DIOR - kolorówka - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-15, 12:33   #2191
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
mam dylemat teraz Testowałam go tylko na wierzchu dłon i która jest teraz w takim odcieniu jak moja twarz no i ta 002 odcinała się bardzo, jak rozsmarowałam było lepiej ale i tak miałam wrażenie że jest ciemniejszy i widoczny. 001 natomiast jest prawie biała Przepaś między tymi dwoma odcieniami jest ogromna i nie ma nic pomiędzy. Zła jestem bo już sie napaliłam na ten korektor
Reese czemu nie poprosiłaś o próbkę jak byłaś w tej perfumerii? Byś wtedy miała pewność na 100%.
Jednak korektor to nie podkład i może być trochę ciemniejszy
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 12:34   #2192
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Ja mam podwójny róz Diora odcien 943 framboise stawberry sorbet i jestem bardzo zadowolona-uzywam go od roku i jakos nie potrafie skonczyc opakowania Mam to szczescie ze mieszkam za granica i te kosmetyki nie sa tak drogie jak w Polsce...
tez mi sie podobal wogole to teraz mam manie rozy i nie wiem skad brac pieniadze na swoje manie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 12:41   #2193
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: DIOR - kolorówka

Ja mam podwojny roz Diorblush passion fruit nr 533.Jesy naprawde fajny, daje super naturalny efekt który mozna stopniowac.Ma jafne lekko rozswietlajace drobinki. Kupilam go dla tego ze nie podkresla moich rozszerzonych naczynek.Mam cieply odcien cery(oliwkowy jak mi powiedziano) i jest dla mnie dobry.Sama nigdy nie przepadalam za rozami i uzywalam na kosci policzkowe brazujaco-bezowego pudru, ale jak byly dni diora w douglasie to mialam makijaz gratis i makijazystka mi dobrala.

Edytowane przez zetafon
Czas edycji: 2008-09-20 o 18:50
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 12:48   #2194
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
Ja mam podwojny roz Diorblush passion fruit nr 533.Jesy naprawde fajny, daje super naturalny efekt ktury mozna stopniowac.Ma jafne lekko rozswietlajace drobinki. Kupilam go dla tego ze nie podkresla moich rozszerzonych naczynek.Mam cieply odcien cery(oliwkowy jak mi powiedziano) i jest dla mnie dobry.Sama nigdy nie przepadalam za rozami i uzywalam na kosci policzkowe brazujaco-bezowego pudru, ale jak byly dni diora w douglasie to mialam makijaz gratis i makijazystka mi dobrala.
wlasnie ja chce taki roz z przebiciem brazu zeby byl inny od reszty rozu bo jeszcze mam ochote na jakis roz chanela i oslawione roze bourjoisa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 17:33   #2195
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: DIOR - kolorówka

ktory brazer bedzie bardziej pasowal do sredniej karnacji blond wlosow 020 czy 030( on jest bardzo ciemny)?
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 23:31   #2196
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wlasnie ja chce taki roz z przebiciem brazu zeby byl inny od reszty rozu bo jeszcze mam ochote na jakis roz chanela i oslawione roze bourjoisa
Dimiti a odcień Sunkissed Cinnamon?
http://us.strawberrynet.com/productD...oChar=C#DETAIL

On właśnie taki jest jak opisujesz. Ja wraz z jedną z wizażanek mamy dość sporą kolekcję róży w odieniach 'pink' itp. Mając ich trochę dość szukałyśmy różu w jakimś ładnym kolorze delikatnego brązu.

Ten właśnie taki jest, idealny. Ale nie ma w sobie prawie ani grama odcienia różowego
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 11:03   #2197
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Dimiti a odcień Sunkissed Cinnamon?
http://us.strawberrynet.com/productD...oChar=C#DETAIL

On właśnie taki jest jak opisujesz. Ja wraz z jedną z wizażanek mamy dość sporą kolekcję róży w odieniach 'pink' itp. Mając ich trochę dość szukałyśmy różu w jakimś ładnym kolorze delikatnego brązu.

Ten właśnie taki jest, idealny. Ale nie ma w sobie prawie ani grama odcienia różowego
tez mi sie podobal ale wlasnie w marrionaud jak testowalam to odcien 900cos (musze sprawdzic dokladnie) byl wlasnie takiego typu roz i jakby od spodu odcien brazu ale taki jednak rozyk jasny na zime wrecz idealny bo w lecie bede uzywac shimmera amber i brazerow a w zimie chcialam cos rozyk ale taki inny od wszystkich chce jeszcze jakis z chanela i bourjoisa marzy mi sie odcien brzoskwini ale nie mam pojecia czy bedzie mi pasowal
dziekuje za linka wlasnei dlugo myslalam tez nad tym cynamonem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 14:22   #2198
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: DIOR - kolorówka

Dziewczyny pozwólcie, że zwrócę się do Was z pytaniem: jak spisuje się podkład (płynny, nie kompakt) Forever pod względem matowienia?

Z góry dziękuję za opinie
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 14:46   #2199
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Dimiti a odcień Sunkissed Cinnamon?
http://us.strawberrynet.com/productD...oChar=C#DETAIL

On właśnie taki jest jak opisujesz. Ja wraz z jedną z wizażanek mamy dość sporą kolekcję róży w odieniach 'pink' itp. Mając ich trochę dość szukałyśmy różu w jakimś ładnym kolorze delikatnego brązu.

Ten właśnie taki jest, idealny. Ale nie ma w sobie prawie ani grama odcienia różowego
wdg mnie sunkissed ma coś z różu. Wklejam zdjęcie sunkissed przy dziennym świetle, bez lampy, przy zachmurzeniu

evangeline mam płynny diorskin forever i wdg mnie jest swietny. Mam tłustą cere, która NIC nie jest w stanie na dlugo zmatowić.Natomiast cere mieszaną, normalną Forever zmatowi napewno na dosc dlugo jest bardzo lekki i nie obciąza cery
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sunkissed cinamon.jpg (51,0 KB, 48 załadowań)
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 15:17   #2200
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
evangeline mam płynny diorskin forever i wdg mnie jest swietny. Mam tłustą cere, która NIC nie jest w stanie na dlugo zmatowić.Natomiast cere mieszaną, normalną Forever zmatowi napewno na dosc dlugo jest bardzo lekki i nie obciąza cery
Soft, bardzo dziękuję

Ja mam mieszana cerę, która lubi trochę na czole się poświecić, dlatego z reguły używałam podkładów matujących, jednak na dłuższą metę niektóre przesuszają mi policzki.
Teraz używam Diorskin Icone, ale nie odpowiada mi jego konsystencja (zdecydowanie wolę podkłady płynne), dlatego szukam czegoś innego.

Forever prezentuje się zachęcająco
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 15:24   #2201
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Soft, bardzo dziękuję

Ja mam mieszana cerę, która lubi trochę na czole się poświecić, dlatego z reguły używałam podkładów matujących, jednak na dłuższą metę niektóre przesuszają mi policzki.
Teraz używam Diorskin Icone, ale nie odpowiada mi jego konsystencja (zdecydowanie wolę podkłady płynne), dlatego szukam czegoś innego.

Forever prezentuje się zachęcająco
Forever jest bardzo płynnytaki leciutki no i ma bardzo fajne kolorki to duzy plus. Mysle,ze z mieszaną cera powinien sobie poradzicja mam tlustą , ktora ZAWSZE zaczyna sie w koncu swiecić i zaden kosmetyk nie jest w stanie jej zmatowić dlatego wlasnie nie kupuje juz kosmetyków typowo matujących tylko beztluszczowe, o lekkiej konsystencji takie, ktore jej poprostu nie obciązą Po Forever moje tluste lico produkuje mniej sebum niz np po typowych podkladach matujących
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 20:13   #2202
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: DIOR - kolorówka

Tez mam forever i mysle ze jest dobry do mieszanej cery. Mam normalna ale swieci sie na nosie i czole.Mysle ze nie bedzie przesuszal.A jaka konsystencje Icone?Jak kryje?
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 09:29   #2203
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: DIOR - kolorówka

Ja z DS Forever na początku byłam baaardzo zadowolona, lekkki, płynny, świetnie stapiał się ze skórą, dość trwały ( ale nie ekstremalnie ) gdy zostało mi mniej więcej 1/3 opakowania zaczął spływać z twarzy, odcinać się, wałkować. Nie wiem dlaczego bo był przechowywany w zamknietej kosmetyczce, bez dostępu światła, temperatura w domu mniej więcej stała ( grube mury ) nawet podczas upałów.
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 16:02   #2204
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
tez mi sie podobal ale wlasnie w marrionaud jak testowalam to odcien 900cos (musze sprawdzic dokladnie) byl wlasnie takiego typu roz i jakby od spodu odcien brazu ale taki jednak rozyk jasny na zime wrecz idealny bo w lecie bede uzywac shimmera amber i brazerow a w zimie chcialam cos rozyk ale taki inny od wszystkich chce jeszcze jakis z chanela i bourjoisa marzy mi sie odcien brzoskwini ale nie mam pojecia czy bedzie mi pasowal
dziekuje za linka wlasnei dlugo myslalam tez nad tym cynamonem
Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
wdg mnie sunkissed ma coś z różu. Wklejam zdjęcie sunkissed przy dziennym świetle, bez lampy, przy zachmurzeniu
Dziewczyny dziękuję za Wasze spostrzeżenia bo na pewno bym go w końcu kupiła. Teraz jednak zrezygnuję...

Byłam przekonana, że to jest róż w odcieniu herbatnikowo/brązowym. Już na zdjęciu widać, że taki nie jest
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 16:31   #2205
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję za Wasze spostrzeżenia bo na pewno bym go w końcu kupiła. Teraz jednak zrezygnuję...

Byłam przekonana, że to jest róż w odcieniu herbatnikowo/brązowym. Już na zdjęciu widać, że taki nie jest
ale jeszcze nie kupilas wiec masz w kieszeni na cos innego
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 09:22   #2206
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
Kupilam piatki nr539 te z allegro...... ehhhh czemu ja nie potrafie sie powstrzymac ??
Kupiłaś te piąteczki? mam prosbe.. napisz jak Ci sie podobaja.. jak wygladają na powiece.. bo chyba nie moge ich sobie darowac i musze je miec
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 14:23   #2207
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: DIOR - kolorówka

Eszton :Jak tylko je dostane i zrobie makijaż to napisze jak sie sprawują.Podejrzewam ze bedzie to dopiero w nastepnym tygodniu ,bo bede musiala je odebrac od kolegi.Nie moge sie doczekać.Teraz bede chyba polować na ostatnia juz paletke w kolorach różu/lekkiego filoetu, cos w tym stylu.Ale to juz bedzie naprawde ostatnia.Tak sobie postanowilam.Potem przerzucam sie na błyszczyki
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 17:48   #2208
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: DIOR - kolorówka

Dzięki i czekam z niecierpliwoscią.. masz racje.. jak kupię te Iridescent leather to już w sumie tez będę potrzebowała tylko czegoś z różem i fioletem.. ale najpierw sprawdzę w perfumerii czy nie będe w takiej kolorystyce wyglądała jakbym miała podbite oko.. a błyszczyki Diora dla mnie sa cudowne.. tylko szkoda że takie drogie.. a jeszcze mam pytanko.. Czy używałaś może mascary Diorshow.. kocham Diora ale nigdy nie probowałam jego tuszów do rzęs.. w tej dziedzinie króluje u mnie Lancome.. ale może warto spróbowac?
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 18:02   #2209
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Dzięki i czekam z niecierpliwoscią.. masz racje.. jak kupię te Iridescent leather to już w sumie tez będę potrzebowała tylko czegoś z różem i fioletem.. ale najpierw sprawdzę w perfumerii czy nie będe w takiej kolorystyce wyglądała jakbym miała podbite oko.. a błyszczyki Diora dla mnie sa cudowne.. tylko szkoda że takie drogie.. a jeszcze mam pytanko.. Czy używałaś może mascary Diorshow.. kocham Diora ale nigdy nie probowałam jego tuszów do rzęs.. w tej dziedzinie króluje u mnie Lancome.. ale może warto spróbowac?
Podepne się pod odpowiedz, ale wg mnie zawsze warto próbować. Jeśli chodzi o marki selektywne jak np. Dior - jeśli kogoś stać to super
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 18:04   #2210
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Dzięki i czekam z niecierpliwoscią.. masz racje.. jak kupię te Iridescent leather to już w sumie tez będę potrzebowała tylko czegoś z różem i fioletem.. ale najpierw sprawdzę w perfumerii czy nie będe w takiej kolorystyce wyglądała jakbym miała podbite oko.. a błyszczyki Diora dla mnie sa cudowne.. tylko szkoda że takie drogie.. a jeszcze mam pytanko.. Czy używałaś może mascary Diorshow.. kocham Diora ale nigdy nie probowałam jego tuszów do rzęs.. w tej dziedzinie króluje u mnie Lancome.. ale może warto spróbowac?
Co do Maskar - mam Diorshow Chestnut Brown i jestem zadowolona. Co do cieni - wczoraj wizazystka diora mnie nimi umalowala i coz ... chociaz bardzo bardzo bardzo chcialam je kupic, kolory po prostu nie pasuja do mojego typu urody Szkoda ... Na pocieszenie kupilam sobie kredke do brwi
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 18:08   #2211
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Dzięki i czekam z niecierpliwoscią.. masz racje.. jak kupię te Iridescent leather to już w sumie tez będę potrzebowała tylko czegoś z różem i fioletem.. ale najpierw sprawdzę w perfumerii czy nie będe w takiej kolorystyce wyglądała jakbym miała podbite oko.. a błyszczyki Diora dla mnie sa cudowne.. tylko szkoda że takie drogie.. a jeszcze mam pytanko.. Czy używałaś może mascary Diorshow.. kocham Diora ale nigdy nie probowałam jego tuszów do rzęs.. w tej dziedzinie króluje u mnie Lancome.. ale może warto spróbowac?
Diroshow lezy w szufladzie i czeka na swoją premiere Ja lubię efekt sztucznych rzęs wiec tego po nim oczekuję.Sama mam srednio dlugie i grube wiec zależy mi przede wszystkim na pogrubienieu i wydłużeniu.Miałam już malowane nim rzesy ale przez makijazystke.chciałam wtedy naturalny efekt i wyszedl ok.Porozdzielał mi rzesy.Oczywiscie wiecej bede mogla powiedziec jak sama poprobuje i opanuje ta wielką szczote. Co do tuszów jestem wymagajaca wiec Diorshow bedzie miał ciężką przeprawę. A miałaś kredke czarna Diora?
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 18:31   #2212
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: DIOR - kolorówka

Nie mam.. kredkę też mam z Lancoma ale chyba już czas przejśc na Diora.. skoro tak bardzo pasuje mi podkład, puder i cienie to sądze .ze i tusz polubie.. tylko własnie boje sie czy opanuję tą szczotkę.. ale jak nie spróbuję to się nie dowiem..
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 18:32   #2213
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Co do Maskar - mam Diorshow Chestnut Brown i jestem zadowolona. Co do cieni - wczoraj wizazystka diora mnie nimi umalowala i coz ... chociaz bardzo bardzo bardzo chcialam je kupic, kolory po prostu nie pasuja do mojego typu urody Szkoda ... Na pocieszenie kupilam sobie kredke do brwi
I co? Żadna paletka nie pasuje Ci kolorystycznie?To jaki Ty masz typ urody?
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 19:15   #2214
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: DIOR - kolorówka

A ktoras z was ma moze takie cienie 970 stylish movie?? Widzialam je dzis na stronce diora i sa fajne, mocne.Boje sie tylko ze bede miala ,,podbite" oczy po nich.Mam szaro-niebieskie oczy i nie wiem...
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 19:18   #2215
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
I co? Żadna paletka nie pasuje Ci kolorystycznie?To jaki Ty masz typ urody?
Haha, wyprobowalam tylko te najnowsze, Iridescent Leather, nie mialam zbyt wiele czasu na probowanie wszystkich po kolei, a na ta strasznie sie napalilam i to wlasnie TA do mnie nie pasuje. Strasznie sie na nia uparlam, no ale niestety, nie wyglada na mnie dobrze Za to zachwycily mnie nowe cienie Clarinsa (kolor earth) ale to temat na inny watek.
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 19:38   #2216
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
A ktoras z was ma moze takie cienie 970 stylish movie?? Widzialam je dzis na stronce diora i sa fajne, mocne.Boje sie tylko ze bede miala ,,podbite" oczy po nich.Mam szaro-niebieskie oczy i nie wiem...
ja je mam,,, zadowolona jestem, sa intensywne, ladnie wygladaja na oczkach a moje oczka sa niebiesko -szare
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 293.jpg (36,7 KB, 38 załadowań)
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 20:45   #2217
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
ja je mam,,, zadowolona jestem, sa intensywne, ladnie wygladaja na oczkach a moje oczka sa niebiesko -szare
a będą pasowac do ciemnych brazowych wlosow i takich oczu jakie ty masz?musze poszukac ich w douglasie.To nie jest zadna limitowanka?
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 17:31   #2218
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: DIOR - kolorówka

Tez o tych myslalam rozważając fiolety..ale najpierw musze jednak miec Iridescent Leather.. nie sprawdzałam ich co prawda ale tak mi sie podobaja że raczej zaryzykuję.. czekam jeszcze tylko na opinie zetafon.. tylko ze ja mam włosy bardzo jasny blond więc trochę inny typ niz zetafon
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 18:49   #2219
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Tez o tych myslalam rozważając fiolety..ale najpierw musze jednak miec Iridescent Leather.. nie sprawdzałam ich co prawda ale tak mi sie podobaja że raczej zaryzykuję.. czekam jeszcze tylko na opinie zetafon.. tylko ze ja mam włosy bardzo jasny blond więc trochę inny typ niz zetafon
Tylko ja nie wiem kiedy je dostanę bo narazie cisza jak makiem zasiał .Myślałam że jak wpłacę kasę na konto w poniedziałek ,to dostanę je około piatku.Może dojdą niedługo,już nie mogę sie doczekać.
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 18:56   #2220
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
Tylko ja nie wiem kiedy je dostanę bo narazie cisza jak makiem zasiał .Myślałam że jak wpłacę kasę na konto w poniedziałek ,to dostanę je około piatku.Może dojdą niedługo,już nie mogę sie doczekać.

A nie kupiłaś czasem na aukcji,gdzie było napisane,że czas oczekiwania wynosi 7-10 dni?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.