Dekoracja sali , sal - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-26, 16:53   #1
alishia123
Raczkowanie
 
Avatar alishia123
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Question

Dekoracja sali , sal


Hej . Znacie jakieś strony z dekoracjami sal ( zdjęcia itp. ) ?
W moim lokalu mam dwie sale ( jedna ze stołami i druga do tańczenia ) .
Nie mam pojęcia jak ustroić te sale i za jaką cenę .
Jeśli chciałabym , aby te sale ustroiła mi forma która się tym zajmuje jaka cenę mam im podać ? Bo znajomej znajoma stroi sale , ale pytała ile chcemy na to przeznaczyć , a ja nie mam pojęcia ile pieniążków wydać na ten cel. Pozdrawiam .
__________________
Ślub 25.06.2011

http://www.fotografia.slubna.com.pl/...1-06-25/02.jpg

Edytowane przez alishia123
Czas edycji: 2011-01-26 o 18:53
alishia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 20:30   #2
Deko_Tor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Dekoracja sali , sal

Witam Ceny za dekoracje weselne są bardzo mocno zróżnicowane. Zależy od regionu, sali, liczby gości, jakości usług. Ceny zaczynać powinny się od około 1000zł i kończyć yyy...... w zasadzie nie ma granic :P
ps. na prv przesyłam stronę ze zdjęciami.
Deko_Tor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 21:03   #3
Roougee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 1 282
Dot.: Dekoracja sali , sal

My za dekorację sali płacimy 600zł, w tym są żywe kwiaty. Najwięcej za dekorację mojej sali zawołano 1000 zł, gdzie same za same balony chcieli 150zł!!! Lekka przesada. Powiedz, że na dekorację planujesz przeznaczyć maksymalnie 1200zł
__________________

Roougee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 22:17   #4
alishia123
Raczkowanie
 
Avatar alishia123
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Dekoracja sali , sal

Cytat:
Napisane przez Deko_Tor Pokaż wiadomość
Witam Ceny za dekoracje weselne są bardzo mocno zróżnicowane. Zależy od regionu, sali, liczby gości, jakości usług. Ceny zaczynać powinny się od około 1000zł i kończyć yyy...... w zasadzie nie ma granic :P
ps. na prv przesyłam stronę ze zdjęciami.
Dziękuje za stronę

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Roougee Pokaż wiadomość
My za dekorację sali płacimy 600zł, w tym są żywe kwiaty. Najwięcej za dekorację mojej sali zawołano 1000 zł, gdzie same za same balony chcieli 150zł!!! Lekka przesada. Powiedz, że na dekorację planujesz przeznaczyć maksymalnie 1200zł

Dzięki za informacje
__________________
Ślub 25.06.2011

http://www.fotografia.slubna.com.pl/...1-06-25/02.jpg
alishia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 10:01   #5
Deko_Tor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Dekoracja sali , sal

Cytat:
Napisane przez Roougee Pokaż wiadomość
My za dekorację sali płacimy 600zł, w tym są żywe kwiaty. Najwięcej za dekorację mojej sali zawołano 1000 zł, gdzie same za same balony chcieli 150zł!!! Lekka przesada. Powiedz, że na dekorację planujesz przeznaczyć maksymalnie 1200zł
Właśnie chodzi o to koleżanko że nie każdy chce dekoracje balonowe. Sądzę że to już przeszłość, i społeczeństwo już w niedalekiej przyszłości odejdzie od tego typu dekoracji. A cena 600zł z żywymi kwiatami jest trochę dziwna skoro kwiaty na stół państwa młodych zaczynają się od 150zł kompozycje kwiatowe na stoły około 100zł, a gdzie tu pokrowce, dekoracje za państwem młodym, sufity itd itd
Deko_Tor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 10:15   #6
Roougee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 1 282
Dot.: Dekoracja sali , sal

Cytat:
Napisane przez Deko_Tor Pokaż wiadomość
Właśnie chodzi o to koleżanko że nie każdy chce dekoracje balonowe. Sądzę że to już przeszłość, i społeczeństwo już w niedalekiej przyszłości odejdzie od tego typu dekoracji. A cena 600zł z żywymi kwiatami jest trochę dziwna skoro kwiaty na stół państwa młodych zaczynają się od 150zł kompozycje kwiatowe na stoły około 100zł, a gdzie tu pokrowce, dekoracje za państwem młodym, sufity itd itd
Dlaczego dziwna? Pytałam w kilku firmach i ponad połowa chciała tylko 600zł. Nie piszę, że kwiatów będzie całe naręcza, więc cena też nie jest zbyt duża. W dużych miastach z pewnością liczą sobie o wiele więcej, ale nie u mnie.
__________________

Roougee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 13:45   #7
niunciako86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 12
Dot.: Dekoracja sali , sal

w malopolsce polecam Avante
www.avante.net.pl, ja właśnie zdecydowałam się na tę firmę
niunciako86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 13:51   #8
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Dekoracja sali , sal

Cytat:
Napisane przez alishia123 Pokaż wiadomość
Hej . Znacie jakieś strony z dekoracjami sal ( zdjęcia itp. ) ?
W moim lokalu mam dwie sale ( jedna ze stołami i druga do tańczenia ) .
Nie mam pojęcia jak ustroić te sale i za jaką cenę .
Jeśli chciałabym , aby te sale ustroiła mi forma która się tym zajmuje jaka cenę mam im podać ? Bo znajomej znajoma stroi sale , ale pytała ile chcemy na to przeznaczyć , a ja nie mam pojęcia ile pieniążków wydać na ten cel. Pozdrawiam .
Zależy co chcesz na tej sali mieć, jak ją udekorować? My mamy dekorowanie sali w cenie czyli się nie musimy tym martwić, ale jakbym musiała sama to zrobić to nie wybrałabym firmy. Wiem, że ona to zrobi profesjonalnie, ale ona też profesjonalnie skasuje. Popytaj po firmach mówiąc co byś chciała i za ile by Ci to zrobili, porównaj kto ma najtaniej-kto najdrożej. Dowiedz się jak najwięcej szczegółów, a potem kukaj po internecie, portalach aukcyjnych czy też wybierz się na giełdę kwiatową, dowiedz się co ile kosztuje, będziesz miała obraz czy to duża różnica, czy Ci się opłaci brać firmę, czy lepiej samemu to zrobić.
Koleżanka jak dekorowała salę to sama sobie kupiła wszystkie rzeczy, zaczynając od materiałów, wstążek, kończąc na kwiatach i pytała czy jakaś firma podejmie się udekorowania sali, z jej artykułami do dekoracji, czyli płaciła za samą robociznę, niestety nie wiem ile jej powiedzieli bo to było kilka lat temu i sama już nie pamięta.

A wiesz w jakie kolory chciałabyś np ubrać tą salę?
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 15:31   #9
daga101
Raczkowanie
 
Avatar daga101
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okol łodzi
Wiadomości: 385
Dot.: Dekoracja sali , sal

......MURARZ DOMY MURUJE ,NIECH KRAWIEC SZYJE UBRANIA..

DEKORACJE ZOSTAWCIE PROFESJONALISTOM
__________________
BACZ BY TWOIM BYŁO CELEM BYĆ I ZWIERZĄT PRZYJACIELEM
daga101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 16:29   #10
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Dekoracja sali , sal

Cytat:
Napisane przez daga101 Pokaż wiadomość
......MURARZ DOMY MURUJE ,NIECH KRAWIEC SZYJE UBRANIA..

DEKORACJE ZOSTAWCIE PROFESJONALISTOM
Co ma piernik do wiatraka? Napisałaś to tak jakby dekorator sali miał tak odpowiedzialną pracę jak lekarz, czy ten murarz co napisałaś. Ja muszę zapłacić ciężkie pieniądze za to, żeby kilka osób nadmuchało mi balony? Ułożyło kwiaty w wazonach, czy rozwiesiło materiał przy suficie??? To jest śmieszne! Bo jak ja to zrobię to będzie źle? Jeśli potrafię coś zrobić to czemu mam tego sama nie zrobić? Bo nie jestem profesjonalistką? To tak jakbym paznokci nie mogła pomalować bo nie mam wykształcenia kosmetycznego?!
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 12:43   #11
zanna111
Raczkowanie
 
Avatar zanna111
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Dekoracja sali , sal

bardzo słuszna uwaga
zanna111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 14:36   #12
daga101
Raczkowanie
 
Avatar daga101
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okol łodzi
Wiadomości: 385
Dot.: Dekoracja sali , sal

Wcale nie watpie w WASZE umiejętności.
''powiem'' wiecej łatwiejsze od dmuchania balonow są serpentyny i konfeti

Pisząc abyście zostawiły dekoracje profesionalistom miałam na myśli stres związany z innymi przygotowaniami w tym gorącym okresie.
Jeśli myślicie że zaoszczedzicie robiąc same dekoracje to z całego serca życzę powodzenia
bardzo chciałabym zobaczyc zrealizowane WASZE INSPIRACJE
__________________
BACZ BY TWOIM BYŁO CELEM BYĆ I ZWIERZĄT PRZYJACIELEM
daga101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 09:22   #13
Iguana72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dekoracja sali , sal

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
Co ma piernik do wiatraka? Napisałaś to tak jakby dekorator sali miał tak odpowiedzialną pracę jak lekarz, czy ten murarz co napisałaś. Ja muszę zapłacić ciężkie pieniądze za to, żeby kilka osób nadmuchało mi balony? Ułożyło kwiaty w wazonach, czy rozwiesiło materiał przy suficie??? To jest śmieszne! Bo jak ja to zrobię to będzie źle? Jeśli potrafię coś zrobić to czemu mam tego sama nie zrobić? Bo nie jestem profesjonalistką? To tak jakbym paznokci nie mogła pomalować bo nie mam wykształcenia kosmetycznego?!

....a to ma znaczyc ze jak ktos nie jest z zawodu lekarzem to powinien pracowac za darmo, za pół ceny?


Wycen dekoracji porównywać bym się nie podejmowała. Szczególnie na etapie kiedy jeszcze nie wiadomo dokładnie co to będzie i w jakiej ilości. Pójście do 10 firm ze spisem tego co się dokładnie chce i branie tej najtańszej może dać taki efekt że tkaniny będą gorszej niż średnia jakości a kwiaty powiedzmy gorszego gatunku i nazwijmy to mocno rozcieńczone. To że zostaną ułożone prawidłowo przyjmijmy za standard.

Dlaczego nie powiedzieć dekoratorowi "oto moja sala, lubię to i to nie podoba mi się to i to i mam na ten cel 1000 zł 10000 zł.... jak tam kto uważa że mu się cały budżet ślubny dopnie.
Dekorator tak podobiera wszystko żeby jak najlepiej wykorzystać te kwotę a wy nie macie stresu przed zapłaceniem rachunku.

Pomysł żeby jak najwięcej się dowiedzieć od dekoratora (czyt. zmarnować godziny jego pracy) potem polatac po róznych miejscach i nazbierac elementów dekoracji, którą znajomi i rodzina przy duzym udziale panny młodej w papilotach zamontują na sali WSPANIAŁY jak ktoś lubi extremalne akcje i nie podlicza faktycznych kosztów a potem lubi byc winny "przysługi" znajomym i rodzinie, super materiał na dobry film akcji w ostatnich chwilach panieńskiego życia albo co najmniej zabawne reality show.

Jeszcze jedna opcja. Sala "zapewnia dekorację w cenie" spoko majonez zero kosztów i roboty
Proszę zwyczajnie dowiedzieć się co wchodzi w skład "dekoracji" i czy nie wisi cały ślubny sezon (albo kilka sezonów) na ścianach i sufitach. Potem zapytajcie jaki jest koszt tej "dekoracji"...znam panny młode które ustaliły albo spory rabat który wystarczył im na gustowną świeżą dekorację albo przynajmniej dowiedziały się ze taka dekoracja NIC nie kosztuje ale one za nic nie maja zamiaru wąchać zapachów z ostatnich 100 wesel w tym lokalu i prosiły o sprzątnięcie gratisowych cuda wianków żeby nie straszyły.

Ostatnia wersja. Firma rzuca kwotą 600 zł za dekor całej sali i twierdzi ze będzie pięknie i będą żywe kwiaty i świece i diabli wiedza co jeszcze. prosze zapytać o szczegóły bo...
1. kwiaty mogą się okazać pojedynczą sztuką w wąskim wazoniku razy 6 na dłuuugim stole, świece najtańszymi wąskimi i cieknącymi a kelner zawoła napiwek za ich wymienianie (o ile firma doda zapasowe inaczej ciemność)
2. miejcie świadomość że to nie jest indywidualna dekoracja ale raczej "produkcja seryjna" bo nikt nie ma czasu i sił żeby z wami rozmawiać godzinami, robić notatki, kombinować i przeliczać po 100 razy albo wyszukiwać odpowiednich materiałów.


Nie twierdze że każda firma wyceniająca nisko dekoracje robi badziew. Twierdze że wyceny dekoracji nie można zrobić na oko, na metry sześcienne i bieżące po telefonie o treści "ile za kościół?!"...



pozdrawiam zabiegane panny młode i ich narzeczonych
Iguana72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 15:35   #14
daga101
Raczkowanie
 
Avatar daga101
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okol łodzi
Wiadomości: 385
Dot.: Dekoracja sali , sal

IGANA72- myśle ,że nie trzeba nic dodawać , kwintesencja kwintesencji
__________________
BACZ BY TWOIM BYŁO CELEM BYĆ I ZWIERZĄT PRZYJACIELEM
daga101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 21:19   #15
Deko_Tor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Dekoracja sali , sal

Cytat:
Napisane przez Iguana72 Pokaż wiadomość


Nie twierdze że każda firma wyceniająca nisko dekoracje robi badziew. Twierdze że wyceny dekoracji nie można zrobić na oko, na metry sześcienne i bieżące po telefonie o treści "ile za kościół?!"...


No z większością się zgodzę, ale z tą wyceną to nie od końca. Gdy w sezonie robi się po dwa wesela na weekend to można już z góry oszacować cenę całej dekoracji. Zakładając różne standardy np. lux, super lux, full opcja, można oszacować kwotę całej dekoracji dzieląc ją na liczbę gości, a otrzymana kwota jest ruchoma w zakresie +- 15-20%.

A co do full opcji za 600 złotych... Żywe kwiaty na JEDEN duży wazon potrafią kosztować 200-300zł, wiązanka na stół główny do 500zł, dekoracje sufitów do 1000zł, pokrowce na krzesła od 7zł/szt, a gdzie świece, dekoracja za stołem głównym, stół główny, o obrusach, serwetkach, oświetleniu, stołach bufetowych nie będę wspominał.

Pozdrawiam wszystkie pary młode które jednak cenią sobie jakość a nie ilość.
Deko_Tor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 17:14   #16
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Dekoracja sali , sal

Cytat:
Napisane przez Deko_Tor Pokaż wiadomość
Witam Ceny za dekoracje weselne są bardzo mocno zróżnicowane. Zależy od regionu, sali, liczby gości, jakości usług. Ceny zaczynać powinny się od około 1000zł i kończyć yyy...... w zasadzie nie ma granic :P
ps. na prv przesyłam stronę ze zdjęciami.
a ja przypominam, że reklama na wizażu jest płatna, a nasze forum nie służy do "łowienia" klientów i jest forum czysto poradnikowym.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 12:47   #17
reniatka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Dekoracja sali , sal

hej ja też sama będę dekorowała salę, nasza sala jest w prawdzie z grubsza już przygotowana gdyż ma na stałe ozdobiony sufit, i kolumny . Wystarczy ozdobić stoły i miejsce za młodymi, jeśli chodzi o kwiaty to myślę że kupimy w hurtowni i też będzie dobrze najważniejsze żeby goście się dobrze bawili, potańczyli popili i pojedli


11.06.2011r POWIEMY SOBIE TAKKKKKKK
reniatka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 02:22   #18
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Dekoracja sali , sal

Ja mam dekoracje sali w cenie i jestem z tego zadowola. biorę ślub w styczniu, dekoracja cześćiowo bedzie swiateczna (choinki ) a niektore elementy tworzę sama. I robię to dlatego, że CHCĘ a nie ponieważ muszę.
Wymyśliłam sobie zimową dekorację ślubną i w związku z tym od tygodnia wycinam śnieżynki z kartek papieru. Na weselu mloda para ma za plecami brazowe wielkie drzwi (ktore nie wygladają jak drzwi) i na tycvh drzwiach zamiast serc itp będziemy mieć "kurtynę" z takich śniezynek. Chciałabym by sprawialo to wrazenie padających płatków sniegu. Na początku moj PM stwierdzil, ze nudzi mi się i wydziwiam ale jak zobaczyl kilka wycietych sniezynek to się wzruszył że bedziemy miec cos tak (mam nadzieje ) pięknego reszte dekoracji slubnej tez jestem w stanie sobie sama wykonac jesli bede chciała ale jeszcze nie wiem.
Dodatkowo do zaproszen też będziemy doklejać "kule śnieżne" ktore najpierw zrobię z włoczki. będą to trochę nietypowe zaproszenia ale uwazam ze bardziej docenie i zapamietam cos co sama przygotuję niz zaplacę komuś by mi to zrobił.
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 09:51   #19
anika1979
Raczkowanie
 
Avatar anika1979
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 45
Dot.: Dekoracja sali , sal

Cytat:
Napisane przez Deko_Tor Pokaż wiadomość
No z większością się zgodzę, ale z tą wyceną to nie od końca. Gdy w sezonie robi się po dwa wesela na weekend to można już z góry oszacować cenę całej dekoracji. Zakładając różne standardy np. lux, super lux, full opcja, można oszacować kwotę całej dekoracji dzieląc ją na liczbę gości, a otrzymana kwota jest ruchoma w zakresie +- 15-20%.

A co do full opcji za 600 złotych... Żywe kwiaty na JEDEN duży wazon potrafią kosztować 200-300zł, wiązanka na stół główny do 500zł, dekoracje sufitów do 1000zł, pokrowce na krzesła od 7zł/szt, a gdzie świece, dekoracja za stołem głównym, stół główny, o obrusach, serwetkach, oświetleniu, stołach bufetowych nie będę wspominał.

Pozdrawiam wszystkie pary młode które jednak cenią sobie jakość a nie ilość.
W dzisiejszych czasach sale są tak piekne same w sobie, że nie trzeba ich jeszcze bardziej upiekszać bo można przesadzić. np. na mojej sali jest piękny, wielki kryształowy żyrandol i nie mam zamiaru stroić sufitu ani niczym dekorować i zasłaniać. Ja dekorację sali mam w cenie. Sama płace tylko za żywe kwiaty, które zamówiłam w hurtowni i kosztowac mnie będą 300zł. I na pewno nie będzie to jakieś badziewie.
anika1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 15:05   #20
Mariola_trz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 18
Dot.: Dekoracja sali , sal

Hej jeśli chodzi o dekoracje sali to można faktycznie dać komuś kasę od ok 1000 w górę za udekorowanie sali, albo zrobić to we własnym zakresie w sklepie z dekoracjami wszelakimi (np. Godan) można zamówić balon i inny asortyment i poprostu zaangazować kuzynów i kuzynki z młodszego pokolenia do pomocy (ja wybrałam ten 2 wariant bo jakoś nie mamy nadwyżki w budżecie weselnym na dodatkowy koszt).
Mariola_trz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 07:27   #21
emilia1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 89
Dot.: Dekoracja sali , sal

Hej ale tu gorąco, ja mam bez problemu wesele mamy w ogrodzie narzeczonego pod namiotami hehe
Mam nadzieję że pogoda dopisze.
Ale i tak Pani co będzie mi robiła bukiet i stroiła samochód i kościół zrobi mi coś na stoły w iście wiejskim stylu. Nie mam kasy, oszczędzamy ile można ale wolę zaoszczędzić na trunkach a kwiaty mieć bo to etykieta
emilia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 03:17   #22
niezapomniane
Raczkowanie
 
Avatar niezapomniane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 98
Dot.: Dekoracja sali , sal

jeśli chcecie zaoszczędzić to najlepiej zaangażować np. przyjaciółkę uzdolnioną artystycznie , jeśli takowa jest a jeśli nie to chyba lepiej zainwestować w profesjonalistów ,,
pozdrawiam
__________________
Wiara w piękno pozostanie niezmienna...
niezapomniane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 11:54   #23
anika1979
Raczkowanie
 
Avatar anika1979
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 45
Dot.: Dekoracja sali , sal

Cytat:
Napisane przez emilia1990 Pokaż wiadomość
Hej ale tu gorąco, ja mam bez problemu wesele mamy w ogrodzie narzeczonego pod namiotami hehe
Mam nadzieję że pogoda dopisze.
Ale i tak Pani co będzie mi robiła bukiet i stroiła samochód i kościół zrobi mi coś na stoły w iście wiejskim stylu. Nie mam kasy, oszczędzamy ile można ale wolę zaoszczędzić na trunkach a kwiaty mieć bo to etykieta
Też świetny pomysł. I może byc fajna zabawa przy robieniu dekoracji Mi się marzył slub i wesele w plenerze. Jednak nic z tego nie wyszło i pozostaliśmy przy tradycyjnej sali weselnej. jednak z pięknym ogrodem.
anika1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 10:50   #24
daga101
Raczkowanie
 
Avatar daga101
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okol łodzi
Wiadomości: 385
Dot.: Dekoracja sali , sal

bardzo ryzykowne ale kto nie ryzykuje to w kozie nie siedzi
__________________
BACZ BY TWOIM BYŁO CELEM BYĆ I ZWIERZĄT PRZYJACIELEM
daga101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 14:40   #25
nikus1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Dekoracja sali , sal

Witam
znalazłam właśnie ten wątek i może tutaj znajdę jakieś rady co do wystroju kościoła i budynku w którym będzie obiad-nie mam na nic pomysłu.Może Wy mi coś doradzicie?? budynek o którym mowa nie jest dokończony tzn dach jest ale nie jest zrobione poddasze i widać stare szyny...jak i czym je zaslonić? może ktoś ma jakis pomysł??tak samo ściany to gołe cegły Proszę o jakieś rady bo nie mam już pomysłu
nikus1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 17:46   #26
daga101
Raczkowanie
 
Avatar daga101
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okol łodzi
Wiadomości: 385
Dot.: Dekoracja sali , sal

wstaw jakieś fotki to coś pokombinujemy
__________________
BACZ BY TWOIM BYŁO CELEM BYĆ I ZWIERZĄT PRZYJACIELEM
daga101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 13:18   #27
nikus1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Dekoracja sali , sal

Nie mam jak zrobić zdjęć bo jestem w innej części Polski a rodzice nie używają internetuJak tylko będę mogła to wstawię zdjęcieDziś właśnie załatwiłam siatki od bramek sportowych więc je wykorzystam i podczepię pod ''sufit'' i do tego balony.Tak chyba może być, a poza tym to ma być skromna podwójna impreza
nikus1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 16:07   #28
daga101
Raczkowanie
 
Avatar daga101
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okol łodzi
Wiadomości: 385
Dot.: Dekoracja sali , sal

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

[/COLOR]Pomyslałam sobie że fajnie wyglądałoby snopki zboz , słoneczniki, bluszcz, gałezie brzozy,lub wesele lawendowe , .A kiedy planujesz tą uroczystość?
__________________
BACZ BY TWOIM BYŁO CELEM BYĆ I ZWIERZĄT PRZYJACIELEM

Edytowane przez daga101
Czas edycji: 2011-07-04 o 16:09
daga101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 08:31   #29
nikus1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Dekoracja sali , sal

Podoba mi się bluszcz to fajny pomysł dzięki a ślub mamy 6.08.wiec został mi nie cały miesiąc to ma być skromna uroczystość razem ze chrztem córeczki
nikus1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 20:00   #30
daga101
Raczkowanie
 
Avatar daga101
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okol łodzi
Wiadomości: 385
Dot.: Dekoracja sali , sal

nikus- jesli wykozystasz słoneczniki to pamiętaj że , trzeba je wsadzić do wrzątku na 30 sekund inaczeej zwiędną
__________________
BACZ BY TWOIM BYŁO CELEM BYĆ I ZWIERZĄT PRZYJACIELEM
daga101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.