Kosmetyki Essence - cz. XII - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-22, 07:53   #4651
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość

O to to
Ja też myję w ciepłej wodzie, zimna nie ułatwia rozpuszczenia się tłuszczu z podkładów, korektorów itp. no ale gorącej bym w tej roli nie widziała Mydła zdarza mi się użyć tylko do języka do podkładu, jak się beż wgryzie w białe końcówki (Inglot 21T) ...jednak jako stałej praktyki czyszczenia też go nie widzę
Ja swoje pędzle myje szamponem dla dzieci i mydłem antybakteryjnym z lidla, po umycia nakładam im kapturki i stoją włosiem do dołu, bardzo szybko schną
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 08:03   #4652
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

A mi na wyprzedazach udało sie upolować:
- matowy brązer w odcieniu dla brunetek (nie sprawdzałam jeszcze czy nie będzie dla mnie za ciemny, ale ten dla blondynek odcieniem nie wygladał jak brązer )
- róże pawie oczka w dwóch odcieniach (jeszcze ich nie próbowałam wcześniej, temu kupiłam dwa odcienie, jakos nie mogłam sie zdecydować)
- dwa żelki fiolet i zieleń (filolet juz uzywałam)
- pojedyńczy cień w kolorze 14 o ile dobrze pamietam
- tusz do rzęs All eyes on me w kolorze brązowym (ktos go używał ? był jeszcze filolet)
Dodam, że była to pojedyńcza szafa, wiec z lakierów do paznokci była tylko połowa tych z Colour & go, a i to juz było w wiekszości przebrane.
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 08:22   #4653
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
ja nie rozumiem o co wam chodzi z tym myciem pędzli mydłem w ciepłej wodzie...serio, zawsze tak myję pędzelki i dobrze mi służą, dodam też, że maluję także obrazy farbami olejnymi i podobnie traktuję także moje pędzle artystyczne: mydło, czasem płyn do naczyń i ciepła woda, więc nie rozumiem z czego wynika to oburzenie
Ciepła- nie gorąca To tak jak myjesz włosy- ciepłą nie gorącą wodą

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Ale ciepłe to nie gorące Bo wysoka temp wody wpływa na klej i przyspiesza degradację pędzla - i jeszcze trzymanie wykąpanych w gorącej wodzie pędzli w kubeczku (w pionie) to już w ogóle przepis na "jak najszybsze wykończenie pędzla"
O to chodzi dokładnie

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
A możesz dokładniej opisać jak to zrobić? Bo nie potrafię sobie tego wyobrazić, zwłaszcza jeśli chodzi o pogrubiony fragment

Ostatnio jakoś z Essence mało co mnie kręci, ciekawsze rzeczy i limitowanki ma/będzie mieć Catrice

Nakładasz normalnie (tradycyjnie) szminkę po czym bierzesz chusteczkę higieniczną i ja rozdzielasz- przeważnie maja 3 warstwy. Bierzesz jedną, przykładasz do ust i przez tą chusteczkę (działa jak sitko) pudrujesz usta. Utwala to szminkę i matuje. Nakładasz jeszcze jedna warstwę szminki- najlepiej pędzelkiem. Możesz tak już zostawić, albo delikatnie zapudrować raz jeszcze.
Dobrze wyjaśniłam?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:13   #4654
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Jaki aplikator ma liner z Black Manii - możecie go porównać do I<3 liner'a ? Gąbko-patyk zwężający ku czubkowi? Pisałyście, że jest "drętwy", a google nie wie.
A, że odkryłam dziś receptę na ładną, cienką od wewnętrznego kącika kreskę z I<3 - ten aplikator nabiera za dużo, bo i liner'a jest dużo, a jak go przytrę chusteczką, malowanie idzie jak flamastrem
musiałam się podzielić, takie mi dziś ładne kreski wyszły ba, o 6:00 rano, kiedy to rzadko się kreskuję, bo choć ręka wprawiona w kreskach, to jednak liner płatał figle czasem...a tu hop!
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:23   #4655
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
A mi na wyprzedazach udało sie upolować:
- matowy brązer w odcieniu dla brunetek (nie sprawdzałam jeszcze czy nie będzie dla mnie za ciemny, ale ten dla blondynek odcieniem nie wygladał jak brązer )
- róże pawie oczka w dwóch odcieniach (jeszcze ich nie próbowałam wcześniej, temu kupiłam dwa odcienie, jakos nie mogłam sie zdecydować)
- dwa żelki fiolet i zieleń (filolet juz uzywałam)
- pojedyńczy cień w kolorze 14 o ile dobrze pamietam
- tusz do rzęs All eyes on me w kolorze brązowym (ktos go używał ? był jeszcze filolet)
Dodam, że była to pojedyńcza szafa, wiec z lakierów do paznokci była tylko połowa tych z Colour & go, a i to juz było w wiekszości przebrane.
Ja używam fioletu. Jest całkiem całkiem jak na kolorowy tusz bo faktycznie coś robi z rzęsami. Większość tych kolorowych ani nie pogrubia ani nie podkręca ani nie wydłuża a ten nawet ma jakieś tam pogrubienie i wydłużenie, z podkręceniem gorzej.
Na rzęsach widać kolor z tym że ten fiolet to jak dla mnie nie fiolet tylko ewentualnie chabrowy granat. Dopóki nie przeczytałam nalepki z kolorem byłam pewna że to niebieski.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:33   #4656
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Jaki aplikator ma liner z Black Manii - możecie go porównać do I<3 liner'a ? Gąbko-patyk zwężający ku czubkowi? Pisałyście, że jest "drętwy", a google nie wie.
A, że odkryłam dziś receptę na ładną, cienką od wewnętrznego kącika kreskę z I<3 - ten aplikator nabiera za dużo, bo i liner'a jest dużo, a jak go przytrę chusteczką, malowanie idzie jak flamastrem
musiałam się podzielić, takie mi dziś ładne kreski wyszły ba, o 6:00 rano, kiedy to rzadko się kreskuję, bo choć ręka wprawiona w kreskach, to jednak liner płatał figle czasem...a tu hop!
Twardy gąbko- patyk Zwężający się. Dobrze się nim manewruje. Mam taki sam tylko, że z Alverde i jest straszny- gruby i sztywny. Ten z BlackManii jest fajny. Cieszę się z tego gratisu
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 12:00   #4657
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość




Nakładasz normalnie (tradycyjnie) szminkę po czym bierzesz chusteczkę higieniczną i ja rozdzielasz- przeważnie maja 3 warstwy. Bierzesz jedną, przykładasz do ust i przez tą chusteczkę (działa jak sitko) pudrujesz usta. Utwala to szminkę i matuje. Nakładasz jeszcze jedna warstwę szminki- najlepiej pędzelkiem. Możesz tak już zostawić, albo delikatnie zapudrować raz jeszcze.
Dobrze wyjaśniłam?
ciekawy patent musze koniecznie wyprobowac
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 12:19   #4658
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Byłam wczoraj w Naturze, stałam chwilę przy szafie Essence (od dwóch miesięcy czekam aż dołożą czarny żelowy eyeliner ze stałej oferty, a tu dalej pustki ) i przyszła jakaś laska, poprosiła ekspedientkę o pomoc w wyborze eyelinera, a ta wzięła z 5 eyelinerów z różnych szaf i zaczęła sobie każdym po kolei rysować kreskę na ręce żeby pokazać jakie wychodzą
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 13:45   #4659
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Naskrobałam na blogu notkę o wycofywanych eyelinerach w żelu. Pewnie każda je już widziała pod każdym kątem, ale jeśli któraś się jeszcze waha czy kupić, czy nie to zapraszam
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 15:00   #4660
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Nie wiem jak Wy, dziewczyny, ale ja jestem jakoś zniechęcona ostatnio - do Natury mojej zajrzałam w tym tyg., oczywiście przecen niet, kupiłam sobie tylko lakier z Colour&Go Enchanted Fairy, bo był mi potrzebny. Być może już Circus Circus jest wyłożone, ale zupełnie nie mam chęci jechać, nic mi z tej limitki pupy nie urywa, poza tym mam jakiś niesmak, ze zamiast czegoś nowego odgrzewają karnawałowe kotlety... Chcę coś zupełnie nowego!!!

Edytowane przez Make_up_Mouse
Czas edycji: 2012-02-22 o 15:00 Powód: błąd
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 15:03   #4661
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Naturze, stałam chwilę przy szafie Essence (od dwóch miesięcy czekam aż dołożą czarny żelowy eyeliner ze stałej oferty, a tu dalej pustki ) i przyszła jakaś laska, poprosiła ekspedientkę o pomoc w wyborze eyelinera, a ta wzięła z 5 eyelinerów z różnych szaf i zaczęła sobie każdym po kolei rysować kreskę na ręce żeby pokazać jakie wychodzą


A fu! Nie dość że czas "od otwarcia" się liczy i już leci to jest to po prostu niehigieniczne Mając manie na punkcie higieny można zwariować
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 15:07   #4662
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ja byłam dziś w Naturze i Douglasie w DG i przecen nie ma i nie będzie. Ale inna kwestia, którą chciałam poruszyć... Stare, zepsute kosmetyki albo zmacane. Lakiery albo wyschnięte na wiór, albo rozwarstwione z wybarwioną wodą do połowy buteleczki.

Aaaa kupiłam Golden Rose od Kobo, który mi poleciła Anesthesia REWELACJA! Śliczny Wypróbowałam go na dłoni i już widzę, ze trwały
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 15:15   #4663
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nakładasz normalnie (tradycyjnie) szminkę po czym bierzesz chusteczkę higieniczną i ja rozdzielasz- przeważnie maja 3 warstwy. Bierzesz jedną, przykładasz do ust i przez tą chusteczkę (działa jak sitko) pudrujesz usta. Utwala to szminkę i matuje. Nakładasz jeszcze jedna warstwę szminki- najlepiej pędzelkiem. Możesz tak już zostawić, albo delikatnie zapudrować raz jeszcze.
Dobrze wyjaśniłam?
Teraz już rozumiem Super patent, na pewno wypróbuję. Dzięki
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 15:17   #4664
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Essence mogłoby starannie zaklejać część zakrętki tą nalepką z kodek kreskowym albo z nazwa kosmetyku...chociaż u mnie w DN cienie w kremie niby były zaklejone ale tak krzywo że nie sposób się domyślić czy to celowe czy przeklejone
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 15:23   #4665
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Essence mogłoby starannie zaklejać część zakrętki tą nalepką z kodek kreskowym albo z nazwa kosmetyku...chociaż u mnie w DN cienie w kremie niby były zaklejone ale tak krzywo że nie sposób się domyślić czy to celowe czy przeklejone
Oni to jakoś dziwnie zaklejają. I to chyba dystrybutor robi, bo to ich naklejkami jest pozaklejane. Ale te zaklejone też ludzie odkręcają Pomogłoby chyba tylko zafoliowanie...
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 15:26   #4666
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Na jakimś zagranicznym blogu widziałam zdjęcia szaf Essence. I tam np. lakiery były zabezpieczone taką bezbarwną folią, jak czasami tusze. To jest super pomysł

A jeśli chodzi o te nalepki, to mój żelowy podkład Rimmela aż do momentu całkowitego zużycia miał tą (tę?) nalepkę w idealnym stanie Aż dziwne, bo normalne odkręcałam pudełeczko
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 16:13   #4667
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Diewczyny w jakim opakowaniu jest teraz matowy top?
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 16:18   #4668
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Diewczyny w jakim opakowaniu jest teraz matowy top?
http://www.essence.eu/pl/produkty/pa...ct-topper.html

to ten z numerem 07 soft touch
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 16:33   #4669
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Dziękuję,gapiłam sie w szafe jak sroka w gnat i nie miałam pojęcia,który to.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 16:44   #4670
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Dziękuję,gapiłam sie w szafe jak sroka w gnat i nie miałam pojęcia,który to.
Tylko jak oglądałam swatche, to on daje bardziej efekt satyny niż matu Więc sprawdź czy na pewno tego oczekujesz

Edit: http://www.ooohshinies.com/2011/09/r...-touch-vs.html tu jest porównanie obu, w sumie nie widać różnicy :P
__________________
Liliowy Zakątek || FB

Edytowane przez pannanika
Czas edycji: 2012-02-22 o 16:50
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 17:06   #4671
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Ale ciepłe to nie gorące Bo wysoka temp wody wpływa na klej i przyspiesza degradację pędzla - i jeszcze trzymanie wykąpanych w gorącej wodzie pędzli w kubeczku (w pionie) to już w ogóle przepis na "jak najszybsze wykończenie pędzla"



Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Na jakimś zagranicznym blogu widziałam zdjęcia szaf Essence. I tam np. lakiery były zabezpieczone taką bezbarwną folią, jak czasami tusze. To jest super pomysł

A jeśli chodzi o te nalepki, to mój żelowy podkład Rimmela aż do momentu całkowitego zużycia miał tą (tę?) nalepkę w idealnym stanie Aż dziwne, bo normalne odkręcałam pudełeczko

czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 17:16   #4672
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
A fu! Nie dość że czas "od otwarcia" się liczy i już leci to jest to po prostu niehigieniczne Mając manie na punkcie higieny można zwariować
Tak samo jest często z peelingami w Biedronce. Zdarta folia "na paluch". Po kiego maczać palucha w peelingu?

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Ja byłam dziś w Naturze i Douglasie w DG i przecen nie ma i nie będzie. Ale inna kwestia, którą chciałam poruszyć... Stare, zepsute kosmetyki albo zmacane. Lakiery albo wyschnięte na wiór, albo rozwarstwione z wybarwioną wodą do połowy buteleczki.

Aaaa kupiłam Golden Rose od Kobo, który mi poleciła Anesthesia REWELACJA! Śliczny Wypróbowałam go na dłoni i już widzę, ze trwały
Nie rozumiem takiego zachowania, zwłaszcza, że robiąc tak sami możemy się naciąć na takie "zmacane" produkty. Jak dla mnie to jest także marnotrawstwo w pewnym sensie, bo normalnie takiego produktu nikt później nie chce, nawet z przeceny, chyba, że ktoś się niechcący natnie

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Na jakimś zagranicznym blogu widziałam zdjęcia szaf Essence. I tam np. lakiery były zabezpieczone taką bezbarwną folią, jak czasami tusze. To jest super pomysł

A jeśli chodzi o te nalepki, to mój żelowy podkład Rimmela aż do momentu całkowitego zużycia miał tą (tę?) nalepkę w idealnym stanie Aż dziwne, bo normalne odkręcałam pudełeczko
Popieram!!
W USA widziałam nawet tusze są ( może z tego powodu) pakowane w takie kartonowe podkładki oklejone folią. Lakiery to w ogóle są zabezpieczane taką grubszą folią.
Ach... szkoda gadać...zanim ja kupiłam No more Drama to nieźle się naszukałam takiego co nie ma wytrąconej w sobie wody
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 18:09   #4673
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Tak samo jest często z peelingami w Biedronce. Zdarta folia "na paluch". Po kiego maczać palucha w peelingu?

To jeszcze nic, ja swego czasu w Biedrze kupiłam otwarty... jogurt. Nie przypatrzyłam się dokładnie, ale w życiu do głowy by mi nie przyszło, żeby zaglądać do jogurtuCo poniektórzy są po prostu debilami- to niestety smutna prawda
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 18:22   #4674
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Tak samo jest często z peelingami w Biedronce. Zdarta folia "na paluch". Po kiego maczać palucha w peelingu?

Popieram!!
W USA widziałam nawet tusze są ( może z tego powodu) pakowane w takie kartonowe podkładki oklejone folią. Lakiery to w ogóle są zabezpieczane taką grubszą folią.
Ach... szkoda gadać...zanim ja kupiłam No more Drama to nieźle się naszukałam takiego co nie ma wytrąconej w sobie wody
Może ktoś chciał spr czy to aby na pewno jest peeling Producent mógł się ciachnąć i wlać tam np. balsam Albo mogło być puste, albo wypchane czymś dla niepoznaki Tylko teraz rodzi się pytanie: dlaczego go nie kupił skoro peeling okazał się peelingiem

Dziś przeszłam się po drogeriach, chciałam sie zorientować co mają z wycofywanych lakierów, bo chciałam zrobić zapasy na przyszłość. Szukałam magnetycznych i C&G 50. W Douglasie bieda z nędzą, tylko wiatr hula po półkach. Wchodzę do DN, patrzę... są! Super! Tylko, że połowa wyschnięta a druga połowa miała pół buteleczki wody. Czy oni naprawdę uważają, ze ktoś im kupi taki kosmetyk? I po zapasach...

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
To jeszcze nic, ja swego czasu w Biedrze kupiłam otwarty... jogurt. Nie przypatrzyłam się dokładnie, ale w życiu do głowy by mi nie przyszło, żeby zaglądać do jogurtuCo poniektórzy są po prostu debilami- to niestety smutna prawda
Ja na studiach dorabiałam sobie w weekendy jako kasjer i takie akcje klienci wyprawiali, ze to mi się w głowie nie mieściło. Niestety niektórym brakuje zasad, nie wspominając już o wychowaniu i uczciwości.

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość

Nauka poszła w las
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl

Edytowane przez BabaZMiasta
Czas edycji: 2012-02-22 o 18:29
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 19:01   #4675
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

A najlepsze z tym peelingiem z Biedry jest to, że... opakowanie jest przezroczyste
Głupota ludzka nie zna granic
A to widzę, że we wszystkich Douglasach jest bida z nydzą
Co oni tam się będą Essence przejmować, ważne, aby był pełny stand Estee Lauder, bo przecież to schodzi jak ciepłe bułeczki
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 19:21   #4676
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

wiecie co, tak się dzisiaj w Naturze wkurzyłam, wiem że o tym pisałyście ale te koszyczki z wyprzedażą to jakaś kpina. ANI JEDNEGO produktu faktycznie przecenionego. Tylko z oczodajną naklejką z pierwotną ceną. To jest naprawdę świnstwo tak nabijać ludzi. Specjalnie długo tam stałam czekając aż któraś naturzanka podejdzie i się o coś spyta to bym złośliwie coś powiedziała na ten temat ale jak na złość nikt nie podszedł.

a w Douglasie są jakoś przecenione produkty oznaczone czy w kasie po prostu nabijają mniej? Bo nic nie widziałam oprócz paru rzeczy z sun clubu tak się zastanawiałam czy to nie będzie po tej niższej cenie, czekałam aż się ktoś coś zapyta ale jedyne zainteresowanie wykazali ochroniarze, kręciło się przy mnie aż dwóch, nienawidzę Douglasów
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 19:50   #4677
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Czesc dziewczyny, u mnie w szafie sa juz nowosci - widzialam szary liner, nowy pedzel, lakiery nude, nowy tusz, roze w musie i nowe kolory szminek. Koniec koncow wzielam nudziakowy lakier cotton candy i zastanawialam sie nad nowym odcieniem szminki nude ale zniechecilam sie po maznieciu reki testerem - widoczny byl sam shimmer. Sa u mnie wyprzedarze, uprzednio 50% pierwotnej ceny, teraz 1 euro. Ale nic nie bede brala chociaz kusi mnie bardzo fioletowy liner. Stwierdzilam ze od tej pory bede bardziej szla w naturalnosc i nie bede juz inwestowala we fiolety, zielenie, blekity i tego typu kolory, a innych rzeczy tez mam juz pod dostatkiem.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 20:20   #4678
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
a w Douglasie są jakoś przecenione produkty oznaczone czy w kasie po prostu nabijają mniej? Bo nic nie widziałam oprócz paru rzeczy z sun clubu tak się zastanawiałam czy to nie będzie po tej niższej cenie, czekałam aż się ktoś coś zapyta ale jedyne zainteresowanie wykazali ochroniarze, kręciło się przy mnie aż dwóch, nienawidzę Douglasów
W Douglasie nie ma przecen
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 20:28   #4679
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Standard, niestety.
U mnie też tych słojów z ich przecenami, ale nawet tam nikt nie zagląda- chyba wszyscy znają ich hojne obniżki.
Też nie przepadam za Douglasami- zawsze czuję się tam jak złodziej
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 20:47   #4680
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Twardy gąbko- patyk Zwężający się. Dobrze się nim manewruje. Mam taki sam tylko, że z Alverde i jest straszny- gruby i sztywny. Ten z BlackManii jest fajny. Cieszę się z tego gratisu
Ja też go uwielbiam (wiem, powtarzam się ).

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Nie rozumiem takiego zachowania, zwłaszcza, że robiąc tak sami możemy się naciąć na takie "zmacane" produkty. Jak dla mnie to jest także marnotrawstwo w pewnym sensie, bo normalnie takiego produktu nikt później nie chce, nawet z przeceny, chyba, że ktoś się niechcący natnie
Dzisiaj byłam w Arkadii w Douglasie, bo TŻ się uparł, że kupi mi coś z essence (taki mi się egzemplarz trafił ). No i stwierdziłam że właściwie wszystko mam, ale na upartego kończy mi się uwielbiany przeze mnie tusz I <3. Ale stwierdziałm, no niestety nie ufam innym i zobaczę. Efekt: trzy wymacane na maksa, jeden tak stary i zaschnięty, że ręce mi opadły. Dalej odechciało mi się sprawdzać. Powiedziałam TŻ-towi, że niestety w tym sklepie nic dla mnie nie kupimy. Żal po prostu.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.