Nietypowi i trudni mężczyźni - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-05-18, 07:06   #61
ruda_beksa
patologiczna i rozwiązła

Dot.: Nietypowi i trudni mężczyźni

Cytat:
Napisane przez Alia01 Pokaż wiadomość
Ale nie zgodzę się, że wszyscy artyści to ludzie z korporacji. Nie trzeba pracować w korporacji.
Bardzo ciężko jest rozmawiać z kimś, kto przeinacza treść wypowiedzi i odnosi się do opinii, które nie padły. Nikt tutaj nie powiedział, że wszyscy artyści co ludzie z korporacji. Nikt nie powiedział również, że w korporacji "trzeba" pracować.

Cytat:
Ale też nie przesadzajmy, że każdy pracuje w biurze i robi coś odbiegającego od zainteresowan.
Po raz kolejny - NIKT tu nie napisał, że każdy pracuje w biurze. Nikt.

Cytat:
Wiem, że tutaj jest dużo kobiet i pełno mężatek i matek pewnie też i wiem jak życie może stać się do bólu przyziemne z tego powodu.
Z jakiego powodu konkretnie?

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Celestine_M Pokaż wiadomość
Ja akurat nie mam dzieci i nie zamierzam mieć, nie o to mi chodziło pisząc ze rzeczywistość przez większość czasu jest szara. No bo jest, przez większość dni po prostu wstajesz, idziesz do pracy, w wolnej chwili zajmujesz się właśnie swoim hobby czy spotykasz ze znajomymi, czasem pojedziesz na wakacje. No ten schemat jest akurat najczęstszy, czy jesteś artysta czy nie.

Dodam jeszcze, że to, że ktoś udziela lekcji śpiewu i "może z tego wyżyć" nie oznacza, że ta osoba jest artystką żyjącą we własnym świecie bohemy, poza schematami, z daleka od szarej rzeczywistości.

I N S T A G R A M

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 07:14   #62
Ariada
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze, że to, że ktoś udziela lekcji śpiewu i "może z tego wyżyć" nie oznacza, że ta osoba jest artystką żyjącą we własnym świecie bohemy, poza schematami, z daleka od szarej rzeczywistości.
Udzielanie lekcji śpiewu jest wręcz bardzo przyziemne - z każdym uczniem podobne zagadnienia, podobne schematy. To jak dawanie korepetycji
Ariada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 07:25   #63
dori7
Zadomowienie

Cytat:
Pewnie i tak jest ale na chwile obecna mi pozostaje tylko poznawanie przez Internet ale szczerze mówiąc to boje się takich znajomości bo taka osoba może wszystko ukrywać i po latach bycia na takich portalach stwierdzilam, że tam prawie niemożliwe jest spotkać kogoś normalnego. Wcześniej pracowałam z samymi kobietami wiec nie było szans na poznanie faceta. Z resztą i tak nie chciałabym takiego co pracuje w korporacji. Cały czas chce za partnera kogoś z artystyczna dusza. Nie wiem czemu ale zawsze chciałam żeby to był jakiś muzyk albo malarz, pisarz, filmowiec i żeby mnie wciągnął w swój świat i dzięki temu żeby było mi łatwiej spełniać swoje cele w tym kierunku. No i żeby byly wspólne tematy do rozmów i zainteresowania. Pomarzyć dobra rzecz. Wiem..
Ogarnij się. Brzmisz, jakbyś w życiu nie rozmawiała z dorosłym facetem. Od bzykania artysty nie zostaniesz malarką. Patrzysz na ludzi stereotypowo, a sama brzmisz jak nudne flaki, czekasz, aż pojawi się jakiś artysta i odmieni Twoje życie na lepsze, zamiast wziąć sprawy w swoje ręce.
Stary 2018-05-18, 13:11   #64
Alia01
Raczkowanie

Skończymy na tym rozmowę bo sobie zaczynacie za dużo pozwalać z różnymi epitetami w moją stronę.
To, że zawsze mieszkałam z rodzicami i nie musiałam się martwić utrzymaniem nie znaczy, że nie miałam albo nie mam innych problemow. Tak każda gada o etykietowaniu i płytkim patrzeniu ma innych a sami zrobiliście to z moją osoba. A że dostałam wiele razy solidnego kopa od ludzi i wiem jak to się zawsze kończy to proszę moderatora o zamknięcie tego wątku.
Alia01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 14:15   #65
Celestine_M
Rozeznanie

Cytat:
To, że zawsze mieszkałam z rodzicami i nie musiałam się martwić utrzymaniem nie znaczy, że nie miałam albo nie mam innych problemow. Tak każda gada o etykietowaniu i płytkim patrzeniu ma innych a sami zrobiliście to z moją osoba.u.
Ja akurat to zauwazylam bo bardzo to widac w twoim podejsciu, nie chodzi o brak innych problemow, tylko pewien sposob patrzenia na swiat, dosc nawny i wyidealizowany wlasnie. To co ci pisalam wczesniej o idealizowaniu zycia gdy tylko znajdziesz odpowiedniego faceta itp. moim zdaniem wynika wlasnie m.in. z tego ze nie masz doswiadczen w samodzielnym doroslym zyciu, i kiedy w koncu je rozpoczniesz to mozesz sie bardzo rozczarowac. Wiem bo sama przez to nie tak dawno przechodzilam i wlasie tak zareagowalam
Celestine_M jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 14:50   #66
ruda_beksa
patologiczna i rozwiązła

Cytat:
Skończymy na tym rozmowę bo sobie zaczynacie za dużo pozwalać z różnymi epitetami w moją stronę.
To, że zawsze mieszkałam z rodzicami i nie musiałam się martwić utrzymaniem nie znaczy, że nie miałam albo nie mam innych problemow. Tak każda gada o etykietowaniu i płytkim patrzeniu ma innych a sami zrobiliście to z moją osoba. A że dostałam wiele razy solidnego kopa od ludzi i wiem jak to się zawsze kończy to proszę moderatora o zamknięcie tego wątku.
Nie odniosłaś się do mojej wypowiedzi, w której nie padł ani jeden epitet. Ale trudno.

I N S T A G R A M

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 19:07   #67
Mijanou
Kot-intymnyMOD

Dori 7, bardzo proszę kontrolować emocje i ton w dyskusji.
moja reklama
Nie jadam wątróbki i śledzi.

Ta reklama pokazywana jest pod 9 721 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 00:07   #68
Alia01
Raczkowanie

Ruda Beksa, nie bo właśnie nie było tam epitetów. Dlatego. Zauwazylam, że zaczęłam być etykietowana przez dwie osoby i nie ma sensu dalej tego kontynuować bo za chwilę reszta zacznie mnie obrażać a jak się wkurze to sama zacznę rzucache mięsem i skończy się banem. W sumie nawet nie będę na przyszlosc zakładała tutaj nowych wątków bo ktoś będzie nawiązywal do poprzednich i znowu etykietki. Nie.
Alia01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 04:57   #69
Celestine_M
Rozeznanie

No coz, łatwiej uciec niż skonfrontować się z czyimś opiniami i swoimi problemami.
W sumie typowe na wizażu, odpowiedzi nie po mojej myśli wiec się obraże.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Celestine_M
Czas edycji: 2018-05-19 o 04:58
Celestine_M jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości