Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-05, 12:38   #3361
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Jeżeli to o tego chanelka chodzi to tutaj można go kupić za 102 zł. Wysyłka gratis. Sklep sprawdzony. http://pl.strawberrynet.com/productD...67178&goChar=C
http://us.strawberrynet.com/productD...67178&goChar=C
chciałam zapytać czy zamawiałaś coś z tego sklepu i ile doliczają podatku bo ceny podane są netto. pozdro.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 18:35   #3362
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

,
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 18:50   #3363
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
ivonako - ja mam podobna cerę przy ciemnych włosach i cos1 trzymałam 9 godzin (lekarka zalecała 8 godzin, a ja jedna dodałam "od siebie"); myślę, że spokojnie 8 godzin możesz trzymać; kiedy nakładasz? pamiętaj, jestesmy z Toba i trzymamy kciuki za Twoją bezplamkową buzię!

kamilia - słońce, latem daj sobie spokój z retinolem, ewentualnie nakładaj na noc i to nie każdą, ponoć w połączeniu ze słońcem może zrobić niezłe "spustoszenia" na skórze;
Dziękuję Lidio

Kamilia
LidiaM ma rację z tym retinolem. Lekarz powiedział mi, że cos2 ma w sobie składnik, który "przede wszystkim blokuje produkcję melaniny" i to pewnie dlatego można go stosować latem mimo, że ma retinol. To dlatego nowe przebarwienia nie wychodzą. Jeśli będziesz stosowała jakiś inny krem z retinolem na szyję i dekolt to tego składnika niestety w nim nie będzie.

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Mnie tę maskę lekarka nałożyła - lekko wmasowała, ręką w rękawiczce lateksowej.
Włosy - schowane , zapięte itp. byle nie majtały się po twarzy. Makijaż zmyć - dobrze, także wodą , potem to co w zestawie .
Dzięki, więc do zestawu trzeba jeszcze za rękawiczkami pobiegać. A co tam, w takim razie ręką nałożę i też będzie dobrze. Będę miała piękne białe dłonie.

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
chciałam zapytać czy zamawiałaś coś z tego sklepu i ile doliczają podatku bo ceny podane są netto. pozdro.
Z tego sklepu zamawiałam (włącznie z dzisiejszym zamówieniem) 20 razy Ceny "netto" podane na stronie są cenami, jakie płacisz. Dochodzą jeszcze jakieś grosze coś ok 0,3% za przewalutowanie karty - w zależności od banku. Za wysyłkę kosmetyków nie płacisz. Za wysyłkę perfum płacisz 10%wartości. Czasem urząd celny może zatrzymać przesyłkę i doliczyć cło. Wtedy dopłacasz 22% wartości przesyłki przy odbiorze na poczcie. Mnie na 20 przesyłek ta przyjemność spotkała 1 raz. Potem wysyłasz skan naliczonej opłaty celnej do tego sklepu mailem i sklep zwraca na kartę to cło, które zapłaciłaś na poczcie. Więc nawet wtedy na tym nie tracisz. Czyli generalnie koniec końcem płacisz tyle ile jest netto. Nie robi się zamówienia z kilkoma sztukami, bo wtedy większa wartość i większe prawdopodobieństwo oclenia. Kosmetyki dochodzą po ok 7 dniach, perfumy 3 tyg. Zabawa z urzędem celnym wszystko przedłuża o jakieś 3 tyg. Kosmetyki oryginalne, trzeba tylko uważać, żeby zamawiać produkty "w nowej szacie graficznej" a nie starocie. Reklamacje raczej uwzględniają, jak się człowiek uprze i wypisuje maile. Ja nie musiałam nic reklamować. Wszystko było świeże, tanie i super. Szkoda, że cosmelanu tam nie mają
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 19:20   #3364
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=ivonako;8478680]Dziękuję Lidio

Kamilia
LidiaM ma rację z tym retinolem. Lekarz powiedział mi, że cos2 ma w sobie składnik, który "przede wszystkim blokuje produkcję melaniny" i to pewnie dlatego można go stosować latem mimo, że ma retinol. To dlatego nowe przebarwienia nie wychodzą. Jeśli będziesz stosowała jakiś inny krem z retinolem na szyję i dekolt to tego składnika niestety w nim nie będzie.

A jeżeli tylko na dekolt i szyję i jedynie na noc- to ryzykuję ? Boże, ja nic nie wiem o tym, co najważniejsze ! Jak ja sie uchowałam
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 19:32   #3365
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Retinol i kwasy latem przy skłonnościach do przebarwień - nie polecam. Może nic Ci nie będzie ale po co ryzykować. Poczekaj jeszcze troszkę z tym retinolem. Może przez ebaya ten cos2 nie będzie taki drogi. Może będziemy robić wspólne zamówienia na cos2 i potem rozsyłać sobie po Polsce.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 19:44   #3366
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Wiatajcie babeczki, po baaaardzo długiej przerwie. 2 tygodnie temu wróciłam z miesięcznego urlopu i nie jestem w stanie nadrobić zaległości w naszym wątku Ależ się rozpisałyście!!! I ile mnie ominęło! Ubawiłam się przy opowieściach Buczaczy o przygodzie z robotnikami w domu i ogrodzie podczas "remontu" twarzyczki, która teraz młoda jak u 20-stki GRATULUJĘ!
Wszystkim jubilatkom życzę 100 lat! A na imprezie Madziusi bawiłam się świetnie - po czasie wprawdzie, ale za to w pracy, po kryjomu
I o Waszych cellulitach poczytałam, i wiem o waszych wymiarach - laski z was! I tak a propos - ja ważę z was najwięcej, bo 60 kg ale za to mierzę 180 cm, więc może też nie jest tak źle
Molly, cieszę się że przeżyłaś zapalenie płuc i przygodę z termometrem

A wracając do wakacji - były udane niezmiernie! W Hiszpanii przez 2 tygodnie mojej twarzy strzegł Avene 50+ krem do cery suchej. Wróciłam z twarzą bladą jak ściana, ale z opalonym pięknie ciałkiem. A co tam, wieczorem twarz brązowałam pudrem Terracotta Guerlaina i było bosko!
Kolejne 2 tygodnie spędziłam nad polskim morzem i tam w związku ze zmienną pogodą nie byłam już aż tak czujna i cień plamy nad górną wargą jakby lekko ściemniał. Ale od czego mam całkiem nowiutki słoiczek cosmelanu2?
I wiecie co jeszcze - poznałam dużo nowych ludzi. I dowiedziałam się, że gin z tonic'em pity na słońcu posiada silne właściwości fotouczulające (przeklęte drinki z all inclusive pite w dużych ilościach na Dominikanie! ). Ostrzegam te z was, na które czekają jeszcze wyjazdy all inclusive!

Całuję WAS mocno i witam wszystkie Cosmelanki, któych jeszcze nie znam!
A teraz znów muszę biec, bo goście mi się zjechali. Pa
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 20:54   #3367
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

IVONAKO-dzieki za wyczerpującą odpowiedż już się czuję uzależniona od tego sklepu.Uwielbiam kosmetyki ! Ale najbardziej lubię cosmelan!Pozdro.A.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-05, 21:08   #3368
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny please, które stosowały jedwabny puder do ciała dr Hauschki czy mozecie zerknąć na link i zobaczyć czy to o ten puder chodzi ? Nie miałam z nim wcześniej do czynienia i obawiam sie żebym nie zamówiła nie to co trzeba
http://pl.strawberrynet.com/productD...48753&goChar=D
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 21:34   #3369
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dziewczyny please, które stosowały jedwabny puder do ciała dr Hauschki czy mozecie zerknąć na link i zobaczyć czy to o ten puder chodzi ? Nie miałam z nim wcześniej do czynienia i obawiam sie żebym nie zamówiła nie to co trzeba
http://pl.strawberrynet.com/productD...48753&goChar=D
Tak to ten .Ja go mialam i niestety nie odpowiadał mi ,słabo matowił i pozatykal pory.Ale u bardzo wielu osób spisuje się*doskonale.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...idenpuder.html
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 21:54   #3370
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Retinol i kwasy latem przy skłonnościach do przebarwień - nie polecam. Może nic Ci nie będzie ale po co ryzykować. Poczekaj jeszcze troszkę z tym retinolem. Może przez ebaya ten cos2 nie będzie taki drogi. Może będziemy robić wspólne zamówienia na cos2 i potem rozsyłać sobie po Polsce.


Iwonako wiesz jaka ze mnie pinda chcialam zamowic cos 2 na ebayu no i n ie zrobilam tego odrazu a teraz niestety nie ma tego kremu wystawionego
jestesm zalamana nie wiedzialam ze moze by taka sytuacja
wiesz czy krem jest ten czesto wystawiany moze to tylko tak chwilowo : confused:
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 22:02   #3371
ana8977
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Masima wyslalam Ci maila!Swoja droga....przed 20min.odezwala sie Twoja pani doktor(zasugerowala kontakt przez maila).Wlasnie skonczylam do niej pisac!pozdrawiam!
ana8977 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-05, 22:14   #3372
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Iwonako wiesz jaka ze mnie pinda chcialam zamowic cos 2 na ebayu no i n ie zrobilam tego odrazu a teraz niestety nie ma tego kremu wystawionego
jestesm zalamana nie wiedzialam ze moze by taka sytuacja
wiesz czy krem jest ten czesto wystawiany moze to tylko tak chwilowo : confused:
agnieszka kis zestawy i kremy sa czesto wystawiane tyle,że nie wiadomo czy sparzedawcy mają je na stanie.Ja czekam już prawie miesiąc.Dzisiaj przez okno wypatrzyłam faceta z przesyłką o podobnym kaształcie jak moj cosmelan i galopem pobiegłam do domofonu.Niestety to nie do mnie
Angi74 dolałaś oliwy do ognia Nie wytrzymałam i prosto z forum pojechałam do drogeri po puder mineralny Loreala.Ostatecznie wróciłam ze 100 % Isa Diorą.Jutro zacznę testować.Jak bedzie za ciemny to pomieszam go z tą zasypką dla dzieci.Dziewczyny to jakiś obłęd z tymi kosmetykami.Nigdy się nie ma wszystkiego wciąż czegoś brakuje
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 22:47   #3373
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ana8977 Pokaż wiadomość
Masima wyslalam Ci maila!Swoja droga....przed 20min.odezwala sie Twoja pani doktor(zasugerowala kontakt przez maila).Wlasnie skonczylam do niej pisac!pozdrawiam!
Ania ciekawe ci ci odpisała, wiesz półtorej godziny mi zeszlo z pisaniem do ciebie, elaborat mi wyszedl który na końcu mi wcięło. Jutro jeszcze raz ci napisze bo dzisiaj już nie mam siły do tego. Pozdrawiam
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 22:47   #3374
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Upssssssssss sprostowanie - Isa Dora !!!
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 23:56   #3375
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
agnieszka kis zestawy i kremy sa czesto wystawiane tyle,że nie wiadomo czy sparzedawcy mają je na stanie.Ja czekam już prawie miesiąc.Dzisiaj przez okno wypatrzyłam faceta z przesyłką o podobnym kaształcie jak moj cosmelan i galopem pobiegłam do domofonu.Niestety to nie do mnie
Angi74 dolałaś oliwy do ognia Nie wytrzymałam i prosto z forum pojechałam do drogeri po puder mineralny Loreala.Ostatecznie wróciłam ze 100 % Isa Diorą.Jutro zacznę testować.Jak bedzie za ciemny to pomieszam go z tą zasypką dla dzieci.Dziewczyny to jakiś obłęd z tymi kosmetykami.Nigdy się nie ma wszystkiego wciąż czegoś brakuje
Megi,wszystko będzie dobrze.Zapewniem Cię ,ze poszukiwania się skończą jak znajdziesz swój "złoty środek"! Ja juz znalazlam i czuję się piękna

Edit: Wracając na ziemię, -to pamiętaj,pisałam ze sam puder mineralny nie matuje a jedynie mieszanka skrobii babydreama i mineralnego w proporcjach jakie podałam wcześniej.Niech ślicza,gładka buźka będzie z Tobą..!


o Jezu..juz nie piję więcej wiina...
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 07:18   #3376
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Iwonako wiesz jaka ze mnie pinda chcialam zamowic cos 2 na ebayu no i n ie zrobilam tego odrazu a teraz niestety nie ma tego kremu wystawionego
jestesm zalamana nie wiedzialam ze moze by taka sytuacja
wiesz czy krem jest ten czesto wystawiany moze to tylko tak chwilowo : confused:
Ja zamawiałam 02.08. zestaw z maską od glo-revitalize (czy jakoś tak) i wtedy niestety tez nie było cos2. Więc też będę polowała na cos2.

POPRAWKA
Sorki za pomyłkę, zamawiałam od freedomusa123.

Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-08-06 o 13:30
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 08:44   #3377
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

annaluiza,witaj urlopowiczko.To okropne z tym cieniem nad ustami.Dawaj kobito gruba warstwe cosm.2 na cala noc i bedzie wszystko ok.
Przesan straszyc z tymi drinkami.To zaczyna byc okropne.Moze zrobimy liste z tym co cosmelankom wolno? Cos mi sie wydaje,ze bylaby krotsza od tej z zakazami.

Wczoraj wyprobowalam puder od dr hauschki.TWARZ mnie swedziala.
A dzisiaj mam 3 PRYSZCZE.
angi,pisalas rowniez ,ze Cie zapchal.A MIALO BYC TAK CUDNIE
Mam w domu mineralny z art deco.Myslisz,ze jak go z zasypka do popo wymieszam to bedzie dobrze?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 09:14   #3378
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

witajcie kochane.

Wiecie co wczoraj nic nie mogłam do was napisać. jakaś awaria w necie czy co???? ale miałam stersa. Normalnie uzależniłam sie od was

Megi72- kładz cosmelan 1 pod same rzęsy, nie żałuj, smaruj nawet grubą warstwe. Nic sie nie stanie. Gwarancja wyprasowania zmarszczek. Ja też miałam cos1 dwa razy pod samymi oczami i teraz rewelacja. Wszystko da sie przeżyć dla piękna urody.


ivonako- jak dla ciebie to te 8 godz to wystarczająco, chociaż lepiej troszke dłużej trzymac maske niż za krótko. Ja pierwszy raz trzymałam 9 godz a drugi raz przetrzymałam sobie do 10 godz. Mam naturalnie czarne włosy, brwi i rzęzy i oczy no i białą jak śnieg skóre- czyli nie wiadomo jaki to fototyp. Doktor też miała z tym problem, ale ostatecznie zakwalifikowała mnie miedzy 3 a 4 fototypem

.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 09:21   #3379
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

madziusia a ja juz myslalam,ze moj komp. tez kaput.Nawet na forum wejsc nie moglam
Nie wiesz co z jest z dome? Moze cassatta ja do Portugali zabrala,co?
Pojawiaja sie baby i znikaja.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 09:23   #3380
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

UFFFFFFF udało sie dziś wysłać do was.

No to pisze

Czekam wciąz na przesyłke z mazideł. Babka do mnie dzwoniła, że czekają na opóżnianą dostawe hydrolatów. No to uzbrojona w cierpliwośc też nadal czekam.
Co oni tak z tymi wysłkami sie opóżniają.
Jajk bedziecie dostawać cosmelan to ja też zamówie na ebayu. Poco przepłać u zdzierców lekarzy. U mojej doktor ponoć znowu była podwyżka. Już płaciłam 480zł. no to ciekawe ile teraz. A nasza złotówka wzrasta na siłe i powinien cosmelan tanieć a nie ciągłe drożeć.

Dziewczyny Drinki też fotouczulają o nie mam nadzieje że moja malinówka nie. Już cosmelanki nic nie możemy??????
Chyba żadnych imprez????? bo monitor promieniuje a winko, drinki fotouczulają- chyba padne:mdl eje:.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 09:27   #3381
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

No właśnie Buczacza- ja myślałam że wczoraj też "wyparowałaś gdzieś" bo nic nie pisałaś. A tu awaria miedzynarodowa: D.
No właśnie gdzie jest Dome i cassatta????
Już dzisiaj awariii nie ma można pisać i nadrabiać zaległości.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 09:29   #3382
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

madziusia,nie marudz.Tu kosztuje 180 euro.Pocieszylam Cie?
A co zamowilas?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 09:41   #3383
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kobiety Piękne - jednak ten cos 1+2 działa - uffff. Moje twarz wyraźnie jaśniejsza i taka jakaś młodsza ?. Dzisja mam noc w plecy bo spać nie mogłam , a nie wyglądam jak przez okno. A w piatek dopiero miną dwa tygodnie od cos1 !
A moje plamy:. .
Tak tylko się obawiam, że kiedy przestanę używać cos 2 dwa razy dziennie to efekt lifingu zniknie . Zniknie ? Och, nie , proszę
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 09:48   #3384
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

.........Tak wczoraj z nudów i niemożliwości napisania do Was wyczytałam pare świetnych artykułów na temat pomidorów i wszelkich czerwonych i żółtych warzyw.
Otóz moje kochane wyobrażcie sobie że jedzenie minimum 5 pomidorów dziennie, świetnie chroni od wewnątrz organizm przed promieniowanie słonecznym i przed przebarwieniami:ehem :. Tak naukowcy przetestowali na ochotniczej grupie badawczej, która jadła pomidoryi wystawiali ich na intesywne promieniowanie słoneczne i wyniki były zaskakujące. Bo ta grupa miała o wiele mnie poparzeń słonecznych, przebarwień i zdecydowanie lepszy stan skóry od osób które pomidorów nie jadły. Jakiś składnik(nie pamietam jaki) w pomidorach hamuje wydzielanie sie melaniny w skórze pod wpływem słońca, czyli chroni przed przebarwieniami .


No i co cosmelanki- od dziś dieta pomidorowa.

Ja dziś do pracy sie zaopatzryłam w te pomidorki.... swoja drogą to od zawsze wiedziałam że pomidory działają odmładzająco, bo zawarty w nich likopten działa cuda ale o tym działaniu przeciw przebarwieniom to pojęcia nie miałam:confused :.
No więc bede jeść pomidory- no tym bardziej że je bardzo lubie, nie to co sok z buraków po którym miałam wymioty jak kotka.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 09:54   #3385
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

zaraz lece po pomidorki.A wiesz co ja WCZORAJ przeczytalam? Maseczka z pomidora-wygladza i wybiela.

Robie wlasnie eksperyment.Nalozylam cosmelan2 na USTA,zobacze co sie bedzie dzialo
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 09:59   #3386
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza- ło matko! to drogo tam u was.
No a zamówiłam hydrolat różany (zamiast toniku) i masełko carrite( na suche łokcie kolna i na usta), Od tych kosmetykówna początek zaczynam przygode z naturalnymi specyfikami.

Kamilia- oooo to ciesze sie razem z Tobą. efekt nie minie nie obawiaj sie -jak bedziesz codziennie smarować cos2 już tylko na wieczór. Pokochasz ten krem jak ja i bedziesz mu wierna do końca swych dni i nieprzerwanie go stosować. Zastępuje wszystkie inne odmładzające, ujędraniające, wygładzające...... no to istne cudo.

.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 10:08   #3387
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Buczacza- ło matko! to drogo tam u was.
No a zamówiłam hydrolat różany (zamiast toniku) i masełko carrite( na suche łokcie kolna i na usta), Od tych kosmetykówna początek zaczynam przygode z naturalnymi specyfikami.

Kamilia- oooo to ciesze sie razem z Tobą. efekt nie minie nie obawiaj sie -jak bedziesz codziennie smarować cos2 już tylko na wieczór. Pokochasz ten krem jak ja i bedziesz mu wierna do końca swych dni i nieprzerwanie go stosować. Zastępuje wszystkie inne odmładzające, ujędraniające, wygładzające...... no to istne cudo.

.
Dziekuję Madziusiu W testamencie napiszę,że chcę być posmarowana nim na wieczność

Buczaczo - też myślałam o takim eksperymencie! Na usta cos2. Ale skoro Ty już go zaczęłaś to poczekam na Twoje efekty
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 10:14   #3388
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

kamilia,oj zaczekaj lepiej.Zobaczymy co bedzie sie dzialo.Trzymam juz 2 godziny,ale zmywam,bo pic mi sie chce.Na wieczor znowu naloze.
Na ustach jest cieniutka skorka,no zobaczymy.Bede zdawac relacje
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 10:16   #3389
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez annaluiza Pokaż wiadomość
Wiatajcie babeczki, po baaaardzo długiej przerwie. 2 tygodnie temu wróciłam z miesięcznego urlopu i nie jestem w stanie nadrobić zaległości w naszym wątku Ależ się rozpisałyście!!! I ile mnie ominęło! Ubawiłam się przy opowieściach Buczaczy o przygodzie z robotnikami w domu i ogrodzie podczas "remontu" twarzyczki, która teraz młoda jak u 20-stki GRATULUJĘ!
Wszystkim jubilatkom życzę 100 lat! A na imprezie Madziusi bawiłam się świetnie - po czasie wprawdzie, ale za to w pracy, po kryjomu
I o Waszych cellulitach poczytałam, i wiem o waszych wymiarach - laski z was! I tak a propos - ja ważę z was najwięcej, bo 60 kg ale za to mierzę 180 cm, więc może też nie jest tak źle
Molly, cieszę się że przeżyłaś zapalenie płuc i przygodę z termometrem

A wracając do wakacji - były udane niezmiernie! W Hiszpanii przez 2 tygodnie mojej twarzy strzegł Avene 50+ krem do cery suchej. Wróciłam z twarzą bladą jak ściana, ale z opalonym pięknie ciałkiem. A co tam, wieczorem twarz brązowałam pudrem Terracotta Guerlaina i było bosko!
Kolejne 2 tygodnie spędziłam nad polskim morzem i tam w związku ze zmienną pogodą nie byłam już aż tak czujna i cień plamy nad górną wargą jakby lekko ściemniał. Ale od czego mam całkiem nowiutki słoiczek cosmelanu2?
I wiecie co jeszcze - poznałam dużo nowych ludzi. I dowiedziałam się, że gin z tonic'em pity na słońcu posiada silne właściwości fotouczulające (przeklęte drinki z all inclusive pite w dużych ilościach na Dominikanie! ). Ostrzegam te z was, na które czekają jeszcze wyjazdy all inclusive!

Całuję WAS mocno i witam wszystkie Cosmelanki, któych jeszcze nie znam!
A teraz znów muszę biec, bo goście mi się zjechali. Pa
annaluiza witamy !!!! Nie zazdrość nam tej chudości .Kobiety szczupłe gorzej przechodzą menopauzę.A nam chyba już do niej bliżej niż dalej
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 10:16   #3390
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cosmelan2 na usta????? hmm to ja poczekam na efekty buczaczy. i tez spróbuję.
Buczacza - więc zdawaj relacje, bo tu znowu ciekawskie czekają na opis Twoich efektów.
No i jak ta maska z pomidorów??? Pomodorki jemy, pomidorkami sie smarujemy i mamy ochronę przeciwsłoneczną
.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.