Kosmetyki M.A.C - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-28, 20:10   #841
ABooka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 255
Red face Dot.: Kosmetyki M.A.C

mam jeszcze pytanko do Was
moze się wydać głupie

jak dbacie o pędzelki,pędzle do makijażu? chciałabym takie kupić od MAC'a
szczerze mówiąc nigdy nie używałam aż tylu gatunków pędzelków,szczerze mówiac zwykle robiąc ten amotorski makijaż używam tego co dołączone jest do cieni

pewnie się wygłupiłam
__________________
Remember: Ur more beutiful than u know, more talented than u think, and more loved than u can imagine...

nowe nadzieje
ABooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 20:15   #842
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
I to własnie oglądając makijaże panacei zdecydowałam się na zakup shadesticka W którymś tutorialu pokazała jak shadestick wydobywa głębokie kolory z pigmentów i to mnie zachwyciło, jednak mój shadestick zrobił z pigmentu Vanilla brzydką maź. Może faktycznie trzeba łączyć okreslone barwy shadestickow z wybranymi tylko kolorami pigmentów.

A co do dziewczyn sponsorowanych przez firmy kosmetyczne, to wiem Niektóre produkty są po prostu zbyt często zachwalane przez dziewczyny, by nie zauważyć, że coś jest nie tak
eh na dobra sprawe kazda z nas wypowiadajacych sie tutaj moze byc oplacana przez firme kosmetyczna..

a jaki masz kolor shadesticka??
i jak ci sie podoba pigment vanilla? uzywasz go samego na cala powieke czy mieszasz z innymi kolorami? ogladalam go w sklepie i wydawalo mi sie ze najlepiej by sie spisal jako rozswietlacz na luku brwiowym, ciekawi mnie jak mozna go inaczej zastosowac..
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:02   #843
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
eh na dobra sprawe kazda z nas wypowiadajacych sie tutaj moze byc oplacana przez firme kosmetyczna..

a jaki masz kolor shadesticka??
i jak ci sie podoba pigment vanilla? uzywasz go samego na cala powieke czy mieszasz z innymi kolorami? ogladalam go w sklepie i wydawalo mi sie ze najlepiej by sie spisal jako rozswietlacz na luku brwiowym, ciekawi mnie jak mozna go inaczej zastosowac..
Mam kolor Beige-ing, taki beżo-róż, ale dość połyskujący.

Co do pigmentu Vanilla, muszę przyznać, ze to jeden z moich ulubionych, wlaśnie dlatego, ze ślicznie rozświetla Zazwyczaj stosuję go do podkreślenia łuku brwiowego, ale zdarza mi się kłaść go też na powiekę, bo jest naprawdę śliczny Ma bardzo ciepły połysk. Wiem, że niektóre dziewczyny stosują go też na poliki - tego nie próbowałam, ponieważ nie chcę sobie zbytnio rozświetlać tej części twarzy Podobno pigment Vanilla jest bardzo podobny do cienia Bourjois nr 90. Cien już do mnie leci, więc zobaczę, czy rzeczywiście sa podobne. Jeszcze apropos pigmentu, najlepiej stosowac go w parze z matowymi cieniami, bo bardzo ładnie wyglądają na jego tle Ogółem - polecam ten pigment. Jest bardzo łatwy w rozprowadzaniu, w przeciwieństwie do niektórych
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:28   #844
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

chce kupic jakis jasny pigment, podoba mi sie platinum ale podobno nie jest wskazany do uzywania na powiekach. testowalam vanilla, ale na moich powiekach widac tylko iskrzace drobinki i zero koloru ;(. uzywasz tego pigmentu z matowymi brazami?

abooka ja piore moje pedzle w dobrym szamponie do wlosow. ale ja ogolnie jestem fanka prostych rozwiazan. mac ma wlasny plyn do mycia pedzli ktory kosztuje $10-13, ktoras z dziewczyn w tym wartlu go uzywa.

a propos: dysponuje ktos lista pigmentow ktorych nie powinno sie uzywac w okolicach oczu??
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 22:14   #845
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez karmeloo Pokaż wiadomość
Niestety mój pigment okazał sie podróbką a Pani z e-bay'a u której kupowałam jest na liście sprzedawców sprzedających podróbki(Forum Spektra)
A ten z allegro?

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Ja tez skusiłam się po obejrzeniu tutoriali na youtubie Uzywam shadesticka od kilku dni i hmm... mam mieszane uczucia. Póki co jest to jedyny produkt MACa, który mnie nie zachwycił. Jest bardzo kremowy, na (...)
Bardzo dziekuje za opinie Mam taki cien w kremie olowkowym Estee Lauder i w ogole nie umiem sie nim poslugiwac
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 22:22   #846
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki M.A.C

No dziękuję, trochę mi pomogłaś. Jeszcze tylko chciałabym wiedzieć ile kosztuje FIX+, czy wie któraś z was?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 22:39   #847
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No dziękuję, trochę mi pomogłaś. Jeszcze tylko chciałabym wiedzieć ile kosztuje FIX+, czy wie któraś z was?
nie wiem dokladnie ile, ale to produkt ktory jest tanszy niz pigment lecz drozszy niz pojedyncze cienie. mysle ze ok 70-80zl. jesli kupisz to zdaj nam sprawozdanie
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 22:43   #848
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

kurcze kupowałam nawet ostatnio ten FIX+ i nie pamiętam, ale wydaje mi się, że 80 zł !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 22:46   #849
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

co robi fix+ princess, czy to jest cos a'la woda termalna jak wynika ze strony mac?
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 22:48   #850
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
nie wiem dokladnie ile, ale to produkt ktory jest tanszy niz pigment lecz drozszy niz pojedyncze cienie. mysle ze ok 70-80zl. jesli kupisz to zdaj nam sprawozdanie
Hmm nie wiem czy kupię ją w Polsce, cena mnie trochę zaskoczyła. Na YouTube dziewczyny często wymieniają kwotę 15$, więc dziwi mnie ceną którą podałaś, ale nie wykluczam że masz rację. Zależy mi bardzo na tym FIX+, może gdzieś na ebayu wyczaję go taniej.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 22:58   #851
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
co robi fix+ princess, czy to jest cos a'la woda termalna jak wynika ze strony mac?
Ja go stosuje jako mgiełki utrwalającej po wykonaniu makijażu, a także w ciągu dnia jako wody! Ale widziałam kiedyś na youtubie jeszcze inne zastosowania! Można także spryskać nim pędzel i następnie takim wilgotnym nakładać cienie i podobno się bardzo dobrze trzymają, czy też róż lub puder !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 23:32   #852
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Hmm nie wiem czy kupię ją w Polsce, cena mnie trochę zaskoczyła. Na YouTube dziewczyny często wymieniają kwotę 15$, więc dziwi mnie ceną którą podałaś, ale nie wykluczam że masz rację. Zależy mi bardzo na tym FIX+, może gdzieś na ebayu wyczaję go taniej.
w kanadzie fix+ kosztuje $19 w usa $15. w polsce pigment to 90zl vs $19 w usa. tak wiec cos co kosztuje $15 bedzie w polsce sprzedawane za 70-80zl.

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Ja go stosuje jako mgiełki utrwalającej po wykonaniu makijażu, a także w ciągu dnia jako wody! Ale widziałam kiedyś na youtubie jeszcze inne zastosowania! Można także spryskać nim pędzel i następnie takim wilgotnym nakładać cienie i podobno się bardzo dobrze trzymają, czy też róż lub puder !
dla mnie to chyba zbyt wysublimowany kosmetyk..
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 11:42   #853
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Kosmetyki M.A.C

http://www.allegro.pl/item409112197_...y_okazja_.html
taniej nie znajdziecie!!
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 12:57   #854
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
mowisz o produktach mac? pigmentach, pojedynczych cieniach mac, czy o innych cieniach?

pigmenty mac sa bardzo intensywne i wystarczy jedna warstwa, trzeba uwazac zeby nieprzedobrzyc.
przy zwyklych pojednczych cieniach mac intensywnsc koloru czesto zalezy od konsystencji i typu koloru. wydaje mi sie ze maty sa najbardziej intensywne, a forst wymagaja zwykle wiekszej ilosci aby osiagnac kolor taki jak w pudeleczku.

edit: princess, pedzle kupilam w The Bay (to rodzaj tzw department store w kanadzie - cos na kasztalt polskiej galerii centrum) w ktorym bylo stoisko mac; w tym samym centrum handlowym jest caly osobny sklep mac ktory nie prowadzi tej kolekcji. powiedziano mi, ze ta kolekcja jest do wylacznej dystrybucji w Bay. Zestaw kosztuje $58CAD + 5%podatku. Palety z cieniami kosztuja $48.
witam mam pytanie orientuje sie może ktoś czy w stanach a dokładnie w nowym jorku jest ta sieć sklepów The Bay...?
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 17:21   #855
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
witam mam pytanie orientuje sie może ktoś czy w stanach a dokładnie w nowym jorku jest ta sieć sklepów The Bay...?
The Bay Company to kanadyjska firma, cos jak wielka galeria centrum z lepszymi markami, ich sklepy znajduja sie tylko w kanadzie. W stanach poszuklalabym w amerykanskich odpowiednikach czyli Macy's lub JCPenny (na pewno w NYC jest ich kilkanascie) na stronie mac w sekcji store locator mozna wipisac swoj kod pocztowy i wyskoczy ci lista najblizszych punktow sprzedazy.
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 17:22   #856
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C

http://www.xanga.com/fafinettex3
wiecie cos moze o tej kolekcji? kiedy mozna sie spodziewac?
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 17:32   #857
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
http://www.xanga.com/fafinettex3
wiecie cos moze o tej kolekcji? kiedy mozna sie spodziewac?
ta dziewczynka napisala pod zjdeciami, ze kolekcja ma wejsc 9 pazdziernika, na razie wiadomo ze bedzie dostepna w kilku salonach mac pro i na stronie internetowej maccosmetics.com
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 19:12   #858
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
The Bay Company to kanadyjska firma, cos jak wielka galeria centrum z lepszymi markami, ich sklepy znajduja sie tylko w kanadzie. W stanach poszuklalabym w amerykanskich odpowiednikach czyli Macy's lub JCPenny (na pewno w NYC jest ich kilkanascie) na stronie mac w sekcji store locator mozna wipisac swoj kod pocztowy i wyskoczy ci lista najblizszych punktow sprzedazy.
dziękuje zastanawiam się tylko czy w tych sklepach które są w N.Y są dostępne te pędzle z kolekcji limitowanej....
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 19:36   #859
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

tego nie wiem. mac czasami robi kolekcje dostepne tylko w okreslonych miejscach np kilku sklepach pro (tak jak ta kolorowa do ktorej linka wkleila swiruska) albo w sieci nordstorm (kolekcja gold fever).
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-31, 17:30   #860
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Co powiecie o tych produktach:
http://www.allegro.pl/item407381970_...afterdusk.html
http://www.allegro.pl/item408226985_...ynie_7_ml.html http://www.allegro.pl/item405963206_...z_okazja.html?
Wydaja się orginalne ?
Troche poczytałam w wątku, troche mam doświadczenia z allegro i boje się kupowac, nie chcę podróbek. Niestety w Poznaniu nie ma sklepu MAC wiec niestety musze sie poki co zadowolic kupowaniem w necie.



Właśnie wyszperałam w necie: http://www.pulpa.pl/?dir=produkty&ac...egory&cid=3120 kosmetyki MAC do kupienia online. Tylko ceny jakby chyba drogawe ( nie mam porównania do cen ze sklepów MAC), kupował tu ktoś już?

Edytowane przez Tanyia
Czas edycji: 2008-08-04 o 21:51
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 21:37   #861
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

który z allegro?

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
A ten z allegro?



Bardzo dziekuje za opinie Mam taki cien w kremie olowkowym Estee Lauder i w ogole nie umiem sie nim poslugiwac
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 21:42   #862
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez karmeloo Pokaż wiadomość
który z allegro?
Zrozumiałam, że kupowałaś pigmenty na ebayu i na All
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 23:38   #863
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Kosmetyki M.A.C

a moze by tak zalozyl osobny watek na zamowienia na pigmenty mac?chetni by sie poskladali np jednej osobie i na 3 ,4 osoby rozdzielil lub wiecej?
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 00:06   #864
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Na Allegro dosypkę a na e-Bayu pełnowymiarowy słoiczek, słoiczek na pewno podróbka odsypka nie wiem....




Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Zrozumiałam, że kupowałaś pigmenty na ebayu i na All
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 07:36   #865
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez karmeloo Pokaż wiadomość
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...ayphotohosting
dziewczyny prosze Was powiedzcie mi czy to mozliwe żeby to była podróbka?kupiłam pigment od tej Pani.Naczytała sie o pigmentach wszystko się zgadza, naklejka pod spodem srebrna napisane na niej Fairy Lite A56, czarna naklejka na opakowaniu, denko zapobiegające wysypywaniu sie pigmentu płaskie z numerkami, w środku opakowania karteczka z informacjami nt pigmentu. Kiedy nałoże pigment na rekę i rozetre kolor sie nadal utrzymuje(wiem to z you tube)ale wyczytałam u Was że nie powinno być nacięć na wieczku kartonika ten mój pigment ma takie czy to oznacza że to podróbka???Słuchajci e kupiłam najpierw odsypke na allegro od dziewczyny - zapł. 13,90 za 1/3 odsypki! I ten mój pigment rózni sie od tej odsypki trochę. Kiedy nałożyłam oba ten z allegro Fairy Lite był bardziej ecri, a ten z E Baya bardzie w róż.Poza tym ten z Allegro zbierał sie w załamaniu powieki a ten sie nie zbieraćDziewczyny pomocy, jestem nowa na forum ale chyba zwariuję, nie chce używac podróbki, jak mam to sprawdzić?POMOCYYYYYYYYYY Y
Czyli ten lepszy z ebaya okazał sie podróbką? Od kogo kupowałaś na allegro? Zastanawiające.

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość

Zrob to , co ja Idz do sklepu z odsypka i sloiczkiem z Ebay-a i porownaj. Ja sie nie znam na Macu (mam tylko blyszczyk) i kupilam na razie jedna odsypke testowo (Teal) od tej babki co Ty (dorzucila mi jeszcze gratis troszke Melon-a ))Poszlam do Zlotych i porownalam sobie Zrob tak samo, po co masz sie denerwowac.
A Twój Lipku od tej samej Pani jaki jest? Jak wyszły porównania? Oryginał?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 08:51   #866
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość

A Twój Lipku od tej samej Pani jaki jest? Jak wyszły porównania? Oryginał?
Oryginały. Ale co mi z tego jak i tak nie umiem się nimi malować
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 09:00   #867
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kosmetyki M.A.C

troszke mnie tu nie bylo a tu takie zmiany

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
a moze by tak zalozyl osobny watek na zamowienia na pigmenty mac?chetni by sie poskladali np jednej osobie i na 3 ,4 osoby rozdzielil lub wiecej?
ja jestem za i bylabym chetna, rozumiem ze chodzi o podzial pelnowymiarowych pigmentow z ebaya i podzial an 3/4 osoby, tak?
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 09:04   #868
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Kosmetyki M.A.C

z ebaya czy z ze sklepu maca.jest taka dziewczyna na allegro i ona z ameryki sprowadza i sprzedaje na allegro oryginaly!!! i co chcesz to ci moze zalatwic
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 11:38   #869
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cześć dziewczyny
Dawno mnie tu nie było, mam przeprowadzkę i nowe zajęcie
Wczoraj dostałam małą dostawę kosmetyków MAC zdjęcie wkleję później jak się zbiorę w sobie heh

W każdym razie obserwuje Allegro i aukcje MAC, większość pigmentów to PODRÓBY, klasyczny przykład:
1.http://www.allegro.pl/item405554416_...ie_okazja.html

Kilka z nazw kolorów w ogóle nie ma w ofercie MAC np:
pink rose
black ore
orange crusch
mega rich

Po drugie nazwy oryginałów zawierają błędy, po trzecie zdjęcie kolorów nie odpowiada oryginalnym pigmentom, zgłaszałam aukcje do Allegro...ale oczywiście po co mają usuwać skoro nieźle na tym zarabiają
Po za tym ta Pani podkradła zdjęcia makijaży Temptalii

2.Następna osoba:
http://www.allegro.pl/item406697210_...ment_mac_.html

Na aukcji w ogole nie ma nazw kolorów tylko oznaczenia alfabetyczne

3.Kolejna:
http://www.allegro.pl/item411125838_...e_gratis_.html

Niepokoi mnie wygląd pokrywek od pojemniczków na głównym zdjęciu, niektóre kolory na ręku nie odpowiadają nazwom.
Oryginalność nie jest tutaj adekwatna aczkolwiek być może zaszła na aukcji jakaś pomyłka ze strony sprzedającego

4.Aukcja nr4 :
http://www.allegro.pl/item412740142_...1_3_cudo_.html

Oświeccie mnie ,ale istnieje taki kolor jak lilac frost, green i turquoise? turkusowy jest chyba tylko glitter

5.Perfidne podróby:
http://www.allegro.pl/item399588622_...ac_1_5ml_.html

Kolory takie jak choćby:
Voluptious Orange
Blue Topaz
Aquarium Purple
White Star
Crystal waters (white)
Tropical Pink
Sunflower
Over the clouds
pink petal
Snow White
Peach Sparkle
Storyteller

NIE ISTNIEJĄ i jest to rzeczywiście bajkopisarz

6.Tutaj mam pewne watpliwości, część pigmentów wygląda OK, część jednak wzbudza podejrzenia, przypatrzcie się pojemniczkom, niektóre pokrywki są lśniące, czarne,a nie matowe...tak właśnie wyglądają podróbki - mają lśniące wieczka...
http://www.allegro.pl/item408598591_..._gratisy_.html

Na innych aukcjach tej osoby to samo.

Nie dziwie się ,że sprzedawca wystawia je tak tanio gdyż podróbkę można nabyć już za 29zł w cenie kup teraz na ebayu...

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Reszta aukcji pigmentów wygląda ok i nawet cena jest proporcjonalnie do jakości wyższa...
Jestem również ciekawa jak pigment nabiera się z woreczków strunowych, miałyście styczność?
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 12:12   #870
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Dawno mnie tu nie było, mam przeprowadzkę i nowe zajęcie
Wczoraj dostałam małą dostawę kosmetyków MAC zdjęcie wkleję później jak się zbiorę w sobie heh

W każdym razie obserwuje Allegro i aukcje MAC, większość pigmentów to PODRÓBY, klasyczny przykład:
1.http://www.allegro.pl/item405554416_...ie_okazja.html

Kilka z nazw kolorów w ogóle nie ma w ofercie MAC np:
pink rose
black ore
orange crusch
mega rich

Po drugie nazwy oryginałów zawierają błędy, po trzecie zdjęcie kolorów nie odpowiada oryginalnym pigmentom, zgłaszałam aukcje do Allegro...ale oczywiście po co mają usuwać skoro nieźle na tym zarabiają
Po za tym ta Pani podkradła zdjęcia makijaży Temptalii

2.Następna osoba:
http://www.allegro.pl/item406697210_...ment_mac_.html

Na aukcji w ogole nie ma nazw kolorów tylko oznaczenia alfabetyczne

3.Kolejna:
http://www.allegro.pl/item411125838_...e_gratis_.html

Niepokoi mnie wygląd pokrywek od pojemniczków na głównym zdjęciu, niektóre kolory na ręku nie odpowiadają nazwom.
Oryginalność nie jest tutaj adekwatna aczkolwiek być może zaszła na aukcji jakaś pomyłka ze strony sprzedającego

4.Aukcja nr4 :
http://www.allegro.pl/item412740142_...1_3_cudo_.html

Oświeccie mnie ,ale istnieje taki kolor jak lilac frost, green i turquoise? turkusowy jest chyba tylko glitter

5.Perfidne podróby:
http://www.allegro.pl/item399588622_...ac_1_5ml_.html

Kolory takie jak choćby:
Voluptious Orange
Blue Topaz
Aquarium Purple
White Star
Crystal waters (white)
Tropical Pink
Sunflower
Over the clouds
pink petal
Snow White
Peach Sparkle
Storyteller

NIE ISTNIEJĄ i jest to rzeczywiście bajkopisarz

6.Tutaj mam pewne watpliwości, część pigmentów wygląda OK, część jednak wzbudza podejrzenia, przypatrzcie się pojemniczkom, niektóre pokrywki są lśniące, czarne,a nie matowe...tak właśnie wyglądają podróbki - mają lśniące wieczka...
http://www.allegro.pl/item408598591_..._gratisy_.html

Na innych aukcjach tej osoby to samo.

Nie dziwie się ,że sprzedawca wystawia je tak tanio gdyż podróbkę można nabyć już za 29zł w cenie kup teraz na ebayu...

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Reszta aukcji pigmentów wygląda ok i nawet cena jest proporcjonalnie do jakości wyższa...
Jestem również ciekawa jak pigment nabiera się z woreczków strunowych, miałyście styczność?

Jestem zbulwersowana.....Nevado moje pigmenty na tej aukcji sa ORYGINALNE!!!
http://allegro.pl/item411125838_pigm...e_gratis_.html

napisane jest jak wół były kupione w salonie Maca Pro w nowym Jorku...nawet zdjęcia salonu są umieszczone na stronie na samej górze każdy pigment jest umieszczony na paragonie który POSIADAM W REALNY SPOSóB jak nie jesteś czegoś pewna w 100% nie wysuwaj pochopnych wniosków pomyliłam sie tylko w jednej nazwie źle przepisałam full force violet a nie rider...ale jest to poprawione... a jakość zdjęc zależy od aparatu to ze u mnie odcień jest inny niż u Ciebie nie zależy od oryginalności tylko od ustawienia światła i od aparatu...!
Pozdrawiam...
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.