U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-17, 21:51   #271
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

piecze mnie w buzieee!!

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
nie sprawdzałam
na pory powinna działać glinka
POWINNA
no wlasnie
powiedz to moim porom
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 21:53   #272
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
@aardbei - hm... nie wiem, czy dobry produkt znalazłam, ale z opisu tej maski misshy wychodzi, że to bardziej peeling enzymatyczny, w każdym razie tak działa. Tak czy siak, zaciekawiłaś mnie, też by mi się przydało coś na pory, ale jak najmniej podrażniające; mówisz, że nawilża jednocześnie?
W życiu nie wpadłabym na to, że to może być peeling. Zachowuje się jak krem - ma taką konsystencję i zapach.
Raczej nie ma szans, by kogokolwiek to podrażniło, chyba że ma się uczulenie na jakiś składnik
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 21:55   #273
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ale napisalas, ze są idealne do lekkich problemów co nie jest prawdą.
Lioele triple
czy nawet dollish
kryją mocno
jak dla mnie dollish zielony bardzo kiepsko kryje, ale ja mam naczynkowe placki na policzkach, no i jestem trochę ciemniejsza, więc może dlatego

dotarła reszta ebayowego szaleństwa
- trzy effectory: VC/LI/PO od heirofkoreanculture + próbaski: It's Skin Prestige d'Escargot BB (a ja gupia niedawno wylicytowałam jego próbkę na ebayu ) + krem z tej serii, Skinfood Egg White Mask i zachwalany tu przez kogoś Skinfood Deep Sea Water Multi Gel + tint Tony Moly (nie mogłam się powstrzymać i od razu wypróbowałam - na razie króciutko, fajniutki jest, kolor super i wydaje mi się, że z trwałością też nie będzie większego problemu, a nie wżera się w usta do suchości, tylko wydają się być nawilżone )
- YEDAM YUN BIT YUN JIN GYEOL Eye Cream & Firming Cream wylicytowane od jessiemarket (te opakowanka są mniam! ) + mały gratisik w postaci Oil Control Paper (Japan) - nigdy czegoś takiego nie używałam, ale może się kiedyś nada, wsadziłam do torebki nie licytuję zbyt często, ale to pierwszy sprzedawca, który do wylicytowanego towaru dorzucił gratis

czekam jeszcze tylko na śmierdolący cytrynowym domestosem Innisfree No Sebum Sun Block - przez ten smrodek bym nie kupiła, ale jak sobie wyobraziłam siebie w pracy przez cały dzień od bladego świtu na Saharze to chyba tylko ten filtr da radę nie zjechać razem z bb (w warunkach teraźniejszych tak mnie matowi, że wręcz wysusza )
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you

Edytowane przez bubelmart
Czas edycji: 2013-04-17 o 21:58
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 22:02   #274
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
jak dla mnie dollish zielony bardzo kiepsko kryje, ale ja mam naczynkowe placki na policzkach, no i jestem trochę ciemniejsza, więc może dlatego

dotarła reszta ebayowego szaleństwa
- trzy effectory: VC/LI/PO od heirofkoreanculture + próbaski: It's Skin Prestige d'Escargot BB (a ja gupia niedawno wylicytowałam jego próbkę na ebayu ) + krem z tej serii, Skinfood Egg White Mask i zachwalany tu przez kogoś Skinfood Deep Sea Water Multi Gel + tint Tony Moly (nie mogłam się powstrzymać i od razu wypróbowałam - na razie króciutko, fajniutki jest, kolor super i wydaje mi się, że z trwałością też nie będzie większego problemu, a nie wżera się w usta do suchości, tylko wydają się być nawilżone )
- YEDAM YUN BIT YUN JIN GYEOL Eye Cream & Firming Cream wylicytowane od jessiemarket (te opakowanka są mniam! ) + mały gratisik w postaci Oil Control Paper (Japan) - nigdy czegoś takiego nie używałam, ale może się kiedyś nada, wsadziłam do torebki nie licytuję zbyt często, ale to pierwszy sprzedawca, który do wylicytowanego towaru dorzucił gratis

czekam jeszcze tylko na śmierdolący cytrynowym domestosem Innisfree No Sebum Sun Block - przez ten smrodek bym nie kupiła, ale jak sobie wyobraziłam siebie w pracy przez cały dzień od bladego świtu na Saharze to chyba tylko ten filtr da radę nie zjechać razem z bb (w warunkach teraźniejszych tak mnie matowi, że wręcz wysusza )
Miłego testowania. Ja mam PO effector i widzę już różnicę
Dla mnie ten tint TonyMoly był straszny. Zasychał na ustach tak brzydko i do tego brudził. W dodatku przy okazji zamówień dostałam tego w cholerę, ale udało mi się opchnąć na wymiance.
Opakowania Yedam uwielbiam, zużyję krem a słoiczek zostanie
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 22:16   #275
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Miłego testowania. Ja mam PO effector i widzę już różnicę
Dla mnie ten tint TonyMoly był straszny. Zasychał na ustach tak brzydko i do tego brudził. W dodatku przy okazji zamówień dostałam tego w cholerę, ale udało mi się opchnąć na wymiance.
Opakowania Yedam uwielbiam, zużyję krem a słoiczek zostanie
serio? a jak długo używasz? ja postanowiłam, że chyba po jednym na razie będę testować - miałam niedawno VC, więc "zrobię" najpierw tą buteleczkę poza tym on taaaak pięknie pachnie cytrusami - od razu czuję lato
mam nadzieję, że tak u mnie nie będzie z tym tintem, napalona na niego jestem a na razie to był tylko taki szybki test. od święta lubię czerwoną szminkę, ale to zazwyczaj do wielkiego wyjścia czyt. kolacji, a wtedy zostaje tylko "lustereczko, powiedz przecie", bo przecież jak faceta poprosisz, żeby ci mówił jak się szminka zetrze, to on nigdy nic nie widzi, taki wpatrzony w...oczy
hehe też mam taki plan co do tych opakowań Yedamowych
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you

Edytowane przez bubelmart
Czas edycji: 2013-04-17 o 22:17
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 22:18   #276
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
serio? a jak długo używasz? ja postanowiłam, że chyba po jednym na razie będę testować - miałam niedawno VC, więc "zrobię" najpierw tą buteleczkę poza tym on taaaak pięknie pachnie cytrusami - od razu czuję lato
mam nadzieję, że tak u mnie nie będzie z tym tintem, napalona na niego jestem a na razie to był tylko taki szybki test. od wielkiego święta lubię czerwoną szminkę, ale to zazwyczaj do kolacji, a wtedy zostaje tylko "lustereczko, powiedz przecie", bo przecież jak faceta poprosisz, żeby ci mówił jak się szminka zetrze, to on nigdy nic nie widzi, taki wpatrzony w...oczy
hehe też mam taki plan co do tych opakowań Yedamowych
Coś ponad tydzień, ale widać już poprawę porów. Byc może to wpływ jakichś innych kosmetyków się dopiero uaktywnił, ale nie wiem :P

Tak czy siak jest wiele innych tintów
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 22:20   #277
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
kurczę, a ja zapomniałam napisać że miałam próbkę Missha Super Aqua Oxygen deep cleanser (taki pieniący się, musujący jakby) kórego użyłam 2 razy i strasznie mnie wysuszył chyba nic mnie nigdy tak nie wysuszyło
fakt, że trzymałam chwilę dłużej niż to jest zalecane, ale bez przesady. a cerę mam mieszaną, mniej lub bardziej odwodnioną ze skłonnością do wyprysków w newralgicznych miejscach (strefa T)
oo ja go stosuję już 2gi tydzień i wysuszenia nie zanotowałam a wczoraj na noc przetestowałam nawilżający krem z tej samej serii nawilżył lepiej niż ślimak i próbka jest całkiem wydajna
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 22:26   #278
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Coś ponad tydzień, ale widać już poprawę porów. Byc może to wpływ jakichś innych kosmetyków się dopiero uaktywnił, ale nie wiem :P

Tak czy siak jest wiele innych tintów
ooo, super!

tak? w sumie się jakoś nie orientowałam. a miałaś jakieś inne tinty?
albo reszta dziewczyn? anyone? jakieś recenzje?
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 22:29   #279
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
ooo, super!

tak? w sumie się jakoś nie orientowałam. a miałaś jakieś inne tinty?
albo reszta dziewczyn? anyone? jakieś recenzje?
mam jakieś próbki, ale jeszcze nie testowałam
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 22:56   #280
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
piecze mnie w buzieee!!

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------



POWINNA
no wlasnie
powiedz to moim porom
A cos Ty zrobiła tej swojej buzi?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 23:25   #281
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Co do Mizonowego CC to tak na pierwszy rzut oka to jest on dość bogaty, mniej więcej jak Jart srebrny. Nie jestem pewna czy na lato jest odpowiedni, jutro sprawdzę. Ja u niego nie zauważyłam różu, co prawda nie patrzyłam na niego tak dokładnie, ale mam cerę naczynkową a kolorystycznie mi bardzo odpowiada. Jeśli chcecie to jutro wam wrzucę tutaj jego zdjęcia tylko że popołudniu.
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 23:28   #282
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Co do Mizonowego CC to tak na pierwszy rzut oka to jest on dość bogaty, mniej więcej jak Jart srebrny. Nie jestem pewna czy na lato jest odpowiedni, jutro sprawdzę. Ja u niego nie zauważyłam różu, co prawda nie patrzyłam na niego tak dokładnie, ale mam cerę naczynkową a kolorystycznie mi bardzo odpowiada. Jeśli chcecie to jutro wam wrzucę tutaj jego zdjęcia tylko że popołudniu.
jak możesz to ja poproszę swatch bardziej kryjący i mniej kryjący

asmenaa - znalazłam Ci żółte Hada Labo http://www.mywomenstuff.com/2011/08/...ould-love-but/
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)


Edytowane przez miss natasha
Czas edycji: 2013-04-18 o 00:03
miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 06:39   #283
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

gdzie znajde informacje na co jest ktory Effector?
jest jakis na blackheady? albo oczyszczajacy?

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

ok znalazlam na ebayu opisy
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 07:04   #284
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.I

Z Missha Oxygen miałam peeling i nigdy przenigdy nic wcześniej ani nic później nie zrobiło mi na twarzy takiej masakry. Przez te kilka lat od kiedy bawię się azjatyckim kosmetykami przewinely się u mnie z Misshy i różne bb i pielęgnacja i wszystko wielki dramat, w najlepszym przypadku nie robiły nic nie lubimy się i tyle. Na szczęście są inne firmy które mi służą

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 07:14   #285
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Beth ja pytalam o encanto, ja powiedz mi jak wrazenia



Sama musisz stwierdzic co Ci odpowiada metodą prób i błędów
+ piszesz, ze masz sniada karnacje a ja wciaz mam w glowie Twoje zdjęcie i swatcha tego okropnie ciemnego podkladu, ktory Ci dobrali
Co do makijazu to ja jestem ruda i uzywam to, na co mam ochote czy to bronzer czy roz czy rozswietlacz




Jak to po co niektorzy maja taka buzie, ze pewne rzeczy ciezko zakryc czymkolwiek

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------



ale jakies takie super hiper?
jak chodzi o encanto to ja jestem bardzo zadowolona, nie wiem jakiej długości masz włosy ja startoałam od dość krótkich bo zapuszczam tj takich za szyję. Wczesniej po umyciu zawsze musiałam uzywac prostownicy nie było szans na wysuszenie i wyjście z domu bo włosy mi sie wywijały i miałam siano - a teraz? myję, suszę i koniec - zero pianek żeli i innych świństw. Także polecam sie serdecznie i polecam tylko encanto.

Co do mojego podkładu i zdjęcia to cos pokręciłaś fotke dawałam bez makijazu z paskiem triple. Nie pokazywałam zdjęcia z moim podkładem tylko pisałam jaki mam tj revlon color stay natura tan 330.
Póki co stoi na połce bo testuje BB. na razie jestem przy drugim, paczuszka z kolejnymi idzie do mnie z asianstore, wieć zobaczymy. Jeszcze sie nie zakochałam póki co.

Wybieram sie do sefory - może tam mi dobiora jakies kosmetyki w sensie doradza czy rozświetlac czy matowić. Kupie tez nowy pędzel.

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

tu sobie pooglądaj piękne i inspirujące filmy instruktażowe! http://www.lisaeldridge.com/video/
bardzo dziekuję,. zaraz zajrzę.

Wczoraj widziałam z oriflame takie kulki jedne brązujące drugie rozświetlające ( z dodatkiem rózu) ale baba nie umiała powiedzieć w którym było by mi lepiej a próbki żeby sie pomiziac nie było

mi się strasznie podoba ten rozświetlacz
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,19271,high-beam.html
ale nie wiem czy maja próbki. Popytam przez weekend

no to mnie o tyle pocieszyłyście że nie ma reguły moge bronzowic moge róż 9ale ciemny) mogę rozświetlać. Także mysle że kupie może essentii bo maja dość tanie z każdego na próbker i zobacze który mi odpowada i wtedy zainwestuję w coś lepszego.

Edytowane przez Beth77
Czas edycji: 2013-04-18 o 07:20
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 07:15   #286
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny czy ktoras z Was moze mi cos powiedziec na temat
Lioele Multi Seaweed Gel Daily Moisturizer?
Szukam czegos bardzo dobrze nawilzajacego bo po zimie mam cere strasznie zrujnowana(suche skorki )Mam cere naczynkowa i z peelingow moge stosowac tylko enzymatyczne ale one jakos mi bardzo nie pomagaja(Floslek,Perfecta ).A moze poleci mi kots i jakis dobry azjatycki peeling enzymatyczny?
Bardzo bede wdzieczna
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 07:18   #287
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
A cos Ty zrobiła tej swojej buzi?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nic, krem z kwasami.

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Co do Mizonowego CC to tak na pierwszy rzut oka to jest on dość bogaty, mniej więcej jak Jart srebrny. Nie jestem pewna czy na lato jest odpowiedni, jutro sprawdzę. Ja u niego nie zauważyłam różu, co prawda nie patrzyłam na niego tak dokładnie, ale mam cerę naczynkową a kolorystycznie mi bardzo odpowiada. Jeśli chcecie to jutro wam wrzucę tutaj jego zdjęcia tylko że popołudniu.
chcemy

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
jak chodzi o encanto to ja jestem bardzo zadowolona, nie wiem jakiej długości masz włosy ja startoałam od dość krótkich bo zapuszczam tj takich za szyję. Wczesniej po umyciu zawsze musiałam uzywac prostownicy nie było szans na wysuszenie i wyjście z domu bo włosy mi sie wywijały i miałam siano - a teraz? myję, suszę i koniec - zero pianek żeli i innych świństw. Także polecam sie serdecznie i polecam tylko encanto.

Co do mojego podkładu i zdjęcia to cos pokręciłaś fotke dawałam bez makijazu z paskiem triple. Nie pokazywałam zdjęcia z moim podkładem tylko pisałam jaki mam tj revlon color stay natura tan 330.
Póki co stoi na połce bo testuje BB. na razie jestem przy drugim, paczuszka z kolejnymi idzie do mnie z asianstore, wieć zobaczymy. Jeszcze sie nie zakochałam póki co.

Wybieram sie do sefory - może tam mi dobiora jakies kosmetyki w sensie doradza czy rozświetlac czy matowić. Kupie tez nowy pędzel.

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------



bardzo dziekuję,. zaraz zajrzę.

Wczoraj widziałam z oriflame takie kulki jedne brązujące drugie rozświetlające ( z dodatkiem rózu) ale baba nie umiała powiedzieć w którym było by mi lepiej a próbki żeby sie pomiziac nie było

mi się strasznie podoba ten rozświetlacz
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,19271,high-beam.html
ale nie wiem czy maja próbki. Popytam przez weekend
Ja sie troche boje, ze bede miala przyklapniete wlosy a tego nienawidze

No ja o tym zdjeciu mówię, z paskiem triple po tym zdjeciu nie uwazam zebys miala śniadą karnację i się zastanawialam jak mogli Ci dobrac tak okropnie ciemny podklad
Ja np wolę za jasny i dodac roz/bronzer niz za ciemny.

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
jak możesz to ja poproszę swatch bardziej kryjący i mniej kryjący

asmenaa - znalazłam Ci żółte Hada Labo http://www.mywomenstuff.com/2011/08/...ould-love-but/
Znam hada labo, mam kupowac z inna wizazanka na pol
Niestety troche sie boje tlustosci bo sana pore putty jest okropnie tlusty swiece sie juz po godzinie
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 07:21   #288
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z Was moze mi cos powiedziec na temat
Lioele Multi Seaweed Gel Daily Moisturizer?
Szukam czegos bardzo dobrze nawilzajacego bo po zimie mam cere strasznie zrujnowana(suche skorki )Mam cere naczynkowa i z peelingow moge stosowac tylko enzymatyczne ale one jakos mi bardzo nie pomagaja(Floslek,Perfecta ).A moze poleci mi kots i jakis dobry azjatycki peeling enzymatyczny?
Bardzo bede wdzieczna
.....
musi byc azjatycki koniecznie?
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 07:24   #289
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Nie nie musi ale do polskich kosmetykow(choc je bardzo lubie )nie mam dobrego dostepu.
Jestem otawrta na propozycje,jedyne co mnie ogranicza to ,to ,ze mam cere naczynkowa i wrazliwa
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 07:47   #290
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość


Ja sie troche boje, ze bede miala przyklapniete wlosy a tego nienawidze

No ja o tym zdjeciu mówię, z paskiem triple po tym zdjeciu nie uwazam zebys miala śniadą karnację i się zastanawialam jak mogli Ci dobrac tak okropnie ciemny podklad
Ja np wolę za jasny i dodac roz/bronzer niz za ciemny.
no niestety włosy na pewno uniesione nie będą, dziewczyny susza na lokosuszarkę albo na szczotke obrotową. Nie wiem jakie masz włosy, ja sobie teraz robiłam tylo na końce (na 1/4 długości).

Wiesz co, to zdjęcie było robione oczywiście w sztucznym świetle z lampą więc wiadomo że na takich fotkach światło sie odbija i jest cera jest jasna. Generalnie o wiele lepiej wyglądam bardziej opalona niż w kierunku porcelany. Dlatego od czasu do czasu lubię samoopalacze bo wtedy jak dostane kolorku to lepiej wyglądam. A karnacji może nie mam ciemnej typowo ale na pewno nie mam takiej "zwykłej" idzie w kierunku śniadej.

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

a próbeczki ida do mnie takie:
Bio-Essence Bio Multi-Effect BB Cream
Lioele Dollish Veil Vita BB nr 2
Lioele Super Gold Snail BB Cream nr 2
Missha M Signature Real Complete BB nr 23
Missha M Perfect Cover BB Cream nr 23

jeszcze mi zostanie ginvera do przetestowania i mam nadzieje że cos z tego wybiorę.
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 08:13   #291
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
ooo, super!

tak? w sumie się jakoś nie orientowałam. a miałaś jakieś inne tinty?
albo reszta dziewczyn? anyone? jakieś recenzje?
chodzi Ci o maziadło na usta? ja uwielbiam to: http://www.superdrug.com/collection-...rt/invt/494854 ale mały wybór kolorów...
Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Co do Mizonowego CC to tak na pierwszy rzut oka to jest on dość bogaty, mniej więcej jak Jart srebrny. Nie jestem pewna czy na lato jest odpowiedni, jutro sprawdzę. Ja u niego nie zauważyłam różu, co prawda nie patrzyłam na niego tak dokładnie, ale mam cerę naczynkową a kolorystycznie mi bardzo odpowiada. Jeśli chcecie to jutro wam wrzucę tutaj jego zdjęcia tylko że popołudniu.
dobrze, że go wczoraj zamówiłam

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ja sie troche boje, ze bede miala przyklapniete wlosy a tego nienawidze
jak nie zrobisz od samego czubka głowy, to nie będą przyklapnięte. możesz też włosy suszyć głową w dół, wtedy też zapobiegniesz przyklapowi.

zamówiłam jeszcze próbki lioele triple. napisałam piękną wiadomość do f2plus1, wszystkie article i inne błędy posprawdzałam, a on mi odpisał w pięciu słowach

siedzę właśnie z tomatoxem na twarzy. może rozjaśni i rozświetli mi cerę bardziej niż ślimak. nałożyłam wczoraj maść apteczną na twarz, bo ślimak nie daje jednak takich efektów i dzisiaj skóra jest miło nawilżona
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 08:55   #292
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
jak nie zrobisz od samego czubka głowy, to nie będą przyklapnięte. możesz też włosy suszyć głową w dół, wtedy też zapobiegniesz przyklapowi.

zamówiłam jeszcze próbki lioele triple. napisałam piękną wiadomość do f2plus1, wszystkie article i inne błędy posprawdzałam, a on mi odpisał w pięciu słowach
od czubka głowy nigdy sie encanto nie robi, zawsze te 2-3 cm zostawiasz, ja robiłam nawet z 10 cm a i tak włosy są nieco przyklapniete, encanto powoduje że włosy sa cięższe od kreatyny i przez swoją siłę ciążenia powoduja że jednak tak zwany przyliz jest .... można temu zapobiedz tak jak mówisz suszeniem głowa w dół, czy na szczotkę czy sa od tego tez prepararty do unoszenia także spoko ja tam jestem super zadowolona

Ja miałam Triple, własnie go opchnęłam - cały kremik, dla mnie za jasny - ale jak chodzi o właściwiości i konsystencję to bardzo fajny.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

takie kuleczki brązujące znalazłam z Lioela
http://asianstore.pl/164-lioele-jewel-mix-shading.html
ale na wizazu jest tylko jedna opinia.......
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 09:15   #293
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.I

Nie nadążam za Wami dzisiaj czekam na mojego BB, normalnie poobgryzam paznokcie z nerwów

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 09:23   #294
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Nie nie musi ale do polskich kosmetykow(choc je bardzo lubie )nie mam dobrego dostepu.
Jestem otawrta na propozycje,jedyne co mnie ogranicza to ,to ,ze mam cere naczynkowa i wrazliwa
.....
do naczynkowej i mega wrazliwej: Dermalogica Daily Exfoliant-rodzaj proszku do mycia buzi mieszanym z wodą<w systemie Kanebo,ale znacznie lepszy> no i czarne mydło Savon Noir,jako codzienny oczyszczacz i jako peeling enzymatyczny.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 09:28   #295
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

jestem zla bo nadal nie mam ampulki Mizona a dwa zamowienia zlozone pozniej o tydzien juz sa u mnie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 09:30   #296
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

znooowu tyle do nadrobienia

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Czysty bezowy bez zadnych podtonow jest bioessence platinum.

BRTC Jasmin Water jest bardzo rozowy, CC mizona tez ma rozowy podton
miałam i nadal mam bio-essence - zapomniałam go wymienić na swojej liście wypróbowanych BB - za ciemny dla mnie

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
Ja też jestem zadowolona ze ślimaka mam praktycznie takie samo zdanie nie nawilża a koi łagodzi i przyspiesza gojenie

ja wczoraj zamówiłam effector z drożdżami w tym cely ale jak sie nie sprawdzi to zajrzę do bu
nakładałam effector YE przez dwa dni pod rząd, ale rano nie było efektu WOW. Zupełnie inaczej mam przy VC - pięęęknie rozjaśnia, uwielbiam go
Co do BU to właśnie sobie wczoraj dwa kremy ukręciłam
Będę nakładać na VC effector krem rozjaśniający AZELO/BHA, mam nadzieję, że pozbędę się czerwonych kropek z buzi. Na zmianę z regenerującym z kwasem liposonowym (pewnie coś przekręciłam) super nawilża i koi

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
to jakbyś chciała, żebym Ci to przywiozła to pisz


przyszedł mój tomatox dostałam też próbki z time revolution i jedną jakąś taką dziwną, brązową bez angielskich napisów, więc nie wiem co to. gdzieś widziałam te saszetki
pewnie dostałaś próbkę BB od MISSHY - chyba jeszcze w poprzednim wątku wrzucałam zdjęcia. Dziewczyny rozszfrowały, że to Missha Bo Yang. Wczoraj nałożyłam - paskudnie różowe to to.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Zmieszaj aloes i fasolkę
Do głowy przyszedł mi SKin79 Scandal Rose, on jest jasny i beżowy, bez wyraźnych podtonów. Jasmin jest różowy.
hehehe a wiesz, że nawet myślałam o mieszaniu obaczę ten scandal Rose

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Puder nie utrwala BB - działa wręcz przeciwnie! ja i zresztą kilka dziewczyn stąd to zauważa.
Poza tym dla mnie stosowanie tych rzeczy przy BB po prostu mija się z celem. Cóż, może jednak mam za mało problemową twarz :P
A ja się nie zgadzam, że puder nie utrwala BB Tzn zależy jeszcze jaki
Ja trafiłam na Peach Sake Pore Powder i jestem absolutnie zachwycona. ZERO PORÓW, twarz pięknie rozświetlona, i współgra mi ze wszystkimi BB jakie mam utrwala na cały dzień

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Co do Mizonowego CC to tak na pierwszy rzut oka to jest on dość bogaty, mniej więcej jak Jart srebrny. Nie jestem pewna czy na lato jest odpowiedni, jutro sprawdzę. Ja u niego nie zauważyłam różu, co prawda nie patrzyłam na niego tak dokładnie, ale mam cerę naczynkową a kolorystycznie mi bardzo odpowiada. Jeśli chcecie to jutro wam wrzucę tutaj jego zdjęcia tylko że popołudniu.
wrzuć koniecznie!!! I daj znać jak tam z jasnością u niego

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z Was moze mi cos powiedziec na temat
Lioele Multi Seaweed Gel Daily Moisturizer?
Szukam czegos bardzo dobrze nawilzajacego bo po zimie mam cere strasznie zrujnowana(suche skorki )Mam cere naczynkowa i z peelingow moge stosowac tylko enzymatyczne ale one jakos mi bardzo nie pomagaja(Floslek,Perfecta ).A moze poleci mi kots i jakis dobry azjatycki peeling enzymatyczny?
Bardzo bede wdzieczna
Ja nie polecam tego żelu Wysusza, a mnie dodatkowo wysypał. Zresztą ktoś go z wątku ostatnio dostał i pisał, że zajeżdża alko.

Nadal szukam kremu na dzień. Kończy mi się ślimak i zastanawiam się, czy brać coś nowego? Boję się, że jak znowu zacznę testować. skóra mi się rozreguluje. Poza tym wielokrotnie czytałam i słyszałam od dermatologów, że efekty pielęgnacji widać dopiero po 3 miesiącach i że większość osób jest niecierpliwa (skąd my to znamy ) i jak nie widzi działania po miesiącu, to zmienia krem... W sumie ten ślimak Mizonowy nie jest taki zły... Jedyne "ale" jakie do niego mam, to że nie nawilża nic a nic. A poza tym to przyczepić się nie mogę, bo faktycznie krosty przestały mi wyskakiwać... No i co tu zrobić
__________________
Wymianka

Edytowane przez metice
Czas edycji: 2013-04-18 o 09:37
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 09:31   #297
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.I

Ja narazie odpoczywam od zakupów, będę za to szalała w Polsce, aż sama siebie się boję.

Może zorganizujemy jakieś spotkanie w Warszawie dla bebiko-maniaczek?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 09:33   #298
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
od czubka głowy nigdy sie encanto nie robi, zawsze te 2-3 cm zostawiasz, ja robiłam nawet z 10 cm a i tak włosy są nieco przyklapniete, encanto powoduje że włosy sa cięższe od kreatyny i przez swoją siłę ciążenia powoduja że jednak tak zwany przyliz jest .... można temu zapobiedz tak jak mówisz suszeniem głowa w dół, czy na szczotkę czy sa od tego tez prepararty do unoszenia także spoko ja tam jestem super zadowolona

Ja miałam Triple, własnie go opchnęłam - cały kremik, dla mnie za jasny - ale jak chodzi o właściwiości i konsystencję to bardzo fajny.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

takie kuleczki brązujące znalazłam z Lioela
http://asianstore.pl/164-lioele-jewel-mix-shading.html
ale na wizazu jest tylko jedna opinia.......
wiem, że encanto nie robi się od czubka głowy. ja i tak robiłam od ok. 1 cm, bo mam krótkie włosy, ale staram się je na wszelkie sposoby zagęścić, więc mi nie zależało na tym, by nie były przyklapnięte. nawet jeśli by takie wyszły, to mam mnóstwo baby hair, więc nie wyglądałoby to u mnie źle. na czubku głowy są w miarę gęste.

fajnie, że piszesz, że triple jest jasny, bo ja jestem bladolica.

ja znalazłam puder ze skin 79, miałam go kliknąć, ale po zastanowieniu się doszłam do wniosku, że najpierw muszę wykorzystać to co mam. próbowałaś mieszać puder z bronzerem, żeby trochę jaśniejszy wyszedł?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 09:37   #299
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

ja mam wlosy do ramion zapuszczane z boba i nienawidze przyliżu

tekila triple nie jest jasny
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 09:38   #300
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny a nie boicie się tak mieszać ze sobą i nakładać jeden na drugi kwasowych produktów z azjatyckimi z różnymi substancjami aktywnymi? Bo ja mam ciągle jakieś obawy że wypali mi twarz albo jakieś reakcje zajdą między tymi kosmetykami i tylko mi to zaszkodzi.
Sama używam raz Effaclaru Duo a raz sleeping packa jabłkowego od metice i muszę powiedzieć, że do rozjaśniania cery, zaczerwienień i śladów po pryszczach nie miałam nic lepszego od tego jabłuszka. Po pierwszym razie aż się przestraszyłam co się stało z moją cerą nigdy nic tak szybko nie zadziałało.
Ale teraz jest mega gładka i dawne niespodzianki i ślady po nich zniknęły z prędkością światła.
A nos taki ładny miałam raz dawno temu kiedy używałam jeszcze pierwszej wersji Effaclaru K, który teraz ulepszyli i już w ogóle nie działa
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.