kwasy, kwaski i kwaseczki - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-15, 18:36   #571
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

teraz zaczęłaś kurację? i jak? kosmetyczka ci nie odradzala? ja mam bardzo problematyczna skore jednoczesnie suchą trądzikową i naczynkową...Strasznie napaliłam się na kurację kwasami chcialabym zacząć natychmiast,ale teraz zaczyna swiecic sloneczko, wiosna idzie i nie wiem czy się odwazyc. Pomozcie prosze czy warto teraz zaczynac?...aha na dermatologow w moim miescie nie ma co liczyc,,,od 6 lat daja mi na zmiane zineryt i acnesulph oraz davercin ktorych zreszta nie uzywam...bo mam straszna skore po nich
__________________
07.06.2009
majashih jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-16, 07:43   #572
ankie
Przyczajenie
 
Avatar ankie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 19
GG do ankie
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez majashih
teraz zaczęłaś kurację? i jak? kosmetyczka ci nie odradzala? ja mam bardzo problematyczna skore jednoczesnie suchą trądzikową i naczynkową...Strasznie napaliłam się na kurację kwasami chcialabym zacząć natychmiast,ale teraz zaczyna swiecic sloneczko, wiosna idzie i nie wiem czy się odwazyc. Pomozcie prosze czy warto teraz zaczynac?...aha na dermatologow w moim miescie nie ma co liczyc,,,od 6 lat daja mi na zmiane zineryt i acnesulph oraz davercin ktorych zreszta nie uzywam...bo mam straszna skore po nich
Klika lat leczyłam się u dermatologa i bywało różnie, czasmi fantastycznie a czasmi ( szczególnie zimą) tragicznie. Dlatego postanowiłam odwiedzić kosmetyczkę, żeby oczyściła mi skórę z tego co pozostało po leczeniu antybiotykami, a sporo było tego. Po tych wszystkich maściach i płynach też miałam wysuszoną twarz i dopiero wizyty u kosmetyczki coś dały. Chodzę regularnie na oczyszcznie i nawliżanie i jest coraz lepiej, choć muszę przyznać, że po piwerwszym i drugim zabiegu nie wyglądało to fajnie: twarz miałam w plamkch i strupkach, bo mam bardzo delikatną cerę, ale po 2 tyg znikało i aż miło było papatrzeć. Teraz moja skóra już się przyzwyczaiła i inaczej reaguje, po 2-3 dniach nic prawie nie widać a z każdą wizytą i jest mniej do oczyszczania Jednak zostały małe blizenki (po moim dawnym wyciskaniu, więc dziewczyny broń Boże nie wyciskać!!!) i chcę się ich pozbyć kwasikami. Jak na razie zdecydowałam się na jeden zabieg. jak będzie fajnie to pójdę na drugi. Z tego co mi mówiła kosmetyczka to jest jeszcze troszkę czasu na kwasiki, więc spróbuj się gdzieś zapisać. Do końca marca jest jeszce 2 tyg., a przez ten czas możesz być już po pierwszym zabiegu. Ja dzisiaj idę po południu i jeśli chcesz tam znać jak było i jak moja buźka wygląda, i czy warto
Pozdrawiam
ankie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-16, 10:49   #573
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Witajcie,
od tygodnia używam Cleanance K. Wybrałam ten produkt, gdyż na nosie mam problem z naczynkami a Cleanance zawiera oprócz AHA dodatkowo BHA. No i po tym tygodniu mam wrażenie, że nos jest bardziej czerwony a naczynka bardziej widoczne. Dziewczyny z cerą naczynkową napiszcie jak reagowały wasze naczynka na cleanance k i czy miałyście też taką reakcję.
Pozdrawiam
tornado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-16, 11:00   #574
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

tornado, akurat Clanance k zawira minimalną dawkę BHA, jeśli masz coraz bardziej widoczne naczynka, to po prostu odstaw ten krem, bo nie bedzie lepeij tylko gorzej. On ma az 8 % AHA, a ja się czerwienię już po 6% Diacneal. Spróbowałam używac 12% Glyco-a i po tygodniu zrezygnowałąm, czerwieniłam się przy kazdej okazji.
Najpierw spróbuj używac co pare dni, jesl nie pomoże, odstaw.
Może lepiej byłoby kupic tonik Lysanel, on ma AHA 3 lub 4%i chyba ponad 1% BHA albo Effaclar K.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-16, 11:29   #575
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Dzięki Smoku, więc jednak mi się nie wydawało . Może po prostu będe omijać nos. Dzięki za rade
tornado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-16, 12:44   #576
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Mam pytanie,do osob bedacych w temacie Kupilem sobie ten preparat z kwasami(ponoc profesjonalny preparat jest to,uzywany w gabinetach kosm.),na allegro,30Procent AHA ..dojdzie mi za jakies 2-3 dni.I moje pytanie dotyczy ,tego jak mozna czesto to stosowac?Niby na aukcji pisze ze co 3 tyg,ale to przeciez tylko 30Procent,czy mozna uzywac to tak powiedzmy co tydzien,czy cos moze sie stac?Jesli oczywiscie moja twarz jest juz przyzwyczajona do duzo wiekszych stezen? z gory thx za odp
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-16, 14:05   #577
ankie
Przyczajenie
 
Avatar ankie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 19
GG do ankie
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez Michał84
Mam pytanie,do osob bedacych w temacie Kupilem sobie ten preparat z kwasami(ponoc profesjonalny preparat jest to,uzywany w gabinetach kosm.),na allegro,30Procent AHA ..dojdzie mi za jakies 2-3 dni.I moje pytanie dotyczy ,tego jak mozna czesto to stosowac?Niby na aukcji pisze ze co 3 tyg,ale to przeciez tylko 30Procent,czy mozna uzywac to tak powiedzmy co tydzien,czy cos moze sie stac?Jesli oczywiscie moja twarz jest juz przyzwyczajona do duzo wiekszych stezen? z gory thx za odp
Miachał ogólnie rzecz biorąc trzeba uważać na kwasy, bo można sobie zaszkodzić, ale ja od ponad tygodnia, dwa razy dziennie używam profesionlanego kremu z kwasmi od kosmetyczki z dużym stężeniem kwasów (chyba jest o 30%) i wszystko fajnie jest. Nie mam ani czerwonej, podrażnionej skóry, nic mi nie wyskakuje (może dltego, że przed rozpoczęciem stosowania byłam na oczyszczaniu) a skóra schodzi prawie nie zauważalnie, podczas mycia twarzy.
ankie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 15:28   #578
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez ankie
Miachał ogólnie rzecz biorąc trzeba uważać na kwasy, bo można sobie zaszkodzić, ale ja od ponad tygodnia, dwa razy dziennie używam profesionlanego kremu z kwasmi od kosmetyczki z dużym stężeniem kwasów (chyba jest o 30%) i wszystko fajnie jest. Nie mam ani czerwonej, podrażnionej skóry, nic mi nie wyskakuje (może dltego, że przed rozpoczęciem stosowania byłam na oczyszczaniu) a skóra schodzi prawie nie zauważalnie, podczas mycia twarzy.
Wooow,to niezle wy3mała skore musisz miec,mimo wzzystko moja twarz by jednak tego nie zniosla,wiec najlpeszym wyjsciem bedzie stosowanie tego raz na tydzien Dziekuje bardzo za odp Ankie
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-16, 18:17   #579
ankie
Przyczajenie
 
Avatar ankie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 19
GG do ankie
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Michał!!!
Byłam przed chwilka u kosmetyczki i mój kremik ma 20% więc z tym swoim uważaj. Powiedziała, że najlepiej będzie, jak będziesz go stosował co 2 dzień, ale nie częściej i tylko na noc. Broń Boże na dzień
Pozdrawiam
ankie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-16, 20:39   #580
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Mądre główki poprosze o porade.Czym sie różnia dwa kosmetyki Avene,jeden to Cleance K a drugi Diacneal?Czytałam wypowiedz jedej z was w tym wątku ,że ten pierwszy to AHA 5% a BHA 0.5-1%, natomista ten drugi to AHA 6% i jakies retinaldehydy,tylko za bardzo nie wiem czym one sie roznia,ta sama firma,więc po co dwa podobne kremy różniące sie tylko stężeniem AHA?
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-16, 21:54   #581
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez ankie
Michał!!!
Byłam przed chwilka u kosmetyczki i mój kremik ma 20% więc z tym swoim uważaj. Powiedziała, że najlepiej będzie, jak będziesz go stosował co 2 dzień, ale nie częściej i tylko na noc. Broń Boże na dzień
Pozdrawiam
dziekuje bardzo za radea ten moj,to chyba nie krem jednak ale cos w rodzaju maski czyli na 10min ok. sie to nakladac powinno co 3-4tyg.ale moja twarz juz prawie nie odczuwa takich stezen,wiec bede co tydzien sobie stosowacpozdr
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 22:48   #582
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Diacneal ma 1% retinalu, to chyba jedyny na rynku preparat z taką dawką retinoidu, ma 6 % AHA.
Cleanance K ma 8% AHa i chyba niecłay 1 % BHa.
wcale te produkty nie są do siebie podobne. Różnią się składem i konsystencją.
Wrzuć w wyszukiwarkę hasło Diacneal, retinaldehyd, to się czegoś dowiesz.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-16, 23:16   #583
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Diacneal ma 0,1 % retinaldehydu i 6 % kwasu glikolowego
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-17, 08:49   #584
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Teraz jest ciekawa (?) promocja na Effaclar LRP - w aptece dostaje się takaą książeczkę w której są próbki z wszystkimi produktami serii Effaclar, jak się z tyłu wypełni ankietę to dostaje się 15% zniżki przy zakupie max trzech dowolnych produktów tej serii (tzn jednorazowo mozna kupić max 3 produkty). Kupon realizuje sie w aptece w której dostało się te próbki ( z tyłu jest pieczątka).

To takie info na marginesie dyskusji o kwasach (efekt mojego wczorajszego rekonesansu po ulubionej aptece 8) )
marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-17, 09:03   #585
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez Smok
Cleanance K ma 8% AHa i chyba niecłay 1 % BHa.
wcale te produkty nie są do siebie podobne. Różnią się składem i konsystencją.
Wrzuć w wyszukiwarkę hasło Diacneal, retinaldehyd, to się czegoś dowiesz.
Dzięki za odp.Z tym Cleance K i stężeniem 5% to przepisałam z wypowiedz Justy79.Wnioskuje,że w takim razie był to błąd z jej strony skoro piszesz,że ma 8%AHA.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-17, 11:57   #586
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez justa79
tylko pytanie, w jakim stężeniu i przy jakim pH? poza tym, kremy przeciwtrądzikowe kojarzą mi się z czymś żrącym, co nie nadaje się do cery wrażliwej czy naczynkowej
oj tego to nie wiem dokładnie... wim tylko że BHA to kwas salicylowy który jest w kosmetykach przeciwstrądzikowych... ale pewnie nie bedą to wielkie stężenia.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-17, 13:31   #587
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez marianna
Teraz jest ciekawa (?) promocja na Effaclar LRP - w aptece dostaje się takaą książeczkę w której są próbki z wszystkimi produktami serii Effaclar, jak się z tyłu wypełni ankietę to dostaje się 15% zniżki przy zakupie max trzech dowolnych produktów tej serii (tzn jednorazowo mozna kupić max 3 produkty). Kupon realizuje sie w aptece w której dostało się te próbki ( z tyłu jest pieczątka).

To takie info na marginesie dyskusji o kwasach (efekt mojego wczorajszego rekonesansu po ulubionej aptece 8) )

Ciekawam, czy promocja obowiązuje w każdej aptece, która LRP sprzedaje, czy tylko niektórych
Bardzo mi się taka okazja podoba
Marianno, czy możesz powiedzieć, w jakiej aptece ją widziałaś? Moze jakiejs "seryjnej" jak euroapteka?
baobab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-17, 13:58   #588
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez baobab
Ciekawam, czy promocja obowiązuje w każdej aptece, która LRP sprzedaje, czy tylko niektórych
Bardzo mi się taka okazja podoba
Marianno, czy możesz powiedzieć, w jakiej aptece ją widziałaś? Moze jakiejs "seryjnej" jak euroapteka?
podobno w kwietniu ma być w euroaptece promocja na LPS - 15% (to promocja z gazetki)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-18, 14:31   #589
Roksi
Raczkowanie
 
Avatar Roksi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 318
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Do skóry trądzikowej to które kwasy będą najodpowiedniejsze?? Jakie kosmetyki z tymi kwasami są najlepsze??
Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-18, 14:41   #590
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

I ja mam już Cleanance K i zacznę go używac pomimo zbliżającej się wprawdzie powoli wiosny. Oczywiście filtry używam. Czy robicie przerwę w kwasach na cały sezon słoneczny czy dopiero jak pojawi się jakieś większe słońce? A może nie robicie przerwy?
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-18, 16:38   #591
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez klaudynia
Dzięki za odp.Z tym Cleance K i stężeniem 5% to przepisałam z wypowiedz Justy79.Wnioskuje,że w takim razie był to błąd z jej strony skoro piszesz,że ma 8%AHA.
informację o 5% stężeniu AHA zaczerpnęłam z artykułu Basi:
http://www.wizaz.pl/basia_kwasy_bha_aha_5.php
artykuł nowy nie jest, od tego czasu skład Cleanance K mógł się zmienić.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-18, 17:19   #592
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez oliwkadawida
jak nakladam nawilzacz nocny to na policzkach az mam rumience (raz mialam je po nalozeniu Lysanelu, gdzie wcale nie powinien mnie podraznic bo to bylo juz po paro-tygodniowym uzywaniu go)...wiec jak widac moja skora zaczela wariowac zupelnie...czyz nie?
ja też tak zawsze miałam, jak próbowałam się zastosować do forumowych rad i nakładać nawet godzinę po posmarowaniu się Lysanelem czy Brevoxylem krem nawilżający - to nie dla mnie, zawsze skóra była spalona nie wiem jaki jest tego powód
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-18, 18:25   #593
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez baobab
Ciekawam, czy promocja obowiązuje w każdej aptece, która LRP sprzedaje, czy tylko niektórych
Bardzo mi się taka okazja podoba
Marianno, czy możesz powiedzieć, w jakiej aptece ją widziałaś? Moze jakiejs "seryjnej" jak euroapteka?
Ja to dostałam w Dorfarmie w Plazie (Poznań) - a tam sprzedają LRP, myślę, że dotyczy to tylko aptek-dystrybutorów LRP (tak mi się wydaje)
ale Dorfarma jest chyba jeszcze w King Crossie i jeszcze gdzieś

promocja dotyczy tylko i wyłącznie serii Effaclar.
marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-18, 22:30   #594
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Przeszperalam watki i moze mi na oczy padlo ale nie doczytalam nigdzie czym sobie radzice przy wysypie niespodzianek po kwasach?
Sama nie mialam takiego problemu ale nie mam pojecia co poradzic kumpeli,ktora chciala zrobic sobie krotka serie po raz pierwszy i....jest bardzo zle,kwasy odstawione poniewaz zbyt duzo skupisk ropnych powstalo i w zasadzie wyglada jakby miala niesamowity tradzik.Problem jest na tyle powazny,ze jest teraz na parodniowym zwolnieniu poniewaz trudno wybrac sie do pracy z taka twarza a ja jestem zla ze namowilam ja na te kuracje.
Mnie wysypalo minimalnie i tylko czesciowo na policzkach;takze przezylam to nawet bezbolesnie i mialam akurat dni wolne wiec moglam pozwolic sobie na luz.Nie mam koncepcji co doradzic a wizyte u dermatologa ma chyba za pare dni....
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-18, 22:59   #595
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez marianna
Ja to dostałam w Dorfarmie w Plazie (Poznań) - a tam sprzedają LRP, myślę, że dotyczy to tylko aptek-dystrybutorów LRP (tak mi się wydaje)
ale Dorfarma jest chyba jeszcze w King Crossie i jeszcze gdzieś

promocja dotyczy tylko i wyłącznie serii Effaclar.
Tak, Dorfarma jest w Plazie, King Crossie i w Tesco przy ul. Opieńskiego
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-19, 06:12   #596
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

dzięki za info
baobab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-19, 11:22   #597
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Ja tez chce wiedziec co stosujecie na wysyp po kwasach Zalozylam nawet watek wczesniej ale odpisala mi tylko jedna wizazanka.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-19, 16:22   #598
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Kiedy ten wysyp się może pojawiać? Czy jeśli po raz pierwszy zastosuję kwasy, to już rano mogę się obudzić i nie poznać swojej twarzy? Pytam, bo może lepiej zaczekać do następnego weekendu na rozpoczęcie kuracji? Domyślam się, że to jest sprawa indywidualna, ale jak to było u was?
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-19, 18:55   #599
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Ja osławionego wysypu nie miałam, to błąka się po wizazu jak jakis mit.

Co do Cleanance K, z braku Biochemii pewnie pokręciłam stęzenie.

Co do stosowania kwasów, ja ich nigdy nie odstawiam na wiosnę i lato, no chyba ze jestem w Egipcie, bo mi się nie chce brac pół łazienki kosmetyków. . Cały czas się filtruję i tyle.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-19, 20:23   #600
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

niewiele wiem o kwasach, nie wiem do czego sluza, co to w ogole jest. wiem ze moj tonik (dax cosmetix perfekta czysta cera o wzmocnionym działaniu) zawiera kwasy. w takim razie powinnam stosowac do niego krem z filtrem? czym grozi nie stosowanie go?
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.