Clinique - kolorówka - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-05, 21:07   #4291
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Clinique - kolorówka

Majade takie 2w1 mam jeden tester, właśnie taką dwójkę: jest malutki róż, obok takiej samej wielkości brązer, w jednym, zamykanym opakowaniu. akurat mam róż pink blush i brązer mocha pink. Kolory odrobinę dla mnie za ciepłe, dlatego zasanawiam się nad zestawem iced lotus/sunkissed

PS. nie sugerujcie się tymi (przekłamanymi) kolorami. mam nieodpowiednie oświetlenie do takich zdjęć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_6717.JPG (98,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_6718.JPG (101,6 KB, 16 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 21:10   #4292
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
Majade takie 2w1 mam jeden tester, właśnie taką dwójkę: jest malutki róż, obok takiej samej wielkości brązer, w jednym, zamykanym opakowaniu. akurat mam róż pink blush i brązer mocha pink. Kolory odrobinę dla mnie za ciepłe, dlatego zasanawiam się nad zestawem iced lotus/sunkissed
Zestaw może być faktycznie super Lodowato chłodny
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 07:31   #4293
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Clinique - kolorówka

Buttermilk na Tru
http://www.strawberrynet.com/product...47724&goChar=C
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 07:58   #4294
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Vril go chciała. Napiszę do Niej PW.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 07:59   #4295
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Kto mi Mleczaka wykupil na Tru????????!!!!!!!!!

Ludzie no, pol godziny, czy wyscie poszaleli??? Ani jeden nie zostal, ile oni ich mieli, trzy na krzyz???
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 08:05   #4296
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Clinique - kolorówka

o matko faktycznie, już go nie ma... pewno mi napiszą, że sorry, out of stock

vril
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 08:30   #4297
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Clinique - kolorówka

Vril

Przyznaję się - to nie ja.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 08:34   #4298
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
mam zdjęcia - dziwnie wyglądają żółtawe i niebieskie usta. Malwiiina, chyba lepszy różowy



wezme roz

EDIT: juz sobie kupiłam....nie ma
chyba w nocy był FPL w jasnym kolorku, ale tez juz nie ma
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 08:44   #4299
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Clinique - kolorówka

może mleczak zniknął przez problemy techniczne.. W końcu jak się klikało nie pojawiało się zdjęcie produktu tylko sam kolor (widzialny w pikselach, bo się rozrastał...) więc może to kwestia tego poprawią i wróci
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 08:46   #4300
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Dobrze, ze chociaz wy ustrzelilyscie
Na pewno sie jeszcze pojawi, przeciez dziad nie bedzie mi uciekal do szlabana
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 08:49   #4301
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dobrze, ze chociaz wy ustrzelilyscie
Na pewno sie jeszcze pojawi, przeciez dziad nie bedzie mi uciekal do szlabana
chyba nie tak dużo wizażanek go wzięło.. ja nie bo mi niezbyt potrzebny taki kolor (chyba )
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 08:50   #4302
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
może mleczak zniknął przez problemy techniczne.. W końcu jak się klikało nie pojawiało się zdjęcie produktu tylko sam kolor (widzialny w pikselach, bo się rozrastał...) więc może to kwestia tego poprawią i wróci

Jak kliknęłam na link to miałam to samo. Więc Vril - patrz i sprawdzaj, bo może rzeczywiście to problem natury technicznej.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 09:40   #4303
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: Clinique - kolorówka

Od dziś dołączam do klinikomaniaczek. Wczoraj z ciekawości kupiłam podkład Superbalanced, odcień 01 (petal) i okazuje sie ze trafiony zakup. Super konsystencja. Nie moge powiedzieć że świetnie kryje, bo pojedyncze mankamenty potraktowałam korektorem. Ale mimo wszystko jestem zadowolona. Tylko myślałam że odcień bedzie jaśniejszy, ale dla mnie każdy podkład jest za ciemny.
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 09:45   #4304
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dobrze, ze chociaz wy ustrzelilyscie
Na pewno sie jeszcze pojawi, przeciez dziad nie bedzie mi uciekal do szlabana
Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Jak kliknęłam na link to miałam to samo. Więc Vril - patrz i sprawdzaj, bo może rzeczywiście to problem natury technicznej.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
może mleczak zniknął przez problemy techniczne.. W końcu jak się klikało nie pojawiało się zdjęcie produktu tylko sam kolor (widzialny w pikselach, bo się rozrastał...) więc może to kwestia tego poprawią i wróci
no to mleczak nie ma wyjscia, musi sie szybko pojawić!
kurcze, szkoda, mogłam kliknac 2 sztuki, nie spodziewałam sie (aczkolwiek nie wiem, czy mój w ogole bedzie, na razie piszą, że przetwarzają płatność)
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 10:30   #4305
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Blablak Pokaż wiadomość
Od dziś dołączam do klinikomaniaczek. Wczoraj z ciekawości kupiłam podkład Superbalanced, odcień 01 (petal) i okazuje sie ze trafiony zakup. Super konsystencja. Nie moge powiedzieć że świetnie kryje, bo pojedyncze mankamenty potraktowałam korektorem. Ale mimo wszystko jestem zadowolona. Tylko myślałam że odcień bedzie jaśniejszy, ale dla mnie każdy podkład jest za ciemny.

super konsystencja??? Jak go nakładasz??
Ja za pomoca opuszków palców i wszystko mi sie rozlewa Juz nie mówiac o otworku butelki- cały umaziany
Jak dla mnie to ociupinke za rzadki ten podkład
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 10:51   #4306
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
super konsystencja??? Jak go nakładasz??
Ja za pomoca opuszków palców i wszystko mi sie rozlewa Juz nie mówiac o otworku butelki- cały umaziany
Jak dla mnie to ociupinke za rzadki ten podkład

Właśnie to że jest rzadki bardzo mi odpowiada. Buteleczka to kicha - fakt. Lepszy byłby jakiś dozownik. Niestety nie zauważyłam wczoraj żadnego podkładu Clinique z dozownikiem.
Też nakładam opuszkami palców, nie lubię używać żadnych gąbeczek.
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 10:54   #4307
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość

Chociaż jeszcze zastanawia mnie dwójka - róż Iced Lotus i brązer Sunkissed Tylko jaką mam pewność, że to będzie ten sam, nie-rudy sunkissed?
Cmoksiu, zainteresowałaś mnie, to są dwie rzeczy, których chciałabym spróbować. Oglądam aukcje, dziwnie wyglądają zestawione razem, jakoś niefajnie No i gdyby nie były w tych okropnych zielonych GWP blee
Kupujesz?
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 10:55   #4308
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Clinique - kolorówka

Superfit ma taki dziubek z mała dziurką.Jest o niebo poręczniejszy
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 11:17   #4309
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Cmoksiu, zainteresowałaś mnie, to są dwie rzeczy, których chciałabym spróbować. Oglądam aukcje, dziwnie wyglądają zestawione razem, jakoś niefajnie No i gdyby nie były w tych okropnych zielonych GWP blee
Kupujesz?
jeżeli nikt nikt do środy mi nie wykupi to pewnie tak bo mi się zapowiada przerwa techniczna, bo w Wawie mi modem padł i nie wiadomo czy się jutro technikowi z UPC uda naprawić, a i tak nie mam chwilowo haseł z banku, więc nie rzucę się teraz, tylko jak wrócę do domu.
Narazie napisałam do sprzedających (bo to jakaś para ) żeby mi dokładnie opisali kolory - tak z ciekawości
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 11:26   #4310
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
jeżeli nikt nikt do środy mi nie wykupi to pewnie tak bo mi się zapowiada przerwa techniczna, bo w Wawie mi modem padł i nie wiadomo czy się jutro technikowi z UPC uda naprawić, a i tak nie mam chwilowo haseł z banku, więc nie rzucę się teraz, tylko jak wrócę do domu.
Narazie napisałam do sprzedających (bo to jakaś para ) żeby mi dokładnie opisali kolory - tak z ciekawości
słusznie ja na razie poczekam (na nową kasę? wygraną w lotto? )
więc jeśli się zdecydujesz, koniecznie zdaj relację (opisowo-fotkową)!
na ebayu też patrzyłam, bywają, i to razem z przesyłką czasem cena wychodzi korzystniej niż w tym naszym grajdołku... echhh
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 11:35   #4311
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
PS.dzisiaj drugi dzien testow podkladu innicence w kompakcie-jest super
zmieniam zdanie ze jest zołty,po prostu wczesniej mialam za bardzo ziemisty,białawy podkład i takie bylo pierwsze wrazenie.Innocence ma cos w sobie,wyglada bardzo ,,glamour",ładnie kryje ale wyglada naturalnie,odcien jakby dopasowuje sie do karnacji i lekko rozswietla.Ogolnie to polecam
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja go również właśnie testuję i również jestem pod ogromnym wrażeniem Gdy go sprawdzałąm w perfumerii nie spodobał mi się. Teraz w domu, po kilku dniach stosowania uważam, że ślicznie wygląda na buzi przez cały dzień i własnie tak jakby się dostosowywał do koloru cery, chociaż testuję kolor niby o ton ciemniejszy od mojej karnacji Również polecam
Oj Dziewczyny a ja ciągle na wątek Chanelowy wchodzę w poszukiwaniu kolejnych opinii o tym kompakcie a Wy tutaj się zmawiacieTo ja tylko szybciutko zapytam...
Mariola a Ty,który odcień masz?Bo mniej więcej kojarzę Twoje wybory w innych markach...I jeszcze jedno: jak zachowuje się na mieszanej buźce?Szybko się świeci?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:32   #4312
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Blablak Pokaż wiadomość
Od dziś dołączam do klinikomaniaczek. Wczoraj z ciekawości kupiłam podkład Superbalanced, odcień 01 (petal) i okazuje sie ze trafiony zakup. Super konsystencja. Nie moge powiedzieć że świetnie kryje, bo pojedyncze mankamenty potraktowałam korektorem. Ale mimo wszystko jestem zadowolona. Tylko myślałam że odcień bedzie jaśniejszy, ale dla mnie każdy podkład jest za ciemny.
Ja też potwierdza, że to bardzo dobry podkład, leciutki i ładnie kryjacy ja mam kolorek 03. Ja również nie używam gąbki do nakładania, chociaż miałam szczere chęci i nawet sobie kupiąłm całkiem fajną, ale dużo się marnuje podkładu i pozostałam przy paluszkach Jakby co mam jeszcze pędzel do podkładu Ja robię tak, że najpierw wstrząsam buteleczkę później odkręcem, zatykam palcem dziurkę i przechylam butelkę i zostaje ładna porcja na palcu

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Oj Dziewczyny a ja ciągle na wątek Chanelowy wchodzę w poszukiwaniu kolejnych opinii o tym kompakcie a Wy tutaj się zmawiacieTo ja tylko szybciutko zapytam...
Mariola a Ty,który odcień masz?Bo mniej więcej kojarzę Twoje wybory w innych markach...I jeszcze jedno: jak zachowuje się na mieszanej buźce?Szybko się świeci?
A tak jakoś wyszło, że w tym wątku padło słowo o podkładach Chanelka Ja mam cerę jasną i Chanel Mat Lumiere to idealny dla mnie jest nr 30, więc dziewczyny na innym wątku polecały mi nr 30 z Teint Innocence Compact, ale nie było go na tru we wkładach, więc nie kupiłam. Dziewczyny radziły, że kolor nr 40 będzie już dla mnie za ciemny. Teraz dzięki jednej miłej wizażance mam próbkę nr 40 i stwierdzam, że wygląda przepięknie na mojej buzi, nie jest za ciemny, nawet jak nakładam, a po jakiejś chwili powiedziałabym, ze jeszcze ciutkę jaśnieje (a może mi się wydaje ) Ja kompletnie się nie świecę po tym podkładzie, tylko, że ja zawsze na podkład używam jeszcze puder sypki, ale nigdy w ciągu dnia nie musze już robić poprawek. Nic się nie ściera, nie złazi i nie błyszczy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:40   #4313
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Oj Dziewczyny a ja ciągle na wątek Chanelowy wchodzę w poszukiwaniu kolejnych opinii o tym kompakcie a Wy tutaj się zmawiacieTo ja tylko szybciutko zapytam...
Mariola a Ty,który odcień masz?Bo mniej więcej kojarzę Twoje wybory w innych markach...I jeszcze jedno: jak zachowuje się na mieszanej buźce?Szybko się świeci?
jesli chodzi o chanela to dosc szybko sie swieci-chyba ze to to rozswietlenie o ktorym wspomina producent
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 15:18   #4314
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A tak jakoś wyszło, że w tym wątku padło słowo o podkładach Chanelka Ja mam cerę jasną i Chanel Mat Lumiere to idealny dla mnie jest nr 30, więc dziewczyny na innym wątku polecały mi nr 30 z Teint Innocence Compact, ale nie było go na tru we wkładach, więc nie kupiłam. Dziewczyny radziły, że kolor nr 40 będzie już dla mnie za ciemny. Teraz dzięki jednej miłej wizażance mam próbkę nr 40 i stwierdzam, że wygląda przepięknie na mojej buzi, nie jest za ciemny, nawet jak nakładam, a po jakiejś chwili powiedziałabym, ze jeszcze ciutkę jaśnieje (a może mi się wydaje ) Ja kompletnie się nie świecę po tym podkładzie, tylko, że ja zawsze na podkład używam jeszcze puder sypki, ale nigdy w ciągu dnia nie musze już robić poprawek. Nic się nie ściera, nie złazi i nie błyszczy
No to tak jak myślałam, że Ty o ton ciemniejsze wybierasz-ja jeśli się w końcu zdecyduję to na 20Puder sypki to nie problem, ważne,żeby się nie ścierał a to, że jaśnieje to nawet plus dla mnie
Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
jesli chodzi o chanela to dosc szybko sie swieci-chyba ze to to rozswietlenie o ktorym wspomina producent
Niedobrzeczemu ja nie dostałam sms-a jak było -20% w SephorzeWzięłabym Prisme Foundation i kłopot z głowy...Ech zastanowię się jeszcze...Ok Dziewczyny jakbyście miały jeszcze jakieś nowe spostrzeżenia co do tego kompaktu to piszcie proszęale w tamtym wątku, bo nas pogonią z klinikowego
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 17:35   #4315
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No to tak jak myślałam, że Ty o ton ciemniejsze wybierasz-ja jeśli się w końcu zdecyduję to na 20Puder sypki to nie problem, ważne,żeby się nie ścierał a to, że jaśnieje to nawet plus dla mnie

Niedobrzeczemu ja nie dostałam sms-a jak było -20% w SephorzeWzięłabym Prisme Foundation i kłopot z głowy...Ech zastanowię się jeszcze...Ok Dziewczyny jakbyście miały jeszcze jakieś nowe spostrzeżenia co do tego kompaktu to piszcie proszęale w tamtym wątku, bo nas pogonią z klinikowego

To layla79 wybiera zwykle o ton ciemniejsze podkłady, nie ja Mi tylko ten Innocence trafił saię ciemniejszy i to w testach. NIe sprawdzałam jak wyglada nr 30, czyli hipotetycznie mój odcień Gdybym miała kupować, sprawdziłabym kolor 30 Ale już koniec w tym wątku o chanelku
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 18:00   #4316
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To layla79 wybiera zwykle o ton ciemniejsze podkłady, nie ja Mi tylko ten Innocence trafił saię ciemniejszy i to w testach. NIe sprawdzałam jak wyglada nr 30, czyli hipotetycznie mój odcień Gdybym miała kupować, sprawdziłabym kolor 30 Ale już koniec w tym wątku o chanelku
Źle się wyraziłam- chodziło mi o to, że Ty wybierasz ton ciemniejsze podkłady niż jaJak obserwowałam Twoje poszukiwania podkładu i numerację jaką podawałaś to ton ciemniejsze niż te,które mnie by odpowiadały-dlatego zapytałam o kolor innocence
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 19:44   #4317
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Źle się wyraziłam- chodziło mi o to, że Ty wybierasz ton ciemniejsze podkłady niż jaJak obserwowałam Twoje poszukiwania podkładu i numerację jaką podawałaś to ton ciemniejsze niż te,które mnie by odpowiadały-dlatego zapytałam o kolor innocence
aaaaaaa
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 20:09   #4318
nuna_77
Zadomowienie
 
Avatar nuna_77
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 738
Dot.: Clinique - kolorówka

Witajcie

Czy mozecie dziewczyny mi doradzic co do tego cienia, fajny jest, ładnie wyglada?

http://www.allegro.pl/item342140041_...w_kasetce.html
nuna_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 20:13   #4319
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez nuna_77 Pokaż wiadomość
Witajcie

Czy mozecie dziewczyny mi doradzic co do tego cienia, fajny jest, ładnie wyglada?
Nuna, jeśli ci szczególnie nie zalezy to raczej nie bierz, to stara seria, ten cień może mieć juz swoje lata. Ewentualnie poproś sprzedawcę o kod i zobaczymy czy jest leciwy
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 20:23   #4320
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Nuna, jeśli ci szczególnie nie zalezy to raczej nie bierz, to stara seria, ten cień może mieć juz swoje lata. Ewentualnie poproś sprzedawcę o kod i zobaczymy czy jest leciwy
niekoniecznie leciwy Ja mam z tej serii Blackberry Frost, a był wyprodukowany w styczniu 2008
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.