Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-26, 19:44   #601
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

.

Edytowane przez 794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Czas edycji: 2011-08-28 o 21:27
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:13   #602
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Tak juz my kobity mamy, ze co jakis czas pragniemy zmian Ale z całą pewnością ten okres przymusowego "oszpecenia" dwukolorową glową daje mi niezla nauczke w sprawie farbowania, a już na pewno wpoje sobie by nie stosowac bardzo ciemnych kolorow na dlugie wlosy Gdy już dojde do swoich to dłuuugo żadnej farby w ogole nie zobaczą, amen

Ostatnio martwiła mnie troche kondycja spranych kłaków - brak farby od prawie pol roku odkrył naga prawde o tym co koloryzacja im robila... Mimo, ze grube i mocne stały sie bardzo matowe, przesuszone i wypłowiałe w porownaniu z naturalnymi.A ze dąze do wypłukiwania tej ciemnosci, w gre nie wchodzi dofarbowywanie, by zachowac pozór ładnego włosa Strzałem w dziesiatke okazał sie olej rycynowy (zastosowałam na skalp i wlosy w miksie z kokosowym). Przywrocil blask, gładkosc, miekkosc (podobno stymuluje tez porost -polecam osobny watek na temat tego oleju). Duzo łatwiej bedzie odrastac, gdy farbowane maja lepsza kondycje, bo jeszcze troche je niestety ponosze . Ale juz nie moge sie doczekać kolejnego podciecia tak jak Bayka napisała - powolutku ale do celu
Zauważylam też ostatnio wiekszy postep w wymywaniu sie farby za pomocą szamponu przeciwlupiezowego.

witam wszystkie nowe dziewczyny gratulacje mądrej decyzji i wytrwałości, bo będzie potrzebna. Dziewczyny, będą trudne momenty,ale mam madzieję, że się nie dacie!! ja też mam kryzysy, mimo że 1/3 włosów już moja, a czasami aż mnie noci, żeby pognać do fryzjera ale każdycm jest cenny, dziękuję za przytoczenie moich słów-powolutku, ale do celu przceż warto, no nie? damy rade
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:14   #603
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

sikoreczka111 też mam takie jasniutkie włoski przy skroniach . Moj kolor to braz z blond refleksami gdzieniegdzie. Dosc ciekawy, wielowymiarowy kolorek. Ze też go nie doceniłam, wkręciłam sobie że jest "mysi" i nakładałam na to paskudną, "płaską" czern Jeszcze do slubu masz troche czasu Z tego co wyczytalam masz 7 cm naturalek + przez rok kilkanascie cm dojdzie i bedzie juz ładny efekt

Kileczka szkoda, ze te sposoby nie zadziałały, niestety tempo porostu to głownie genetyka . Rozumiem, ze zależy Ci na dlugości, ale warto odrastajace wlosy podcinac czesto, przynajmniej koncowki. Możesz pozwolic sobie robić to powolutku skoro masz małą roznice w kolorze. U mnie jest spora roznica odcieni, wiec nie warto takich wlosow hodować . Niedawno z dużej dlugosci podciełam z 10 cm albo lepiej (w celu pozbycia sie cieniowania, co juz sie prawie udalo) i dopiero teraz wydaje mi się, ze porządnie ruszyly, "odciązone" nieco od dawnych zniszczen. Moim marzeniem są dłuuugie naturalki sciete na prosto, bez cieniowania... takie jak dawno temu.

Archiwalna odroscik prawie rok skonczyl Juz bardzo blisko celu. Fajny masz jasniutki kolor, wiele dziewczyn by sie dało za niego pokroic
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:30   #604
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
witam wszystkie nowe dziewczyny gratulacje mądrej decyzji i wytrwałości, bo będzie potrzebna. Dziewczyny, będą trudne momenty,ale mam madzieję, że się nie dacie!! ja też mam kryzysy, mimo że 1/3 włosów już moja, a czasami aż mnie noci, żeby pognać do fryzjera ale każdycm jest cenny, dziękuję za przytoczenie moich słów-powolutku, ale do celu przceż warto, no nie? damy rade
Twoje określenie pasuje na motto "odrastaczek" idealnie
U mnie to samo - miedzy bardzo dobrymi momentami pojawia się kryzys i mysli co zrobic zeby ten miks na glowie lepiej wygladal. Ostatnio juz kombinowałam nad zamowieniem dekoloryzatora, zeby troszeczke sciagnac ten kolor samodzielnie, ale sie szybko opamietalam . Juz wole odrastac przy czekoladzie niż ewentualnej marchewie i nie niszczyc wlosów . Wczoraj po myciu zmierzylam odrost i wyglada na to, ze ma niemal 7 cm... wydaje mi się, ze po sporym podcieciu wlosy nabrały tempa.
W grupie na uczelni mam dziewczyne z naturalnym kolorem identycznym niemal jak mój i to też jest niezła motywacja zeby go odzyskac
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 21:31   #605
Kileczka
Zadomowienie
 
Avatar Kileczka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachód : )
Wiadomości: 1 127
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość

Kileczka szkoda, ze te sposoby nie zadziałały, niestety tempo porostu to głownie genetyka . Rozumiem, ze zależy Ci na dlugości, ale warto odrastajace wlosy podcinac czesto, przynajmniej koncowki. Możesz pozwolic sobie robić to powolutku skoro masz małą roznice w kolorze. U mnie jest spora roznica odcieni, wiec nie warto takich wlosow hodować . Niedawno z dużej dlugosci podciełam z 10 cm albo lepiej (w celu pozbycia sie cieniowania, co juz sie prawie udalo) i dopiero teraz wydaje mi się, ze porządnie ruszyly, "odciązone" nieco od dawnych zniszczen. Moim marzeniem są dłuuugie naturalki sciete na prosto, bez cieniowania... takie jak dawno temu.
Niestety wiem, dlatego już się przyzwyczaiłam, ale długo miałam nadzieję, że może coś przyspieszy. Za to mojej mamie włosy rosną w zaskakująco szybkim tempie, z czego ona sama nie jest zadowolona, bo nosi krótkie włosy i często musi je podcinać i farbować. Chciałabym to po niej odziedziczyć.
Mi też marzą mi się takie włosy jak kiedyś. Właśnie dzisiaj oglądałam stare zdjęcia jak miałam długie, naturalne, prosto ścięte włosy. Były wspaniałe, mam nadzieję, że szybko do nich wrócę.
__________________
Dbam o włosy od września 2010.
cel-35-37-39-41-43-45-47-49-51-60cm- na początek.
Od lutego 2011r. wracam do naturalnego koloru włosów. Odrost-13cm
Kuracja drożdżowa: 14.03. Pasemko kontrolne 28cm.

________________
"Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci."

Edytowane przez Kileczka
Czas edycji: 2011-05-26 o 21:32
Kileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 22:52   #606
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;27140975]Zdjęcia tragiczne jakościowo, bo robione telefonem, ale widać długość odrostu :P[/QUOTE]

O kurcze
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 05:51   #607
martgo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 14
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
tak farbowałam hebanową czernią ( naturalne mam średni blond)... ale teraz sie wypłukała i bardziej to brąz jest, dlatego wybrałam kawowy brąz ...

własnie upięcie nie wchodzi w grę, bo sama sie czeszę i nie dam rady ich upiąć ... no i do sukienki najbardziej będą pasować rozpuszczone ...

chyba będę musiała ten fakt jakoś przeboleć ... i zostawić tak jak jest ...
Ja też ide na wesele, aktualnie mam ok 6 cm. Idę w rozpuszconych i nie zamierzam ich farbować. Wkońcu nie jestem Panna Młodą i nie musze wyglądać idealnie na wiele zdjęć pewnie też się na weselu nie załapiesz, a nawet jakbyś się załapala to pewnie często ich oglądać nie będziesz szybko zapomnisz jak wyglądałaś na weselu a zafarbowany odrost moze ci przypominac błąd.
martgo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 07:32   #608
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Niestety postawiłyśmy przed nami wyzwanie dla supercierpliwych . Można sobie na tym kształtować charakter nie ma co Najlepiej sobie podzielic cel na mniejsze kroczki do osiągnięcia. Ja staram sie nie mysleć ile czasu zajmie dojście do wymarzonej dlugości naturalek, skupiam się na tym ile mają urosnąc abym mogła sciąć całą farbę. Wierzę, ze po osiągnięciu tego, zapuszczenie to będzie już duuzo prostsze zadanie w porownaniu ze znoszeniem dwoch odcieni na glowie. Zadowolę się o wiele mniejsza dlugoscią niż nosiłam przez ostatnie lata, byleby uzyskac juz SWÓJ jednolity kolor .
Mam wrażenie, ze moje włoski przyspieszyły od picia skrzypu, wcierek, maseczek na skalp na bazie oleju rycynowego . Zawsze warto zastosowac jakies wspomagacze na porost, moga pomóc, a na pewno nie zaszkodza
Tak tak potwierdzam to co mówisz, ja też mam taki cel żeby tylko zejść z farbowańców a potem to zapuszczanie juz z górki pojdzie

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;27140975]Zdjęcia tragiczne jakościowo, bo robione telefonem, ale widać długość odrostu :P[/QUOTE]

Świetny odrost i kolor
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 09:53   #609
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Kileczka Pokaż wiadomość
Jak na razie odrost mam ok 4cm od lutego, czyli rosną 1cm na miesiąc i żadną mocą nie mogę przyspieszyć porostu, ale już się przyzwyczaiłam. Marzy mi się co najmniej 60cm naturalnych włosów, więc poczeka na nie ok 5 lat? Nie zdawałam sobie sprawy, że aż tyle przede mną, ale wytrwam. Mam nadzieję, że mi się to nie znudzi i nie pofarbuję ich znowu
Mi to się ogólnie marzą włoski do bioder. Obecnie mam około 15 cm farbowanych i mniej więcej tyle samo swoich. A te swoje paskudy się zatrzymały i nie chcą rosnąć Chyba zaraz biorę książkę i idę łepek na słoneczko wystawić na godzinkę, może coś ruszą od słonka chociaż...
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 10:10   #610
Kileczka
Zadomowienie
 
Avatar Kileczka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachód : )
Wiadomości: 1 127
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Mi to się ogólnie marzą włoski do bioder. Obecnie mam około 15 cm farbowanych i mniej więcej tyle samo swoich. A te swoje paskudy się zatrzymały i nie chcą rosnąć Chyba zaraz biorę książkę i idę łepek na słoneczko wystawić na godzinkę, może coś ruszą od słonka chociaż...
Ja też marzę o długaśnych, ale nawet staram się nie myśleć jak długo zajmie mi dążenie do tego, bo to załamuję. Na razie stawiam sobie małe cele
A czemu Ci nie rosną? Gdyby moje się zatrzymały to chyba bym tego nie wytrzymała, dlatego Ci współczuję
__________________
Dbam o włosy od września 2010.
cel-35-37-39-41-43-45-47-49-51-60cm- na początek.
Od lutego 2011r. wracam do naturalnego koloru włosów. Odrost-13cm
Kuracja drożdżowa: 14.03. Pasemko kontrolne 28cm.

________________
"Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci."
Kileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 15:56   #611
Anioleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
witam wszystkie nowe dziewczyny gratulacje mądrej decyzji i wytrwałości, bo będzie potrzebna. Dziewczyny, będą trudne momenty,ale mam madzieję, że się nie dacie!! ja też mam kryzysy, mimo że 1/3 włosów już moja, a czasami aż mnie noci, żeby pognać do fryzjera ale każdycm jest cenny, dziękuję za przytoczenie moich słów-powolutku, ale do celu przceż warto, no nie? damy rade
Witam Ja już jestem zdeterminowana aby się nie dać i odzyskać własne włosy. 1/3 własnych- zazdroszczę Może jakieś fotki? Shee'naz Twoje 7cm również brzmi zachęcająco Mnie motywują trzy sprawy- 1. piękne loczki Córki, 2. naturalne włosy Bratowej, które nigdy nie widziały farby, 3. włosy mojej Mamy- może nie uwierzycie, ale moja Mama w wieku prawie 50 lat ma włosy za kolana. Pełna determinacja i cel- naturalne włosy do pasa Jedno mnie martwi- co zrobię jeśli zobaczę na odroście siwe włoski, w mojej Rodzinie to się zdarzało w młodym wieku.
Anioleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 21:47   #612
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Anioleczka Pokaż wiadomość
Witam Ja już jestem zdeterminowana aby się nie dać i odzyskać własne włosy. 1/3 własnych- zazdroszczę Może jakieś fotki? Shee'naz Twoje 7cm również brzmi zachęcająco Mnie motywują trzy sprawy- 1. piękne loczki Córki, 2. naturalne włosy Bratowej, które nigdy nie widziały farby, 3. włosy mojej Mamy- może nie uwierzycie, ale moja Mama w wieku prawie 50 lat ma włosy za kolana. Pełna determinacja i cel- naturalne włosy do pasa Jedno mnie martwi- co zrobię jeśli zobaczę na odroście siwe włoski, w mojej Rodzinie to się zdarzało w młodym wieku.

wow.to masz serio motywację,tym bardziej nie mozesz się dać, musisz dołączyć do rodzinnej grupki z pięknymi naturalkami
moje włoski możesz obejrzeć w poscie 38 na stronie nr2, odsyłam tam, bo to są aktualne fotki, więc nie będę dublować.
ohhhh dziewczyny ja chcę balejaż!!!! aż mnie nosi dosłownie, ale nie, omijam salony fryzjerskie jeszcze zerszym łukiem niż do tej pory

btw jak ja bym chciała już osiweć w tym wieku, serio!! moim zdaniem to może super wyglądać

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Twoje określenie pasuje na motto "odrastaczek" idealnie
U mnie to samo - miedzy bardzo dobrymi momentami pojawia się kryzys i mysli co zrobic zeby ten miks na glowie lepiej wygladal. Ostatnio juz kombinowałam nad zamowieniem dekoloryzatora, zeby troszeczke sciagnac ten kolor samodzielnie, ale sie szybko opamietalam . Juz wole odrastac przy czekoladzie niż ewentualnej marchewie i nie niszczyc wlosów . Wczoraj po myciu zmierzylam odrost i wyglada na to, ze ma niemal 7 cm... wydaje mi się, ze po sporym podcieciu wlosy nabrały tempa.
W grupie na uczelni mam dziewczyne z naturalnym kolorem identycznym niemal jak mój i to też jest niezła motywacja zeby go odzyskac

no to gratulacje, to już całkiem sporo
dobrze, że jednk już nie chcesz nic ruszać z włosami, przyzwyczaiłaś się do tego jak wyglądasz teraz, a potem mogłabyś żałować...
hehe no to mamy motto ja to chyba powinnam na czole sobie napisać, żeby-w razie hfybym jednak trafiła do salonu-fryzjerka mnie z tamtąd przegnała
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak

Edytowane przez Bayka
Czas edycji: 2011-05-27 o 21:44
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 07:57   #613
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Piękne włosy mają te dziewczynki ale co się dziwić, w końcu naturalne

ARCHIWALNA o woow! mega odrost !

Jak dziewczyny to robicie, że zapuszczacie włosy? Bo jak ja mam dłuższe to mnie denerwują i muszę ściąć Myślałam, że zapuszczę troszke do 10 cm, a ja dziś wzięłam nożyczki i 3 cm włosów straciłam... Hmm teraz sobie myślę, po co mi te długie włosy? zwłaszcza na lato... Mój wieczny problem - włosy
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 15:40   #614
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Kileczka Pokaż wiadomość
Ja też marzę o długaśnych, ale nawet staram się nie myśleć jak długo zajmie mi dążenie do tego, bo to załamuję. Na razie stawiam sobie małe cele
A czemu Ci nie rosną? Gdyby moje się zatrzymały to chyba bym tego nie wytrzymała, dlatego Ci współczuję
Właśnie sama nie wiem czemu się zatrzymały. Odstawiłam skrzyp, pokrzywę i multiwitaminę, ale włosy przestały mi rosnąć jakieś dwa, może trzy tygodnie przed odstawieniem. Odżywiam się zdrowo, jem dużo warzyw, owoców, więc nie wiem czemu taki efekt, że włosy w miejscu stoją Poczekam jeszcze trochę i jak nie zaczną rosnąć to pójdę do lekarza...
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 18:25   #615
kamisia_17
Rozeznanie
 
Avatar kamisia_17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 555
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

a ja dzisiaj rozjaśniłam swój 7mio centymetrowy odrost..... muszę zrobić zdjęcie do dyplomu oraz znaleźć pracę i byłam wręcz zmuszona sprawić, by włosy "wyglądały"
__________________
Z chęcią dołączę się do rozbiórki:
Serge Lutens Jeux de Peau 5ml, V&R Flowerbomb EDP, Ange ou Démon Givenchy, Lancome La Vie Est Belle, CK In2U, Armani Diamonds, TM Womanity EDP
kamisia_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 19:06   #616
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cześć dziewczyny, przyjmiecie mnie do swojego grona?
Wczoraj farbowałam włosy u fryzjera na kolor taki średni brąz (musiała mi zakryć to, co miałam na głowie- odrost ciemny, później kilka cm jasny kolor, później prawie czarny, a pod spodem okazało się, że podchodzi mi pod zielony )
Teraz jestem umówiona za miesiąc na zrobienie refleksów, żeby trochę rozjaśnić włosy i zakryć odrost. Nie chcę już farbować całych włosów, planuję robić te refleksy, z czasem coraz mniej aż zejdzie mi ta farba pokrywająca całe włosy. Wtedy będę robić refleksy rzadziej i mniej, aż w końcu nie zrobię ich wogóle
Celowo używam stwierdzenia refleksy a nie pasemka, bo te refleksy będą wyglądały, jak naturalne od słońca.
Co myślicie o takim sposobie powrotu do naturalnego koloru?
Trafiłam na świetną fryzjerkę i sama mi to zaproponowała a biorąc pod uwagę fakt, że bardzo szybko farba wypłukuje się z moich włosów to chyba dobry pomysł, żeby oprzeć się pokusie farbowania?
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 19:56   #617
Kileczka
Zadomowienie
 
Avatar Kileczka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachód : )
Wiadomości: 1 127
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Właśnie sama nie wiem czemu się zatrzymały. Odstawiłam skrzyp, pokrzywę i multiwitaminę, ale włosy przestały mi rosnąć jakieś dwa, może trzy tygodnie przed odstawieniem. Odżywiam się zdrowo, jem dużo warzyw, owoców, więc nie wiem czemu taki efekt, że włosy w miejscu stoją Poczekam jeszcze trochę i jak nie zaczną rosnąć to pójdę do lekarza...
To rzeczywiście dziwne, ale miejmy nadzieję, że jednak ruszą i to z kopyta i wizyta u lekarza nie będzie konieczna Mi rok temu na wakacje też przez miesiąc nie rosły, ale się nimi wtedy nie przejmowałam nawet. A później już normalnie ruszyły.
__________________
Dbam o włosy od września 2010.
cel-35-37-39-41-43-45-47-49-51-60cm- na początek.
Od lutego 2011r. wracam do naturalnego koloru włosów. Odrost-13cm
Kuracja drożdżowa: 14.03. Pasemko kontrolne 28cm.

________________
"Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci."
Kileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 08:26   #618
Shaitana
Przyczajenie
 
Avatar Shaitana
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 20
Dot.: Wracamy do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

A ja po raz kolejny podjęłam decyzję i chyba na dobre, że koniec z farbą. Znalazłam w końcu piękny kolor, niestety zauważyłam, że coraz więcej włosów mi wypada.Być może to przede wszystkim wina stresu, ale tak czy owak widzę dziewczyny, które mają zdrowe ładne włosy. Na razie mija miesiąc. Muszę też powiedzieć, że od 4 miesięcy mam kurację silicą, odradzam szampony i odżywki elseve (powodują łupież). Musiałam zmienić mój ulubiony pantene na herbal i ciągle coś jest nie tak. Ale nie upadam na duchu i marzę że za rok będę miała ładny własny odrost Tylko ta piekielna różnica nieestetyczna do bólu...
Shaitana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 08:31   #619
Diableria
Raczkowanie
 
Avatar Diableria
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
GG do Diableria
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Kicia, myślę że to dobry pomysł - im mniej farby tym lepiej dla włosów

Mnie fryzjerka powiedziała że jesli nie chcę ścinać włosów to albo mogę je rozjaśnić (co mi szczerze odradzała zważywszy na kondycję moich włosów) albo stopniowe farbowanie brązami - od ciemniejszych aż do mojego jasnego brązu/ciemnego blondu, co zapewne zajmie mi jakieś dwa lata, bo rozjaśniacza nie mam zamiaru stosować.
Zastanawiam się więc czy nie będzie dobrym wyjściem wyprowadzenie w ten sposób mojego koloru henną? Skoro i tak mam coś na te włosy kłaść to już wolę trochę się pociapciać ale już więcej włosom nie dostarczać chemii. Jak myślicie dziewczyny, czy to dobry pomysł?
Diableria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 09:18   #620
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kamisia_17 Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj rozjaśniłam swój 7mio centymetrowy odrost..... muszę zrobić zdjęcie do dyplomu oraz znaleźć pracę i byłam wręcz zmuszona sprawić, by włosy "wyglądały"
Szkoda tych 7miu centymetrów...
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 10:39   #621
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Ale dziewczyny kombinujecie mam nadzieję, że dobre efekty to wszystko za rok-dwa przyniesie i będzie się czym pochwalić.
Witam nowe i wytrwałości życzę wszystkim

Diableira, myślę, że jeśli już wybierasz taką drogę to pomysł dobry

u mnie odrost 4 cm... opornie
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 13:54   #622
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kamisia_17 Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj rozjaśniłam swój 7mio centymetrowy odrost..... muszę zrobić zdjęcie do dyplomu oraz znaleźć pracę i byłam wręcz zmuszona sprawić, by włosy "wyglądały"

szkoda... zaczniesz zapuszczać odrost od nowa, czy będziesz już z powrotem farbować?
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 14:09   #623
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;27140975]Zdjęcia tragiczne jakościowo, bo robione telefonem, ale widać długość odrostu :P[/QUOTE]

śliczny odcień odrostu!!!
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 15:48   #624
kamisia_17
Rozeznanie
 
Avatar kamisia_17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 555
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Szkoda tych 7miu centymetrów...
wiem płacze ale będę zapuszczać dalej

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
szkoda... zaczniesz zapuszczać odrost od nowa, czy będziesz już z powrotem farbować?
będę próbować od nowa!
__________________
Z chęcią dołączę się do rozbiórki:
Serge Lutens Jeux de Peau 5ml, V&R Flowerbomb EDP, Ange ou Démon Givenchy, Lancome La Vie Est Belle, CK In2U, Armani Diamonds, TM Womanity EDP
kamisia_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 16:15   #625
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

moje ''siwuski''
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1552-1.jpg (60,8 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1509-1.jpg (26,6 KB, 96 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 16:21   #626
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
moje ''siwuski''

śliczne i wogóle strrrasznie długie Ci urosły w krótkim czasie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 16:46   #627
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
śliczne i wogóle strrrasznie długie Ci urosły w krótkim czasie


Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 17:26   #628
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

W porównaniu do Was to ja mam strasznie dużą różnicę. Odrastają mi ciemne popielate, a malowane mam żółtoryże. Jak zrobiałam fotki to sama się wystraszyłam jak to zobaczyłam od tyłu. Fuuuuuj.
Na dodatek strasznie mi się wloką. Nie marzę już nawet o długich tylko żeby odrosły chociaż takie do brody.
Jak miałam 20 lat to pędziły mi jak szalone , a teraz mają zółwie tempo.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
moje ''siwuski''

Ja też nie maluję od stycznia, a odrost mam jak 1/4 Twojego. Zazdroszczę.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 22:11   #629
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

a to mój odrost po 17 miesiącach niefarbowania włosów, okropnie nieestetycznie to wygląda trzeba przyznac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3415.jpg (106,8 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3427.jpg (117,7 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3418.jpg (126,4 KB, 69 załadowań)
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 22:18   #630
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
a to mój odrost po 17 miesiącach niefarbowania włosów, okropnie nieestetycznie to wygląda trzeba przyznac

nie przesadzajmy cudoooo!
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.