Proszę o radę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-07, 14:51   #1
sebpinbar
Przyczajenie
 
Avatar sebpinbar
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4

Proszę o radę


Witam
Mam problem z którym, nie mogę sobie poradzić,
A mianowicie dlaczego widać to przejście pomiędzy tipsem a pytką, no naklejeniu tipsa piłuje go oczywiście pilniczkiem 100/180, nie czuć i nie widać przejścia, wydaje się być odpowiednio spiłowany, po przemyciu również a po nałożeniu pierwszej warstwy żelu widać te różnicę
Dodam, że pazurki trzymają się ładnie, nie ma zapowietrzeń i pęcherzy
Dołączam zdjęcie niezbyt wyraźne ale widać o co mi chodzi
Proszę o wskazówki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vvv.jpg (7,6 KB, 98 załadowań)
sebpinbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 15:05   #2
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Proszę o radę

Z tego co widzę używasz tipsów z dużą kieszonką.
Ja nie lubię tipsów z dużą kieszonką, skracam ją gilotynką o jakiś 1 mm.
Jak piłujesz próg tipsa zawsze zaczynaj od rogów/boków, a najłatwiejsze zostawiaj na koniec- czyli środek. Na początkach mojej zabawy też miałam podobny problem i to była po prostu kwestia braku wprawy i tip blender`a Spraw sobie takie cudo Bardzo przydatne. Kwestia widoczności kieszonki nawet podokładnym opiłowaniu wiąże się też z zabarwieniem i grubością kieszonki. Najzwyklejsze tipsy mleczne z reguły mają dość grubą kieszonkę i nie jest prześwitująca. Ja wybieram tipsy mleczne gdzie kieszonka jest jak najbardziej przejrzysta i cieniutka, elastyczna tid. Wtedy automatycznie tipsy są łatwiejsze w obróbce i szybciej je można opracować.


Ps. Popracuj troszkę nad linią uśmiechu
__________________

Edytowane przez ...:::oblabobla:::...
Czas edycji: 2009-03-07 o 15:07
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 15:17   #3
sebpinbar
Przyczajenie
 
Avatar sebpinbar
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Proszę o radę

tip blender zamówiłam, czekam na przesyłkę, właśnie zastanawiałam się czy to nie wina Tipsów
Lini uśmiechu akurat tu nie miało być, jest prosto brokat troszkę zamazał całą linię
Dziękuję za odpowiedz
sebpinbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 20:03   #4
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Proszę o radę

...albo używaj przeźroczystych tipsów i kamuflażu
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 20:34   #5
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Proszę o radę

Ojo, a czemu ten tips tak głeboko wklejony? Kieszonka pokrywa ok 80% płytko, to dużo za duzo.
To pierwsza uwaga, a wracając do tematu, jezeli nie masz wprawy w zacieraniu kieszonki i nie widzisz "na oko", czy zniknęła (to ci przyjdzie z czasem i wprawą), mozesz ułatwic sibie zycie i po zatarciu kieszonki psiknąc na dłoń skoinseptem. Na wilgotnym paznokietku kieszonka bedzie tak samo widoczna jak po zalaniu pierwszą warstwą zelu, a skon sept jeszcze nikomu nie zaszkodził. Najwyzej klientka bedzie miałą mega starannie wydezynfekowane dłonie.
Tylko nie przesadzaj z ilością skonsepta! Niektóre tipsy moga po nim popekac....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 12:37   #6
sebpinbar
Przyczajenie
 
Avatar sebpinbar
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Ojo, a czemu ten tips tak głeboko wklejony? Kieszonka pokrywa ok 80% płytko, to dużo za duzo.
To pierwsza uwaga, a wracając do tematu, jezeli nie masz wprawy w zacieraniu kieszonki i nie widzisz "na oko", czy zniknęła (to ci przyjdzie z czasem i wprawą), mozesz ułatwic sibie zycie i po zatarciu kieszonki psiknąc na dłoń skoinseptem. Na wilgotnym paznokietku kieszonka bedzie tak samo widoczna jak po zalaniu pierwszą warstwą zelu, a skon sept jeszcze nikomu nie zaszkodził. Najwyzej klientka bedzie miałą mega starannie wydezynfekowane dłonie.
Tylko nie przesadzaj z ilością skonsepta! Niektóre tipsy moga po nim popekac....
Właśnie jak paznokieć jest wilgotny przed nałożeniem żelu wszystko wygląda dobrze, dopiero potem granica się uwidacznia Kieszonka faktycznie pokrywa większą cześć płytki, paznokcie były bardzo króciutkie, następnym razem ją trochę spiłuje
sebpinbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 19:51   #7
Dorotea M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Proszę o radę

Hej dziewczyny.Przedluzam paznokcie zelem CREATIV i jak nigdy dotad nie mialam problemow i nagle.....nie wiem dlaczego ale juz u 2 klientki skarza sie na pecherzyki i NIE mam pojecia co zrobilam nie tak, czy ktoras z was pracuje zelem Creativ? Wiem ze trzeba uwazac aby plytka nie byla natluszczona,dobrze zmatowiona no i primer creativ oczywiscie.Czy nie macie problemu z tym zelem?
POZDRAWIAM
Dorotea M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 20:56   #8
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Wink Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Z tego co widzę używasz tipsów z dużą kieszonką.
Ja nie lubię tipsów z dużą kieszonką, skracam ją gilotynką o jakiś 1 mm.
Jak piłujesz próg tipsa zawsze zaczynaj od rogów/boków, a najłatwiejsze zostawiaj na koniec- czyli środek. Na początkach mojej zabawy też miałam podobny problem i to była po prostu kwestia braku wprawy i tip blender`a Spraw sobie takie cudo Bardzo przydatne. Kwestia widoczności kieszonki nawet podokładnym opiłowaniu wiąże się też z zabarwieniem i grubością kieszonki. Najzwyklejsze tipsy mleczne z reguły mają dość grubą kieszonkę i nie jest prześwitująca. Ja wybieram tipsy mleczne gdzie kieszonka jest jak najbardziej przejrzysta i cieniutka, elastyczna tid. Wtedy automatycznie tipsy są łatwiejsze w obróbce i szybciej je można opracować.


Ps. Popracuj troszkę nad linią uśmiechu


OBLABOBLA moze polecisz jakies fajne tipsy ?? nie pakajace ...co domlecznych tipsow slyszalam ze niby tez zalezy od jakosci tipsa ..jasli jest dobry to nie ma duzo pilowaniaa i nie widac lini laczenia po pilowaniu...a jakas lipa to mozesz pilowac i pilowac a laczenie i tak bedzie widac ...tak tylko obilo mi si o uszy
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 22:33   #9
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Dorotea M Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.Przedluzam paznokcie zelem CREATIV i jak nigdy dotad nie mialam problemow i nagle.....nie wiem dlaczego ale juz u 2 klientki skarza sie na pecherzyki i NIE mam pojecia co zrobilam nie tak, czy ktoras z was pracuje zelem Creativ? Wiem ze trzeba uwazac aby plytka nie byla natluszczona,dobrze zmatowiona no i primer creativ oczywiscie.Czy nie macie problemu z tym zelem?
POZDRAWIAM

do żeli Brisa uzywa się Brisa Bond, a nie Nail Prime.

Zwróc uwagę jak nabierasz żel na pędzelek, nie majtaj nim za dużo, tylko delikatnie podnoś żel jak łopatką - to tyle, jesli masz na myśli pęcherzyki powietrza w żelu.

A jeśli masz na myśli zapowietrzenia - to odsyłam do przyjaciółki wyszukiwarki.
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.