Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-03, 17:30   #1021
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Myślę, że u mnie to raczej brak umiejętności. Mam dobry pędzel z TBS - tak myślę. Jeśli chodzi o zmatowienie to matowie filtry jedwabnikiem H dośc solidnie. Skrobia się u mnie nie sprawdziła

Ja też używam pędzli do pudru i różu z TBS i są one cudowne,naprawdę puder rewelacyjnie się takim nakłada,więc to na pewno nie wina pędzla,tak myślę
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 17:34   #1022
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Joasiu - cieniowanie to może złe słowo, chodzi mi o to, że się nie omiata buzi, tylko wykonuje krótkie ruchy, takich jakby kresek obok siebie i się je rozciera, tak jakby się szkicowało.

Co ciekawe - wcale nie kładą tego brązera na czubek nosa, środek czoła i brody - a takie rady można najczęściej poczytać, kiedy się szuka instrukcji do nakładania brązera - nakładaj na wypukłe, wystające części twarzy, które najszybciej łapią słońce. Ja wtedy wyglądam jak alkoholik.

Instrukcje nakłądania różu są boskie - w zależności od koloru i typu różu, za 100 lat się tego nie naumiem.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 17:36   #1023
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Smoczku, a to ciekawe muszę spróbować tego rodzaju pędzli
Mnie gruby nie podrażnia i jakoś już się do niego przyzwyczaiłam. Fajny jest również spehorowski do modelowania, jednak jego używam głównie do różu.

Bardzo dziękuję za link już wiem o co Ci mniej więcej chodzi z tym "szkicowaniem"
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 17:43   #1024
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

MoniaK - którego pędzla do modelowania używasz?
Mam ostatnio fazę na pędzle.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 17:44   #1025
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Joasiu - cieniowanie to może złe słowo, chodzi mi o to, że się nie omiata buzi, tylko wykonuje krótkie ruchy, takich jakby kresek obok siebie i się je rozciera, tak jakby się szkicowało.

Co ciekawe - wcale nie kładą tego brązera na czubek nosa, środek czoła i brody - a takie rady można najczęściej poczytać, kiedy się szuka instrukcji do nakładania brązera - nakładaj na wypukłe, wystające części twarzy, które najszybciej łapią słońce. Ja wtedy wyglądam jak alkoholik.

Instrukcje nakłądania różu są boskie - w zależności od koloru i typu różu, za 100 lat się tego nie naumiem.
Już rozumiem

Swoją drogą, ciekawam, jaki bylby efekt nałożenia brązera takim płaskim pędzlem, ja nakładam tym zwykłym do pudru Sephory - mnie na szczęście jakoś bardzo nie drapie, nie ma porównania z pędzlem do pudru IsaDory.

Tylko skąd wziać taki płaski pędzel?

Moniko, a z tego brązera Nivea nadal jesteś zadowolona?
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 17:52   #1026
majolka
Raczkowanie
 
Avatar majolka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dublin/Warszawa
Wiadomości: 205
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Ja też jestem pod wrażeniem prasowanego brązerka Clinique'a. Mam kolorek 02 sunkissed, który rzeczywiście jest doskonały dla bladolicych. To aktualnie mój najlepszy puder brązujący, nie robi łat i nie można zrobić sobie nim krzywdy. Dzięki Wam zwróciłam na niego uwagę.
majolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 17:52   #1027
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Póki co używam - jako totalny amator pędzlowy - płaskiego pędzelka wyciągniętego z różU Loreala, jest super miękki i muska buzię. Ciągle mi chodzi po głowie taki wachlarz- bo ponoć można nim naturalnie nałożyć róż:
http://www.donegal.com.pl/products/p...ytu_cery,12084
Ostatnio nie używam Nivea, bo jest jasny, a ja wolę wiosną ciemniejsze brązery np. Lavertu. Zostawiam go sobie na zimę, podobnie jak Terracottę Guerlaina nr 10, którą nabyłam w drodze wymiany - na teraz jest zbyt jasna i subtelna.

majolka - a ty mnie nie kuś tym brązerem Clinique, bo choruję na niego od dawna. On ma właśnie ponoć fajny, płaski pędzel.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-03, 17:58   #1028
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
On ma właśnie ponoć fajny, płaski pędzel.
Pędzelek ma rzeczywiście fajny,tylko,że ja nie umiem się jeszcze takim posługiwać,zawsze tylko używałam grubych,okrągłych .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 17:59   #1029
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Póki co używam - jako totalny amator pędzlowy - płaskiego pędzelka wyciągniętego z różU Loreala, jest super miękki i muska buzię. Ciągle mi chodzi po głowie taki wachlarz- bo ponoć można nim naturalnie nałożyć róż:
http://www.donegal.com.pl/products/p...ytu_cery,12084
Ostatnio nie używam Nivea, bo jest jasny, a ja wolę wiosną ciemniejsze brązery np. Lavertu. Zostawiam go sobie na zimę, podobnie jak Terracottę Guerlaina nr 10, którą nabyłam w drodze wymiany - na teraz jest zbyt jasna i subtelna.

majolka - a ty mnie nie kuś tym brązerem Clinique, bo choruję na niego od dawna. On ma właśnie ponoć fajny, płaski pędzel.
Widziałam coś w podobie tego pędzla w nowej pędzlowej linii Sephory.

A róż L'Oreala też mam - chyba wyciągnę pędzelek, upiorę z różu - bo do różu i tam boski pędzel Inglota - i wypróbuję na moim Rimmelku.

Skoro o Terrakocie nr 10 mowa, to zapytam: ona ma żółty odcień czy raczej pomarańczowy/beżowy...?

Swoją drogą, zobaczyłam się wczoraj w ostrym majowym świetle i stwierdziłam, że chyba muszę już wyciagnąć moje brązowidło...Nawet tonujący Antek na Dermo Kidsa już nie pomaga, chociaż zimą wydawało mi się, że jestem wręcz śniada
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 18:00   #1030
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Póki co używam - jako totalny amator pędzlowy - płaskiego pędzelka wyciągniętego z różU Loreala, jest super miękki i muska buzię. Ciągle mi chodzi po głowie taki wachlarz- bo ponoć można nim naturalnie nałożyć róż:
http://www.donegal.com.pl/products/p...ytu_cery,12084
Takie wachlarze dużo firm ma w swojej ofercie-one są do cieniowania, miękkich przejść
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 18:06   #1031
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Dzięki dziewczyny za podpowiedzi w sprawie pędzla, nawet Top Choice ma taki w ofercie. Sephorowskie obadam przy okazji.
Joasiu - spróbuj ten pyndzelek z rózu Loreala, a może Ci się spodoba.

Co do koloru tej Terracotty - ja jej prawie na buzi nie dostrzegam, ale z pewnością nie jest ceglasta, czy pomarańczowa. Raczej bezowa. Niektórzy twierdzą, że jest żółta, choć Noor podaje, że żółte sa nr 20 i 2, a 10 i 1 sa chłodne. W każdym razie - teraz jest dla mnie za jasna.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-03, 18:52   #1032
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
MoniaK - którego pędzla do modelowania używasz?
Mam ostatnio fazę na pędzle.
Z sephory mam nr 2 "powder", na ulotce jest napisane iż jest on do cieniowania i modelowania różem i pudrem brązującym. Najwygodniej nakłada mi się nim róż
Troszkę podobny pędzel o którym mówisz mam z We-My, taki mały wachlarz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03-05-07_1940.jpg (53,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03-05-07_1941.jpg (54,0 KB, 6 załadowań)
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 18:55   #1033
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

No to ja Was jeszcze odrobinę pomęcze tymi sypkimi brązerami.
Smoku, skoro sekret tkwi w kształcie pędzla i technice nakładania, to może jak się spełni te dwie rzeczy to i puder brązujący sypki się sprawdzi?
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 19:04   #1034
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Ja przyznam, ze jeszcze nigdy nie mialam sypkiego brazera. Ale wydaje mi sie, ze skoro dobrze Ci wychodzi aplikacja zwyklego sypanca to i z brazerami nie powinno byc problemu. Najwazniejsze wg mnie - poza dobrym pedzlem - jest otrzepanie pedzla z nadmiaru pudru.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 19:20   #1035
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
No to ja Was jeszcze odrobinę pomęcze tymi sypkimi brązerami.
Smoku, skoro sekret tkwi w kształcie pędzla i technice nakładania, to może jak się spełni te dwie rzeczy to i puder brązujący sypki się sprawdzi?
W sumie to miałam raz próbkę sypkiego brązera - mineralnego - ale on był tak jasny, że trudno było sobie nim krzywde zrobić, poza tym je się specyficznie nakłąda metodą wcierania.
Jedyna rada - wypróbuj na sobie.
Ja wiem jedno - nie lubię sypkich pudrów, a jesli już używam do matowienia, to nakładam je puszkiem, nie pędzlem, choć i tak cała jestem obsypana pudrem. Podobnie byłoby zapewne z sypkim brązerem.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 21:09   #1036
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
W sumie to miałam raz próbkę sypkiego brązera - mineralnego - ale on był tak jasny, że trudno było sobie nim krzywde zrobić, poza tym je się specyficznie nakłąda metodą wcierania.
Jedyna rada - wypróbuj na sobie.
Ja wiem jedno - nie lubię sypkich pudrów, a jesli już używam do matowienia, to nakładam je puszkiem, nie pędzlem, choć i tak cała jestem obsypana pudrem. Podobnie byłoby zapewne z sypkim brązerem.

No to pozostaje mi teraz nauczyc się cieniowac i wypróbowac sypańca

Jak juz jesteśmy przy pędzelkach to podziele się z Wami swoim małym odkryciem. Jak kupiłam swoją terrakottę dla bladynek, pani polecała mi bardzo pędzelek z tej serii. Nie kupiłam go bo pomyślałam, że baba chce mnie naciągnąc. Ale po paru użyciach puder mi skamieniał. Zeskrobałam skamieniała warstwę ale nie wiele to dało historia znowu się powtórzyła. Nie dawno była promocja no i kupiłam ten pędzelek . I ku mej radości odkąd używam go tylko do terrakotty, puder ma się bardzo dobrze. Sam pędzel jest taki sobie zostawia włosy ale jest płaski a nie połokrągły i na środku jest wklęsły specialnie aby się dostosował kształtem do wypukłości twarzy. No i jest szorstki co bardzo mi przeszkadza. W każdym razie puder mi uratował
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 21:13   #1037
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

A ja właśnie przeglądam sobie katalog Kryolana przed targami i mam pytanie: czy któraś z Was używała może tego pudru?

Puder rozświetlający-brązujący

Art.9072
Rozświetlajacy puder w wersji prasowanej-dostępny w 9 kolorach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 828.jpg (31,1 KB, 23 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 21:45   #1038
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
No to pozostaje mi teraz nauczyc się cieniowac i wypróbowac sypańca

Jak juz jesteśmy przy pędzelkach to podziele się z Wami swoim małym odkryciem. Jak kupiłam swoją terrakottę dla bladynek, pani polecała mi bardzo pędzelek z tej serii. Nie kupiłam go bo pomyślałam, że baba chce mnie naciągnąc. Ale po paru użyciach puder mi skamieniał. Zeskrobałam skamieniała warstwę ale nie wiele to dało historia znowu się powtórzyła. Nie dawno była promocja no i kupiłam ten pędzelek . I ku mej radości odkąd używam go tylko do terrakotty, puder ma się bardzo dobrze. Sam pędzel jest taki sobie zostawia włosy ale jest płaski a nie połokrągły i na środku jest wklęsły specialnie aby się dostosował kształtem do wypukłości twarzy. No i jest szorstki co bardzo mi przeszkadza. W każdym razie puder mi uratował
O cholera.Ja właśnie pozbyłam się swojej skamieniałej Terracotty.Problem w tym,że mam drugą zachomikowaną,nową.Aż strach ją zacząć używać.Coraz bardziej myślę o wystawieniu jej na targowisku,póki jest nowa,śliczna .To co jest właściwie z tymi terracottami dla blondynek .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 22:17   #1039
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
O cholera.Ja właśnie pozbyłam się swojej skamieniałej Terracotty.Problem w tym,że mam drugą zachomikowaną,nową.Aż strach ją zacząć używać.Coraz bardziej myślę o wystawieniu jej na targowisku,póki jest nowa,śliczna .To co jest właściwie z tymi terracottami dla blondynek .
Wiesz, słyszałam jeszcze, że jak sie mazia po pudrach z kamienia tłustawym pędzlem to ten tłuszcz wżera sie w puder a potem puder robi sie tak jakby skamieniały. W moim przypadku tak mogło byc, używałam tego samego pędzla do Terracotty, którym wczesniej matowiłam tłuste filtry. Myłam pędzle raz w tygodniu ale to za mało było chyba. W każdym razie odkąd do terakoty mam osobny pedzelek żadnego skamienienia nie widzę.
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-03, 22:46   #1040
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Wiesz, słyszałam jeszcze, że jak sie mazia po pudrach z kamienia tłustawym pędzlem to ten tłuszcz wżera sie w puder a potem puder robi sie tak jakby skamieniały. W moim przypadku tak mogło byc, używałam tego samego pędzla do Terracotty, którym wczesniej matowiłam tłuste filtry. Myłam pędzle raz w tygodniu ale to za mało było chyba. W każdym razie odkąd do terakoty mam osobny pedzelek żadnego skamienienia nie widzę.

To ja też tak robiłam,jednym pędzlem sypki puder zaraz po nim terracottę.Ale tylko z tą Terracottą takie numery,z innymi pudrami nie mam tego problemu.Chyba sobie zakupię jakiś specjalny pędzelek do niej ,ten do Terracotty ile właściwie kosztuje?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 22:57   #1041
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
To ja też tak robiłam,jednym pędzlem sypki puder zaraz po nim terracottę.Ale tylko z tą Terracottą takie numery,z innymi pudrami nie mam tego problemu.Chyba sobie zakupię jakiś specjalny pędzelek do niej ,ten do Terracotty ile właściwie kosztuje?

Moje inne pudry, które używam to sypańce, więc im nic się nie stało. Może ta seria terracotty jest bardziej wrażliwa?
U mnie pędzelek jest po 24 euro.
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 23:14   #1042
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Moje inne pudry, które używam to sypańce, więc im nic się nie stało. Może ta seria terracotty jest bardziej wrażliwa?
U mnie pędzelek jest po 24 euro.

No,pod tym względem pudry sypkie są najlepsze,nic im nie grozi .U mnie pewnie też są te pędzle w tej lub podobnej cenie,muszę się rozejrzeć.W zasadzie mam jeden pędzel tzw.Kabuki (Bourjois) do bronzerów,ale ciężko się go używa,zawsze wolałam ogromny Sephora XL do tego .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 17:57   #1043
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
A ja właśnie przeglądam sobie katalog Kryolana przed targami i mam pytanie: czy któraś z Was używała może tego pudru?

Puder rozświetlający-brązujący

Art.9072
Rozświetlajacy puder w wersji prasowanej-dostępny w 9 kolorach.

Widzialam na targach w Poznaniu. Jest bardzo delikatnie rozświetlający, ma mikroskopijne ledwo widoczne drobinki, aksamitny. Cena ok.90zl ale nie jestem pewna. Nie powalil mnie na kolana.
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 18:44   #1044
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Z sephory mam nr 2 "powder", na ulotce jest napisane iż jest on do cieniowania i modelowania różem i pudrem brązującym. Najwygodniej nakłada mi się nim róż
Troszkę podobny pędzel o którym mówisz mam z We-My, taki mały wachlarz
Oooo widzisz bo ja łażę kolo tego Sephorowego, możesz coś więcej o nim napisać? Da się nim modelować buźkę brązerem? Nie jest czasem sztywny i twardy (bo takie robi 1sze macane wrażenie..)
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 14:29   #1045
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Dziewczyny, oglądałyście te paskowe brązery Inglota? Widziałam go na razie tylko w TVN Style i w Urodzie, wyglądają kusząco
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 14:49   #1046
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

w tej czerwocwej urodzie?ja ich nie widzialam...tylko pupy
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 14:55   #1047
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Nie, w majowej - ale obok siebie jest Pupa i Inglot
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 18:42   #1048
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

dziewczyny, sa już pędzle Inglota we Wrocławiu?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 19:44   #1049
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
dziewczyny, sa już pędzle Inglota we Wrocławiu?
Tak, w Arkadach jest sklep firmowy Inglota, a tam mieli już wszystko, pędzle też

agnieska: widziałam te pudry. Jest kilka odcieni. Jak się je miesza, to ta paletka się brudzi (testery w Inglocie). Powiem Ci, że nawet nie pamiętam, jak one dokładnie wyglądają, bo mnie nie zachwyciły. Ot takie sobie pudry brązujące. Chyba wszystkie są bez drobinek.
Akurat jestem szczęśliwą posiadaczką fajnych pudrów brązujących, więc nie szukam czegoś nowego
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 19:47   #1050
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Tak, w Arkadach jest sklep firmowy Inglota, a tam mieli już wszystko, pędzle też

agnieska: widziałam te pudry. Jest kilka odcieni. Jak się je miesza, to ta paletka się brudzi (testery w Inglocie). Powiem Ci, że nawet nie pamiętam, jak one dokładnie wyglądają, bo mnie nie zachwyciły. Ot takie sobie pudry brązujące. Chyba wszystkie są bez drobinek.
Akurat jestem szczęśliwą posiadaczką fajnych pudrów brązujących, więc nie szukam czegoś nowego
Dobrze wiedzieć z tym sklepem a jeśli nie są zachwycające to dobrze, ciśnienie ze mnie zeszło choć pewnie zrobię napad na ichniejszy sklep za jakiś czas i sobie poużywam. A jakie masz brązery?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.