Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-21, 23:36   #3361
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Mieszanie szamponetek Marion - Czy to dobry pomys³?

mo¿liwe trzeba próbowaæ, mi osobi¶cie na naturalnych w³osach szamponetki siê trzymaj± a¿ umyjê w³osy, br±zy nie przyciemniaj± prawie wcale, a czernie daj± efekt do max. 2 myæ, ale no tak jak mówiê, trzeba próbowaæ, zmieszanie mo¿e jak najbardziej daæ ³adny efekt
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-22, 15:52   #3362
baajkowa
Raczkowanie
 
Avatar baajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Tryb / £ód¼
Wiadomo¶ci: 331
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

dziewczyny, orientuje siê która¶ z Was czy mro¼ne kakao castinga wyjdzie u mnie bardzo ciemno? w za³±czniku aktualne zdjêcie.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg mm.jpg (56,9 KB, 23 za³adowañ)
__________________

06.11.2011r.
baajkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-22, 16:11   #3363
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomo¶ci: 980
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez baajkowa Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, orientuje siê która¶ z Was czy mro¼ne kakao castinga wyjdzie u mnie bardzo ciemno? w za³±czniku aktualne zdjêcie.
Z tym pytaniem zapraszam tu ----> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=480362&page=67
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja mi³o¶æ:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasuj±ce do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam w³osy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-28, 20:45   #3364
wizaz11081992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 2
farbowanie blond w³osów czarn± p³ukank±

witam! mam pytanie. Farbuje w³osy na blond odk±d tylko pamiêtam. Ale chcia³abym sprawdziæ jak wygl±da³a bym w czarnych w³osach. Nie chcê jednak nak³adaæ farby bo boje siê ,¿e bêdê ¼le wygl±daæ i nie bêdê mog³a wróciæ do blondu. Pomy¶la³am wiêc o p³ukance w czarnym kolorze. Czy pokryje mi ona blond w³osy bez problemu? no i bardzo wa¿ne pytanie jak d³ugo bêdzie mi schodzi³ ten kolor ?:P cz w ogóle zejdzie mi on do koñca czy w³osy bêd± ju¿ inne ni¿ do tej pory? ju¿ d³ugo my¶lê o zmianie koloru wiêc bardzo prosze o odpowiedz osoby które co¶ wiedz± na ten temat z góry dziêkujê
wizaz11081992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-28, 21:09   #3365
hope1989
Raczkowanie
 
Avatar hope1989
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 283
Dot.: farbowanie blond w³osów czarn± p³ukank±

Hej

Na Twoim miejscu absolutnie bym tak nie kombinowa³a/ ryzykowa³a... W sensie nak³adanie p³ukanki czarnej na blond w³osy.
Je¶li mieszkasz w wiêkszym mie¶cie, przejd¼ siê do sklepu z perukami. Z pewno¶ci± gama kolorystyczna bêdzie du¿a, wiêc ¶mia³o bêdziesz mog³a przymierzaæ i oceniæ jaki odcieñ br±zu bêdzie w³a¶ciwy
Mo¿esz tak¿e zalogowaæ siê na portalach, które maj± zak³adkê wirtualnego stylisty. Wrzucisz tam swoje zdjêcie i ¶mia³o mo¿esz eksperymentowaæ z kolorem, d³ugo¶ci±, a nawet makija¿em.

Tym sposobem oszczêdzisz w³osy przed niewiadom± niespodziank±/efektem po p³ukance
hope1989 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-30, 23:04   #3366
lily96
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: farbowanie blond w³osów czarn± p³ukank±

http://lily-my-lifestyle.blog.onet.pl/ zapraszam
lily96 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-31, 16:04   #3367
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 1 096
Dot.: farbowanie blond w³osów czarn± p³ukank±

p³ukanka? oczywi¶cie, bêd± zielone w³osy nie lepiej sobie zrobiæ wizualizacjê w ps, bez zbêdnych eksperymentów na blondzie?
poshh jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-04-01, 21:49   #3368
wizaz11081992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: farbowanie blond w³osów czarn± p³ukank±

Niby lepiej i zrobi³am ale nie wygl±da to naturalnie nie ma to jak zobaczyæ na g³owie ale za zielony kolor to ja dziêkujê hehe
wizaz11081992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-02, 14:23   #3369
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 104
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Hey dziewczyny
Bardzo ciê¿ko jest mi napisaæ t± wiadomo¶æ. To co piszê, po chwili znika- nie wiem dlaczego tak siê dzieje :/ Dlatego musia³am napisaæ to w programie do pisania.
Od roku u¿ywam szamponetki 'Delia', kolor czarny. Naturalne w³osy mam co¶ pomiêdzy ¶rednim a b. ciemnym br±zem. Jednak¿e kolor bardzo szybko schodzi :/ Poza tym firma wycofa³a ten kolor. Na razie u¿ywam szaponetek, które mam w zapasie jednak nie du¿o mi ich zosta³o.
Chcia³abym znale¼æ co¶ co przyciemni moje w³osy, ale nie bêdzie siê tak szybko zmywaæ bo szamponetka Delia zmywa siê b³yskawicznie. Chcê uzyskaæ kolor czarny, b±d¼ czarny z granatowym po³yskiem. Taki najbardziej pasuje mi do karnacji i ciemnych oczu. Mog³yby¶cie mi co¶ poleciæ?? Kiedy¶ farbowa³am w³osy farb± na czarno. Wszyscy mi mówili, ¿e jestem g³upia, ¿e u¿ywam farby. Nawet nie by³o widaæ moich odrostów, bo by³y niewiele ja¶niejsze od farbowanych w³osów. Nie chcê powracaæ do farby :/ Mia³am ostatnio taki zamiar, bo by³am wkurzona, ¿e szamponik tak szybko mi siê zmywa. Jedno mycie i 90 % koloru jest zmyte :/ Jest co¶, co bêdzie d³u¿ej siê trzymaæ ale nie bêdzie tak niszczyæ w³osów jak farba? I w dodatku bêdzie kolor, który chcê uzyskaæ?? Bardzo mi na tym zale¿y.
kylieminogue jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-02, 14:35   #3370
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomo¶ci: 980
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kylieminogue Poka¿ wiadomo¶æ
Hey dziewczyny
Bardzo ciê¿ko jest mi napisaæ t± wiadomo¶æ. To co piszê, po chwili znika- nie wiem dlaczego tak siê dzieje :/ Dlatego musia³am napisaæ to w programie do pisania.
Od roku u¿ywam szamponetki 'Delia', kolor czarny. Naturalne w³osy mam co¶ pomiêdzy ¶rednim a b. ciemnym br±zem. Jednak¿e kolor bardzo szybko schodzi :/ Poza tym firma wycofa³a ten kolor. Na razie u¿ywam szaponetek, które mam w zapasie jednak nie du¿o mi ich zosta³o.
Chcia³abym znale¼æ co¶ co przyciemni moje w³osy, ale nie bêdzie siê tak szybko zmywaæ bo szamponetka Delia zmywa siê b³yskawicznie. Chcê uzyskaæ kolor czarny, b±d¼ czarny z granatowym po³yskiem. Taki najbardziej pasuje mi do karnacji i ciemnych oczu. Mog³yby¶cie mi co¶ poleciæ?? Kiedy¶ farbowa³am w³osy farb± na czarno. Wszyscy mi mówili, ¿e jestem g³upia, ¿e u¿ywam farby. Nawet nie by³o widaæ moich odrostów, bo by³y niewiele ja¶niejsze od farbowanych w³osów. Nie chcê powracaæ do farby :/ Mia³am ostatnio taki zamiar, bo by³am wkurzona, ¿e szamponik tak szybko mi siê zmywa. Jedno mycie i 90 % koloru jest zmyte :/ Jest co¶, co bêdzie d³u¿ej siê trzymaæ ale nie bêdzie tak niszczyæ w³osów jak farba? I w dodatku bêdzie kolor, który chcê uzyskaæ?? Bardzo mi na tym zale¿y.
Casting 300 albo 400 oba wychodz± prawie czarne.
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja mi³o¶æ:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasuj±ce do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam w³osy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-02, 17:23   #3371
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 104
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Hmm, prawie czarne w³osy to ja mam. Wola³abym, aby by³y czarne
kylieminogue jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 18:02   #3372
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomo¶ci: 980
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kylieminogue Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm, prawie czarne w³osy to ja mam. Wola³abym, aby by³y czarne
Tylko, ¿e jak zrobisz czarnym to siê przerazisz. Moja kole¿anka robi³a sobie habanow± czerni±......i mia³a mocno czarne w³osy.
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja mi³o¶æ:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasuj±ce do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam w³osy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-02, 18:34   #3373
baajkowa
Raczkowanie
 
Avatar baajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Tryb / £ód¼
Wiadomo¶ci: 331
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

moim zdaniem w³osy potraktowane czarn± farb± maj± strasznie sztuczny kolor.
__________________

06.11.2011r.
baajkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-02, 18:51   #3374
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kylieminogue Poka¿ wiadomo¶æ
Hey dziewczyny
Bardzo ciê¿ko jest mi napisaæ t± wiadomo¶æ. To co piszê, po chwili znika- nie wiem dlaczego tak siê dzieje :/ Dlatego musia³am napisaæ to w programie do pisania.
Od roku u¿ywam szamponetki 'Delia', kolor czarny. Naturalne w³osy mam co¶ pomiêdzy ¶rednim a b. ciemnym br±zem. Jednak¿e kolor bardzo szybko schodzi :/ Poza tym firma wycofa³a ten kolor. Na razie u¿ywam szaponetek, które mam w zapasie jednak nie du¿o mi ich zosta³o.
Chcia³abym znale¼æ co¶ co przyciemni moje w³osy, ale nie bêdzie siê tak szybko zmywaæ bo szamponetka Delia zmywa siê b³yskawicznie. Chcê uzyskaæ kolor czarny, b±d¼ czarny z granatowym po³yskiem. Taki najbardziej pasuje mi do karnacji i ciemnych oczu. Mog³yby¶cie mi co¶ poleciæ?? Kiedy¶ farbowa³am w³osy farb± na czarno. Wszyscy mi mówili, ¿e jestem g³upia, ¿e u¿ywam farby. Nawet nie by³o widaæ moich odrostów, bo by³y niewiele ja¶niejsze od farbowanych w³osów. Nie chcê powracaæ do farby :/ Mia³am ostatnio taki zamiar, bo by³am wkurzona, ¿e szamponik tak szybko mi siê zmywa. Jedno mycie i 90 % koloru jest zmyte :/ Jest co¶, co bêdzie d³u¿ej siê trzymaæ ale nie bêdzie tak niszczyæ w³osów jak farba? I w dodatku bêdzie kolor, który chcê uzyskaæ?? Bardzo mi na tym zale¿y.
Sk±d w ogóle ta niechêæ do farby w tym przypadku? ¯eby ludzie nie gadali? Z reszt± czerñ (i to na ciemnych w³osach) bêdzie siê trzymaæ bardzo d³ugo i musia³aby¶ tylko farbowaæ odrosty ewentulanie. Do tego sama mówisz, ¿e odrostów nie by³o widaæ, wiêc nie farbowa³aby¶ zbyt czêsto.
A je¶li chcesz czego¶ delikatniejszego od 'zwyk³ej' farby, to zainwestuj w jaki¶ produkt z mniej masakruj±cym sk³adem, np. Biokap czy Sanotint.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-02, 18:59   #3375
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Jak kto¶ ma baaardzo ciemne w³osy naturalnie, to zwykle pasuj± mu i pofarbowane na czarno. Nawet potrafi± wtedy wygl±daæ zupe³nie naturalnie
Fram jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-02, 19:06   #3376
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 104
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Do nutusia16-
Nie wiem, jakie Twoja kole¿anka ma naturalne w³osy i jak± karnacjê, ale mi chodzi o mocno czarne w³osy, poniewa¿ ja¶niejsze od czarnych to mam naturalne.
Fram-
zgodzê siê z Tob±
Lisbeth-
Mam niechêæ do farby, poniewa¿ uwa¿am, ¿e szkoda niszczyæ w³osów farb± skoro podobny efekt mogê uzyskaæ czym¶ mniej niszcz±cym.
Nie s³ysza³am jeszcze o czym¶ takim jak Biokap czy Sanotint. Ju¿ patrzê co to takiego
kylieminogue jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-02, 19:11   #3377
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomo¶ci: 980
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fram Poka¿ wiadomo¶æ
Jak kto¶ ma baaardzo ciemne w³osy naturalnie, to zwykle pasuj± mu i pofarbowane na czarno. Nawet potrafi± wtedy wygl±daæ zupe³nie naturalnie
Zgadzam siê Znam tak± dziewczynê, która ma jasny br±z a farbuje siê na czarno. Wygl±da rewelacyjnie . Jej br±z wogóle nie pasuje.
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja mi³o¶æ:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasuj±ce do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam w³osy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-02, 19:26   #3378
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: farbowanie blond w³osów czarn± p³ukank±

Rozumiem, ¿e masz na my¶li szamponetkê? Z farbowanych blond w³osów czarna na pewno nie wyp³ucze siê w ca³o¶ci. Na pewno chwyci, ale pó¼niej sama nie pu¶ci i w razie, gdyby¶ siê sobie nie spodoba³a, to bez dekoloryzacji siê nie obêdzie. Zajrzyj do tego w±tku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=492430 tam dziewczyny robi± komputerowe metamorfozy.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-02, 21:04   #3379
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 104
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Lisbeth,
Wyczyta³am, ¿e farby, które mi zaproponowa³a¶ s± bez amoniaku wiêc bardzo dobrze. Wiesz mo¿e, która z tych dwóch jest lepsza ?
Zaczê³am siê jeszcze zastanawiaæ, czy s± mo¿e jakie¶ szamponetki z innych firm, które tak szybko siê nie zmywaj±? Czy wszystkie s± po prostu takie same, ¿e zmywaj± siê bardzo szybko?
kylieminogue jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 21:20   #3380
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kylieminogue Poka¿ wiadomo¶æ
Lisbeth,
Wyczyta³am, ¿e farby, które mi zaproponowa³a¶ s± bez amoniaku wiêc bardzo dobrze. Wiesz mo¿e, która z tych dwóch jest lepsza ?
Zaczê³am siê jeszcze zastanawiaæ, czy s± mo¿e jakie¶ szamponetki z innych firm, które tak szybko siê nie zmywaj±? Czy wszystkie s± po prostu takie same, ¿e zmywaj± siê bardzo szybko?
Zale¿y co rozumiesz przez 'lepsza'. Farby, o któych wspomnia³am wpisuj± siê w nurt proekologicznych. Maj± po prostu mniej toksycznych substancji, a co za tym idzie - mniej najtrwalszego znanego czarnego barwnika czyli PPD. Dlatego mog± byæ mniej czarne. Sanotint ma nawet wersjê w ogóle bez PPD. Te farby pewnie s± zdrowsze dla skóry i w³osów, ale z trwa³o¶ci± mo¿e byæ ró¿nie. Kolejny minus to ma³a dostêpno¶æ i du¿a cena. Szczerze mówi±c w Twoim przypadku u¿y³abym zwyk³ej farby z drogerii. Je¶li jednak wolisz te zdrowsze farby, to warto zapoznaæ siê z blogiem Anwen i tymi wpisami:
http://www.anwen.pl/2012/03/farby-do...ght-kolor.html
http://www.anwen.pl/2012/04/farby-do...lor-heban.html
http://www.anwen.pl/2012/04/farby-do...ato-kolor.html
W kwestii amoniaku - typowy tzw. szampon koloryzuj±cy od zwyk³ej farby w³a¶ciwie nic nie ró¿ni. Szampon ma po prostu inn± substancjê o dzia³aniu dok³adnie takim samym jak amoniak, ale za to nie¶mierdz±c±. Taki np. Casting jest zwyczajn± trwa³± koloryzacj±, chocia¿ amoniaku tam de facto nie ma.
Szamponetki natomiast nie maj± ¿adnych substancji zatrzymuj±cych kolor na d³u¿ej. Dlatego ka¿da taka saszetka po zastosowaniu bardzo szybko zniknie lub przynajmniej mocno sp³owieje.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-03, 00:21   #3381
Tina2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Witam, moj naturalny kolor wlosow to bardzo ciemny, mysi blond. Obecnie farbuje wlosy na jasny blond, chce je na jakis czas przyciemnic zeby 'odpoczely' od comiesiecznej koloryzacji i w zwiazku z tym uzyc brazowej (ciemniejszej od koloru naturalnego szamponetki, tak akby odrosty nie rzucaly sie tak bardzo w oczy). Czy uda mi sie wrocic do obecnego koloru (jasnego blondu) za pomoca samej farby bez uzycia rozjasniacza?
Tina2008 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-03, 12:04   #3382
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 104
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Lisbeth- Wesz³am na pierwszego linka, który za³±czy³a¶ i od razu wyczyta³am (i siê wkurzy³am):
'Kolor- Niestety pod tym wzglêdem Sanotint mnie zawiód³ czarny wcale nie jest czarny a jest ciep³ym, ciemnym br±zem. Do mojego typu urody o wiele bardziej pasuj± odcienie zimne (...)'
Obawiam siê, ¿e ten 'ciep³y ciemny br±z' mo¿e mi nawet rozja¶niæ w³osy- zamiast je przyciemniæ.
Na szczê¶cie gdy wesz³am na drugiego linka siê ucieszy³am Wyczyta³am o farbie 'Color & Soin'
'Kolor- Idealny! Naprawdê tak piêknej czerni dawno nie widzia³am ) Intensywny, g³êboki i do tego zimny odcieñ, który nie wygl±da sztucznie.'
Farba ta niestety zawiera sk³adnik, o którym pisa³a¶ PPD- ale w mniejszej ilo¶ci od sklepowych farb- 1,2 %
Wiêc chc±c uzyskaæ czerñ muszê niestety sobie trochê poniszczyæ w³osy, u¿ywaj±c farby z tym w³a¶nie sk³adnikiem :/
Wspomnia³am wcze¶niej, ¿e nie chcê niszczyæ w³osów farb±.
Mia³am parê lat temu zrobion± trwa³± i bardzo sobie wtedy zniszczy³am w³osy. Wypada³y mi kêpkami. Do dzi¶ s± os³abione, dlatego stwierdzi³am, ¿e nie chcê ich obci±¿aæ. Poza tym, my¶la³am- tak jak ju¿ wspomnia³am wcze¶niej- ¿e bêdê mog³a uzyskaæ czarne w³osy nie stosuj±c farby. No ale teraz wiem, ¿e siê nie da.

Edytowane przez kylieminogue
Czas edycji: 2013-04-03 o 12:18
kylieminogue jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-03, 16:13   #3383
mssr
Raczkowanie
 
Avatar mssr
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 115
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Hej

Chcia³am zapytaæ czy która¶ z was u¿ywa³a mo¿e szamponetki Palette ¶redni br±z 17?

Wcze¶niej farbowa³am w³osy farb± syoss ciemny br±z ale ju¿ trochê hmm wyblak³y Kupi³am wczoraj ten szampon koloryzuj±cy Palette ale po przeczytaniu ró¿nych opinii bojê siê, ¿e uzyskam kolor czarny, dlatego najpierw wola³am was zapytaæ.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg szamponetka-17-srodni-braz-palette-instant-color-25ml.jpg (15,5 KB, 6 za³adowañ)
mssr jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-05, 13:54   #3384
garbatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cze¶æ wszystkim, nie wiem gdzie poruszyæ ten temat, dlatego napiszê tu -mo¿e kto¶ z Was wie - gdzie kupiæ szampon koloryzuj±cy Marion Color w Tarnowie? czy która¶ z Was gdzie¶ go spotka³a poza internetem? przyznam, ¿e szuka³am chyba ju¿ wszêdzie, ale nigdzie go nie ma.. Pomó¿cie, bardzo mi zale¿y
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez pewnaKa Poka¿ wiadomo¶æ
a czy kto¶ mo¿e wie gdzie go dostanê w KRAKOWIE? ;>
Podpinam siê pod to pytanie gdzie go dostaæ poza internetem?
garbatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-05, 19:41   #3385
Tina2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy
Witam, moj naturalny kolor wlosow to bardzo ciemny, mysi blond. Obecnie farbuje wlosy na jasny blond, chce je na jakis czas przyciemnic zeby 'odpoczely' od comiesiecznej koloryzacji i w zwiazku z tym uzyc brazowej (ciemniejszej od koloru naturalnego szamponetki, tak akby odrosty nie rzucaly sie tak bardzo w oczy). Czy uda mi sie wrocic do obecnego koloru (jasnego blondu) za pomoca samej farby bez uzycia rozjasniacza?


up up
Tina2008 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-22, 18:31   #3386
olive_you
Przyczajenie
 
Avatar olive_you
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 27
3 miesi±ce po szamponetce

Witam na pocz±tku lutego zafarbowa³am moje w³osy szamponetk± do 24 myæ firmy Palette - kolor jasny br±z. Co prawda, br±z wyszed³ ciemny, ale po kilku myciach serio siê spra³. Problemem jest to, ¿e mam bardzo jasne blond w³osy. I kolor nie chce zej¶æ ca³kowicie a pojawi³ siê ju¿ wrêcz bia³y odrost o d³ugo¶ci ok. 2 cm i wygl±da to dziwnie. Chcia³abym te¿ wróciæ do naturalnego koloru, albo chocia¿ ¿eby by³ trochê ja¶niejszy. Co mam zrobiæ? S³ysza³am, ¿e dobrym sposobem jest rumianek, cytryna lub szampon przeciw³upie¿owy Proszê, pomó¿cie! Najlepiej jakby do tygodnia wszystko by³o lepiej, chocia¿ wiem ¿e bêdzie ciê¿ko... Pozdrawiam
__________________
I don't go looking for trouble. Trouble usually finds me.
- Harry Potter
olive_you jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-22, 19:19   #3387
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 25 327
Dot.: 3 miesi±ce po szamponetce

Szamponetka do 24 myæ to jest koloryzacja pó³trwa³a. 24 mycia nie oznaczaj±, ¿e po tym czasie kolor siê ca³kiem wyp³ucze, tylko ¿e po takiej liczbie myæ wyblaknie. Nie usuniesz tego br±zu rumiankiem czy miodem, najlepiej by³oby chyb po³o¿yæ farbê w Twoim naturalnym kolorze.
chimay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-22, 19:46   #3388
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: 3 miesi±ce po szamponetce

Prawda. Ale je¶li jakie¶ partie w³osów nadal s± ciemniejsze to farba w jasnym blondzie na jasnym br±zie nie z³apie. Mo¿esz albo zrobiæ dekoloryzacjê (tylko nie rozja¶nianie!) albo czekaæ i p³ukaæ szamponami przeciw³upie¿owymi.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-22, 19:51   #3389
olive_you
Przyczajenie
 
Avatar olive_you
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: 3 miesi±ce po szamponetce

A na czym polega dekoloryzacja i czy dam radê wykonaæ j± sama w domu? I ile mnie to wyniesie?
__________________
I don't go looking for trouble. Trouble usually finds me.
- Harry Potter
olive_you jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-22, 20:07   #3390
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: 3 miesi±ce po szamponetce

jeste¶ w stanie, na spokojnie. szukasz na allegro np. dekoloryzatora- np. Elgon i on wyp³ukuje farby z Twoich w³osów do naturalnego- nie niszczy w³osków. jest na Wiza¿u ca³y w±tek o tym, zajrzyj
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.