Koncerty - Poznań - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-04, 21:44   #1
justdoit
Raczkowanie
 
Avatar justdoit
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176

Koncerty - Poznań


Czy w tym roku będą jakieś koncerty, imprezy, w plenerze w Poznaniu lub okolic? Może jakieś charytatywne, lub coś? : ) Orientuje się ktoś? Może jakieś Dni miejscowości danej i fajna kapela zagra?
justdoit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 22:31   #2
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Koncerty - Poznań

http://www.malta-festival.pl/index.p...ram/18,22?k5=1
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 22:45   #3
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Koncerty - Poznań

Jak cudownie, że poruszyłaś ten wątek, Justdoit! Oczywiście będę śledziła, jeśli dowiem się czegoś nowego, od razu dam znać. Ja się nie mogę doczekać "kina pod gwiazdami". I w Browarze, i w King Crossie, i na Malcie
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 17:01   #4
Madziulek_90
Zadomowienie
 
Avatar Madziulek_90
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 441
Dot.: Koncerty - Poznań

Polecam stronę last.fm, wydarzenia muzyczne na bieżąco
http://www.lastfm.pl/events
Madziulek_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 18:25   #5
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Koncerty - Poznań

http://www.koncertomania.pl/koncerty-poznan.html
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 17:05   #6
justdoit
Raczkowanie
 
Avatar justdoit
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Dot.: Koncerty - Poznań

http://poznan.naszemiasto.pl/artykul...alta,id,t.html

Macie coś ciekawego jeszcze?
justdoit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 20:33   #7
cockchafer966
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Dot.: Koncerty - Poznań

Hej justdoit : )! Nie wiem czy chodzi Tobie tylko o muzyczne wydarzenia, bo ogólnie, jeżeli mowa o kulturze samej w sobie, to aktualnie dużo się dzieje w Poznaniu Teraz chociażby dobiega końca wspomniany już wyżej festiwal Malta; z Manu Chao, Portishead i Fleet Foxes w roli głównej.

Jeżeli chodzi o muzyczne wydarzenia, to póki co chyba nie zapowiadają się jakieś większe festiwale, wciąż nie wiadomo co z koncertem z cyklu "Poznań dla Ziemi". Za to jest sporo mniejszych koncertów. Jutro chociażby na Malcie wystąpi Rebeka, czyli Iwona Skwarek, znana z poznańskiego zespołu Hellow Dog. Wtorek - Half Past Moment w Dragonie. Następna sobota - Gooral i pomieszanie folku z elektroniką (nawiasem mówiąc - sam Gooral to brat Karpiela Bułecki ). 24 lipca na Maltańskiej Scenie Muzycznej wystąpi Paula i Karol, chyba po raz drugi w tym roku w Poznaniu; duet, który korzysta tylko z akustycznych instrumentów, bez nagłośnienia. 31 lipca - synowie Waglewskiego, czyli Fisz i Emade. A na początku sierpnia Czesław Mozil : ).

Jeżeli chodzi o film to tych letnich projekcji filmowych w tym roku będzie sporo, bo i Malta, Stary Browar, ale także Stara Rzeźnia zorganizowała teraz Fimowe Środy w Delikatesach, ostatnio leciał "Nóż w wodzie" Polańskiego, czyli generalnie klasyka. Poza tym, oprócz tanich czwartków w Muzie mamy ciągle tanie poniedziałki w kinie Apollo, o których mało kto pamięta Z kolei jutro ruszają letnie projekcje filmowe kina Muza w Pasażu Kultura http://www.kinomuza.pl/index.php/pl/...ow-wstep-wolny . A 15 lipca rusza Animator, a także Future Shorts, czyli najlepsze filmy krótkometrażowe ze świata, które będzie można zobaczyć w kinie Rialto.

Z kolei w Starej Rzeźni organizowane są Czwarteczki czy imprezy z cyklu Oh Szajse, it’s RTS.fm!, trzeba po prostu śledzić u nich na stronie co i kiedy się odbywa. A jak to wygląda, można zobaczyć tutaj -> : )


Poza tym! Abstrahując od samych koncertów i innych tego typu wydarzeń w Poznaniu Mam prośbę do forumowiczów! Jeżeli ktoś jest z Poznania, słucha elektroniki, brit popu, new wave, różnych eksperymentów muzyczynych typu mieszanka folku z electro (dajmy na to - takie Village Kollektive!), czy słucha takich klasyków jak Suede, Pulp, New Order, The Velvet Underground etc. Lubi chodzić na różne koncerty; czy inne, niekoniecznie muzyczne, acz kulturalne wydarzenia w naszym mieście! Jest otwartą i bezpośrednią osobą, chciałby spędzić miło czas w miłym towarzystwie , a niekoniecznie ma z kim To niech napisze do mnie na PW, bo sama jestem osobą, którą ciągle nosi, nie lubię siedzieć w domu, a jeżeli chodzi o różne kulturalne wydarzenia to chodzę, ale zazwyczaj sama, więc chętnie poszukam towarzyszki/towarzysza: ) Wady: uwielbiam dużo gadać, nooo ale myślę, da się nad tym jakoś zapanować

Pozdrawiam!
cockchafer966 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 11:05   #8
justdoit
Raczkowanie
 
Avatar justdoit
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Dot.: Koncerty - Poznań

Ojej, jak czas szybko zleciał, wieki mnie nie było, no ale dobrze.
Przez te wakacje dużo się działo, natomiast w piątek 23 odbyła się Noc Naukowców.
Teraz się orientuje, że 2.10 będzie FREE HUGS. Zna ktoś podobne akcje tego typu dziejące się w Poznaniu? Chyba jeszcze w listopadzie odbędzie się dzień tolerancjii czy coś takiego.
justdoit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.