Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-09, 13:13   #2761
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A wiesz może jak działa TEN krem Lavery?

Jak w takim razie odróżnić skórę suchą z przesuszoną / odwodnioną?


Jeśli skóra jest nadwrażliwa, piekąca i napięta (pomimo używania kremu nawilżającego), to znaczy, że jest ona sucha lub odwodniona. Sucha skóra jest cienka, prawie pergaminowa. Panie mające tego typu cerę przy uśmiechu zwykle odczuwają ciągnięcie skóry - jest to spowodowane zmniejszoną elastycznością skóry. Po umyciu twarzy skóra często się łuszczy i jest zaczerwieniona.

Jeśli sucha skóra będzie nieprawidłowo pielęgnowana, jej stan będzie się pogarszał. Trzeba więc bardzo dokładnie dobierać kosmetyki, które powinny być przeznaczone do cery suchej i wrażliwej. Będą one natłuszczały skórę.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 13:20   #2762
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
mnie w ogóle natomiast nie ciagnie do samoróbek. nie chce mi się kręcić kremów i innych produktów wolę gotowe
Ja to w sumie byłam zmuszona do ich kręcenia. Wszystkie gotowce się u mnie nie sprawdzały, a dokładniej szkodziły.
Tak to nad wszystkim mam kontrolę i mam co chcę i co mi się sprawdza.

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
właśnie miałam ją brać, ale mój czeski wyjazd (z zachaczem o DMa) nie wypalił

toniesz jak cholera


A i jeszcze jak wybierałam to się bałam tej "objętości", bo to ostatnie czego mi trzeba, ale w jakichś opiniach przeczytałam, że to pic i łądnie wygłądza i dlatego ostatecznie wzięłam właśnie tą.4
Pewno, że dobrze . Pewnie jeszcze nie raz takiego diludobijemy

strasznie kusząco ten AO brzmi . Lubię gęste i kremowe. On jest tylko na iherbie dostępny?

a jaką ty masz cerę? fajny opis ma to myjadło i skład


oczywiście że olać silikon! do czego ci maska/odżywka z silikonem
dobrze, że perłe wzięłaś. No chwilkę mnie nie ma i juz cię pilnować trzeba

z tym też bym nie brała , tyle innych fajnych rzeczy jest


witamy
oj nie wiesz co mówisz , niech portfel drży

jofka, też chciałam łopian, ale mi sprzątnęli zanim się namyśliłam
Zobaczymy jak się u mnie sprawdzi.
Liczę, że ogarnie moje włosiska i nie pozwoli im wypadać

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
listonosz puka dwa razy
najpierw z przesyłką od Beets, teraz z paczka z kaliny

A więc:
- szampon przeciwłupieżowy NS
- szampon do osłabionych NS- na prezent
- szampon do tłustych NS
- odżywka do farbowanych NS - na prezent
- żel witaminowy pod prysznic NS
- srub czekoladowy do ciała organic shop - obłędny zapach czekolady
- peeling z papają organic shop
- złoty scrub do twarzy organic therapy
- próbka mydła agafii
i w dodatku dorzucili folderek kolorówki NS

Piękny dziś mamy dzień
no no no, to teraz będzie intensywne dbanie i mycie i obdarowywanie
Mnie ciekawi mydełko.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 13:21   #2763
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
WOW Nie ma Margolci, więc napiszę za nią Tomciowe "ach, ach"
Szkoda, że próbek nie dają... Tyle się u nich kupuje a oni nic na zachętę nie dają...
dołożyli mi próbke mydła agafii
podjrzewam, że firmowych próbek nie mają.....


Dzięki dziewczyny sama sie zachwycam nowymi nabytkami
Opakowania NS są ciutkie niedorobione........ odlewając szampon wyciekał mi nie tylko tym dzióbkiem, ale też pomiędzy częściami zakrętki, tymi górnymi. Żel pod prysznic tez troche wyciekł pod pompką przy odlewaniu.
Ale mam nadzieję, że jakość wynagrodzi te drobne niedoskonałości techniczne
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 13:23   #2764
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też raz sobie chciałam przetestować jaką mam cerę, więc umyłam twarz i nie nakremowałam się niczym. Po chwili chciało mi się płakać ze ściągnięcia, ale wytrzymałam i po godzinie tylko nos się zaczął mniej ściągać. Reszta twarzy nadal sucha, szorstka się zrobiła, taka jak papier w dotyku i chociaż mniej trochę ściągnięta, to bardzo nieprzyjemnie mi było, uśmiechnąć się czy brwi do góry podnieść to nie dało rady bez uczucia ściągnięcia. Posmarowałam się po tej godzinie, bo nie bawiła mnie taka zabawa dalej Więc chyba sucha skóra wyszła? A jak Tobie wyszło, żeś nie sucha, a przesuszona i odwodniona?
Sucha skóra nie ma szans na zapchane i rozszerzone pory a moje takie były to taz, dwa łuszczyła się czyli przesusz. Odwodnienie jest właśnie wtedy kiedy wydaje nam się, że skóra jest sucha, ściągnięta, brak jej blasku, boli, ma szarawy kolor, piecze, chłonie kosmetyki jak szalona ale mimo to szybko się zapycha i mamy dużo wyprysków stosując kosmetyki stricte co skóry suchej. To tak najprościej. Moja skóra była bardzo boląca, wiecznie ściągnięta, przy uśmiechaniu pękała a mimo to trądzikowa. Lecząc trądzik pozbawiałam ją jeszcze więcej nawilżenia. I miałam błędne koło. Taka skóra nie lubi silnych myjadeł, ciepłej wody lub ogólnie wody, reaguje na czynniki atmosferyczne podrażnieniem, bólem. U mnie tak było, u kogoś może być inaczej. Niektórzy mają lajcik i po prostu jest trądzik, nie świecą się a mimo to skóra jest tłusta, tylko brak jej wody i tłuszczu. Największy błąd trądzikowców to to, że nie będą używać kremu, a od oleju Boże broń, bo i tak i tak się świecą, więc robią wszystko aby wysuszyć się na maksa. To prowadzi do tragedii. Bo pozbawiamy silnymi środkami całkowicie płaszcza hydrolipidowego, nie ma ona żadnego zabezpieczenia.
Cytat:
Napisane przez Kyou Pokaż wiadomość
no tak, tak to wyglądało. Generalnie, to na noc nigdy nie smaruje niczym, tylko zmywam tusz i przemywam twarz, rano lekkim kremem nawilżającym zazwyczaj, po wymyciu i stonizowaniu, i to tyle co robię z twarzą. Nie jest ani sucha, ani tłusta, jak nie jest jakoś super gorąco to w ogóle się nie świecę. To myślę, że jednak normalna. ^^

o . kiedyś robiłam co jakiś czas maseczki nawilżające, ale teraz jak się okazało, że są napakowane chemią to już wyrzuciłam i tylko czekam aż sobie kupie jakieś naturalne : )
Ja też nie smaruję na noc niczym, tylko hydrolat i olejek herbaciany na wypryski. Czasem serum, olejek, krem.
Polecam Ci kupić glinki i dodawać do nich oleje. Masz i oczyszczanie i nawilżanie. Glinki pięknie działają na twarz. A jak masz wysyp to dodaj olejku herbacianego lub tamanu punktowo. Możesz też wypróbować jesienią kwasy np PHA, bardzo delikatne, będą i oczyszczać i nawilżać. Gotowe zestawy można kupić na Biochemii Urody, ZSK, Mazidłach.
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość


Ten kallos ma przyjazny sład? Zawsze chciałam go spróbować, ale stwierdziłam, że stopniowo przerzucę się na kosmetyki naturalne.
Taki sobie Większość dziewczyn tutaj by go nie kupiło, ale ja chciałam spróbować i na prawdę nie żałuję.
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość



dlatego o tym wspomniałam, bo nie do końca pamiętałam, jak jest

wiele kobiet myli suchą z przesuszoną / odwodnioną
tak

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość


Jeśli skóra jest nadwrażliwa, piekąca i napięta (pomimo używania kremu nawilżającego), to znaczy, że jest ona sucha lub odwodniona. Sucha skóra jest cienka, prawie pergaminowa. Panie mające tego typu cerę przy uśmiechu zwykle odczuwają ciągnięcie skóry - jest to spowodowane zmniejszoną elastycznością skóry. Po umyciu twarzy skóra często się łuszczy i jest zaczerwieniona.

Jeśli sucha skóra będzie nieprawidłowo pielęgnowana, jej stan będzie się pogarszał. Trzeba więc bardzo dokładnie dobierać kosmetyki, które powinny być przeznaczone do cery suchej i wrażliwej. Będą one natłuszczały skórę.
No i niepotrzebnie się produkowałam. Krótko i na temat
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 13:24   #2765
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

http://www.bioarp.pl/pl/p/Love-2mix-...ny-kawior-/308


czekają na mnie awiza na 2 paczki, więc czeka mnie lanie po powrocie. wydało się a jeszcze 4 przyjdą powiem, że to przez kusicielki na wątku, a ja mam taką słabą wolę
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2012-08-09 o 13:26
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 13:29   #2766
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
listonosz puka dwa razy
najpierw z przesyłką od Beets, teraz z paczka z kaliny

A więc:
- szampon przeciwłupieżowy NS
- szampon do osłabionych NS- na prezent
- szampon do tłustych NS
- odżywka do farbowanych NS - na prezent
- żel witaminowy pod prysznic NS
- srub czekoladowy do ciała organic shop - obłędny zapach czekolady
- peeling z papają organic shop
- złoty scrub do twarzy organic therapy
- próbka mydła agafii
i w dodatku dorzucili folderek kolorówki NS

Piękny dziś mamy dzień

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
scrub fajny


no więc tak - scrub delikatniejszy od peelingu, ma mniejsze drobinki. Peeling jak dla mnie dość ostry zdzierak tyle, że ja stosuję takie specyfiki praktycznie na suchą skórę, tylko taką tyci, tyci, tyci wilgotną, nigdy na mokrą (często też mokre mam tylko ręcę, a skórę jeszcze suchą - ale to tylko na nogi, reszte ciała jednak odrobinę zwilżam). Ani peeling ani scrub nie zostawiają tłuszczu w brodziku ale co za tym idzie - nie ma tej tłustej powłoczki na skórze po ich uzyciu i pomimo, że skóra jest fajna, delikatna i miękka to jednak balsam mile widziany
Jeśli o mnie chodzi peeling mi niesamowicie przypadł do gustu świetnie zdziera, w trakcie uzywania tworzy taką emulsje, a nie tłuszczowe coś i nie trzeba po nim szorowac brodzika Scrub tez fajny, ale delikatniejszy - co ma tez swoje zalety. Podobają mi się oba
No i niestety tym sposobem koleżanka odstanie cos innego....... oj tam - mam dla niej jeszcze szampon i odżywkę
i dzięki Tobie już wiem,że peeling będzie również i mój
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 13:33   #2767
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
http://www.bioarp.pl/pl/p/Love-2mix-...ny-kawior-/308


czekają na mnie awiza na 2 paczki, więc czeka mnie lanie po powrocie. wydało się a jeszcze 4 przyjdą powiem, że to przez kusicielki na wątku, a ja mam taką słabą wolę
musisz wejść w układ z listonoszem

ja na razie będę czekać na jedną z tego nowego sklepu, a dziś mam zamiar zrobić zamówienie na ZSK i na Mazidłach
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 13:40   #2768
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość


Jeśli skóra jest nadwrażliwa, piekąca i napięta (pomimo używania kremu nawilżającego), to znaczy, że jest ona sucha lub odwodniona. Sucha skóra jest cienka, prawie pergaminowa. Panie mające tego typu cerę przy uśmiechu zwykle odczuwają ciągnięcie skóry - jest to spowodowane zmniejszoną elastycznością skóry. Po umyciu twarzy skóra często się łuszczy i jest zaczerwieniona.

Jeśli sucha skóra będzie nieprawidłowo pielęgnowana, jej stan będzie się pogarszał. Trzeba więc bardzo dokładnie dobierać kosmetyki, które powinny być przeznaczone do cery suchej i wrażliwej. Będą one natłuszczały skórę.
W moim przypadku używanie ciulowego kremu nawilżającego powoduje właśnie napięcie, ściągnięcie. Powiedziałabym, że ogólnie używanie kremów nawilżających o nietłustej i niebogatej konsystencji powoduje suchość. Jedynym wyjątkiem jest Cetaphil, którego wielbię całą sobą, on super nawilża. Mycie twarzy wodą powoduje ściągnięcie masakryczne, jedynie olejem kokoskiem było dobrze, bo pozostawa warstwa. Najlepiej, najbardziej komfortowo się czuję po tłuściutkich kremach Teraz się Bambino ochronnym grubo smaruję i muszę dosmarowywać w ciągu dnia jeszcze, a po nocy budzę się z szorstką twarzą bez grama kremu na niej
To jam suchar?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 13:45   #2769
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
W moim przypadku używanie ciulowego kremu nawilżającego powoduje właśnie napięcie, ściągnięcie. Powiedziałabym, że ogólnie używanie kremów nawilżających o nietłustej i niebogatej konsystencji powoduje suchość. Jedynym wyjątkiem jest Cetaphil, którego wielbię całą sobą, on super nawilża. Mycie twarzy wodą powoduje ściągnięcie masakryczne, jedynie olejem kokoskiem było dobrze, bo pozostawa warstwa. Najlepiej, najbardziej komfortowo się czuję po tłuściutkich kremach Teraz się Bambino ochronnym grubo smaruję i muszę dosmarowywać w ciągu dnia jeszcze, a po nocy budzę się z szorstką twarzą bez grama kremu na niej
To jam suchar?
suchar jak znalazł

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
musisz wejść w układ z listonoszem

ja na razie będę czekać na jedną z tego nowego sklepu, a dziś mam zamiar zrobić zamówienie na ZSK i na Mazidłach
muszę się dogadać, żeby nie wrzucał awiz, że sama będę chodzić na pocztę i pytać
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 13:46   #2770
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
http://www.bioarp.pl/pl/p/Love-2mix-...ny-kawior-/308


czekają na mnie awiza na 2 paczki, więc czeka mnie lanie po powrocie. wydało się a jeszcze 4 przyjdą powiem, że to przez kusicielki na wątku, a ja mam taką słabą wolę
kłam, kłam, że to wymianki
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
musisz wejść w układ z listonoszem

ja na razie będę czekać na jedną z tego nowego sklepu, a dziś mam zamiar zrobić zamówienie na ZSK i na Mazidłach
Rozpusta, ale jaka słodka co zamawiasz?
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
W moim przypadku używanie ciulowego kremu nawilżającego powoduje właśnie napięcie, ściągnięcie. Powiedziałabym, że ogólnie używanie kremów nawilżających o nietłustej i niebogatej konsystencji powoduje suchość. Jedynym wyjątkiem jest Cetaphil, którego wielbię całą sobą, on super nawilża. Mycie twarzy wodą powoduje ściągnięcie masakryczne, jedynie olejem kokoskiem było dobrze, bo pozostawa warstwa. Najlepiej, najbardziej komfortowo się czuję po tłuściutkich kremach Teraz się Bambino ochronnym grubo smaruję i muszę dosmarowywać w ciągu dnia jeszcze, a po nocy budzę się z szorstką twarzą bez grama kremu na niej
To jam suchar?
sucharek sucharek
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 13:46   #2771
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Sucha skóra nie ma szans na zapchane i rozszerzone pory a moje takie były to taz, dwa łuszczyła się czyli przesusz. Odwodnienie jest właśnie wtedy kiedy wydaje nam się, że skóra jest sucha, ściągnięta, brak jej blasku, boli, ma szarawy kolor, piecze, chłonie kosmetyki jak szalona ale mimo to szybko się zapycha i mamy dużo wyprysków stosując kosmetyki stricte co skóry suchej. To tak najprościej. Moja skóra była bardzo boląca, wiecznie ściągnięta, przy uśmiechaniu pękała a mimo to trądzikowa. Lecząc trądzik pozbawiałam ją jeszcze więcej nawilżenia. I miałam błędne koło. Taka skóra nie lubi silnych myjadeł, ciepłej wody lub ogólnie wody, reaguje na czynniki atmosferyczne podrażnieniem, bólem. U mnie tak było, u kogoś może być inaczej. Niektórzy mają lajcik i po prostu jest trądzik, nie świecą się a mimo to skóra jest tłusta, tylko brak jej wody i tłuszczu. Największy błąd trądzikowców to to, że nie będą używać kremu, a od oleju Boże broń, bo i tak i tak się świecą, więc robią wszystko aby wysuszyć się na maksa. To prowadzi do tragedii. Bo pozbawiamy silnymi środkami całkowicie płaszcza hydrolipidowego, nie ma ona żadnego zabezpieczenia.
Mnie nic nie zapycha właśnie, kocham tłuste kremy wielką miłością, a małe syfki pojawiają się u mnie sporadycznie (czasem dwa razy w miesiącu, czasem raz na dwa miesiące), ale schodzą po nocy czy dwóch. Jak posmaruję olejkiem na trądzik Gai to schodzą po nocy zawsze Nie wiem czy mam rozszerzone pory, bo szczerze mówiąc nie wiem jak to wygląda
I myjesz się samymi micelami? Ja tak robię zimą, tylko micele. A w ciepłe miesiące rano micel, wieczorem mycie z użyciem wody, wciąż szukam niewysuszającego środka, bo wszystko wysusza oprócz kokoska A nie wiem czy kokosek dobrze oczyszcza Całkiem się na micele przerzucić?
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-08-09 o 13:48
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 13:50   #2772
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
! Czekoladowy scrub i wszystkie NS bym Ci zabrała z chęcią

Dostałam dziś paczuszkę z LF i mam w niej Plaster Koniczynowy, do swędzącej skóry. Myślicie, że na twarz się nada, dla takiego problemowca jak ja? Skład: masło shea, oliwa (macerat koniczyny czerwonej, rumianku, dziurawca, nagietka), olej z wiesiołka, wosk pszczeli, wit. E
Ja nie mam wrażliwej skóry, ale kiedyś (wprawdzie nienaturalnym) umyłam twarz czymś z wyciągiem z koniczyny czerwonej i miało to odwrotny skutek od zamierzonego.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 13:52   #2773
Kyou
Raczkowanie
 
Avatar Kyou
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 97
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
.
Ja też nie smaruję na noc niczym, tylko hydrolat i olejek herbaciany na wypryski. Czasem serum, olejek, krem.
Polecam Ci kupić glinki i dodawać do nich oleje. Masz i oczyszczanie i nawilżanie. Glinki pięknie działają na twarz. A jak masz wysyp to dodaj olejku herbacianego lub tamanu punktowo. Możesz też wypróbować jesienią kwasy np PHA, bardzo delikatne, będą i oczyszczać i nawilżać. Gotowe zestawy można kupić na Biochemii Urody, ZSK, Mazidłach.
Niebardzo wszystko rozumiem, co gdzie kupić, co z czym łączyć, ja to totalnie początkująca w tych sprawach jestem, dopiero pierwsze kosmetyki naturalne kupuje i wniczym się nie orientuję. Trochę czarna magia.. ^^

Swoją drogą, na Mazidła jak chce wejść, to ciągle mi wyskakuje, że na stronie jest jakieś zagrożenie, i że lepiej tam nie wchodzić : O
Kyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 13:59   #2774
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mnie nic nie zapycha właśnie, kocham tłuste kremy wielką miłością, a małe syfki pojawiają się u mnie sporadycznie (czasem dwa razy w miesiącu, czasem raz na dwa miesiące), ale schodzą po nocy czy dwóch. Jak posmaruję olejkiem na trądzik Gai to schodzą po nocy zawsze Nie wiem czy mam rozszerzone pory, bo szczerze mówiąc nie wiem jak to wygląda
I myjesz się samymi micelami? Ja tak robię zimą, tylko micele. A w ciepłe miesiące rano micel, wieczorem mycie z użyciem wody, wciąż szukam niewysuszającego środka, bo wszystko wysusza oprócz kokoska A nie wiem czy kokosek dobrze oczyszcza Całkiem się na micele przerzucić?
tak to wygląda
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...81&tx=47&ty=85

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Kyou Pokaż wiadomość
Niebardzo wszystko rozumiem, co gdzie kupić, co z czym łączyć, ja to totalnie początkująca w tych sprawach jestem, dopiero pierwsze kosmetyki naturalne kupuje i wniczym się nie orientuję. Trochę czarna magia.. ^^

Swoją drogą, na Mazidła jak chce wejść, to ciągle mi wyskakuje, że na stronie jest jakieś zagrożenie, i że lepiej tam nie wchodzić : O
a nie chcesz na początek zamówić sobie darmowy pakiet próbek za 5,01 zł?
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...robki-171.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2012-08-09 o 14:01
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 14:01   #2775
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość



dostałam maila z bioarpu z prawidłowym składem i złożyłam zamówienie

ja juz zamówiłam

wzięłąm maske z perłami, olejek regerujący do włosów i sufle do ciała love2mix
moze chcialabys sie wymienic jak juz przyjada twoje cuda na maski organic shop ??

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość

effa a jak tam żel z AO i pasta waniliiowa JMO się spisują?

ja dumam ciągle nad tą mgiełką z JMO, niestety mi nigdy
A dziekuje dobrze sie maja. Ten zel AO od Ciebie to taka bardziej odzywka b/s bardzo mi sie spodobal takze zamowie sobie przy najblizszej okazji robiac zakupy na iherbie
Aktualnie jak nosze loki to uzywam spray do lokow beautiful curls nastepnie zel AO ( ewentulanie pianke z alverde jesli loki maja kiepski dzien) i na to paste waniliowa i czasem dyscypilnuje je pomada z beautiful curls ( cos na wzor pomady JMO jak masz ochote przesle Ci probke bo ciezko ja bedzie zuzyc do konca taka wydajna jest ).
Poczekaj na promo JMO w Douglasie wtedy wszystkie kreconowlose rzuca sie na ten spray do lokow

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość

A moim skromnym zdaniem te maski z Love2mix są słabe, tzn. cena a pojemność i do tego silikony. Uważam, że nie warto. Jak już brać ruskie to na prawdę Organic Shop. Jeszcze wypróbuję tą maskę z Lacimilk i powiem co i jak. Póki co pokochałam Kallosa.
\potwierdzam fajne sa

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Potwierdzam, ja na co dzień nie jestem w stanie nadgonić
mam nadzieje, ze jak ja pojade na urlop to na watku bedzie cisza jak makiem zasial

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
listonosz puka dwa razy
najpierw z przesyłką od Beets, teraz z paczka z kaliny

A więc:
- szampon przeciwłupieżowy NS
- szampon do osłabionych NS- na prezent
- szampon do tłustych NS
- odżywka do farbowanych NS - na prezent
- żel witaminowy pod prysznic NS
- srub czekoladowy do ciała organic shop - obłędny zapach czekolady
- peeling z papają organic shop
- złoty scrub do twarzy organic therapy
- próbka mydła agafii
i w dodatku dorzucili folderek kolorówki NS

Piękny dziś mamy dzień
sliczne nabytki co z tej listy sobie zostawiasz??

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
scrub fajny


no więc tak - scrub delikatniejszy od peelingu, ma mniejsze drobinki. Peeling jak dla mnie dość ostry zdzierak tyle, że ja stosuję takie specyfiki praktycznie na suchą skórę, tylko taką tyci, tyci, tyci wilgotną, nigdy na mokrą (często też mokre mam tylko ręcę, a skórę jeszcze suchą - ale to tylko na nogi, reszte ciała jednak odrobinę zwilżam). Ani peeling ani scrub nie zostawiają tłuszczu w brodziku ale co za tym idzie - nie ma tej tłustej powłoczki na skórze po ich uzyciu i pomimo, że skóra jest fajna, delikatna i miękka to jednak balsam mile widziany
Jeśli o mnie chodzi peeling mi niesamowicie przypadł do gustu świetnie zdziera, w trakcie uzywania tworzy taką emulsje, a nie tłuszczowe coś i nie trzeba po nim szorowac brodzika Scrub tez fajny, ale delikatniejszy - co ma tez swoje zalety. Podobają mi się oba
No i niestety tym sposobem koleżanka odstanie cos innego....... oj tam - mam dla niej jeszcze szampon i odżywkę
hehe w koncu sie okaze, ze dla kolezanek to nic nie zostanie Anula najpierw wszystko musi przetestowac
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
http://www.bioarp.pl/pl/p/Love-2mix-...ny-kawior-/308


czekają na mnie awiza na 2 paczki, więc czeka mnie lanie po powrocie. wydało się a jeszcze 4 przyjdą powiem, że to przez kusicielki na wątku, a ja mam taką słabą wolę
jasnnnnneeeee uwazaj bo Ci ktos uwierzy

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
musisz wejść w układ z listonoszem

ja na razie będę czekać na jedną z tego nowego sklepu, a dziś mam zamiar zrobić zamówienie na ZSK i na Mazidłach
pochwal sie co tam planujesz zakupic??
mnie sie koncza hydrolaty
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 14:02   #2776
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Dziewczyny, ale się naprodukowałyście! Ledwo nadążam.

Witaj Kyou! Za naturalkami warto też rozejrzeć się w Rossmannie. Mają tam Alterrę i Noni Care. Kosmetyki dziecięce Babydream i Hipp nie są naturalne, ale mają bardzo dobre składy.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też mam około 40 lakierów Za to mam tylko 2 tusze do rzęs, 2 cienie do powiek, jedną paletkę Sleeka, 3 kredki do powiek i kilka błyszczyków, szminek
Ja ostatnio oddałam wszystkie cienie i część lakierów, bo stwierdziłam, że praktycznie ich nie używam.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

wzięłąm maske z perłami, olejek regerujący do włosów i sufle do ciała love2mix
Szalejesz! W ogóle chyba nas ogarnęła jakaś letnia gorączka zakupowa.

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość


A i jeszcze jak wybierałam to się bałam tej "objętości", bo to ostatnie czego mi trzeba, ale w jakichś opiniach przeczytałam, że to pic i łądnie wygłądza i dlatego ostatecznie wzięłam właśnie tą.4
Pewno, że dobrze . Pewnie jeszcze nie raz takiego diludobijemy

strasznie kusząco ten AO brzmi . Lubię gęste i kremowe. On jest tylko na iherbie dostępny?
Jestem otwarta na takie dile.

Niedobitki AO zostały na stronie polskiego dystrybutora. Chyba mają jeszcze krem oczyszczający do cery suchej.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
listonosz puka dwa razy
najpierw z przesyłką od Beets, teraz z paczka z kaliny

A więc:
- szampon przeciwłupieżowy NS
- szampon do osłabionych NS- na prezent
- szampon do tłustych NS
- odżywka do farbowanych NS - na prezent
- żel witaminowy pod prysznic NS
- srub czekoladowy do ciała organic shop - obłędny zapach czekolady
- peeling z papają organic shop
- złoty scrub do twarzy organic therapy
- próbka mydła agafii
i w dodatku dorzucili folderek kolorówki NS

Piękny dziś mamy dzień
Chyba w tym roku dostałaś wcześniejsze prezenty choinkowe.

Cytat:
Napisane przez Kyou Pokaż wiadomość
Powybierałam na Kalinie:

ORGANICZNA MASECZKA DO TWARZY. MADAGARKARSKI ALOES. NAWILŻAJĄCA
ORGANICZNY ŻEL POD PRYSZNIC. GREJPFRUT I LIMONKA. GREJPFRUTOWY PONCZ
z organic shop

i
ORGANICZNA ODŻYWKA DLA WŁOSÓW OSŁABIONYCH. OCHRONA I ENERGIA.ORGANICZNY SZAMPON DLA WŁOSÓW FARBOWANYCH I ZNISZCZONYCH. BEZ SLS.
z natura siberica
nie znalazłam odzywki do farbowanych.

Co myślicie o takim zestawie?
Jeszcze szukałam jakiegoś żelu do twarzy, ale byy raczej do cery suchej, i teraz nie wiem.

Bardzo fajny zestaw.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Mi aloes też służy, podrażniać może aloina, czyli drażniąca ciecz znajdują się w kanalikach skórki tej rośliny. Jak kosmetyk zawiera zmielone całe liście może podrażniać, miąższ nie powinien.
To samo chciałam napisać.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no więc tak - scrub delikatniejszy od peelingu, ma mniejsze drobinki. Peeling jak dla mnie dość ostry zdzierak tyle, że ja stosuję takie specyfiki praktycznie na suchą skórę, tylko taką tyci, tyci, tyci wilgotną, nigdy na mokrą (często też mokre mam tylko ręcę, a skórę jeszcze suchą - ale to tylko na nogi, reszte ciała jednak odrobinę zwilżam). Ani peeling ani scrub nie zostawiają tłuszczu w brodziku ale co za tym idzie - nie ma tej tłustej powłoczki na skórze po ich uzyciu i pomimo, że skóra jest fajna, delikatna i miękka to jednak balsam mile widziany
Jeśli o mnie chodzi peeling mi niesamowicie przypadł do gustu świetnie zdziera, w trakcie uzywania tworzy taką emulsje, a nie tłuszczowe coś i nie trzeba po nim szorowac brodzika Scrub tez fajny, ale delikatniejszy - co ma tez swoje zalety. Podobają mi się oba
No i niestety tym sposobem koleżanka odstanie cos innego....... oj tam - mam dla niej jeszcze szampon i odżywkę
Oj, Anula... Jesteś niezła w kupowaniu prezentów.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-08-09 o 14:04
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 14:15   #2777
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja nie mam wrażliwej skóry, ale kiedyś (wprawdzie nienaturalnym) umyłam twarz czymś z wyciągiem z koniczyny czerwonej i miało to odwrotny skutek od zamierzonego.
Też wrażliwcem nie jestem, ale po tym co napisałaś to się wstrzymam Tym bardziej, że jest tam też rumianek, który chyba mnie uczula.
Szkoda, że miałam robione testy alergiczne na wszelkie rodzaje traw, drzew i zwierząt, a na kwiatki nie


Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ale to wygląda! Mam kropki, ale w normalnej wielkości, takiej niewidzialnej na pierwszy rzut oka, dopiero z bardzo bliska Tylko na nosie większe trochę, ale tam mam też nieruszalne zaskórniki praktycznie od zawsze. Jak byłam nastolatką to jeszcze z nimi chciałam walczyć, ale pare lat temu mi się odechciało i się przyzwyczaiłam.

Edit: Ale wychodzi na to, że mój TŻ ma rozszerzone pory, właśnie tam gdzie ta osoba na zdjęciu. Ciężkie to do pozbycia się?
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-08-09 o 14:17
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 14:29   #2778
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też wrażliwcem nie jestem, ale po tym co napisałaś to się wstrzymam Tym bardziej, że jest tam też rumianek, który chyba mnie uczula.
Szkoda, że miałam robione testy alergiczne na wszelkie rodzaje traw, drzew i zwierząt, a na kwiatki nie




Ale to wygląda! Mam kropki, ale w normalnej wielkości, takiej niewidzialnej na pierwszy rzut oka, dopiero z bardzo bliska Tylko na nosie większe trochę, ale tam mam też nieruszalne zaskórniki praktycznie od zawsze. Jak byłam nastolatką to jeszcze z nimi chciałam walczyć, ale pare lat temu mi się odechciało i się przyzwyczaiłam.

Edit: Ale wychodzi na to, że mój TŻ ma rozszerzone pory, właśnie tam gdzie ta osoba na zdjęciu. Ciężkie to do pozbycia się?
ja niestety nie w temacie, bo nie mam takiego problemu
na pewno inne dziewczyny pomogą
ja tylko widziałam to:
http://bioarp.pl/pl/p/Organic-Therap...jem-manuki/301
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 14:55   #2779
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
A dziekuje dobrze sie maja. Ten zel AO od Ciebie to taka bardziej odzywka b/s bardzo mi sie spodobal takze zamowie sobie przy najblizszej okazji robiac zakupy na iherbie
Aktualnie jak nosze loki to uzywam spray do lokow beautiful curls nastepnie zel AO ( ewentulanie pianke z alverde jesli loki maja kiepski dzien) i na to paste waniliowa i czasem dyscypilnuje je pomada z beautiful curls ( cos na wzor pomady JMO jak masz ochote przesle Ci probke bo ciezko ja bedzie zuzyc do konca taka wydajna jest ).
Poczekaj na promo JMO w Douglasie wtedy wszystkie kreconowlose rzuca sie na ten spray do lokow
i ty to tak na raz wszystko no właśnie te zele z AO niestety w ogóle nie trzymają włosów.
a jak oceniasz piankę z alverde bo też wpadła mi w oko ostatnio

a co w dauglasie jest JMO?
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 15:00   #2780
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

odbiegając od tematu 'ruskich' ostatnio w tk maxx oglądalam nieznaną mi markę naturalną
http://www.geoskincare.com/products/

jednak jakoś ceny nie zachęcały np. za 100 ml wody nawilżającej do twarzy 39 zł

teraz jak mamy 'ruskie' kosmetyki za tak niskie ceny, to nas rozpieszczą i będziemy się mocno trzymać za portfele
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 15:50   #2781
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


i dzięki Tobie już wiem,że peeling będzie również i mój

powiem Ci, że naprawdę mi sie spodobał nie tłuści i dobrze ściera - tylko stosuj na prawie suchą skórę. Scrub delikatniejszy jest.
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
moze chcialabys sie wymienic jak juz przyjada twoje cuda na maski organic shop ??



mam nadzieje, ze jak ja pojade na urlop to na watku bedzie cisza jak makiem zasial


sliczne nabytki co z tej listy sobie zostawiasz??


hehe w koncu sie okaze, ze dla kolezanek to nic nie zostanie Anula najpierw wszystko musi przetestowac
chętnie - 50/50 perła na avocado?
Taaaa - licz na cisze wakacyjną podczas Twojego urlopu tak ja liczyłam tyle żeście naskrobały, że hej
Z dzisiejszej dostawy zostaje u mnie peeling , 2 szampony NS (przeciwłupiezowy i do tłustych, który wzięłąm na pół z Promolcią), żel pod prysznic, scrub do twarzy. Zastanawiam sie nad scrubem do ciała koleżanka wie, że jej cos kupiłam i od razu pozwoliła mi pootwierać, obwąchać, pomacać i wypróbowac a w sumie scurb do ciała zgarnęłam tylko z wieczka, struktury w pudełeczku nie ruszyłam - wciąż jest tam gładka tafla przespie sie z tematem. Dla niej miał byc peeling, ale sie zesrało więc może oddam jej ten scrub własnie on delikatniejszy, więc jak na pierwszy kosmetyk tego typu to może i lepszy dla koleżanki.
Dobra koleżanka, nie? Pozwoliła od razu pootwierac i wypróbowac - nawet mówiła, żebym sobie poodkładała wszystkiego po trochu, ale nie będe przeginać....... Najwyżej dam sie namówić jak już jej prezent przekażę
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Chyba w tym roku dostałaś wcześniejsze prezenty choinkowe.



Oj, Anula... Jesteś niezła w kupowaniu prezentów.
Prawda????
A to znaczy, że mikołaj juz od mnie w tym roku nie przyjdzie skoro juz dostałam?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 16:01   #2782
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

chętnie - 50/50 perła na avocado?
Taaaa - licz na cisze wakacyjną podczas Twojego urlopu tak ja liczyłam tyle żeście naskrobały, że hej
Z dzisiejszej dostawy zostaje u mnie peeling , 2 szampony NS (przeciwłupiezowy i do tłustych, który wzięłąm na pół z Promolcią), żel pod prysznic, scrub do twarzy. Zastanawiam sie nad scrubem do ciała koleżanka wie, że jej cos kupiłam i od razu pozwoliła mi pootwierać, obwąchać, pomacać i wypróbowac a w sumie scurb do ciała zgarnęłam tylko z wieczka, struktury w pudełeczku nie ruszyłam - wciąż jest tam gładka tafla przespie sie z tematem. Dla niej miał byc peeling, ale sie zesrało więc może oddam jej ten scrub własnie on delikatniejszy, więc jak na pierwszy kosmetyk tego typu to może i lepszy dla koleżanki.
Dobra koleżanka, nie? Pozwoliła od razu pootwierac i wypróbowac - nawet mówiła, żebym sobie poodkładała wszystkiego po trochu, ale nie będe przeginać....... Najwyżej dam sie namówić jak już jej prezent przekażę

Prawda????
A to znaczy, że mikołaj juz od mnie w tym roku nie przyjdzie skoro juz dostałam?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 16:05   #2783
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

wiesz jak jest........
A Ty chcesz ten własnie peeling z papają czy jakis inny?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 16:09   #2784
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

wiesz jak jest........
A Ty chcesz ten własnie peeling z papają czy jakis inny?
z papają już chyba nie ma,widziałam dzisiaj z miodem i trawą bambusową chyba i szczerze to żaden mi nie pasi zbytnio
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 16:17   #2785
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Moje dzisiejsze nabytki:
lavera, maska pielęgnacyjna do włosów Mleczko Mango - zapach cudny
Luvos, maseczka nawilżająca z olejkiem migdalowym 15 ml

darmowe gratisy:
Luvos maseczka łagodnie peelingująca z olejkiem z pestek brzoskwini 15 ml - w sklepie kosztuje 7,60 zł
6 x John masters organics (odzywki, 2 x serum z c, krem pod oczy, żel styluzujący, balsam do ciała) - te płatne próbki
kremy i podkłady lavera
kremy i serum organix cosmetix

zakupy z http://www.natural-beauty.pl/
jestem zaskoczona, bo nie spodziewałam się, że za tak małe zamówienie dostanę aż tyle próbek i to te płatne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odzywka.jpg (16,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg probki.jpg (32,6 KB, 16 załadowań)
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2012-08-09 o 16:34
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 16:26   #2786
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
z papają już chyba nie ma,widziałam dzisiaj z miodem i trawą bambusową chyba i szczerze to żaden mi nie pasi zbytnio
tylko zwróć uwagę, że różne peelingi maja różne "bazy"- ten z bambusem jest na soli a nie na cukrze jak papaja. Miodowy wygląda ciekawie, też na cukrze. Był jeszcze taki fajny z cukrem trzcinowym i solą chyba razem, ale tez go nie widzę teraz.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze nabytki:
lavera, maska pielęgnacyjna do włosów Mleczko Mango - zapach cudny
Luvos, maseczka nawilżająca z olejkiem migdalowym 15 ml

darmowe gratisy:
Luvos maseczka łagodnie peelingująca z olejkiem z pestek brzoskwini 15 ml - w sklepie kosztuje 7,60 zł
6 x John masters organics (odzywki, 2 x serum z c, krem pod oczy, żel styluzujący, balsam do ciała) - te płatne próbki
kremy i podkłady lavera
kremy i serum organix cosmetix

zakupy z http://www.geoskincare.com/products/
jestem zaskoczona, bo nie spodziewałam się, że za tak małe zamówienie dostanę aż tyle próbek i to te płatne.
z tymi gratisami to zaszaleli
długo czekałas na przesyłkę?
dobry link podałaś? Bo ja na geoskincare widze tylkoich firmowe produkty......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 16:32   #2787
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze nabytki:
lavera, maska pielęgnacyjna do włosów Mleczko Mango - zapach cudny
Luvos, maseczka nawilżająca z olejkiem migdalowym 15 ml

darmowe gratisy:
Luvos maseczka łagodnie peelingująca z olejkiem z pestek brzoskwini 15 ml - w sklepie kosztuje 7,60 zł
6 x John masters organics (odzywki, 2 x serum z c, krem pod oczy, żel styluzujący, balsam do ciała) - te płatne próbki
kremy i podkłady lavera
kremy i serum organix cosmetix

zakupy z http://www.geoskincare.com/products/
jestem zaskoczona, bo nie spodziewałam się, że za tak małe zamówienie dostanę aż tyle próbek i to te płatne.
szkoda, że nie sklep z Polski
ale maska wygląda zachęcająco
właśnie jakiejś poszukuję...
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 16:33   #2788
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tylko zwróć uwagę, że różne peelingi maja różne "bazy"- ten z bambusem jest na soli a nie na cukrze jak papaja. Miodowy wygląda ciekawie, też na cukrze. Był jeszcze taki fajny z cukrem trzcinowym i solą chyba razem, ale tez go nie widzę teraz.

.....
o widzisz!nie zwróciłam na to uwagi
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 16:35   #2789
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tylko zwróć uwagę, że różne peelingi maja różne "bazy"- ten z bambusem jest na soli a nie na cukrze jak papaja. Miodowy wygląda ciekawie, też na cukrze. Był jeszcze taki fajny z cukrem trzcinowym i solą chyba razem, ale tez go nie widzę teraz.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------


z tymi gratisami to zaszaleli
długo czekałas na przesyłkę?
dobry link podałaś? Bo ja na geoskincare widze tylkoich firmowe produkty......
http://www.natural-beauty.pl/
właściwy link, wkleił mi się link z poprzedniego postu
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 16:36   #2790
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

skoro wyszło, że perał jest bez silikonów, to kto jeszcze ją zamawia?
też nad nią myślę ale znowu ruskie..?
zobaczymy
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.