Co zmienić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-21, 17:28   #1
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 286

Co zmienić?


Hej
Widzę, że wielu Wizażankom doradziłyście bardzo dobrze, więc ja także zgłaszam się po radę. Nie wiem jak się malować (na razie jest to korektor (czasami), tusz i kredka) i ubierać, a co najważniejsze, nie wiem co zrobić z włosami. Na razie je zapuszczam, ale nie wiem czy będę dobrze wyglądać w długich włosach zastanawiam się nad bobem Mój naturalny kolor włosów to brąz, kolor w rzeczywistości jest troszkę inny niż na zdjęciach, taki jasny rudy Czekam na jakieś rady i pozdrawiam


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaaa1.jpg (16,7 KB, 852 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hyh.jpg (18,7 KB, 1108 załadowań)
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 08:57   #2
xXuwazajgryzeXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Co zmienić?

Jesteś bardzo śliczna, taka naturalna. Nie jestem fanką cieni do powiek, ale eyelinera - tak. Możesz robić kreske na górnej powiece. Włosy, kolor śliczny. Myślę że w każdej fryzurze będzie ci ładnie.
Ciuchy odzwierciedlają swój charakter. Więc musiałabyś podać jakieś swoje cechy ; )
xXuwazajgryzeXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 12:39   #3
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Co zmienić?

ja uważam że pięknie wyglądasz
i dobrze ci będzie w długich włosach ^_^
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 13:25   #4
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Co zmienić?

Mi się twój kolor nie podoba, wygląda nienaturalnie, zbyt różni się od koloru brwi. Poza tym widać, że masz zniszczone i matowe włosy. Wydaje mi się ze dobrze byś wyglądała w średnim albo ciemnym brązie, tworzył by fajny kontrast z twoją jasną cerą. Nie jestem w stanie ci zaproponować żadnego cięcia bo nie wstawiłaś żadnego zdjęcia gdzie było by widać dobrze kształt twojej twarzy, te robione z góry zdjęcia się do tego nie nadają.

Masz ładną cerę. Oprócz korektora i tuszu nic nie jest ci potrzebne, ale rozumiem, że chcesz poeksperymentować. Jesteś w takim wieku, że możesz szaleć, więc może wypróbujesz kolorowe cienie albo kolorowe tusze.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 21:42   #5
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Co zmienić?

tez jestem za jasnym brazem,ja bym nie zapuszczała,no chyba,ze jedynie do ramion dobrze Ci w takiej długości,slicznaś
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 11:09   #6
kasiulox
Przyczajenie
 
Avatar kasiulox
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23
GG do kasiulox
Dot.: Co zmienić?

Ja bym spróbowała boba
;d
z grzywką i asymetrycznym cięciem
A kolorek hmm... czekoladka,albo ciepły brąz ;d
kasiulox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 11:57   #7
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Co zmienić?

Cytat:
Napisane przez roxi:* Pokaż wiadomość
Mi się twój kolor nie podoba, wygląda nienaturalnie, zbyt różni się od koloru brwi. Poza tym widać, że masz zniszczone i matowe włosy. Wydaje mi się ze dobrze byś wyglądała w średnim albo ciemnym brązie, tworzył by fajny kontrast z twoją jasną cerą. Nie jestem w stanie ci zaproponować żadnego cięcia bo nie wstawiłaś żadnego zdjęcia gdzie było by widać dobrze kształt twojej twarzy, te robione z góry zdjęcia się do tego nie nadają.

Masz ładną cerę. Oprócz korektora i tuszu nic nie jest ci potrzebne, ale rozumiem, że chcesz poeksperymentować. Jesteś w takim wieku, że możesz szaleć, więc może wypróbujesz kolorowe cienie albo kolorowe tusze.
A ja się nie zgadzam
Tworzy się fajny kontrast. Bez tego mogłoby się zlac i by było nudno, o!
Fajna dziewczyna jesteś..co tu zmieniac
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 08:45   #8
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Co zmienić?

do boba trzeba mieć trochę cierpliwości ... mi się podoba twoja fryzura i kolorek.. popracowała bym nad zdrowiem włosów
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 19:03   #9
CandyGirl5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 52
GG do CandyGirl5
Dot.: Co zmienić?

No właśnie Ładne masz włosy tylko troszkę zniszczone z tego co widać na zdjęciach. Ja bym nie robiła boba tylko zapuściła tak mniej więcej do ramion. Co do makijażu to w takim jak na zdjęciach wyglądasz bardzo ładnie i naturalnie i ogólnie bardzo ładna z ciebie dziewczyna tylko popracuj nad włosami, ale ja bym odradziła farbowanie, raczej postaw na pielęgnację żeby zregenerować włosy
CandyGirl5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 12:37   #10
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 286
Dot.: Co zmienić?

Sorry, że odgrzebuję stary wątek, ale mam mały problem. Uznałam, że rozjaśnianie i farbowanie odrostów będzie dla mnie zbyt uciążliwe, więc postanowiłam przefarbować włosy na kolor zbliżony do mojego, ew. nieco ciemniejszy, żeby rzadziej malować odrosty. No i pofarbowałam włosy głębokim burgundem z joanny, a wyszedł mi odcień bardzo podobny do dojrzałej wiśni ; ] Na początku byłam przerażona, teraz już się przyzwyczaiłam, ale myślałam o przefarbowaniu włosów na czarno. Zrobię to (jeśli w ogóle) dopiero w granicach lipca-sierpnia, bo na razie daję odpoczynek włosom, choć odrosty, które zafarbowały się burgundem, na kolor podobny do opakowania + nowe odrosty wyglądają dosyć słabo

Daję swoje zdjęcia w ciemnych włosach i od razu mam pytanie, jaką jestem porą roku? Robiłam już tyle testów, ale mam wrażenie że żadna pora roku do mnie nie pasuje Farba już nieco spłowiała, bo farbowałam włosy już ze 3 tygodnie temu. Pasowałby mi czarny?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xxxx.jpg (42,1 KB, 529 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xxxx2.jpg (27,5 KB, 294 załadowań)
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 20:40   #11
BB88
Raczkowanie
 
Avatar BB88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 80
Dot.: Co zmienić?

Kochana masz zdecydowanie za jasny puder, w tym makijażu wyglądasz jak gejsza! Zdecydowanie mniej makijażu, bo zamiast podkreślić urodę, to ją przytłaczasz. Czarny odpada zdecydowanie, ten burgund jest bardzo ok, choć już w nim wyglądasz dość poważnie, w czarnym będziesz wyglądała jak "stara-maleńka", masz delikatną urodę i wymaga ona stonowanej oprawy.
BB88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 20:47   #12
szanties00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 15
Dot.: Co zmienić?

zdjęcia przerobione prześwitlone... nie wiadomo jak wyglądasz tak na prawde, wydaje mi się, że chciałaś pochwalić się zdjęciami i tyle.

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

a sorry na tych 2 zdjęciach...moim zdaniem nie pudel a kolor wlosów nie pasuje do karnacji sa za ciemne moze cos jasniejszego albo sie opal nie wiem...ale najwazniejsze to czuc sie dobrze jelsi tobie jets dobrze to zostaw jak jest
szanties00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 12:03   #13
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 286
Dot.: Co zmienić?

normalnie nie mam aż tak jasnej cery, to efekt lampy, rzeczywiście na tym zdjęciu wygląda to dosyć dziwnie.

szantiesOO - mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz, a rozjaśniać naprawdę już nie chcę.
zdjęcia są nieprzerobione, tylko zmniejszone.

w każdym razie dziękuję za rady i pozdrawiam
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 12:11   #14
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Co zmienić?

Zdjęcia bardzo nieudane. Jeśli chcesz prawdziwej opinii to dodaj zdjęcia robione w dziennym świetle bez flesza. Bo w takiej wersji to każdy we wszystkim dobrze wygląda.

Kolor ładniejszy niż miałaś poprzednio, ale nie pasuje do ciebie. Wydaje mi się, że w czarnym też nie będzie ci dobrze, będzie cię postarzał. Masz warunki żeby świetnie wyglądać, ale widać nie potrafisz tego wykorzystać.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 17:29   #15
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 286
Dot.: Co zmienić?

Witam po raz drugi Nie zakładam nowego wątku, bo widzę że nowe wątki tych samych użytkowniczek są podpinane pod stare więc od razu napiszę tu

Cóż, mój aktualny kolor włosów to jakiś taki złotawy brąz, naturalne odrosty dosyć ciemny brąz. Z makijażem różnie, zależy ile mam czasu rano ale wciąż nie mogę się zdecydować jak się malować żeby to jakoś wyglądało. Chciałam robić kreski (które notabene nawet nieźle mi wychodzą), ale wydaje mi się że z czarną kreską wyglądam dziwnie.
Włosy z natury mam takie falowano-kręcone, ale prostuję je, bo w naturalnych wyglądam beznadziejnie. Miałam kolczyka w nosie przez jakiś tydzień, ale dzisiaj zdjęłam bo doszłam do wniosku, że wyglądam tandetnie. I tu moje pytanie-co zmienić? Z góry dziękuję za odpowiedzi i załączam aktualne zdjęcia. Drugie zdjęcie bez prostowania.
Aaa, no i chodzę do II kl. gimnazjum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cos1.jpg (51,3 KB, 426 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cos2.jpg (45,5 KB, 568 załadowań)
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 21:45   #16
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Co zmienić?

suuuuuuper masz ten naturalny skręt! ;o zapuszczaj włosy i nie prostuj twój naturalny skręt w długiej wersji by wyglądał oszałamiająco

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

i wcale w naturalnych nie wyglądasz beznadziejnie!! ;p
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 13:15   #17
anetka-87
Raczkowanie
 
Avatar anetka-87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 97
Dot.: Co zmienić?

najlepiej w tych loczkach wygladasz zapuszczaj je jeszcze , kolor tez jest odpowiedni
anetka-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 14:26   #18
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Co zmienić?

kolor jest fenomenalny, loki- mega dziewczece, kobiece, w prostych w ogole mi sie nie podobasz!
Zapuść je nieco, tak jak pisała jedna z poprzedniczek, bo naprawde jest ci w nich pieknie! Na rynku jest sporo dobrych kosmetyków do kręconych włosów, poczytaj tez wątek odnosnie włosów kręconych- dziewczyny potrafia tam nieźle doradzic i można się też sporo dowiedzieć. Masz śliczną twarz i piękne, pełne usta- proponowałabym jakiś delikatny błyszczyk na nie, czy bardzo delikatną szminkę, cos w odcieniu maliny. Oczy- do szkoły bezpieczny bedzie matowy, brazowy cien w odcieniu czekolady plus delikatny bez w kącikach. By nie było za mocno, po prostu brązem zaznacz linię rzęs, gdyż kreska eye linierem może byc jeszcze za mocna dla ciebie. Poza tym postaw na mocno wytuszowane rzesy.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Loki moga dlatego wyglądać dziwnie, gdyz z tego co widze, masz mocno wycieniowane włosy- to wygląda nieźle przy prostych włosach, ale przy lokach- bardzo różnie. Powinnas wybrac się do fryzjera by delikatnie podciął końcówki i lekko je wyrównał, by nie były tak postrzepione. Wowczas loczki troszkę się ujarzmią i sama zobaczysz, jak beda ładnie wyglądały.
Ps. Ja rowniez w gimnazjum prostowałam moje krecone włosy i teraz bardzo tego załuję. Czasem warto sie kierowac zasadą, że im więcej naturalności, tym lepiej dla nas. Pozwol im sie swobodnie kręcic, troszke podrosnąc, a ama zobaczysz, jak pieknie bedziesz wyglądać
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 15:07   #19
ElizaSch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 73
Dot.: Co zmienić?

super! bardzo mi się podoba!
ElizaSch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 20:13   #20
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Co zmienić?

w swoich lokach wyglądasz rewelacyjnie! i w tym kolorze też! ^_^
Już nic nie zmieniaj
JEST OK!
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 15:45   #21
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 286
Dot.: Co zmienić?

cześć, to znowu ja
po wielu farbowaniach, zmianach w makijażu, fryzurach itd, od ok. pół roku wyglądam tak samo i jak dla mnie to o wiele za długo zaczynam się sobą nudzić i tu moje pytanie - co mogę zmienić? mam 15 lat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg morda1.jpg (56,1 KB, 290 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg morda2.jpg (44,0 KB, 255 załadowań)
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 16:03   #22
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 286
Dot.: Co zmienić?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy? opalam się raczej szybko, na ciepły, złoty brąz

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Czarna oprawka źrenicy, oczy brązowe z ciemniejszymi kreskami, oprawa oczu ciemna.
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Brak piegów.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
trudno mi stwierdzić, mam raczej jasną cerę, rumieńce mam czerwone, tylko po wysiłku i czasem jak jest bardzo gorąco.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
ciemny brąz, hmm wydaje mi się że raczej ciepły, ma lekko miedziany odcień.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
usta raczej ciemniejsze, różowe, czasem robią się czerwone, w sumie nie wiem dlaczego

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
lubię beże, czerwień, brzoskwiniowy, biel, raczej źle wyglądam w czerni, i bladych zimnych kolorach jak np. morski.
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 05:16   #23
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Co zmienić?

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
cześć, to znowu ja
po wielu farbowaniach, zmianach w makijażu, fryzurach itd, od ok. pół roku wyglądam tak samo i jak dla mnie to o wiele za długo zaczynam się sobą nudzić i tu moje pytanie - co mogę zmienić? mam 15 lat
Teraz masz za ciemne wlosy, w tym jasnym zlocistym brazie bylo super . Po za tym to jestes tak sliczna i mlodziutka, wiec duzo makijazu nie potrzebujesz: tusz na rzesy i blyszczyk.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 08:34   #24
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Co zmienić?

Jeśli wszystko jest super, to po co coś zmieniać ?
W loczkach wyglądasz uroczo, odcień brązu mógłby być jaśniejszy.
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 19:00   #25
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Co zmienić?

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Teraz masz za ciemne wlosy, w tym jasnym zlocistym brazie bylo super . Po za tym to jestes tak sliczna i mlodziutka, wiec duzo makijazu nie potrzebujesz: tusz na rzesy i blyszczyk.
Też jestem za jaśniejszym kolorkiem.
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 19:55   #26
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 286
Dot.: Co zmienić?

a doradzicie mi jakąś konkretną farbę? tamten kolor był efektem wielu wymieszanych i spłukanych farb i dekoloryzacji

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

no i jeszcze jedno: jaki mam typ urody i jakie kolory ubrań powinnam wybierać? zastanawiam się między zimą, a jesienią, sama już nie wiem.

http: //www .lorealparis.pl/koloryzacja/kolor/casting-creme-gloss/634-miodowy-karmel.aspx (usunąć spacje)
taki kolor byłby dobry?
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 06:41   #27
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Co zmienić?

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
a doradzicie mi jakąś konkretną farbę? tamten kolor był efektem wielu wymieszanych i spłukanych farb i dekoloryzacji

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

no i jeszcze jedno: jaki mam typ urody i jakie kolory ubrań powinnam wybierać? zastanawiam się między zimą, a jesienią, sama już nie wiem.

http: //www .lorealparis.pl/koloryzacja/kolor/casting-creme-gloss/634-miodowy-karmel.aspx (usunąć spacje)
taki kolor byłby dobry?
Na forum fryzjerskim jest caly watek ktory nazywa sie bodajze "karmelkowe wlosy" czy jakos tak, i tam dziewczyny postuja wyniki farbowan roznymi farbami. Ten odcien ktory wyslalas jest bardzo ladny , mysle ze bedzie pasowal. Co do typu urody to mysle ze jestes typem cieplym tak wiec wiosna albo jesienia, zima na pewno nie jestes, bo za ciemne i zimne wlosy gasza twoja urode. Wydaje mi sie ze "gleboka jesienia", ale ja sie na tym do konca nie znam wiec musialaby sie jakas wizazanka-specjalistka wypowiedziec.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 11:32   #28
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 286
Dot.: Co zmienić?

a czy musiałabym rozjaśniać włosy? czy jakbym pofarbowała jakimś jaśniejszym kolorem np. blondem to wyszedłby mi taki karmelowy?
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 05:11   #29
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Co zmienić?

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
a czy musiałabym rozjaśniać włosy? czy jakbym pofarbowała jakimś jaśniejszym kolorem np. blondem to wyszedłby mi taki karmelowy?
Chyba musialabys przejsc dekoloryzacje, zeby osiagnac pewny efekt. Ale wlasciwie z tym blondem to tez jest mysl, nie wiem na pasemku bys musiala sprobowac - wydaje mi sie ze wyszedlby wsciekly pomarancz i ewentualnie po tym przykryc tym karmelem. Najlepiej by bylo jakbys poszla do fryzjera, oni wiedza co robic .
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 20:21   #30
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Co zmienić?

We wszystkich fryzurkach i kolorach jakie tu pokazałaś było Ci bardzo ładnie. Jednak myślę, że w ciemniejszych wyglądasz naturalniej, ja jestem za czekoladką.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-08 00:05:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.