Zielony Klub - sklep z półproduktami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-02, 17:29   #1
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805

Zielony Klub - sklep z półproduktami


Jest już wątek mazidłowy, zsk czy inne, ale na temat sklepu Zielony Klub udało mi się znaleźć tylko pojedyncze wiadomości. Czy możecie polecić ten sklep, czy dorównuje sprawdzonym stronom z półproduktami, mimo iż nie jest aż tak rozreklamowany. Co kupujecie, co polecacie a czego nie?
Czy stosowałyście ich aromaty kosmetyczne do domowych mazideł?

http://zielonyklub.pl/
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 13:20   #2
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

niewiele pomogę bo mam od nich tylko jeden produkt
jest to olej z nasion jabłek - jakościowo nie odbiega od półproduktów z innych sklepów
olej ten uważam za świetny - jest leciutki, wchłania się błyskawicznie w moją tłustą i skłonną do wyprysków cere, ma piękny, delikaty zapach jabłek (pierwszy mój olej, który tak ładnie pachnie a przerobiłam już całe mnóstwo), ma w sobie dużo siarki, która reguluje przetłuszcz, dołączył do grona faworytów czyli pachnotki, truskawki i czarnej porzeczki
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 20:02   #3
dardo
Przyczajenie
 
Avatar dardo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 23
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

A jak porównywać ze Zrób Sobie Krem, to są korzystniejssi cenowo? Bo to już by chyba warto zaryzykować zakup jakiegoś pewniaka, ja np. arganowy, bo mało co innego znam ...

Ja początkująca, wręcz noworodek w temacie .
dardo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 00:21   #4
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

nowy sklep, super, zaraz sobie przejrze jak tam oferta i ceny
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 15:08   #5
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Zrobiłam u nich ostatnio małe zamówienie, m.in. masła i zapachy kosmetyczne. Ceny tych produktów są naprawdę kuszące Ze względu na dzień darmowej dostawy i problemy zdrowotne właściciela przesyłkę otrzymałam dopiero po tygodniu, więc tutaj nie mogę ich oceniać. Jak na razie jestem zadowolona, więcej będę mogła napisać jak już wezmę się za kręcenie moich zapachowych masełek do ciała Jedyne co mi się nie spodobało to fakt, że nie ma z nimi kompletnie żadnego kontaktu przez email oraz brak jakiejkolwiek, nawet najmniejszej próbki do zamówienia - niby szczegół, ale zawsze przyjemniej jest dostać jakiś drobiazg do przetestowania, szczególnie ze sklepu z takimi cudeńkami
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 15:39   #6
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

dzięki za odpowiedz a powiedz jak z jakością i pakowaniem produktów, masz porównanie z mazidłami?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 16:20   #7
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Zapachów i maseł nigdy wcześniej nie zamawiałam, więc nie mam porównania co do jakości, ale zamówiłam m.in. naturalne masło kakaowe i tutaj kupili mnie zapachem Opakowania są z kiepskiej jakości plastiku, jedno wieczko przyszło lekko ułamane na boku i pęka dalej przy otwieraniu, ale akurat przy masłach opakowanie nie ma dla mnie aż takiego znaczenia. Polysorbate kupowałam wcześniej w mazidłach, buteleczka była szklana z kroplomierzem, co dla mnie było ogromną wygodą, tutaj jest to zwykła, plastikowa ciemna buteleczka. No i zapachy, próbki pakowane w malutkie pojemniczki, które można otwierać i zamykać do woli, same zapachy - różnie, kupiłam kilka próbek, 3 z nich mają zapachy zupełnie niepodobne do opisu, reszta bardzo mi się podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08206 (800x600).jpg (51,2 KB, 109 załadowań)
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.

Edytowane przez zapaałka
Czas edycji: 2013-12-15 o 16:23
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-15, 16:43   #8
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Zapachów i maseł nigdy wcześniej nie zamawiałam, więc nie mam porównania co do jakości, ale zamówiłam m.in. naturalne masło kakaowe i tutaj kupili mnie zapachem Opakowania są z kiepskiej jakości plastiku, jedno wieczko przyszło lekko ułamane na boku i pęka dalej przy otwieraniu, ale akurat przy masłach opakowanie nie ma dla mnie aż takiego znaczenia. Polysorbate kupowałam wcześniej w mazidłach, buteleczka była szklana z kroplomierzem, co dla mnie było ogromną wygodą, tutaj jest to zwykła, plastikowa ciemna buteleczka. No i zapachy, próbki pakowane w malutkie pojemniczki, które można otwierać i zamykać do woli, same zapachy - różnie, kupiłam kilka próbek, 3 z nich mają zapachy zupełnie niepodobne do opisu, reszta bardzo mi się podoba
te opakowania faktycznie trochę slabe, szkoda.
maslo kakaowe jest cudne, to prawda
przy okazji, mieszasz dwa masla dodając poly do zmieszania i zapach po prostu czy cos jeszcze?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 17:48   #9
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
te opakowania faktycznie trochę slabe, szkoda.
maslo kakaowe jest cudne, to prawda
przy okazji, mieszasz dwa masla dodając poly do zmieszania i zapach po prostu czy cos jeszcze?
Mazidlane czy zyskowe opakowania to to nie są, ale ta cena

Polysorbate jak na razie mam przeznaczone do toniku z kwasem salicylowym, jeszcze się nie zastanawiałam gdzie by go tu wmieszać, ale do masła wydaje mi się zbędny Z braku czasu umerdałam dopiero balsam do ust, masła się świetnie połączyły i zapach kakaowego tak przebija, że odpuściłam już dodawanie zapachu, ale mam w zapasie gorzką czekoladę, więc spróbuję jak wykończę obecne opakowanie. Domerdałam jeszcze trochę oleju kokosowego, migdałowego i kilka kropli gliceryny - usta jak marzenie
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 20:44   #10
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Mazidlane czy zyskowe opakowania to to nie są, ale ta cena

Polysorbate jak na razie mam przeznaczone do toniku z kwasem salicylowym, jeszcze się nie zastanawiałam gdzie by go tu wmieszać, ale do masła wydaje mi się zbędny Z braku czasu umerdałam dopiero balsam do ust, masła się świetnie połączyły i zapach kakaowego tak przebija, że odpuściłam już dodawanie zapachu, ale mam w zapasie gorzką czekoladę, więc spróbuję jak wykończę obecne opakowanie. Domerdałam jeszcze trochę oleju kokosowego, migdałowego i kilka kropli gliceryny - usta jak marzenie
ach sorki, nie googlowalam do tego jest poly tylko wlasnie się zastanawiałam, co by dodac, żeby masełko było stale miękkie,a nie twardnialo jak same masla. ale pewnie dodanie plynnego oleju,ktory nie zastygnie, do podgrzanych masel zalawi sprawę dość dobrze

czyli zamówienie mi się szykuje
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 17:05   #11
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez dardo Pokaż wiadomość
A jak porównywać ze Zrób Sobie Krem, to są korzystniejssi cenowo? Bo to już by chyba warto zaryzykować zakup jakiegoś pewniaka, ja np. arganowy, bo mało co innego znam ...

Ja początkująca, wręcz noworodek w temacie .

Na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że mają super ceny, ale jak przeliczyłam na kalkulatorze to się okazało, że są praktycznie takie same jak w innych sklepach a czasami nawet wyższe.

Niższe ceny maja na oleje i masła rafinowane - można się na to złapać, bo w tytułach nie informują, że olej jest rafinowany, dopisane jest to "drobnym maczkiem" na dole opisu albo wynika z kontekstu - trzeba bardzo uważnie przeczytać opis.

W ZSK, Ecospa, Naturalisie czy Mazidłach jest wyraźna informacja, który olej jest rafinowany a który naturalny, a w Zielonym Klubie nie jest to już takie oczywiste. Nierafinowane na pewno są oleje, które w tytule mają dopisane "nierafinowany", pozostałe najwyraźniej są rafinowane i najczęściej mają zaskakująco niską cenę.
Nie podoba mi się takie podejście do Klienta, wygląda to tak, jakby liczyli na niewiedzę lub nieuwagę kupujących . Za to mają ogromny wybór emulgatorów, może kiedyś się skuszę na zakupy
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 18:39   #12
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Ja przeliczałam ceny maseł i wychodziły bardzo korzystnie, ale tylko te które konkretnie mnie interesowały, więc widać każdy musi sprawdzać osobiście czy się opłaca czy nie
Do zakupu u nich skusiły mnie głównie zapachy, których nie można dostać nigdzie indziej i ubolewam, że nie chcą stworzyć opcji taniej wysyłki dla lekkich produktów, bo chętnie wypróbowałabym inne zapachy, a średnio opłaca się brać zapach za 0,97 zł i do tego wysyłkę za 10 zł
Też zauważyłam brak szczegółowych informacji, a już w ogóle brak ciężarów niezbędnych do przeliczania g na ml. Sklep ma dużo minusów, nie da się tam zaopatrzyć we wszystkie podstawowe rzeczy (tu nic nie pobije mazideł i zsk ), ale i tak polecam spróbować
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.

Edytowane przez zapaałka
Czas edycji: 2013-12-19 o 18:52
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 11:30   #13
quana99
Raczkowanie
 
Avatar quana99
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Gdansk/Modena-Emilia Romagna
Wiadomości: 57
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Ja w tym sklepie robilam zakupy wiele razy.Przewaznie kupowalam zapachy ktòre sa bardzo dobrej jakosci
Ale musze przyznac ze opakowania do nich sa fatalne, zakretki po zakreceniu pekaja
Z oleji tez bylam zadowolona.
Napewno sklep warto odwiedzic ale musza jeszcze dopracowac podejscie do klijenta i opracowac lepiej informacje o produktach.
__________________
Czesc Quana
quana99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 19:00   #14
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Hej, widzę, że na stronie sklepu mają teraz sporą promocję. Czy używaliście ananasa w proszku do peelingu enzymatycznego? Wystarczy o tylko wymieszac z wodą, czy potrzebne są do tego dodatkowe składniki?
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 13:19   #15
granatpochemioterapii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

A kupowała któraś z Was olej z kiełków pszenicy?
Na stronie jest napisane, że jest zimno tłoczony i nierafinowany, ale chciałabym się upewnić. Posiadam olej z zsk - jest koloru pomarańczowego i pachnie zbożem. Cenowo zdecydowanie opłaca się kupić go w Zielonym Klubie.
granatpochemioterapii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 14:42   #16
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Ja w czwartek zrobiłam u nich pierwsze zamówienie, ale nie przyszedł mi zaden mail od nich. Miałyście taką sytuację? Co prawda napisali na stronie, że w czw. i piątek mają inwentaryzację, ale to chyba nie powinno mieć wpływu.....
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 23:54   #17
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Ja w czwartek zrobiłam u nich pierwsze zamówienie, ale nie przyszedł mi zaden mail od nich. Miałyście taką sytuację? Co prawda napisali na stronie, że w czw. i piątek mają inwentaryzację, ale to chyba nie powinno mieć wpływu.....
Ja nie dostałam od nich żadnego maila przez cały czas oczekiwania na zamówienie, tylko jeden jedyny z jego numerem. W tym czasie na stronie widniała malusieńka adnotacja, że ze względu na dużą ilość zamówień nie będą przesyłać żadnych informacji o ich przebiegu, ale jak widać nie zmieniło się to do dzisiaj Pozostaje Ci tylko czekać, ewentualnie interweniować jeżeli oczekiwanie bardzo się przedłuży.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 14:39   #18
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Ja nie dostałam od nich żadnego maila przez cały czas oczekiwania na zamówienie, tylko jeden jedyny z jego numerem. W tym czasie na stronie widniała malusieńka adnotacja, że ze względu na dużą ilość zamówień nie będą przesyłać żadnych informacji o ich przebiegu, ale jak widać nie zmieniło się to do dzisiaj Pozostaje Ci tylko czekać, ewentualnie interweniować jeżeli oczekiwanie bardzo się przedłuży.
Taaaak......... tylko ja nie mam jak zrobić przelewu, bo nie mam danych. Kwoty też nie pamiętam.. Chyba w takim razie do nich jutro napiszę .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011






Edytowane przez Terha
Czas edycji: 2014-01-06 o 14:40
Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 23:49   #19
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Taaaak......... tylko ja nie mam jak zrobić przelewu, bo nie mam danych. Kwoty też nie pamiętam.. Chyba w takim razie do nich jutro napiszę .
A czy Twoje zamówienie, aby na pewno zostało przyjęte? Sprawdziłam teraz tego jedynego maila jakiego od nich otrzymałam i są tam wszystkie dane potrzebne do przelewu Pamiętam, że tego dnia złożyłam jedno zamówienie, ale przez dłuższy czas nie otrzymałam żadnego potwierdzenia więc zaryzykowałam z drugim zamówieniem i wtedy od razu otrzymałam maila z danymi. Co do tego pierwszego, nigdy nie otrzymałam żadnego maila, tak jakbym wcale nic u nich nie kliknęła, może u Ciebie sytuacja jest podobna?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 10:36   #20
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
A czy Twoje zamówienie, aby na pewno zostało przyjęte? Sprawdziłam teraz tego jedynego maila jakiego od nich otrzymałam i są tam wszystkie dane potrzebne do przelewu Pamiętam, że tego dnia złożyłam jedno zamówienie, ale przez dłuższy czas nie otrzymałam żadnego potwierdzenia więc zaryzykowałam z drugim zamówieniem i wtedy od razu otrzymałam maila z danymi. Co do tego pierwszego, nigdy nie otrzymałam żadnego maila, tak jakbym wcale nic u nich nie kliknęła, może u Ciebie sytuacja jest podobna?
No właśnie może nie zostało przyjęte........ Ale nie chciałam ryzykować z kolejnym zamówieniem. Najwyżej zrobię u nich zakupy, jak będą mieć kolejną promocję. Z tego co pamietam, to czytałam na stronie informację, że zamówienie zostało przyjęte. Ale kto to wie?
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 15:43   #21
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
No właśnie może nie zostało przyjęte........ Ale nie chciałam ryzykować z kolejnym zamówieniem. Najwyżej zrobię u nich zakupy, jak będą mieć kolejną promocję. Z tego co pamietam, to czytałam na stronie informację, że zamówienie zostało przyjęte. Ale kto to wie?
Chyba miałam taką samą sytuację, wydawało mi się że zamówienie normalnie przeszło, ale... no właśnie, przez kilka godzin nie dostałam maila z danymi do przelewu, a że był to dzień darmowej dostawy postanowiłam kliknąć jeszcze raz i ewentualnie zrezygnować z jednego, ale wtedy już obeszło się bez problemów Spróbuj do nich napisać maila, może odpiszą (na moje 2 pytania nigdy nie odpisali)
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 16:40   #22
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Robiłam u nich spore zakupy 2 razy i nie miałam żadnych problemów,może nie odzywali sie bo mieli wolne???
Półprodukty są świetnej jakości kocham od nich OLEJ Z PESTEK JABŁKA,i olejek eteryczny Jaśmin absolut 3% KLIK oraz olejek eter. Kawa arabska-klik są boskie są świetnej jakości

Mają ogromny wybór olejków i maseł których nie ma nigdzie indziej oraz ekstraktów olejowych,wodnych do wyboru do koloru.
Jeżeli chodzi o ceny to raczej takie średnie są ,najniższe na pewno nie.
Ostatnie zakupy robiłam u nich ok. 6mieś.temu i opakowania mieli porządne coś w stylu BU ,trochę jestem w szoku po obejżeniu swacha powyżej .
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 21:47   #23
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Robiłam u nich spore zakupy 2 razy i nie miałam żadnych problemów,może nie odzywali sie bo mieli wolne???
Półprodukty są świetnej jakości kocham od nich OLEJ Z PESTEK JABŁKA,i olejek eteryczny Jaśmin absolut 3% KLIK oraz olejek eter. Kawa arabska-klik są boskie są świetnej jakości
Przyszło do mnie potwierdzenie. Pewnie to przez inwentaryzację.
A oto co zamówiłam:




1. Autentyczne czarne mydło afrykańskie



2. Olej żurawinowy nierafinowany



3. Różowa sól himalajska gruboziarnista



4. Olej konopny nierafinowany



5.Multibaza przezroczysta w płynie



6. Honeyquat 50



7. Żel aloesowy eko



8. Kwas hialuronowy



9. Wyciąg z prawoślazu (olej)




10.Skwalan z oliwy oliwek



11.Ekstrakt z grejpfruta organiczny (eko)




12.Ananas w proszku

Jak dostanę, będę sukcesywnie testować. Jakby ktoś miał jakieś pytania odnośnie tych produktów, to może w przyszłości będę mogła jakoś pomóc .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 20:24   #24
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Dostałam dzisiaj pierwszą od nich przesyłkę. Wszystko się zgadza. Nic nie pomylili, a zamawiałam bardzo dużo produktów. Poza tym jak na razie jedno zdziwienie - dlaczego multibaza mydlana ma tylko 4 miesiące przydatności do spożycia? Bez sensu. Dobrze, że zamówiłam tylko na próbę. Generalnie rozbieżność dat przydatności do spożycia jest duża. Dla zainteresowanych:
żel aloesowy - 5.2014
honeyquat 50 - 6.2014
kwas hialuronowy - 10.2014
olej żurawinowy - 5.2015
ekstrakt z pestek grapefruita - 4.2015
wyciąg z prawoślazu - 5.2014
skwalan - 1.2016
olej konopny - 12.2014
mydło czarne afrykańskie - 10.2015
ananas w proszku - 3.2015
Ogólnie dość długie daty przydatności do spożycia. Najgorzej będzie z wyciągiem z prawoślazu i honeyquat, bo trzeba te produkty stosować w małym stężeniu.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Zapomniałam dodać, że podobał mi się sposób opakowania produktów. Co prawda żadnych maseł nie zamawiałam, ale wszystkie buteleczki przyszły zakręcone fabrycznie z sensownie wyglądającymi etykietami. Jedynie sól himalajska i proszek ananasowy przyszły w "luźnym" woreczku. Wszystkie produkty były dodatkowo opakowane w woreczki strunowe. Szkoda tylko, że na opakowaniach nie ma dodatkowych informacji dotyczących tego, w jakich stężeniach można te produkty wykorzystywać. Byłby to dodatkowy plus. Ale wiem, że inne tego typu sklepy też nie podają sposobu aplikacji produktów. Na razie jestem usatysfakcjonowana .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 02:08   #25
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Sól himalajską można dorwać praktycznie w każdej zdrowej żywności, nawet w niektórych spożywczakach (to tak informacyjnie, gdyby ktoś potrzebował samej soli )

Z nudów przeglądnęłam ich stronę internetową i facebooka. Brak tam jakiegokolwiek numeru telefonu, kontakt tylko przez formularz, ale co z tego skoro i tak nie odpisują. No i te niektóre opisy produktów Trochę się dziwię, że tak olewają klientów, bo sklep ma naprawdę duży potencjał, a tu takie (AŻ takie) niedociągnięcia. Cóż, dalej im kibicuję i jestem na tak, ale czuję wielki niedosyt, szczególnie porównując do innych sklepów, chociażby beautyever (o zsk nawet nie wspominając).
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 11:52   #26
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Sól himalajską można dorwać praktycznie w każdej zdrowej żywności, nawet w niektórych spożywczakach (to tak informacyjnie, gdyby ktoś potrzebował samej soli )

Z nudów przeglądnęłam ich stronę internetową i facebooka. Brak tam jakiegokolwiek numeru telefonu, kontakt tylko przez formularz, ale co z tego skoro i tak nie odpisują. No i te niektóre opisy produktów Trochę się dziwię, że tak olewają klientów, bo sklep ma naprawdę duży potencjał, a tu takie (AŻ takie) niedociągnięcia. Cóż, dalej im kibicuję i jestem na tak, ale czuję wielki niedosyt, szczególnie porównując do innych sklepów, chociażby beautyever (o zsk nawet nie wspominając).
Wiem, że sól można kupić w innych sklepach, ale robiłam zamówienie to od razu skorzystałam. Myślę, że za nią nie przepłaciłam .

Co do strony sklepu to rzeczywiście momentami nie wygląda ona najlepiej zwłaszcza, że nie odpisują (podobno) na wiadomości. Szkoda . Może się kiedyś wyrobią.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 15:01   #27
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Wiem, że sól można kupić w innych sklepach, ale robiłam zamówienie to od razu skorzystałam. Myślę, że za nią nie przepłaciłam .
Cena stacjonarnie i przez internet jest bardzo zbliżona

Informacja bardziej dla tych, którzy zastanawialiby się nad składaniem zamówienia specjalnie dla niej, bo z tego co zauważyłam nie jest powszechnie dostępna w innych sklepach z półproduktami, a można ją łatwo dostać stacjonarnie

PS. Odtruwające działanie specjalnie przygotowanej 30 min kąpieli z solą himalajską można porównać do 3 dniowego postu, może któraś już próbowała tego sposobu?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 15:58   #28
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość

PS. Odtruwające działanie specjalnie przygotowanej 30 min kąpieli z solą himalajską można porównać do 3 dniowego postu, może któraś już próbowała tego sposobu?
AAaaaaa!! Nie mogłam skapować o co chodzi z wiadomością=postem sprzed trzech dni .

Ja ją kupiłam jako sól spożywczą. Soli używam tylko do peelingów, bo niestety nie mam czasu i ochoty na pławienie się w wannie. Wolę prysznice. Ale rzeczywiście jak zdarzyło mi się zażyć kąpieli w roztworze solnym to skóra była później naprawdę zmysłowa .

A używałaś ichniego kwasu hialuronowego? Ja miałam dzisiaj straszny problem, żeby go rozpuścić w jak najmniejszej ilości wody (bo po co od razu litr?). W końcu rozpuściłam ilość mieszczącą się na najmniejszym opuszku palca w 125 ml i jeszcze wymieszałam pół na pół z żelem aloesowym, ale jeszcze trochę mnie podrażnił. Ogólnie cera zrobiła mi się taka rumiana, a tego nie lubię. To pewnie z uwagi na beta karoten, który znajduje się w żelu aloesowym i wyciągu z oleju prawoślazowego, który używałam zaledwie kilka razy (wraz z olejem jojoba i wit C). Zwiększę w mieszance olejowej ilość oleju jojoba i wit. C, żeby się trochę rozjaśnić. A co zrobię z aloesem i kwasem hialuronowym, to jeszcze tego nie wiem .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 16:30   #29
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
AAaaaaa!! Nie mogłam skapować o co chodzi z wiadomością=postem sprzed trzech dni .
Miałam napisać o 3 dniowej głodówce, ale post brzmiał tak jakoś.. dostojniej

Cytat:
A używałaś ichniego kwasu hialuronowego?
Nie Poszłam po najmniejszej linii oporu zamawiając gotowy roztwór z beautyever
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 16:32   #30
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Miałam napisać o 3 dniowej głodówce, ale post brzmiał tak jakoś.. dostojniej

Nie Poszłam po najmniejszej linii oporu zamawiając gotowy roztwór z beautyever
No właśnie;/. Mnie chyba za bardzo poniosło;/.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-30 08:41:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.