Catrice - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-13, 14:33   #3841
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Catrice

Akurat mam przy sobie więc podaję: 410 c'mon chameleon

Edytowane przez Amelianna
Czas edycji: 2011-10-13 o 14:36
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 14:35   #3842
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
a czy mogę Was prosić o podanie nazwy/numerka tego cienia
już raz prosiłam chyba, ale chyba bez odzewu
410 C'mon Chameleon!
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 14:39   #3843
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
póki co widziałam na blogu jednej z wizażanek, nie pamiętam niestety której, link do tutka na yt dziewczyny (też nie pamiętam, przepraszam ), która robi smokey jednym cieniem podobnym do kameleona i na to się szykuję, ale to pewnie dopiero w weekend
Tu jest: http://www.youtube.com/watch?v=JWGu6dQvjg4
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 16:51   #3844
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
O właśnie, dziękuję i niezdecydowanym (jak ja) w sprawie kameleona, polecam, ja się po tym przekonuję, a co dopiero będzie jak spróbuję
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 18:16   #3845
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
Akurat mam przy sobie więc podaję: 410 c'mon chameleon
Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
410 C'mon Chameleon!
dziękuję

w ogóle nie wpadłam na to, że w nazwie może być 'kamaleon' myślałam, ze użytkowniczki tak go nazwały
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 18:32   #3846
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Catrice

Nazwy Catrice w ogóle są powalające: "OMG! I want that!", "Dating Joe Black" albo Blackstreet Boy"
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 00:55   #3847
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Catrice

Mi się podoba nazwa "Luke SkyStalker" (oczywiście - Star Warsowa maniaczka ze mnie )

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:52 ----------

Aaaa i Metall of Honor z cieni w kremie (też maniaczka gry )
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-14, 12:11   #3848
martady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: Catrice

W Galerii Łódzkiej szafa już stoi, niestety w środę była jeszcze praktycznie pusta. Może byłaby bardziej zapełniona, gdyby personel połowy kosmetyków, które powinny być w szafie nie wrzucił do koszy z wyprzedażami (z bazą pod podkład na czele) Btw, po tylu komentarzach na temat Kameleona, poleciałam zobaczyć jak wygląda na żywo i... spotkało mnie pełne rozczarowanie. szaro-bury cień z trupim połyskiem, zupełnie do mnie nie przemawia.
martady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 14:08   #3849
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Catrice

Kochana, ja też nei byłam przekonana, mamie się podobał jak oglądałam i wzięłam i się zakochałam ;p
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 14:11   #3850
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Catrice

Oby już była pełna szafa, gdy dotrę do N.(bo dopiero u mnie stanęła)
Na pewno kupię tego Kameleona
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 15:39   #3851
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez martady Pokaż wiadomość
Btw, po tylu komentarzach na temat Kameleona, poleciałam zobaczyć jak wygląda na żywo i... spotkało mnie pełne rozczarowanie. szaro-bury cień z trupim połyskiem, zupełnie do mnie nie przemawia.
Ja też nie byłam przekonana, bardziej podobał mi się Copperware, ale cóż, skoro wizażowe siostry piszą, że ładny to znaczy, że ładny.
Teraz nie wyobrażam sobie bez niego życia, bo jest świetny: z beżem lub delikatne smokey na dzień, z czernią/szarością/brązem na wieczór, nawet kreska nim zrobiona pięknie wygląda. Polecam zaryzykować, 12 złotych to nie majątek, a cień jest naprawdę cudowny
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-14, 16:31   #3852
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Catrice

Byłam dziś w łodzi, galerii łódzkiej.

Wstawili szafę w naturze. I jakaś masakra . Prawie tych kosmetyków nie było.. Same pustki
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 17:39   #3853
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
Super, mam blisko do Solvaya



Ja też się o nim naczytałam, a jak macałam w sklepie to nie byłam przekonana. Po pierwszym użyciu się zakochałam



Kameleon jest jak kameleon, do wszystkiego się dostosuje, do dziennego makijażu też
Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
Ja używam go do dziennego makijażu do pracy i uważam że jest świetny. Nakładam go na całą powiekę i rozcieram do góry, tworząc taką przydymioną powiekę, do tego eyeliner Essence brązowy w żelu i pod łuk brwiowy cień - też essence Mystic lemon ... chyba tak się nazywa.
W sumie to dziwny kolor - ja mam zielonkawe oczy i on na moich powiekach wygląda inaczej niż na swatchach jakie znalazłam w Internecie - jest zdecydowanie bardziej szary lekko mieniący się na buro-zielono
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Pewnie, że się nadaje Można bardzo fajnie stopniować efekt nasycenia powieki kolorem, tak przynajmniej było w moim przypadku. A bałam się, że jak nałożę go na całą powieke to zostanie mi szaro- bura palma na oku, która zatraci swój mieniący się charakter, ale nic z tych rzeczy Kameleon na moich powiekach wygląda na nieokreślony brąz, a gdy odwracam głowę i światło pada pod innym kątem zmienia się w butelkową zieleń złamaną lekkimi srebrnymi refleksami. Cały czas zadziwia mnie jak cień może być jednocześnie utrzymany w tonacji ciepłej i zimnej
Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Jak już dziewczyny wyżej napisały: pewnie, że tak!
Mi się spodobał w takiej kombinacji: matowy beż na całą powiekę, a pędzlem do załamań zewnętrzny kącik oka i mniej więcej do połowy załamania od zewnętrznej strony, wszystko rozcieram. Kreskę zrobiłam essencową kredką Think khaki. Całość bardzo ładnie współgrała z moimi zielonymi oczami, naprawdę podoba mi się ten cień, jest piękny, nietypowy
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość

Wiecej zdjec: KLIK
Dzięki dziewczyny,jak zawsze jesteście nieocenione
Czuję się skuszona
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 21:01   #3854
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez martady Pokaż wiadomość
W Galerii Łódzkiej szafa już stoi, niestety w środę była jeszcze praktycznie pusta. Może byłaby bardziej zapełniona, gdyby personel połowy kosmetyków, które powinny być w szafie nie wrzucił do koszy z wyprzedażami (z bazą pod podkład na czele) Btw, po tylu komentarzach na temat Kameleona, poleciałam zobaczyć jak wygląda na żywo i... spotkało mnie pełne rozczarowanie. szaro-bury cień z trupim połyskiem, zupełnie do mnie nie przemawia.
łodzianki byłam dzisiaj, stoi szafa Catrice do połowy uzupełniona, dużo luk i braków, może na dniach coś dorzucą
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 09:24   #3855
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Catrice

U mnie szafa Catrice stoi juz od 2 tygodni pusta, chodże do tej Natury prawie codziennie i już chyba maja mnie dosyć. Wiem tylko tyle, ze nie przysyłają całości asortymentu tylko w ratach bo nie maja całości w magazynach. Mam tylko nadzieje ze chociaż do końca października już będę mieć swoje Catrice.
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 09:54   #3856
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Kraków, Solvay- pojawiła się szafa Catrice. Niestety, jeszcze prawie nic tam nie ma- kilka lakierów, cieni, pędzelek do eyelinera, dwa zestawy do brwi.. Może w czwartek będzie dostawa
Wczoraj tam byłam, szafa nadal żałośnie pusta
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 17:35   #3857
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
coś tam widać daje fajny efekt przypudrowanych policzków
mi się podoba miła odmiana dla oka
Hmm zgaduję, że daje podobny efekt do pudru Blossoms? ale myślę, że zostanę przy tym pierwszym. zwłaszcza, że mam go zapas

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja mam Jennifer's Goldrush To takie zielonkawe stare złoto, piękny kolor, naprawdę Konsystencję ma też lepszą niż kremowe cienie z Essence, jest bardziej aksamitny
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
ja mam Lord of the Blings - bardzo przyjemny kolorek, taki rozświetlający beżyk
moim zdaniem warto jakiś wypróbować - na moich powiekach trzyma sie ten cień całkiem nieźle (mam na mysli nalozony bez bazy), o niebo lepiej niż np. cienie z Balleriny
Cytat:
Napisane przez kassia20 Pokaż wiadomość
Od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką osławionego już kameleona oraz cienia made to stay, odcień 040 Lord of the blings i jestem nimi zachwycona.

Kameleon pięknie się mieni i w zależności od światła ma kolor butelkowej zieleni lub zgaszonego brązu. W dodatku jest świetnie napigmentowany, trwały i oczywiście tani

Natomiast Lord of the blings to wg mnie kolor szampana, w cieniu złotawo-beżowy, w mocnym świetle intensywnie błyszczący - rozświetlający.

Połączenie ich obu plus czarny eyeliner to aktualnie moja ulubiona wersja wieczorowego makijażu
Nie lubię Was teraz chcę oba te cienie. Zastanawia mnie tylko, jak wielka jest różnica między Lord of the Blings a essencowym Glammy goes to... w cenie, i we właściwościach
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 18:56   #3858
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

Nie lubię Was teraz chcę oba te cienie. Zastanawia mnie tylko, jak wielka jest różnica między Lord of the Blings a essencowym Glammy goes to... w cenie, i we właściwościach
Essence jest tańszy na pewno (Catrice kosztuje chyba 15.99 a essence 11.99). Na blogu atqi jest porównanie odcieni: http://www.atqabeauty.com/2011/09/ma...ieni-zoto.html i chyba niczym się nie różnią. Sama stwierdziłam że kupię essence zamiast catrice.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 19:25   #3859
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Hmm zgaduję, że daje podobny efekt do pudru Blossoms? ale myślę, że zostanę przy tym pierwszym. zwłaszcza, że mam go zapas
nie miałam nigdy do czynienia z blossmoms niestety wówczas jeszcze nie znałam essence
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-16, 23:35   #3860
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
Wczoraj tam byłam, szafa nadal żałośnie pusta
za to w Galerii Kazimierz prawie wszystko, włącznie z kosmiczną limitowanką. Essence też jest tam dobrze zaopatrzone
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 09:36   #3861
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Catrice

Byłam wczoraj
Fakt, praktycznie wszystko co mnie interesowało jest. No, może prawie wszystko, bo szukałam jakiegoś urzekającego mnie fioletu na pazurki i nie bardzo mi wyszło.
Btw, jeśli chodzi o Essence to wiem, ze nie wszystkie kolory cieni, szminek, lakierór itd są dostępne w PL. A jak jest z Catrice? Bo jak patrzyłam na główną stronę producenta to się napaliłam na parę kolorów, a w szafie ich nie było...
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 09:53   #3862
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj
Fakt, praktycznie wszystko co mnie interesowało jest. No, może prawie wszystko, bo szukałam jakiegoś urzekającego mnie fioletu na pazurki i nie bardzo mi wyszło.
Btw, jeśli chodzi o Essence to wiem, ze nie wszystkie kolory cieni, szminek, lakierór itd są dostępne w PL. A jak jest z Catrice? Bo jak patrzyłam na główną stronę producenta to się napaliłam na parę kolorów, a w szafie ich nie było...
Jeżeli chodzi o "urzekający fiolet" to polecam Plum play with me-ciemny, kremowy kolor, cudowny. wczoraj zmyłam bo mi się znudził ;p (trzymał się od czwartku, albo środy, nie pamiętam) i mam ejdno zdjęcie, kiepskie, ale coś widać, sprzed roku, mogę użyczyć, ale ono pokazuje jeden paznokieć tylko źle pomalowany, zmaltretowany, bo to było po wyjściu i w trakcie wycieczki, kolor mam rok i dalej jest idealny do malowania, pół butelki zużyłam. Polecam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie0100.jpg (134,8 KB, 62 załadowań)
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 10:05   #3863
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Catrice

Takowego nie było W końcu skończyło się na zgaszonym, szarawym Dirty Berry - kolor ładny i naprawdę mi się podoba, ale to jednak nie to o co mi chodziło. Przymierzałam się do Forget Me Not, ale nie byłam pewna jak będzie wyglądał na paznokciu, a niestety próbniki są tak beznadziejne, ze wiele z nich nie wiedziałam :/ Dopiero w domu przejrzałam Internet i teraz żałuję...
Szkdoa, ze ja mam tak wybitnie nie po drodze Natury, bo jezdzilabym tam co dzień
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 19:56   #3864
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

Dziewczyny, możecie mi przypomnieć ile kosztuje ta baza pod podkład? I jeśli znalazłaby się jakaś dobra duszyczka, która posiada owo cudo, to czy zrobiłaby dla mnie mini recenzję
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 21:13   #3865
niejestemTAKA
Przyczajenie
 
Avatar niejestemTAKA
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie mi przypomnieć ile kosztuje ta baza pod podkład? I jeśli znalazłaby się jakaś dobra duszyczka, która posiada owo cudo, to czy zrobiłaby dla mnie mini recenzję
Baza pod makijaż kosztje 20pln bez 1 grosika bardzo dobrze się ją rozprowadza( dzieki silikonowi) wyrónuje cerę, niweluje pory i drobne zmarszczki, matuje jednak u mnie przy cerze mieszanej nie na długo 3h to max w strefie T bez bazy 2h, ale z tego co mi wiadomo tego prodcent nie obiecuje;-) Co do trwałości cieżko mi się wypowiedzieć, użyłam jej zaledwie 5x. Opakowanie ma 14g i jest ważne 12 miesięcy po otwarciu.Mogę jeszcze dodać że jest nawet wydajna, wystarczy odrobina by zamaskować niechciane pory
niejestemTAKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 22:38   #3866
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez niejestemTAKA Pokaż wiadomość
Baza pod makijaż kosztje 20pln bez 1 grosika bardzo dobrze się ją rozprowadza( dzieki silikonowi) wyrónuje cerę, niweluje pory i drobne zmarszczki, matuje jednak u mnie przy cerze mieszanej nie na długo 3h to max w strefie T bez bazy 2h, ale z tego co mi wiadomo tego prodcent nie obiecuje;-) Co do trwałości cieżko mi się wypowiedzieć, użyłam jej zaledwie 5x. Opakowanie ma 14g i jest ważne 12 miesięcy po otwarciu.Mogę jeszcze dodać że jest nawet wydajna, wystarczy odrobina by zamaskować niechciane pory


Bardzo Ci dziękuję za rzetelne i wyczerpujące informacje
Zastanawiam się właśnie nad jakąś porządną bazą, która przedłużałaby w zauważalny sposób trwałość mojego makijażu i teraz intensywnie myślę nad tą
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 10:42   #3867
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Catrice

Polecam Dax, w promocji można upolować za 30zł a wytrzymuje kilkanaście godzin na mojej mieszanej cerze i nic się nie świeci podczas imprezy np

Może ktoś ma jakieś wtyki i limitkowe wieści?
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 11:36   #3868
mamm
Rozeznanie
 
Avatar mamm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 505
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez martady Pokaż wiadomość
W Galerii Łódzkiej szafa już stoi, niestety w środę była jeszcze praktycznie pusta. Może byłaby bardziej zapełniona, gdyby personel połowy kosmetyków, które powinny być w szafie nie wrzucił do koszy z wyprzedażami (z bazą pod podkład na czele) Btw, po tylu komentarzach na temat Kameleona, poleciałam zobaczyć jak wygląda na żywo i... spotkało mnie pełne rozczarowanie. szaro-bury cień z trupim połyskiem, zupełnie do mnie nie przemawia.
Byłam w GŁ, ale nie widziałam cienia kameleona a patrzyłam właśnie w koszyczkach z wyprzedażami, bo a nuż go wrzucili do wycofywanych cieni, ale nie znalazłam
Gdzie go obczaiłaś na żywca???
Miejsce bazy pod makijaż w wyprzedażach mnie zdziwiło, ale w DN nic nie powinno dziwić
Pytałam się kiedy szafa zostanie uzupełniona, to mi pani powiedziała, że z kolejnymi dostawami- po co pytałam, skoro odpowiedź standardowa
Nawet katalogu nie było
__________________
mamm ma mi ja
Lenistwo to nic więcej niż zwyczaj odpoczywania zanim się zmęczysz.
Jules Renard, pisarz francuski
mamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 18:10   #3869
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Nie lubię Was teraz chcę oba te cienie. Zastanawia mnie tylko, jak wielka jest różnica między Lord of the Blings a essencowym Glammy goes to... w cenie, i we właściwościach
Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Essence jest tańszy na pewno (Catrice kosztuje chyba 15.99 a essence 11.99). Na blogu atqi jest porównanie odcieni: http://www.atqabeauty.com/2011/09/ma...ieni-zoto.html i chyba niczym się nie różnią. Sama stwierdziłam że kupię essence zamiast catrice.
Zgadza się, różnica w kolorze jest właściwie niezauważalna, mam wrażenie, że Catrice jest trochę twardszy, a jednocześnie gładszy, ale nie ma co przepłacać i lepiej kupić Essence.
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 18:24   #3870
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
Zgadza się, różnica w kolorze jest właściwie niezauważalna, mam wrażenie, że Catrice jest trochę twardszy, a jednocześnie gładszy, ale nie ma co przepłacać i lepiej kupić Essence.
Kupiłam już essencowy i jestem zadowolona
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.