A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukujących - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-31, 20:36   #421
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Witam jestem tu nowa i chciałabym zrobić sobie sama taki podkład mineralny. Czy ktoś mi powie co mam wziąść żeby go zrobić? Mam cere tłustą więc potrzebuje coś żeby matowało i dobrze kryło bo mi czasem wyskakują większe "niespodzianki", czytałam też że allantoina działa na skróre leczniczo więc też by mogła być i coś co chroni przed promieniami UVA i UVB. Pomógłby mi ktoś?
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 13:37   #422
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Witaj.
Zerknij do sklepu kolorówka i do wątku mu poświęconego. Co najmniej kilka blogerek opisywało już swoje doświadczenia z własnoręcznie kręconymi podkładami. Zajrzyj też do wątku o składnikach kosmetyków mineralnych.
Myślę, że to da Ci ogólną wiedzę na ten temat. Jak będziesz miała dodatkowe pytania lub wątpliwości- pytaj, tylko postaraj się sprecyzować, o co chodzi. Rozumiem Twoje obawy związane z wyborem składników, ale nie proś ludzi, żeby podali Ci przepis, który przy minimalnym wysiłku możesz znaleźć sama.
Co będzie najlepsze do matowienia, niestety będziesz musiała sprawdzić na sobie, metodą prób i testów- bo zdania są podzielone- może nie tyle, co do matowienia, ale co do opinii na temat efektu.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 14:01   #423
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Dziękuje za odpowiedzieć. Przepraszam, że tak zawracam głowę, ale boje się, że coś sknocę, bo często tak mam.
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 16:43   #424
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

co domieszać do liht medium warm lumiere, zeby przybrał odcień medium warm
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 17:19   #425
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Cytat:
Napisane przez Czekoladka2210 Pokaż wiadomość
Witam jestem tu nowa i chciałabym zrobić sobie sama taki podkład mineralny. Czy ktoś mi powie co mam wziąść żeby go zrobić? Mam cere tłustą więc potrzebuje coś żeby matowało i dobrze kryło bo mi czasem wyskakują większe "niespodzianki", czytałam też że allantoina działa na skróre leczniczo więc też by mogła być i coś co chroni przed promieniami UVA i UVB. Pomógłby mi ktoś?
Wziąć Może po prostu zajrzyj na stronę kolorówki, mają tam i gotowe zestawy i receptury różnych podkładów.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 13:25   #426
LUNCIA8
Raczkowanie
 
Avatar LUNCIA8
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 98
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Witam,

kupiłam annabel minerals odcień natural dark. Okazał sie jednak dla mnie zbyt różowy. Dodałam do niego color blend yellow, jednak nadal jest dla mnie zbyt intensywny i pomarańczowy. Nie wiem czym oziębić ten kolor ? Myślałam o dodaniu color blend blue.. Ktoś mi doradzi?
__________________
I nawet jeśli milczę, gdy trzeba krzyczeć
Nawet kiedy krzyczę, gdy powinienem milczeć
Sumienie da mi znać
Popiół mam zawsze przy sobie i nie musisz mi pomagać
Sam wysypię go na głowę
LUNCIA8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 20:54   #427
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Cytat:
Napisane przez LUNCIA8 Pokaż wiadomość
Witam,

kupiłam annabel minerals odcień natural dark. Okazał sie jednak dla mnie zbyt różowy. Dodałam do niego color blend yellow, jednak nadal jest dla mnie zbyt intensywny i pomarańczowy. Nie wiem czym oziębić ten kolor ? Myślałam o dodaniu color blend blue.. Ktoś mi doradzi?
Color blend blue oziębi podkład, yellow zażółci, green- nie ochłodzi tylko przesunie w stronę oliwki (bardziej ziemisty)
Spróbuj blue po troszeczku i ewentualnie później dodaj żółci jeśli będziesz chciała ocieplić
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 09:21   #428
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Tamten post był napisany rok temu
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 10:19   #429
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Cytat:
Napisane przez Czekoladka2210 Pokaż wiadomość
Tamten post był napisany rok temu
O rety, walnęłam się
Widziałam kwiecień, na rok nie spojrzałam
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-17 11:19:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.