Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek! - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-24, 18:47   #1681
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie wyszlo Ja nie widze ceraty
Uff, to dobrze, bo ja niestety zaczęłam ją widzieć.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
hm.. nie wiem, sporą część mam zapisaną na dysku, jakiś czas temu straciłam wszystko (dysk mi wyebało w kosmos), więc powoli uzupełniam swoje braki
Omg.


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Też mam mani, przeterminowane jak zwykle.. Paznokcie o połowę krótsze już
Ale fajowe!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
fajowskie kształt lepsiejszy od poprzedniego
Z tamtymi szponami to ja w ogóle nie wiem co to było, podejrzewam że mi wiosenne słonko za mocno przygrzało w głowę.

Czy to możliwe żeby paznokcie tak nie polubiły jakiegoś oleju, żeby aż cofnął się przyrost, i to bardzo? Bo nie widzę innego powodu dlaczego miałyby to zrobić, cofnął się zaraz po tym jak zaczęłam używać nowej mieszanki olei. Trochę się wkurzyłam, bo o ile nie zależało mi tak na nim na większości palców, tak miałam nadzieję, że w końcu mi serdeczne przyrosną, a nie będą tak głupio odstawać od reszty.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 18:57   #1682
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Też mam mani, przeterminowane jak zwykle.. Paznokcie o połowę krótsze już
faaajne

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
brązu jako takiego nie widzę, ale ta głębia jest niesamowita

rozumiem, zależy od monitora

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Czy to możliwe żeby paznokcie tak nie polubiły jakiegoś oleju, żeby aż cofnął się przyrost, i to bardzo? Bo nie widzę innego powodu dlaczego miałyby to zrobić, cofnął się zaraz po tym jak zaczęłam używać nowej mieszanki olei. Trochę się wkurzyłam, bo o ile nie zależało mi tak na nim na większości palców, tak miałam nadzieję, że w końcu mi serdeczne przyrosną, a nie będą tak głupio odstawać od reszty.

ja nie wiem, wydaje mi się, że to niemożliwe. Raczej zbieg okoliczności... ale ja się nie znam.
Po sobie jedynie zauważyłam, że przyrost się cofa, jak skrócę mocniej paznokcie. Albo oczywiście odklei się przy jakimś "wypadku".
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 19:19   #1683
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Życie lakieromaniaczki jest okrutne myślałam że Orly Key Lime Twist już mnie nie woła, dziś go zobaczyłam na jakimś blogu i uczucie me odżyło podoba mi się też cake pop no ale tyle mamony za lakier.. Z drugiej strony zestaw 4 miniatur jest tańszy no ale pozostałe dwa mi się nie widzą. Z serii dylematy lakieromaniaczki


Macie jakiś faworytów wśród olei, które użycie do skórek i paznokci?? Aktualnie używam olejku alterra no ale jakoś niezbyt odżywia skórki. Kokosowy mam w stanie stałym i smaruje je w ciągu dnia, a chciałabym czymś zakrapiać również przyrost
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 19:33   #1684
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nono, zacne
fajnie!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Uff, to dobrze, bo ja niestety zaczęłam ją widzieć.


Ale fajowe!
Nieeeee, dobrze jest! Cerata przecież też może być bardzo na tak!

Dzięki

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
faaajne
Cieszy mnie to bardzo Dzięki
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 19:40   #1685
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Czy to możliwe żeby paznokcie tak nie polubiły jakiegoś oleju, żeby aż cofnął się przyrost, i to bardzo? Bo nie widzę innego powodu dlaczego miałyby to zrobić, cofnął się zaraz po tym jak zaczęłam używać nowej mieszanki olei. Trochę się wkurzyłam, bo o ile nie zależało mi tak na nim na większości palców, tak miałam nadzieję, że w końcu mi serdeczne przyrosną, a nie będą tak głupio odstawać od reszty.

ja myślę podobnie, jak Yen, że raczej to mało prawdopodobne, żeby przyrost się cofnął od tego, że mu olej nie pasuje.. u mnie przyrost się odkleja jak za mocno w coś uderzę albo po mocnym skróceniu, ewentualnie się dzióbnę mocno ostatnio się dźgnęłam czubkiem noża w przyrost na kciuku, prawie się popłakałam
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.


Edytowane przez meeow
Czas edycji: 2015-03-24 o 19:41
meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 20:15   #1686
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ja nie wiem, wydaje mi się, że to niemożliwe. Raczej zbieg okoliczności... ale ja się nie znam.
Po sobie jedynie zauważyłam, że przyrost się cofa, jak skrócę mocniej paznokcie. Albo oczywiście odklei się przy jakimś "wypadku".
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja myślę podobnie, jak Yen, że raczej to mało prawdopodobne, żeby przyrost się cofnął od tego, że mu olej nie pasuje.. u mnie przyrost się odkleja jak za mocno w coś uderzę albo po mocnym skróceniu, ewentualnie się dzióbnę mocno ostatnio się dźgnęłam czubkiem noża w przyrost na kciuku, prawie się popłakałam
Skracałam ostatnio ale wcześniej nie zauważyłam żeby się od tego cofał przyrost... A dziubnęłam się ostatnio mocno, ale tylko pod jednym paznokciem, nie dziesięcioma. Chyba po prostu mają jakieś kaprysy.

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Macie jakiś faworytów wśród olei, które użycie do skórek i paznokci?? Aktualnie używam olejku alterra no ale jakoś niezbyt odżywia skórki. Kokosowy mam w stanie stałym i smaruje je w ciągu dnia, a chciałabym czymś zakrapiać również przyrost
Moje bardzo polubiły jojobę, a właściwie mieszankę w której większość to był ten olej. Paznokcie zrobiły się elastyczniejsze, skórki ładnie nawilżone i miękkie. Niestety się skończył... Teraz używam arganowego i mam wrażenie że je wysusza, tak samo jak robił z włosami i cerą... już nie mam pomysłu na co go zużyć, to najgorszy olej jaki miałam.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 20:32   #1687
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Bry

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50781972]
To maluj szybciutko bo cudny jest ! Na początku miałam obawy czy go w ogóle brać ale jak wzięłam i wypróbowałam na wzorniku to ahh [/QUOTE]
Chyba tak zrobię bo mi go szkoda

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
i lakier na dziś
nie jakiś odkrywczy granat, ale bardzo ładny
Ślicznie u Ciebie wygląda, tak klasycznie, elegancko

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
No właśnie się nie napracowałam, więcej zajęło mi wyciągnięcie i mieszanie farb niż malowanie. Jakbym się bawiła z tasiemką to trwałoby dłużej. A wskazówka krzywa jest, no. I bok jest lekko niedomalowany bo się przyzwyczaiłam że tak robię, a przy tym kształcie okazuje się że to niepotrzebne.
Ja tam nic krzywego nie widzę

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wróciłam z banku, gdzie likwidowałam konto. Byłam przygotowana na kopanie się z koniem, a poszło jak z płatka Pani tylko pro forma zapytała czy nie chcę zamienić na inną taryfę, zapłaciłam jakieś wyimaginowane opłaty za przyszły miesiąc (na szczęście niewiele) i nie zepsułam sobie dnia kłótniami, zadowolonam

Mini-mini wrzutka ode mnie - When Stars Collide
Szczerze mówiąc, kiedy malowałam byłam pewna, że pójdzie na sprzedaż Ale ostatecznie ładnie się wypoziomowała, pięknie i szybko utwardziła (nie musiałam topować) no i dała genialny sajensfikszynowy efekt Szkoda tylko, że końcówki malowane na zakładkę są już dziś starte
Tyle dobrego
Cudnie u Ciebie wygląda ale jak sobie pomyślę o malowaniu to mi sie słabo robi

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Też poczyniłam dziś mani nawet zrobiłam jakieś zdjęcia ale nie mam siły zrobić z nimi czegokolwiek. Po wczorajszym dniu na uczelni wymiękam Studia dzienne wszystko fajnie pięknie tylko, że wczoraj wyszłam z domu przed 8 a wróciłam po 21, łącznie miałam 3 zajęcia a między nimi jedno kienko 4h i drugie okienko 2h. Jako, że dojeżdżam pksem nie opłacało mi się w przypadku dłuższego wpaść na pół godziny do domu Takie czekanie jest zdecydowanie gorsze niż zajęcia ciągiem. Trochę się pożaliłam
Młody też tak ma 2 razy w tygodniu w pozostałe 3 ma na 16 do........ 18. To jest dopiero głupota

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Błagam nie rób mi tego
Już Wam kiedyś opowiadałam chyba: jak byłam mała kupiłam sobie kota-maskotkę (za własne życiowe oszczędności, miałam jakieś 6-7 lat), ale musiałam wybrać z dwóch wzorów tych maskotek - albo siedzący, albo leżący. Kupiłam jednego z nich w sobotę, jakoś krótko przed zamknięciem sklepu. Wróciłam do domu i zaczęłam ryczeć, że drugiem (temu co został w sklepie) jest smutno, tak naprawdę ryczeć-ryczeć... dramat trwał przez cały weekend. W poniedziałek dokupiłam drugiego. Story of maj lajf
Przepraszam ale się uśmiałam
Chociaż Młody spał ( i ma tego króliczka do tej pory) z misiakiem, którego dostałam na 18. Uszy ma poprzyszywane i dupkę załataną bo mu pakukły wylatały

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
mówisz masz
Jesuuu co ten leniwiec robi temu kotowi

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Też mam mani, przeterminowane jak zwykle.. Paznokcie o połowę krótsze już
Piękne czyściutkie cuuudne

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
witam się po długim czasie niebycia
mi się bardzo podoba, a paznokcie są cudne



Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Życie lakieromaniaczki jest okrutne myślałam że Orly Key Lime Twist już mnie nie woła, dziś go zobaczyłam na jakimś blogu i uczucie me odżyło podoba mi się też cake pop no ale tyle mamony za lakier.. Z drugiej strony zestaw 4 miniatur jest tańszy no ale pozostałe dwa mi się nie widzą. Z serii dylematy lakieromaniaczki
Orzełkowe butle są za duże a miniaturki fajna sprawa. licytowałam na allegro ale po przekroczeniu 60 zł odpuściłam, zgłupieli ludzie

Pazurki spiłowane na krótko ale nie miałam czasu pomalować . Byłam dziś z Bajtem na strzyżeniu i chyba zmienię fryzjera. Kobieta sie zrobiła mało delikatna, pierwszy raz słyszałam jak mój pies piszczy ze strachu
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 22:39   #1688
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Pazurki spiłowane na krótko ale nie miałam czasu pomalować . Byłam dziś z Bajtem na strzyżeniu i chyba zmienię fryzjera. Kobieta sie zrobiła mało delikatna, pierwszy raz słyszałam jak mój pies piszczy ze strachu
Bym kopa zasadziła, że by tydzień na tyłku nie usiadła Mnie też chyba czeka zmiana, może to przypadek z tym świerzbem, ale jakoś babce nie ufam:/
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 06:33   #1689
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry


Pazurki spiłowane na krótko ale nie miałam czasu pomalować . Byłam dziś z Bajtem na strzyżeniu i chyba zmienię fryzjera. Kobieta sie zrobiła mało delikatna, pierwszy raz słyszałam jak mój pies piszczy ze strachu
Ojeej. To rzeczywiście zmień, nie ma co męczyć pieska.. Ja w moją też muszę iść do fryzjera, ale dzwoniłam 2 tygodnie temu i do świąt już wszystko zapełnione..
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:06   #1690
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
mówisz masz


nie słuchaj Amelki, chce Cię wpędzić w poczucie winy
Sshhhh... no tears... just dreams

Moja zszargana psychika dziękuje Ci za słowa poparcia
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50791472]Cudownie Ci w nim [/QUOTE]
Dziękuję, Chu
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ufff dobrze, że tych akurat nie potrzebuję..
Jedne z niewielu, jak przypuszczam
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Też mam mani, przeterminowane jak zwykle.. Paznokcie o połowę krótsze już
Fantastyczne, milordzie! Myślałam, że te kropeczki to ćwieki, tak równiutko wyszły
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ja jestem na ostatnim sem licencjata i normalnie tak durnego planu to ja jeszcze nie miałam :/ codziennie okienka i dwa razy takie wielkie 4 godzinne
Ja przez okienko zbojkotowałam jeden przedmiot w ostatnim semestrze - no kurde, jadę na seminarium na 12.00, seminarium trwa 15min, bo ani nam studentom, ani prowadzącemu prodziekanowi się nie chce siedzieć, a kolejny wykład w planie jest o 16.30 I to w ostatni dzień "szkolny" w tygodniu (wtorek ) A też nie mieszkałam w mieście, gdzie studiowałam i dojeżdżałam ~45min w jedną stronę przy pomyślnych wiatrach i braku korków Ja rozumiem, że nie da się ułożyć planu tak, żeby wszystkim absolutnie pasowało, ale miałam wrażenie, że u nas to się ktoś uparł na te okienka
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
cudowne, określenie sajensfikszynowe jak najbardziej pasuje



uśmiałam się ale to musiało być dla Ciebie wtedy masakryczne
ja też spałam z pluszakami dookoła głowy, żadnego zabraknąć nie mogło a w ogóle to długo spałam z miśkiem, gdzieś do 17 albo 18 roku życia


Nom, było, było...
Awwww, słodko
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:07   #1691
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Czy to możliwe żeby paznokcie tak nie polubiły jakiegoś oleju, żeby aż cofnął się przyrost, i to bardzo? Bo nie widzę innego powodu dlaczego miałyby to zrobić, cofnął się zaraz po tym jak zaczęłam używać nowej mieszanki olei. Trochę się wkurzyłam, bo o ile nie zależało mi tak na nim na większości palców, tak miałam nadzieję, że w końcu mi serdeczne przyrosną, a nie będą tak głupio odstawać od reszty.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
fja nie wiem, wydaje mi się, że to niemożliwe. Raczej zbieg okoliczności... ale ja się nie znam.
Po sobie jedynie zauważyłam, że przyrost się cofa, jak skrócę mocniej paznokcie. Albo oczywiście odklei się przy jakimś "wypadku".
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja myślę podobnie, jak Yen, że raczej to mało prawdopodobne, żeby przyrost się cofnął od tego, że mu olej nie pasuje.. u mnie przyrost się odkleja jak za mocno w coś uderzę albo po mocnym skróceniu, ewentualnie się dzióbnę mocno ostatnio się dźgnęłam czubkiem noża w przyrost na kciuku, prawie się popłakałam
Mój przyrost czasem się też cofa, bo mu się tak podoba Po prostu przychodzi taki okres, że odkleja się ze wszystkich/większości paznokci, a potem powoli narasta. Może, Neko, u Ciebie jest podobnie
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Tyle dobrego
Cudnie u Ciebie wygląda ale jak sobie pomyślę o malowaniu to mi sie słabo robi


Przepraszam ale się uśmiałam
Chociaż Młody spał ( i ma tego króliczka do tej pory) z misiakiem, którego dostałam na 18. Uszy ma poprzyszywane i dupkę załataną bo mu pakukły wylatały

Orzełkowe butle są za duże a miniaturki fajna sprawa. licytowałam na allegro ale po przekroczeniu 60 zł odpuściłam, zgłupieli ludzie

Pazurki spiłowane na krótko ale nie miałam czasu pomalować . Byłam dziś z Bajtem na strzyżeniu i chyba zmienię fryzjera. Kobieta sie zrobiła mało delikatna, pierwszy raz słyszałam jak mój pies piszczy ze strachu
Naczytałam się w internecie, że robią problemy przy weryfikacji podpisu... ale mojego nie mieli z czym zweryfikować, bo nigdy nie byłam w oddziale A już coś babka zagajała, że najpierw musimy sprawdzić zgodność, a potem lipa, bo nigdzie nie ma mojego podpisu Tyle wygrać

Dzięki


Mój bart trzyma do tej pory w pokoju małą, paskudną, różową małpkę (chyba to małpa), absolutnie złachana, co więcej ona już taka była jak byliśmy mali Ale honorowe miejsce na parapecie ma

6 dych? Za 4 miniaturki?

Biedny :x Babka może miała zły dzień, ale aż strach iść tam raz jeszcze i sprawdzać
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 07:40   #1692
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Dzień dobry, AnulaP z tej strony, miło mi
już znasz
dmt...


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

No no, domyślam się Choć to dziwne, bo takie reklamy tylko odstraszają, jak każdy spam zresztą

Albo jeszcze lepiej: "to wcale nie była reklama, tylko podzielenie się opinią"
U mnie wręcz sprawiają, ze od razu mam chęć zgłaszać- co też robię.

taaa...
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Czy jest jakiś gif którego nie umiałabyś znaleźć?
Nie sondze


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Też mam mani, przeterminowane jak zwykle.. Paznokcie o połowę krótsze już
Znaczy teraz krótsze niż na tych foto?
Bo tu troszkę za długie imho.
Niemniej mani jest przefantastyczne
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
piękności
Dziękować
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Pazurki spiłowane na krótko ale nie miałam czasu pomalować . Byłam dziś z Bajtem na strzyżeniu i chyba zmienię fryzjera. Kobieta sie zrobiła mało delikatna, pierwszy raz słyszałam jak mój pies piszczy ze strachu
O masz! Co za krowa...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:50   #1693
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Mani mam
Tylko proszę nie patrzeć na kształt.. Zwłaszcza wskazówki, bo ją najbardziej zepsułam. Po zrobieniu zdjęcia trochę przypiłowałam boczki wskazówki.

__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog




Edytowane przez miranda122
Czas edycji: 2015-03-25 o 07:51
miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:51   #1694
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ładny


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość


Solidaryzuję się wręcz- PRZEZ ANULĘ!
osz Ty... foch!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Miał jest niewiarygodna i stronnicza w tym przypadku

Mi się on na słoczach nie podoba, ale i słocze nie są jakieś wybitne (typu: frost w pełnym słońcu...) A jak zgrał Ci się ze skórą, nastrojem itd. to jestem w stanie uwierzyć, że nie jest taki do samego końca brzydki
chyba Amelka chcialaś powiedzieć

ja też po swatchach spodziewałam się większej porażki i faktycznie w słońcu wygląda gorzej, tzn może nawet nie na tak na żywo co właśnie na zdjęciach. Taki o wesoły dziwak

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Widzisz, Anula?

Już Wam kiedyś opowiadałam chyba: jak byłam mała kupiłam sobie kota-maskotkę (za własne życiowe oszczędności, miałam jakieś 6-7 lat), ale musiałam wybrać z dwóch wzorów tych maskotek - albo siedzący, albo leżący. Kupiłam jednego z nich w sobotę, jakoś krótko przed zamknięciem sklepu. Wróciłam do domu i zaczęłam ryczeć, że drugiem (temu co został w sklepie) jest smutno, tak naprawdę ryczeć-ryczeć... dramat trwał przez cały weekend. W poniedziałek dokupiłam drugiego. Story of maj lajf
nie

haha dobre
ale ja mam coś tego typu do teraz jak mam wybrać między dwoma rzeczami to malo kiedy umiem to zrobić, i zawsze najchętniej wzięłabym obie a jak nie mogę to bywa, że nie biorę nic, bo się nie mogę zdecydować

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ale osochozi? bo się pogubiłam

no czekam na tego słonecznego Orlika jestem ciekawa czy mnie olśni jego blask
oj weź, Twoje paznokcie mają chyba jakieś specjalne właściwości, nawet brzydkie lakiery na nich ładnie wyglądają.. ja pewnie od razu bym zmyła ten lakier i buteleczkę wyrzuciła za okno
już pewnie wiesz, choć Vivv chciała to ukryć

tiaaa blask Cię na pewno olśni tylko nie wiem czy tak jakbyś tego chciała
niee to nie kwestia paznokci raczej jak coś to malowania - cienkie warstwy, proste ruchy pędzelka - to już daje dużo lepszy efekt wizualny. Ale przede wszystkim to ja chyba lubię po prostu dziwne lakiery może mam wiekszą tolerancję na brzydale albooo to, że spodziewałam się mega hiper brzydala, a okazał się uroczym brzydalem

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

hmmm mi w sumie troche końcówki przeszkadzają, ale bardzo mnie ciekawi ten lakier.. Musze to przemysleć
no to musisz pomyśleć
ja mam jeszcze jeden podobny do niego, jakiś tanioszek

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50791472]

Bardzo ładny ten granat

Oł noł
[/QUOTE]





Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Też mam mani, przeterminowane jak zwykle.. Paznokcie o połowę krótsze już
mani fajny! podoba się a paznokcie za długie, ale jak nieaktualne to dobrze
__________________
blog





Edytowane przez AnulaPPP
Czas edycji: 2015-03-25 o 08:02
AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 08:04   #1695
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
też muszę zgapić, bo wyszło rewelacyjnie

kolor genialny ale wykończenia takiego nie lubię :P

dzięki, rozumiem mi taki delikatny frost jak tu zupełnie nie przeszkadza ten to w sumie jak shimmer wygląda

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość

Macie jakiś faworytów wśród olei, które użycie do skórek i paznokci?? Aktualnie używam olejku alterra no ale jakoś niezbyt odżywia skórki. Kokosowy mam w stanie stałym i smaruje je w ciągu dnia, a chciałabym czymś zakrapiać również przyrost
ja od lat wierna rycynie jestem

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ślicznie u Ciebie wygląda, tak klasycznie, elegancko
taki właśnie jest dziękuję

a piesio biedny

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
dmt...


Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mani mam
Tylko proszę nie patrzeć na kształt.. Zwłaszcza wskazówki, bo ją najbardziej zepsułam. Po zrobieniu zdjęcia trochę przypiłowałam boczki wskazówki.
a mi się właśnie kształt podoba
mani też, choć wolałabym jasniejszego nudziaka

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Tiara <3



__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 08:14   #1696
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wróciłam z banku, gdzie likwidowałam konto. Byłam przygotowana na kopanie się z koniem, a poszło jak z płatka Pani tylko pro forma zapytała czy nie chcę zamienić na inną taryfę, zapłaciłam jakieś wyimaginowane opłaty za przyszły miesiąc (na szczęście niewiele) i nie zepsułam sobie dnia kłótniami, zadowolonam

Teraz chyba nie ma problemu z likwidowaniem konta w banku, likwidowałam dwa, które założyłam wyłącznie dlatego, że trzeba było tam założyć lokatę i taki był wymóg. Gdy lokaty minęły i w jednym i drugim przypadku zlikwidowałam konta bez problemu (firmowe mam w trzecim banku, którego raczej nie zmienię). W jednym trzeba było przyjść osobiście, ale w drugim (Eurobank) wszystko było bezproblemowo. Konto usunęłam logując się na ich stronę (jest odpowiedni dział), po kilku dniach zadzwoniła bardzo miła i nie nachalna Pani z banku by potwierdzić, namawiała mnie jeszcze darmowym kontem przez rok (za tamto od pewnego czasu była opłata gdy nie było na nim więcej niż dana kwota) i tyle.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 08:16   #1697
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mani mam
Tylko proszę nie patrzeć na kształt.. Zwłaszcza wskazówki, bo ją najbardziej zepsułam. Po zrobieniu zdjęcia trochę przypiłowałam boczki wskazówki.
Przesadzasz z kształtem. Fajnie jest
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Tiara <3
Suuuper!

Ale Goth mnie rozwalił...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 08:20   #1698
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Suuuper!

Ale Goth mnie rozwalił...


no Goth fajowy zwłaszcza, że na żywo te drobinki ciut bardziej widoczne. (chyba zależy też jak się pomaluje i wymiesza wcześniej te drobiny w butelce).
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 08:29   #1699
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Też mam mani, przeterminowane jak zwykle.. Paznokcie o połowę krótsze już
Jakie słodkie
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Nie wiem co za geniusze te plany układają
To ja mam najdłuższe okienko 3 godzinne,ale nie raz coś wypadnie to się przeciąga jeszcze.Też nie opłaca mi sie do domu wracać :/
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Chyba tak zrobię bo mi go szkoda

Pazurki spiłowane na krótko ale nie miałam czasu pomalować . Byłam dziś z Bajtem na strzyżeniu i chyba zmienię fryzjera. Kobieta sie zrobiła mało delikatna, pierwszy raz słyszałam jak mój pies piszczy ze strachu
Jemu jest teraz smutno

No co za krowa :/
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mani mam
Tylko proszę nie patrzeć na kształt.. Zwłaszcza wskazówki, bo ją najbardziej zepsułam. Po zrobieniu zdjęcia trochę przypiłowałam boczki wskazówki.
Fajne mani ! A kształt wcale nie jest zły
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

Tiara <3
Na czerni urwała mi wszystko
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 08:31   #1700
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość


no Goth fajowy zwłaszcza, że na żywo te drobinki ciut bardziej widoczne. (chyba zależy też jak się pomaluje i wymiesza wcześniej te drobiny w butelce).
Tak się spodziewałam właśnie, ze na żywo je lepiej widać.
Jaki one mają konkretnie kolor?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 08:37   #1701
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Muszę jedno pochwalić w Lovely Gloss Like Gel, dość długo się trzyma.
Malowałam w piątek wieczorem, dziś jest środa i tylko dwa minimalne niezauważalne gołym okiem na pierwszy rzut starcia na końcówkach dwóch palców prawej ręki, reszta w stanie nie naruszonym. I to bez Top Coata. Choć może nałożenie mgiełki przedłuża trwałość lakieru?

Może nawet równy tydzień wytrzyma
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 08:42   #1702
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak się spodziewałam właśnie, ze na żywo je lepiej widać.
Jaki one mają konkretnie kolor?
Czarna baza, srebrne drobinki

Chu dzięki
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 09:16   #1703
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Czarna baza, srebrne drobinki
To dobrze widziałam
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 09:27   #1704
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To dobrze widziałam
na blogu będzie bardziej z bliska
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 09:37   #1705
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
na blogu będzie bardziej z bliska
Fajnie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 09:41   #1706
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Bym kopa zasadziła, że by tydzień na tyłku nie usiadła Mnie też chyba czeka zmiana, może to przypadek z tym świerzbem, ale jakoś babce nie ufam:/
Cooone do tej pory było ok tyle, że zmieniła zasady przyjmowania. Nie strzyże bez kąpania. Bajt strasznie boi się suszarki, dostaje ataku paniki, raz w domu mi się zsikał ze strachu. Zawsze było tak, że kąpałam w domu, nakładałam odżywkę, rozczesywałam i dawałam mu wyschnąć. Na drugi dzień szłam na strzyżenie. I było ok. Pies rozczesany, bez szarpania ciach ciach i po sprawie. Teraz jest dramat. Piszczy, wyrywa się wpada w panikę, wczoraj powiesił się na stole, na 2 smyczach, poddusił się . Poderwałam się normalnie z krzesła jak to zobaczyłam i chyba zobaczyła moją minę bo wyłączyła suszarkę. Kobita zna się na robocie, ma 5 psów wystawowych, używa świetnych kosmetyków, ma świetny sprzęt, wyczyściła mu uszy, zęby, obcięła pazurki ale podejście ...no przestało mi się podobać i cena z resztą też. Z 45 zł wzrosła do 65. Pies wrócił do domu wymordowany a ja cały czas mam przed oczami jego panikę Muszę poszukać nowej i to takiej która pozwoli mi patrzeć na ręce.

Z drugiej strony to kąpanie to dobre wyjście bo masz pewność, że nie przeniesie, ze sprzętu pcheł czy innego paskudztwa ale czy za taką cenę warto

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ojeej. To rzeczywiście zmień, nie ma co męczyć pieska.. Ja w moją też muszę iść do fryzjera, ale dzwoniłam 2 tygodnie temu i do świąt już wszystko zapełnione..
Chyba będę musiała podzwonić po znajomych

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Naczytałam się w internecie, że robią problemy przy weryfikacji podpisu... ale mojego nie mieli z czym zweryfikować, bo nigdy nie byłam w oddziale A już coś babka zagajała, że najpierw musimy sprawdzić zgodność, a potem lipa, bo nigdzie nie ma mojego podpisu Tyle wygrać

Mój bart trzyma do tej pory w pokoju małą, paskudną, różową małpkę (chyba to małpa), absolutnie złachana, co więcej ona już taka była jak byliśmy mali Ale honorowe miejsce na parapecie ma

6 dych? Za 4 miniaturki?

Biedny :x Babka może miała zły dzień, ale aż strach iść tam raz jeszcze i sprawdzać
To faktycznie udało Ci się
Młoda obłożona dookoła miśkami śpi i Bajt między nimi
Nooo zgłupiały baby
Chodziłam do niej od zawsze ale chyba zrezygnuję chyba, że się zgodzi bez mycia i suszenia

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O masz! Co za krowa...
Mam wyrzuty sumienia normalnie dziś

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mani mam
Tylko proszę nie patrzeć na kształt.. Zwłaszcza wskazówki, bo ją najbardziej zepsułam. Po zrobieniu zdjęcia trochę przypiłowałam boczki wskazówki.
Świetne mani pazurki fajne - nie marudaj

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

a piesio biedny

Tiara <3
Nooo
Kurcze śliczny jest i nawet bardziej solo mi się podoba niż na czerni

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50798396]
Jemu jest teraz smutno

No co za krowa :/[/QUOTE]
Dalej smuta bo SH wytargałam


Mani mam
To Sh gel w porównaniu z poprzednim krycie baaardzo słabe. Na bieli 2-3 warstwy. Gdyby nie kolor to by został w czeluściach szafki na wieki ale ten kolor jest piękny

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150325_10_34_22_Pro.jpg (23,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150325_10_34_56_Pro.jpg (39,2 KB, 6 załadowań)
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 09:56   #1707
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Mam wyrzuty sumienia normalnie dziś


Mani mam
To Sh gel w porównaniu z poprzednim krycie baaardzo słabe. Na bieli 2-3 warstwy. Gdyby nie kolor to by został w czeluściach szafki na wieki ale ten kolor jest piękny
No wiesz... Zawsze było ok... więc ciężko mieć wyrzuty.
Biedny sierściuszek Strasznie to brzmiało. Oby samego strzyżenia teraz nie zaczął się bać

Piękne!!!
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 10:09   #1708
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Fajnie


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Kurcze śliczny jest i nawet bardziej solo mi się podoba niż na czerni

Mani mam
To Sh gel w porównaniu z poprzednim krycie baaardzo słabe. Na bieli 2-3 warstwy. Gdyby nie kolor to by został w czeluściach szafki na wieki ale ten kolor jest piękny
mi też się solo mega podoba, ale ja lubię w ten sposób glitki nosić

cuuudnie pięknie Ci w nim
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 10:30   #1709
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mani mam
Tylko proszę nie patrzeć na kształt.. Zwłaszcza wskazówki, bo ją najbardziej zepsułam. Po zrobieniu zdjęcia trochę przypiłowałam boczki wskazówki.
Co Ty gadasz? Rewelacyjnie Ci kształt wyszedł, przepisowe jaja
Mani - me gusta Co to na małym i kciuku?
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
chyba Amelka chcialaś powiedzieć


haha dobre
ale ja mam coś tego typu do teraz jak mam wybrać między dwoma rzeczami to malo kiedy umiem to zrobić, i zawsze najchętniej wzięłabym obie a jak nie mogę to bywa, że nie biorę nic, bo się nie mogę zdecydować
Każda ma swoje zaplecze agitatorów

Ojej, że też teraz o tym wspominasz, bo zaraz będą miała dla Ciebie zagwostkę, bo też się nie mogę zdecydować
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Tiara <3
Z dziką przyjemnością patrzę na te dwa wydania Choć chyba Tiara + czerń wywołuje u mnie dzikszą przyjemność
To jest taki równy brokat czy bardziej płatki?
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry


Cooone do tej pory było ok tyle, że zmieniła zasady przyjmowania. Nie strzyże bez kąpania. Bajt strasznie boi się suszarki, dostaje ataku paniki, raz w domu mi się zsikał ze strachu.

Chodziłam do niej od zawsze ale chyba zrezygnuję chyba, że się zgodzi bez mycia i suszenia

Mani mam
To Sh gel w porównaniu z poprzednim krycie baaardzo słabe. Na bieli 2-3 warstwy. Gdyby nie kolor to by został w czeluściach szafki na wieki ale ten kolor jest piękny
Dobry!
Jeeżu, straszne to :/ Doświadczona w tym co robi, tym bardziej powinna mieć więcej empatii.

Dokładnie to miałam pisać - żeby zapytać czy możesz przychodzić na starych zasadach Chociaż no mówię, nie podoba mi się to, że babka sama tego nie zaproponowała, albo chociaż nie starała się być delikatniejsza w trakcie skoro widziała jak Bajt się męczy

Raaaaju Kolor jest fenomenalny A w komplecie z pierścionkiem to urwanie duszy!



Doradzajcie! Flip Flop Fantasy czy Sun od a Peach?
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 10:31   #1710
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Moje bardzo polubiły jojobę, a właściwie mieszankę w której większość to był ten olej. Paznokcie zrobiły się elastyczniejsze, skórki ładnie nawilżone i miękkie. Niestety się skończył... Teraz używam arganowego i mam wrażenie że je wysusza, tak samo jak robił z włosami i cerą... już nie mam pomysłu na co go zużyć, to najgorszy olej jaki miałam.
Muszę poszperać w internetach bo olej do włosów też by mi się przydał także muszę kupić taki, który udałoby mi się wykorzystać w obu przypadkach Arganowy też szału u mnie nie robi.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Młody też tak ma 2 razy w tygodniu w pozostałe 3 ma na 16 do........ 18. To jest dopiero głupota

Orzełkowe butle są za duże a miniaturki fajna sprawa. licytowałam na allegro ale po przekroczeniu 60 zł odpuściłam, zgłupieli ludzie
Teoretycznie jestem na uczelni 3 dni pn, śr, czw. Gdzie w środe mam seminarium a tam idzie sie kiedy ma się z czym na 15 min max, i później wykład z przedmiotu swobodnego wyobru. No i tak sobie wczoraj zerkam na plan i w ciągu bycia 3 dni na uczelni mam w sumie 15h samych okienek planista to nie widzi tych przerw na pół monitora miedzy zajęciami czy co

No właśnie to samo stwierdzam po tych ostatnio zamówionych, zanim sięgną dna wieki miną Niby na stronie producenta zestaw miniatur kosztuje 60zł. Może kiedyś w przypływie euforii w końcu kliknę

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja przez okienko zbojkotowałam jeden przedmiot w ostatnim semestrze - no kurde, jadę na seminarium na 12.00, seminarium trwa 15min, bo ani nam studentom, ani prowadzącemu prodziekanowi się nie chce siedzieć, a kolejny wykład w planie jest o 16.30 I to w ostatni dzień "szkolny" w tygodniu (wtorek ) A też nie mieszkałam w mieście, gdzie studiowałam i dojeżdżałam ~45min w jedną stronę przy pomyślnych wiatrach i braku korków Ja rozumiem, że nie da się ułożyć planu tak, żeby wszystkim absolutnie pasowało, ale miałam wrażenie, że u nas to się ktoś uparł na te okienka
Może im przyjemność sprawia układanie planu w taki sposób

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja od lat wierna rycynie jestem
Stosujesz ją solo? Gdzieś czytałam, że może wysuszać?
Ja nie wiem jak Ty robisz te perfekcyjne zdjęcia, z tym idealnym ustawieniem dłoni. Mi nigdy nie udaje się ułożyć tak samo do każdego zdjęcia, chyba mam jakieś zaburzenia

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50798396]
To ja mam najdłuższe okienko 3 godzinne,ale nie raz coś wypadnie to się przeciąga jeszcze.Też nie opłaca mi sie do domu wracać :/
[/QUOTE]

Paranoja
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 15:10:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.