Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-02, 07:36   #2461
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ptaszysko jak oceniasz to masło do ciała ziaji - ukierunkowane ujędrnianie??? bo ja juz się czaje na to od kiedy usłuszałam o nim.
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 07:57   #2462
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ile w waszych drogeriach kosztuje masło Ziaji w czarnym opakowaniu? Widziałam dzisiaj w Naturze za 17.
Ines-ko!! W Euroaptece seria Re Build jest przez październik w promocji: http://www.euroapteka.pl/index.php?id=biuletyn_kos11
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 08:30   #2463
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

dziewczyny widze u was świetne zbiory też jestem fanka kosmetyków i stąd mam do was pytanie.... tak w przybliżeniu ile wydajecie na kosmetyki z ciągu tygodnia/miesiąca u mnie to tak w granicach 20-30 zł tygodniowo
Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 08:34   #2464
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
dziewczyny widze u was świetne zbiory też jestem fanka kosmetyków i stąd mam do was pytanie.... tak w przybliżeniu ile wydajecie na kosmetyki z ciągu tygodnia/miesiąca u mnie to tak w granicach 20-30 zł tygodniowo
zależy od miesiąca. W czerwcu wydałam ponad 500zł A tak to przeważnie jest 100 - 200 zł, ale mneij niż 100 też sie czasem zdaży
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 08:44   #2465
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
zależy od miesiąca. W czerwcu wydałam ponad 500zł A tak to przeważnie jest 100 - 200 zł, ale mneij niż 100 też sie czasem zdaży
hmmm mi sie zdarza koło 100 ale tylko gdy robie zakupy w Rossmannie lub Naturze...ale to tylko raz na jakiś czas bo w moim miasteczku nie ma tych sklepów a najbliższe są 15 km ode mnie...
Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 10:40   #2466
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Ptaszysko, co sadzisz o serum babuni Joanny i czy możesz porównać je z tym drugim serum Joanny ?

Możesz też napisac kilka slów o tych wszytskich "psikaczach" kallos? które to dokładnie produkty? jak je oceniasz?
Co do serow(chyba tak sie pisze serum w liczbie mnogiej ) Joanny to mam wszystkie i z wszystkich jestem zadowolona
To z serii Apteczka Babuni slicznie pachnie---mleko, miod i orzechy

Szczerze mowiac nie umiem ocenic kazdego z osobna bo uzywam ich na zmiane, zalezy na ktore mam ochotedzialaja swietnie bo ostatnio scinalam wlosy w marcu i do tej pory nie mam zadnego problemu z koncowkami, wszystkie sa gladkie, nie sianowate a wczesniej gdy nie uzywalam serow juz po okolo 2 miesiacach koncowki zaczynaly zyc wlasnym zyciem...

Moge dodac,ze te mniejsze 50 ml sa srednio wydajne, no ale kosztuje okolo 4-5 zl, wiec mozna im to wybaczyc
A to z serii Rzepa jest wydajne, ma 100 ml i ono troszke usztywnia koncowki, dyscyplinuje je, pozostale dwa nie maja takich wlasciowsci

A co do Kallosow--- mam nablyszczacz (boski!), olejek dwufazowy i olejek regeneracyjny
Nablyszczacz(ten pomaranczowy) jest bardzo udany, pachnie migdalowo, jeden psik wystarczy by nablyszczyc wlosy, pozostawia taki nienachalny polysk, wlosy sa pokryte lsniaca powloka, nie obciaza w ogoleTu jest moja recenzja:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18680

Mialam inne nablsyzczace ktore niby ozstawialy lustrzany, silniejszy blask,ale obciazaly mi wlosy,a ten jest tak posrodku---naturalnie nablyszcza i nie obciaza

Olejek dwufazowy (tezn zielono-niebieski, ktpory juz mi sie konczy) jest niewydajny, bo ja spryskuje nim wlosy kilkanascie razy
Uzywam go glownie na umyte, wilgotne wlosy kiedy nie chce mi sie nic z nimi robic. wprawdzie ich nie dyscyplinuje, ale cudownie wygladza, sa miekkie i jedwabiste w dotyku i ladnie blyszcza. CZasem tez spryskuje nim suche wlosy i tez swietnie sie spisuje. Ale najlepsze jest to,ze on w ogole nie obciaza---ja naprawde psikam na wlosy na raz kilkanascie dawek i one to przyjmuja bez protestu

A olejek regeneracyjny---hmmm w sumie nie mam jeszcze ostatecznego zdania, bardzo rzadko go uzywam, bo ostatnio mialam faze na wlosy 'wiatrem potargane' a on dziala na zasadzie jedwabiu Farouka czyli wygladza, nablyszcza i chroni no i on juz moze obciazyc, wiec trzeba racjonalnie dawkowac.
Warto sprobowac bo w hurtowniach fryzjerskich kosztuje okolo 8 -10 zl,a jest go 80 ml i jest diabelnie wydajny.

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Ptaszysko jak oceniasz to masło do ciała ziaji - ukierunkowane ujędrnianie??? bo ja juz się czaje na to od kiedy usłuszałam o nim.
Ladnie pachnie, anyzowo Jest niewydajne Przyjemnie chlodzi, ma fajna konsystencje,ale ujedrniania nie zauwazylamWiadomo jak z tym jestByc moze za krotko go uzywalam, nie wiem.....ale jakos specjlanie mi na tym nie zalezalo, kupilam z ciekaowosci
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 14:46   #2467
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

SPORTSMENKO mam pare pytan odnoscie twojej kolekcji wybacz ze tak dużo pytan ale jestem ciekawa
1.Vichy to w tym niebieskim chyba zel do twarzy?jak go oceniasz?zadowolona jestes?dobrze oczyszcza?
2. Rexona women...tej fioletowej jakos nigdy nie widzialam dobrze chroni?jakos fajnie pachnie?
3.ten szampon schauma czytalam o nim na KWC, same dobre opinie a co ty o nim powiesz?
4. podoba ci sie ten gliss kur psikacz? ja mam ten żółty bo wydawalo mi sie ze rozowy jest zbyt mdły zapachowo, a czy robi cos z wlosami?bo moj raczej nie... chociaz sa miękkie bardziej;]
5. co to za inny psikacz? to do włosów?jak sie to nazywa? no i oczywiscie czy fajny jest i ladnie pachnie ;];];];]
6. Elseve nie obciąża ci bardzo wlosow?bo tak slyszalam o tej odzywce
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-02, 15:16   #2468
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ptaszysko, dziękuję za odpowiedzi Z tego serum Joanny z pomarańczowa klapka tez byłam bardzo zadowolona
Dzieki za opisy kallosów - znalazłam ostatnio sklep z tymi kosmetykami wiec zbieram opnie kusi mnie nabłyszczacz
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 15:22   #2469
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dziękuję za info. Poszukam gdzieś tego masła Ziai taniej, bo nie lubię przepłacać, a auroapteki w mojej mieścinie nie ma.

Denat z moich włosów robi dosłowne siano. Będę musiała poszukać czegoś innego, bo po kilku godzinach nawet po delikatnym przygładzeniu woskiem puszą się niemiłosiernie.


Moja aktualizacja i nieplanowanym wypadom do drogerii mówię basta.
Pierwsze wrażenia z toniku Joanny; przerażający denat ,ale to tylko na skórę i chyba nie wysuszy i tak suchych już końców. Pachnie piwem, mydłem i czymś tam jeszcze.
Niebieski krem to Divine z Oriflame.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a 034.jpg (52,0 KB, 210 załadowań)
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 15:59   #2470
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
c.d.
opowiedz mi cos o tym matujacym mleczku???
pierwszy raz je widze ;p
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 15:59   #2471
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
opowiedz mi cos o tym matujacym mleczku???
pierwszy raz je widze ;p

i jeszcze o Biothermie Biopur

przepraszam za ten dubel...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-02, 16:11   #2472
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Denat z moich włosów robi dosłowne siano. Będę musiała poszukać czegoś innego, bo po kilku godzinach nawet po delikatnym przygładzeniu woskiem puszą się niemiłosiernie.
Ja chyba nigdy nie miałam nic do włosów, co by denata zawierało (albo sobie tego nie przypominam), bo zawsze się wystrzegam tego składnika we wszelkich kosmetykach, więc nie wiem jeszcze, czy mi zaszkodzi, czy nie. Oby nie, to serum ma świetne opinie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 17:16   #2473
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
SPORTSMENKO mam pare pytan odnoscie twojej kolekcji wybacz ze tak dużo pytan ale jestem ciekawa
1.Vichy to w tym niebieskim chyba zel do twarzy?jak go oceniasz?zadowolona jestes?dobrze oczyszcza?
2. Rexona women...tej fioletowej jakos nigdy nie widzialam dobrze chroni?jakos fajnie pachnie?
3.ten szampon schauma czytalam o nim na KWC, same dobre opinie a co ty o nim powiesz?
4. podoba ci sie ten gliss kur psikacz? ja mam ten żółty bo wydawalo mi sie ze rozowy jest zbyt mdły zapachowo, a czy robi cos z wlosami?bo moj raczej nie... chociaz sa miękkie bardziej;]
5. co to za inny psikacz? to do włosów?jak sie to nazywa? no i oczywiscie czy fajny jest i ladnie pachnie ;];];];]
6. Elseve nie obciąża ci bardzo wlosow?bo tak slyszalam o tej odzywce
Witaj. Ile pytań Już Ci mówię
1. Tak, to jest żel - pianka do mycia twarzy. Bardzo go cenię z jednego bardzo ważnego powodu - nie ma w składzie SLS (a ten składnik bardzo wysusza skórę) - to wielki plus, czego nie mają wiele żeli na sklepowych półkach. Ten żel zagościł w mojej łazience na stałe i napewno go nie zamienię na inny. Zapach nie jest miły, ale da się przyzwyczaić.
2. Rexona Women Sensity ma piękny delikatny zapach, czuć go na pachach nawet po dniu. Też go nie zamienię na inny
3. Co do tego szamponu hhmm... no właśnie, on ma wysokie oceny w KWC, ale po pierwszym umyciu włosy bardzo szybko przetłuściły się Jestem na etapie szukania idealnego szamponu i wciąż nie mogę znaleźć.
4. Gliss Kur "psikacz" taki średni, na włosach ma ładny, trwały zapach, ale troszkę obciąża włosy.
5. To nie jest psikacz, to jest serum nabłyszczające jest moim KWC. Wspaniale nabłyszcza włosy. Wystarczy nanieść je na suche włosy i rzeczywiście pięknie błyszczą Niestety jest drogi, kupiłam w sklepie fryzjerskim za jakieś 54zł... Bynajmniej jest wydajny.
6. Elseve jest zdecydowanie lepszy od Gliss Kurka, nie obciąża, wręcz przeciwnie, wydaje mi się, że włosy są jakby lżejsze
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 19:37   #2474
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Przyszla paczka z oeparol'ami i innymi Nie pytajcie co to elo-baza, bo dostalam w ramach gratisu... moze wy wiecie co to jest?
ROC - to Keops, deo w kulce, faktycznie bezzapachowy, bardzo malutki w szklanym, estetycznym opakowaniu. Reszta: testerek kremu rozanego hauschki, zel pod oczy oeparol. Sadzilam ze balsamy beda wieksze a to takie malenstwa
Pomadka oeparol - bez filtra juz ma u mnie 5 * Dzis test balsamów, jutro fluid Biodermy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT7686.JPG (66,2 KB, 196 załadowań)
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 19:49   #2475
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Przyszla paczka z oeparol'ami i innymi Nie pytajcie co to elo-baza, bo dostalam w ramach gratisu... moze wy wiecie co to jest?
ROC - to Keops, deo w kulce, faktycznie bezzapachowy, bardzo malutki w szklanym, estetycznym opakowaniu. Reszta: testerek kremu rozanego hauschki, zel pod oczy oeparol. Sadzilam ze balsamy beda wieksze a to takie malenstwa
Pomadka oeparol - bez filtra juz ma u mnie 5 * Dzis test balsamów, jutro fluid Biodermy
Pomadka oeparolu smarowala mnie moja mama jak bylam mala
teraz ich pomadka jest dla mnie najlepsza na swiecie uwielbiam jej mily zapach,zawsze bede do niej wracac
obecnie tez jej uzywam.
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 19:51   #2476
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Przyszla paczka z oeparol'ami i innymi Nie pytajcie co to elo-baza, bo dostalam w ramach gratisu... moze wy wiecie co to jest?
ROC - to Keops, deo w kulce, faktycznie bezzapachowy, bardzo malutki w szklanym, estetycznym opakowaniu. Reszta: testerek kremu rozanego hauschki, zel pod oczy oeparol. Sadzilam ze balsamy beda wieksze a to takie malenstwa
Pomadka oeparol - bez filtra juz ma u mnie 5 * Dzis test balsamów, jutro fluid Biodermy
Psycho, spadasz mi z nieba Jestem fanką Twoich wszelakich zbiorów -lubię kropka w kropkę to, co Ty!
Napisz proszę, gdzie zamówiłaś oeparole? Chodziłam pół dnia po stacjonarnych aptekach i niestety ani słychu ani widu szczególnie jeśli chodzi o produkty pod oczy. Daj koniecznie znać jak się sprawuje ta seria
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 19:56   #2477
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Psycha gdzie składałaś zamówienie?
http://www.blaufarma.pl/index.php?pr=1
Elo-baza krem intensywnie natłuszczający jest emulsją wody w oleju (w/o). Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom działa natłuszczająco, nawilżająco i kojąco, minimalizując dyskomfort suchej i wrażliwej skóry twarzy i ciała. Zapewnia skuteczną ochronę przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.
Elo-baza krem intensywnie natłuszczający nie zawiera substancji zapachowych. Preparat może być zalecany osobom ze skłonnościami alergicznymi.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 20:04   #2478
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Napisze jak sie sprawują.. chociaz zapach balsamu juz teraz mi się nie podoba na noc jednak dobry
Serie oeparol kupisz w sklepie firmowym, albo w lekoladnia.pl i aptekawsieci.pl - mają komplet

Estello, zamowienie składałam w aptekawsieci.pl
Dziekuje za opis elo-bazy, na twarz chyba nie zaryzykuje
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 21:43   #2479
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

W pielęgnacji zaszły pewne zmiany.
1. żele pod prysznic
2. balsamy, masła i oliwka do ciała
3. maseczki do twarzy, szampon i pianka do depilacji
4. samoopalacze
5. smarowidła do ust
6. pielęgnacja twarzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg to i owo 228.jpg (79,7 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg to i owo 229.jpg (88,5 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg to i owo 230.jpg (80,4 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg to i owo 231.jpg (77,6 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg to i owo 232.jpg (62,1 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg to i owo 242.jpg (67,1 KB, 184 załadowań)
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-02, 21:47   #2480
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

7. mleczka do demakijażu, kremy do stóp, pasta do zębów i antypespirant
8. płyn do kąpieli, krem na wypryski, pasta i guma do włosów


Wsio. Coś sporo się tego nazbierało W tym miesiącu planują zakup pasty do zębów i żelu do twarzy, bo obecnie jestem spłukana i do tego szykują inne wydatki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg to i owo 243.jpg (69,7 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg to i owo 245.jpg (81,2 KB, 130 załadowań)
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 22:23   #2481
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hohoho, ale wysyp fotek nastąpił Ładne zbiorki dziewczyny

Małgosia*79 co to jest ta niebieska tubka Clinique na tej fotce? I jak oceniasz krem pod oczy Dermedic, bo się nad nim zastanawiam od jakiegoś czasu http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5430242
I jak się sprawuje Avenka z tej fotki? http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5430261
Clinique to jest miniaturka turnaraund concentrate. Była dołączona do zestawu mini trzech kroków. Tylko 15 ml ale bardzo wydajne, chociaż ja tego zbyt regularnie to nie używam.

Co do kremu Dermedica pod oczy to jestem bardzo zadowolona. To już moje drugie opakowanie. Jak dla mnie to bardzo dobrze nawilża. Jest bardzo delikatny taki kremo-żel. Dobrze się wchłania i bez problemu można wykonać makijaż. Używam go tylko kiedy jest w miarę ciepło tzn od wiosny do jesieni. Niestety jest trochę drogi, bo 15g jest w podobnej cenie jak normalne opakowanie kremu do twarzy, ale za to jest bardzo wydajny.

A jeśli chodzi o krem Avene, to też jestem zadowolona. To jest bardzo wychwalany na wizażu Hydrance Optimale Legere. I to również jest moje drugie opakowanie tego kremu. Używałam go latem i spisywał się całkiem nieźle. Delikatny, szybko się wchłania. Moja cera mieszana przez jakieś 3-4 godziny zostawała ładnie matowa i taka rozświetlona. Teraz go zdradziłam na rzecz nowości z Vichy.

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
opowiedz mi cos o tym matujacym mleczku???
pierwszy raz je widze ;p
Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
i jeszcze o Biothermie Biopur

przepraszam za ten dubel...
To mleczko matujące z Erisa to stara wersja, w opakowaniu przed metamorfozą. Niestety w zeszłym roku Pani Eris postanowiła odświeżyć opakowania a przy okazji trochę pozmieniała również skład kosmetyków. W moim odczuciu nie wyszło to na dobre. To nowe mleczko różni się od tego starego i jak trafiłam w L'eclercu na starą wersję to od razu kupiłam 3 opakowania. Dla mnie ta stara wersja jest genialna. Gęste dobrze zmywa podkład i puder, nadaje się do demakijażu oczu bo nie szczypie i nie powoduje chwilowego zamglenia oczu. KWC ma również bardzo dobre opinie. Niestety więcej już go nie będzie bo to nowe coś to już nie to samo.

A jeśli chodzi o Biotherm Biopur to nie jestem zadowolona. Dobrze, że to tylko mini produkt bo gdybym kupiła pełnowymiarowe opakowanie to bym się wkurzyła. Niby jest to delikatny fluid, który ma matować. Niestety nie bardzo mogłam to zauważyć, bo buźka jakoś tak brzydko się błyszczy. Jak dotykam policzka czy czoła to czuję, że skóra jest sucha i nie ma sebum. Więc chyba jakiś chwilowy efekt matujący jest, ale po godzinie niestety pojawia się sebum i u mnie nie za ciekawie to wygląda. Buźka błyszczy mi się okrutnie. Dlatego też używam go ostatnio na noc. Ostatnio zauważyłam, że jakoś mnie szczypie gdy smaruję nim twarz. Zobaczyłam, że na 4 miejscu w składzie ma alcohol denat.

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Ptaszysko, co sadzisz o serum babuni Joanny i czy możesz porównać je z tym drugim serum Joanny ?

Możesz też napisac kilka slów o tych wszytskich "psikaczach" kallos? które to dokładnie produkty? jak je oceniasz?

Małgosia*79 - napisz coś o odzywce garnier, tej lekkiej nowej
Tą maseczkę Garniera to kupiłam niedawno i zdążyłam użyć jej tylko 2 razy. Maseczka rzeczywiście jest lekka nie obciąża włosów. Producent obiecuje długotrwałe wygładzenie i odporność na wilgotność powietrza. He he to można wsadzić między bajki. Dzisiaj było w wawie pochmurno i deszczowo i moje włosy jak zwykle pod wpływem wilgoci napuszyły się i zaczęły lekko falować. Maseczka w żaden sposób temu nie zapobiegła. Jak na razie nie różni się ona niczym od odżywki. No może tylko ceną, bo maseczka jest o jakieś 2-3 złote droższa od odżywki.
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 07:55   #2482
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
W pielęgnacji zaszły pewne zmiany.
1. żele pod prysznic
2. balsamy, masła i oliwka do ciała
3. maseczki do twarzy, szampon i pianka do depilacji
4. samoopalacze
5. smarowidła do ust
6. pielęgnacja twarzy
Jestes zadowolona z tych produktów Faberlic?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 08:13   #2483
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Małgosia*79 dziękuję
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 12:54   #2484
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dziewczyny, niektore z Was pisaly o miniaturowych zestawach Clinique Turnaround i chcialam zapytac w ktorych drogeriach/perfumeriach i czy nadal mozna je kupic ?
Moze w Krakowie bym dopadla bo w Rzeszowie nie ma, sa tylko 3 kroki a na tych ostro sie zawiodlam

__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 14:32   #2485
Patrycja_1708
Zadomowienie
 
Avatar Patrycja_1708
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 347
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Chciałabym dowiedzieć się od kogoś cos na temat odbytego stażu w salonie kosmetycznym? Ja zaczynam we wtorek i tak sie zastanawiam czy trzeba powtarzać jakieś wiadomości? Szkołę kosmetyczna skonczyłam w maju więc troszke czasu minęło a przez ten czas tyle zapewne nowości weszło na rynek ze szkoda gadac.Czy ktos wie moze cos na ten temat?Bardzo proszę o odpowedz bądz kontakt ze mną na gg 3370838.Z góry wielkie dzięki i pozdrawiam.
Patrycja_1708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 14:36   #2486
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Załączam fotki kosmetyków, które dołączyłam w ostatnich dniach do mojej pielęgnacji. Niczego nie kupiłam, wyciągam zapasy
Na pierwszym zdjęciu wszystko do twarzy, na drugim włosy, kąpiel, stopy, biust i inne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a.JPG (44,0 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1aa.JPG (44,9 KB, 186 załadowań)
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 15:07   #2487
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Załączam fotki kosmetyków, które dołączyłam w ostatnich dniach do mojej pielęgnacji. Niczego nie kupiłam, wyciągam zapasy
Na pierwszym zdjęciu wszystko do twarzy, na drugim włosy, kąpiel, stopy, biust i inne
Mamy podobne kafelki
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 16:15   #2488
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

dziekuje sportsmenko za odpowiedz
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 18:42   #2489
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ptaszysko w Sephorach i Galeriach Centrum(tu troche drożej) dostaniesz zestawy Clinique - Turnaround jest w niebiesko białej kosmetyczce.

Małgosia, czy maseczka Lorys jest coś warta?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 19:21   #2490
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Malgosiu

dziekuje za odpowiedz.
to pewnie ten alkohol wysusza ci skore,jestem tego pewna...zreszta gdzies czytalam ze gdy w produktach antytradzikowych/do skory miesz jest alk. to one na pewno nie beda sie dobrze spisywaly poniewaz on wlasnie niweluje sebum ale tylko na jakis czas a potem nastepuje jego (sebum) dwukrotnie wieksze wydzielanie...taka reakcjia obronna skory.
lepiej postawic na delikatniejsze preparaty,a efekty na 100% beda lepsze
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.