Trudne wlosy? Ukladanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-16, 03:23   #1
oleq10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2

Trudne wlosy? Ukladanie


Witam wszystkich
Wlosy ukladam juz od 2-3 lat. Bardzo czesto, omal codziennie. Tylko, ze mam pewne pytanko-problem (nie ma to jak w czas ). Od samego poczatku te wlosy byly trudne do ulozenia. Nie wiem czy sa twarde, czy miekkie i czy to ma jakies znaczenie, po prostu sie nie znam. Chodzilem do roznych fryzjerow, ale niezaleznie jaka fryzure mialem (prawie zawsze irokez) i tak trudno je bylo ulozyc. I tak zostalo.
O zelu to moge zapomniec - po pierwsze wyczytalem ze to syf, po drugie wlosy nawet nie ani troche nie stana. Teraz uzywam: glue stick z Got2Be (amerykanskie) - zeby tylko cos tam postawic. Nastepnie staram sie modelowac guma, a na koniec wszystko spryskuje lakierem. Trzyma sie to zazwyczaj moze 2-3 godzina, chociaz sa wyjatki ze wytrzymaja kilka dlugich godzin. Po tych 2 godzinach z okolic srodka glowy zazwyczaj troche opadaja, a na czubku sie brzydko ukladaja.

No i w koncu pytanie, co moze byc przyczyna? Wlosy? I nic mi nie pozostaje innego jak sciac sobie jakos modnie na krociutko?
Ukladanie, moze byc prawdopodobne ze robie to zle, bo ekspertem nie jestem. Takze takie moje pytanie, jak je ukladac, zeby bylo ladnie? I zeby wygladaly ladnie, a nie jakbym je suszarka podsuszyl i tyle.
Jeszcze jedno, mam glupi nawyk poprawia wlosow. Wyjde z domu, do przystanku poprawie wlosy w 3 autach (tzn. szybach ), pozniej to juz nawet bez jakiegokolwiek lustra. Bo ciagle mi sie wydaje, ze zle leza.
Z gory dziekuje, po pierwsze za przeczytanie tych wypocin, a po drugie za wszelkie odpowiedzi

Edytowane przez oleq10
Czas edycji: 2010-04-16 o 03:24
oleq10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 10:20   #2
tlustamycha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Trudne wlosy? Ukladanie

Może masz zniszczone włosy i dlatego nie chcą się układać
tlustamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 11:31   #3
EdZiUnKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bny :D:D
Wiadomości: 6
GG do EdZiUnKa
Dot.: Trudne wlosy? Ukladanie

Z opisu wynika, że włosy są nie tylko suche i zniszczone, ale też "twarde". Moje włosy też nigdy nie chciały się układać. kiedyś zaryzykowałam i spytałam się fryzjerki co można na to poradzić. Teraz używam szamponu nawilżającego i później jeszcze odżywki. Polecam firmy Avon - Advance Techniques - Szampon nawilżający do włosów suchych i zniszczonych i odżywkę też z Avonu. Już po kilku myciach zauważyłam, że włosy są bardziej "posłuszne". Na prawdę polecam
__________________
Mówią: Bądź sobą! A każą brać przykład z innych ;(
Odszedł by śnić..by w lepszym świecie żyć[*]

________________


EvEl
EdZiUnKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 12:20   #4
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Trudne wlosy? Ukladanie

Na pewno masz przesuszone włosy. Jak je nawilżysz z pewnością dobrze je ułożysz a więc polecam maseczki wax, naturalne maseczki z żółtek ( jest przy tym troche paprania ale warto)
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 16:41   #5
oleq10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Trudne wlosy? Ukladanie

Pojecia nie mialy, ze moje wlosy moga byc az w takim stanie ;D Zaraz skocze do sklepu i kupie ten szampon. Popatrze tez za odzywkami.
Dzieki wielkie!

Jeszcze jedno pytanko, jak taka odzywke sie stosuje?

Edytowane przez oleq10
Czas edycji: 2010-04-17 o 16:42
oleq10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 16:39   #6
ammalbinis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 184
Dot.: Trudne wlosy? Ukladanie

Cytat:
Jeszcze jedno pytanko, jak taka odzywke sie stosuje?
Zależy od odżywki. Ale zazwyczaj nakładasz na włosy i czekasz odpowiedni czas, a potem spłukujesz. Są także odżywki bez spłukiwania. Ale to wszystko będzie pisało ze szczegółami na opakowaniu. Też polecam Wax.
ammalbinis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 17:14   #7
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Trudne wlosy? Ukladanie

Ja mimo wszystko proponuje przetestowac ten zel:

http://allegro.pl/item1001240508_gol...l.html#gallery
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 11:00   #8
ilooonaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 114
GG do ilooonaaa
Dot.: Trudne wlosy? Ukladanie

Też miałam problem z układaniem włosów, sięgały do ramion i były przyklapniete u nasady nawet jak ich podnosiłam i spryskiwałam lakierem to po dwuch godzinach opadały. I tez miałam syndrom poprawiania włosów naokrągło. Nie chciały rosnąć bo to co urosło od nasady wykruszyło się na końcówkach. Do tego wypadały przy kazdym myciu. Włosy układają się o wiele lepiej kiedy są zdrowe i zadbane. Ja włożyłam dużo pracy aby doprowadzić ich do odpowiedniego stanu. Lista rzeczy któe robiłam
- przestałam suszyć włosy, ograniczyłam prostowanie (wczesniej prostowałam po każdym myciu)
- zaczełam łykać tabletyki Capivit piękne włosy (opakowanie 30 tabletek ok 22 zł, starcza na miesiąc łykasz jedną tablke dziennie)
- brłam też Skrzyp i pokrzywa z Humavit, tabletki przyjmowałam w trakcie posiłku
- podciełam końcówki
- stosowałam i stosuje po każdym odżywkę do spłukiwania którą trzymałąm na włosach czasem ze 2 godziny i dopiero spłukiwałam
- raz w tygodniu robiłam i robię maseczkę, 2 lub 3 żółtka jajka, połówkę cytryny lub całą, dwie łyzki nafty kosmetycznej dostępnej w aptekach to mięszam nakładam na włosy okręcam woreczkiem foliowym i na koniec ręcznikiem trzymam około godziny a potem normalnie myje głowę i nakładam odżywkę
- poszłam do fryzjerki na regenerację włosów, taki zabieg powtórzyłam 3 razy
- stylizacja bardzo niszczy włosy, przestałam uzywać lakieru do włosów i tego typu rzeczy.

trochę tego jest ale naprawdę warto cieszyć się miekkimi, błyszczącymi zdrowymi włosami i układają się bardzo dobrze
ilooonaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.