Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-25, 15:32   #2401
al10dona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z bloku :D
Wiadomości: 77
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Jeśli farba nie złapała równo włosów to ozacza to że włosy są porowate i trzeba zrobic prepigmentacje. Jedna na drugą farba tylko pogorszy kolor jak i stan włosów.
na czym polega ten zabieg?
__________________
razem od 28. X. 2008
zaręczeni 28. IV. 2010

... w przyszłości

kocham Cię

al10dona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 17:58   #2402
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Pochwalę się moją rudością bo jestem bardzo zadowolona z osiągniętego efektu. Włosy jeszcze trochę wilgotne i trochę panuje na nich bałagan . Jedna fotka do słońca, druga ciut w cieniu. Dekoloryzacja + na to farba Joico z poziomu 7
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_4747.jpg (107,3 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4750.jpg (116,2 KB, 56 załadowań)
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 18:29   #2403
justyna_ju
Raczkowanie
 
Avatar justyna_ju
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław
Wiadomości: 220
GG do justyna_ju
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Martolek - fajne włoski


Ania, a Ty co w końcu zrobiłaś ze swoimi?

Kathy- czy tonery - jako że bez amoniaku też mogą puszyć wlosy i gromadzić się na jego powierzchni

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------


To ja jeszcze dodam - szampon przeciwlupieżowy
to ja się jeszcze dołożę: szampon Elseve - jakkolwiek się to pisze - przeznaczony to włosów z pasemkami, taki w złotawym opakowaniu, po jednym umyciu moje włosy wyglądały jak po dwóch tygodniach od farbowania także na wypłukiwanie koloru - super. Pozdrawiam i życzę powodzenia
justyna_ju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 20:05   #2404
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Dziękuję za rady!
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 20:28   #2405
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

nie wiem na ile zdjęcie jest wyraźne, ale to mój kolor po dwóch tygodniach od farbowania henną nałożoną na artego 9.44...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowe.jpg (12,0 KB, 361 załadowań)
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 20:58   #2406
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
nie wiem na ile zdjęcie jest wyraźne, ale to mój kolor po dwóch tygodniach od farbowania henną nałożoną na artego 9.44...
Ale piękne włosy... padłam kocham takie kręcioły kolor oczywiście też nieziemski
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 21:38   #2407
marthitaaa0220
Przyczajenie
 
Avatar marthitaaa0220
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Witam kochane!
Długo długo zbierałam się do tego by wreszcie zrobić sobie te upragnione rude włoski.
Szorowanie włosów szamponem przeciwłupieżowym, 2 miesiące studiowania tego forum jak pozbyć się do końca ciemnej farby z włosów, potem analizowanie który kolor z jaką wodą itd itp.
Wreszcie kupione 2 castingi bursztyn (na początek gdyby się okazało że kolor mi nie pasuje).
Pierwsza kąpiel rozjaśniająca i castingi, włoski jaśniejsze, farba troszkę złapała, ale z moich włosów zmyła się ekspresowo :/
Po 3 tygodniach druga kąpiel rozjaśniająca, farba Alfaparf i efekt mnie pozytywnie zaskakuje Ciemny rudy - dokładnie taki jaki chciałam. Włosy błyszczące mimo tego że dość przesuszone po rozjaśnianiu.

W każdym razie wielkie dzięki dla Kathy579 i innych rudowłosych wizażanek które tyle wiedzą o farbowaniu włosów

Teraz poszukam rad jak utrzymać intensywność tego odcienia do następnego farbowania i wyrównać jeszcze odrobinkę kolor
Może coś poradzicie?

W załączniku zdjęcie mojej Alfy 7.45

Dzięki skarby
Buziole
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0586.jpg (42,2 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0911m.jpg (32,5 KB, 117 załadowań)
marthitaaa0220 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 13:22   #2408
winox
Przyczajenie
 
Avatar winox
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Mi Artego wysuszyła włosy, poza tym kolor wyszedł ładny tylko przy nasadzie. Zgadzam się z Kathy, skoro Koleston Ci odpowiadał, to czemu przy nim nie zostaniesz? Od siebie mogę jeszcze zaproponować hennę. Nie niszczy włosów, kryje równo, a włosy są dużo zdrowsze i kolor nie do uzyskania (przynajmniej u mnie) farbą chemiczną W weekend będę hennować po raz trzeci, ale pierwszy raz po hennie, a nie po farbie, zobaczymy co wyjdzie pozdrawiam wszystkie Rudziaki
Czy mogłabyś mi coś więcej napisać o farbowaniu henną na rudo? Jakie produkty kupujesz?
winox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 14:00   #2409
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez winox Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś mi coś więcej napisać o farbowaniu henną na rudo? Jakie produkty kupujesz?
Farbuję henną Khadi amla z jatrophą i dodaję do mieszanki 2 łyżki kurkumy. Możesz sobie tutaj http://www.khadi.pl/henna-jatropha-khadi popatrzeć na efekty farbowania henną i się zainspirować Stąd też wzięłam powyższą mieszankę. U mnie henna troszkę przyciemnia wyjściowy kolor (choć może tylko mi się tak wydaje, bo kolor jest bardziej intensywny niż po farbie). Polecam też wątek o hennowaniu jedyny minus henny, jaki do tej pory dostrzegłam to jej specyficzny zapach, który mnie osobiście bardzo drażni, a utrzymuje się na włosach do trzeciego mycia:/Dużo zależy od wyjściowego koloru-henna z założenia ma nie przyciemniać ani nie rozjaśniać włosów.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Ale piękne włosy... padłam kocham takie kręcioły kolor oczywiście też nieziemski
heheh, dzięki nie wyobrażam sobie nie mieć tych kręciołów

Edytowane przez sylvietta86
Czas edycji: 2012-04-26 o 13:59
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 14:26   #2410
winox
Przyczajenie
 
Avatar winox
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Farbuję henną Khadi amla z jatrophą i dodaję do mieszanki 2 łyżki kurkumy. Możesz sobie tutaj http://www.khadi.pl/henna-jatropha-khadi popatrzeć na efekty farbowania henną i się zainspirować Stąd też wzięłam powyższą mieszankę. U mnie henna troszkę przyciemnia wyjściowy kolor (choć może tylko mi się tak wydaje, bo kolor jest bardziej intensywny niż po farbie). Polecam też wątek o hennowaniu jedyny minus henny, jaki do tej pory dostrzegłam to jej specyficzny zapach, który mnie osobiście bardzo drażni, a utrzymuje się na włosach do trzeciego mycia:/Dużo zależy od wyjściowego koloru-henna z założenia ma nie przyciemniać ani nie rozjaśniać włosów.[COLOR="Silver"]
Dzięki za odpowiedź, na pewno skorzystam Na chwilę obecną kupiłam Artego 7.46, zobaczymy co mi po tym wyjdzie Ale jeżeli nie będzie szału, to spróbuję henną, chyba bardziej mi zależy na zdrowszych włosach... Generalnie wolę trochę ciemniejszy rudy, więc może ta henna wyjdzie fajnie, zobaczymy
winox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 16:42   #2411
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

przeczytałam, że oks 9% można rozcieńczyć wodą 1:1 i wyjdzie 6%, prawda to?
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 18:48   #2412
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
przeczytałam, że oks 9% można rozcieńczyć wodą 1:1 i wyjdzie 6%, prawda to?
można rozcieńczać ale istnieje ryzyko ze cząsteczki tlenu oraz inne składniki zawarte w wodzie mogą spowodować nierównomierne rozkładanie się farby dlatego tez jednak poleca się kupowanie odpowiedniego stężenia utleniacza
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 19:11   #2413
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez baby_luv_gold Pokaż wiadomość
można rozcieńczać ale istnieje ryzyko ze cząsteczki tlenu oraz inne składniki zawarte w wodzie mogą spowodować nierównomierne rozkładanie się farby dlatego tez jednak poleca się kupowanie odpowiedniego stężenia utleniacza
raczej będę robić same odrosty więc powinno wyjść, dzięki
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 20:50   #2414
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
przeczytałam, że oks 9% można rozcieńczyć wodą 1:1 i wyjdzie 6%, prawda to?
jeśli 9:2 to wyjdzie 4.5 i taką otrzymasz wodę 4.5%
jeśli do 12% oxy dodasz połowę wody to będzie 6%
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 22:47   #2415
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
jeśli 9:2 to wyjdzie 4.5 i taką otrzymasz wodę 4.5%
jeśli do 12% oxy dodasz połowę wody to będzie 6%
ok, dzięki
zrobiłam próbkę na pasemku chantala 9/4 z oks. 9%, wyszło ładnie więc właśnie położyłam na całość.
a później już zaczynam hennować
zdziwiłam się, mam dość długie włosy ale cienkie a mimo to poszła prawie cała tubka chantala O.o
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 20:49   #2416
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Goldwell niestety bardzo przyciemnia więc odradzam, proponuje Vitalitys 8.44 (20 ml)+ 8.00 (5 ml) + odrobinę pomarańczowego Pure (5 ml) + woda 6%. ( ok 37.5 ml).
8.00 to naturalny kolor kryje siwe włosy sama używam.


Farbujemy co jakieś 4 tygodnie.
Nie wytrzymałam i musiałam juz to zrobić
Wyszło mi super!!! Kathy dziękuję ci jeszcze raz bardzo mocno!!!

A oto efekt wyżej wymienionej kombinacji bo zrobiłam właśnie dokładnie tak jak mi Kathy poleciła, Ciekawe jak długo sie utrzyma ten cudny kolorek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja na ławce.jpg (61,4 KB, 87 załadowań)
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 22:30   #2417
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam i musiałam juz to zrobić
Wyszło mi super!!! Kathy dziękuję ci jeszcze raz bardzo mocno!!!

A oto efekt wyżej wymienionej kombinacji bo zrobiłam właśnie dokładnie tak jak mi Kathy poleciła, Ciekawe jak długo sie utrzyma ten cudny kolorek
Bardzo się cieszę
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 22:52   #2418
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

a oto moje kłaki po Chantalu B. Jasny Tycjan + oks 9%
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (34,1 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (57,7 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (50,2 KB, 66 załadowań)
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 18:12   #2419
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kleo14 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, BŁAGAM, pomóżcie
Stwierdziłam, że zaryzkuje i pofarbuje mój rudy Schwarzkopf 546 Garnierem Color Sensation 6.46. Jestem załamana efektem. Czy da się z tym cokolwiek zrobić, żeby zniwelować czerwień? Potraktować to jakimś brązem, przeczekać, aż się spłucze i dopiero wtedy, biec do fryzjera dekoloryzować, nie wiem, cokolwiek!
U mnie też wyszedł burak po tym garnierze poczekałam parę dni i położyłam miedź vitalitys/6% i było ok trochę czerwień prześwitywała, ale czerwień ma do siebie to, ze sie spiera, wiec nei martw się Myślę, ze to dzięki oksy 6% u mnie wtedy ta farba przykryła czerwień co byłą głębiej

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-05-02 o 18:14
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-02, 19:56   #2420
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 186
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

aga 73 kolor wyszedł Ci idealny, nie ma to jak farbowanko pod okiem ekspertki
Kisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 07:25   #2421
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Mam koleżankę przebywajacą za granicą i też by chciała taki rudy jak ja mam . Mam jej kupić farby i wysłać. Ale jej kolor wyjściowy to ciemniejszy niż mój i co mam jej kupić? Ona się już farbowała u fryzjera więc odrost jest i jest wyprany rudy.

Kathy jakbys mogła podac przepis to byłabym wdzięczna Włosy ma takie za ucho więc też krótkie.
Dla mnie ta szmponetka Deli jest za ciemna, zupełnie mi nie odpowiada. Czy ta espresso będzie lepsza dla mnie?? Ona zabarwia?

A tak w ogóle to chciałam powiedzieć : wielki szacun dla was co sobie farbują same te długaśne włosy . Przeciez to nie takie proste Nie mam pojęcia jak to robicie
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 10:46   #2422
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Mam koleżankę przebywajacą za granicą i też by chciała taki rudy jak ja mam . Mam jej kupić farby i wysłać. Ale jej kolor wyjściowy to ciemniejszy niż mój i co mam jej kupić? Ona się już farbowała u fryzjera więc odrost jest i jest wyprany rudy.

Kathy jakbys mogła podac przepis to byłabym wdzięczna Włosy ma takie za ucho więc też krótkie.
Dla mnie ta szmponetka Deli jest za ciemna, zupełnie mi nie odpowiada. Czy ta espresso będzie lepsza dla mnie?? Ona zabarwia?

A tak w ogóle to chciałam powiedzieć : wielki szacun dla was co sobie farbują same te długaśne włosy . Przeciez to nie takie proste Nie mam pojęcia jak to robicie
Jaki ma kolor naturalny, jaka farba (marka) obecnie na włosach i jaki kolor? Najlepiej jak by dała fotkę.
Co do Deli to kolor jest bardzo stonowany. Espresso wychodzi bardziej rdzawo miedziany (lekko czerwony) niż lisio rudy poziom jasności podobny do Deli, natomiast szamponetka Joanny ,,Płomienny rudy,, chyba będzie najbardziej pasowała tobie, najlepiej spróbuj na kosmyku aby się przekonać. Espresso jest bardziej łagodne dla włosów.
Są jeszcze maski z pigmentem Artego - ale kolor nie będzie już tak intensywny jak po farbowaniu jedynie wzmocniony. Jedyny dobry patent na utrzymanie koloru to nie myc często włosów, ale wiadomo że to niemożliwe. Są jeszcze maski z pigmentem Revlonu.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 21:50   #2423
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Wtrącając się troszkę do rozmowy na temat wypłukiwania Kiedyś z tego względu, że myję włosy codziennie, postanowiłam myć je co drugi dzień. Pomyślałam, że dzięki temu ochronię kolor i ku mojemu zdziwieniu przy myciu spływało mi dwa razy więcej koloru niż zwykle. Dlatego wróciłam do mycia codziennego

Poza tym jestem właśnie po farbowaniu(kolejny raz 8.34) w końcu wyszedł równomiernie
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:45   #2424
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Jaki ma kolor naturalny, jaka farba (marka) obecnie na włosach i jaki kolor? Najlepiej jak by dała fotkę.
Co do Deli to kolor jest bardzo stonowany. Espresso wychodzi bardziej rdzawo miedziany (lekko czerwony) niż lisio rudy poziom jasności podobny do Deli, natomiast szamponetka Joanny ,,Płomienny rudy,, chyba będzie najbardziej pasowała tobie, najlepiej spróbuj na kosmyku aby się przekonać. Espresso jest bardziej łagodne dla włosów.
Są jeszcze maski z pigmentem Artego - ale kolor nie będzie już tak intensywny jak po farbowaniu jedynie wzmocniony. Jedyny dobry patent na utrzymanie koloru to nie myc często włosów, ale wiadomo że to niemożliwe. Są jeszcze maski z pigmentem Revlonu.
Ona nie wie jaki kolor bo to fryzjerka jej farbowała ale to było kilka mies temu. Baze mówi że jest szatynką

Kathy z tym próbowaniem na kosmyku to raczej sie nie da mam tak krótkie że i tak wszystko będzie widać. A ta joannę to w zwykłej drogerii dostanę?? Przy krótkich włosach musze je moczyć rano wodą -ale tylko mocze nie myję. A myję co 3-4 dni jeśli nie jestem zbyt aktywna Bo jesli chodze na swoją ukochaną Zumbę to codziennie musze myć
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 14:41   #2425
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Ona nie wie jaki kolor bo to fryzjerka jej farbowała ale to było kilka mies temu. Baze mówi że jest szatynką

Kathy z tym próbowaniem na kosmyku to raczej sie nie da mam tak krótkie że i tak wszystko będzie widać. A ta joannę to w zwykłej drogerii dostanę?? Przy krótkich włosach musze je moczyć rano wodą -ale tylko mocze nie myję. A myję co 3-4 dni jeśli nie jestem zbyt aktywna Bo jesli chodze na swoją ukochaną Zumbę to codziennie musze myć
tak w drogerii
siarczany bardzo wymywaja farbe, więc dobrze jest myc włosy np odżywką małoskładnikową bez silikonów ,,isana babassu,, - rossman.

daj fotke jej włosów
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 16:17   #2426
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Witam wszystkie rudowłose Panie chciałabym skorzystać z waszych porad, bo widzę że są tu same znające się osoby w tym temacie , ja - niestety do nich się nie zaliczam

mianowicie , poradźcie mi jak mogę uzyskać taki kolor włosów bądź przybliżony

jestem w posiadaniu farby CE CE 8,77 i 7,44 a włosy na poziomie 8 po dekoloryzacji i kolor delikatny 8,77 , w rzeczywistosci kolor jaśniejszy niż na zdjęciu - troszke...doradźcie , prosze

a biorąc pod uwage sugestie kathy579 , kolorek który bardzo się Tobie podoba - jest chyba za ciemny wedle tego co ja chce , więc pewnie proporcja bedzie mniejsza!!! a czy dobrze widze że odcieniem też się różni?
może 8,44-20ml 7,44-40ml- sama nie wiem , nie znam sie na mieszaniu farb a tym bardziej rudości
albo samej miedzi lu brazu dołożyc? ;(- chciałaby żeby kolor był lekko stonowany a nie marchewka czy żarówa

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-05-07 o 14:37
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 05:24   #2427
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Bardzo ładna stonowana jasna miedź, nie marchewa - polecam 8K z Goldwella, niestety Vitalitys nie ma tego kolorku.

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------




Vitalitys 7.44+8.44 pół na pół hurtownie on line.
Twojego koloru nie widać.
kathy, znalazłam taki post , akurat ze wstawionym zdjeciem koloru o jakie mi chodziło , wyjdzie mi to samo jak wezme 50/50? wydaje mi się ze będą jasne i nie tak rudawo- miedziane? Twój kathy kolor ładny wychodzi z 50/50 a ja bym chciała ciemniejszy - rudy....chyba już za duzo napisałam i sama się gubie w tym ,, ratunku

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-05-06 o 05:35
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 10:18   #2428
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
kathy, znalazłam taki post , akurat ze wstawionym zdjeciem koloru o jakie mi chodziło , wyjdzie mi to samo jak wezme 50/50? wydaje mi się ze będą jasne i nie tak rudawo- miedziane? Twój kathy kolor ładny wychodzi z 50/50 a ja bym chciała ciemniejszy - rudy....chyba już za duzo napisałam i sama się gubie w tym ,, ratunku
Jeśli chcesz uzyskać ciemniejszy to tylko 7.44
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 18:19   #2429
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz uzyskać ciemniejszy to tylko 7.44
no i jestem po kolorku jaki wyszedł , bede wiedziała jutro przy swietle dziennym zrobiłam 35/15 chyba- bo dokładnie nie miałam jak wymierzyć ml, nawet miarki do syropów nie miałam , bo nikt nie choruje- nastepnym razem kupie coś- mam tylko jeszcze pytanko, bo odrosty wyszły mi marchewkowe, czy moge czyms przykryc ten kolor , a póżniej jak bedzie nastepne farbowanie czy trzeba bedzie urzyć 2 mieszanek z 3 i 6% oxy? mój naturalny kolor chyba bedzie 6 - ciemna blondynka . Kathy a jak nastepnym razem bym chciała zrobić samym 7,44 lub dodać tylko 5 ml 8,44 ,wystarczy oxy 3 na całość? tak tylko na zapas pytam
dzieki za odp.

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-05-06 o 18:20
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 18:27   #2430
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
no i jestem po kolorku jaki wyszedł , bede wiedziała jutro przy swietle dziennym zrobiłam 35/15 chyba- bo dokładnie nie miałam jak wymierzyć ml, nawet miarki do syropów nie miałam , bo nikt nie choruje- nastepnym razem kupie coś- mam tylko jeszcze pytanko, bo odrosty wyszły mi marchewkowe, czy moge czyms przykryc ten kolor , a póżniej jak bedzie nastepne farbowanie czy trzeba bedzie urzyć 2 mieszanek z 3 i 6% oxy? mój naturalny kolor chyba bedzie 6 - ciemna blondynka . Kathy a jak nastepnym razem bym chciała zrobić samym 7,44 lub dodać tylko 5 ml 8,44 ,wystarczy oxy 3 na całość? tak tylko na zapas pytam
dzieki za odp.
to dziwne sama mam włosy mniej więcej na tym poziomie
jeśli tak to można by spróbować z 3%. Odrost marchewkowy: zmocz włosy lekko np wodą ze sprayem i na takie odrosty 7.44 z wodą 3% na jakieś 15 min, przed spłukaniem spień wszystko na jakieś 2 min.
Ale odczekaj jakieś 12 godzin. Daj fotkę bo może przesadzasz a włosy od odrostu zawsze wychodzą żywiej
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.