³osów innego odcienia, a druga po³owa innego. Wygl±dam jakbym sama je pomalowa³a farb± za 5 z³ (chocia¿ nie jestem pewna czy tak± farb± nie wysz³yby lepsze). Ta ciemniejsza czê¶æ w³osów to ta z pozosta³o¶ciami po innych farbach(czarna farba), oczywi¶cie mówi³am o tym szanownej pani fryzjerce i my¶la³am, ¿e sobie jako¶ z tym poradzi. Niby mówi³a, ¿e to siê po myciach utleni i rozja¶ni. Szczerze, a¿ siê bojê tego efektu, bo przecie¿ nietylko ciemna czê¶æ w³osów siê utleni, ale ca³o¶æ...Bardzo siê pomyli³am. Chyba ju¿ nigdy nie pójdê do fryzjera na farbowanie

Chcia³abym, Szanowne Panie, aby¶cie doradzi³y mi, co mam z tymi w³osami zrobiæ... Nie chcê chodziæ jak taka "tandeciara" z kolorow± g³ow±. Za³±czam zdjêcie, aby by³o ³atwiej co¶ doradziæ.
Proszê, pomó¿cie!
Nie jest tak ¼le. Ja tak mam po swoich br±zach z rudym (patrz za³±cznik). Sama schodzi³am farbami, k±piele rozja¶niaj±ce nic mi nie da³y. Z do¶wiadczenia wiem, ¿e najlepiej poczekaæ a¿ czerwieñ siê wyp³ucze jakkolwiek bo naprawdê mog± spod tego wyj¶æ jasne w³osy Dlatego szoruj g³owê szamponem przeciw³upie¿owym bo ten szybciej kolor wymyje i na wymyty kolor k³ad¼ jak±¶ farbê. Naszymi hitami poza profesjonalnymi s± Joanna p³omienna iskra, Mango P74 Loreal Feria, ³adne efekty s± po Marion mied¼ i garnier 100% kolor 743. Moje w³osy na fotce s± po Mango i jak na razie zostajê przy tej farbie

A drugi za³±cznik to pokazujê Ci jak mi siê farba z czerwieni± (patrz listopad) wymy³a (profesjonalna) w dwa tygodnie - patrz fota grudzieñ. Jak widaæ ³adny rudy spod tego wyszed³ A farbowa³am na naprawdê ciemne w³osy - wrze¶niowe.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg mango11.jpg (31,0 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (72,0 KB, 71 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-01-18 o 17:11
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 10:03   #852
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez asia03 Poka¿ wiadomo¶æ
I jaki efekt? TRAGEDIA. Kolor ca³kiem inny ni¿ chcia³am.
Odpisywa³am wczoraj na Twój post, ale mi siê skasowa³o i ju¿ pó¼niej nie mia³am czasu pisaæ od pocz±tku:p W ka¿dym razie Kachula napisa³a mniej wiêcej to, co ja chcia³am napisaæ i nawet chcia³am podaæ Jej w³oski jako przyk³ad Równie¿ uwa¿am, ¿e jak na pierwszy raz, to tragedii nie ma, ale t± fryzjerkê, to bym sobie ju¿ odpu¶ci³a. Moja jaka jest taka jest, ale nie pcha³a siê od razu do farbowania moich br±zowych w³osów na rudo, a nawet odradza³a dekoloryzacjê... Zgadzam siê co do p³omiennej iskry Joanny, mi po niej w³osy w miarê sp³ukiwania koloru rozja¶nia³y siê. My¶lê te¿, ¿e w³a¶nie têdy droga, aby teraz nak³adaæ po prostu kolejne farby. K±piel rozja¶niaj±ca te¿ mi nie wysz³a, wiêc polecaæ nie bêdê, tylko nale¿y pamiêtaæ, ¿e ka¿dy w³os jest inny No i bêdzie trzeba siê troszkê pomêczyæ i uzbroiæ w cierpliwo¶æ zanim osi±gnie siê po¿±dany efekt:/ W ka¿dym razie jest to do zrobienia

Zmieniaj±c temat, to wczoraj po raz pierwszy koledzy z pracy zwrócili uwagê na mój kolor w³osów. Pomimo, ¿e do prawdziwego rudego jeszcze troszkê mi brakuje, jedna z Pañ powiedzia³a, ¿e mam ¶liczne rudo¶ci Jak mi siê mi³o zrobi³o Czemu nie zauwa¿yli przedwczoraj? Bo spiê³am sobie wczoraj moje loki do góry w taki niby kok i ods³oni³y siê moje najlepsze rude u nasady przy twarzy-efekt a¿ mnie zaskoczy³ Trzeba dodaæ, ¿e s³onecznie by³o i przez to w pomieszczeniach ja¶niej by³o, zapewne to te¿ mia³o swój wp³yw na ocenê. Ach, ¿ebym w koñcu mia³a takie na ca³ych w³osach!!!
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-19, 13:27   #853
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Poka¿ wiadomo¶æ
Zmieniaj±c temat, to wczoraj po raz pierwszy koledzy z pracy zwrócili uwagê na mój kolor w³osów. Pomimo, ¿e do prawdziwego rudego jeszcze troszkê mi brakuje, jedna z Pañ powiedzia³a, ¿e mam ¶liczne rudo¶ci Jak mi siê mi³o zrobi³o Czemu nie zauwa¿yli przedwczoraj? Bo spiê³am sobie wczoraj moje loki do góry w taki niby kok i ods³oni³y siê moje najlepsze rude u nasady przy twarzy-efekt a¿ mnie zaskoczy³ Trzeba dodaæ, ¿e s³onecznie by³o i przez to w pomieszczeniach ja¶niej by³o, zapewne to te¿ mia³o swój wp³yw na ocenê. Ach, ¿ebym w koñcu mia³a takie na ca³ych w³osach!!!
Ja tez zupe³nie inaczej wygl±dam jak zepnê swoje krótkie k³aczki. Taki jasny rudy wtedy widaæ a jak rozpuszczê to te ciemniejsze widaæ i kaszana.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-20, 12:34   #854
asia03
Przyczajenie
 
Avatar asia03
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Z brazu na rudy...

Dziêkujê za odpowiedzi
A wiêc muszê uzbroiæ siê w cierpliwo¶æ... No có¿, na pewno warto dla takich ognistych w³osów U mnie równie¿ w spiêtych wygl±da jakby rudy by³ na ca³ych w³osach, a nie tylko na po³owie i jakby by³ to naprawdê rudy, a nie czerwony, czyli taki jak w rzeczywisto¶ci
asia03 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-20, 14:11   #855
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tez zupe³nie inaczej wygl±dam jak zepnê swoje krótkie k³aczki. Taki jasny rudy wtedy widaæ a jak rozpuszczê to te ciemniejsze widaæ i kaszana.
Naprawdê co¶ w tym jest Dzisiaj, jak mia³am rozpuszczone to us³ysza³am, ¿e s± ciemniejsze ni¿ ostatnio jak mia³am spiête:/ Hmmm... Zaczynam zwracaæ uwagê innych, wiêc to chyba dobry znak
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-22, 13:34   #856
charlizee
Przyczajenie
 
Avatar charlizee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Z brazu na rudy...

Dziewczyny, a farbowa³y¶cie w³osy Garnierem http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-28046-big.jpg ? Jak wra¿enia? Poleci³yby¶cie? Czy Joanna p³omienna iskra lepsza? Która farba wychodzi ja¶niej?
charlizee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-22, 17:35   #857
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez charlizee Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a farbowa³y¶cie w³osy Garnierem http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-28046-big.jpg ? Jak wra¿enia? Poleci³yby¶cie? Czy Joanna p³omienna iskra lepsza? Która farba wychodzi ja¶niej?
Wszystko zale¿y od podk³adu. Ale dla mnie iskra z³apie ja¶niej. Garnier chyba bardziej z³otawy bêdzie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-22, 18:04   #858
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Z brazu na rudy...

Trzymajcie jutro o 11 kciuki, pó¼niej wstawiê fotki co mi wysz³o !
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-24, 07:59   #859
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Trzymajcie jutro o 11 kciuki, pó¼niej wstawiê fotki co mi wysz³o !
kto¶ tutaj obieca³ zdjêcia
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 08:12   #860
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Trzymajcie jutro o 11 kciuki, pó¼niej wstawiê fotki co mi wysz³o !
No w³a¶nie, gdzie te fotki?

Czyta³am tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=536080&page=54, ¿e farbowa³a¶ Alfaparfem... jejku jaka jestem ciekawa. Moje farbki czekaj± na mnie grzecznie na pó³ce, nie mogê siê doczekaæ kiedy u¿yjê, a jeszcze napisa³a¶, ¿e Ci ³adnie wysz³o Mia³am farbowaæ w przysz³y weekend, ale chyba zafarbujê w ten... Moja mieszanka bêdzie 8.34 z 9.33 Chcê w koñcu jasny miedziano-z³oty blond!

Edytowane przez sylvietta86
Czas edycji: 2012-01-24 o 08:17
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-24, 08:27   #861
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Z brazu na rudy...

Fotki bêd± jutro, bo Tz ma wolne, zrobi mi w dziennym ¶wietle.

Sylwietta, w³osy mam takie b³yszcz±ce i miêciutkie, ¿e szok! Jak po regeneracji a nie farbowaniu. Bêdziesz mieæ bardzo jasne, ja z samych 8 mam ju¿ jasno.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-24, 10:17   #862
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Fotki bêd± jutro, bo Tz ma wolne, zrobi mi w dziennym ¶wietle.

Sylwietta, w³osy mam takie b³yszcz±ce i miêciutkie, ¿e szok! Jak po regeneracji a nie farbowaniu. Bêdziesz mieæ bardzo jasne, ja z samych 8 mam ju¿ jasno.
Tylko Ty mia³a¶ ju¿ fajne jasne, a ja mam jeszcze pozosta³o¶ci po br±zie:/ Nie wiem ju¿ teraz czy dodawaæ 9.33... Wodê ilu procentow± u¿y³a¶? Chcia³am 6% na odrost (bo mam ju¿ fajny jasny), a na resztê 9% ¿eby wyrównaæ i nie wiem co robiæ Bojê siê te¿ trochê, ¿e bêdzie siê po tym 9.33 zmywaæ do ¿ó³tka. W ka¿dym razie bardzo mnie cieszy Twoja pozytywna opinia na temat tej farby, mo¿e tym razem nie kupi³am kota w worku, a i fajnie, ¿e nie zniszczy³a Tobie w³osów
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-24, 13:05   #863
smykowisko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Z brazu na rudy...

Witam. Mam pytanie i chcia³abym aby¶cie mi doradzi³y. Mam naturalny kolor w³osów ciemny br±z. Z jednej strony chcia³abym zaszaleæ z rudo¶ci± a z drugiej nie chcê traciæ swojego koloru "na zawsze" i w ogóle chcia³abym zobaczyæ jak bêdzie mi w tym kolorze. Stad pomys³ szamponetki. Kupi³am Palette 6-8 myæ o kolorze "Czerwony rubin". Jednak naczyta³am siê, ze u jednych schodzi u innych nie schodzi i zw±tpi³am. mo¿e która¶ z was ma jakie¶ do¶wiadczenia? Wie jak ten kolor ³apie i na ile? Pozdrawiam
smykowisko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-24, 14:25   #864
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Z brazu na rudy...

Sylwietta, jestem bardzo zadowolona z tej farby. Na odrost mia³am 6, a po d³ugo¶ci 3 i to tylko na kilka minut.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-24, 18:05   #865
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez smykowisko Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Mam pytanie i chcia³abym aby¶cie mi doradzi³y. Mam naturalny kolor w³osów ciemny br±z. Z jednej strony chcia³abym zaszaleæ z rudo¶ci± a z drugiej nie chcê traciæ swojego koloru "na zawsze" i w ogóle chcia³abym zobaczyæ jak bêdzie mi w tym kolorze. Stad pomys³ szamponetki. Kupi³am Palette 6-8 myæ o kolorze "Czerwony rubin". Jednak naczyta³am siê, ze u jednych schodzi u innych nie schodzi i zw±tpi³am. mo¿e która¶ z was ma jakie¶ do¶wiadczenia? Wie jak ten kolor ³apie i na ile? Pozdrawiam
Jak masz naturalne to polecam Joannê multi effect p³omienny rudy lub Marion mied¼. Zmywaj± siê a i powinny ci daæ ¶wietn± rudo¶æ chocia¿by jako po¶wiatê.
Palette rubin wyjdzie na pewno czerwony jak nie ciemno czerwony jak bordo (palette lubi ciemno ³apaæ) a ze zmywalno¶ci±... raczej ciê¿ko, jak z ka¿dym produktem od palette, niestety (co nie znaczy ¿e s± z³e).
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-01-24 o 18:07
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-24, 18:57   #866
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez smykowisko Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Mam pytanie i chcia³abym aby¶cie mi doradzi³y. Mam naturalny kolor w³osów ciemny br±z. Z jednej strony chcia³abym zaszaleæ z rudo¶ci± a z drugiej nie chcê traciæ swojego koloru "na zawsze" i w ogóle chcia³abym zobaczyæ jak bêdzie mi w tym kolorze. Stad pomys³ szamponetki. Kupi³am Palette 6-8 myæ o kolorze "Czerwony rubin". Jednak naczyta³am siê, ze u jednych schodzi u innych nie schodzi i zw±tpi³am. mo¿e która¶ z was ma jakie¶ do¶wiadczenia? Wie jak ten kolor ³apie i na ile? Pozdrawiam
Palette podobno bardzo w¿era siê we w³osy. A ten kolor 100%-owo wyjdzie czerwony, a nie rudy.
Ogólnie co do szamponetek to u¿ywa³am raz, dwóch saszetek Marion Mied¼, kolor by³ ³adny, ale po miesi±cu dalej widaæ go by³o na w³osach. Mo¿e moje w³osy s± podatne, ale bez przesady ¿eby szamponetka do 8 myæ trzyma³a siê miesi±c(przy codziennym myciu). Skoñczy³o siê na tym, ¿e zaczê³y siê pojawiaæ odrosty i dosz³am do wniosku, ¿e zacznê normalnie farbowaæ w³osy. Tak te¿ siê zaczê³a moja przygoda z rudym
Mo¿e po jakim¶ czasie kolor by ca³kiem zszed³, ale jako¶ nie chcia³am z odrostami chodziæ. Taka moja opinia znam dziewczyny, którym szampony do 28 myæ zmywa³y siê ca³kowicie, wiêc nie ma regu³y.
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-24, 21:01   #867
emylkaZ
Raczkowanie
 
Avatar emylkaZ
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 233
Dot.: Z brazu na rudy...

Co do szamponetek to mi obojêtnie jakie trzyma³y siê na w³osach jak farba nie wiem, mo¿e to zale¿y od w³osów... Kiedy¶ zrobilam sobie szamponetk± taki kasztan i wyp³ukiwa³ mi siê on baardzo d³ugo, dobrych parê miesiêcy a ta kasztanowa po¶wiata jeszcze d³ugo wy³azi³a.
emylkaZ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-25, 07:22   #868
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez emylkaZ Poka¿ wiadomo¶æ
Co do szamponetek to mi obojêtnie jakie trzyma³y siê na w³osach jak farba nie wiem, mo¿e to zale¿y od w³osów... Kiedy¶ zrobilam sobie szamponetk± taki kasztan i wyp³ukiwa³ mi siê on baardzo d³ugo, dobrych parê miesiêcy a ta kasztanowa po¶wiata jeszcze d³ugo wy³azi³a.
A mi marion siê wymy³ ca³y. Mia³am orzechowy i ¶redni br±z i z farbowanych w³osów wymy³ siê ca³kowicie do koloru jaki mia³am wcze¶niej. Raz by³ to ¶redni blond a raz br±z. Tak¿e to chyba od w³osów zale¿y.
A kasztan to wiem jak trudno przykryæ bo ma du¿o czerwieni i a ta zawsze w¿era siê we w³osy. Dlatego poleci³am zwyk³e rudo¶ci bo rubin to ju¿ za du¿o.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-25, 07:53   #869
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A mi marion siê wymy³ ca³y. Mia³am orzechowy i ¶redni br±z i z farbowanych w³osów wymy³ siê ca³kowicie do koloru jaki mia³am wcze¶niej. Raz by³ to ¶redni blond a raz br±z. Tak¿e to chyba od w³osów zale¿y.
A kasztan to wiem jak trudno przykryæ bo ma du¿o czerwieni i a ta zawsze w¿era siê we w³osy. Dlatego poleci³am zwyk³e rudo¶ci bo rubin to ju¿ za du¿o.
U mnie to samo. Zrobi³am sobie Marionem-mied¼ pó³tora tygodnia temu, ¿eby podtrzymaæ kolor. Prawie nic nie z³apa³o, a teraz mam ju¿ strasznie wymyte w³osy i po iskrze, i po tej szamponetce. Prawda-zale¿y od w³osów...
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-25, 13:49   #870
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

Mo¿e rzeczywi¶cie zale¿y od w³osów ale w sumie dziêki temu, ¿e u mnie siê nie wymy³ to zaczê³am trwa³± koloryzacjê a kolor po miedzi Mariona by³ naprawdê ³adny w pierwszych dniach i w³osy bardzo b³yszcz±ce
Jeszcze nie próbowa³am szamponetek do od¶wie¿enia koloru, chocia¿ wiele pozytywów siê nas³ucha³am ale jako¶ siê bojê, ¿e siê nie wyp³ucze tak jak poprzednio i wp³ynie mi na kolejn± koloryzacjê.
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.