Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-04, 14:02   #1021
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ilekroć jestem w Rossmanie tak widzę tylko uniwersalny żel do mycia, uniwersalny krem (do mycia ) ale zadnych cudow sutkowych, na poparzenia...
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 14:26   #1022
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

pomyślałam, że zaszaleję i wkleję też od siebie jakiegoś swatcha jest już na wątku jasnopodkładowym, więc może być i tu(?) zdj robione 2 różnymi aparatami, z nastawieniami auto, nie poprawiane w żaden sposób w PSie. Nie wyglądają tu na super jasne, ale na buźce jest nawet ok nie bijcie, jeśli już te podkłady tu były
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 15:18   #1023
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość

ps. macie jakiś mocny nawilżacz? Physiogel, humektan i oleje nie dały rady, oliwkowe ziaje też...
któryś z tej firmy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...cy.html&next=1 ale to było tak dawno nie pamiętam już który, chyba ten?
i Olvizone firmy Vipharm, całe 16 złotych strasznie fajny bo nie zostawia przynajmniej u mnie filtru i widzę, że wspomaga gojenie. Zresztą właśnie nałożyłam go po nocy z lekkimi kwasami i jest mięciutka a normalnie skórka na skórce.
ach i drogie ale dobrze nawilżające są kremy nuxa, nawet ten z kwasami rozświetlający super mi twarz nawilżał. kiedyś lekarz mi polecił ten krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...s-Nanobase.htm ale nie używałam.

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2011-02-04 o 15:22
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 16:30   #1024
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
nie, no coś ty chyba wyciągnąłby mi ze skóry całą wodę
mieszam go z olejem arganowym , masłem shea i lipobazą (na noc) albo serum z wit c na bazie oleju żurawinowego i mleczkiem winogronowym (na dzień)
Moja skóra chyba by nie wytrzymała naporu takiej ilości ciężkich nawilżaczy Musze pokombinowac coś innego
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 16:53   #1025
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
ps. macie jakiś mocny nawilżacz? Physiogel, humektan i oleje nie dały rady, oliwkowe ziaje też...
Krem Przeciw Zaczerwienieniom Dermedic "AngioCold Expert". Efekt chłodzący to oczywiście ściema, ale świetnie nawilża. Nie zapycha, nie jest ciężki, nie mam żadnych suchych skórek. I rzeczywiście, zaobserwowałam, że mniej się czerwienię nie mrozie czy jak zjem coś ostrego, albo gorącego. Jestem super zadowolona Tutaj link do KWC:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...om.html&next=1
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 19:55   #1026
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Zima... Suche skórki... Podkład gromadzący się na nich... Blee
Jeszcze dzisiaj makijaż mi nie wyszedł Meow zaraz przy nakładaniu zrobił mi smugi straszne; z 20 minut z nim walczyłam aż w końcu zmyłam. Szybko nałożyłam Blusche, ale podkład mi się zwarzył w ciągu dnia i porobiły się plamy...
A nowy podkład Givenchy, w którym pokładałam nadzieje, okazał się mistrzem oksydacji...Dobrze że go nie kupiłam.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 20:05   #1027
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Zima... Suche skórki... Podkład gromadzący się na nich... Blee
Jeszcze dzisiaj makijaż mi nie wyszedł Meow zaraz przy nakładaniu zrobił mi smugi straszne; z 20 minut z nim walczyłam aż w końcu zmyłam. Szybko nałożyłam Blusche, ale podkład mi się zwarzył w ciągu dnia i porobiły się plamy...
A nowy podkład Givenchy, w którym pokładałam nadzieje, okazał się mistrzem oksydacji...Dobrze że go nie kupiłam.
życie jest ciężkie
ja dziś wróciłam z ostatniego egzaminu, który - jak mi się zdaje - zawaliłam, i siedzę teraz oglądając anime na YT
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 21:34   #1028
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Zima... Suche skórki... Podkład gromadzący się na nich... Blee
Jeszcze dzisiaj makijaż mi nie wyszedł Meow zaraz przy nakładaniu zrobił mi smugi straszne; z 20 minut z nim walczyłam aż w końcu zmyłam. Szybko nałożyłam Blusche, ale podkład mi się zwarzył w ciągu dnia i porobiły się plamy...
A nowy podkład Givenchy, w którym pokładałam nadzieje, okazał się mistrzem oksydacji...Dobrze że go nie kupiłam.
Ja dzisiaj nabyłam Gosha porcelain... zobaczymy co z tego będzie...
w tym roku kupiłam już 3 podkłady nigdy tak nie robiłam...
chyba trzeba wymieniać się odlewkami, bo nigdy tego nie zużyję...
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 22:15   #1029
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez ChiQuitA89 Pokaż wiadomość
Krem Przeciw Zaczerwienieniom Dermedic "AngioCold Expert". Efekt chłodzący to oczywiście ściema, ale świetnie nawilża. Nie zapycha, nie jest ciężki, nie mam żadnych suchych skórek. I rzeczywiście, zaobserwowałam, że mniej się czerwienię nie mrozie czy jak zjem coś ostrego, albo gorącego. Jestem super zadowolona Tutaj link do KWC:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...om.html&next=1
Mogłabyś zrobić fotkę składu tego kremu?
Też szukam dobrego nawilżacza,ale dużo kremów mnie zapycha..
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 23:15   #1030
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj nabyłam Gosha porcelain... zobaczymy co z tego będzie...
w tym roku kupiłam już 3 podkłady nigdy tak nie robiłam...
chyba trzeba wymieniać się odlewkami, bo nigdy tego nie zużyję...
Też w swoim czasie miałam obsesję podkładową. Kupowałam wszystko, co wydawało mi się jasne...
Później była mania minerałów...
Teraz jestem rozczarowana i tradycyjną kolorówką i minerałami. A BB kremy absolutnie mnie nie fascynują.
W ogóle ostatnio dzielę podkłady płynne na "jaśniejsze od HM 51" i "ciemniejsze od HM51". Dzisiaj łaziłam po Rossmanie i mazałam się podkładami porównując je z bourjois. Nic mi się nie spodobało, oczywiście. Przy okazji zobaczyłam, że z półki zniknął nowy max factor o kolorku 40... Kolorówka zaczynała się od numeru 45. Mam nadzieję, że to przejściowe zjawisko...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 08:07   #1031
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj nabyłam Gosha porcelain... zobaczymy co z tego będzie...
w tym roku kupiłam już 3 podkłady nigdy tak nie robiłam...
chyba trzeba wymieniać się odlewkami, bo nigdy tego nie zużyję...
mam nadzieję, że ci podpasuje. ja do niego ciągle wracam. teraz tez planuję go znowu kupić. już dawno bym to zrobiła ale przez neta nie mogę się zebrać a wszędzie u mnie wycofali gosha trzeba chyba jakas petycje napisać o te kolory, nie wiem czemu do nas tylko ciemne wprowadzają jakaś paranoja. potem pół ulicy w ciemnych maskach pomyka.

loss_lauri mi zawsze lepiej szły te egzaminy, o których myślałam, że zawaliłam i na odwrót może będzie dobrze
milk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 10:26   #1032
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Przypomniało mi się że podkłady stage line w odcieniu PC są bardzo jasne. Jaśniejsze niż Face Fabric Armaniego:
http://www.elarto.pl/,produkty,287_P...y__Fluidy.html
Miałam już liftingujący (nawilżający?), ale moja skóra nie polubiła go. Teraz kusi mnie matujący. Tylko dlaczego sama nie mogę kupić tego podkładu w sklepie internetowym, dlaczego musi to być kosmetyczka? Aż mi głupio prosić ludzi o to, by zamawiali za mnie podkład I jeszcze domagają się NIP-u i nazwy firmy w której się pracuje
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 11:25   #1033
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Mój Lili Lolo doszedł. Blondie jest zdecydowanie za ciemny. Ale przepięknie wygładza buźkę. Zaczerwienień zdecydowanie nie kryje. Za to ukrywa wszystkie możliwe otwarte zaskórniki Coś pięknego.
Kolor to czysty beż. Zdecydowanie nie jest pomarańczowy.
Jak chcecie fotki to moge oczywiście wstawić
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2011-02-05 o 11:28
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 11:39   #1034
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Mój Lili Lolo doszedł. Blondie jest zdecydowanie za ciemny. Ale przepięknie wygładza buźkę. Zaczerwienień zdecydowanie nie kryje. Za to ukrywa wszystkie możliwe otwarte zaskórniki Coś pięknego.
Kolor to czysty beż. Zdecydowanie nie jest pomarańczowy.
Jak chcecie fotki to moge oczywiście wstawić
Wstaw, wstaw koniecznie
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 11:50   #1035
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że ci podpasuje. ja do niego ciągle wracam. teraz tez planuję go znowu kupić. już dawno bym to zrobiła ale przez neta nie mogę się zebrać a wszędzie u mnie wycofali gosha trzeba chyba jakas petycje napisać o te kolory, nie wiem czemu do nas tylko ciemne wprowadzają jakaś paranoja. potem pół ulicy w ciemnych maskach pomyka.

loss_lauri mi zawsze lepiej szły te egzaminy, o których myślałam, że zawaliłam i na odwrót może będzie dobrze
dzięki będzie co będzie
a od jutra - zimowy obóz kendo w Czorsztynie!!!

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się że podkłady stage line w odcieniu PC są bardzo jasne. Jaśniejsze niż Face Fabric Armaniego:
http://www.elarto.pl/,produkty,287_P...y__Fluidy.html
Miałam już liftingujący (nawilżający?), ale moja skóra nie polubiła go. Teraz kusi mnie matujący. Tylko dlaczego sama nie mogę kupić tego podkładu w sklepie internetowym, dlaczego musi to być kosmetyczka? Aż mi głupio prosić ludzi o to, by zamawiali za mnie podkład I jeszcze domagają się NIP-u i nazwy firmy w której się pracuje
dlatego, że niektóre produkty nie są przeznaczone do sprzedaży dla zwykłych śmiertelników - tak jest np z lakierami orly - tylko dla osób 'z branży' ale wystarczy że masz znajomą kosmetyczkę, manikiurzystkę czy fryzjerkę - wystarczy założyć na jej dane konto w tym sklepie, poprosić ją o skan dyplomu ukończenia kursu/szkoły albo kopię umowy zatrudnienia w danym zakładzie kosmetycznym, potem przesłać to im i już możesz kupować ja tak zamierzam zrobić z orly bo tutaj profesjonaliści płacą o połowę mniejszą cenę...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 12:28   #1036
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Wstaw, wstaw koniecznie
Nom, ja też czekam...

I chwalę Gosha kupiłam wczoraj, jasny jest, myślałam, że za różowy... dzisiaj porównałam z mishą pc 13... i jest nieźle żółty przy niej
Bardzo fajny podkład, naprawdę.
Zapłaciłam 35 zł zamiast 55, co jeszcze bardziej mu daje plusa
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 13:07   #1037
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Nom, ja też czekam...

I chwalę Gosha kupiłam wczoraj, jasny jest, myślałam, że za różowy... dzisiaj porównałam z mishą pc 13... i jest nieźle żółty przy niej
Bardzo fajny podkład, naprawdę.
Zapłaciłam 35 zł zamiast 55, co jeszcze bardziej mu daje plusa
O matko... To wolę nie wiedzieć jak bardzo różowy jest ten BB krem
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 13:12   #1038
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Tak, więc obiecane foty Takie troszkę połowiczne, ale mam olej na włosach to Was nie będę tym widokiem raczyć Zdjęcia w świetle dziennym, robione na balkonie, mocne zachmurzenie.
Na drugim zdjeciu lepiej widać jaki daje efekt. Chciałam porównać, a mi się piksele porozwalały

Dzisiaj mi się ze skórą w miarę stopił. Kolor jak juz powiedziałam czysty beż, zdecydowanie bez jakichkolwiek różów. Wygładza twarz, nie robi maski. Zakrywa pory, płaskie zaczerwieniena, ale nie robi tego z czerwonymi zmianami trądzikowymi. Taki efekt Photoshopa Jestem zadowolona, chociaż nie wiem co jest z tym kolorem. Wczoraj był za ciemny o jakiś 0,5-1 tona, a dzisiaj nawet się zlewa. Nawet, bo jednak trochę przyciemnia. Nie przeszkadza mi to mocno, bo nie tworzy takich placków i nie wygląda to sztucznie. Z tym, że ja mam wiecznie podrażnioną, czerwoną twarz, a szyja jest mleczno-biała.

Quench jest różowy, ale nie tak bardzo. Ja mam ciepłe tony i u mnie daje mleczne wykończenie. Zdecydowanie nie wyglądam jak świnka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03241.jpg (40,9 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03255.jpg (75,2 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03242.jpg (77,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03250.jpg (20,0 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03256.jpg (32,7 KB, 80 załadowań)
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2011-02-05 o 13:17
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 13:26   #1039
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
O matko... To wolę nie wiedzieć jak bardzo różowy jest ten BB krem
szaro-różowiasty, jezeli jest tak podobny do Elemonga jak na swatchach a może szaro-beżowo-rózowy. Aczkolwiek Elemong się bardzo dobrze dopasowuje. o ile u mnie nie musi, bo ja mam mniej wiecej taki właśnie kolor skóry, o tyle moja mama ma oliwkowo-złoty odcień, ze dwa tony ciemniejszy niż ja i w ogóle go u niej nie widać.

nie mogę się doczekać, kiedy przyjdzie mi podkład Flormar... Pewnie będzie za ciemny, ale mam nadzieję, że będzie jakiś beżowy czy żółty, a nie znowu brzoskwiniowy czy pomarańczowy. Jednak płynne podkłady nakłada się dwa razy szybciej niż minerały
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 13:31   #1040
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziewczyny czy może sie coś stać jak zaaplikuję glicerynę na twarz? Oprócz domniemanego zapchania. Po wczorajszej sesji na dłoniach mam je tak gładkie, że żaden krem w życiu czegoś takiego nie zrobił. I już mnie kusi, żeby nałożyć na wszystkie możliwe częsci ciała (plus włosy oczywiscie)
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 13:54   #1041
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Estra, faktycznie kolor nie należy do najjaśniejszych Ale tego się spodziewałam; widziałam swatche i wiedziałam, że blondie nie jest bardzo jasny...

Dziewczyny, czy Wy też macie ostatnio jakieś kłopoty z cerą? Obecnie nie mam żadnych pryszczy, skóra jest dobrze nawilżona (wymieszałam oliwkę z rossmana dla kobiet w ciąży z kremem z rossmana z mocznikiem i dodatkową kroplą mocznika i wyszła mi super paciaja) ale ni jak nie mogę dojść ładu z kolorówką. Minerały się warzą, albo tworzą plamy... Próbowałam nakładać na mokro i na sucho, na primer i bez i ciągle efekt beznadziejny... Tradycyjne podkłady wyglądają jeszcze gorzej - nałożyłam dzisiaj Armaniego (ma już niemal rok, więc czas go jakoś wykończyć, a tu została mi jeszcze 1/3 tubki) i po 2 godzinach zrobił to, czego nigdy wcześniej nie uczynił - utlenił się w kierunku szarego i ściął, tworząc jakby ohydną, tłustą powłoczkę...
Gdyby nie rozszerzone naczynia w okolicach nosa, nie nakładłam bym niczego. Ale nie chcę wyglądać jak renifer Rudolf.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 13:59   #1042
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

zamówiłam sobie revlon photoready 001 jak dojdzie mogę wkleić zdj ;p
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 14:07   #1043
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Estra, faktycznie kolor nie należy do najjaśniejszych Ale tego się spodziewałam; widziałam swatche i wiedziałam, że blondie nie jest bardzo jasny...

Dziewczyny, czy Wy też macie ostatnio jakieś kłopoty z cerą? Obecnie nie mam żadnych pryszczy, skóra jest dobrze nawilżona (wymieszałam oliwkę z rossmana dla kobiet w ciąży z kremem z rossmana z mocznikiem i dodatkową kroplą mocznika i wyszła mi super paciaja) ale ni jak nie mogę dojść ładu z kolorówką. Minerały się warzą, albo tworzą plamy... Próbowałam nakładać na mokro i na sucho, na primer i bez i ciągle efekt beznadziejny... Tradycyjne podkłady wyglądają jeszcze gorzej - nałożyłam dzisiaj Armaniego (ma już niemal rok, więc czas go jakoś wykończyć, a tu została mi jeszcze 1/3 tubki) i po 2 godzinach zrobił to, czego nigdy wcześniej nie uczynił - utlenił się w kierunku szarego i ściął, tworząc jakby ohydną, tłustą powłoczkę...
Gdyby nie rozszerzone naczynia w okolicach nosa, nie nakładłam bym niczego. Ale nie chcę wyglądać jak renifer Rudolf.
No niestety. Łudziłam się, że przecież jestem jasna, ale nie aż tak, żeby nic mi nie pasowało. No i się przeliczyłam. Zobaczę jeszcze co będzie jak go z Misshą zmieszam.

Też mamy problemy U mnie sie Missha nie przestała zupełnie trzymać, o innych podkłądach już nie mówię. Zwalam to na okres grzewczy.

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;24871605]zamówiłam sobie revlon photoready 001 jak dojdzie mogę wkleić zdj ;p[/QUOTE]

Wklejaj, wklejaj
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 14:13   #1044
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Estra, faktycznie kolor nie należy do najjaśniejszych Ale tego się spodziewałam; widziałam swatche i wiedziałam, że blondie nie jest bardzo jasny...

Dziewczyny, czy Wy też macie ostatnio jakieś kłopoty z cerą? Obecnie nie mam żadnych pryszczy, skóra jest dobrze nawilżona (wymieszałam oliwkę z rossmana dla kobiet w ciąży z kremem z rossmana z mocznikiem i dodatkową kroplą mocznika i wyszła mi super paciaja) ale ni jak nie mogę dojść ładu z kolorówką. Minerały się warzą, albo tworzą plamy... Próbowałam nakładać na mokro i na sucho, na primer i bez i ciągle efekt beznadziejny... Tradycyjne podkłady wyglądają jeszcze gorzej - nałożyłam dzisiaj Armaniego (ma już niemal rok, więc czas go jakoś wykończyć, a tu została mi jeszcze 1/3 tubki) i po 2 godzinach zrobił to, czego nigdy wcześniej nie uczynił - utlenił się w kierunku szarego i ściął, tworząc jakby ohydną, tłustą powłoczkę...
Gdyby nie rozszerzone naczynia w okolicach nosa, nie nakładłam bym niczego. Ale nie chcę wyglądać jak renifer Rudolf.
spróbuj może zrobic rano delikatny peeling albo masaż miękką szczoteczką, żeby poprawić krążenie. mi też nic nie chce się wchłaniać, zaden krem, podkłady nie leżą na twarzy... zawsze tak mam, kiedy się rano nie spieszę. Skórę mam taką jakąś szarą, zmęczoną... I te opuchnięte oczy Nie wiem dlaczego tak mam, ale jak rano nie nałożę podkładu, to skóra wygląda (i zachowuje sie) tragicznie. I chyba muszę sie oporządzić, bo wygladam jak siedem nieszczęść. nie lubię mieć makijażu, jak siedzę w domu i pracuję, ale... moja skóra lubi
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 14:21   #1045
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

fiasco, dzięki za rady Już nie wytrzymuję z tą skórą Gdyby mi jej nie było szkoda, to potraktowałbym ją fikserem. Ale nie ma sensu na co dzień nakładać takiej szpachli.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 14:28   #1046
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

moja cera jest teraz straszna, sucha szortska sciagnieta odwodniona, i ciagle cos mi sie na niej robi! czy uzyje jakiegos kremu czy nie.. a musze uzywac bo p prostu czuje sciagniecie, o makijazu juz nawet nie wspomne, mam wlsy i cere w okropnym stanie..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 14:45   #1047
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
moja cera jest teraz straszna, sucha szortska sciagnieta odwodniona, i ciagle cos mi sie na niej robi! czy uzyje jakiegos kremu czy nie.. a musze uzywac bo p prostu czuje sciagniecie, o makijazu juz nawet nie wspomne, mam wlsy i cere w okropnym stanie..
Ja też coś nie tak mam z moją ostatnio

A to sucha jak wiór, to smarowałam czym się da.
Potem mi 1 bb chyba zrobił- takie 3 gule bolące wielkie... 2 już się goją...
Sińce pod oczami...

Ja mimo to stosuję piling, żeby te skórki zniszczyć, bo inaczej podkładu nie mogę nałożyć, bo koszmarnie wygląda.
Na to krem babydream i już.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 16:03   #1048
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja od poniedziałku jestem chora... dość mocno chora,we wtorek byłam tak blada,że ze ściąną się zlewałam (mimo uwielbienia bladości byłam tym faktem przerażona..) poza tym od gorączki skóra przesuszona,nic się nie chce goić... i mimo,że pije 2x dziennie fervexy ,a ostatnio colderex to jakoś mało pomaga...
ja ostatnio testuje ziaje med trądzik różowaty-krem łagodzący na dzień,zdam relacje za jakiś czas
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 17:11   #1049
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dzisiaj dopiero spostrzegłam, w jak fatalnym stanie jest moja skóra na buzi. Jest ciemniejsza od szyi o co najmniej ton. I mam takie kolorowe (oliwkowo- żółte) placki na niej - w okolicy czoła i ust. O żesz...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 17:13   #1050
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja jestem chora 3 raz juz od poczatku stycznia (uczę małe dzieci, one mi sprzedaja kazdego przedszkolno/szkolnego wirusa) i moja skóra urządziła w związku z tym strajk generalny.

nos jak tarka i czerwony, czoło zaolejowane sebum, policzki gorące i jak papier ścierny, a na brodzie piękny pryszczol który goi się juz od tygodnia i dalej wygląda tak samo. a na uczelnię/do pracy/do ludzi trzeba wyjść, prawda?
więc korektor, HM 51 i all face base TBS, i do przodu.
maska jak się patrzy, w życiu tyle na twarz nie nakładam, ale czerwony nos i policzki + kredowa reszta (z przemęczenia wygląda juz jak nadgnity trup) to mało estetyczne...
dobrze że TŻ dopiero w czwartek przyjeżdża, może jakoś wróce do normy.
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.