Jaki typ urody, jaki makijaż? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-08, 10:44   #1
Trivedi
Raczkowanie
 
Avatar Trivedi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 259

Jaki typ urody, jaki makijaż?


Hej... Przybywam do Was z typowym problemem, jakich na metamorfozach wiele Chodzi mi dokładnie o to, jak mogłabym podkreślić trochę swoją urodę? Albo ''urodę'' dokładniej...
Może parę słów o sobie- mam 22 lata, prawie 23 () i nigdy nie uważałam się za osobę atrakcyjną... nie malowałam się, włosy zwykle spinałam w kucyk i wystarczało mi to. Do teraz.
Może opiszę to, czego może aż tak nie widać na zdjęciach:
-mam zielone oczy,które ostatnio starałam się podkreślać fioletowym cieniem, ale zwykle wyglądam jak pobita
-moje włosy wyglądają na fotkach na zniszczone, ale nie są- musicie mi uwierzyć na słowo

No dobra, to chyba tyle. Help?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11745952_643893002412667_454923509508708431_n.jpg (51,5 KB, 284 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10150666_630157007119600_6467573023433573961_n.jpg (55,3 KB, 279 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10521151_522328251235810_1899403055872931617_o.jpg (117,1 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10710270_522325731236062_555801270149628030_o.jpg (131,2 KB, 264 załadowań)
__________________
Włosomaniaczka, zakochana w szwedzkich kryminałach, Bollywood i kosmetykach
Trivedi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 16:14   #2
Lady_Kier
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 15
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

Na makijażu się nie znam, ale napiszę Ci parę słów od siebie (kto lubi szwedzkie kryminały zasługuje na odpowiedź ).
Jesteś ładna w taki naturalny sposób. Masz cudowny uśmiech, oczy Ci się błyszczą a Twoich włosów można pozazdrościć.

Jednak... jest jedna rzecz, dzięki której możesz poprawić swój wygląd. Wymaga paru sekund. Hmm... właściwie wymaga długich godzin pracy, bo trzeba wyrobić sobie nawyk. Nieważne chodzi mi o PROSTOWANIE SIĘ. Ściągnąć razem łopatki, cycki do przodu i już można podbijać świat.

Pozdrawiam
Lady_Kier
Lady_Kier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 17:19   #3
Trivedi
Raczkowanie
 
Avatar Trivedi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 259
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

Cytat:
Napisane przez Lady_Kier Pokaż wiadomość
Na makijażu się nie znam, ale napiszę Ci parę słów od siebie (kto lubi szwedzkie kryminały zasługuje na odpowiedź ).
Jesteś ładna w taki naturalny sposób. Masz cudowny uśmiech, oczy Ci się błyszczą a Twoich włosów można pozazdrościć.

Jednak... jest jedna rzecz, dzięki której możesz poprawić swój wygląd. Wymaga paru sekund. Hmm... właściwie wymaga długich godzin pracy, bo trzeba wyrobić sobie nawyk. Nieważne chodzi mi o PROSTOWANIE SIĘ. Ściągnąć razem łopatki, cycki do przodu i już można podbijać świat.

Pozdrawiam
Lady_Kier
No wiem, jestem garbuskiem To taki nawyk z gimnazjum, aby się ukrywać... I bardzo ci dziękuję za odpowiedz. I bardzo mi miło za to, co piszesz
__________________
Włosomaniaczka, zakochana w szwedzkich kryminałach, Bollywood i kosmetykach
Trivedi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 19:03   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

Masz duży potencjał! Prześliczne oczy brwi usta, wogole cała twarz piękna!!
Zacznę od tego, że masz bardzo zły odcień włosów na tym pierwszym zdjęciu - taki bordowy ?
Czy mogłabyś zatem dodać więcej zdjęć takiej dobrej jakości jak to 1 zdjęcie? zrobione w roznych warunkach? dziennym i domowym? twarzą na wprost, najlepiej bez okularów?, włosy rozpuszczone i spięte. to pomoże dobrać odcienie makijażu i włosów
czy zdjecie (na tle bramy) ukazuje naturalny odcień włosów?
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 12:30   #5
Trivedi
Raczkowanie
 
Avatar Trivedi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 259
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Masz duży potencjał! Prześliczne oczy brwi usta, wogole cała twarz piękna!!
Zacznę od tego, że masz bardzo zły odcień włosów na tym pierwszym zdjęciu - taki bordowy ?
Czy mogłabyś zatem dodać więcej zdjęć takiej dobrej jakości jak to 1 zdjęcie? zrobione w roznych warunkach? dziennym i domowym? twarzą na wprost, najlepiej bez okularów?, włosy rozpuszczone i spięte. to pomoże dobrać odcienie makijażu i włosów
czy zdjecie (na tle bramy) ukazuje naturalny odcień włosów?

Po pierwsze- bardzo dziękuję
Po drugie- bordowy, bo odrosty malowałam ciemną czerwienią Garniera, z jednoczesnym spieraniem farby z końcówek. Teraz na całym łebku mam ciemną czerwień...
Zdjęcia dodam, jak tylko przyjedzie mój fotograf Bo na komputerze takich nie posiadam...
A zdjęcie na tle bramy? Mam na nim ciemny brąz Joanny położony... naturalnie jestem blondyną, typowo słowiańską- mysią Ale chyba blond mi nie pasuje...
__________________
Włosomaniaczka, zakochana w szwedzkich kryminałach, Bollywood i kosmetykach
Trivedi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 12:54   #6
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

Hmm, no właśnie ja widziałabym Cię zdecydowanie w jakichś jaśniejszych kolorach, myślę że mysi blond jest dobrym rozwiązaniem. Poza tym zadbaj o włosy bo są dosyć zniszczone, przypuszczam, że również wysokoporowate? Olejuj, odżywiaj, możesz też trochę przyciąć.
Ale faktycznie jak wspominały już autorki poprzednich postów, bije Ci z twarzy takie ciepło i sympatia - także dodaj trochę makijażu, podkreśl usta, zdecydowanie zmień styl ubioru i będzie super
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 13:12   #7
Trivedi
Raczkowanie
 
Avatar Trivedi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 259
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Hmm, no właśnie ja widziałabym Cię zdecydowanie w jakichś jaśniejszych kolorach, myślę że mysi blond jest dobrym rozwiązaniem. Poza tym zadbaj o włosy bo są dosyć zniszczone, przypuszczam, że również wysokoporowate? Olejuj, odżywiaj, możesz też trochę przyciąć.
Ale faktycznie jak wspominały już autorki poprzednich postów, bije Ci z twarzy takie ciepło i sympatia - także dodaj trochę makijażu, podkreśl usta, zdecydowanie zmień styl ubioru i będzie super

A jasny blond? Nie mówię o platynie, ale o np. miodowym blondzie?
I dziękuję za odpowiedź...
__________________
Włosomaniaczka, zakochana w szwedzkich kryminałach, Bollywood i kosmetykach
Trivedi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-09, 14:24   #8
ManiaczkaPiekna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 22
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

Wiesz nie wiem czy pomalowanie włosów na blond to dobry pomysł...będą wyglądały jeszcze bardziej na zniszczone.
Właśnie Twoje włosy mają mało połysku. Próbowałaś jakiegoś olejowania włosów np?
ManiaczkaPiekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 14:30   #9
Trivedi
Raczkowanie
 
Avatar Trivedi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 259
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

Cytat:
Napisane przez ManiaczkaPiekna Pokaż wiadomość
Wiesz nie wiem czy pomalowanie włosów na blond to dobry pomysł...będą wyglądały jeszcze bardziej na zniszczone.
Właśnie Twoje włosy mają mało połysku. Próbowałaś jakiegoś olejowania włosów np?

Przez pewien czas, amlą,jak jeszcze miałam ciemne... ale według moich domowników śmierdziała trupem, więc zrezygnowałam... jakie oleje polecasz?
__________________
Włosomaniaczka, zakochana w szwedzkich kryminałach, Bollywood i kosmetykach
Trivedi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 15:46   #10
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

Cytat:
Napisane przez Trivedi Pokaż wiadomość
Przez pewien czas, amlą,jak jeszcze miałam ciemne... ale według moich domowników śmierdziała trupem, więc zrezygnowałam... jakie oleje polecasz?
Od tego czy dane oleje Ci przypasują zależy jaki masz typ włosów, musisz próbować metodą prób i błędów, a następnie obserwować efekty. Polecam artykuł:
http://www.alinarose.pl/2014/06/jaki...dla-wosow.html
Rozjaśnianie włosów w takim stanie jest kiepskim pomysłem, daj im odpocząć i zregeneruj je - najlepiej zapuść naturalki.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 15:51   #11
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

Zbyt mocno i "chamsko" się malujesz kolor włosów do wymiany - dziewczyny dobrze prawią - mysi blond, może być średni, niekoniecznie ciemny. Może być jasny brąz, byle nie ciepły.
Wiemy na pewno, że nie pasują ci jaskrawe kolory
Masz fajne brwi
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-09, 16:26   #12
Trivedi
Raczkowanie
 
Avatar Trivedi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 259
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Zbyt mocno i "chamsko" się malujesz kolor włosów do wymiany - dziewczyny dobrze prawią - mysi blond, może być średni, niekoniecznie ciemny. Może być jasny brąz, byle nie ciepły.
Wiemy na pewno, że nie pasują ci jaskrawe kolory
Masz fajne brwi

W jakim sensie chamsko? Wulgarnie? Bo ja sie prawie wcale nie maluje, na tych dwoch zdjeciach makijaz zostal mi zrobiony na potrzeby zdjecia I wstawilam dla porownania, jak wygladam w makijazu, a jak bez I dziekuje za odpowiedz...
Jesli chodzi o wlosy, chcialam zapuszczac naturalne, ale dobija mnie chodzenie z odrostami... I poczytam o olejach, dzieki
__________________
Włosomaniaczka, zakochana w szwedzkich kryminałach, Bollywood i kosmetykach
Trivedi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 18:28   #13
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

Dodaj foty najpierw, bo ich roznorodnosc pomoże ocenić typ kolorystyczny, z opisu i obecnych zdjęć stawiam na cool summer albo soft summer, dlatego tak źle wyglądasz w kolorach włosów zbyt ciepłych i ciemnych. tj bordowy, ciemno brązowy. Kolor powinien oscylować wokol oprawy oczu i współgrać kolorystycznie z oczami i samą ich oprawą. W tym momencie masz brwi naturalne, a kolor wlosow bordowy, na innym zdjeciu wlosy cimniejsze od oprawy oczu, to prawie w 95% przypadkow zawsze wygląda źle i przytłacza twarz, porzasza, lub zażółca optycznie skórę.

Mysi brąz to nie jest kolor który należy tępić. Są typy urody, ktorym pasuje tylko taki, i chocby się palilo i waliło żaden inny nie podejdzie.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 08:16   #14
GwiazdkaZNiebaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

Hm..zgadzam się z poprzedniczką. Zmieniłabym kolor włosów. Taki bordowy w przy długich włosach nie wygląda moim zdaniem najlepiej. Może faktycznie przy innym kolorycie. Przytłacza Cię. Warto też zrobić porządek z brwiami.
Same włosy dociążyłabym jakoś. Bez urazy, ale są sianowate. Często też mam ten problem, ale mam inny typ włosów, który nie faluje wiec jest mi łatwiej. Niestety falowane puszą się bardziej i trzeba je okiełznać.

Masz też ładną buzią. Można byłoby delikatnie popracować bonzerem żeby ciut wymodelować twarz i ja lubię jak jest chociaż trochę różu na policzkach. Makijaż mi nie przeszkadza. Nosisz okulary więc nawet musi być intensywniejszy, żeby był widoczny
GwiazdkaZNiebaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 19:05   #15
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

Chyba sie tych zdjec nie doczekam, zrobilam wiec przerobki na tej najlepszej focie:
przyklady kolorow w strone ktorych moglabys zmierzac, cieplejsze i chlodniejsze, ale im kolor cieplejszy tm bardziej widać że jesteś typem chłodnym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg OOOO.jpg (51,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg OOOO1.jpg (263,7 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg OOOO2.jpg (313,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sofía_Vergara_May_2014_(cropped)aaa.jpg (138,9 KB, 57 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 19:25   #16
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

a taki byłby chyba najfajniejszy:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg OOOO4.jpg (495,6 KB, 67 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 14:56   #17
GwiazdkaZNiebaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

Ale super! Dobra robota! Naprawdę fajne pomysły
GwiazdkaZNiebaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 21:18   #18
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

Najładniej w jasnych mysich brązach
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 16:55   #19
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

Cytat:
Napisane przez Trivedi Pokaż wiadomość
Hej... Przybywam do Was z typowym problemem, jakich na metamorfozach wiele Chodzi mi dokładnie o to, jak mogłabym podkreślić trochę swoją urodę? Albo ''urodę'' dokładniej...
Może parę słów o sobie- mam 22 lata, prawie 23 () i nigdy nie uważałam się za osobę atrakcyjną... nie malowałam się, włosy zwykle spinałam w kucyk i wystarczało mi to. Do teraz.
Może opiszę to, czego może aż tak nie widać na zdjęciach:
-mam zielone oczy,które ostatnio starałam się podkreślać fioletowym cieniem, ale zwykle wyglądam jak pobita
-moje włosy wyglądają na fotkach na zniszczone, ale nie są- musicie mi uwierzyć na słowo

No dobra, to chyba tyle. Help?
jestes bardzo ladna, tylko te wlosy masz spuszone jak po trwalej nieudanej czy cos, musisz je wygladzac!! ja uzywam olejku kokosowego albo z loreala eliksir do wlosow z olejkami kwiatowymi 100ml - bardzooo wydajne!! no i ogolnie Twoja fryzura jakas dziwna i te wlosy na maksa Cie postrzaja, myslalam ze masz z 35-40 lat !!! przepraszam ale taka prawda.. ;( musisz cos z nimi zrobic koniecznie, uwazam, ze jak zrobisz blond pasemka to jeszcze bardziej te pasemka beda sterczec, bo beda suche, odzywiaj i nawilzaj te wlosy, bo ona są ważne w naszym wygladzie, jak włosy wygladaja źle, to wplywa to niekorzystnie na cały nasz wygląd! ja robilam analize u Marii, mozesz zobaczyc sobie jak ona to robi, jak swietnie opisuje wszystko i powiem Ci ze duzo mi pomogla jej analiza
http://foxyyhair.crazylife.pl/2015/0...ma-intensywna/ pozdrawiammm !!
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 08:28   #20
PieknaNaturalnie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

i co, zdecydowałaś się na coś konkretnego? Też myślę, że lepiej byłoby Ci w jaśniejszych włosach. Te są trochę zbyt intensywne do Twojej delikatnej urody
PieknaNaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 19:53   #21
Trivedi
Raczkowanie
 
Avatar Trivedi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 259
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

Dziewczyny, bardzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Holly, ten trzeci kolor jest cudowny Przepraszam za brak zdjec, ale odezwala sie moja alergia i moja twarz w tej chwili przypomna bardziej podrapany papier scierny niz twarz wiec wolalabym nie robic sobie zadnych zdjec bez makijazu. Ale juz jestem umowiona do fryzjerki na rozjasnianie wlosow efekt na pewno pokaze... jak przy okazji zrobie sobie keratynowe prostowanie
__________________
Włosomaniaczka, zakochana w szwedzkich kryminałach, Bollywood i kosmetykach
Trivedi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 07:16   #22
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

Cytat:
Napisane przez Trivedi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Holly, ten trzeci kolor jest cudowny Przepraszam za brak zdjec, ale odezwala sie moja alergia i moja twarz w tej chwili przypomna bardziej podrapany papier scierny niz twarz wiec wolalabym nie robic sobie zadnych zdjec bez makijazu. Ale juz jestem umowiona do fryzjerki na rozjasnianie wlosow efekt na pewno pokaze... jak przy okazji zrobie sobie keratynowe prostowanie
Tylko nie poniszcz włosów..
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 19:47   #23
choco star
Raczkowanie
 
Avatar choco star
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 83
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

przedewszystkim zmien styl bo ten na 3 zdjeciu pasuje bardziej 10 latce a wlosom przydalo by sie troche rozjasnienia i odżywienia
choco star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 07:14   #24
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Jaki typ urody, jaki makijaż?

jesteś bardzo ładna! ale..było by lepiej gdybyś
-mogła zamienić okulary na soczewki
-schudnąć kilka kg
-ubierać się bardziej kobieco, bo tak jak dziewczyny piszą strój który masz na zdjęciach pasuje dla 10 latki
jesli chodzi o makijaż to wydaje mi się, że pasowałyby Ci fiolety, śliwki, zgaszone róże.
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-04 08:14:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.