Jak to zrobic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-17, 08:11   #1
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra

Jak to zrobic?


Dziewczyny doradzcie


Bardzo podoba mi się koszula z obecnej kolekcji h&m:
hmprod99zł.jpg

mam taką podobną tylko bez tych nadruków, i chciałabym je namalować. Nigdy jeszcze nie kombinowałam z farbkami, i zastanawiam sie czy jest jakiś gotowy wzór? albo termo nadruk. czy może macie namiar na taki drukowany podobny materiał zebym sama mogła cos takiego uszyc? znacie jakies ciekawe sklepy internetowe?

u nas są 2 h&m, ale zanim się zdecydowałam to już mojego rozmiaru nie ma.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:50   #2
Biedroneczk4
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedroneczk4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z-dów
Wiadomości: 2 277
GG do Biedroneczk4
Dot.: Jak to zrobic?

najprościej będzie chyb a kupić farby do tkanin i namalować podobny wzór... możesz najpierw go naszkicować ołówkiem na koszuli, a potem dopiero farbą...

gotowych wzorów trzeba poszukać w pasmanterii... czasami niektóre oferują, wzory na zamówienie...

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

najprościej będzie chyb a kupić farby do tkanin i namalować podobny wzór... możesz najpierw go naszkicować ołówkiem na koszuli, a potem dopiero farbą...

gotowych wzorów trzeba poszukać w pasmanterii... czasami niektóre oferują, wzory na zamówienie...
__________________

Wybierz rodzinę, której podarujesz na święta paczkę z najpotrzebniejszymi rzeczami. Wykorzystaj szansę jaką daje Ci los. Może dzięki Tobie te święta będą dla kogoś lepsze od poprzednich?
www.szlachetnapaczka.pl


Preferencje

Moje próby tworzenia -wątek wizażowy
Biedroneczk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 14:00   #3
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Jak to zrobic?

Cytat:
Napisane przez Biedroneczk4 Pokaż wiadomość
najprościej będzie chyb a kupić farby do tkanin i namalować podobny wzór... możesz najpierw go naszkicować ołówkiem na koszuli, a potem dopiero farbą...

gotowych wzorów trzeba poszukać w pasmanterii... czasami niektóre oferują, wzory na zamówienie...

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

najprościej będzie chyb a kupić farby do tkanin i namalować podobny wzór... możesz najpierw go naszkicować ołówkiem na koszuli, a potem dopiero farbą...

gotowych wzorów trzeba poszukać w pasmanterii... czasami niektóre oferują, wzory na zamówienie...

nie mam doświadczenia z malowaniem konkretnego wzoru, ale sądze ze mogłbym sprostać wyzwaniu. Z tym ze nie wiem jakie farbki byłyby najodpowiedniejsze do malowania na koszulkach?

czy mogą być zwykle proszkowe? jak je przygotowac? w jakich proporcjach?
instrukcja obsługi na zafarbowanie całego materiału jest bardzo prosta, tego niestety nie opisują.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 15:03   #4
Biedroneczk4
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedroneczk4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z-dów
Wiadomości: 2 277
GG do Biedroneczk4
Dot.: Jak to zrobic?

ja myślałam bardziej o czymś takim albo podobnym... ja w Białymstoku mam taką jedną dużą pasmanterię i takie farbki też tam widziałam... najprościej będzie znaleźć dużą pasmanterię i popytać...
__________________

Wybierz rodzinę, której podarujesz na święta paczkę z najpotrzebniejszymi rzeczami. Wykorzystaj szansę jaką daje Ci los. Może dzięki Tobie te święta będą dla kogoś lepsze od poprzednich?
www.szlachetnapaczka.pl


Preferencje

Moje próby tworzenia -wątek wizażowy
Biedroneczk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 16:04   #5
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Jak to zrobic?

Cytat:
Napisane przez Biedroneczk4 Pokaż wiadomość
ja myślałam bardziej o czymś takim albo podobnym... ja w Białymstoku mam taką jedną dużą pasmanterię i takie farbki też tam widziałam... najprościej będzie znaleźć dużą pasmanterię i popytać...

ZNALAZŁAM JE NA ALLEGRO, dziękuje
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.