Sculptra na cia³o??? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejd¼ i zobacz jak mo¿esz podnie¶æ jako¶æ swojego ¿ycia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-12-06, 11:02   #1
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 116

Sculptra na cia³o???


Hej
No jestem nowa i szukam pytam bo jestem ciekawa. Zastanawiam sie nad zabiegami sculptrowymi na twarz przede wszystkim, ale dowiedzia³am siê, ¿e równie¿ na cia³o mo¿na podzia³aæ Sculptr±. Bardzo proszê o jakie¶ opinie wiza¿anek które ju¿ mia³y wykonane takie zabiegi i równie¿ tych, które sie przymierzaj±. Mo¿e akurat która¶ bêdzie umia³a doradziæ i uchroniæ przed z³± decyzj± t± drug± stronê ... Zapraszam kochane porad¼cie
miraabelka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-08, 09:17   #2
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 86
Dot.: Sculptra na cia³o???

ja my¶lê nad Sculptr±, ale na twarzy, bo podpobno ¶wietnie dzia³a profilaktycznie, a ja u siebie ju¿ zauwa¿y³am, ¿e 20tki nie mam tylko jednak 30tke na karku Idê do lekarza pogadaæ przy okazji ust, to potem dam znaæ
WisenThal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-13, 09:51   #3
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Sculptra na cia³o???

Cytat:
Napisane przez WisenThal Poka¿ wiadomo¶æ
ja my¶lê nad Sculptr±, ale na twarzy, bo podpobno ¶wietnie dzia³a profilaktycznie, a ja u siebie ju¿ zauwa¿y³am, ¿e 20tki nie mam tylko jednak 30tke na karku Idê do lekarza pogadaæ przy okazji ust, to potem dam znaæ
OOOOO witaj Ja równie¿ na twarz sie przymierzam ale kto wie czy mi sie nie spodoba Jak ju¿ bêdziesz po rozmowie to daj znaæ czego siê dowiedzia³a¶.
miraabelka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-15, 09:18   #4
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 86
Dot.: Sculptra na cia³o???

No dzisiaj idê na usta, to od razu dopytam o wszystko
__________________
15 grudnia 2011 - (Pierwsze) Usta po raz pierwszy... StylAgeLips 0,8 ml... po kontroli - super

7 marca 2012 - Sculptra (profilaktycznie) na twarz

11 lipca 2012 - wybieram termin powtórki z ust

29 wrze¶nia 2012 - ¶lub
WisenThal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-30, 12:22   #5
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Sculptra na cia³o???

Cytat:
Napisane przez WisenThal Poka¿ wiadomo¶æ
No dzisiaj idê na usta, to od razu dopytam o wszystko
Witam i jak po ¶wiêtach??? Widzê ¿e niewiele siê tutaj dzieje Przed nami Sylwester a u mnie nic szczególnego siê nie szykuje my¶la³am ¿e przed Nowym Rokiem co¶ ze sob± zrobie ale siê nie uda³o. A jak tam Twoje usteczka WicenThal????? Mog³aby¶ siê pochwaliæ bo jestem ciekawa có¿ to za nowo¶æ (albo i nie nowo¶æ tylko ja do ty³u jestem) Co do sculptry nie mia³am czasu o niej mysleæ ale Ty mia³a¶ mi co¶ na ten temat chyba napisaæ
miraabelka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-16, 11:38   #6
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Sculptra na cia³o???

Hej WisenThal nie odpisa³a¶ mi a ja bardzo zdesperowana z mysl± w g³owie ¿e raz kozie ¶mieræ zdecydowa³am sie na zabieg na twarz i... nie by³o ¼le. Ju¿ pisa³am na innym w±tku ¿e odczucia z samego zabiegu ¶rednio przyjemne no ale czego siê nie robi dla siebie i tej naszej ulotnej m³odo¶ci
miraabelka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-25, 12:24   #7
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 86
Dot.: Sculptra na cia³o???

Mirabelka, wiêc tak... mo¿esz sobie zrobiæ jeden zabieg profilaktycznie Sculptry, albo np. dwie - trzy mezoterapie, ale Sculptra da d³u¿szy i troszkê inny efekt. Mezo dostarcza kwas hialuronowy, który pomaga nawil¿yæ i od¿ywiæ skórê, a przez to poprawiæ jej naturalne funkcjonowanie, a Sculptra przede wszystkim pobudza procesy samoodnowy skóry Ufff... mam nadziejê, ¿e to wystarczy, a dawno mnie nie by³o, bo o ¶lubie tylko my¶le i sukienek szukam!
__________________
15 grudnia 2011 - (Pierwsze) Usta po raz pierwszy... StylAgeLips 0,8 ml... po kontroli - super

7 marca 2012 - Sculptra (profilaktycznie) na twarz

11 lipca 2012 - wybieram termin powtórki z ust

29 wrze¶nia 2012 - ¶lub
WisenThal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 19:35   #8
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Sculptra na cia³o???

Cytat:
Napisane przez WisenThal Poka¿ wiadomo¶æ
Mirabelka, wiêc tak... mo¿esz sobie zrobiæ jeden zabieg profilaktycznie Sculptry, albo np. dwie - trzy mezoterapie, ale Sculptra da d³u¿szy i troszkê inny efekt. Mezo dostarcza kwas hialuronowy, który pomaga nawil¿yæ i od¿ywiæ skórê, a przez to poprawiæ jej naturalne funkcjonowanie, a Sculptra przede wszystkim pobudza procesy samoodnowy skóry Ufff... mam nadziejê, ¿e to wystarczy, a dawno mnie nie by³o, bo o ¶lubie tylko my¶le i sukienek szukam!
A dziêki jak ju¿ pewnie wiesz jestem po jednym zabiegu A có¿ to ¶lub, no to zazdroszczê ja ju¿ nie pamietam kiedy to by³o.... Oj takie chwile zawsze sa fajne a co z tymi ustami ??? Mia³a¶ cos napisaæ a tak w ogóle dziêki Tobie znalaz³am projekt
miraabelka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-28, 10:04   #9
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Sculptra na cia³o???

Kurde tyle watków. Ja zakoñczy³am terapiê w projekcie i jestem zadowolona dlatego zastanawiam siê nad kolejnymi zabiegami na inna okolicê. No có¿ zoabczymy
miraabelka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-24, 08:44   #10
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Sculptra na cia³o???

Tak krócoiutko chwal±c siê jesli chodzi efekty terapii jestem zadowolona i naprawde nie ¿a³uje swojej decyzji.
Teraz wybieram sie na kolejny zabieg te¿ w projekcie ale na inn± okolicê i tym razem na odstrza³ id± moje ramiona i mam nadziejê, ¿e tutaj te¿ wszystko zakoñczy sie sukcesem
miraabelka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-05, 08:33   #11
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Sculptra na cia³o???

Kurcze dziewczyny podda³am siê zabiegom na moje ramiona, ale te masa¿e s± tak mêcz±ce Mam tylko nadziejê, ¿e efekt bêdzie tak samo zadowalaj±cy jak przy twarzy
miraabelka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 09:32   #12
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Sculptra na cia³o???

Cisza tutaj straszna Nikt nie robi sobie Sculptry??:roll eyes: Ja tak jak pisa³am wy¿ej zrobi³am i na twarz i na ramiona. Masa¿e fakt- mêcz±ce takie machanie rêkami. Ale efekty ponoæ s±
Czemu ponoæ? Bo cz³owiek ogl±daj±c siê w lustrze nie ma tak obiektywnego oka jak kto¶ stoj±cy obok i o tym, ¿e wygl±dam lepiej (no i przede wszystkim czujê siê lepiej) zapewniaj± mnie moje znajome oraz rodzina. Wniosek jest taki, ¿e naprawdê jestem zadowolona z zabiegów i Polecam!!!
__________________
20.01 rozpoczê³am terapiê Sculptr±
28.03 wizyta kontrolna. Widaæ ju¿ efekty
8.05 Sculptra na ramiona

miraabelka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-05, 14:21   #13
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 94
Dot.: Sculptra na cia³o???

hej,
je¶li chodzi o Sculptra to polecam ci poni¿szy artyku³ - rozwieje wiele Twoich w±tpliwo¶ci:
https://wizaz.pl/Pielegnacja/Medycyn...-na-zmarszczki
malamila jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Medycyna estetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.