Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-10, 17:48   #871
zglowawchmurach
Raczkowanie
 
Avatar zglowawchmurach
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 221
GG do zglowawchmurach
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

xyolax, tak, wiem. nie chcę ich znowu farbować. po prostu wściekam się, jak patrzę w lustro. ^^ głupia byłam. uczę się na błędach. nigdy nie potraktuję ich czarną paletą ani żadną inną farbą. jeśli już to zastosuję jakiś delikatny krem, ale to raczej w celu podkreślenia koloru, a nie zmiany.
__________________
Chciałam płynąć po lądy nieznane.
Dopłynęłam do siebie samej.



Wierzę w marzeń zieleń ponad nieba błękit!


zglowawchmurach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 18:24   #872
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Nie dam rady dzisiaj wrzucic zdjec wloskow bo aparat ma siostra a z telefonu slabo widac. Ale postaram sie niedlugo cos zamiescic
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 18:47   #873
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Wrzucam zdjęcia moich odrostów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1120578.jpg (31,6 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1120579.jpg (21,5 KB, 65 załadowań)
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 19:19   #874
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Gajuta Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia moich odrostów

jestem pod wielkim wrazeniem :O:O:

ile zapuszczasz? jeszcze z 4 miesiace i całe swoje bedziesz miala, juz bys miala gdybys sciela. Cudowne!!
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 20:28   #875
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
xyolax zamowilam z Chantal. Jest do prostowania i ma na chronic przed puszeniem. Co prawda nie prostuje ale modeluje na okraglej szczotce i do tego tez jest przeznaczony. Zrobilam dzis z nim wlosy i musze powiedziec, ze po spacerze z psem fryzura sie niezle trzyma. Nie mam puchu na glowie mimo, ze deszczyk kropil.
Taki zamowilam: http://allegro.pl/prosalon-plyn-do-p...642047268.html

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

odrost jest trendi ja sie dzis w moim zakochalam. Poogladalam go dokladnie w naturalnym swietle i tak ladnie sie mienil na zloto wyglada na to, ze naturalnie jestem zlota-srednia-blondynka... juz nawet o tym nie pamietalam.
O, pierwsze słysze o takim wynalazku

Cytat:
Napisane przez zglowawchmurach Pokaż wiadomość
xyolax, tak, wiem. nie chcę ich znowu farbować. po prostu wściekam się, jak patrzę w lustro. ^^ głupia byłam. uczę się na błędach. nigdy nie potraktuję ich czarną paletą ani żadną inną farbą. jeśli już to zastosuję jakiś delikatny krem, ale to raczej w celu podkreślenia koloru, a nie zmiany.
Dobrze, dobrze Dokładnie, człowiek uczy się na błędach, jak ja sobie pomyślę na co skazane były moje włosy to jestem im wdzięczna, że jeszcze są na mojej głowie

Cytat:
Napisane przez Gajuta Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia moich odrostów
Wow! Od kiedy nie farbujesz?


Dziewczyny, co z Wami, gdzie zdjęcia?
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 20:51   #876
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Ja wstawię zdjęcia jak pogoda się trochę poprawi, chociaż u mnie nie bardzo widać odrost...
Zauważyłam, że mimo mam włosy w dobrej kondycji (i farbowane i naturalne) to w czasie mycia czuć gdzie jest odrost, a gdzie naturalne. Jak myję włosy i spłukuję szampon to moje naturalki są gładkie i śliskie, a te farbowane są skołtunione i zupełnie inne w dotyku, jakby miały inną strukturę. Jak wyschną nie ma tego efektu, nawet po zastosowaniu odżywki to znika, ale właśnie po szamponie są dziwne te farbowańce...
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 21:14   #877
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Ja wstawię zdjęcia jak pogoda się trochę poprawi, chociaż u mnie nie bardzo widać odrost...
Zauważyłam, że mimo mam włosy w dobrej kondycji (i farbowane i naturalne) to w czasie mycia czuć gdzie jest odrost, a gdzie naturalne. Jak myję włosy i spłukuję szampon to moje naturalki są gładkie i śliskie, a te farbowane są skołtunione i zupełnie inne w dotyku, jakby miały inną strukturę. Jak wyschną nie ma tego efektu, nawet po zastosowaniu odżywki to znika, ale właśnie po szamponie są dziwne te farbowańce...
Mi też farbowańce się strasznie kołtunią i muszę nawalić porządną porcję odżywki żeby je w miarę bezboleśnie rozczesać później...
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 21:35   #878
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Mi też farbowańce się strasznie kołtunią i muszę nawalić porządną porcję odżywki żeby je w miarę bezboleśnie rozczesać później...
taaa, skad ja to znam.. a na dodatek cienkie konce od rozjasniania, jak pióra.. jak mi podrosnie odrost, to tak w grudniu/styczniu 2012 zetne sporo wlosow, bo teraz majac nieduży odrost meczylabym sie z dlugoscia do ramion, a wtedy juz odrost bedzie spory i zapuszczanie przyjemniejsze
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 22:17   #879
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
jestem pod wielkim wrazeniem :O:O:

ile zapuszczasz? jeszcze z 4 miesiace i całe swoje bedziesz miala, juz bys miala gdybys sciela. Cudowne!!
Dziękuję bardzo
Ostatni raz farbowałam 23 kwietnia 2010 roku
Ostatnia wizyta u fryzjera - 04 stycznia 2011. Zamierzam iść we wrześniu, niech sobie włoski rosną

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
O, pierwsze słysze o takim wynalazku


Dobrze, dobrze Dokładnie, człowiek uczy się na błędach, jak ja sobie pomyślę na co skazane były moje włosy to jestem im wdzięczna, że jeszcze są na mojej głowie


Wow! Od kiedy nie farbujesz?


Dziewczyny, co z Wami, gdzie zdjęcia?
Dzięki Jak wyżej Nie farbuję od 23 kwietnia 2010

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Dziewczyny, piątek się kończy a gdzie Wasze fotki odrostów?
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 22:28   #880
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dorzucam jeszcze jedno foto Dobranoc!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1120568.jpg (55,2 KB, 49 załadowań)
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 22:30   #881
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Gajuta Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo
Ostatni raz farbowałam 23 kwietnia 2010 roku
Ostatnia wizyta u fryzjera - 04 stycznia 2011. Zamierzam iść we wrześniu, niech sobie włoski rosną

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------



Dzięki Jak wyżej Nie farbuję od 23 kwietnia 2010

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Dziewczyny, piątek się kończy a gdzie Wasze fotki odrostów?
To mnie pocieszyłaś, bo myślałam, że to jakiś półroczny odrost I już zaczęłam wątpić w porost moich włosów...


No właśnie, zawsze pełno zdjęć było do oglądania a teraz co?

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Gajuta Pokaż wiadomość
Dorzucam jeszcze jedno foto Dobranoc!
piękny
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 06:03   #882
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
To mnie pocieszyłaś, bo myślałam, że to jakiś półroczny odrost I już zaczęłam wątpić w porost moich włosów...


No właśnie, zawsze pełno zdjęć było do oglądania a teraz co?

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------


piękny
Dziękuję Coś nam się dziewczyny obijają z tymi zdjęciami
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 07:22   #883
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ale piękne odrosty!!!
ja swój półroczny wstawię po południu, jak umyję włoski i nałożę odżywkę... wiecie taki rocznicowy półroczny odrost trzeba jakoś ładnie zaprezentować
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 08:05   #884
zglowawchmurach
Raczkowanie
 
Avatar zglowawchmurach
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 221
GG do zglowawchmurach
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ja też niedługo wrzucę swoje zdjęcie. ^^ nie farbuję pół roku, więc widać wyraźnie odrost. przyznam, że codzienne mycie h&s naprawdę pomaga! ale będę musiała na jakiś miesiąc przerzucić się na ziołowe szampony (rumiankowe - rozjaśniające), bo przeciwłupieżowe podobno niszczą włosy. może h&s nie jest tak mocny jak np. Nizoral, ale jednak... zwłaszcza stosowany w takich ilościach.

no i liczę, że słonko mi rozjaśni trochę włosy. będę podcinać i myć regularnie oraz brać Vitapil, więc może za kolejne pół roku pozbędę się paskudnej czerni. jedyny plus farbowania - cholernie podoba mi się teraz naturalny brąz. a zawsze był moją zmorą, hehe.
__________________
Chciałam płynąć po lądy nieznane.
Dopłynęłam do siebie samej.



Wierzę w marzeń zieleń ponad nieba błękit!


zglowawchmurach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 08:29   #885
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość
ale piękne odrosty!!!
ja swój półroczny wstawię po południu, jak umyję włoski i nałożę odżywkę... wiecie taki rocznicowy półroczny odrost trzeba jakoś ładnie zaprezentować
Dziękuję Oczywiście, że trzeba go ładnie zaprezentować Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia!
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 09:51   #886
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

To i ja wstawię po południu, a raczej zrobię zdjęcia po południu, ale nie obiecuję, że dziś wstawię, może jutro, bo wieczorem mogę nie mieć czasu. Teraz siedzę z oliwą z oliwek, później porządne odżywienie, może w końcu te farbowańce przestaną się plątać jak je bardzo mocno odżywię

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Ale właśnie z tym plątaniem to długo nie wiedziałam dlaczego, bo nigdy mi się włosy nie plątały w czasie mycia (mimo używania bezsilikonowych, często ziołowych szamponów, nie mycia włosów przez 3 a nawet 4 dni i nie rozczesania przed myciem /mam kręcone włosy więc przez czas między myciami nie są czesane\ mogłam rozczesać włosy bez problemu nawet jak nie użyłam odżywki). Jakieś cztery miesiące po farbowaniu włosy zaczęły mi się koszmarnie plątać. Akurat zbiegło się to z pobytem w górach. Wizażanki poradziły mi oczyszczenie włosów, bo być może spowodowały to minerały zawarte w górskiej wodzie, które osadziły się na włosach. Więc umyłam włosy szamponem z sodą, później porządnie odżywiłam, zakwasiłam sokiem z cytryny, a na to lekka odżywka. Pomogło, ale nie na długo. Po jakimś czasie problem powrócił, powtórzyłam zabieg, i tak raz na miesiąc powtarzałam mycie sodą. Ostatnio miałam okres codziennego prostowania włosów trwający ponad dwa tygodnie. Używałam sporej ilości silikonów, żeby zabezpieczyć moje włoski przed wysoką temperaturą. Efekt? Z mycia na mycie coraz mniej splątane włosy, ale przestałam prostować, trzeba było zmyć silikony i znów zabieg z sodą. Na początku ok, ale teraz (minęły jakieś 2 tygodnie) znów problem z plątaniem. I właśnie w trakcie ostatniego mycia, a raczej spłukiwania szamponu doszłam dopiero, że to te farbowane się tak plączą, bo coraz dłuższe są włosy, które nie są splątane, a poza tym te naturalne są takie śliskie i widać że zdrowe nawet po samym szamponie.
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 10:33   #887
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

O rany, ostatnio widziałam nieźle wyłysiałą dziewczynę w autobusie. Miała blond balejaż na głowie, wszystkie włosy gładko związane w kucyk - cieniutki jak mój najmniejszy palec u ręki. Włosy miała tak rzadkie, że wszędzie prześwitywała łysina. Widok iście mrożący krew w żyłach
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 12:02   #888
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

a ja ostatnio widuję bardzo dużo dziewczyn ze sporym odrostem (powyżej 5 cm) nie tylko ja wracam do naturalnych, jest nas coraz więcej

Tylko tak się zastanawiam czy któraś z dziewczyn, które widuję na ulicy pisze tu z nami, bo świat jest malutki... Wczoraj przeglądałam blog jednej z Wizażanek, ale z innego wątku, oczywiście blog poświęcony włosom. Przeglądam bloga, oglądam zdjęcia, patrzę zdjęcia jej siostry. Wydała mi się znajoma. Powiększam zdjęcia i okazuje się, że Wizażanka, której blog oglądałam to siostra mojej koleżanki (w podstawówce się trzymałyśmy razem, później kontakt się urwał) niektóre zdjęcia to są te same zdjęcia, co ta koleżanka ma na jednym z portali społecznościowych, więc nie ma mowy, że pomyliłam ją z kimś.
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 15:31   #889
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Lenka_1987 skąd jesteś? :P
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 16:18   #890
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Hej dziewczyny
Dawno mnie tutaj nie było, ale odkąd wróciłam do swojego koloru ta grupa już chyba mnie nie dotyczy
Chętnie Was jednak podczytuję, widzę, że grupa się rozrasta, a Wasze odrosty ślicznie rosną
Wytrwałości Dziewczyny, bo naturalny kolor jest wart kilku chwil cierpienia
Wrzucam zdjęcie aktualnych włosów i dwa dodatkowe- pierwsze dokumentujące początek mojej walki o naturalki z pomocą wizażu- maj.2010 i drugie po cięciu z czerwca ubiegłego roku. Od tej chwili zapuszczam włosy, dwa razy tylko ścięłam farbowane końce i wycieniowałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia IMG_4662.jpg (82,8 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopiaa IMG_4675.jpg (83,8 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3386.jpg (126,7 KB, 65 załadowań)
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 16:38   #891
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

melduję sie z fotkami
odrost ok 7,5cm +/- 3cm lekko zrudziałego kolorku co na zdjęciach wygląda jakby odrost był już taki długi dalej to już tylko ciemność i mrok - łudzę się, że jeszcze jakoś zbladnie, wypłucze się czy coś

ogolnie to nie jest tragicznie (trzeba się jakoś pocieszac, co nie? ) rozpuszczone wygladają względnie, wybaczcie mi że nie są pierwszej świeżości, ale myłam włoski wczoraj, a chciałam wrzucic jakieś foto zanim troche pogoda się poprawiła
__________________

Edytowane przez blue_mysecka
Czas edycji: 2011-08-04 o 14:24
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 17:18   #892
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

blue_mysecka masz śliczny kolor włosów i wcale nie jest tragicznie nie musisz się pocieszać
czytałam jakiś czas temu, że zastanawiasz się nad bobem- moim zdaniem decyzja zależy Twoich włosów itego jak czujesz się w krótkich. Ja zrobiłam to dlatego, że różnica między odrostem a farbowanymi była duża moim zdaniem i nie mogłam patrzeć na te zniszczone włosy. Od razu było lepiej ale tęskniłam za długimi :P Jeśli nie zależy Ci tak bardzo na długości-obetnij- jedno duże cięcie i później może góra 3 podcięcia końców i masz swoje. To moi zdaniem lepsza metoda niż ciągłe skracanie o kilka centymetrów
Ale się rozpisałam :P
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 17:24   #893
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
melduję sie z fotkami
odrost ok 7,5cm +/- 3cm lekko zrudziałego kolorku co na zdjęciach wygląda jakby odrost był już taki długi dalej to już tylko ciemność i mrok - łudzę się, że jeszcze jakoś zbladnie, wypłucze się czy coś

ogolnie to nie jest tragicznie (trzeba się jakoś pocieszac, co nie? ) rozpuszczone wygladają względnie, wybaczcie mi że nie są pierwszej świeżości, ale myłam włoski wczoraj, a chciałam wrzucic jakieś foto zanim troche pogoda się poprawiła
Piękne włoski! Ile już nie farbujesz? Duży odrost masz
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 17:25   #894
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

karolcia2106 dzieki
własnie mnie zawsze korcił bob, ale jak jeszcze farbowałam to szkoda mi bylo długosci, teraz te farbowane i tak zetnę kiedyś, to chyba się w końcu skuszę i zobaczę, jak bedę wyglądać tylko mam obawy jak mi sie będą włosy układać, bo one się lubią wywijać i falować, no ale inaczej się nie przekonam jak nie sprobuje na własnej głowie

Gajuta nie farbuję tak mniej więcej pół roku, taka umowna data to 1 stycznia, bo chyba jako jedyna tutaj nie pamiętam za cholere kiedy farbowałam ostatni raz chyba jakoś w grudniu ale początek, czy koniec... hmm... skleroza
__________________

Edytowane przez blue_mysecka
Czas edycji: 2011-06-11 o 17:28
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 17:27   #895
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
blue_mysecka masz śliczny kolor włosów i wcale nie jest tragicznie nie musisz się pocieszać
czytałam jakiś czas temu, że zastanawiasz się nad bobem- moim zdaniem decyzja zależy Twoich włosów itego jak czujesz się w krótkich. Ja zrobiłam to dlatego, że różnica między odrostem a farbowanymi była duża moim zdaniem i nie mogłam patrzeć na te zniszczone włosy. Od razu było lepiej ale tęskniłam za długimi :P Jeśli nie zależy Ci tak bardzo na długości-obetnij- jedno duże cięcie i później może góra 3 podcięcia końców i masz swoje. To moi zdaniem lepsza metoda niż ciągłe skracanie o kilka centymetrów
Ale się rozpisałam :P
Polecam Twoją metodę Ja tak samo się ściełam na boba, a włosy miałam do połowy pleców praktycznie... Szkoda mi ich trochę było, ale nie mogłam już patrzeć na te okropne farbowańce :P Po cięciu włoski są lepsze, naturalny kolorek już przeważa Znacznie zdrowsze też są Dziś je jeszcze powaxuję
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 17:27   #896
pattix3
Raczkowanie
 
Avatar pattix3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Toruń :)
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Też chcę wrócić do naturalnego koloru , ale u mnie będzie problem , bo naturalny brąz , a przefarbowane na blond , ale myślę że pofarbuje na bardziej zbliżony do naturalnego żeby odrostów tak nie było widać tzn. nie mam całych włosów pofarbowanych tylko pasemka .
pattix3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 18:07   #897
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez pattix3 Pokaż wiadomość
Też chcę wrócić do naturalnego koloru , ale u mnie będzie problem , bo naturalny brąz , a przefarbowane na blond , ale myślę że pofarbuje na bardziej zbliżony do naturalnego żeby odrostów tak nie było widać tzn. nie mam całych włosów pofarbowanych tylko pasemka .
Też miałam takie jakby blond- rudawe pasemka, farbnęłam się na zbliżony do naturalnego i było ok tylko pamietaj o tym, że po jakimś czasie, gdy farba zacznie się spłukiwać te pasemka zaczną 'prześwitywać'- tak to jest z nakładaniem farby na inną o zupełnie innym odcieniu
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 18:11   #898
pattix3
Raczkowanie
 
Avatar pattix3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Toruń :)
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Niestety wiem . Ale na pewno da się coś zrobić
pattix3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 18:22   #899
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Też miałam takie jakby blond- rudawe pasemka, farbnęłam się na zbliżony do naturalnego i było ok tylko pamietaj o tym, że po jakimś czasie, gdy farba zacznie się spłukiwać te pasemka zaczną 'prześwitywać'- tak to jest z nakładaniem farby na inną o zupełnie innym odcieniu
Dokładnie Ja tak samo miałam, pofarbowałam na zbliżone do naturalnych a później mi taki rudy zaczął się robić jaki mam na odrostach. Na szczęście już niedługo się pozbędę tych wrednych rudzielców
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 08:44   #900
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

wklejam moje półroczne odrosty

dziś chciałam żeby siostra mi podcieła końcówki, ale zastanawiam się czy warto... w domu mamy tylko zwykłe nożyczki, a po ostatniej wizycie u fryzjera w grudniu i obcięciu profesjonalnymi nożycami końcówki praktycznie się nie rozdwajają...
może powinnam iść na podcięcie do salonu? żeby nie ruszać ich normalnymi nożyczkami...


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.