M. Micallef Royal Muska 4,-/ml do oddania 50 - 60ml - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-18, 17:08   #61
hajdiss
Zadomowienie
 
Avatar hajdiss
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 218
Dot.: M. Micallef Royal Muska 4,-/ml do oddania 50 - 60ml

Melduję, że odlewka dotarła, dziekuję
hajdiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 17:56   #62
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: M. Micallef Royal Muska 4,-/ml do oddania 50 - 60ml

Muszę się z Wami podzielić moją dzisiejszą zapachową historią.
Odebrałam od listonosza przesyłkę z royal muska. Za kilka godzin rozpakowałam kopertę, psiknęłam na nadgarstek, nawet nie zdążyłam wąchnąć i zadzwonił dzwonek do drzwi. Przyszedł do mnie chłopak na korki z matmy (w zasadzie to facet, bo ma 20 lat, a wygląda duuuużo dojrzalej - zresztą przystojny taki ). Przyszedł po raz pierwszy, więc dopiero się poznaliśmy, gadamy chwilę itp. itd., siadamy do stołu, on wyciąga zeszyt i książki, a ja ... czuję boski zapach. Genialnie zmysłowy, intymny, normalnie pełen odlot ( ).
Siedziałam z nim prawie dwie godziny i zupełnie nie mogłam się skupić, bo cały czas myślałam o tym jak on cudnie pachnie (), dziesiątki razy chciałam się zapytać jakiego zapachu używa, ale jakoś się powstrzymywałam ...
Dobrze, że tego nie zrobiłam, bo jak wyszedł to się zorientowałam, że to royal muska na moim nadgarstku.
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 18:16   #63
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: M. Micallef Royal Muska 4,-/ml do oddania 50 - 60ml

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Muszę się z Wami podzielić moją dzisiejszą zapachową historią.
Odebrałam od listonosza przesyłkę z royal muska. Za kilka godzin rozpakowałam kopertę, psiknęłam na nadgarstek, nawet nie zdążyłam wąchnąć i zadzwonił dzwonek do drzwi. Przyszedł do mnie chłopak na korki z matmy (w zasadzie to facet, bo ma 20 lat, a wygląda duuuużo dojrzalej - zresztą przystojny taki ). Przyszedł po raz pierwszy, więc dopiero się poznaliśmy, gadamy chwilę itp. itd., siadamy do stołu, on wyciąga zeszyt i książki, a ja ... czuję boski zapach. Genialnie zmysłowy, intymny, normalnie pełen odlot ( ).
Siedziałam z nim prawie dwie godziny i zupełnie nie mogłam się skupić, bo cały czas myślałam o tym jak on cudnie pachnie (), dziesiątki razy chciałam się zapytać jakiego zapachu używa, ale jakoś się powstrzymywałam ...
Dobrze, że tego nie zrobiłam, bo jak wyszedł to się zorientowałam, że to royal muska na moim nadgarstku.
super historia RM potrafi oczarować
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:18   #64
RenWier
Zakorzenienie
 
Avatar RenWier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 450
Dot.: M. Micallef Royal Muska 4,-/ml do oddania 50 - 60ml

Cytat:
Napisane przez melagu Pokaż wiadomość
Ja też potwierdzam odbiór : ) piękne są, początek bardzo kwiatowy, a później robią się takie pudrowo-piżmowe, mmmmmniam
Tzn. że nie żałujesz, że zdecydowałaś się na dziesiątkę?

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Renwier, bardzo dziękuję, dziś dotarła odlewka
O zapachu nie będę się rozpisywać, bo wiadomo.... ale przede wszystkim dziękuję za najpiękniejszą odlewkę ever
to prawie jak miniaturka RM
Bardzo dziękuję Etykiety jeszcze wiele pozostawiają do życzenia, ale pracuję nad tym rzemiosło trzeba podszlifować zasadniczo

Cytat:
Napisane przez hajdiss Pokaż wiadomość
Melduję, że odlewka dotarła, dziekuję
Dzięki za meldunek

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Muszę się z Wami podzielić moją dzisiejszą zapachową historią.
Odebrałam od listonosza przesyłkę z royal muska. Za kilka godzin rozpakowałam kopertę, psiknęłam na nadgarstek, nawet nie zdążyłam wąchnąć i zadzwonił dzwonek do drzwi. Przyszedł do mnie chłopak na korki z matmy (w zasadzie to facet, bo ma 20 lat, a wygląda duuuużo dojrzalej - zresztą przystojny taki ). Przyszedł po raz pierwszy, więc dopiero się poznaliśmy, gadamy chwilę itp. itd., siadamy do stołu, on wyciąga zeszyt i książki, a ja ... czuję boski zapach. Genialnie zmysłowy, intymny, normalnie pełen odlot ( ).
Siedziałam z nim prawie dwie godziny i zupełnie nie mogłam się skupić, bo cały czas myślałam o tym jak on cudnie pachnie (), dziesiątki razy chciałam się zapytać jakiego zapachu używa, ale jakoś się powstrzymywałam ...
Dobrze, że tego nie zrobiłam, bo jak wyszedł to się zorientowałam, że to royal muska na moim nadgarstku.
Ale urocza historia
RenWier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 21:49   #65
melagu
Zadomowienie
 
Avatar melagu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 330
Dot.: M. Micallef Royal Muska 4,-/ml do oddania 50 - 60ml

och, nie nie żałuję!
cuuudne są. Zupełnie inne piżmo od tych, które mam i znam (bo ja jestem "piżmak" od kiedy prawie 20 lat (!!) temu poznałam White Musk (i jeszcze czarne Coty Wild Musk), niedawno przerzuciłam się trochę na ambry, z kwiatków to gł. RÓŻA). Zawsze lubiłam takie mięciutkie, przytulne, "czyste", a to jest piżmo w szpilkach ; )
dzięki : )))
melagu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 13:39   #66
RenWier
Zakorzenienie
 
Avatar RenWier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 450
Dot.: M. Micallef Royal Muska 4,-/ml do oddania 50 - 60ml

Cytat:
Napisane przez melagu Pokaż wiadomość
och, nie nie żałuję!
cuuudne są. Zupełnie inne piżmo od tych, które mam i znam (bo ja jestem "piżmak" od kiedy prawie 20 lat (!!) temu poznałam White Musk (i jeszcze czarne Coty Wild Musk), niedawno przerzuciłam się trochę na ambry, z kwiatków to gł. RÓŻA). Zawsze lubiłam takie mięciutkie, przytulne, "czyste", a to jest piżmo w szpilkach ; )
dzięki : )))
Super, że się podoba

Bardzo proszę o potwierdzenie odbioru przesyłki przez mirkę1957
RenWier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 14:30   #67
mirka1957
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 64
Dot.: M. Micallef Royal Muska 4,-/ml do oddania 50 - 60ml

Perfum otrzymałam.Dziękuję.M.
mirka1957 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 14:46   #68
RenWier
Zakorzenienie
 
Avatar RenWier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 450
Dot.: M. Micallef Royal Muska 4,-/ml do oddania 50 - 60ml

Cytat:
Napisane przez mirka1957 Pokaż wiadomość
Perfum otrzymałam.Dziękuję.M.
Dziękuję za udział.


Przesyłki szczęśliwie dotarły do adresatów, więc zakupy uznaję za zakończone.

Wszystkim dziękuję za miłą i sprawną współpracę.
RenWier jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.