Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-01, 15:50   #2851
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Atropina Pokaż wiadomość
Dziewczyny,zameiszczam 2 zdjecia mojej twarzy i chcialby,zebscie mi doradizly jakis podklad.. drugie zdjecie blizsze jest naturalnosci,neistety zdjecia byly robione nie moim aparatem i koolory moga byc troszke przeklamane,jakosc tez kiepska ale to wina aparatu..;/ ( mam monitor lampowy,wiec i tka wsyztko inaczej wyglada)

pozdrawiam i czekam na pomoc
Blekitny filtr oziebil bardzo odcien fotek. Zakladam jednak, ze naturalnie tez jestes chlodnym typem
Znam tylko jeden b.jasny podklad, dla chlodnych bladziochow: Lumene DOUBLE STAY odcien 0-Vanilla Meringue: link
B.b.jasny, kremowy, srednio kryjacy, dajacy efekt pudrowego wykonczenia.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 16:17   #2852
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
ale jak sądzicie Dziewczyny, do bladej paszczy raczej dziki róż, czy czerwień strażacka??
strazacka czerwien, zdecydowaanie


zna ktoś może podkład Luminous Silk Armaniego? Podobno jest w Douglasie w Złotych Tarasach, ale zastanawiam się czy jest cała gama kolorystyczna, bo w sklepie on-line (tylko USA ) jest odcień 0 alabaster/porcelain i wydaje się na stronie bardzo jasny i chłodny
http://www.giorgioarman☠☠☠☠☠☠☠-usa.c...foundation.htm
jest jeszcze jakiś fluid sheer, też ma ten odcień 0, ale jak widzę tę bordową 4kę to się mocno zastanawiam czy to aby napewno jest podkład http://www.giorgioarman☠☠☠☠☠☠☠-usa.c...luid-sheer.htm

pod spodem ten luminous silk i odcień 0.. ciekawe jaki jest na żywo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 0203012_r.gif (4,2 KB, 348 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 9d994edf0024f30445d1db0d.jpeg (23,2 KB, 54 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 16:22   #2853
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Potwierdzam kolorowka Armaniego jest w Douglasie Zlotych Tarasach
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 16:28   #2854
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

dzięki Contax, a nie wiesz czy jest cała kolorówka czy tylko jej część? bo to, że w ogóle to jest to już wiem, dlatego o tym piszę
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 16:39   #2855
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

dobra... jestem gapa, nie krzyczcie, drugi raz zapytam o to samo - i ostatni, bo jak dostanę odpowiedź, od razu lecę do apteki. jaki to był filtr zostawiający białawy film na twarzy (choćby minimalny!) i DLA TŁUSTEJ CERY? bo już to słonko coraz mniej mi się podoba. dłonie chyba mi się opaliły!! mam nadzieję, że będzie kosztował tak do 50zł?.. bo więcej w tej chwili nie mogę za bardzo przeznaczyć na kosmetyk i jeszcze pytanie - któraś Pani pisała tu o fotostabilnym kremie/balsamie z filtrem z Rossman'a.. szukam czegoś do dłoni, no i jak się ociepli to na całe ciało. mogę prosić o podanie pełnej nazwy?

dziękuję za miłe słowa pod adresem moich zdjęć mam jakąś obsesję, że pod makijażem i tak widać ślady po krostkach.. już jest lepiej, ale przed "cieżkimi dniami" znowu mnie wysypało. i znowu będę się kurować, bo oczywiście musiałam cztery rozdrapać :/ siedzę dziś cały dzień bez makijażu i na przemian przecieram twarz naparem własnego pomysłu (mięta, zielona herbata, rumianek i melisa - naprawdę nieźle działa) i sokiem z cytryny. z tym, że cytryna to tylko raz dziennie na całą twarz, a trzy razy dziennie punktowo na blizny (nie smarujcie strupków ani tym bardziej "świeżych" ranek!! pogarsza sprawę ).. do soboty muszę jakoś poprawić cerę... mam randkę pierwszą od pół roku

natrix - możesz coś więcej napisac o tej białej bazie inglota? czy daje choć maleńkie krycie? nada się i do przetłuszczającej się cery?

doradźcie mi jeszcze, proszę, w jednej sprawie, bo takiego "prawdziwego" aptecznego filtra jeszcze nie używałam.. to się kładzie jak podkład? czyli normalny krem, potem korektor a potem filtr i puder sypki? czy korektor po filtrze? ale chyba raczej przed, bo jak raz spróbowałam położyć korektor NA podkład, to mi ściemnił się po paru godzinach i wyglądało to paskudnie
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 16:57   #2856
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
dzięki Contax, a nie wiesz czy jest cała kolorówka czy tylko jej część? bo to, że w ogóle to jest to już wiem, dlatego o tym piszę
Nie wiem czy cala, bo nie ogladalam wszystkiego tylko to co mnie interesowalo.
Najprosciej bedzie zadzwonic i zapytac sie czy maja akurat ten odcien podkladu.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 17:04   #2857
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez natrix
Madziu, ja też czekam z niecierpliwością na Twój nowy kolorek

Sama się też zastanawiam, co ze swoim zrobić, bo doszłam do dekadenckiego wniosku, że na koniec studiów, to muszę zaszaleć Z gruntu mam czarne włosy, które zwykle podrasowywuję granatową czernią, ostatnio fioletów próbowałam, ale teraz mnie nosi, żeby sobie grzywkę (mam skośną, na prawe oko)i fragment włosów po prawej stronie, które mi okazają policzko zafarbować na dziki różowy (z tym, że oprócz trampek nie mam nic różowego, żeby mi do tego się komponowało , nie no, mam spodnie jedne, ale od dwóch lat się do nich nie mieszczę ), druga opcja jest, żeby sobie w miejsce dzikiego różu położyć czerwień strażacką . Muszę się z tym jeszcze przespać, ale jak sądzicie Dziewczyny, do bladej paszczy raczej dziki róż, czy czerwień strażacka??
czerrrrrrrwony

Cytat:
Napisane przez Kattarina
Blekitny filtr oziebil bardzo odcien fotek. Zakladam jednak, ze naturalnie tez jestes chlodnym typem
Znam tylko jeden b.jasny podklad, dla chlodnych bladziochow: Lumene DOUBLE STAY odcien 0-Vanilla Meringue: link
B.b.jasny, kremowy, srednio kryjacy, dajacy efekt pudrowego wykonczenia.
Kattarina, a powiedz mi, czy ten podkład brudzi ubrania ?
potrzebuje czegoś w miare kryjącego, jasnego, chłodnego/neutralnego i nie brudzącego ubrań (ok 50zł)


wklejem siebie w naturalnymj kolorze włosów (o dziwo nie wyprostowane ) {wiem, że mam usta krzywo pomalowane )

a jutro z Garnierem 100% COLOR, XL1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg laleczka1.jpg (59,0 KB, 126 załadowań)
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-01, 17:14   #2858
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

od razu sie przyznaje, ze nie przebrnelam przez 95 stron tylko przez ostatnich 15 ( mea culpa, mea maxima culpa )
pewnie sie myle ale wydaje mi sie, ze duza czesc z was ma styl gotycki- pankowy, a ja raczej taka krolowa sniegu jestem z typu kolorystycznego ale juz z urody to taki drobniacha-delikates. Moze moglybyscie mi podpowiedziec jak podkreslic tego typu urode???
od razu mowie, ze w ciemnych cieniach i z bialym pudrem wygladam jak z nowej reklamy Heya
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 18:00   #2859
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Antropina u mnie fotki są zupełnie niebieskie
Natrix oba pasują A Darii nie słuchaj bo jest stronnicza Ja stawiam na róż

IlonaMarianna jak filtry z makijarzem to tylko Avene, korektor na filtr. A jeżli inne filtry, to filtr na to skrobia, potem korektor i sypki puder

Madzia śliczna jesteś, ja bym ten kolor włosów zostawiła.

Cytat:
Napisane przez Mallutka
pewnie sie myle ale wydaje mi sie, ze duza czesc z was ma styl gotycki- pankowy
Mylisz się, do czytania od początku marsz (skup się może na pierwszej części tematu http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=96707)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 18:04   #2860
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Pogoda dziękuję tylko, że mi włosy naturalnie ciemnieją i wyglądam, jakbym miała odrosty a że już od dawna chciałam się pofarbować...
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 19:16   #2861
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Natrix oba pasują A Darii nie słuchaj bo jest stronnicza Ja stawiam na róż
co nie słuchaj, co nie słuchaj?!
ale Madzia mnie poparła (w pewnym sensie), ha

gosh.. kilka dni przed maturą zaczynam się zachowywać jak dziecko nie zwracajcie na mnie uwagi, bo ja nie mam na nic czasu, robie 5 rzeczy na raz + histeryzuje i przerywam sobie naukę żeby Wam odpisać (z nerwów chyba robię wszystko, czego nie powinnam zamiast czytać czytać i jeszcze raz czytać )

a dzisiaj mi babeczka od geografii rzucila jak ją odprowadzałam do furtki "boże, Daria, jaka ty blada jesteś! wyjdź no troche na słońce! widać, że cały czas w domu przy książkach siedzisz"
po ostatnim 5godzinnym (niedzielnym) spacerku chyba mimo filtra 50tki coś mi policzki ruszyło, bo cały czas zaróżowione są
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-01, 19:23   #2862
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Daria, fajna babka od geografii
Powodzenia na maturkach Tobie i innym jaśniutkim wizażankom <kop w bladą dupkę na szczęście >
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 19:38   #2863
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Madzia nie dziękuje(my) [zeby nie zapeszyc ]
a babka bardzo fajna, naprawde i super uczy, a wymaga hoho..
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 20:15   #2864
Atropina
Raczkowanie
 
Avatar Atropina
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 30
GG do Atropina
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Kattarina dziekuje bardzo.. a wies zmoze ile mniej wiecje ksoztuje ten podklad?

Pogoda -wiem,ze zdjecia dziwne wyszly..postarma sie o normalne,tylko czekam az moj aparacik ozyje i worci z naprawy
__________________
In this day of white
In marvelous candlelight
Surprising wishes distress me
Wish you were here again
To freeze in an embrace of the past
Cryonic remaining laugh
Just a smile after tear...
Atropina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 20:32   #2865
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Atropina Pokaż wiadomość
Kattarina dziekuje bardzo.. a wies zmoze ile mniej wiecje ksoztuje ten podklad?

Pogoda -wiem,ze zdjecia dziwne wyszly..postarma sie o normalne,tylko czekam az moj aparacik ozyje i worci z naprawy
Pamietam, ze Agnieska podala kiedys link do sklepu internetowego, gdzie ten podklad kosztowal ok.40zl
W "realnych" drogeriach, zapewne ponad 50zl.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 20:55   #2866
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

IlonaMarianna już mówię o bazie Inglota. W ogóle, to różne kolory są (zielona, fioletowa, pomarańczowa, beżowa i dwa rodzaje białej). Ja mam skórę tłustą, ale skłonną mimo tego do przesuszania (jak mnie to może wpieniać ) ale zaparłam się, że chcę być biała i się smaruję od kilu dni tą bazą. Po pierwsze trochę się trzeba namęczyć żeby ją równo rozprowadzić, jeśli wysusza, to raczej bardzo niewiele (przynajmniej tak zachowuje się na mojej cerze), natomiast co do krycia, to też raczej niewiele, bardziej rozjaśnia twarz. Jednak póki chwilowo moja cera się nie buntuje i nie wyłażą mi pryszcze tabunami, to nakładam tylko tę bazę i coś niecoś tam ukrywa (mam na myśli drobne przebarwienia). Czerwonego pijackiego nosa nie ukrywa

Daria, Pogoda, Madzia No dzięki za podpowiedzi w związku z czupryną Ja też się raczej skłaniam ku strażackiej, ale skoro pojawił się również głos na róż, to muszę jeszcze odczekać i ranking przeprowadzić
A że Daria jest nieco stronnicza w kierunku czerwonego (co raczej powinno przez Nią być poczytane za komplement ), to jest jasne jak 2x2
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 21:04   #2867
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
A że Daria jest nieco stronnicza w kierunku czerwonego (co raczej powinno przez Nią być poczytane za komplement ), to jest jasne jak 2x2
hehe dzieki ja sie bardziej burzylam, ze Pogoda kazala mnie nie sluchac niz, ze jestem stronnicza
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 21:11   #2868
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Daria jako autonomiczna jednostka masz do tego pełne prawo
A czy przy okazji mogłabyś powiedzieć parę słów na temat Revlon Age Defying, oczywiście najjaśniejszego, bo doszły mnie słuchy, ze go stosujesz. Chodzi mi, czy do różowawej i raczej tłustej cery się nada oraz jak jest z kryciem i trwałością. Jeśli już ktoś Cię dręczył wcześniej tymi pytaniami, to proszę, nie gniewaj się i nakieruj mnie, niebożę w odpowiednie rejony
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 21:18   #2869
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

acha! Jeszcze anegdota z dzisiaj: zapada zmierzch, ja i mój TŻ snujemy się po rynku, jedno bledsze od drugiego (jeszcze w dodatku w asyście mojego superbiałego brata, bo na lody mieliśmy się udać przy święcie), w czerń odziani ( ), aż tu nagle napataczamy się na znajomą, która na nasz widok z wyczuwalną trwogą w głosie: 'o Chryste, jakie zmory białe! Przestraszyć się Was można'
To się nazywa komplement
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-01, 21:30   #2870
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Pamietam, ze Agnieska podala kiedys link do sklepu internetowego, gdzie ten podklad kosztowal ok.40zl
W "realnych" drogeriach, zapewne ponad 50zl.
pewnie ta strona: http://www.mojekosmetyki.pl/index.ph...t&prod_id=2322
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 21:33   #2871
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Daria jako autonomiczna jednostka masz do tego pełne prawo
A czy przy okazji mogłabyś powiedzieć parę słów na temat Revlon Age Defying, oczywiście najjaśniejszego, bo doszły mnie słuchy, ze go stosujesz. Chodzi mi, czy do różowawej i raczej tłustej cery się nada oraz jak jest z kryciem i trwałością. Jeśli już ktoś Cię dręczył wcześniej tymi pytaniami, to proszę, nie gniewaj się i nakieruj mnie, niebożę w odpowiednie rejony
pewnie, że mogę wszystko, byleby się nie uczyć
ja jestem różowawa i dla mnie jest idealny jest chłodny, ale nie różowy, więc nie ma mowy o efekcie świnki Piggy. Cerę mam mieszaną, w strefie T przetłuszczającą się, ale jednocześnie suchą (wręcz przesuszoną ) i muszę powiedzieć, że to pierwszy podkład, który mi dobrze nawilża twarz (koniec z suchymi skórkami np przy płatkach nosa), a jednocześnie matuje, chociaż ostatnio używam kremów, których nie jest w stanie zmatowić i posiłkuję się pudrem ze skrobią. Ma jedną wadę - bardzo słabo kryje [jest na to sposob wklepać ze 3 warstwy nie tworzy maski, ale ja na ogol nie mam czasu zeby sie tyle z tym bawic] ale mimo to wyrównuje koloryt i wygładza cerę. I jest trwały kilka godzin sam bez problemu wytrzyma, nie ciemnieje ani nic, z odrobiną pudru jest w stanie wytrzymać całą imprezową noc

ostatnio (zamiast się uczyć oczywiście) naskrobałam o nim trochę tutaj http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12415
zdjęcia tego mojego są w wątku, widać, ze ma różową nakrętkę, nie czerwoną czy czarną, bo niestety okazuje się, że jest różnica
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 21:34   #2872
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Mallutka jeśli wyglądasz jak z nowej reklamy Heyah (z tej wampirzej?), to dla mnie bomba (chyba teraz ja jestem nieco stronnicza )
Ja to w ogóle uważam, że ciemne cienie i smołki, to wszystkim pasują (,przez który to pogląd jestem troszkę gnębiona przez moją nauczycielkę na kursie stylizacji ) Ostatnio mi wręcz wytknęła, że nie potrafi tak do mnie przemówić, żebym chociaż raz jakąś modelkę delikatnie umalowała. Niby na kursie stylizacji, to pewien problem, ale ja tego nie rozpatruję w takich kategoriach...pewnie powinnam utemperować nieco moją namiętność do czarnych oczu, ale nie zamierzam i przepraszam za offtopowanie
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 21:46   #2873
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Daria toż Twoja wypowiedź to istne kompendium Bardzo dziękuję Cieszę się (chociaż nie powinnam), że przyczyniłam się do chwili relaksu międzynaukowego

Oj, jak wspomnę moją maturę, to przychodzi mi na myśl tylko jedno i to w dodatku prawdopodobnie to samo, co wszystkim, którzy maturę już mają za sobą: i po co było tak się stresować??
Ale to jest takie gadanie...Matura to egzamin jak każdy inny. Jestem już, chwała Bogu, na piątym roku studiów (nie, ja nie chcę dorosłego życia ) i jakoś ciągle się nie przystosowałam ewolucyjnie do ich zdawania, mimo iż przyszło mi ich zdać ani nie jeden ani nie dwa w życiu. Zdaje się, że każdy sam to musi przejść, żeby potem powiedzieć: i po co się było tak stresować?? Koniec końców, wszystkim wizażowym Szanownym Maturzystkom (oraz tym, co się sesyjka zbliża) życzę wiary we własne siły i połamania pióra

zauważam u siebie tendencję do offtopowania obiecuję poprawę
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 06:50   #2874
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Mam nadzieje ze to nie bedzie uznane za reklame ale musze sie wam czyms pochwalic.
Odkrylam swietny balsam brazujacy.
Sama go uzywam-wiec to tylko recenzja zachwalajaca.Macie u siebie sklepy EKo http://www.eko.pl/ -takie supermarkety?Ja mam i tam sa takie balsamy brazujace za 6.99 40 ml-dalam screen i fotke.
Swietnie brazujace az sie sama zdziwilam
W ogole nie pachnie samoopalaczem i DHA.Pachnie podobnie jak balsam Kolastyny-brazujacy.Uzywam go 2 razy dziennie i skora nabrala zlotego odcienia zadnych smug i plam a jak mocno odzywia- po zadnym balsamie nawilzajacym nigdy nie bylo takiego efektu.
Nogi mam bezowo zlote- tak delikatnie.

Do KWC zglosic nie moge- bo takiej firmy jak http://www.hurt-serwis.com.pl/index2.html nie mozna zglaszac bo to jest siec handlowa jak Biedronka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg balsam.JPG (46,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1062862983balsam_brazujacy.jpg (33,7 KB, 16 załadowań)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 07:45   #2875
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

przecież w KWC są żele pod prysznic Fitti, więc jak nie można jak można zgłaszać?
ja mam balsam brązujący 4 pory roku, efektu narazie nie widzę, a smaruję nogi codziennie jedno co widzę, to to, że nie nawilża za bardzo... a przynajmniej nie na tyle na ile ja potrzebuję
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 08:28   #2876
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Mallutka jeśli wyglądasz jak z nowej reklamy Heyah (z tej wampirzej?), to dla mnie bomba (chyba teraz ja jestem nieco stronnicza )
Ja to w ogóle uważam, że ciemne cienie i smołki, to wszystkim pasują (,przez który to pogląd jestem troszkę gnębiona przez moją nauczycielkę na kursie stylizacji ) Ostatnio mi wręcz wytknęła, że nie potrafi tak do mnie przemówić, żebym chociaż raz jakąś modelkę delikatnie umalowała. Niby na kursie stylizacji, to pewien problem, ale ja tego nie rozpatruję w takich kategoriach...pewnie powinnam utemperować nieco moją namiętność do czarnych oczu, ale nie zamierzam i przepraszam za offtopowanie
wiesz bez makijazu tez wygladam jak z tej reklamy ogolnie mam takie wory pod oczami, ze moga robic za smooky eyes, worki na kartofle i torba na ksiazki

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
przecież w KWC są żele pod prysznic Fitti, więc jak nie można jak można zgłaszać?
ja mam balsam brązujący 4 pory roku, efektu narazie nie widzę, a smaruję nogi codziennie jedno co widzę, to to, że nie nawilża za bardzo... a przynajmniej nie na tyle na ile ja potrzebuję
co do 4 por roku- mowie im zdecydowane nie mnie on po kilku smarowaniach zmasakrowal nogi- skora mi platami schodzila jak po retionoidach tylko ze z nog

czy uzywala ktoras z Szacownych Królów Śniegu rozu Burżuła (pieknie pisze po francusku prawda)?? bo mnie sie skonczyl i okazalo sie, ze oni 2 lata temu jakas reorganizacje kolorystyczna zrobili i mojego nie ma i teraz nie wiem ktory nr kupic, bo w sklepie to one wszystkie dla mnie takie same- chyba na starosc juz sie slepa robie
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 08:45   #2877
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
przecież w KWC są żele pod prysznic Fitti, więc jak nie można jak można zgłaszać?
ja mam balsam brązujący 4 pory roku, efektu narazie nie widzę, a smaruję nogi codziennie jedno co widzę, to to, że nie nawilża za bardzo... a przynajmniej nie na tyle na ile ja potrzebuję
Ale jak zglosic to jako firme?Firma Fitti?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 08:45   #2878
black.moth
Raczkowanie
 
Avatar black.moth
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 139
GG do black.moth
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

dziewczyny drogie moje kochan mozecie mi napisac jakie sa dobra podklady ktore nie ciemnieja na twazy ....bo nie zabardzo mam czas zeby czytac cale forum
__________________
cookie monster is
going to be fit

26.VI-61
03.VI- ?
10.VI- ?
17.VI- ?

black.moth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 09:27   #2879
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

a ja ponowię pytanie o filtr zostawiający lekko biały film na twarzy.. nie wiem czy ktoś kiedyś nie polecał mi La Roche Posay, ale nijak nie mogę tego znaleźć niestety Avene nie mogę używać. użyłam rok temu dwa razy i przez tydzień leczyłam wysyp krostek - zapchało mnie na amen

black.moth, ze średnio i nisko półkowych podkładów nie ma żadnego, który by ani odrobinę nie ciemniał. nawet Max Factor w ciągu dnia robi się trochę ciemniejszy. może poszukaj najjaśniejszych odcieni podkładów marek luksusowych? coś chyba było tu mówione o Givenchy i Guerlain. z wyższej półki miałam tylko Teint Idole Lancome'a i byłam niezadowolona. nie dość, że nie krył dobrze, to jeszcze był wodnisty i ciemniał na twarzy!

osobiście jestem zadowolona z MF Lasting Performance, ale nie wiem, czy ten kolor jest jeszcze dostępny - pół roku temu kupiłam na allegro z wielkim trudem dwie buteleczki odcienia 100 FAIR i nie wiem, czy wogóle jeszcze gdzieś się da go dostać.

myślałam o podkładzie Kryolana, ale koleżanka studiująca na kierunku wizaż/kosmetyka odradziła mi go na codzień jako o wiele za ciężki.
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 09:38   #2880
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
czerrrrrrrwony


Kattarina, a powiedz mi, czy ten podkład brudzi ubrania ?
potrzebuje czegoś w miare kryjącego, jasnego, chłodnego/neutralnego i nie brudzącego ubrań (ok 50zł)


wklejem siebie w naturalnymj kolorze włosów (o dziwo nie wyprostowane ) {wiem, że mam usta krzywo pomalowane )

a jutro z Garnierem 100% COLOR, XL1
Wyglądasz jak lalka z porcelany

Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość

czy uzywala ktoras z Szacownych Królów Śniegu rozu Burżuła (pieknie pisze po francusku prawda)?? bo mnie sie skonczyl i okazalo sie, ze oni 2 lata temu jakas reorganizacje kolorystyczna zrobili i mojego nie ma i teraz nie wiem ktory nr kupic, bo w sklepie to one wszystkie dla mnie takie same- chyba na starosc juz sie slepa robie
Róże bourjois mają bardzo szeroką gamę odcieni, wiec na pewno coś dostaniesz. Pamiętasz jaki był poprzedni numer Twojego różu?Wtedy bedzie łatwiej dobrać podobny.

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość

osobiście jestem zadowolona z MF Lasting Performance, ale nie wiem, czy ten kolor jest jeszcze dostępny - pół roku temu kupiłam na allegro z wielkim trudem dwie buteleczki odcienia 100 FAIR i nie wiem, czy wogóle jeszcze gdzieś się da go dostać.
Dla mnie MF LP jest potworny. Być może jestem nastawiona do niego tak bardzo na nie przez to, że większość odcieni jest raczej w różowej tonacji, a ja jestem neutralna na twarzy i żóltawa na ciele. I u mnie on bardzo mocno ciemnieje. Próbowałam z pudrem i bez - za każdym razem mocno odcinająca sie maska.
Teraz uzywam tylko kompaktu DP Chanel i jest rewelacyjny. Niestety na jesień bedzie sporo za ciemny
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.