Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-09, 20:55   #4921
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Nie wiem co dla Ciebie znaczy górna półka, ale od siebie mogę polecić podkład MF https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-706340 dobrze matuje i jest lekki, mam cerę mieszaną, którą ten podkład niestety przesuszył, ale jeśli masz naprawdę tłustą cerę to powinien się sprawdzic.
Ciężko będzie znaleźć podkład matujący, który nie wygląda pudrowo. Jeśli ma być lekki i zarazem matujący to może coś w musie? Tu niestety nie doradzę konkretnego, ponieważ nie używałam musów z wyższej półki.
..
jeżeli mus to ten nowy z revlona,tylko trzeba go nakładac na jakiś beztłuszczowy kremik jeżeli ma bardziej matowić...i najlepiej pędzlem kabuki lub palcami bo ma formułe z którą trzeba popracować.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 21:13   #4922
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Nie no, w sumie nie musi byc stricte matujący, bo jak tak przeglądam to w sumie mało jest takich... ważne żeby był lekki i nie rozświetlający
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 21:32   #4923
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Nie no, w sumie nie musi byc stricte matujący, bo jak tak przeglądam to w sumie mało jest takich... ważne żeby był lekki i nie rozświetlający
Skoro nie będzie matujący to Twoja tłusta cera będzie się świecić. Może powinnaś spróbować używać nie matującego podkładu, ale utrwalać go sypkim pudrem a w ciągu dnia ściągać nadmiar sebum bibułkami? Nawilżasz dostatecznie cerę? Kiedy porządnie nawilżasz cerę, jest szansa że przestanie się ona przetłuszczać.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 21:36   #4924
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Skoro nie będzie matujący to Twoja tłusta cera będzie się świecić. Może powinnaś spróbować używać nie matującego podkładu, ale utrwalać go sypkim pudrem a w ciągu dnia ściągać nadmiar sebum bibułkami? Nawilżasz dostatecznie cerę? Kiedy porządnie nawilżasz cerę, jest szansa że przestanie się ona przetłuszczać.
Używam oczywiście pudru sypkiego (mufe hd), co kilka godzin idą w ruch bibułki, ale to i tak mało Nawilżam, znam się trochę na pielęgnacji cery, wiem że wysuszona produkuje więcej sebum i przez to się przetłuszcza bardziej.
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 21:38   #4925
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Używam oczywiście pudru sypkiego (mufe hd), co kilka godzin idą w ruch bibułki, ale to i tak mało Nawilżam, znam się trochę na pielęgnacji cery, wiem że wysuszona produkuje więcej sebum i przez to się przetłuszcza bardziej.
...
a spróbuj może innego pudru lub zamiennieczysta krzemionka przesusza...mozna ja mieszac z innym sypkim pudrem np Ben Nye.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 21:41   #4926
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
a spróbuj może innego pudru lub zamiennieczysta krzemionka przesusza...mozna ja mieszac z innym sypkim pudrem np Ben Nye.
właśnie czatuje na jakiś inny puder, myślę nad meteorytami, ale boję sie że będą potęgować świecenie ehh, tłusta cera to mega utrapienie jest, pocieszam sie jedynie że nie mam problemu z suchymi skórkami i że później będę miała zmarszczki
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 21:41   #4927
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Używam oczywiście pudru sypkiego (mufe hd), co kilka godzin idą w ruch bibułki, ale to i tak mało Nawilżam, znam się trochę na pielęgnacji cery, wiem że wysuszona produkuje więcej sebum i przez to się przetłuszcza bardziej.
To już nic innego nie przychodzi mi do głowy Moim ulubionym matująco - kryjącym (musi być kryjący, ponieważ mam ciemne przebarwienia) podkładem jest Manhattan https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...t-make-up.html, Moja mieszaną cerę matuje idealnie a jednocześnie nie sztucznie, ale pozostawia nieco pudrową powłokę na twarzy, co nie oznacza że tworzy maskę, mimo że jest gęsty.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 21:46   #4928
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
właśnie czatuje na jakiś inny puder, myślę nad meteorytami, ale boję sie że będą potęgować świecenie ehh, tłusta cera to mega utrapienie jest, pocieszam sie jedynie że nie mam problemu z suchymi skórkami i że później będę miała zmarszczki
....
ojj meteoryty odradzam,natomiast serdecznie polecam Ben Nye ,jeżeli masz jasną cere odcien Cameo,jezeli ciepłą to Banana...najlepszy profesjonalny puder z jakim miałam doczynienia<oprócz wycofanego Guerlaina >
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 21:50   #4929
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

ok, rozejrze się za nim na allegro, on stacjonarnie nie jest dostępny, prawda?
Myślałam też o sypkich podkładach, te nowy dior, albo clarins ma jakiś niby mineralny podkład sypki, proszki powinny wyglądać w miarę naturalnie, jak myslicie?
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 21:54   #4930
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
ok, rozejrze się za nim na allegro, on stacjonarnie nie jest dostępny, prawda?
Myślałam też o sypkich podkładach, te nowy dior, albo clarins ma jakiś niby mineralny podkład sypki, proszki powinny wyglądać w miarę naturalnie, jak myslicie?
cięzko z jego dostepnością, szybko wykupują jaksie pojawi i trzeba czekać na dostawy nowe, na all bardzo łatwo dostaniesz próbki z małych słoiczkach(ale i tak sterczące na długo, bo ben nye jest w wielkich opakowaniach), tylko ze z tego co kojarze chcesz coś lekkiego a ben nye niestety potrafi robic maskę czasami.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 21:58   #4931
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
cięzko z jego dostepnością, szybko wykupują jaksie pojawi i trzeba czekać na dostawy nowe, na all bardzo łatwo dostaniesz próbki z małych słoiczkach(ale i tak sterczące na długo, bo ben nye jest w wielkich opakowaniach), tylko ze z tego co kojarze chcesz coś lekkiego a ben nye niestety potrafi robic maskę czasami.
...
ejj no cos Ty...żadnej maski,trzeba go nakładac z umiarem poprostu no i zależy na jaki podkład,jak na maskowato-ciastowaty to każdy puder będzie wyglądał cięzko. Dostaniesz go na allegro albo w sklepach dla charakteryzatorów,np http://www.charakteryzacja.com/index...regulamin.html
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-04-09 o 22:00
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 22:06   #4932
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ejj no cos Ty...żadnej maski,trzeba go nakładac z umiarem poprostu no i zależy na jaki podkład,jak na maskowato-ciastowaty to każdy puder będzie wyglądał cięzko. Dostaniesz go na allegro albo w sklepach dla charakteryzatorów,np http://www.charakteryzacja.com/index...regulamin.html
tak tylko ze w tych sklepach szybko je wykupują i trzeba miesiac czekać na kolejna dostawe, wiem bo ja tak czekałam. Ja nie kładę Bóg wie ile pudru bo nie lubie matu na swojej twarzy, wiec nie mam na tym punkcie obsesji zeby sobie 50 warstw położyć, tylko opruszam twarz żeby podkład utrwalić. I podtrzymuje to że potrafi dać efekt maski.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 01:32   #4933
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
tak tylko ze w tych sklepach szybko je wykupują i trzeba miesiac czekać na kolejna dostawe, wiem bo ja tak czekałam. Ja nie kładę Bóg wie ile pudru bo nie lubie matu na swojej twarzy, wiec nie mam na tym punkcie obsesji zeby sobie 50 warstw położyć, tylko opruszam twarz żeby podkład utrwalić. I podtrzymuje to że potrafi dać efekt maski.
Zamawiałam niedawno z tego sklepu puder, też Ben Nye, ale transparentny (Fair) i nie było żadnych problemów, przyszedł szybko.
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 05:21   #4934
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Freya666 Pokaż wiadomość
Zamawiałam niedawno z tego sklepu puder, też Ben Nye, ale transparentny (Fair) i nie było żadnych problemów, przyszedł szybko.
ja zamawiałam jeszcze w marcu i dostałam wiadomosć zwrotną, ze będą mieli po świetach dopiero bo się wyprzedał i kupiłam na allegro.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 09:49   #4935
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Banana wpada w żółć, a Cameo w róż, tak?
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 10:00   #4936
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez eveliska Pokaż wiadomość
Banana wpada w żółć, a Cameo w róż, tak?
...
Cameo jest bardzo jasny i neutralny,nie wpada w róż...własciwie to cameo jest uniwersalnym kolorem,nie rozjaśnia ani nie przyciemnia,na dobrą sprawę mozna i średniociemną karnacje nim zrobić i bledziocha.....w róż wpada nieco kolor Fair..Banana jest ciemniejszy i zdecydowanie zółty,dla skór ciepłych ,oliwkowych i nie bladych.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 10:18   #4937
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
Cameo jest bardzo jasny i neutralny,nie wpada w róż...własciwie to cameo jest uniwersalnym kolorem,nie rozjaśnia ani nie przyciemnia,na dobrą sprawę mozna i średniociemną karnacje nim zrobić i bledziocha.....w róż wpada nieco kolor Fair..Banana jest ciemniejszy i zdecydowanie zółty,dla skór ciepłych ,oliwkowych i nie bladych.
Dziękuję Mam nadzieję, że na ekstramalne sytuacje sprawdzi się należycie, bo błysk na mojej skórze był na razie nieokiełznany
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 11:11   #4938
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez eveliska Pokaż wiadomość
Dziękuję Mam nadzieję, że na ekstramalne sytuacje sprawdzi się należycie, bo błysk na mojej skórze był na razie nieokiełznany
....
na extremalne sytuacje to dobry jest zwykły rimmel stay matt -daje nawet rade w światłach telewizyjnych lub z droższych Powder Blott MAC'a
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 12:24   #4939
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, pomóżcie szukam jakiegoś lekkiego matującego podkładu który nie będzie dawał efektu maski, bo ostatnio zauważyłam że mam mega tapetę na twarzy a mam problem bo jeśli podkład jest lekki, to jest zazwyczaj rozświetlający, a moja mega tłusta cera tego nie potrzebuje. Natomiast te matujące to są zazwyczaj ciężkie, pudrowe, i dlatego bardzo widoczne Cena nie ma znaczenia, szczerze to nawet wolałabym droższe, ponieważ moja cera niestety woli podkłady z wysokiej półki
Mogę polecic w tym przypadku ten podklad KLIK
Nie jest to wysoka półka,ale po co przepłacac jak się sprawdza. Jest lekki,delikatnie matuje,ale nie przesusza.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 08:31   #4940
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..
jeżeli mus to ten nowy z revlona,tylko trzeba go nakładac na jakiś beztłuszczowy kremik jeżeli ma bardziej matowić...i najlepiej pędzlem kabuki lub palcami bo ma formułe z którą trzeba popracować.
Darko a czy możesz coś więcej o nim napisaćo tym podkładzie? Jak go oceniasz, jak się sprawdza, jaki kolor masz, gdzie kupiłaś (pewnie na all, bo stacjonarnie nigdzie nie widziałam) i czy go polecasz?

P.S. Jak tylko zrobi się cieplej, zamierzam jeździć do pracy rowerem, poszukuję łatwego do aplikacji podkładu, najlepiej palcami, aby szybciutko zrobić makijaż przed pracą.
Te podkłady, które obecnie posiadam najlepiej nakładać BB, więc poszukuję podkładu do szybkiej aplikacji i lekkiego Moja cera znacznie się poprawiła dzięki pielęgnacji, którą mi poleciła Darko
Pozdrawiam
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz

Edytowane przez megan_77
Czas edycji: 2013-04-11 o 09:48 Powód: dopiska
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 11:34   #4941
mojcion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Kachnaaaa świetna propozycja, u mnie też się sprawdza.
mojcion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 14:33   #4942
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Darko a czy możesz coś więcej o nim napisaćo tym podkładzie? Jak go oceniasz, jak się sprawdza, jaki kolor masz, gdzie kupiłaś (pewnie na all, bo stacjonarnie nigdzie nie widziałam) i czy go polecasz?

P.S. Jak tylko zrobi się cieplej, zamierzam jeździć do pracy rowerem, poszukuję łatwego do aplikacji podkładu, najlepiej palcami, aby szybciutko zrobić makijaż przed pracą.
Te podkłady, które obecnie posiadam najlepiej nakładać BB, więc poszukuję podkładu do szybkiej aplikacji i lekkiego Moja cera znacznie się poprawiła dzięki pielęgnacji, którą mi poleciła Darko
Pozdrawiam
...
a to revlon to własnie taki podkład jaki potrzebujesz,tylko,że trzeba z nim pracowac albo palcami,albo pędzlem typu kabuki..potrzebuje on roztarcia,żeby konsystencja ładnie się wtopiła...bblender z nim nie daje rady...ale szybciutko i bardzo miękko się rozciera....krycie w zależności czym nakładasz i na co nakładasz można stopniować..powiedziałaby m od średniego do mocno średniego...najmocniejsze krycie_nałożony na beztłuczowy Bapanthen flat topem...najlżejsze krycie nałożony na olejek lub tresciwszy krem palcami...przypuszczam,że wiele osób zrezygnuje z jego przypudrowywania,bo daje takie miękkie pluszowe wykonczenie,ale ja lubie go dopudrować....mam 2 kolory 150 i 200 mniej więcej odpowiadają revlonowi w butelce....tak mniej więcej...kupiłam jeden na Allegro w drugi dostałam ze stanów od znajomej. Dosyć trwały...co prawda testuje go przez zime,ale mysle,że w wyższych temp.tez sie sprawdzi.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 15:31   #4943
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Darko - pięknie dziękuję za odpowiedź

Tak dla pewności to ten podkład Revlon Colorstay Whipped?
A krem treściwszy to będzie Apis żurawinowy czy oliwkowy z Biodermici?
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz

Edytowane przez megan_77
Czas edycji: 2013-04-11 o 15:43 Powód: dopiska
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 16:10   #4944
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Darko - pięknie dziękuję za odpowiedź

Tak dla pewności to ten podkład Revlon Colorstay Whipped?
A krem treściwszy to będzie Apis żurawinowy czy oliwkowy z Biodermici?
....
kurcze Megan-nie potrafie odpowiedziec,one obydwa w porównaiu do Bepantena są treściwsze Bepanten to dla mnie jak baza pod podkład nawilżająca beztłuszcowa,to jak cienkie serum na wodzie,żel nawilżający.....a krem to krem-treściwszy bo zawiera jakies tłuszcze.......ale poprostu sama musisz wypróbowac na własnej skórze
...
tak to ten whipped w słoiczku
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 16:23   #4945
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

kurcze, fajny ten revlon się wydaje, mam nadzieje ze nie jest tak ciężki jak colorstay? bo pamiętam ze okropnie mnie zapchał, i strasznie śmierdział alkoholem, w ogóle tworzył maskę i był bardzo nienaturalny

Edytowane przez Pani Barokowa
Czas edycji: 2013-04-11 o 16:30
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 20:26   #4946
Megg1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cześć a co sądzicie o podkładach z Lancome warto zainwestować?
Megg1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 20:34   #4947
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ma ktoś porównanie
Revlona Colorstay Ivory
najjaśniejszych:
Gosh, X-Ceptional Wear Make-up
IsaDora, High Performance All-day Foundation
inglot, AMC, Cream Foundation

który jest najjaśniejszy?

jak jest z revlonem, ponoć strasznie ciężki? colorstay dla skóry suchej jest ciut lżejszy? czy nie jest aż tak źle?
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:56   #4948
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
kurcze Megan-nie potrafie odpowiedziec,one obydwa w porównaiu do Bepantena są treściwsze Bepanten to dla mnie jak baza pod podkład nawilżająca beztłuszcowa,to jak cienkie serum na wodzie,żel nawilżający.....a krem to krem-treściwszy bo zawiera jakies tłuszcze.......ale poprostu sama musisz wypróbowac na własnej skórze
...
tak to ten whipped w słoiczku
Wielkie dzięki Zawsze można na Ciebie liczyć
Podkład zamówiony, jak potestuję, to dam znać jak się sprawdza.
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 14:28   #4949
ewciol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Mam pytanko: Rimmel Match Perfection ten w butelce odcień 100 jakie ma podtony? Lub też odcień 101? Mam mega dylemat, czy go kupić. Zachęcająca jest promocja Super-Pharm
ewciol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 14:30   #4950
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez ewciol Pokaż wiadomość
Mam pytanko: Rimmel Match Perfection ten w butelce odcień 100 jakie ma podtony? Lub też odcień 101? Mam mega dylemat, czy go kupić. Zachęcająca jest promocja Super-Pharm
101 jest duzo ciemniejszy niż 100, 100 taki neutralny jest a jaka promocja w superpharm?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.