Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-08, 21:42   #2251
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Nikola, ciotko !!
jak ja lubię połączenie ciemnych oczu do blond włosów, mega !

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


Do Mohito chwilowo nic nie ma oprócz tej przeceny
szkoda, ale starsza całkiem nieźle wygląda w M
różnica długości jest o szew na dole i o tyleż z kazdej strony
fajnie leży
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 21:42   #2252
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
oczywiście, że oglądam i winko popijam, żeby się zbytnio nie denerwować
Ja dzisiaj spokojnie tz padł i chrapie miał ciężki tydzień. Ja się wysmarowałam samoopalaczem i smierdze,naszczescie tz śpi i nie marudzi
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 21:45   #2253
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Nikola, ciotko !!
jak ja lubię połączenie ciemnych oczu do blond włosów, mega !

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------


szkoda, ale starsza całkiem nieźle wygląda w M
różnica długości jest o szew na dole i o tyleż z kazdej strony
fajnie leży
no to nie kombinuj tylko zostaw jej niech się cieszy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 21:47   #2254
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość

Chyba źle nakładam bronzer, bo nie czuję się dotknięta
Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Niestety nie wykorzystaliśmy tacierzyński na drugie dziecko , a po 2 tygodniach poratowała sytuację moja mama specjalni przyjechała i została z Krzysiem w szpitalu aby mąż chodził do pracy.
Trzymam za zdrowie dzieciaków
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Coś bym klikła, aż mnie palce świerzbią

A ten Norel z kwasem migdałowy to ten?

https://www.douglas.pl/douglas/Norel...eRef=WzHn7r_qs
Ten Na wątku polecany był też żel z tej serii, taki niebieski. Mam oba, i są całkiem niezłe.

Za to kremów już nie zaryzykuję
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 21:49   #2255
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj spokojnie tz padł i chrapie miał ciężki tydzień. Ja się wysmarowałam samoopalaczem i smierdze,naszczescie tz śpi i nie marudzi
czyli piątkowego kutanga nie będzie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 21:51   #2256
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Chyba źle nakładam bronzer, bo nie czuję się dotknięta

Trzymam za zdrowie dzieciaków

Ten Na wątku polecany był też żel z tej serii, taki niebieski. Mam oba, i są całkiem niezłe.

Za to kremów już nie zaryzykuję
Dzięki

Żelu to raczej nie potrzebuję, mam kilka mini pianek Estee Lauder, dwie mini z Sampara, 0,5 l z SVR i 4 wielkie flachy z Clinique

No to pewnie wezmę ten tonik. Zastanawiam się, czy klikać dziś czy jutro Szkoda, że do Shiseido nie ma prezentu, tylko ten Lancome.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 21:54   #2257
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
czyli piątkowego kutanga nie będzie


---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
no to nie kombinuj tylko zostaw jej niech się cieszy
Potwierdzam
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-08, 21:55   #2258
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
no to nie kombinuj tylko zostaw jej niech się cieszy
jakby w niedługim czasie się kod pojawił to klikne jej mniejszy, chodzić w nim nie będzie na tę chwilę
wziełam sobie tez 3 bluzki w mohito - zółtą, morelową i niebieską po całe 29 zł
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 22:03   #2259
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Niestety nie wykorzystaliśmy tacierzyński na drugie dziecko , a po 2 tygodniach poratowała sytuację moja mama specjalni przyjechała i została z Krzysiem w szpitalu aby mąż chodził do pracy.
Dobrze, że mama mogła pomóc.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 22:04   #2260
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Sama nie wiem. Chcialabym juz teraz, dzwonilam do Biar Beauty i moglabym juz zaczac chodzic na lekcje, swiadectwo ukonczenia szkoly dostalabym za rok. Oni sa tam bardzo mili i latwo sie z nimi dogadac, dopasowac sobie wszystko (nic dziwnego, miesieczna oplata to polowa mojej obecnej wyplaty). Tyle, ze w czerwcu mam usuwanie woreczka zolciowego i mozliwe, ze przez dwa tygodnie bede siedziec w domu nim dojde do siebie, a jakby nie patrzec jest to pol miesiaca i szkoda mi wtedy placic za szkole a nie moc do niej chodzic - nie wiem, moze to glupie myslenie z mojej strony? Ale ja to dosc cebulacka jestem i bardzo oszczedna

Ogolnie potrzebowalabym rady w tej kwestii



Pingwinku jaka sliczna jestes! Wygladasz jak nastolatka. A jakie oczy duze

Co do mojej pracy to moze i Super Pharm to taka NISZOWA PERFUMERIA, przeciez mamy Moschino Fresh, ktory wszyscy myla z plynem do mycia okien
Hmm... Może jak powiesz jaka jest sytuacja to będziesz mogła zapłacić za pół miesiąca? Ja bym już zaczęła chodzić na Twoim miejscu

Dziękuję za komplementy Forever 18 Mam takiego znajomego (obecnie ma 32 lata), który zawsze mnie pyta w dzień urodzin - które to urodziny? 16? Oby jak najdłużej

Ja właśnie dzisiaj specjalnie poszłam do SP w Blue City powąchać te perfumy - taki trochę duszący niby świeży Clin Lubię ubrania i buty Moschino, ale perfum żadnych chyba Kiedyś mi się podobały Happy Fizz, ale to było baaaardzo dawno temu - byłam wtedy fanką Escady na lato To chyba było za czasów gimnazjum albo nawet szkoły podstawowej
Coś mi się pomyliło z tą pracą - myślałam, że to Ty zmieniłaś pracę na tę w perfumerii niszowej, a to była Nate od kota Andrzeja
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 22:05   #2261
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dzięki

Żelu to raczej nie potrzebuję, mam kilka mini pianek Estee Lauder, dwie mini z Sampara, 0,5 l z SVR i 4 wielkie flachy z Clinique

No to pewnie wezmę ten tonik. Zastanawiam się, czy klikać dziś czy jutro Szkoda, że do Shiseido nie ma prezentu, tylko ten Lancome.
A to rzeczywiście nie potrzebujesz

Mnie ta pianka Estee bardzo wysusza, rzadko jej używam. Teraz używam Norela i mydło JMO - oba bardzo wydajne
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-08, 22:12   #2262
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Pingwinku, Nikolaa -

Niestety nie same Tak mnie opryszczyło po multiwitaminowym Norelu, że nie wiem, gdzie się schować Dawno nie miałam tak wujowego kremu. Dobrze, że przez weekend nikt nie będzie musiał mnie oglądać. Zabawne, że jako gratis w pudełku kremu miałam saszetkę kremu na bogdany - widocznie nie bez powodu
Najgorzej, że wywaliłam formularz zwrotu, ale... mam paragon. Da się to jeszcze jakoś oddać?

Gratuluję wszystkim miniatur i gratisów z S.
Pamiętam, że Never mówiła, że już nie można zwracać używanych rzeczy do D - ja tam nie wiem, bo rzadko tam kupuję. Właściwe to dopiero zaczynam się rozkręcać

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Aniyam, pożycz mi czasami Pana Aniyamowego na zakupy w Reducie

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Coś bym klikła, aż mnie palce świerzbią

A ten Norel z kwasem migdałowy to ten?

https://www.douglas.pl/douglas/Norel...eRef=WzHn7r_qs
Tak, ten - chyba tylko jeden jest
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 22:14   #2263
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Misiunia, będzie mi pasował NYX Soft Matte Lip Cream w kolorze London?
Nyx Matte masakrycznie wysuszał mi usta
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Wczoraj pisałam Wam o tej pomadce Revlon Pink Pout, matowej. Ona jest moim zdaniem piękna, nie to, co ta sephorowa

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------



Współczuję Może w końcu znajdziesz idealną pracę

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------



Pingwinku, super, że masz puderki A te baby... szkoda słow, powinny Cię próbkami obsypać
Pięknaś!
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To wrzucam swoje zdjęcie prosto z kalkulatora i swatch szminy z neta
Najpięknieszy pingwin jakiego widziałam
Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość

W niszowej to Nate
A swoją drogą Nate nas porzuciła Ciekawe jak tam w nowej pracy?
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No i na pierwszym moje zakupy, a na drugim próbki

TŻ dostał:
-bottega veneta essence aromatique
-bottega veneta
-saszetka balsamu ClarinsMen
-kartonik Acqua Di Gio Armani
-Mr Burbeery

i dla mnie:
-miniatura nowego Chanela Le Solution
-miniatura sephorowego żelu micelarnego
-odlewka Heleny Rubinstein http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...a-noc/P1609027
-odlewka Heleny http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...uchej/P1609010
-kosmetyczka -417 a w niej
-krem do rąk -417 50 ml
-pieniący się żel do twarzy z luffą -417 100 ml


Jeszcze Pani odlewek nie żałowała, słoiczki po samo wieczko napełnione I niestety chyba za bardzo spodobał mi się ten drogi krem helenkowy za 1049 zł, ale ma powera i podobno rewelacja po różnych zabiegach medycyny estetycznej itp
Super zakupy!
Ja idę jutro. Jak dostanę jedną próbkę to będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Chciałam kupić, ale tesciowka się uparla, ze zapłaci . Jedynie pozwoliła wybrać.
miło z jej strony
Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
odebrałam zamówienia z s i o dziwo dostałam próbki opium.
gratuluję udanych zakupów.
fajnie mi się was czyta, zawsze to dla mnie odskocznia od problemów.
W międzyczasie synek zaliczył 2 pobyty w szpitalu z zapaleniem płuc, wypuścili nas w Wielki Piątek. Mąż spędził praktycznie miesiąc z Krzysiem w szpitalu a ja w domu z drugim.
Dzisiaj byliśmy na konsultacji w Prokocimiu i synek będzie miał zakładanego PEGa mamy już termin za 2 tygodnie więc tyle dobrze.
W drodze powrotnej kupiliśmy wózek spacerówkę parasolkę i jestem w nim zakochana - http://www.ceneo.pl/31307140#tab=reviews_scroll
Przyda się właśnie na jazdy do poradni itp.

Dzieciaki właśnie padły więc mam czas na nadrabianie wątku.
Trzymam kciuki, żeby już was nie nękały te infekcje
Wiosna przyszła, może wirusy pójdą precz

A z tym zwolnieniem to człowieka nerwy biorą normalnie Chory kraj
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 22:15   #2264
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ooo taki sympatyczny Pingwin na zdjęciu
pomadki nie bierz

łojezu było iść jednak z moją kartą, gold by był w czasie twoich vipów


cudne probaski
ja se kupiłam tylko syforową pomadkę na zapas 06, ( Iza 13 nie było) chciałam wypróbowac jakiś lakier do ust bo cena śmieszna ale się okazało, ze jak jest napisane lakier nr 15-21 za tę cenę top chodzi o jeden kolor, ch u wie który
z próbek babeczka przede mną dostała kilka saszetek tego drogiego kremu na E co się Amyz zasadza na niego a ja saszetkę lancome


odebrałam kombinezony - 36 idealnie leży, starsza musi się zadowolić 38 chyba, że jest jakiś kod to by się jej zamówiło mniejszy
też tak na początku miałąm, ale potem jak zobaczyłam maupę w dzień to sie zakochałąm

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

aha butik ewy minge wrócił do życia, przymierzyłam kieckę, która mi w końcu przyjdzie w poniedziałek i stwierdzam z żalem, że albo cycki albo moda
świetna ta sukienka, aleeee
trochę mi się opina na biuście i przez to robi też z tyłu fałdka


To chciałam usłyszeć, uff
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 22:24   #2265
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
jakby w niedługim czasie się kod pojawił to klikne jej mniejszy, chodzić w nim nie będzie na tę chwilę
wziełam sobie tez 3 bluzki w mohito - zółtą, morelową i niebieską po całe 29 zł
Które bluzki wzięłaś?

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość


Aniyam, pożycz mi czasami Pana Aniyamowego na zakupy w Reducie
Tak dobrze to nie ma, choć jak tak czytam co tam się w Reducie wyprawia to myślę, że i urok pana aniyamowego by tam nie zadziałał

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Super zakupy!
Ja idę jutro. Jak dostanę jedną próbkę to będzie dobrze
Dostaniesz, dostaniesz, mam przeczucie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 22:27   #2266
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Pamiętam, że Never mówiła, że już nie można zwracać używanych rzeczy do D - ja tam nie wiem, bo rzadko tam kupuję. Właściwe to dopiero zaczynam się rozkręcać
Zadzwonię na infolinię po weekendzie, zobaczę co mi odpowiedzą

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-04-08 o 22:35
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 22:37   #2267
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Neath, ja mam tonik multiwitaminowy Norel - mam nadzieję, że mi nie zaszkodzi
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 22:41   #2268
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Które bluzki wzięłaś?



Tak dobrze to nie ma, choć jak tak czytam co tam się w Reducie wyprawia to myślę, że i urok pana aniyamowego by tam nie zadziałał

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Dostaniesz, dostaniesz, mam przeczucie
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 22:48   #2269
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Aniyam, cudne zakupy

Aqua Allegoria Flora Rosa jest sliczny juz sie nie potrafie doczekac cieplejszych dni to go uzyje
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-08, 22:53   #2270
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Nie wiem , czy ktoś tu lubi takie rzeczy jak koronkowa bielizna typu Soft bra, ale jest weekend darmowej wysyłki do Agnes lingerie, można znaleźć na fb modele i ceny dziewczyna szyje na wymiar, sama mam 2 komplety przyjemna sprawa pod niektóre sukienki/bluzki i na kutangowe wieczory ale raczej nie przytrzyma nic za dobrze, na maluchy :p
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 22:57   #2271
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Spodobała mi się CH 212 VIP Rose i Givenchy Ange ou demon Le secret - w grudniu nie podobał mi się ten zapach, a teraz jest miłość
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 22:57   #2272
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Neath, ja mam tonik multiwitaminowy Norel - mam nadzieję, że mi nie zaszkodzi
Tonik też mam, ale jeszcze nie używałam - może nie zrobi nam krzywdy Krem to zawsze większe ryzyko.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 23:03   #2273
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Tonik też mam, ale jeszcze nie używałam - może nie zrobi nam krzywdy Krem to zawsze większe ryzyko.
Ale mi skóra schodzi po tym toniku z kwasem migdałowym... To zawsze tak będzie czy się jakoś cera przyzwczai? Czy może nie powinnnam go codziennie używać?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 23:04   #2274
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 389
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

No zobaczę jak ta maupa w dzień u mnie wygląda, ja się dziś przeprosiłam z YSL Opera Rose i stwierdzam, że jest
A co w końcu z tą Opera Rose? Ona wróciła do sprzedaży w Polsce? Bo pamiętam że kilka miesięcy temu próbowałam ją namierzyć i była w S i D niedostępna...
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 23:13   #2275
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Nikkolaa, Pingwin - śliczne jesteście

aniyam
- zacne zakupy
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 23:32   #2276
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ale mi skóra schodzi po tym toniku z kwasem migdałowym... To zawsze tak będzie czy się jakoś cera przyzwczai? Czy może nie powinnnam go codziennie używać?
Nie wiem właśnie Mnie też troszkę schodziła, więc go zaczęłam używać co drugi dzień (na zmianę z serum z wit. C). Teraz zrobiłam kilka dni przerwy, ale w weekend powrócę do niego, żeby mnie odpryszczył
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 01:01   #2277
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;58641196]Treść usunięta[/QUOTE]

Potwierdzam, to nie ja


Nikola, Pingwinku, obie jestescie bardzo piękne

Dzis pilam szejka Kinder Bueno... i nie mogę o nim zapomnieć. Chyba w domu spróbuję takiego zrobić

Edytowane przez baletnica_natasza
Czas edycji: 2016-04-09 o 01:15
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 02:11   #2278
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 02:30   #2279
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja mam remington s6500 i jestem zadowolona
Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Ja mam dwie Ga.ma z allegro i szczerze polecam.
Jeeeeest, udało mi się znaleźć te posty Bardzo dziękuję, przyjrzę się im
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 08:47   #2280
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Spodobała mi się CH 212 VIP Rose i Givenchy Ange ou demon Le secret - w grudniu nie podobał mi się ten zapach, a teraz jest miłość
Tez mi sie spodobal ten zapach, moze to nie milosc, ale bardzo sie ciesze z miniaturki

7 rano a ja juz wyspana. Nie sadzilam, ze uda mi sie tak przyzwyczaic do wstawania rano

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

A co do toniku z Norela. Ja kupilam za poleceniem Never i kilku innych osob tonik oraz zel, ale wzielam do tego krem Anti-Age i zawsze smaruje sie nim po kwasach, bo swietnie nawilza. Nie mam ani jednej suchej skorki a skore mam wrazliwa i dodam jeszcze, ze zelu i toniku uzywam codziennie wieczorem. Mialam przez jakis tydzien problem z syfami, ale to na pewno nie byla wina Noreli. Takze u mnie sie sprawdza to polaczenie, ale musze wlasnie pamietac o kremie na noc i na dzien 😊

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Nie no wiecie co? Juz prawie 9 a tu zadnego posta po moim?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-14 11:54:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.