Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-02, 14:57   #4921
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Wczoraj wieczorem, chcąc "na gorąco" zaatakować plamę po tym wielkim syfie, co go załatwiłam ostatnio, nałożyłam sobie AD na całą buzię. Rano skóra była ładna, jednolita i - co najważniejsze - nie była podrażniona. Dzisiaj zrobię sobię maseczkę - mam jeszcze tą smerfową z Lirene, ale dziś chyba mi się skończy.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 15:31   #4922
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

blondynka, a normalnie nie nakladasz go na cala buzie?
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 16:04   #4923
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja to jakaś totalnie dziwna jestem, bo mnie AD zapycha chyba już bardziej koszmarnej cery być nie może... wszystko szkodzi. I jak tu się leczyć
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 16:26   #4924
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no ja tez nie polubilam acne-dermu i tez mialam takie wrazenie, ze zapycha....ale sie zawzialam i po 2 miesiacach przestalo byc gorzej i zaczal dzialac ale tak czy inaczej wole skinoren, jest lzejszy
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 17:51   #4925
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez wysoka blondynka Pokaż wiadomość
mam jeszcze tą smerfową z Lirene, ale dziś chyba mi się skończy.

o którą maske chodzi?

Ja dziś tez bez make upu. Sam korektor nałożyłam na strupy. Ale jak ktoś mi sie patrzył na twarz to spuszczałam wzrok. Jakos tak sie dziwnie czułam i miałam wrażenie, ze patrzy sie na przebarwienia, na strupki i wie o moim problemie z wyciskaniem Wole sie jednak malować, czuje sie pewniej.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 17:56   #4926
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
o którą maske chodzi?

Ja dziś tez bez make upu. Sam korektor nałożyłam na strupy. Ale jak ktoś mi sie patrzył na twarz to spuszczałam wzrok. Jakos tak sie dziwnie czułam i miałam wrażenie, ze patrzy sie na przebarwienia, na strupki i wie o moim problemie z wyciskaniem Wole sie jednak malować, czuje sie pewniej.
Zapewne o te:
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....=view&id=12317

Mialam ja, starczyla mi na 4 razy .
Od biedy moze byc.

Maseczka ma glinke (zielona ? ) a sama ma niebieski kolor :| Zalatuje mi chemia.
Pomimo ze lubie polskie marki maseczka mnie nie zachwycila.
Z tego co pamietam to jest bardzo scigajaca (nie moglam sie usmiechnac z nia na twarzy )
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 18:02   #4927
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
o którą maske chodzi?

Ja dziś tez bez make upu. Sam korektor nałożyłam na strupy. Ale jak ktoś mi sie patrzył na twarz to spuszczałam wzrok. Jakos tak sie dziwnie czułam i miałam wrażenie, ze patrzy sie na przebarwienia, na strupki i wie o moim problemie z wyciskaniem Wole sie jednak malować, czuje sie pewniej.
ehh kochana u mnie strupow juz nie ma- bo nie wyciskam*chyba juz ponad 3 miechy*! za to świece sie pieknie,musze kupic jakiś puder i zaczac stosowac od jesieni.myslalam o jakims mineralnym,hmm. aha, maseczka smerfowa:maseczka do cery tlustej/mieszanej zamykajaca pory lirene*albo sie myle*. ogolnie to powiem wam,ze u mnie sie robi ladnie..na szczescie ten wysyp paru kolegow byl spowodowany okresem
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 18:59   #4928
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
o którą maske chodzi?

Ja dziś tez bez make upu. Sam korektor nałożyłam na strupy. Ale jak ktoś mi sie patrzył na twarz to spuszczałam wzrok. Jakos tak sie dziwnie czułam i miałam wrażenie, ze patrzy sie na przebarwienia, na strupki i wie o moim problemie z wyciskaniem Wole sie jednak malować, czuje sie pewniej.
mam tak samo.. nawet w make up jak jestem( przeciez tak wszystkiego dobrze nie ukryje) idzie jakiś np. fajny koleś to spuszczam wzrok...jejku jakby to coś dało...ale może się nie prowokuje wtedy aby tak patrzyli (wkońcu kontakt oczy-oczy myslę że tak działa)chociaz pewnie i tak całą zlukają;( ale już mam taki odruch...
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 19:03   #4929
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ostatnio sobie kupiłam maseczke rozgrzewającą garniera, ale nic nie rozgrzewa...niestety... kiedys trafiłam na super maseczkę o smaku, zapachu truskawek, nieźle rozgrzewała, efekt sauny jak nic....jakas zagraniczna firma, kupiłam w drogerii, były też inne maseczki o innych zastosowaniach...ale teraz nie mogę nigdzie ich znaleźć, a nazwy niestety nie pamietam, pamiętam tylko jakie miały opakowanie
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 21:37   #4930
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
blondynka, a normalnie nie nakladasz go na cala buzie?
Nie, nie, normalnie też go używam na całą - chciałam tylko podkreślić, że nie nałożyłam tylko na tą plamę, a właśnie na całość.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 22:48   #4931
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

też sobie kupiłam ostatnio maseczke rozgrzewająco oczyszczającą pory z garniera i po jej pierwszym uzyciu na drugi dzień na brodzie wyskoczył mi okropny pryszcz po którym do dzis mam bliznę. Nie wiem czy to tylko zbieg okoliczności czy maseczka też miała w tym swój udział, ale boje się jej uzyć drugi raz a powiedzcie mi wogóle, co to znaczy ze maseczka rozgrzewa hmm w sensie czemu to dobrze dla mojej cery czy coś w tym stylu... jest późno i nie umiem juz normalnie formułować pytań
a co do wyjść bez make upu to własnie wróciłam z małej imprezki i jedynie rzęsy pociągnęłam tuszem i czułam się naprawde ok więc jestem tylko strasznie chciałabym sie pozbyć 3 blizn z brody i utrzymać taki stan cery ....
sprowadzili mi dziś jednak HUmektan ide się wykąpać i dziś pierwszy raz przetestuje to cudo
dobranoc
shima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 23:01   #4932
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Witojcie
Yhh,ja znowu poległam i wczoraj i dzisiaj i przedwczoraj,że nawet nie wiedziałam,czy powinnam tu wchodzić;s
shima a używasz czegoś na te blizny np.cepan,contratubex?
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 23:30   #4933
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
też sobie kupiłam ostatnio maseczke rozgrzewająco oczyszczającą pory z garniera i po jej pierwszym uzyciu na drugi dzień na brodzie wyskoczył mi okropny pryszcz po którym do dzis mam bliznę. Nie wiem czy to tylko zbieg okoliczności czy maseczka też miała w tym swój udział, ale boje się jej uzyć drugi raz
U mnie to samo sie czesto dzieje po tych rozgrzewajacych...jakby rozpulchnialy skore i wylazilo to co siedzialo, co skutkuje zawsze jakims pryszczam. Ja im dziekuje

No to milego smarowania humektanem...nie przestrasz sie zapachu
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 10:17   #4934
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tak, "Smerfowa" to ta z glinką. Fajnie matuje, ale jak częściej się kwasiłam, to trochę podrażniała Wczoraj jednak się skończyła, więc się porozglądam za czymś nowym

Planuję złożyć zamówienie na BU - nie mam już kwasu hialuronowego, a interesuje mnie też peeling enzymatyczny (może byłby dobry przy chwilowym odstawieniu kwasów...) i serum z wit. C (kocham wszystko, co rozjaśnia ). A, no i najważniejsze - kwas migdałowy mi się kończy, a na jesień by się przydał. Muszę pomyśleć i przeanalizować to wszystko, bo jak znam życie, to sumka będzie ładna, oj ładna
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 14:04   #4935
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez PAMCIA Pokaż wiadomość
ostatnio sobie kupiłam maseczke rozgrzewającą garniera, ale nic nie rozgrzewa...niestety... kiedys trafiłam na super maseczkę o smaku, zapachu truskawek, nieźle rozgrzewała, efekt sauny jak nic....jakas zagraniczna firma, kupiłam w drogerii, były też inne maseczki o innych zastosowaniach...ale teraz nie mogę nigdzie ich znaleźć, a nazwy niestety nie pamietam, pamiętam tylko jakie miały opakowanie
ja mam maseczkę oczyszczająco-rozgrzewającą z St.Ives, przy nakładaniu naprawdę grzeje
polecam też maseczkę orzeźwiająco-oczyszczającą ;-)
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 14:30   #4936
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Witojcie
Yhh,ja znowu poległam i wczoraj i dzisiaj i przedwczoraj,że nawet nie wiedziałam,czy powinnam tu wchodzić;s
shima a używasz czegoś na te blizny np.cepan,contratubex?

nie używam, nie mam nic na blizny, przebarwienie itp zawsze wszystko z czasem wraca do normy. Zaraz wpisze w wyszukiwarce ten cepan i contratubex i zobacze co to używasz tego może ??? skuteczne ???
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 14:43   #4937
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja mam maseczkę oczyszczająco-rozgrzewającą z St.Ives, przy nakładaniu naprawdę grzeje
polecam też maseczkę orzeźwiająco-oczyszczającą ;-)
a gdzie ją mozna kupić, bo ja jej nigdzie nie widziałam...
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 14:53   #4938
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez PAMCIA Pokaż wiadomość
a gdzie ją mozna kupić, bo ja jej nigdzie nie widziałam...
o ile się nie mylę, to takie w saszetkach - w Rossmannie były.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 15:10   #4939
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez PAMCIA Pokaż wiadomość
a gdzie ją mozna kupić, bo ja jej nigdzie nie widziałam...
w drogeriach można na nie trafić ;>
jest kilka rodzai, ale najbardziej lubię te dwie.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 15:23   #4940
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

poszukam dokładniej bo u mnie do rossmana i drogerii wszystkiego nie przywożą małe lokale mają
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 16:03   #4941
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
nie używam, nie mam nic na blizny, przebarwienie itp zawsze wszystko z czasem wraca do normy. Zaraz wpisze w wyszukiwarce ten cepan i contratubex i zobacze co to używasz tego może ??? skuteczne ???
Ja mam problem z systematycznościąi tak naprawdę nie wiem,czy działają ;} Cepan cieszy się dobrą opinią(i jest znany z tego,że śmierdzi cebulą,ale nic strasznego).Warto napewno spróbować,obie masci są tanie.A jeżeli naprawdę Ci zależy na pozbyciu się blizn,to może warto oszczędzać na droższe specyfiki z silikonem(veraderm chyba jeden się nazywa)one kosztują w okolicach 160zł i w aptekach najczęściej trzeba je zamawiać.
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 16:40   #4942
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja mam maseczkę oczyszczająco-rozgrzewającą z St.Ives, przy nakładaniu naprawdę grzeje
polecam też maseczkę orzeźwiająco-oczyszczającą ;-)
Oj, tak ona grzeje jak nie wiem... ale u mnie pozniej zawsze cos jest bardziej na wierzchu niz bylo i mnie kusi by to wycisnac...wiec wole jej jednak nie robic
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 16:44   #4943
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Ja mam problem z systematycznościąi tak naprawdę nie wiem,czy działają ;} Cepan cieszy się dobrą opinią(i jest znany z tego,że śmierdzi cebulą,ale nic strasznego).Warto napewno spróbować,obie masci są tanie.
Oj nie...contractubex to tani nie jest I tam jest C ... contraCtubex, choc wiekszosc osob sie myli i o contratubex tez sporo znajdziesz.

Jakies 50kilka zl za tubke ale podobno lepszy od cepanu, choc glowny skladnik ten sam. Tyle, ze contractubex nie ma wyciagu z cebuli. Oba wymagaja sporej systematycznosci przez dlugi czas (pare miesiecy, ja smarowalam rok blizne pooperacyjna tym)... to ja juz bym lepiej na poczatek sporobowala tointexu moze Za to nie wiem jak z tymi pozostalymi na twarz...bo podobno moga zapychac, a wtedy to sie mija z celem
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 16:50   #4944
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Moze te rozgrzeajace maja na celu rozgrzac czyli jakby rozpulchnic skore i wywalic wlasnie syfy na wierzch zeby je potem latwiej usunac Tak samo jak parowka jest goraca, rozgrzewa i rozszerza pory. Moze to dziala na takiej zasadzie....

alantan podzialal na mnie cudownie to lepsze i szybciej goi niz woda utleniona
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 17:31   #4945
martusia.lol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Jestem kolejna masochistka swojej twarzy... dziewczyny czy wy tez potraficie dusic gebę nie odstając od lustra przez godzinę do połtorej? czy macie tylko takie hmm napade 5 minutowe z 5 syfkow wycisnietych..? bo ja to wyciskam chyba praktycznie kazdy por mojej twarzy.......i dekoltu ......musze z tym zerwac;/ mam nadzieje ze dzieki Waszemu wsparciu mi sie uda.. bo ja takie masakry robie mniej wiecej co 3-5 dni a swoja droga codziennie doduszam jeszcze po 15-20 min jakies pozostałosci... używam na to tormentiolu tribioticu i sudocrem...i ciagle dusze i smaruje..czesto rezygnuje z wyjscia gdzies b akurat jest dzien po godzinnej masakrze... rodzina to tylko sie na mnie drze ze im wstyd przynosze taka podrapana twarza w strupach..a generalnie to cery nie mam typowo tradzikowej raczej mieszana odwodniona... jak nie dusze z tydzien to mam o niebo lepsza cere wtedy jedynie sporo zaskornikow ,wagrow, i przebarwien...ktore ponownie zaczynam dusic..
martusia.lol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 18:10   #4946
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Oj nie...contractubex to tani nie jest I tam jest C ... contraCtubex, choc wiekszosc osob sie myli i o contratubex tez sporo znajdziesz.

Jakies 50kilka zl za tubke ale podobno lepszy od cepanu, choc glowny skladnik ten sam. Tyle, ze contractubex nie ma wyciagu z cebuli. Oba wymagaja sporej systematycznosci przez dlugi czas (pare miesiecy, ja smarowalam rok blizne pooperacyjna tym)... to ja juz bym lepiej na poczatek sporobowala tointexu moze Za to nie wiem jak z tymi pozostalymi na twarz...bo podobno moga zapychac, a wtedy to sie mija z celem
Rzeczywiście co szukam w necie,to ceny ponad 50zł nie wiem skąd u mnie takie przekonanie.Kojarzę po prostu,ze płaciłam ze swojej kieszeni,a tyle napewno bym nie wyłożyłapromocja była,receptę miałam?Nie wiem,mój błąd,forgive me;s aaaaale Cepan już napewno jest tańszy!;}

Cytat:
Napisane przez martusia.lol Pokaż wiadomość
Jestem kolejna masochistka swojej twarzy... dziewczyny czy wy tez potraficie dusic gebę nie odstając od lustra przez godzinę do połtorej? czy macie tylko takie hmm napade 5 minutowe z 5 syfkow wycisnietych..? bo ja to wyciskam chyba praktycznie kazdy por mojej twarzy.......i dekoltu ......musze z tym zerwac;/ mam nadzieje ze dzieki Waszemu wsparciu mi sie uda.. bo ja takie masakry robie mniej wiecej co 3-5 dni a swoja droga codziennie doduszam jeszcze po 15-20 min jakies pozostałosci... używam na to tormentiolu tribioticu i sudocrem...i ciagle dusze i smaruje..czesto rezygnuje z wyjscia gdzies b akurat jest dzien po godzinnej masakrze... rodzina to tylko sie na mnie drze ze im wstyd przynosze taka podrapana twarza w strupach..a generalnie to cery nie mam typowo tradzikowej raczej mieszana odwodniona... jak nie dusze z tydzien to mam o niebo lepsza cere wtedy jedynie sporo zaskornikow ,wagrow, i przebarwien...ktore ponownie zaczynam dusic..
Mam tak jak Ty.To mnie tak wciąga,że potrafię właśnie na ponad godzinę zniknąć,aż sama nie wierzę.Jakie marnotractwo czasu Też często nie wychodziłam gdzieś,bo byłam w czerwonych plamach.Używałaś tormentiolu pod podkład?Ładnie zakrywa,co prawda na tłustej cerze może się to świecić,ale na twojej może zadziała.Ja mam złe humory przez swój wygląd i to się odbija na mojej rodzinie;s
Też spuszczam głowę jak ktoś przechodzi,niedawno się na tym złapałam.Taki odruch.Byleby nie komentowali.Ciekawe ile(ilu)przez to straciłam.No nic.
Martuś nie daj się,postaw sobie wyzwanie kilku-nastu godzinnego nie wyciskania a potem wydłużaj czas.No a potem przyjdź się pochwal;->
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 18:18   #4947
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tak, cepan jest sporo tanszy to fakt
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 19:02   #4948
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez martusia.lol Pokaż wiadomość
Jestem kolejna masochistka swojej twarzy... dziewczyny czy wy tez potraficie dusic gebę nie odstając od lustra przez godzinę do połtorej?
A myslałam że tylko ja tyle siedze w łazience pół godziny to minimum, u mnie nie ma krótkotrwałych masakr. ide na całego... A potem tragedia i muszę praktycznie 24h/dobę siedzieć w domu, nie wychodzić, odwołuję spotkania z ludźmi przez tą paszczę porażka na całej liniii
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 19:04   #4949
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Tak, cepan jest sporo tanszy to fakt
Ja kiedyś miałam Cepan, ale na nogi stosowałam, bo porobiły mi się blizny od depilacji. Niestety nie było rezultatów... Teraz trochę testuję Tointex, ciekawe czy coś zdziała.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 19:13   #4950
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hehe wiecie co, ja chyba jednak zrezygnuje z preparatów na blizny i zaczne zapobiegać nie terroryzuje juz brody od 2 tygodni więc powinno byc juz tylko lepiej mam nadzieję... wyskoczyło mi dziś coś nad brwią tylko że siedzi jakoś głęboko i wogóle nie wychodzi, ale to dobrze mam nadzieje, ze nie wyjdzie mi na spotkanie bo go wcale o to nie proszę. Znając mnie to zaraz bym z nim pocisnęła a nie chce mieć strupów znowu na twarzy wrrrrr
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.