NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III. - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-29, 05:58   #4231
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość
moja aktualizacja... troche slaba jakos fotek ... ale swiatlo bylo kiepskie ;/
Świetna aktualizacja Paleta Dior cudna

ooo sandy sky A co sie znajduje na prawo od nich????
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 09:08   #4232
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

tysiaka nie wydalam isa dora to prezent pod choinke numerek 6 sandy sky zgadza sie palete diora upolowalam na wolnoclowce nie byla jakos porazajaco droga pierwszy raz moja stycznosc z diorem i przyznam,ze cienie mieciutkie i tusz super...
kasiasiar dzieki a na prawo od isa dory jest korektor bourjois , loreal, tusz buorjois ( nawiasem mowiac kompletna porazka) revlon colorstay, kulki apc nr 0 i mieszanka skomponowana, i na koncu 2 paletki cieni z gazety " swiat kobiety " ,
na dole podwojna kredka bourjoise swietna bo biala jest z niebieska poswiata co lepiej wydobywa biel oka,
kasiek1122 wierz mi moje zbiory sa mizerne biarac pod uwage kolekcje no Anci, Maji55, czy Agi...
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 09:21   #4233
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość
tysiaka nie wydalam isa dora to prezent pod choinke numerek 6 sandy sky zgadza sie palete diora upolowalam na wolnoclowce nie byla jakos porazajaco droga pierwszy raz moja stycznosc z diorem i przyznam,ze cienie mieciutkie i tusz super...
kasiasiar dzieki a na prawo od isa dory jest korektor bourjois , loreal, tusz buorjois ( nawiasem mowiac kompletna porazka) revlon colorstay, kulki apc nr 0 i mieszanka skomponowana, i na koncu 2 paletki cieni z gazety " swiat kobiety " ,
na dole podwojna kredka bourjoise swietna bo biala jest z niebieska poswiata co lepiej wydobywa biel oka,
kasiek1122 wierz mi moje zbiory sa mizerne biarac pod uwage kolekcje no Anci, Maji55, czy Agi...
ja uważam, że lepszy przemyślany zbiór - taki jak Twój niż tona kosmetyków, których się używa od czasu do czasu lub wcale i tylko leżą i się starzeją. Poza tym masz kosmetyki bardzo dobrej jakości sama mam raczej spory zbiór szczególnie cieni ale gdyby nie to, że chcę się zająć wizażem i tak sobie chomikuję to pewnie chciałabym mieć taki zbiór taki jak Ty może odrobinkę większy
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 09:24   #4234
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Larissa123 Pokaż wiadomość
Chyba nastąpiła mała przerwa w zbiorach kosmetycznych. To może pokażę moje styczniowe nabytki:

1.korektor punktowy clinique;
baza pod makijaż MAC z filtrem SPF 50
korektor w pędzelku Guerlain
pomadka Lancome color fever shine z limitowanej kolekcji L.U.C.I

2. puder sypki estee lauder, multi dimension loose powder
dwa róże bourjois
błyszczyk Calvin Klein w pięknym różu wpadającym we wrzos

3. próbka pomadek chanel.
Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Wiem, że już luty prawie, ale wcześniej nie miałam okazji zrobić zdjęć. Moje grudniowo-styczniowe zakupy. Nic specjalnego, parokrotnie wklejane pewnie, ale jak chwalić się to chwalić
Dziewczyny, a jakie to róże Bourjois, możecie podać numerki i jaki daja efekt? Szukam jakiegoś wpadajacego w delikatną brzoskwinkę, trochę rozświetlającego.
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 09:28   #4235
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Yenn, taki efekt daje nr 03, z tego co pamiętam. Mocno rozświetla (mocno jak na róże Bourjois), jest właśnie taki lekko brzoskwiniowy
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 09:40   #4236
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

3 (mam ją od grudnia i już stwardniała o_0) i 16. 3 jest brzoskwiniowa. Jednak nim stwardniała, to można było przesadzić i efekt był jakby sobie naciapać pomarańczowego koloru. Teraz jest bardzo subtelny i trzeba się nieźle namazać, żeby coś było widać niż lekki poblask. 16 to odcień różu. Łudziłam się, że ma coś z pomarańczemm koralem lub morelą wspólnego, ale niestety nie ma i poleci w świat. Marzy mi się jeszcze 35. Gdzieś pod skórą czuję, że ten kolor to będzie to czego szukam.
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 09:46   #4237
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Yenn, taki efekt daje nr 03, z tego co pamiętam. Mocno rozświetla (mocno jak na róże Bourjois), jest właśnie taki lekko brzoskwiniowy
Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
3 (mam ją od grudnia i już stwardniała o_0) i 16. 3 jest brzoskwiniowa. Jednak nim stwardniała, to można było przesadzić i efekt był jakby sobie naciapać pomarańczowego koloru. Teraz jest bardzo subtelny i trzeba się nieźle namazać, żeby coś było widać niż lekki poblask. 16 to odcień różu. Łudziłam się, że ma coś z pomarańczemm koralem lub morelą wspólnego, ale niestety nie ma i poleci w świat. Marzy mi się jeszcze 35. Gdzieś pod skórą czuję, że ten kolor to będzie to czego szukam.
O, dzięki A wiecie jakie sa kolory 10 i 11? Ceglaste? Brązowe?
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 09:49   #4238
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Oj nie wiem. Na starcie wypadły z obszaru zainteresowania, bo wydawały się za ciemne.
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 09:58   #4239
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze nabytki
Napisz coś proszę o tym cytrynowym błyszczyku Niebo....Parę razy już go oglądałam w Rossmanie

A takie podkład to pierwszy raz widzę...jest lekki?
calma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 09:59   #4240
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Yenn, jeśli Ci to pomoże, wklejam zachomikowane zdjęcia róży Bourjois. Kilka z Allegro, kilka - wizażanek (niestety nie wiem, których).

P.S. Mam na dysku ponad 500 zachomikowanych zdjęć kolorówki
I to tylko zdjęcia róży i rozświetlaczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg róże Bourjois.jpg (62,6 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg róże Bourjois2.jpg (41,6 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg róże Bourjois3.jpg (49,5 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg róże Bourjois4.jpg (90,4 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bourjois 03 i 33.jpg (46,8 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bourjois 95, 12 i 03.JPG (61,6 KB, 61 załadowań)
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 10:04   #4241
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
oczywiście, że nie mój, a co jesteś jej adwokatem?
jeśli kogoś uraziłam swoim komentarzem to barrdzo przepraszam

po prostu podziwiam jej kolekcję i zazdroszę, że może wydać tyle na kosmetyki
Gryzaczek mieszka i pracuje w Bristolu - w Uk inna rzeczywistość niż w PL
Więsze zarobki, a do tego przeważnie tańsze kosmetyki niż w PL (np. Bourjois) - raj na ziemi.

Gryzaczku - moge Cie nazwać prawie-sąsiadką mojego TZ. On jest w Bridgwater, miasteczku ok 30km od Bristolu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 10:09   #4242
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Podoba mi się 34 i 17, już od dawna planuję je kupić ale zawsze wpadnie mi w ręcę coś innego....


Przy okazji...
Ostatnio widziałam nowo-otworzone duże stoisko Mac'a we wrocławskiej Magnolii. Nie zachodziłam, bo się spiepszyłam ale w środku pustki....czyżby odstraszały ceny?
calma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 10:13   #4243
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jakie to róże Bourjois, możecie podać numerki i jaki daja efekt? Szukam jakiegoś wpadajacego w delikatną brzoskwinkę, trochę rozświetlającego.
Może nr 35? 03 wcale nie jest taki rozświetlający, na mojej skórze to niemalże mat.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Yenn, jeśli Ci to pomoże, wklejam zachomikowane zdjęcia róży Bourjois. Kilka z Allegro, kilka - wizażanek (niestety nie wiem, których).
Jedno moje.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 10:15   #4244
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Yenn, jeśli Ci to pomoże, wklejam zachomikowane zdjęcia róży Bourjois. Kilka z Allegro, kilka - wizażanek (niestety nie wiem, których).

P.S. Mam na dysku ponad 500 zachomikowanych zdjęć kolorówki
I to tylko zdjęcia róży i rozświetlaczy
OMG, Rachelo, jesteś boska A chciałoby Ci się wkleić te zdjecia w odpowiednim wątku? http://www.wizaz.pl/forum/showthread...etyki+bourjois Albo ja to moge zrobić, za Twoim pozwoleniem I chętnie usmiechnełabym się o te 500 zdjęć rozświetlaczy


BTW, zachecam do zamieszczania w tym watku swoicj kosmetyków Bourjois

EDIT: na tym zdjęciu http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6426993 na najbardziej pomarańczowe wygladają 10, 11, 32 i 85 Wyprawa do drogerii wydaje sie być nieuchronna
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 10:19   #4245
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jedno moje.
Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
OMG, Rachelo, jesteś boska A chciałoby Ci się wkleić te zdjecia w odpowiednim wątku? http://www.wizaz.pl/forum/showthread...etyki+bourjois Albo ja to moge zrobić, za Twoim pozwoleniem I chętnie usmiechnełabym się o te 500 zdjęć rozświetlaczy

BTW, zachecam do zamieszczania w tym watku swoicj kosmetyków Bourjois
Wklejaj, nie ma sprawy
Dużo zdjęć mam z wątku o rozświetlaczach i różach, dużo z internetu... Jeśli chcesz, mogę Ci je przesłać. Poproszę maila

Ja tymczasem idę zrobić zdjęcie swoim burżujom.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 10:22   #4246
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Wklejaj, nie ma sprawy
Dużo zdjęć mam z wątku o rozświetlaczach i różach, dużo z internetu... Jeśli chcesz, mogę Ci je przesłać. Poproszę maila

Ja tymczasem idę zrobić zdjęcie swoim burżujom.

Dziękuję ślicznie
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2008-01-30 o 11:00
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 10:33   #4247
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jakie to róże Bourjois, możecie podać numerki i jaki daja efekt? Szukam jakiegoś wpadajacego w delikatną brzoskwinkę, trochę rozświetlającego.
Yennefer moje róże burżujki mają numery 32 -Ambre D'or i 16- Rose. Ten 32 w pojemniczku wygląda na dość ciemny, ale na policzkach daje właśnie taki lekko brzoskwiniowy efekt. A jak nałożyć go więcej to daje efekt nawet takiej mocno przejrzałej brzoskwini. Nie jest matowy, ma maleńkie drobinki, do rozświetlenia w sam raz.

Edytowane przez Larissa123
Czas edycji: 2008-01-29 o 10:37 Powód: zapomniałam coś napisać:-)
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 10:47   #4248
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

hosenka bardzo mi milo.... to pewnie dajesz liste TZ i dostajesz dostawy z ANglii
to prawda czlowiek nie czuje tak bardzo,ze sie wykosztowuje pozwalajac sobie na jakis kosmetyk, od wczoraj to mam raj na ziemi bo mi bootsa zaopatrzyli w vichy, lrp i lumene
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 10:49   #4249
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Larissa123 Pokaż wiadomość
Yennefer moje róże burżujki mają numery 32 -Ambre D'or i 16- Rose. Ten 32 w pojemniczku wygląda na dość ciemny, ale na policzkach daje właśnie taki lekko brzoskwiniowy efekt. A jak nałożyć go więcej to daje efekt nawet takiej mocno przejrzałej brzoskwini. Nie jest matowy, ma maleńkie drobinki, do rozświetlenia w sam raz.
Dzięki, ten 32 podoba mi się na zdjeciu
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 10:52   #4250
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość
hosenka bardzo mi milo.... to pewnie dajesz liste TZ i dostajesz dostawy z ANglii
to prawda czlowiek nie czuje tak bardzo,ze sie wykosztowuje pozwalajac sobie na jakis kosmetyk, od wczoraj to mam raj na ziemi bo mi bootsa zaopatrzyli w vichy, lrp i lumene
heh no niestety, wizyty w Bootsie czy Superdrug to zbyt wiele dla niego Dlatego zaopatruję się sama będąc u niego od czasu do czasu, na szczęście licząc na wsparcie ze strony jego portfela
Dobrze, że biedaczek nei ma Body Shopu u siebie w miasteczku - bo bym go zamęczyła Ale za to jak przylatuję, to wizyta w Taunton jest obowiązkowa - jest tam TBS a Boots i Superdrug są o wiele większe niż w Bridgwater Ostatnio miałam miłą niespodziankę bo u TZ otworzyli Claire's - a tam tyle cudeniek wliczając oczywiście smackersy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 12:04   #4251
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Przetestowalam ta baze Lancome. Test zdany Zaczne od tego ze ja nigdy nie mialam bazy pod makijaz i nie mam porownania z bazami innych firm. Tak jak Larissa napisala baza ma forme przezroczystego zelu, po zastosowaniu buzia jest idealnie gladka i milutka w dotyku. Pory staja sie znacznie mniej widoczne i o dziwo nawet zmarszczki mimiczne jakby znikly Przed nalozeniem podkladu zawsze przecieram twarz tonikiem tej samej firmy ale nie jest to tonik matujacy, wiec lekkie blyszczenie jest po tej bazie twarz jest idealnie matowa, i tym faktem bylam raczej zdziwiona bo jak ja nakladalam to mialam wrazenie ze baza jest tlusta, ale to pewnie przez ilosc zawartych w niej tych silikonow. Aplikacja bazy idealna Paluszki suna jak po maselku Bardzo dobrze nawilza. Podklad (ja uzywam Lancome Teint Idole Ultra) rozprowadza sie znacznie latwiej i po nalozeniu przepieknie wyglada. Zauwazylam ze dzieki niej znacznie dluzej trzymaja sie cienie do powiek. Co do podkladu to ciezko mi powiedziec czy przedluza jego zywotnosc bo nigdy nie mialam problemu z tym podkladem i spokojnie bez bazy wytrzymywal 10 h, ale musze stwierdzic ze buzia lepiej wyglada po zastosowaniu bazy Sprobuje jeszcze zastosowac pod Double Wear EL, bo bardzo bylam z tego podkladu niezadowolona i na mojej twarzy nie wytrzymywal nawet 2 h wiec to dopiero bedzie chrzest
Ale poki co i tak jestem z niej jak najbardziej zadowolona. Warto kupic.
Aha buteleczka z pompka, dozuje odpowiednia ilosc bazy , jedno nacisniecie spokojnie starcza na cala twarz

Dziekuje Chyba [przy nastepnej wizycie na wolnocłówce skuszę się na tą bazę
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 12:04   #4252
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość
moja aktualizacja... troche slaba jakos fotek ... ale swiatlo bylo kiepskie ;/

Bardzo fajna aktualizacja i powiem Ci że z nieba mi spadasz bo chcę sobie kupić kulki APC. Widzę, że masz odcień 01 jak on się sprawuje? Mozna go dawać na całą twarz? No i... wiem, że to może dziwne pytanie ale, ile miałas kulek różowych bo one u mnie wylecą do razu i nie wiem czy zamawiac zestaw specjalny na stronie producenta czy kupić w GC.

Pozdrawiam!
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 12:39   #4253
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

katarina.. 01 apc mozesz spokojnie omiatac cala twarz nie daje koloru a przy tym nie jest brokatowy bo tego nienawidze, teraz jestem w pracy ale wieczorem policze dla Ciebie kulki i napisze ile jest jakiego koloru ... z apc polecam rowniez blyszczyki zapomnialam wkleic a sa super sliczne kolory i sie nie kleja
hosenka ja do body shopu sie przymierzam bo urzekaja mnie zapachy za to Claire's nie wiem czemu jeszcze nie spotkalam chyba slepa jestem
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 12:45   #4254
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość
hosenka ja do body shopu sie przymierzam bo urzekaja mnie zapachy za to Claire's nie wiem czemu jeszcze nie spotkalam chyba slepa jestem

Na lotnisku w Bristolu jest - w mieście pewnei też - możesz sprawdzić na stronie Claire's (o ile dobrze pamietam mozna tam wyszukac sklepy)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 12:49   #4255
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

hosenka dzieki
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 12:51   #4256
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość
hosenka dzieki
http://www.claires.com/mapsearchadva...its=mi&x=0&y=0
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 13:18   #4257
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

wrzucam moja styczniowa aktualizacje kurcze miałam sie ograniczać w kolorówce specjalnie nawet na ten watek tak czesto nie wchodziłam ale i tak to nic nie dało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06143.jpg (88,6 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06144.jpg (96,6 KB, 214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06146.jpg (104,7 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06148.jpg (93,1 KB, 239 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06139.jpg (54,1 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06135.jpg (58,6 KB, 258 załadowań)
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 13:21   #4258
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
wklejam moją styczniową aktualizacje
ale to nie ten watek

Pielęgnację wklejamy tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=166352
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 13:26   #4259
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Istnieje taka niepisana zasada, że forumowiczki nie "rozliczają się" z wydawanych przez inne osoby pieniędzy, jakoś wtedy jest zawsze przyjemniej a zachwyt nad kosmetycznymi cudeńkami można wyrazić w bardziej neutralny i sympatyczny sposób, bez wprowadzania kalkulacji i ewentualnych tłumaczeń.
Tyle z mojej strony
Tez tak uwazam

A tak nawiasem... dziewczyny wspaniale aktualizacje,i te tansze i te drozsze

I moje pytanie: Larissa co sadzisz o szmince Lancome Color fever Shine?
Chodzi mi o to czy rzeczywiscie ma taki wspanialy polysk,i czy nawilza,jest kremowa czy raczej transparentna?

Mi sie marzy kolor Apricot haze-cudowny pomarancz

Buzichocho: jaki jest nr.paletki Lancome z cienami? Mialabym taka malutka prosbe... wkleilabys fotke jak kolory prezentuja sie na skorze?
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~

Edytowane przez meri99
Czas edycji: 2008-01-29 o 15:04
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 13:29   #4260
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
i jeszcze błyszczyki

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
ale to nie ten watek

Pielęgnację wklejamy tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=166352
wiem wiem wizaz mi dzisiaj wariuje...załaczniki ładuja sie po 10min i jeszce nie te cholera co trzeba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06130.jpg (54,3 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06133.jpg (70,6 KB, 203 załadowań)

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2008-02-02 o 23:45 Powód: Post pod postem.
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.