Blizny, ślady , plamy na twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-16, 13:17   #1
Thea1982
Przyczajenie
 
Avatar Thea1982
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Question

Blizny, ślady , plamy na twarzy


witam
na moich policzkach, tuż przy uszach i wzdłuż linii brody pojawiają mi się duże grudki. robią się z nich ropne krostki, z reguły nie wytrzymuję i zawsze coś z nich wyduszę (nawet jeśli zostawiam je w spokoju one na nowo pojawiają się w tych samych miejscach) i tu pojawia się problem. na policzkach zostają blizny w postaci czerwonych lub brązowych śladów, łuszczy się na nich skórka i z reguły utrzymują się bardzo długo, można by to liczyć w tygodniach.
za niecały miesiąc biorę ślub, czy istnieje jakis zabieg kosmetyczny który mógłby zniwelować te ślady albo sam problem.

jeśli ten wątek już się pojawił to przepraszam za dubel, ale jakoś nie potrafię go odszukać
Thea1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 14:20   #2
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Blizny, ślady , plamy na twarzy

Peeling kawitacyjny ma za zadanie regenerować naskórek. Z tym że nie wiem dokładnie ile razy trzeba wykonać zabieg żeby przyniósł efekty.
W gabinecie kosmetycznym u mnie w mieście 1 zabieg kosztuje 120 zł.
Na kosmetykach/lekach na przebarwienia niestety się nie znam, ale wklejam link do stronki znalezionej w internecie, poczytaj

http://www.alter-ego.net.pl/peeling_kawitacyjny.html
Pozdrawiam.
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 15:48   #3
Thea1982
Przyczajenie
 
Avatar Thea1982
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: Blizny, ślady , plamy na twarzy

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Peeling kawitacyjny ma za zadanie regenerować naskórek. Z tym że nie wiem dokładnie ile razy trzeba wykonać zabieg żeby przyniósł efekty.
W gabinecie kosmetycznym u mnie w mieście 1 zabieg kosztuje 120 zł.
robiłam peeling kawitacyjny jakis miesiąc temu, ale szczerze mówiąc nie zauważyłam żadnej poprawy. ile w takim razie należałoby wykonać? kosmetyczka powiedziała że można go robić nawet raz w tygodniu. na szczęście zapłaciłam za niego tylko 65 zł.
czy istnieje jakiś skuteczniejszy zabieg? czy trzeba uzbroić się w cierpliwość i wykonać kilka takich peelingów?
Thea1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 15:53   #4
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Blizny, ślady , plamy na twarzy

ja proponuję wybrać się do gabinetu medycyny estetycznej,gdzie zapewne znajdzie się coś na poprawę blizn.Z metod domowych to ja polecam lampę bioptronową w którą naprawdę warto zainwestować,bo przynośi świetne efekty,jednak tu potrzeba czasu i systematyczności.Efetky są naprawdę zadowalające!
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.