Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-19, 08:05   #301
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Castrolek ale jak ci sie to bedzie nakładac ? przecież to jest taka gęsta maź. To ty nie masz pudru w kompakcie w takim razie tylko w prasowany w kamieniu, albo coś podobnego. Za chiny nie położy się pędzlem takiej mazi. Iv czy nie tak ?

Dla nas najlepszym wyjsciem przy filtrach jest puder sypki, inne odmiany typu w kamieniu, transparentne, mineralne sa ok.
Jeśli ktoś musi fluid to najlepiej kupic sobie taki który nie destabilizuje filtrów.
Ale compact to Sama mam w domu SVR compact z filtrem 50+ i od czasu cosmelanu nie używam, bo nie da sie tego na filtr zastosowac. albo to albo to.
Massi, a jaki masz odcien tego kompaktu SVR? Ja zamawiałam kiedyś w aptece "jasny beż", ale okazał się byc bardzo ciemny i jednak z niego zrezygnowałam.... Ponoć od tego roku jest w ofercie SVR jakiś "bardzo jasny beż" ale nie wiem jak wygląda w realu
Cały czas używam SVR 50+ barwionego w kremie i jestem zadowolona, ale myślałam że kompakt będzie jeszcze praktyczniejszy - po prostu używałabym go w ciągu dnia jak pudru z puderniczki, bez konieczności matowienia czymkolwiek. Tak myśle
Tylko te beznadziejne odcienie.....
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 08:07   #302
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Castrolek ale jak ci sie to bedzie nakładac ? przecież to jest taka gęsta maź. To ty nie masz pudru w kompakcie w takim razie tylko w prasowany w kamieniu, albo coś podobnego. Za chiny nie położy się pędzlem takiej mazi. Iv czy nie tak ?

Dla nas najlepszym wyjsciem przy filtrach jest puder sypki, inne odmiany typu w kamieniu, transparentne, mineralne sa ok.
Jeśli ktoś musi fluid to najlepiej kupic sobie taki który nie destabilizuje filtrów.
Ale compact to Sama mam w domu SVR compact z filtrem 50+ i od czasu cosmelanu nie używam, bo nie da sie tego na filtr zastosowac. albo to albo to.
Masi bo można mieć:

podkład w kompakcie/fluid w kompakcie (gęsta maź)
i to się nakłada gąbką bez puszku/palcami (nie puszkami itp pędzlami)
ściera filtr

puder w kamieniu/puder prasowany
i to się nakłada pędzlami, albo gąbkami z puszkiem
nie ściera filtra

puder sypki
pędzle, puszki
nie ściera filtra

A co ma Castrolek to nie załapałam, bo to "puder w kompakcie"
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 08:12   #303
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Dziewczyny ale ponoć te podkłady w kompakcie z filtrem mają bardzo niskie PPD (UVA) a to dla nas nniezbyt dobre
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 08:13   #304
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Massi, a jaki masz odcien tego kompaktu SVR? Ja zamawiałam kiedyś w aptece "jasny beż", ale okazał się byc bardzo ciemny i jednak z niego zrezygnowałam.... Ponoć od tego roku jest w ofercie SVR jakiś "bardzo jasny beż" ale nie wiem jak wygląda w realu
Cały czas używam SVR 50+ barwionego w kremie i jestem zadowolona, ale myślałam że kompakt będzie jeszcze praktyczniejszy - po prostu używałabym go w ciągu dnia jak pudru z puderniczki, bez konieczności matowienia czymkolwiek. Tak myśle
Tylko te beznadziejne odcienie.....

Mam jasny beż. ale widziałam że jest juz w ofercie bardzo jasny beż.
Żeby filtr w nim zawarty zadziałał trzeba bardzo dużo tego kompaktu (gruba warstwa wychodzi) nałozyć a to nie jest możliwe. Dlatego sobie to odpuściłam. On jest gęsty i nakłądajac go tą gąbką filtr sie ściera praktycznie.

Castrol jesli ci sie udaje to nałożyć bezproblemowo to ok. Nie martw sie na zapas. Moze to takie cudo o którym nie słyszałam jeszcze. ja po prostu majac ta svr-kę nie potrafie sobie tego wyobrazić.


Iv no własnie ja tez nie moge załapać co Castrol ma i do czego ten pedzel w koncu. Ja myśle cały czas o podkładzie w compacie.

Castrolek najlepoiej to podaj nazwe tego cuda i my tu określimy co ty własciwie masz bo sie nie dogadamy i jeszcze cie niepotrzebnie straszymy.


Tak własnie IV, mają niskie PPD i wogóle sa dla nas pocosmelanowych beee

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-11-19 o 08:17
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 08:19   #305
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Castrol które masz?

http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=B#DETAIL



http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=B#DETAIL
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 08:20   #306
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

dzien dobry diabelki

Masimka cosmelan sie dziennie,bo Ci wiecznie skora schodzic bedzie


A ja mam stresa w pracy i dzisiaj mi sie nie nudzi

ivus mi sie te stronki nie otwieraja!

a i w lewy policzek sie podrapalam.Bardzo fajnie wygladam
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-11-19 o 08:28 Powód: ivci linki
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 08:29   #307
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

[quote=buczacza;9776968]dzien dobry diabelki

Masimka cosmelan sie dziennie,bo Ci wiecznie skora schodzic bedzie
[quote]


Buczka powoli zaczyna to do mnie docierać. Jeszcze wypróbuję co drugi dzień co sie będzie działo, a jak nie to codziennie będe musiała, bo nigdy nie będę wyglądać dobrze. Wczorak dół dzisiaj góra.... brrr
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 08:32   #308
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

<H2>Bourjois, Poudre Compacte (Naturalny puder prasowany)

Szukaj w KWC


Zgłaszająca osoba: Sumire

Matuje cerę i kryje niedoskonałości. Zawiera witaminę E, pobudza mikrokrążenie skóry. Daje satynowy efekt makijażu. Puder zawiera lusterko i gąbeczkę, jest łatwy i wygodny w aplikacji. Występuje w 4 odcieniach.

Skład: Talc, Zea Mays (Corn) Starch, Dimethicone, Zinc Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Zeolite, Sorbic Acid, Methylparaben, Parfum (Fragrance), Zea Mays (Corn) Oil, Propylparaben, Tetrasodium EDTA, Butylparaben, BHT, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Rosa Canina Fruit Extract, Coumarin. +/- (May Contain): CI 15850 (Red 7 Lake), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide), Mica (23.04.2008)

Cena: 49zł / 9,5g


Taki właśnie mam.



</H2>
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 08:34   #309
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
<H2>Bourjois, Poudre Compacte (Naturalny puder prasowany)

Szukaj w KWC


Zgłaszająca osoba: Sumire

Matuje cerę i kryje niedoskonałości. Zawiera witaminę E, pobudza mikrokrążenie skóry. Daje satynowy efekt makijażu. Puder zawiera lusterko i gąbeczkę, jest łatwy i wygodny w aplikacji. Występuje w 4 odcieniach.

Skład: Talc, Zea Mays (Corn) Starch, Dimethicone, Zinc Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Zeolite, Sorbic Acid, Methylparaben, Parfum (Fragrance), Zea Mays (Corn) Oil, Propylparaben, Tetrasodium EDTA, Butylparaben, BHT, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Rosa Canina Fruit Extract, Coumarin. +/- (May Contain): CI 15850 (Red 7 Lake), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide), Mica (23.04.2008)

Cena: 49zł / 9,5g


Taki właśnie mam.



</H2>

I sprawa wyjasniona, to zwykły puder w kompakcie

Castrol nie ma strachu.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 08:34   #310
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

cześć panienki

muszę się wyżalić po moim wczorajszym zabiegu depilacji,toż to okropnie bolało,zrobiłam pachy i bikini,nogi przeszły tylko próbę bo ponoć wyglądają na opalone(choć słońca zero od wakacji),no i za tydzień zrobimy nogi jeśli nic się nie będzie działo,tylko mam pietra i nie wiem czy to wytrzymam

Dome napisz jak to u Ciebie wygląda

czy ktos chodził na laser i moze ma jakieś wskazówki,czy tylko ja jestem taka wrażliwa

a co do fryzur marzy mi sie taki irokez na sylwestra
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 08:37   #311
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

[quote=Masima;9777046][quote=buczacza;9776968]dzien dobry diabelki

Masimka cosmelan sie dziennie,bo Ci wiecznie skora schodzic bedzie
Cytat:


Buczka powoli zaczyna to do mnie docierać. Jeszcze wypróbuję co drugi dzień co sie będzie działo, a jak nie to codziennie będe musiała, bo nigdy nie będę wyglądać dobrze. Wczorak dół dzisiaj góra.... brrr
Masimka ,ja co drugi dzień na noc się cosmelanie i skóra mi nie schodzi.W te dni co nie ma cos ,natłuszczam i nawilżam mocno na noc.Może spróbuj tak .Mnie mam problemów z zwisającymi skórkami na twarzy .
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 08:39   #312
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

[quote=Masima;9777046][quote=buczacza;9776968]dzien dobry diabelki

Masimka cosmelan sie dziennie,bo Ci wiecznie skora schodzic bedzie
Cytat:


Buczka powoli zaczyna to do mnie docierać. Jeszcze wypróbuję co drugi dzień co sie będzie działo, a jak nie to codziennie będe musiała, bo nigdy nie będę wyglądać dobrze. Wczorak dół dzisiaj góra.... brrr
Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
I sprawa wyjasniona, to zwykły puder w kompakcie

Castrol nie ma strachu.
Jak to nie ma strachu jak mi nie wychodzi.Masimko a on dobry na 50+ takimi muśnięciami jest?(tylko nauczyć się tych muśnięć muszę)
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 08:51   #313
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Witajcie
Etna ja robiłam z marszu łydki bikini i pachy mocna jestem i ból wytrzymałam ale tylko dlatego że wcześniej używalam depilatora elektrycznego ( ból) i do tego bólu się przyzwyczaiłam
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 08:52   #314
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Ha Ha udało mi się !I on naprawdę nie błyszczy!Pierwszy raz od 3 miesięcy się nie błyszczę! Zobaczymy na ile to starcza ,dam znać.

Ha i tym pędzlem wiewiórkowym takie muśnięcia coraz lepsze,prawie bezdotykowe lepsze niż wczoraj mi wyszły.

Masimko,napisz proszę czy on może być na 50+.

Luuudzie jestem matowa!!!!!!
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 08:55   #315
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Hej
Potrzebuję Waszej pomocy. Wczoraj cały dzień się nie cosmelaniłam, używałam Cicaplastu i Auridermu XO. Twarz mnie boli, jestem w niektórych miejscach mocno czerwona, skórę mam bardzo podrażnioną, nadal się lekko łuszczę. Wstawiłam przed chwilką aktualną fotkę. Powiedzcie mi czy ja nie muszę z tym iść do lekarza, czy ten stan nadaje się do cosmelanu, czy może odczekać kolejny dzień?
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 08:59   #316
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Hej
Potrzebuję Waszej pomocy. Wczoraj cały dzień się nie cosmelaniłam, używałam Cicaplastu i Auridermu XO. Twarz mnie boli, jestem w niektórych miejscach mocno czerwona, skórę mam bardzo podrażnioną, nadal się lekko łuszczę. Wstawiłam przed chwilką aktualną fotkę. Powiedzcie mi czy ja nie muszę z tym iść do lekarza, czy ten stan nadaje się do cosmelanu, czy może odczekać kolejny dzień?
rob przerwe!!!!!!!!! Dwa dni!!!!!! I smarnij sie bepanthen!!!!!!
Nic innego wiecej nie uzywaj!!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 09:06   #317
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Buczuś dzięki za natychmiastowy odzew Pod oczami popekały mi naczynka czy w tych miejscach też bepathen czy nadal Auriderm XO?
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 09:07   #318
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Hej
Potrzebuję Waszej pomocy. Wczoraj cały dzień się nie cosmelaniłam, używałam Cicaplastu i Auridermu XO. Twarz mnie boli, jestem w niektórych miejscach mocno czerwona, skórę mam bardzo podrażnioną, nadal się lekko łuszczę. Wstawiłam przed chwilką aktualną fotkę. Powiedzcie mi czy ja nie muszę z tym iść do lekarza, czy ten stan nadaje się do cosmelanu, czy może odczekać kolejny dzień?
Odczekaj. Lekarz chyba zbędny ale bepanten się przyda.

Piękne usta
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 09:08   #319
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Czesć wpadłam na chwilkę bo mam mnóstwo roboty .Zbieram zamówienia na tego roca proszę napiszcie ile mam zamówić i dokładnie który to ma być.Chorobcia wczoraj wieczorem nie miałam nety i takie tyły teraz to narka lęce pracować:cmok :
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 09:10   #320
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Hej
Potrzebuję Waszej pomocy. Wczoraj cały dzień się nie cosmelaniłam, używałam Cicaplastu i Auridermu XO. Twarz mnie boli, jestem w niektórych miejscach mocno czerwona, skórę mam bardzo podrażnioną, nadal się lekko łuszczę. Wstawiłam przed chwilką aktualną fotkę. Powiedzcie mi czy ja nie muszę z tym iść do lekarza, czy ten stan nadaje się do cosmelanu, czy może odczekać kolejny dzień?

Anturko,widziałam fotkę.Naprawdę też tak miałam.Najbardziej na brodzie .Wytrzymaj do tego piątku.Jesteś przerażona jak ja 10 dnia.Pamiętasz jak pisała,że 10 dnia wydawało mi się że to żle i zaczęłam łagodzić kremami?Niestety przerwałam .Po 2 dniach poszłam do dermatolog i okazało się że wszystko było ok.więc kurację powtórnie robiłam przez następna 14 tyg.

Nie rób tego błędu.Wytrzymaj i dalej cieniutka warstwa cosmelanu na dzień i na noc.Wytrzymaj do piątku,a w sobotę rano grubo hydrawital i w niedzielą już lekką poprawę zobaczysz.

Anturium wtedy gdy nie wytrzymałam,bo twarz miałam jak ty tera,to właśnie hydra i cethapilem 3 dni smarowałam i twarz od razy lepsza zaczęła się robić.Ale co z tego jak kurację trzeba było od nowa Jeszcze 3 dni
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 09:10   #321
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Buczuś dzięki za natychmiastowy odzew Pod oczami popekały mi naczynka czy w tych miejscach też bepathen czy nadal Auriderm XO?
mascia bp smaruj tak dwa dni.Pozniej zaczniesz cieniusienka warstwa cosmelana i aurderm xo aplikowac.Piecze Cie twarz pewnie? Musisz koniecznie przerwe zrobic,moga Ci sie ranki porobic.I nic wiecej nie kombinuj.Zero eksperymentow!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 09:12   #322
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

no patrzcie jaka roznica zdan
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 09:14   #323
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Castrol ale nie mam plam wokół ust. Zdjęcie tego nie oddaje natomiast jeśli zejdzie mi jeszcze jedna wartwa skóry, to wrócę do stanu sprzed dwóch dni, a to był koszmar. Powiem szczerze, w nosie mam już te plamy, ja chciałabym znów normalnie wyglądać i tak nie cierpieć. Chyba nie jestem wystarczająco zdesperowana w sprawie odplamiania.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 09:15   #324
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
mascia bp smaruj tak dwa dni.Pozniej zaczniesz cieniusienka warstwa cosmelana i aurderm xo aplikowac.Piecze Cie twarz pewnie? Musisz koniecznie przerwe zrobic,moga Ci sie ranki porobic.I nic wiecej nie kombinuj.Zero eksperymentow!!!
Czy mnie szczypie? Kochanie osocze mi cieknie w niektórych miejscach
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 09:15   #325
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Castrolek faktycznie nigdy tej kuracji swoim sposobem nie przeszedł.... potem to się nie liczy bo to już inaczej skóra reaguje

teraz to ja tez mogę się smarowac samym cosmelanem bez nawilżaczy i nic się nie dzieje
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 09:16   #326
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Witajcie gwiazdy.
Ale gwarno tu od rana.


[quote=November17;9770224]ja kocham śliwkę ale wyślij jakby co....miało się marnowąć....bo jak mi Madziusia napisze ze mnie sliwki za nic nie wolno- to nie moge się kompromitować

Jeżżżżzu listopadku śliwka jest piękna i to kolor dla Ciebie, w śliwkowym jesiennym i wszelkim odcieniu jesiennego fioletu bedzie Ci naprawde ślicznie.
Noooo to bużiaki dla otuchy




Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj fajną kurtkę widziałam, przymierzyłam i dupa zza krzaka, kolor rozbielonej mięty, z wiosny (kamilciowych szmatek) była ... a Madziusia mówiła, że ja wiosna to powinno pasować.
O nie wytrzymie z Wami. I co nie pasowała Ci ta kurtka tzn ten kolor.
Rozbielona mięta to raczej coś pod pastele. Z Kolorami z Kamilciowej szmatki mogłabym polemizować........ ...



Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
cześć panienki

muszę się wyżalić po moim wczorajszym zabiegu depilacji,toż to okropnie bolało,zrobiłam pachy i bikini,nogi przeszły tylko próbę bo ponoć wyglądają na opalone(choć słońca zero od wakacji),no i za tydzień zrobimy nogi jeśli nic się nie będzie działo,tylko mam pietra i nie wiem czy to wytrzymam

Dome napisz jak to u Ciebie wygląda

czy ktos chodził na laser i moze ma jakieś wskazówki,czy tylko ja jestem taka wrażliwa

a co do fryzur marzy mi sie taki irokez na sylwestra

Etna- bo to chyba Twój pierwszy zabieg był co? pierwszy zabieg ma to do Siebie że boli jak cholera, ale to kwestia wytrzymałości na ból- ja też z tych bardziej odpornych. Takie zalecenie od lekarki to żeby na takie zabiegi wybierać sie tuż po okresie albo w trakcie połowy cuklu- bo wtedy organizm kobiety jest najsilniejszy i wszystko mniej boli. Bo przed okresem to wiadomo - wszystko boli jeszcze bardziej.

Wstawiam na kawusie kto ma ochote na małą czarną
.



Denna- Wizażystka pełną parą i ja sobie fryzurkę odgapiłam
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 09:21   #327
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Wiem,że każdy inaczej radzi.Wiem też że zwątpienie przychodzi.Ja niestety zamiast lekarza się trzymać zaczęłam łagodzić.Ale mówię szczerze tak musi być.Krzywdy sobie nie zrobisz,zaręczam ci.Oprócz mnie kilkanaście pacjętętek pani doktor widziałam w takim stanie,ale one wytrzymały tylko ja nie.Widziałam też je po kuracji i wszystko wróciło do normy i to bez plam.

Słowem ,Anturium,skoro podjęłaś taką decyzję o kuracji to trzymaj się jej.Tak niewiele zostało.
Tym bardziej że to pod kontrolą lekarską było.Tylko nie dotykaj już twarzy!Nie wyciskaj,nie skub,nie smaruj cosmelanem grubo ani więcej niż 2 razy dziennie co 12 godzin.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 09:22   #328
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Anturium jak rozumiem przez 14 dni smarowałas się 2 razy dziennie tak ? Pod zdjeciem pisze ze to 14 dzień, to nie wiem po co jeszcze 3 dni masz wytrzymywać skoro i tak wczoraj już nie smarowałas wogóle. ja uważam że w każdej sytuacji trzeba z rozsądkiem ocenić sytuacje żeby sobie krzywdy nie zrobić. Uważam, ze powinnaś sie dzisiaj na cały dzień nasmarować bepanthenem, Cetaphilem, wazelina też. Po prostu co chwilę coś tam dokłądaj. Wieczorem spróbuj cosmelan ale tylko na te miejsca niepodraznione. na pewno omiń brodę, okolice ust i tam gdzie masz ranki. Te sa najbardziej podraznione. ja przechodziłam podobnie, ale takiego podraznienia nie miałam. Uzywałam codziennie hydravitalu i wazeliny. Dzięki temu nie doprowadziłam do takiego stanu.
Uważam że nie wyglada to dobrze wiesz ? Ale do lekarza to bez sensu naprawdę. Dasz sobie samam z tym radę.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 09:23   #329
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Castrolek a powiedz mi kochanie jaką Ty masz cerę? Mam na myśli rodzaj: normalną, tłustą, wrażliwą, suchą...
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 09:27   #330
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Anturium odstaw Auriderm XO, on tez lubi podrazniać, mnie po nim nadal skóra piecze. A z tego co pisała kiedyś Saga nie była w stanie go używać, takie jakies rany jej robiło.
Bezpieczna jest wazelina bo działa natłuszczająco, podobnie jak Bepanthen.
Na naczynka maśc arnikowa lub pelethokrem, one sa tłuste. Ale to na pózniej. Cetaphil MD Dermoprotektor to preparat silnie nawilżajacy do stosowania po zabiegach dermatologicznych i wystarczy raz sie nim dziennie smarowac, on nie podraznia. Wiec też możesz popróbować.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.